estenglv
WAP version
Login form
Rõuge Rattamaraton 55 km
Rõuge Rattamaraton 27 km
Rõuge rattamaratoni võistluskeskus asub Rõuges Ööbikuoru platool. Stardikoha kaugus Tallinnast on 270km, Pärnust 212km, Rakverest 215km, Tartust 85km, Võrust 16km.
Tallinna, Tartu, Pärnu poolt tulijatel soovitame kohalejõudmiseks kasutada Võru linna ringteed. Kohe peale Võru ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Sat, 18 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
HMN
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
Rõuge Rattamaraton (EEC)
Aeg 19.05.2007
Koht Võrumaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km, start 12:00
Matkasõit 30 km, start 13:20
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Ivar Tupp, Tel. +372 511 4179, info@haanjamatkad.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS STARDINIMEKIRI 2007 RÕUGE VALLA TOITLUSTUSPUNKT ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1271 Põhisõit: 1094 Matkasõit: 177 Mehi: 1137 Naisi: 134 Võistkondade arvestus: 205 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Anette Raie 21.CC N14-N16 Matkasõit
2. Andres Saetalu 24/7 M40 Põhisõit
3. Janis Vimba 3V Põhiklass Põhisõit
4. Maris Petersons 3V Põhiklass Põhisõit
5. Aleksander Andre ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
6. Andres Kaukver ABEC Rulluisuklubi Rattateam M45 Põhisõit
7. Arbo Maisa ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
8. Harri Peiker ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
9. Indrek Tärno ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
10. Jaanus Ritson ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
11. Virge Ramjalg ABEC Rulluisuklubi Rattateam N kuni 30 Põhisõit
12. Urmas Jaaksoo acuma sport M45 Põhisõit
13. Henno Puu ADVENTUUR M21 Põhisõit
14. Andres Metsmaker Alas Kuul Põhiklass Põhisõit
15. Jaan Piliste Alas Kuul Põhiklass Põhisõit
16. Jüri Suluste Alas Kuul M40 Põhisõit
17. Teet Reedi Alas Kuul M40 Põhisõit
18. Karl Remmelgas Alexela Pro Agency Team M16 Matkasõit
19. Allan Aulik Alexela Pro Agency Team I Põhiklass Põhisõit
20. Erki Kukk Alexela Pro Agency Team I Põhiklass Põhisõit
21. Ervin Korts-Laur Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
22. Maaris Meier Alexela Pro Agency Team I N kuni 30 Põhisõit
23. Martin Loo Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
24. Peep Kivil Alexela Pro Agency Team I Põhiklass Põhisõit
25. Taavi Selder Alexela Pro Agency Team I Põhiklass Põhisõit
26. Tauri Selder Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
27. Allan Harand Alexela Pro Agency Team II Põhiklass Põhisõit
28. Jaak Ennuste Alexela Pro Agency Team II M40 Põhisõit
29. Karl Pae Alexela Pro Agency Team II Põhiklass Põhisõit
30. Mikk Krull Alexela Pro Agency Team II Põhiklass Põhisõit
31. Rivo Saarna Alexela Pro Agency Team II Põhiklass Põhisõit
32. Sulev Lipp Alexela Pro Agency Team II Põhiklass Põhisõit
33. Aivar Lagenõmm Ambla SK Põhiklass Põhisõit
34. Ivar Pilv Ambla SK M40 Põhisõit
35. Ivo Mölder Ambla SK Põhiklass Põhisõit
36. Madis Matvejev Ambla SK U23 Põhisõit
37. Peeter Puhke Ambla SK M40 Põhisõit
38. Taavi Visnap Ambla SK Põhiklass Põhisõit
39. Teet Kallakmaa Ambla SK M40 Põhisõit
40. Vilve Pilv Ambla SK N üle 30 Põhisõit
41. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto Põhiklass Põhisõit
42. Allan Oras Arctic Sport Club I Põhiklass Põhisõit
43. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I Põhiklass Põhisõit
44. Margus Mikk Arctic Sport Club I Põhiklass Põhisõit
45. Meeme Männiste Arctic Sport Club I Põhiklass Põhisõit
46. Mihkel Jüri Arctic Sport Club I U23 Põhisõit
47. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I Põhiklass Põhisõit
48. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I Põhiklass Põhisõit
49. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M45 Põhisõit
50. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II Põhiklass Põhisõit
51. Kalle Männama Arctic Sport Club II M50 Põhisõit
52. Margus Mikson Arctic Sport Club II Põhiklass Põhisõit
53. Raul Traumann Arctic Sport Club II Põhiklass Põhisõit
54. Tambet Rumberg Arctic Sport Club II Põhiklass Põhisõit
55. Villem Loigom Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
56. Eno Miljan Arctic Sport Club III Põhiklass Põhisõit
57. Karin Vigla Arctic Sport Club III N üle 30 Põhisõit
58. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III Põhiklass Põhisõit
59. Margit Mikson Arctic Sport Club III N kuni 30 Põhisõit
60. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
61. Aimar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
62. Alari Kannel AREAL team M40 Põhisõit
63. Jüri Pärnik AREAL team M40 Põhisõit
64. Kaidar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
65. Raul Kudre AREAL team M21 Põhisõit
66. Tea Pärnik AREAL team N30+ Põhisõit
67. Aleksei Naumov Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
68. Ekke Piirisild Assa-Kesoro I M18 Põhisõit
69. Igor Tarassov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
70. Kirill Litovtsenko Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
71. Oleg Kovaljov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
72. Igor Pokorski Assa-Kesoro II M50 Põhisõit
73. Igor Voltsek Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
74. Jaanus Audova Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
75. Kalev Nõmm Assa-Kesoro II M40 Põhisõit
76. Priit Künnapuu Assa-Kesoro II Põhiklass Põhisõit
77. Taavi Tell Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
78. Anti Arak AT SPORT M21 Põhisõit
79. Argo Rohtmets AT SPORT M21 Põhisõit
80. Argo Tammela AT SPORT M40 Põhisõit
81. Gaily Kuusik AT SPORT N kuni 30 Matkasõit
82. Meelis Aasla AT SPORT M21 Põhisõit
83. Sergei Lopuhhin AT SPORT M21 Põhisõit
84. Tõnu Koppel AT SPORT M40 Põhisõit
85. Veiko Põder AT SPORT M21 Põhisõit
86. August Tillo awd Põhiklass Põhisõit
87. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust Põhiklass Põhisõit
88. Janis Baumanis Bergamont bicycles Team Latvia U23 Põhisõit
89. Argo Kerner Bosch Põhiklass Põhisõit
90. Didzis Kikuts Bosch M40 Põhisõit
91. Edijs Grants Bosch U23 Põhisõit
92. Epp Jürme Bosch N üle 30 Põhisõit
93. Ingus Grants Bosch M45 Põhisõit
94. Margus Uusmees Bosch Põhiklass Põhisõit
95. Peeter Kand Bosch Põhiklass Põhisõit
96. Raivo Laanemets Bosch Põhiklass Põhisõit
97. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene I M21 Põhisõit
98. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene I M50 Põhisõit
99. Ints Celmaraugs CBM/Smiltene I M40 Põhisõit
100. Janis Rezins CBM/Smiltene I M45 Põhisõit
101. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene I M18 Põhisõit
102. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
103. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene II M40 Põhisõit
104. Guntis Vilums CBM/Smiltene II M50 Põhisõit
105. Igors Hirte CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
106. Janis Roskoss CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
107. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis Põhiklass Põhisõit
108. Andre Kull CC Rota Mobilis Põhiklass Põhisõit
109. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis Põhiklass Põhisõit
110. Ergo Jair CC Rota Mobilis Põhiklass Põhisõit
111. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis Põhiklass Põhisõit
112. Madis Türi CC Rota Mobilis Põhiklass Põhisõit
113. Marion Aare CC Rota Mobilis N kuni 30 Põhisõit
114. Aivars Bogdanovs Cesis SEB M40 Põhisõit
115. Dzintars Ositis Cesis SEB Põhiklass Põhisõit
116. Girts Kalnins Cesis SEB M45 Põhisõit
117. Gvido Sabulis Cesis SEB Põhiklass Põhisõit
118. Imants Nikolajevs Cesis SEB Põhiklass Põhisõit
119. Martins Biezais Cesis SEB Põhiklass Põhisõit
120. Mikelis Bernans Cesis SEB U23 Põhisõit
121. Sandis Nete Cesis SEB Põhiklass Põhisõit
122. Keijo Kalm CFC M14 Matkasõit
123. Siim Vinter CFC U23 Põhisõit
124. Toomas Kalm CFC M21 Põhisõit
125. Andre Aduson CFC-Ruutmeeter Põhiklass Põhisõit
126. Andres Luidre CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
127. Heiki Kanistik CFC-Ruutmeeter Põhiklass Põhisõit
128. Jaan Kirsipuu CFC-Ruutmeeter Põhiklass Põhisõit
129. Janari-Joel Jõessar CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
130. Kalev Vist CFC-Ruutmeeter M40 Põhisõit
131. Kaupo Krull CFC-Ruutmeeter U23 Põhisõit
132. Sven Ilves CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
133. Janek Leer Citroen team Põhiklass Põhisõit
134. Kristi Sits Citroen team N üle 30 Põhisõit
135. Marek Valdner Citroen team Põhiklass Põhisõit
136. Margus Andresson Citroen team Põhiklass Põhisõit
137. Veiko Valdner Citroen team Põhiklass Põhisõit
138. Priit Laansalu CITYMARK Põhiklass Põhisõit
139. Ojari Paas Combidek Logistika OÜ M21 Põhisõit
140. Heirel Reinbach Cosmos U23 Põhisõit
141. Karl Väärtmaa Cosmos M16 Matkasõit
142. Ahto Pärt Cosmos Fun M45 Põhisõit
143. Andrus Danilov Cosmos Fun Põhiklass Põhisõit
144. Eve Laas Cosmos Fun N kuni 30 Põhisõit
145. Martin Osijärv Cosmos Fun Põhiklass Põhisõit
146. Ott Vaan Cosmos Fun Põhiklass Põhisõit
147. Toomas Osijärv Cosmos Fun M40 Põhisõit
148. Ahti Haapsal Cosmos Race M40 Põhisõit
149. Jaanus Sarv Cosmos Race Põhiklass Põhisõit
150. Kaupo Kuhlap Cosmos Race M40 Põhisõit
151. Koit Sammel Cosmos Race M40 Põhisõit
152. Mait Miller Cosmos Race Põhiklass Põhisõit
153. Marek Tõnismäe Cosmos Race Põhiklass Põhisõit
154. Rein Irik Cosmos Race M45 Põhisõit
155. Tõnis Kristal Cosmos Race M40 Põhisõit
156. Anti Kauk Cosmos Team I Põhiklass Põhisõit
157. Are Mets Cosmos Team I M45 Põhisõit
158. Egert Kivistik Cosmos Team I U23 Põhisõit
159. Igor Zorin Cosmos Team I U23 Põhisõit
160. Ivo Põld Cosmos Team I Põhiklass Põhisõit
161. Juri Molev Cosmos Team I Põhiklass Põhisõit
162. Marju Põder Cosmos Team I N kuni 30 Põhisõit
163. Vladimir Lapsin Cosmos Team I U23 Põhisõit
164. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
165. Almar Sehver Costa Bicicleta M21 Põhisõit
166. Arno Pae Costa Bicicleta M21 Põhisõit
167. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta Põhiklass Põhisõit
168. Indrek Eelmets Costa Bicicleta M21 Põhisõit
169. Katre Tuvikene Costa Bicicleta N30 Põhisõit
170. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
171. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
172. Kalvar Võsu Degustwerk Põhiklass Põhisõit
173. Hannes Falten DHL M21 Põhisõit
174. Mart Kainel EE SK M60 Matkasõit
175. Kaja Malts EE SK I - Vanad Kalad N üle 30 Põhisõit
176. Kalle Kilk EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass Põhisõit
177. Margus Uudam EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass Põhisõit
178. Mart Haavik EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass Põhisõit
179. Rain Piiri EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass Põhisõit
180. Raul Uuring EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass Põhisõit
181. Taavo Randna EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass Põhisõit
182. Taivo Kangilaski EE SK I - Vanad Kalad Põhiklass Põhisõit
183. Ardo Ott EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
184. Jaanus Tiisvend EE SK II - Tasa ja Targu Põhiklass Põhisõit
185. Jan Erikson EE SK II - Tasa ja Targu Põhiklass Põhisõit
186. Janek Suvinõmm EE SK II - Tasa ja Targu Põhiklass Põhisõit
187. Jüri Suursohu EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
188. Katrin Willberg EE SK II - Tasa ja Targu N üle 30 Põhisõit
189. Kristjan Hamburg EE SK II - Tasa ja Targu Põhiklass Põhisõit
190. Raivo Melsas EE SK II - Tasa ja Targu Põhiklass Põhisõit
191. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi Põhiklass Põhisõit
192. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi Põhiklass Põhisõit
193. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M55 Põhisõit
194. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi Põhiklass Põhisõit
195. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi Põhiklass Põhisõit
196. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
197. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi Põhiklass Põhisõit
198. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi Põhiklass Põhisõit
199. Allan Gern Elion 1 Põhiklass Põhisõit
200. Andres Pae Elion 1 Põhiklass Põhisõit
201. Hando Sildnik Elion 1 M40 Põhisõit
202. Meelis Luiks Elion 1 Põhiklass Põhisõit
203. Tarmo Uba Elion 1 Põhiklass Põhisõit
204. Tõnu Hendrikson Elion 1 Põhiklass Põhisõit
205. Tiit Animägi Elion 1 M40 Põhisõit
206. Urmas Lepik Elion 1 Põhiklass Põhisõit
207. Aivo Jürgenson Elion 2 Põhiklass Põhisõit
208. Allan Lepik Elion 2 Põhiklass Põhisõit
209. Andres Alamaa Elion 2 M40 Põhisõit
210. Jaan Räni Elion 2 M40 Põhisõit
211. Kristjan Kukk Elion 2 Põhiklass Põhisõit
212. Rivo Lepp Elion 2 Põhiklass Põhisõit
213. Sven Jaaska Elion 2 Põhiklass Põhisõit
214. Jaak Takk Elion SK M50 Matkasõit
215. Marko Laurits Elion SK Põhiklass Põhisõit
216. Piret Jürman Elion SK N üle 30 Matkasõit
217. Rauno Lindeberg Elion SK Põhiklass Põhisõit
218. Toomas Teesaar Elion SK Põhiklass Põhisõit
219. Andres Abel Enerel Põhiklass Matkasõit
220. Heiki Moltsaar Enerel Põhiklass Matkasõit
221. Janek Sulgin Enerel Põhiklass Matkasõit
222. Tarmo Kuklane Enerel Põhiklass Matkasõit
223. Urvo Piirisild Enerel Põhiklass Matkasõit
224. Kristo Käis EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
225. Margus Vinkel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
226. Peep Siitam EOMap - Eesti Teejuht M40 Põhisõit
227. Raiko Kimmel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
228. Benno Maaring Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
229. Hassar Jurs Estiko-Plastar Team Põhiklass Põhisõit
230. Janar Kenk Estiko-Plastar Team Põhiklass Põhisõit
231. Raimond Tamm Estiko-Plastar Team Põhiklass Põhisõit
232. Tõnu Liivak Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
233. Jaan Metsküla ETK Maksimarket M14 Matkasõit
234. Taimi Metsküla ETK Maksimarket N kuni 30 Matkasõit
235. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 1 Põhiklass Põhisõit
236. Heidi Kivirand ETK Maksimarket 1 N kuni 30 Põhisõit
237. Jaanus Simson ETK Maksimarket 1 Põhiklass Põhisõit
238. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 Põhiklass Põhisõit
239. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
240. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 Põhiklass Põhisõit
241. Alar-Eerik Ristisaare ETK Maksimarket 2 Põhiklass Põhisõit
242. Enno Laul ETK Maksimarket 2 Põhiklass Põhisõit
243. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 Põhiklass Põhisõit
244. Kalev Suup ETK Maksimarket 2 Põhiklass Põhisõit
245. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N kuni 30 Põhisõit
246. Raines Laul ETK Maksimarket 2 Põhiklass Põhisõit
247. Erko Ensling ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
248. Kalev Israel ETK Maksimarket 3 M50 Põhisõit
249. Karel Israel ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
250. Martin Padar ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
251. Märt Tikan ETK Maksimarket 3 Põhiklass Põhisõit
252. Ott Kohari ETK Maksimarket 3 U23 Põhisõit
253. Veiko Posti ETK Maksimarket 3 Põhiklass Põhisõit
254. Alges Maasikmets Extreme Sport Põhiklass Põhisõit
255. Anti Oot Extreme Sport M55 Põhisõit
256. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Põhiklass Põhisõit
257. Kaido Kampus Extreme Sport Põhiklass Põhisõit
258. Kaupo Kattai Extreme Sport Põhiklass Põhisõit
259. Normunds Zviedris Extreme Sport Põhiklass Põhisõit
260. Priit Hermet Extreme Sport Põhiklass Põhisõit
261. Sinne Sõmmer Extreme Sport N kuni 30 Põhisõit
262. Arne Jaanimäe Falck Lõuna-Eesti M40 Põhisõit
263. Marek Pani Freedown Põhiklass Põhisõit
264. Rainer Taan Gründer Exclusiv M40 Põhisõit
265. Allar Urbmets Haabersti Põhiklass Põhisõit
266. Kristi Jürisoo Haabersti N kuni 30 Põhisõit
267. Marko Kotkas Haabersti Põhiklass Põhisõit
268. Renee Kilk Haabersti Põhiklass Põhisõit
269. Taivo Krabi Haabersti Põhiklass Põhisõit
270. Jaan Oja Haanja Rattaklubi M55 Põhisõit
271. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
272. Ülo Kuljus Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50 Põhisõit
273. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass Põhisõit
274. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass Põhisõit
275. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass Põhisõit
276. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass Põhisõit
277. Riho Järvelainen Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
278. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu Põhiklass Põhisõit
279. Aare Huik Haanja Rattaklubi Rohtõsuu Põhiklass Põhisõit
280. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Põhisõit
281. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Rohtõsuu N kuni 30 Põhisõit
282. Ero Looper Haanja Rattaklubi Rohtõsuu Põhiklass Põhisõit
283. Margus Treimuth Haanja Rattaklubi Rohtõsuu Põhiklass Põhisõit
284. Raul Soome Haanja Rattaklubi Rohtõsuu Põhiklass Põhisõit
285. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass Põhisõit
286. Ingmar Orav Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass Põhisõit
287. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass Põhisõit
288. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass Põhisõit
289. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba Põhiklass Põhisõit
290. Mati Laur Haanja Rattaklubi Tsälba M40 Põhisõit
291. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass Põhisõit
292. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi Välla M18 Põhisõit
293. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass Põhisõit
294. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass Põhisõit
295. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass Põhisõit
296. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass Põhisõit
297. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla Põhiklass Põhisõit
298. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
299. Aivo Kroon Haanja RK M45 Põhisõit
300. Üllar Kaljurand Haanja RK Põhiklass Põhisõit
301. Hillar Irves Haanja RK M40 Põhisõit
302. Juho Joonas Haanja RK Põhiklass Põhisõit
303. Andres Maarits Hadler TL Põhiklass Põhisõit
304. Ants Sinitsyn Hansa SK M45 Põhisõit
305. Joel Riismaa Hansa SK Põhiklass Põhisõit
306. Tanel Kannel Hansa SK Põhiklass Põhisõit
307. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
308. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
309. Algo Puusepp Hansab MTB Team Põhiklass Põhisõit
310. Avo Esnar Hansab MTB Team M55 Põhisõit
311. Helvert Plats Hansab MTB Team M45 Põhisõit
312. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
313. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
314. Helen Schmidt Hansura Racing Team N30 Põhisõit
315. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M55 Põhisõit
316. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
317. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
318. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
319. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
320. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
321. Kaarel Allikmäe Harju Elekter Põhiklass Matkasõit
322. Meelis Mälter Harju Elekter Põhiklass Põhisõit
323. Raul Nikolajev Harju Elekter Põhiklass Põhisõit
324. Vello Kütt hat-auto rakvere Põhiklass Põhisõit
325. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS Põhiklass Põhisõit
326. Anneli Tammiksalu HAWAII EXPRESS N kuni 30 Põhisõit
327. Ergo Tisler HAWAII EXPRESS Põhiklass Põhisõit
328. Gven Hallop HAWAII EXPRESS U23 Põhisõit
329. Indrek Kelk HAWAII EXPRESS Põhiklass Põhisõit
330. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS Põhiklass Põhisõit
331. Selin Valk Hawaii Express N14-N16 Matkasõit
332. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS Põhiklass Põhisõit
333. Urmas Välbe HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
334. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
335. Andrejus Dolgovas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
336. Evaldas Siskevicius Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
337. Joona Saluveer Hawaii Express Lietuva Põhiklass Põhisõit
338. Julius Kvietkauskas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
339. Saulius Alisauskas Hawaii Express Lietuva Põhiklass Põhisõit
340. Tatjana Kaliakina Hawaii Express Lietuva N kuni 30 Põhisõit
341. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Põhisõit
342. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Põhisõit
343. Jaanus Viikberg HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass Põhisõit
344. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass Põhisõit
345. Raimo Kivioja HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS Põhiklass Põhisõit
346. Robert Salep HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
347. Siim Holtsmann HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
348. Aivar Lipp HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass Põhisõit
349. Aleko Peipsi HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
350. Andres Samarüütel HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass Põhisõit
351. Janno Prants HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass Põhisõit
352. Kalju Koch HAWAII EXPRESS Võru M60 Põhisõit
353. Meelis Kaar HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass Põhisõit
354. Pertti Juronen HAWAII EXPRESS Võru Põhiklass Põhisõit
355. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
356. Arvo Lepik HLB M50 Põhisõit
357. Edijs Germanis HP Motors Põhiklass Põhisõit
358. Ulvi Vainumets Hunt Kriimsilma Reissing Tiim N kuni 30 Matkasõit
359. Hannes Liivak HVSK Põhiklass Põhisõit
360. Janec Leppik HVSK Põhiklass Põhisõit
361. Kadi Kalm HVSK N üle 30 Põhisõit
362. Kermo Päll HVSK Põhiklass Põhisõit
363. Priit Sipelgas HVSK Põhiklass Põhisõit
364. Tõnis Sepp HVSK Põhiklass Põhisõit
365. Hele Lilleorg HVSK/Kuninga Salong N kuni 30 Põhisõit
366. Jaak Israel HVSK/Kuninga Salong Põhiklass Põhisõit
367. Kadri Kilp HVSK/Kuninga Salong N kuni 30 Põhisõit
368. Raivo Põder HVSK/Kuninga Salong Põhiklass Põhisõit
369. Rando Kalmus HVSK/Kuninga Salong Põhiklass Põhisõit
370. Ando Pärnamets HVSK/Rannaauto Põhiklass Põhisõit
371. Evelin Pärnamets HVSK/Rannaauto N üle 30 Põhisõit
372. Gunnar Bergvald HVSK/Rannaauto Põhiklass Põhisõit
373. Kalmer Kuningas HVSK/Rannaauto M40 Põhisõit
374. Martin Lõoke HVSK/Rannaauto Põhiklass Põhisõit
375. Tiit Kirsipuu HVSK/Rannaauto Põhiklass Põhisõit
376. Alar Karu Ida Politseiprefektuur Põhiklass Põhisõit
377. Aleksandr Kornejev Ida Politseiprefektuur Põhiklass Põhisõit
378. Avo Karm Ida Politseiprefektuur Põhiklass Põhisõit
379. Helen Rohtla Ida Politseiprefektuur N kuni 30 Põhisõit
380. Hillar Valk Ida Politseiprefektuur M60 Põhisõit
381. Juri Vsivtsev Ida Politseiprefektuur Põhiklass Põhisõit
382. Olav Karu Ida Politseiprefektuur M40 Põhisõit
383. Vjatseslav Vsivtsev Ida Politseiprefektuur Põhiklass Põhisõit
384. Avo Allikvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
385. Ülar Aruvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
386. Heikki Karilaid ILOPRINT Team Põhiklass Matkasõit
387. Illar Neider ILOPRINT Team U23 Põhisõit
388. Kriste Malberg ILOPRINT Team N üle 30 Matkasõit
389. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
390. Raimo Rikka ILOPRINT Team M21 Põhisõit
391. Rain Kaarma ILOPRINT Team M21 Põhisõit
392. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
393. Sven Küttis ILOPRINT Team M40 Põhisõit
394. Joosep Lohur Imavere SK M14 Matkasõit
395. Liis Lohur Imavere SK N kuni 30 Põhisõit
396. Maarek Pajur Itella Logistics Põhiklass Põhisõit
397. Andres Soojärv Jaan Künnapi Alpinismiklubi Põhiklass Põhisõit
398. Üllar Jõgi Jaan Künnapi Alpinismiklubi Põhiklass Põhisõit
399. Heldur-Valdek Seeder Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
400. Rain Murmann Jaan Künnapi Alpinismiklubi Põhiklass Põhisõit
401. Valdek Udris Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
402. Rein Lõppe Jõelähtme matka- ja rattaklubi Põhiklass Põhisõit
403. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa Põhiklass Põhisõit
404. Marko Männiste JK Paralepa Põhiklass Põhisõit
405. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M45 Põhisõit
406. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei Põhiklass Põhisõit
407. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei Põhiklass Põhisõit
408. Priit Tuuna Julgestuspolitsei Põhiklass Põhisõit
409. Riko Räim Julgestuspolitsei Põhiklass Põhisõit
410. Tõnu Janter Julgestuspolitsei Põhiklass Põhisõit
411. Maano Päeren Küljetuul M21 Matkasõit
412. Tarmo Tamkivi Keila M40 Põhisõit
413. Lea Korem Kemira GrowHow N üle 30 Matkasõit
414. Aare Ärmpalu Kesko Agro M40 Matkasõit
415. Allan Illak Kesko Agro Põhiklass Matkasõit
416. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
417. Kaimo Saar Kesko Agro M16 Matkasõit
418. Kati Vann Kesko Agro N üle 30 Matkasõit
419. Kristjan Neemela Kesko Agro M14 Matkasõit
420. Mirjam Lepiksaar Kesko Agro N14-N16 Matkasõit
421. Signe Evert Kesko Agro N kuni 30 Matkasõit
422. Teet Smidt Kesko Agro M18 Matkasõit
423. Enor Heinmaa Kesko Agro I M18 Põhisõit
424. Kurmo Neemela Kesko Agro I Põhiklass Põhisõit
425. Martin Ilves Kesko Agro I M18 Põhisõit
426. Priit Raudsepp Kesko Agro I Põhiklass Põhisõit
427. Raul Soodla Kesko Agro I Põhiklass Põhisõit
428. Sander Masing Kesko Agro I U23 Põhisõit
429. Tarmo Neemela Kesko Agro I Põhiklass Põhisõit
430. Toomas Elling Kesko Agro I Põhiklass Põhisõit
431. Andres Joost Kesko Agro II M18 Põhisõit
432. Heiki Lainevee Kesko Agro II M18 Põhisõit
433. Indrek Õim Kesko Agro II M40 Põhisõit
434. Ivika Lainevee Kesko Agro II N kuni 30 Põhisõit
435. Kalev Raudsepp Kesko Agro II M50 Põhisõit
436. Marje Raudsepp Kesko Agro II N üle 30 Põhisõit
437. Mart Koll Kesko Agro II Põhiklass Põhisõit
438. Robert Õim Kesko Agro II U23 Põhisõit
439. Andrus Mägi Kesko Agro III Põhiklass Põhisõit
440. Lembit Liis Kesko Agro III M50 Põhisõit
441. Meelis Mäe Kesko Agro III Põhiklass Põhisõit
442. Raivo Paavel Kesko Agro III Põhiklass Põhisõit
443. Sulev Jams Kesko Agro III Põhiklass Põhisõit
444. Tiit Kurvits Kesko Agro III Põhiklass Põhisõit
445. Valdek Küppas Kesko Agro III M40 Põhisõit
446. Virgo Kais Kesko Agro III Põhiklass Põhisõit
447. Diana Sotnikova Kesko Agro IV N kuni 30 Põhisõit
448. Jaanus Kaare Kesko Agro IV M40 Põhisõit
449. Kaupo Martin Kesko Agro IV Põhiklass Põhisõit
450. Madis Lepiksaar Kesko Agro IV M18 Põhisõit
451. Martin Kukk Kesko Agro IV Põhiklass Põhisõit
452. Päärn Marran Kesko Agro IV Põhiklass Põhisõit
453. Peep Lepiksaar Kesko Agro IV M45 Põhisõit
454. Siim Urm Kesko Agro IV Põhiklass Põhisõit
455. Arvi Tallo Kilingi-Nõmme Põhiklass Põhisõit
456. Vello Einland KIVITAMMI M45 Põhisõit
457. Aleksander-Daniel Kinks KJK M14 Matkasõit
458. Ivar Vaab KJK M16 Matkasõit
459. Jörgen Martin KJK M16 Matkasõit
460. Kristjan Tattar KJK M16 Matkasõit
461. Mariann Järvela KJK N14-N16 Matkasõit
462. Siim-Erik Alamaa KJK M16 Matkasõit
463. Alar Krull KJK/Team Rattapood M50 Põhisõit
464. Gerda Rand KJK/Team Rattapood N kuni 30 Põhisõit
465. Jaan Kuuskman KJK/Team Rattapood Põhiklass Põhisõit
466. Jasper Jürisson KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
467. Kevin Sepp KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
468. Kristjan Heinrand KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
469. Rainer Velbri KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
470. Urmo Kiitam KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
471. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 Põhisõit
472. Argo Nipernado KoMo Põhiklass Põhisõit
473. Kaido Nipernado KoMO Põhiklass Põhisõit
474. Peeter Pruus KoMo M18 Põhisõit
475. Peeter Tarvis KoMo M50 Põhisõit
476. Priit Karjane KoMo Rapla Põhiklass Põhisõit
477. Raido Karjane KoMo Rapla M18 Põhisõit
478. Andrejs Lacis Läti M45 Põhisõit
479. Gert Kiiler Liba-Sakala Põhiklass Põhisõit
480. Indrek Sauga Lokman Põhiklass Põhisõit
481. Ilmar Vähi LPSK Põhiklass Põhisõit
482. Kunnar Vahi LPSK Põhiklass Põhisõit
483. Laura Lehtme LPSK N kuni 30 Põhisõit
484. Meelis Oja LPSK Põhiklass Põhisõit
485. Väino Kiuru LPSK Põhiklass Põhisõit
486. Kairit Kirsipuu Mann Lines N üle 30 Põhisõit
487. Margus Nõmm Mann Lines M21 Põhisõit
488. Martin Nõmmik Mann Lines M21 Põhisõit
489. Tiit Arus Mann Lines M21 Põhisõit
490. Urmas Rannu MARU Põhiklass Põhisõit
491. Avo Tölpt Nüke M40 Põhisõit
492. Aare Tammemäe Nordea Pank Põhiklass Põhisõit
493. Ingo Põder Nordea Pank Põhiklass Põhisõit
494. Jürgen Rehemägi Nordea Pank Põhiklass Põhisõit
495. Kristel Kaubi Nordea Pank N üle 30 Põhisõit
496. Kristo Kokk Nordea Pank Põhiklass Põhisõit
497. Martin Mark Nordea Pank Põhiklass Põhisõit
498. Rait Põllendik Nordea Pank Põhiklass Põhisõit
499. Valdur Õun Nordea Pank Põhiklass Põhisõit
500. Alar Viitmaa OK Lehola Põhiklass Põhisõit

‹‹ Tagasi

Rõuge EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Maarek, , 25.05.2007 08:39
Tegu ju matkasõiduga, kus paremusjärjestust (sarja kokkuvõttes) arvestatakse ainult noorsportlastel kuni vanuseklass M16. Ülejäänud lihtsalt matkavad ja tunnevad rõõmu looduses liikumisest ;-)
Krisjan, , 24.05.2007 22:56
Tere! Miks matkasõidul pole punkte pandud?
Karel, , 24.05.2007 22:54
PILDIHOOLIKUTELE: www.rougeracing.net/galerii >> võistlused 2007
to Mati, , 24.05.2007 20:42
Ära näita oma harimatust välja ülbusega.
Mati, , 24.05.2007 13:30
Rõuges oli võimalik kõigil kolmel viimasel tõusul mööda sõita - FAKT! Ratasjärve kallasrada tekitas ainult tuska, kuna pundi ette sattus paras pidur. Õnneks pani küll üks hetk käna ja sai tast mööda.
Ivar Tupp, ivar@holden.ee, 24.05.2007 11:22
Jah, see matkasõidu ja põhisõidu raja lõpp tuleb ümber vaadata. Mitte raja lõpp ise, vaid see, et nad ei kohtuks enne laia finišisirget. Samuti jäid esimestele matkajatele ehk noortele võistlejatele ette ca 300-ndal kohal sõitvad põhisõitjad. Ideaalne oleks muidugi matka jaoks maha märkida täiesti erinev rada,nii, et ainult start ja finiš oleks samas kohas. Aga selle esimese singliga on nii, et kui see teha alles 30km peale, siis on ikka järjekorrad. Tegelikult esimene singel likvideerib igasugused tulevased järjekorrad. Asfalt ja kruus ei tõmba rivi pikaks, seda teeb pudelikael. Julm, aga nii ta on!
Margus, , 24.05.2007 10:52
Korraldajatele soovitus:kui põhisõidu rada läheb kokku matkajatega, peaks olema möödasõidu võimalus, mida Rõuges viimastel kilomeetritel polnud.Ja esimene singel hakkas liiga vara, tekitas järjekordi.
Kristjan, , 23.05.2007 23:35
Mina ei saa aru inimestest, kes siin vinguvad. Küll üks asi küll teine. Kuhu teil kiire? Mul pole küll aega päev läbi siin portaalis istuda ja kannatamatult oodata pilte, tulemusi, jne. Kas teil oma elu polegi?
Karel, , 23.05.2007 22:21
tegelikult on veel pilte tulemas, mõned viimases TPs põhiliselt tehtud pildid on IT probleemide tõttu veel lisamatta, tegu ei ole ametliku fotograafiga vaid rõuge vabatahtlikega :)
rea, , 23.05.2007 20:30
Rõuge pildid panevad tõesti Mulgile ära, palju huvitavam vaadata. Rõuge väha hea. Ten points Rõuge!


Kõige populaarsemad
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE