estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratoni võitis taas Jaan Kirsipuu 03.05.2009 (0)
Paar aastat tagasi profispordist loobunud Jaan Kirsipuu valitseb endiselt Eesti rattasõite ning võitis täna Viljandimaal peetud Mulgi rattamaratoni.
Mulgi maraton ületab mulluse rekordi 30.04.2009 (0)
Mulgi rattamaratonile pani end interneti teel kirja 1725 osalejat, mis ületab eelmise aasta lõpetajate arvu ja vastab korraldajate ootustele.
Ratturid abistavad Mulgi maratoni rajameistreid 27.04.2009 (0)
Suursündmusteni Viljandis on jäänud loetud päevad! 20.04.2009 (3)
Mulgi rattamaratoni lumine rada venib pikemaks 14.04.2009 (4)
Mulgi Rattamaraton pakub sel aastal lumes sõitu 06.04.2009 (3)
Mulgi 60 km
Mulgi 35 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 29 Mar 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9. Mulgi Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 03.05.2009
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 60 km, start kell 12.00
Poolmaraton 35 km, start kell 13.00
Lastevõistlused algavad kell 12.10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee  

Aitäh kõikidele osalejatele ja kohtume 2010 aastal!

EEC 2009 KOONDARVESTUS LASTESÕIDUD / TULEMUSED 2009
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1727 Maraton: 1223 Poolmaraton: 504 Mehi: 1501 Naisi: 226 Võistkondade arvestus: 98 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Ants Uustalu 26 tolli M Põhiklass Maraton
2. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
3. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Maraton
4. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
5. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
6. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton
7. Ivar Vaab !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
8. Raimo Kivioja !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
9. Rainer Neidra !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
10. Roland Toome !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
11. Taavi Veelmaa !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton
12. Tiit Shumanov !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
13. Enno Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M40 Maraton
14. Madis Altermann 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
15. Madis Kukk 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Poolmaraton
16. Mairis Õispuu 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI N14-16 Poolmaraton
17. Maris Kaarjärv 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji N Põhiklass Poolmaraton
18. Mart Sander Peetso 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Poolmaraton
19. Mikk Altermann 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M16 Poolmaraton
20. Sander Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
21. Laima Leitane 4EVER/SK Mezaparks N23 Maraton
22. Mara Leitane 4EVER/SK Mezaparks N Põhiklass Maraton
23. Romans Evarts 4EVER/SK Mezaparks M Põhiklass Maraton
24. Leane Leppik ADM Interactive N Põhiklass Poolmaraton
25. Riho Pihelpuu ADM Interactive M Põhiklass Maraton
26. Andres Kruusimägi Ag3r M Põhiklass Maraton
27. Erkki Erend Ag3r M Põhiklass Maraton
28. Indrek Laik Ag3r M Põhiklass Maraton
29. Kalmer Kõks Ag3r M Põhiklass Maraton
30. Rene Rozov Ag3r M Põhiklass Maraton
31. Taivo Huik Ag3r M Põhiklass Maraton
32. Anti Vendel Aima M Põhiklass Maraton
33. Rain Leisi Alasniidu M40 Maraton
34. Andris Bodnieks Aldaris M Põhiklass Maraton
35. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
36. Aivar Lagenõmm Ambla SK M Põhiklass Maraton
37. Mart Laaniste Ambla SK M Põhiklass Maraton
38. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
39. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
40. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
41. Andrus Plees Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
42. Genry Grossmann Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
43. Hanno Hansov Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
44. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Maraton
45. Kristjan Soodla Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
46. Mati Rääbis Amserv Toyota Team M50 Maraton
47. Mehis Kütt Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
48. Raul Olle Amserv Toyota Team M40 Maraton
49. Indrek Jaaska Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
50. Keiu Heinpalu Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
51. Kristjan Laanemaa Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
52. Margus Uudam Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
53. Mari-Liis Lind Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
54. Toivo Annus Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
55. Andrus Abel Anka pood, Tõrva M40 Maraton
56. Urmas Einroos Anna Minna M Põhiklass Maraton
57. Maarika Täht Arco Vara Spordiklubi N Põhiklass Poolmaraton
58. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M40 Maraton
59. Toomas Tiits ARCTIC SPORT CLUB M Põhiklass Poolmaraton
60. Andrus Aug ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
61. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
62. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
63. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
64. Margus Mikk ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
65. Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
66. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
67. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
68. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
69. Andrus Konga ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
70. Hannes Falten ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
71. Margus Magus ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton
72. Tambet Rumberg ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
73. Arno Uusküla ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
74. Kert Martna ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
75. Raigo Pärn ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
76. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
77. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB 3 M40 Maraton
78. Aimar Hussar Areal Team M Põhiklass Maraton
79. Veiko Põldsaar AS Viljandi Aken ja Uks M40 Maraton
80. Marek Kotsin Assa - Kesoro M Põhiklass Maraton
81. Aleksei Naumov Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
82. Andrei Doman Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
83. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Maraton
84. Igor Zorin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
85. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Maraton
86. Lapshin Vladimir Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
87. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Maraton
88. Priit Künnapuu Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
89. Taavi Tell Assa-Kesoro M Põhiklass Maraton
90. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
91. Eik Rullingo Baltic Hunter M Põhiklass Poolmaraton
92. Helery Rullingo Baltic Hunter N14-16 Poolmaraton
93. Inga Nõu Baltic Hunter N Põhiklass Poolmaraton
94. Jaak Helm Barrus M Põhiklass Maraton
95. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
96. Hendrik Norman Kalbin Bauhof M14 Poolmaraton
97. Janek Kalbin Bauhof M Põhiklass Maraton
98. Kalev Niin Bauhof M Põhiklass Maraton
99. Paavo Truu Bauhof M Põhiklass Maraton
100. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
101. Marianne Palusoo BETA N Põhiklass Maraton
102. Valeri Homutov Bike Time M Põhiklass Maraton
103. Denis Dzebrailov Birota Racing Team M Põhiklass Maraton
104. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
105. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
106. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
107. Art Oppi CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
108. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
109. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
110. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
111. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
112. Aksel Nõmmela CFC M16 Poolmaraton
113. Anti Arumägi CFC U23 Maraton
114. Daisi Rist Cfc N23 Maraton
115. Hjalmar Konno CFC M Põhiklass Maraton
116. Jaan Kirsipuu CFC M40 Maraton
117. Jorma Rooberg CFC U23 Maraton
118. Kalev Vist CFC M40 Maraton
119. Karl Juudas CFC M16 Poolmaraton
120. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
121. Martti Alesmaa CFC U23 Maraton
122. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
123. Tõnu Ääro CFC M Põhiklass Poolmaraton
124. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
125. Triin Gede CFC N23 Maraton
126. Martin Ääro CFC / Jaak Mae SK M18 Maraton
127. Kristjan Kutti CFC JMSK M14 Poolmaraton
128. Martin Kutti CFC JMSK M16 Poolmaraton
129. Keijo Kalm CFC SPORDIKLUBI M14 Poolmaraton
130. Indrek Männiksaar Chapter 11 M Põhiklass Maraton
131. Ingomar Künnapuu Chapter 11 M Põhiklass Maraton
132. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
133. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
134. Marek Jõgi Chapter 11 M Põhiklass Maraton
135. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
136. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
137. Timmo Kõrran Chapter 11 M Põhiklass Maraton
138. Aivar Uutar Clik M Põhiklass Maraton
139. Märten Kuus CLIK M Põhiklass Maraton
140. Tarmo Nakkurt Clik M Põhiklass Poolmaraton
141. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
142. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
143. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
144. Indrek Vint Conti M Põhiklass Poolmaraton
145. Marek Kase Conti M Põhiklass Poolmaraton
146. Mati Kase Conti U23 Maraton
147. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
148. Franz Sammel Cosmos M16 Poolmaraton
149. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
150. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
151. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
152. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
153. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
154. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
155. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
156. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
157. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
158. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
159. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
160. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
161. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
162. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
163. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
164. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
165. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
166. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
167. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
168. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
169. Tõnno Palm Dünamo M Põhiklass Maraton
170. Raido Raspel DECTONA M40 Maraton
171. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
172. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
173. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
174. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
175. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
176. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
177. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
178. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
179. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
180. Kaarel Kimmel Dilbert M Põhiklass Maraton
181. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maraton
182. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
183. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
184. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Maraton
185. Merle Vidder Eesti Energia SK VIII N Põhiklass Poolmaraton
186. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
187. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
188. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi M Põhiklass Maraton
189. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi N35+ Poolmaraton
190. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
191. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
192. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
193. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
194. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M Põhiklass Maraton
195. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
196. Ansi Arumeel Eesti Posti Spordiklubi M Põhiklass Poolmaraton
197. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
198. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
199. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
200. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
201. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
202. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
203. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
204. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
205. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
206. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
207. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
208. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
209. Janar Sagim Eesti Posti Spordklubi M Põhiklass Maraton
210. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
211. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
212. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
213. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
214. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
215. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
216. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
217. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
218. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
219. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
220. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
221. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
222. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
223. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
224. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
225. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
226. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
227. Alo Noormets Eesti Saabiklubi M Põhiklass Poolmaraton
228. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
229. Targo Kalamees Ehitusfüüsika M Põhiklass Maraton
230. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
231. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
232. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
233. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
234. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
235. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
236. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
237. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
238. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
239. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
240. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
241. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
242. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
243. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
244. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
245. Aivo Koger Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
246. Carinee Vetka Elion SK N Põhiklass Maraton
247. Indrek Ott Elion SK M Põhiklass Maraton
248. Jaanika Kindlam Elion SK N Põhiklass Maraton
249. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
250. Kristi Evendi Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
251. Mari Jääger Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
252. Otto Riisenberg Elion SK M Põhiklass Maraton
253. Piret Jürman Elion SK N35+ Poolmaraton
254. Priit Põhako Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
255. Tiivi Nõmmik Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
256. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
257. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
258. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
259. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
260. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
261. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
262. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
263. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
264. Eve Vink Enics'i naised N35+ Maraton
265. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
266. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
267. Eveli Punnison Enics`i Naised N Põhiklass Poolmaraton
268. Even Heinväli EOMAP Xdreamerid M Põhiklass Maraton
269. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
270. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
271. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
272. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
273. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
274. Aivar Noormets EUROCON M Põhiklass Poolmaraton
275. Teet Järvsalu Europark M Põhiklass Maraton
276. Vello Einland EWK M50 Maraton
277. Ville Vaikna Extreme M Põhiklass Maraton
278. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
279. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
280. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
281. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
282. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
283. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
284. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
285. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
286. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
287. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
288. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
289. Innar Marmor Fixus Sport M Põhiklass Maraton
290. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
291. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
292. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
293. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
294. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
295. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maraton
296. Martin Suuroja GeoTrail M Põhiklass Maraton
297. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
298. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
299. Kaja Malts GLIMSTEDT N35+ Poolmaraton
300. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
301. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
302. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
303. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M Põhiklass Maraton
304. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N Põhiklass Poolmaraton
305. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
306. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
307. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
308. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
309. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
310. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
311. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
312. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
313. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
314. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
315. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
316. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi U23 Maraton
317. Juho Joonas Haanja Rattaklubi M40 Maraton
318. Peeter Vodi haanja rattaklubi M16 Poolmaraton
319. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
320. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
321. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
322. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
323. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
324. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
325. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
326. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
327. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
328. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
329. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
330. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
331. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
332. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
333. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
334. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
335. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
336. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
337. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
338. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
339. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
340. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
341. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
342. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
343. Kermo Tsäro Haanja RK M Põhiklass Maraton
344. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
345. Aivo Kaljumäe Hansa sk M Põhiklass Maraton
346. Ants Sinitsyn Hansa SK M40 Maraton
347. Olavi Mätik Hansa SK M Põhiklass Maraton
348. Alar Alumaa Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
349. Algo Puusepp Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
350. Janno Kallikorm Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
351. Viljar Puik Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
352. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
353. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
354. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
355. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
356. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
357. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
358. Tiit Paju Hansura RT M Põhiklass Poolmaraton
359. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
360. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
361. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
362. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
363. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
364. Margus Hallik Hawaii Express / LUS M Põhiklass Maraton
365. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
366. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
367. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
368. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
369. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
370. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
371. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
372. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
373. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
374. Alexey Efimov Holmskie Vorota M14 Poolmaraton
375. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota M Põhiklass Maraton
376. Annika Sööt HOPE N Põhiklass Poolmaraton
377. Hannes Liivak HVSK M Põhiklass Maraton
378. Jaak Israel HVSK M Põhiklass Maraton
379. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM N14-16 Poolmaraton
380. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Poolmaraton
381. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
382. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
383. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
384. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
385. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
386. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
387. Kermo Päll HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
388. Olavi Israel HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
389. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
390. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
391. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
392. Raiko Kavak IiTee M Põhiklass Poolmaraton
393. Üllar Krautmann ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
394. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
395. Margus Tafenau ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
396. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maraton
397. Rain Rampe ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
398. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
399. Rauno Parts ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
400. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
401. Katrin Luhaväli ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
402. Kersti Malberg ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
403. Kriste Malberg ILOPRINT Team II N35+ Poolmaraton
404. Peep Rivis ILOPRINT Team II M60 Poolmaraton
405. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
406. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
407. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
408. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
409. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
410. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
411. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
412. Rain Lond ISC Adventure Team M Põhiklass Maraton
413. Kadri Kalpus IT College N Põhiklass Poolmaraton
414. Petri Hütt IT College M Põhiklass Poolmaraton
415. Ergo Tamm Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
416. Gert Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
417. Karl Klein Jalgrattaklubi VIKO M16 Poolmaraton
418. Kristen Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M16 Poolmaraton
419. Raido Saar Jalgrattaklubi VIKO U23 Maraton
420. Robert Arumäe Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
421. Silver Lehemets Jalgrattaklubi VIKO M16 Poolmaraton
422. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
423. Jürgen Janson Järve Hawaii M Põhiklass Maraton
424. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
425. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
426. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
427. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
428. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
429. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
430. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
431. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton
432. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
433. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
434. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
435. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
436. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
437. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
438. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
439. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
440. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
441. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
442. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
443. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
444. Jaanus Keert JK Sarma M Põhiklass Maraton
445. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M Põhiklass Maraton
446. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Maraton
447. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N Põhiklass Poolmaraton
448. Henri Jürlau Jussikese 7 sõpra M Põhiklass Maraton
449. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
450. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
451. Sven Puusepp Kamarula Team M Põhiklass Maraton
452. Ken Peedimaa Kast Õlut M Põhiklass Maraton
453. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
454. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
455. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
456. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
457. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
458. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
459. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
460. Katre Jääger Kentaur Haldus N Põhiklass Poolmaraton
461. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
462. Janek Samberg Kinar M Põhiklass Poolmaraton
463. Jörgen Martin KJK M18 Maraton
464. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
465. Priit Toru Klubisport M Põhiklass Poolmaraton
466. Rauno Kiisk Klubisport M Põhiklass Poolmaraton
467. Andrus Männisalu KMA Tarkvaralahendused M Põhiklass Maraton
468. Andres Laaniste Koeru SK M Põhiklass Maraton
469. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
470. Ken Lill komo M14 Poolmaraton
471. Margo Lill komo M Põhiklass Maraton
472. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
473. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
474. Siim Luhaorg KoMo M16 Poolmaraton
475. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
476. Silver Trigub KOMO M18 Maraton
477. Aivar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
478. Margus Tamkivi Laserstuudio M40 Maraton
479. Toomas Märtson Laserstuudio M40 Maraton
480. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
481. Allan Berg lebo racing M Põhiklass Maraton
482. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
483. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton
484. Mattias Konkov lebo racing M Põhiklass Poolmaraton
485. Teet Härm lebo racing M Põhiklass Maraton
486. Aivo Vask lenory M40 Maraton
487. Jaan Beliajev lenory M Põhiklass Maraton
488. Andrus Koppel Leviehitus M40 Maraton
489. Jaanus Koval Leviehitus M Põhiklass Maraton
490. Ragnar Tiits Leviehitus M Põhiklass Maraton
491. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
492. Jaanus Tops LPSK M Põhiklass Maraton
493. Meelis Oja LPSK M Põhiklass Maraton
494. Väino Kiuru LPSK M Põhiklass Maraton
495. Raul Sankovski LST M Põhiklass Maraton
496. Aigar Rohtla Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
497. Indrek Matson Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
498. Jaak Viiroja Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
499. Margus Must Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
500. Margus Olesk Mapri Projekt M Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rt, , 16.05.2009 11:44
http://www.hot.ee/pikamaajooksmine/ http://pikamaajooks.blogspot.com/ vastupidavussõpradele
kaarel, , 11.05.2009 12:04
igati edev video , eriti algus
veiko, , 11.05.2009 11:46
Mulgi Rattamaratoni video on nähtav siin: www.vimeo.com/4560534 Lõplikud tulemused on alates laupäevast üleval SPORTINFOs (vaata vasakul olevat riba ja sealt TULEMUSED).
amatöör, , 08.05.2009 17:06
Millal tulevad lõplikud tulemused ?
jajaja, , 08.05.2009 15:14
treehugger käi üldse &%#¤"!" btw, keegi ehk otsib rajale kaotatud spidoka andurit? toda mis hargi küljes on.
jurist, , 08.05.2009 00:50
Internetis avaldatud pildi allalaadimine ei ole ebaseaduslik, brauser teeb seda niivõinaa. Selle pildi edasimüük või edasi avaldamine juba oleks. Ja olen ka mõned korrad selle ülikalli 39-kroonise faili tellinud, kui endast või mõnest sõbrast hea pilt välja on tulnud. Aga samas kümnekonna sõbra pildi salvestamine selle äärmiselt kehva kvaliteediga, nagu nad seal väljas on, peaks olema igaühe enda valik.
eelmisele, , 07.05.2009 23:52
Sa oled tõesti kaval. Sportfotost tuleb pildid osta mitte neid ebaseaduslikult alla laadida. Tõeliselt nõme. Sa ei suuda nüüd 39 krooniga toetada ettevõtmist, et ka edaspidi oleks fotograaf, kes viitsiks pildistamas käia korraliku kaameraga. tõesti kahju inimestest, kes seda teed lähevad.
., , 07.05.2009 23:31
Kes sportfotost tahavad pilte salvestada, siis üks võimalus on brauseri optionsist javascript disableda ja siis pildi peal lihtsalt parem klõps ja save.
Simpel, , 07.05.2009 22:15
Kuidas ei ole kui on?
Mc kom, , 07.05.2009 22:03
Miks poole maratonile diplomeid ei ole`???


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE