estenglv
WAP version
Login form
100 km
100 km kelk
25 km
25 km kelk
7 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 20 Oct 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja III Uisumaraton
Aeg 28.02.2009
Koht Mustvee EST
Spordiala Kiiruisutamine
Distants 100 km start kell 11.00
25 km start kell 11.30
7 km start kell 12.00
Korraldaja Mustvee linnavalitsus, Kasepää-, Pala vallavalitsused, Jõgeva Maavalitsus, Eesti Uisuliit ja Jõgevamaa Spordiliit Kalju
KALEVIPOJA 3-VÕISTLUS
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 981 100 km: 18 25 km: 517 7 km: 426 100 km soome kelk: 6 25 km soome kelk: 14 Mehi: 483 Naisi: 498  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Tatjana Sibiljova 25 km N14 25 km
2. Julia Belova 6 Uisku Naised 7 km
3. Liili Vatsar 6 Uisku Naised 7 km
4. Signe Pruul 6 Uisku Naised 7 km
5. Kristofer Vool 6. klassi poisid Mehed 7 km
6. Andres Kallavus ABEC M40 25 km
7. Andres Kaukver ABEC Rulluisuklubi M40 25 km
8. Aleks Luik Adavere M14 25 km
9. Mart Markus Adavere M20 25 km
10. Marten Liiv Adavere Mehed 7 km
11. Risto Liiv Adavere M16 25 km
12. Sandra Alusalu adavere N20 25 km
13. Saskia Alusalu adavere N16 25 km
14. Aivi Soomuste Adavere/SK Tervis Naised 7 km
15. Andra Vaikre Adavere/SK Tervis Naised 7 km
16. Moonika Saska Adavere/SK Tervis Naised 7 km
17. Sander Vaikre Adavere/SK Tervis M18 25 km
18. Timo Vilk Adavere/SK Tervis M18 25 km
19. Alar Arst AKSK M40 25 km
20. Arno Merelaht AKSK M40 25 km
21. Ilmar Isakar AKSK M20 25 km
22. Jana Trolla AKSK Naised 7 km
23. Janis Kirbits AKSK M20 25 km
24. Jarno Hermet AKSK M20 25 km
25. Märt Reilson AKSK M40 25 km
26. Merilin Kirbits AKSK Naised 7 km
27. Oliver Meus AKSK M20 25 km
28. Priit Raa AKSK M20 25 km
29. Valmar Vallimäe AKSK M20 25 km
30. Kert Keskpaik Albe Team Mehed 100 km
31. Ain Lubi Aovere Tritsutajad Mehed 7 km
32. Carmen-Ly Lubi Aovere Tritsutajad Naised 7 km
33. Hanna-Lisett Lubi Aovere Tritsutajad Naised 7 km
34. Laura-Kristiin Lubi Aovere Tritsutajad Naised 7 km
35. Liina Kadari Best Diskokoondis N20 25 km
36. Piret Saveli Best Diskokoondis Naised 7 km
37. Andres Agan Bigbag Mehed 7 km
38. Pille Kams Bigbag Naised 7 km
39. Tiina Agan Bigbag Naised 7 km
40. Triin Kask Bigbag Naised 7 km
41. Maris Mäesalu CF&S N20 25 km
42. Anne Reinsoo Citymark N20 25 km
43. Priit Laansalu Citymark M40 25 km
44. Rita Laansalu Citymark N14 25 km
45. Lea Rõõmusoks Cripps & Crapps N20 25 km
46. Raivo Kurs Cripps & Crapps M40 25 km
47. Balázs Herczeg Dekaart SC M20 25 km
48. Indrek Aarna EE SK Mehed 100 km
49. Ain Parve EESI PANGA Sprdiklubi M60 25 km
50. Külli Juhkam Ellissonid Naised 7 km
51. Moonika Janter Ellissonid Naised 7 km
52. Pille Ambur eraisik Naised 7 km
53. Jaak Gross GROSSING M60 25 km
54. Lilli Gross GROSSING Naised 7 km
55. Tiina Theresa Gross GROSSING Naised 7 km
56. Art Soonets Haanja Rattaklubi Mehed 100 km
57. Karel Saarna HC Rõuge Rangers Mehed 7 km
58. Hannu Vierikko Helsinki Ketkupolkka Club Mehed 100 km soome kelk
59. Vahur Mahla HK Kajakas M20 25 km
60. Aivo Vahemets HK Muusikud Zveeri M20 25 km
61. Helen Mahla HK Säde N20 25 km
62. Liidia Selart HK Säde N20 25 km
63. Triin Kaasiku HK Säde N20 25 km
64. Van Den Hove Fons Holland Business Club M20 25 km
65. Katre Karotam Iizikad RKR N20 25 km
66. Raili Veevel Iizikad RKR N20 25 km
67. Robert Kokk Iizikad RKR M20 25 km
68. Kärt Tuts individuaalvõistleja N40 25 km
69. Marina Õunapuu individuaalvõistleja N40 25 km
70. Inge Soonik jäähoki Naised 7 km
71. Riho Soonik jäähoki Mehed 7 km
72. Meelis Tints K2-SKATE / AUTOSPIRIT Mehed 100 km
73. Sulev Lokk K2-SKATE / AUTOSPIRIT Mehed 100 km
74. Aivo Veisman Kajakas M40 25 km
75. Kristiina Kajak KAJAKAS Naised 7 km
76. Tambet Kajak KAJAKAS Mehed 7 km
77. Alar Rosentau Karlova Tritsutajad M20 25 km
78. Iris Laatsarus Karlova Tritsutajad N20 25 km
79. Kalev Pärt Karlova Tritsutajad M20 25 km
80. Mari Hanson Kasu N40 25 km
81. Ahti Kooskora Kersleti Tuletõrje Selts M20 25 km
82. Rasmus Kooskora Kersleti Tuletõrje Selts M14 25 km
83. Katre Tatrik Koeru SK N20 25 km
84. Krista Varik Kostivere Naised 7 km
85. Margus Varik Kostivere Mehed 7 km
86. Markko Sinkkonen Kurase Hülged M20 25 km
87. Ruben Poljakov kuu talu M40 25 km
88. Kai Immonen Lohja team Kickspark Mehed 100 km soome kelk
89. Mika Jääskeläinen Lohja team Kickspark Mehed 100 km soome kelk
90. Siim Kirsipuu MASS M20 25 km
91. Mikko Reponen Matkajuht.ee Mehed 25 km soome kelk
92. Urmas Kivi Männiku Muidumehed M40 25 km
93. Kaido Hallik Medisoft Adventure Team Mehed 100 km
94. Kaja Toom Mix Naised 7 km
95. Mart Toom Mix Mehed 7 km
96. Taavi Toom Mix M20 25 km
97. Martin Ruudi Nelson Mehed 100 km
98. Priit Reichmann NordTrade M20 25 km
99. Helle Väärsi Oandu uisk Naised 7 km
100. Jaak Väärsi Oandu uisk M40 25 km
101. Lee Väärsi Oandu uisk Naised 7 km
102. Mait Tõitoja Pätsu Tiim M40 25 km
103. Maiu Plumer Pätsu Tiim N40 25 km
104. Martin Vester Põlva Matkaklubi M20 25 km
105. Kaido Saimre Püha Loomaaed M40 25 km
106. Agnes Kutsar perekond Kutsar Naised 7 km
107. Eveliina Rosin perekond Kutsar Naised 7 km
108. Jana Kutsar perekond Kutsar Naised 7 km
109. Meelis Kutsar perekond Kutsar Mehed 7 km
110. Silvia Kutsar perekond Kutsar N16 25 km
111. Anna-Liisa Särg Perekond SÄRG N20 25 km
112. Hain Särg Perekond SÄRG Mehed 7 km
113. Helli-Tiiu Särg Perekond SÄRG Naised 7 km
114. Ilmar Särg Perekond SÄRG Mehed 7 km
115. Jaan Särg Perekond SÄRG M18 25 km
116. Mati Nurm Puide Talu SK M60 25 km
117. Mariann Rajang rajang N40 25 km
118. Susanne Rajang rajang N14 25 km
119. Jaano Junson Räpina Spordiklubi M20 25 km
120. Karl Junson Räpina Spordiklubi M18 25 km
121. Krete Junson Räpina Spordiklubi N14 25 km
122. Pille Liivaauk REP N20 25 km
123. Björn Puna Rotalia M20 25 km
124. Andre Arumäe Rulluisuklubi ABEC M40 25 km
125. Arnold Albert Rulluisuklubi ABEC M40 25 km
126. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 25 km
127. Ilo Suurmets Seiklusretked Mehed 100 km soome kelk
128. Maarja Virkus Seiklusretked Naised 25 km soome kelk
129. Maili Tanilsoo Seiklusretked Naised 25 km soome kelk
130. Mart Roostar Seiklusretked Mehed 25 km soome kelk
131. Martin Roostar Seiklusretked Mehed 100 km soome kelk
132. Rene Rätsep Seiklusretked Mehed 100 km soome kelk
133. Silver Oja Seiklusretked Mehed 25 km soome kelk
134. Tarmo Põkka Seiklusretked Mehed 25 km soome kelk
135. Virve Palu seiklusretked Naised 25 km soome kelk
136. Henri Heinmaa silberauto M20 25 km
137. Silja Soon Singers Naised 7 km
138. Kalmer Lain SK Artemis M40 25 km
139. Sandra Lääne SK Illi N20 25 km
140. Tiit Lääne SK Illi M40 25 km
141. Alon Pärlin sk noorus M20 25 km
142. Liina Enok SK Põhjatäht N20 25 km
143. Raimo Kurg sk tervis Mehed 7 km
144. Tea Visse SK Tervis N40 25 km
145. Karli Vigur SK Tervis,Adavere Mehed 7 km
146. Vilma Trummal sk.tervis Naised 7 km
147. Märt Liivak spordiklubi VARGAMÄE M40 25 km
148. Aliis Allas Squash olümpiale N20 25 km
149. Indrek Pitk Squash olümpiale M20 25 km
150. Marek Kõrver Squash Olümpiale M20 25 km
151. Zoran Grojic Squash olümpiale M20 25 km
152. Tõnis Suurkivi suurkivi M40 25 km
153. Tuuli Suurkivi suurkivi N20 25 km
154. Meelis Palover Suusahullud M20 25 km
155. Ain-Ivar Tupp Suusapeerud Mehed 100 km
156. Margus Tinno Suusapeerud Mehed 100 km
157. Jako Arula Sweet Singers Mehed 7 km
158. Jüri Kesküla Sweet Singers M40 25 km
159. Piret Arula Sweet Singers Naised 7 km
160. Reet Sööt Sweet Singers Naised 7 km
161. Siivi Kesküla Sweet Singers Naised 7 km
162. Taavi Sööt Sweet Singers Mehed 7 km
163. Liina Oherjus T-GLEMM Naised 7 km
164. Maris Kõrv T-GLEMM Naised 7 km
165. Merlin Lesta Tartu Hokiklubi Säde N20 25 km
166. Marti Savi Tänuvõti M20 25 km
167. Jaan Herttua Team Laurmaa M40 25 km
168. Paul Kaldjian Team Laurmaa M40 25 km
169. Päivi Herttua Team Laurmaa N40 25 km
170. Mati Karp Tempo M40 25 km
171. Kai Uudeküll Uudeküla N20 25 km
172. Katrin Uudeküll Uudeküla N20 25 km
173. Madis Uudeküll uudeküla hokiklubi M20 25 km
174. Margus Orren uudeküla hokiklubi M20 25 km
175. Mart Keermann uudeküla hokiklubi M20 25 km
176. Martin Uudeküll uudeküla hokiklubi M20 25 km
177. Jaanus Laugus UusMaa spordiklubi M40 25 km
178. Taavo Tulf Valoor M20 25 km
179. Andreas Plaan Vana Tallinn Team M14 25 km
180. Erik Plaan Vana Tallinn Team M20 25 km
181. Erkki Junolainen Vana Tallinn Team M18 25 km
182. Jan Plaan Vana Tallinn Team M20 25 km
183. Kersti Junolainen Vana Tallinn Team Naised 7 km
184. Maarit Junolainen Vana Tallinn Team N20 25 km
185. Margot Holts Vana Tallinn Team N20 25 km
186. Mari-Liis Oja Vana Tallinn Team Naised 7 km
187. Marje Plaan Vana Tallinn Team Naised 7 km
188. Markko Junolainen Vana Tallinn Team M20 25 km
189. Siim Siitam Vana Tallinn Team M20 25 km
190. Silver Ojassoo Vana Tallinn Team M16 25 km
191. Tõnis Plaan Vana Tallinn Team M40 25 km
192. Toomas Plaan Vana Tallinn Team M40 25 km
193. Tuuli Piirsalu Vana Tallinn Team N20 25 km
194. Meelis Ojassoo Vana Tallinna Team M40 25 km
195. Jaanus Veilberg veilud M40 25 km
196. Mariina Veilberg veilud Naised 7 km
197. Mehis Veilberg veilud Mehed 7 km
198. Merlin Veilberg veilud Naised 7 km
199. Rommi Kruuse Veloclubbers Mehed 100 km
200. Koit Teder Viljandi Rattaklubi M40 25 km
201. Ave Ojasoon Viljandi Suusaklubi N20 25 km
202. Alar Peek Viru-Nigula Spordiklubi M40 25 km
203. Andres Ehrenpreis Viru-Nigula Spordiklubi M20 25 km
204. Annegrete Peek Viru-Nigula Spordiklubi Naised 7 km
205. Eva Maria Stina Peek Viru-Nigula Spordiklubi Naised 7 km
206. Hendrik Peek Viru-Nigula Spordiklubi Mehed 7 km
207. Kaspar Peek Viru-Nigula Spordiklubi M20 25 km
208. Marianne Peek Viru-Nigula Spordiklubi Naised 7 km
209. Marju Linda Peek Viru-Nigula Spordiklubi Naised 7 km
210. Neeros Oras Viru-Nigula Spordiklubi Mehed 7 km
211. Kei Kvarnstrom Walkie-Talkie Naised 7 km
212. Marika Maidla Walkie-Talkie Naised 7 km
213. Aavo Jõever M40 25 km
214. Aavo Kergand M40 25 km
215. Aavo Teder M20 25 km
216. Ada Tamme N20 25 km
217. Aet Ristmägi N20 25 km
218. Agnes Männik N20 25 km
219. Agnes Soosaar Naised 7 km
220. Ago Annast Mehed 7 km
221. Ahti Rebane M40 25 km
222. Aigi Avi N40 25 km
223. Ailen Vessman Naised 7 km
224. Aimar Miško Mehed 7 km
225. Aimur Uuk M40 25 km
226. Ain Kuldmäe Mehed 7 km
227. Ainar Aruväli Mehed 7 km
228. Ainar Klesmann M20 25 km
229. Aire Lepind Naised 7 km
230. Airi Laine N20 25 km
231. Airi Sokk N20 25 km
232. Airi-Kairi Kaasik Naised 7 km
233. Airin Treiman-Kiveste Naised 7 km
234. Aivar Illak M40 25 km
235. Aivar Kamenjuk M40 25 km
236. Aivar Rahno M20 25 km
237. Aivar Tikerberi M40 25 km
238. Aivar Vilipere M40 25 km
239. Aive Tamm Naised 7 km
240. Aivi Adler Naised 7 km
241. Aivi Anijago N20 25 km
242. Aivi Roasto Naised 7 km
243. Aivo Arula M40 25 km
244. Alari Pihlapuu M20 25 km
245. Aleksandr Gutin M20 25 km
246. Algi Rande Naised 7 km
247. Allan Berg M20 25 km
248. Allan Reitsnik M40 25 km
249. Allar Lepik Mehed 7 km
250. Aly Valvas Naised 7 km
251. Anastasia Sokolova Naised 7 km
252. Anatoli Sillari M60 25 km
253. Andi Aruväli Mehed 7 km
254. Ando Vaher M40 25 km
255. Andrei Junkin Mehed 7 km
256. Andres Aasaväli M40 25 km
257. Andres Kukke M20 25 km
258. Andres Paas M20 25 km
259. Andres Pall M40 25 km
260. Andres Piirsalu M20 25 km
261. Andres Roosma M20 25 km
262. Andres Soosaar M40 25 km
263. Andres Uus Mehed 7 km
264. Andrus Kontaveit M40 25 km
265. Andrus Tölp M40 25 km
266. Ane Karelson Naised 7 km
267. Anett Kontaveit N14 25 km
268. Anette Petmanson Naised 7 km
269. Anna Kalasnikova Naised 7 km
270. Annaliis Kokk Naised 7 km
271. Anne Muldme Naised 7 km
272. Anne Saarniit N20 25 km
273. Anne-Mari Ernesaks Naised 7 km
274. Anneli Külm N20 25 km
275. Anneli Kivirand Naised 7 km
276. Anneli Lukason Naised 7 km
277. Anneli Soosaar Naised 7 km
278. Anneli Tamm Naised 7 km
279. Anneliis Klaus N20 25 km
280. Annely Kukk Naised 7 km
281. Annette Sedman N20 25 km
282. Annika Aas N20 25 km
283. Annika Ansen N20 25 km
284. Annyka Printsmann N20 25 km
285. Anto Kergand M40 25 km
286. Anton Bõstrov Mehed 7 km
287. Ants Kuusik M60 25 km
288. Ants Turban M40 25 km
289. Antti Haljak M20 25 km
290. Antti Rostin M20 25 km
291. Anu Annast Naised 7 km
292. Anu Õim Naised 7 km
293. Anu Haamer Naised 7 km
294. Anu Oll Naised 7 km
295. Anu Puusepp Naised 7 km
296. Anu Rebane Naised 7 km
297. Anu Roio N20 25 km
298. Anu Tromm M20 25 km
299. Ardi Puis Mehed 7 km
300. Argo Soon M40 25 km
301. Arne Tennisberg M40 25 km
302. Art Puusepp Mehed 7 km
303. Artur Kalinin Mehed 7 km
304. Arved Mägi M40 25 km
305. Arvi Kurik M18 25 km
306. Arvi Ohak M60 25 km
307. Arvi Tavast Mehed 100 km
308. Ats Reitsnik M14 25 km
309. Aurika Männik N20 25 km
310. Ave Kõiv N40 25 km
311. Ave Lehtsaar N20 25 km
312. Ave Muzakko N20 25 km
313. Ave Peetri Naised 7 km
314. Avo Kirsipuu Mehed 100 km
315. Õie Kirs Naised 7 km
316. Õnnela Väits Naised 7 km
317. Ülar Valksaar M40 25 km
318. Ülari Oras M40 25 km
319. Ülla Rajamäe Naised 7 km
320. Üllar Kukk M40 25 km
321. Ülle Elken Naised 7 km
322. Ülle Viltrop N40 25 km
323. Ülo Kadari M40 25 km
324. Ülve Puis-Karu Naised 7 km
325. Benno Harjo M16 25 km
326. Birgit Kibal N20 25 km
327. Birgit Koll Naised 7 km
328. Boriss Teder M40 25 km
329. Brigit Rootsi Naised 7 km
330. Brit Truuts Naised 7 km
331. Britt Reimets Naised 7 km
332. Caddy Kelk N20 25 km
333. Cäthli Koort Naised 7 km
334. Christel Männistu Naised 7 km
335. Claire Mackenzie N20 25 km
336. Clyde Lens M20 25 km
337. David Cox M40 25 km
338. Delia Viirmaa N20 25 km
339. Eda Meius Naised 7 km
340. Edda Teder Naised 7 km
341. Eerik Mee M40 25 km
342. Ege Metsandi Naised 7 km
343. Egle Jahu Naised 7 km
344. Egle Pääslane N18 25 km
345. Ego Veevel M40 25 km
346. Eha Valk Naised 7 km
347. Einar Tamm M40 25 km
348. Ekke-Kaur Vosman M14 25 km
349. Elen Kihl Naised 7 km
350. Eliisa Marleen Metsaste Naised 7 km
351. Elis Lehtsaar Naised 7 km
352. Ellen Juksar N20 25 km
353. Elmo Meius M40 25 km
354. Elo Raspel Naised 7 km
355. Enar Nõmmiste M20 25 km
356. Ene Ilver N20 25 km
357. Ene Indermitte Naised 7 km
358. Eneli Kleemann Naised 7 km
359. Eneli Vadi Naised 7 km
360. Enn Merilai M40 25 km
361. Enn Sihver M40 25 km
362. Ennike Teppand N40 25 km
363. Enriko Kruuse Mehed 100 km
364. Erich Valksaar Mehed 7 km
365. Erik Bartske Mehed 7 km
366. Erik Jürjens M40 25 km
367. Erik Kergand M14 25 km
368. Erik Vadi Mehed 7 km
369. Erika Meister Naised 7 km
370. Erki Keel M40 25 km
371. Erki Väljaots M20 25 km
372. Ester Kalder Naised 7 km
373. Estrit Aasma Naised 7 km
374. Eva Kitsnik Naised 7 km
375. Eva Lepik Naised 7 km
376. Eva Orupõld Naised 7 km
377. Eva Triin Järvela Naised 7 km
378. Eva-Liisa Lepik Naised 7 km
379. Eva-Lota Volmer Naised 7 km
380. Eve Radala N40 25 km
381. Eve Strikholm Naised 7 km
382. Evelin Treial Naised 7 km
383. Feliks Levet M40 25 km
384. Gea Bauman Naised 7 km
385. Georg Muda M18 25 km
386. Georgi Kostromin Mehed 7 km
387. Gerli Salvet N20 25 km
388. Gerly Rähn Naised 7 km
389. Getter Kasekamp Naised 7 km
390. Getter-Marie Kaugesalu Naised 7 km
391. Greete Kullamaa Naised 7 km
392. Gregor Soodla M14 25 km
393. Grete Uudeküll Naised 7 km
394. Grete Liis Rimmi Naised 7 km
395. Guido Soodla M40 25 km
396. Gunnar Ottenson Mehed 7 km
397. Hando Kasekamp M40 25 km
398. Hanna Hõrak N20 25 km
399. Hannes Hallik M40 25 km
400. Hannes Kallis Mehed 7 km
401. Hannes Kübarsepp Mehed 7 km
402. Hannes Lige Mehed 7 km
403. Hannes Luik Mehed 7 km
404. Harti Kiveste Mehed 7 km
405. Hedi Kipasto N20 25 km
406. Heigo Pihlak M20 25 km
407. Heija-Liis Kaljuste Naised 7 km
408. Heiki Arumäe M40 25 km
409. Heiki Toomsoo M40 25 km
410. Heiko Lige Mehed 7 km
411. Heiko Pihla M20 25 km
412. Heinar Kitsnik Mehed 7 km
413. Heino Annuk M40 25 km
414. Heino Luiga M40 25 km
415. Helar Musta M18 25 km
416. Hele Van de griendt-Nurmesalu Naised 7 km
417. Helen Eliste N20 25 km
418. Helen Korol Naised 7 km
419. Helen Kund Naised 7 km
420. Helen Tõnise Naised 7 km
421. Helena Stepanov Naised 7 km
422. Helena Tammik N20 25 km
423. Heleriin Pihla N20 25 km
424. Helerin Margus N20 25 km
425. Heli Kelder Naised 7 km
426. Heli Tõnise Naised 7 km
427. Helina Tamman N40 25 km
428. Helja Laumets Naised 7 km
429. Hendrik Kergand M16 25 km
430. Hendrik Rummel M16 25 km
431. Hiie Nagel Naised 7 km
432. Hillar Roasto Mehed 7 km
433. Hindrek Nokkur M20 25 km
434. Holger Tamsalu Mehed 7 km
435. Igor Kozakin Mehed 7 km
436. Ilmar Mesi M60 25 km
437. Indrek Hunt M20 25 km
438. Indrek Kivilaan M20 25 km
439. Indrek Moorats M20 25 km
440. Indrek Palu M40 25 km
441. Indrek Sabul M40 25 km
442. Inga Annus N20 25 km
443. Inga Hermanson Naised 7 km
444. Inga Jaagus Naised 7 km
445. Inge Aun N20 25 km
446. Inge Oopkaup Naised 7 km
447. Inge Pärn Naised 7 km
448. Ingrid Laurikainen Naised 7 km
449. Ingrid Orgulas Naised 7 km
450. Ingrit Ernits N40 25 km
451. Irma Toomsoo N40 25 km
452. Ivar Ehin M40 25 km
453. Ivo Tärno M20 25 km
454. Jaagup Vähi M20 25 km
455. Jaak Jaagus M40 25 km
456. Jaak Rajamets M40 25 km
457. Jaak Volmer M40 25 km
458. Jaan Aiaots Mehed 7 km
459. Jaan Eller M20 25 km
460. Jaan Jagomägi M20 25 km
461. Jaan Lehtaru M40 25 km
462. Jaan Moorits M60 25 km
463. Jaan Saia M40 25 km
464. Jaanika Kreela Naised 7 km
465. Jaanika Vaher N20 25 km
466. Jaanos Lehtmets M40 25 km
467. Jaanus Käärma M20 25 km
468. Jaanus Kivioja M40 25 km
469. Jaanus Kuusk Mehed 100 km
470. Jaanus Rimmi Mehed 7 km
471. Jakob Gill Mehed 7 km
472. Jana Rohumets Naised 7 km
473. Janar Adler Mehed 7 km
474. Jane Kütson Naised 7 km
475. Jane Reinvart Naised 7 km
476. Janek Kivilo M20 25 km
477. Janek Lass M20 25 km
478. Janne Väärsi Naised 7 km
479. Janno Kiik M20 25 km
480. Jüri Ilves M20 25 km
481. Jüri Kozlov M40 25 km
482. Jeroen Van Der Hoeven M20 25 km
483. Jessica Uibo Naised 7 km
484. Johan Tamm Mehed 7 km
485. Joonas Plaan M20 25 km
486. Joonatan Hallik M14 25 km
487. Joosep Mee M20 25 km
488. Juho Kiik M20 25 km
489. Juta Holm N40 25 km
490. Kaarel Beljaev Mehed 7 km
491. Kaarel Kilk M20 25 km
492. Kaarit Tull Naised 7 km
493. Kadi Oras N40 25 km
494. Kadri Lilienthal Naised 7 km
495. Kadri Maala N20 25 km
496. Kadri Moks N20 25 km
497. Kadri Palm Naised 7 km
498. Kadri Pedas N20 25 km
499. Kadri Stepanov Naised 7 km
500. Kadri Tänna Naised 7 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
kas 2010, , 07.04.2010 15:42
jäi ära, enam vist võimalust ei ole
Kristen22Mcdonald, monikarobinson97@gmail.com, 05.04.2010 02:47
It's cool that people are able to take the moreover, it opens new opportunities.
aprill 2009, , 01.04.2009 15:45
Järgmisel aastal 28. veebruaril korraldab Klubi Tartu Maraton I tõelise talvise kiiruisu maratoni Võrtsjärvel. Registreerimine on alanud.
uisk, , 14.03.2009 13:34
See, mis seal toimus ei olnud kiiruisutamine, vaid karneval. Ilmselt oligi see taotluslik, sest kuidas muidu seletada asjaolu, et suurem osa rajast oli ettevalmistamata. Primaarne peaks olema rada ja alles siis muud asjad, mis taoliste üritustega kaasas käivad. Loodaks väga, et korraldajad ükskord ka sellest järeldused teeksid ja osalejatelt ainult kiidusõnu võiksid kuulda.
tahaksparemat, , 14.03.2009 13:12
Rada tuleks valmis teha esimesel võimalusel, kui jää lubab masinatega peale minna. Edaspidi toimuks ainult hooldustööd vastavalt ilmaoludele. Iseasi, kas Mustvee on selleks sobilik koht, sest seal ei oleks vist selle raja igapäevaseid kasutajaid, nagu näiteks Kuopios.
Rein, , 14.03.2009 11:50
Nimetatud kohad on Mustveest ca 450 km põhja pool ja seepärast pole päris õnnestunud võrdlus,aga isiklikult arvan ,et ajal - veebruari lõpp - pole häda midagi.Hädad on Peipsi jääoludes ja hilises rajategemisega alustamises.Vesi oli lume all ja ei jõudnud korralikult külmuda peale lume äraajamist.Kust see vesi sinna tuli on minu jaoks müstika ja ilmselt oskavad seda seletada kõige paremini kohalikud kohalikud kalamehed.Väga palju tõid on sel maratonil vabatahtlike käes ja saadakse ka üllatavalt hästi hakkama,aga rada peaks tegema siiski oma ala asjatundjad,koolitust saaks sealtasamast nimetatud Kuopiost,seal nt alustati rajatöid juba jaanuaris ja teavitati jää paksusest ja raja seisust rahvast neti teel pidevalt.
to rahvaüritus, , 13.03.2009 19:37
Soomes Multias toimus näiteks nädal hiljem tõukekelgu MM Järvejääl... ja nädal enne Kuopios uisumaraton.. kuupäev võiks sobida ju küll... kus ja kuidas asja ajada
To Uudishimulik, , 09.03.2009 23:18
Ajaleht Postimees kirjutas 2 kuud tagasi Aivar Kokast aboluutselt negatiivse jutu ja naeruvääristas teda. Loo pealkirjas võrreldi Kokka Lukashenkoga, kuna nende väline sarnasus on rabav, töömallid ja eesmärgidon ühesugused.Postimees täpselt ütleski et Eesti oma Lukashenko juhib Jõgevamaad. Nüüd tuleb see Kokk unustada,sest usiurahvas tahab edasi minna ja ja ühe tõsise korraliku maratoni korraldada. Tartu Maraton võiks koos asjatundjatega selle küll teemaks võtta. Sobivaid paiku ju leidub ka.
karupää, , 07.03.2009 15:49
oli jah raudmeeste/naiste võistlus aga arvamus sellest maratonist on pooleks, et nagu rahul ja nagu ei ole kaa. koht oli norm (minu jaoks) aga uisutamist vähevõitu jah ei tea kas kusagi pilte kah näha on? mul omal pold fotograafi kaasas, äkki keegi klõpsis miskit ? nii, et järgmisel aastal kohtume !!!
Rein, , 06.03.2009 22:31
Ei-saa-aru mis selle Peipsi jääga on et seal alati vesi peal on kui teiste looduslike veekogude peal ei ole samal ajal,kas pressib pragudest üles kui tuul on halvast suunast või mis.Seepärast on rõõm kuulda Ivari juttu,et ehk saaks Tamula peal uisumaratoni pidada järgmisel talvel,väiksemal järvel on stabiilsemad jääolud ja Ivar ise oma kogemuste ja tõsise suhtumisega äratab ka usaldust nii et isiklikult võtan küll põidlad pihku selle mõtte teokssaamise nimel.Väiksemal järvel saab küll teha, rada annab pikemaks venitada kasvõi näiteks mingi S kujulise rajaga.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE