estenglv
WAP version
Login form
RSS
Viljandi järvejooksul ligi 3100 registreerijat 28.04.2009 (0)
80. Suurjooksule ümber Viljandi järve on registreerunud 3087 osalejat. Eile südaööl lõppenud registreerimisandmed näitavad, et 12 km jooksule on ennast kirja pannud 2619 jooksjat, startijaid ...
Viljandi Järvejooks on murdmas osavõtjate rekordit 25.04.2009 (0)
Registreerimine 1. mail aset leidvale Eesti vanimale traditsioonilisele spordivõistlusele, Suurjooksule ümber Viljandi järve, on olnud agaram kui mullu: tänase seisuga on registreerijate ...
Suursündmusteni Viljandis on jäänud loetud päevad! 20.04.2009 (3)
80. Suurjooks ümber Viljandi järve 14.04.2009 (4)
12 km
Kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Mon, 20 Aug 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
80. Suurjooks ümber Viljandi järve
Vaata ka 2014 2013 2012 2011 2010 
Aeg 01.05.2009
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants ~12 km. Ühistart kell 12:00
Korraldaja Viljandimaa Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 3087 12 km: 2619 Kepikõnd: 468 Mehi: 1973 Naisi: 1114 Võistkondade arvestus: 66 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Sander Lepp Viljandi Saalihokiklubi M18 12 km
2. Feliks Garipov - M60 12 km
3. Martin Linnupõld - M21 12 km
4. Merike Kens - N21 12 km
5. Peeter Balõnski - M60 12 km
6. Märt Prosin 21 cc triatloniklubi M21 12 km
7. Karl-Rauno Miljand 21.cc M21 12 km
8. Siim Vollmer 21.cc M21 12 km
9. Liilian Luik 21.CC triatloniklubi N21 12 km
10. Sten-Martin Kreisberg 21CC M21 12 km
11. Anu Teppo 21CC Triatloniklubi N21 12 km
12. Indrek Teppo 21CC Triatloniklubi M21 12 km
13. Aaro Tiiksaar 5xa M21 12 km
14. Teet Uusmaa 5xa M21 12 km
15. Janis Teteris A2 M21 12 km
16. Alina Lühter adidas/Reebok N21 12 km
17. Eve Eesmaa adidas/Reebok N21 12 km
18. Gerlin Naisson adidas/Reebok N21 12 km
19. Jaanus Kallaste adidas/Reebok M21 12 km
20. Kristin Reinaas adidas/Reebok N21 12 km
21. Monika Pärnupuu adidas/Reebok N21 12 km
22. Päären Miitel adidas/Reebok M21 12 km
23. Leane Leppik ADM Interactive Naised Kepikõnd
24. Riho Pihelpuu ADM Interactive M21 12 km
25. Ants Einsalu Albe Team M50 12 km
26. Leho Rennit Albe Team M45 12 km
27. Monika Kirss Alpiexpress Naised Kepikõnd
28. Eveli Habakuk Alpiklubi Firn N21 12 km
29. Heiki Velba Alutaguse M18 12 km
30. Karin Lapp Arco Vara N21 12 km
31. Tarmo Loog Arco Vara SK M35 12 km
32. Mati Põldver ARMINIA SPORDIKLUBI M21 12 km
33. Eivinas Guzas AS Helmes M21 12 km
34. Alari Lell AS Jalajälg M21 12 km
35. Marje Tamm AS Jalajälg N21 12 km
36. Valdur Englas AS Tallinna Vesi M21 12 km
37. Kaia Aasmäe AS Viljandi Aken ja Uks Naised Kepikõnd
38. Olesja Liberova AS Viljandi Aken ja Uks Naised Kepikõnd
39. Riina Soolo AS Viljandi Aken ja Uks Naised Kepikõnd
40. Allar Soo audentes M18 12 km
41. Miina Lillepruun Audentes N21 12 km
42. Hans Erik Atonen Audentese SK M14 12 km
43. Kristjan Viir Audru Keskkool M16 12 km
44. Andres Peilman AUX12V+ M21 12 km
45. Margo Tormet AUX12V+ M21 12 km
46. Erki Kull Avera M35 12 km
47. Ivar Heinola AVL Express SK M21 12 km
48. Eero Liivrand Äripäeva spordiklubi M40 12 km
49. Aivo Asuküla Õhutõrje Pataljon M21 12 km
50. Kristjan Leimann Õhutõrje Pataljon M21 12 km
51. Kristjan Rajando õismäe vägev M21 12 km
52. Ainarz Mazurs Bebis@Blondinka M40 12 km
53. Inga Annus Best Diskokoondis N21 12 km
54. Liina Kadari BEST Diskokoondis N21 12 km
55. Merlin Kolk Best Diskokoondis N21 12 km
56. Tiina Apart Best Diskokoondis N21 12 km
57. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M21 12 km
58. Heimar Altmets CFC Jaak Mae Suusakool M18 12 km
59. Kristjan Kutti CFC JMSK M14 12 km
60. Martin Kutti CFC JMSK M16 12 km
61. Tarmo Nakkurt CLIK M40 12 km
62. Gert Grünberg CRJG M18 12 km
63. Brit Tammeorg D.A.S. N21 12 km
64. Egert Toots D.A.S. M21 12 km
65. Kairi Saag D.A.S. N21 12 km
66. Merle Tensing D.A.S. N21 12 km
67. Tiit Atso Deloitte M21 12 km
68. Tarvo Välba DHL M21 12 km
69. Hans Pajoma DnB NORD M35 12 km
70. Maris Heinaru DnB NORD N21 12 km
71. Tiina Hiller DnB NORD Pank N21 12 km
72. Evelin Pihlak do N21 12 km
73. Karl Ariva do M18 12 km
74. Karl-Ernst Saal do M14 12 km
75. Tevol Tamm do M16 12 km
76. Uin Andre do M21 12 km
77. Argo Sikk dokdok.ee M35 12 km
78. Risto Jamnes eestära M21 12 km
79. Väino Bitter Eesti AGA spordiklubi M40 12 km
80. Marita Kalamees Eesti Energia SK Naised Kepikõnd
81. Andrei Lopsik Eesti Energia Spordiklubi M50 12 km
82. Aalo Kukk Eesti Panga SK M50 12 km
83. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M35 12 km
84. Uno Tallmeister Eesti Piirivalve M55 12 km
85. Kaupo Järve Eesti Post SK M35 12 km
86. Ott Alemaa Eesti Post SK M21 12 km
87. Sirje Ristov Eesti Post SK Naised Kepikõnd
88. Tiina Liitmäe Eesti Post SK N21 12 km
89. Sille Puhu Eesti Punane Rist N21 12 km
90. Tarmo Rosenberg Eesti Punane Rist M21 12 km
91. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
92. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi N21 12 km
93. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M60 12 km
94. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
95. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
96. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 12 km
97. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 12 km
98. Kaupo Jalasto Eesti Worldloppeti klubi M50 12 km
99. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M65 12 km
100. Olle Kärner EKJ SK M21 12 km
101. Madis Kabral EKSL/KSS EERO M21 12 km
102. Saimi Pevkur EKSL/KSS EERO N35 12 km
103. Kristjan Niinemaa EKSL/LKF M35 12 km
104. Katrin Ploomipuu Elevus N21 12 km
105. Sverre Ploomipuu Elevus M21 12 km
106. Aet Udusaar Elioni Spordiklubi N21 12 km
107. Agur Jõgi Elioni Spordiklubi M35 12 km
108. Eduard Pajumägi Elioni Spordiklubi M40 12 km
109. Ergo Mikkor Elioni Spordiklubi M21 12 km
110. Ermo Inno Elioni Spordiklubi M21 12 km
111. Henri Jõesalu Elioni Spordiklubi M35 12 km
112. Jaanika Kindlam Elioni Spordiklubi N21 12 km
113. Kadri Maripuu Elioni Spordiklubi N21 12 km
114. Kaire Takjas Elioni Spordiklubi N35 12 km
115. Liina Saaremets Elioni Spordiklubi N40 12 km
116. Raimond Saks Elioni Spordiklubi M45 12 km
117. Rait Mänd Elioni Spordiklubi M21 12 km
118. Rünno Ruul Elioni Spordiklubi M35 12 km
119. Riho Jürvetson Elioni Spordiklubi M21 12 km
120. Tõnu Hendrikson Elioni Spordiklubi M35 12 km
121. Toomas Lepikult Elioni spordiklubi M50 12 km
122. Triin Limberg Elioni Spordiklubi N21 12 km
123. Vambo Plaks Elioni Spordiklubi M21 12 km
124. Veiko Valkiainen Elioni Spordiklubi M21 12 km
125. Vilmar Truuts Elioni Spordiklubi M21 12 km
126. Rein Pärn Eltron AS M65 12 km
127. Janek Lessing elva suusaklubi M21 12 km
128. Kaspar Songisepp Elva Suusaklubi M21 12 km
129. Mihkel Joosing Elva suusaklubi M21 12 km
130. Rando Kaljuvee Elva Suusaklubi M18 12 km
131. Eret Aun EMTA SK N21 12 km
132. Even Heinväli EOMAP Xdreamerid M21 12 km
133. Andrus Rüütelmaa EPOK M35 12 km
134. Martin Pedai Euronics M35 12 km
135. Arto Rammul Extreme Sport M21 12 km
136. Priit Pärs Felix SK M21 12 km
137. Gunnar Teder fittest M45 12 km
138. Janek Suits Fittest Tartu M21 12 km
139. Kuldar Mägi fittest tartu M21 12 km
140. Veiko Heinalo Fittest Tartu M40 12 km
141. Erkki Markus Frukt Kuubis Sport M21 12 km
142. Maiko Markus Frukt Kuubis Sport M21 12 km
143. Marili Markus Frukt Kuubis Sport Naised Kepikõnd
144. Siiri Saarmäe Frukt Kuubis Sport Naised Kepikõnd
145. Taisto Markus Frukt Kuubis Sport M21 12 km
146. Heldur Karu G4S M65 12 km
147. Tõnu Tooming G4S M70 12 km
148. Ivar Põri G4S SK M21 12 km
149. Leila Luik G4S SK N21 12 km
150. Liina Luik G4S SK N21 12 km
151. Lily Luik G4S SK N21 12 km
152. Martin Simmermann G4S SK M21 12 km
153. Olav Mets G4S SK M21 12 km
154. Teet Lill G4S SK M40 12 km
155. Veiko Randalu G4S SK M40 12 km
156. Antis Zunda Gulbene M45 12 km
157. Ain-Ivar Tupp Haanja Rattaklubi M40 12 km
158. Meelis Treimuth Haanja RK M40 12 km
159. Kaido Koemets Haanja SUKL/Rõuge vald M21 12 km
160. Jaagup Toompuu Haapsalu 2 M21 12 km
161. Kait Kurvits Haapsalu 2 M21 12 km
162. Karel Truu Haapsalu 2 M21 12 km
163. Aho Augasmägi Hansa SK M21 12 km
164. Aigar Mäesepp Hansa SK M21 12 km
165. Aivo Kaljumäe Hansa SK M35 12 km
166. Anne Pärgma Hansa SK N35 12 km
167. Annika Sutt Hansa SK N21 12 km
168. Heiki Elmet Hansa SK M40 12 km
169. Indrek Aasna Hansa SK M21 12 km
170. Jane Metsis Hansa SK N21 12 km
171. Janno Rillo Hansa sk M21 12 km
172. Kaire Saad Hansa SK N21 12 km
173. Katrin Rebane Hansa SK N21 12 km
174. Kaupo Maasing Hansa SK M21 12 km
175. Krista Poolakese Hansa SK N21 12 km
176. Kristi Uibo Hansa SK N21 12 km
177. Leho Lahtvee Hansa SK M21 12 km
178. Marek Jõela Hansa SK M35 12 km
179. Margus Melsas Hansa SK M40 12 km
180. Mari Sauga Hansa SK N35 12 km
181. Meelis Paakspuu Hansa SK M35 12 km
182. Mirko Känd Hansa SK M21 12 km
183. Monika Merits Hansa SK N21 12 km
184. Piret Vaas Hansa SK N21 12 km
185. Pirkko Valge Hansa SK N21 12 km
186. Priit Lopsik Hansa SK M21 12 km
187. Rain Eller Hansa SK M21 12 km
188. Rait Pallo Hansa SK M35 12 km
189. Riina Tarassov Hansa SK N21 12 km
190. Sille Ots Hansa SK N21 12 km
191. Tõnu Lauk Hansa SK M21 12 km
192. Terje Telk Hansa SK N21 12 km
193. Toomas Kristin Hansa SK M35 12 km
194. Toomas Lassmann Hansa SK M40 12 km
195. Valter Ritso Hansa SK M21 12 km
196. Kalmer Kikas Hanseatic Capital M35 12 km
197. Andreas Tooming Hansura racing team M21 12 km
198. Joona Saluveer Hawaii Express Lietuva M21 12 km
199. Toomas Jürjo Hawaii Surf M35 12 km
200. Joel Urbel HC Viljandi M16 12 km
201. Ülo Olander Hermes M60 12 km
202. Lembit Lohe Hermes M55 12 km
203. Mati Silber Hermes Elva M60 12 km
204. Mikk Maaten Higiliikur M21 12 km
205. Siim Maaten Higiliikur M21 12 km
206. Heiki Pajuste HP-Sport team M35 12 km
207. Helis Pajuste HP-Sport team N14 12 km
208. Hannes Liivak HVSK M21 12 km
209. Maido Janke IiTee M21 12 km
210. Jüri Truus IKODOR M40 12 km
211. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 12 km
212. Matti Kanep individuaalne M55 12 km
213. Anti Saar Insenerehitus M35 12 km
214. Dzintar Klavan Insenerehitus M45 12 km
215. Helena Pärnamets Insenerehitus Naised Kepikõnd
216. Irina Samblik Insenerehitus N21 12 km
217. Kaie Kasemets Insenerehitus N21 12 km
218. Kasia Leibur Insenerehitus N21 12 km
219. Kati Liigus Insenerehitus Naised Kepikõnd
220. Maarja Soolo Insenerehitus N21 12 km
221. Raini Ehrstein Insenerehitus M21 12 km
222. Reimo Ehrstein Insenerehitus M35 12 km
223. Tarvo Klaasimäe Insenerehitus M21 12 km
224. Allan Roosimägi JÄRVE SK M21 12 km
225. Kaari Perm Jõgeva Harta N14 12 km
226. Heino Põldoja Jõgeva SVS M60 12 km
227. Rasmus Parkja Jõgeveste M21 12 km
228. Risto Kähr Jõgeveste M18 12 km
229. Ain Uusna Jõulu M70 12 km
230. Reigo Lehtla JCI M35 12 km
231. Kaspar Loog JCI Estonia Spordiklubi M21 12 km
232. Arvi Ratassepp JCI Spordiklubi M21 12 km
233. Jaana Razumova JCI Spordiklubi Naised Kepikõnd
234. Jaanika Kaiv JCI Spordiklubi N21 12 km
235. Martin Raud JCI Spordiklubi M21 12 km
236. Merike Oja JCI Spordiklubi N21 12 km
237. Ott Pärna JCI Spordiklubi M21 12 km
238. Pille Muni JCI Spordiklubi N21 12 km
239. Rain Piiri JCI Spordiklubi M35 12 km
240. Alona Melnika Jekabpils N18 12 km
241. Gunta Meijere Jekabpils N18 12 km
242. Oskars Korsakovs Jekabpils M18 12 km
243. Viesturs Ivbulis Jekabpils M14 12 km
244. Ave-Lii Valtsov JJ-Street N16 12 km
245. Laura Laiapea JJ-Street N21 12 km
246. Liisa Romet JJ-Street N18 12 km
247. Oliver Tiitus JJ-Street M21 12 km
248. Arndt Vehlmann JK Hermes M21 12 km
249. Jaan Vehlmann JK Hermes M60 12 km
250. Lembit Õunlo JK Hermes M65 12 km
251. Margus Rein JK Hermes M55 12 km
252. Monika Vehlmann JK Hermes N21 12 km
253. Tõnis Härm JK Hermes M60 12 km
254. Vahur Pindma JK Hermes M40 12 km
255. Helen Jürjo JK Sarma N21 12 km
256. Innar Sepp JK Sarma M40 12 km
257. Raul Kangur JK Sarma M35 12 km
258. Taimi Kangur JK Sarma N35 12 km
259. Tõnu Vaher JK Sarma M55 12 km
260. Väino Vaha JK Sarma M70 12 km
261. Margus Küttimaa JK Suure-Jaani Rolling Doors M35 12 km
262. Einar Järve JK.Hermes M40 12 km
263. Kadri Järve Jk.Hermes N18 12 km
264. Marina Järve JK.Hermes N40 12 km
265. Allan Anniste JOKA M45 12 km
266. Ahto Jakson Jooksuklubi Sarma M35 12 km
267. Anne-Li Tilk Jooksuklubi Sarma N45 12 km
268. Jaanus Keert Jooksuklubi Sarma M21 12 km
269. Liia Toom Jooksuklubi Sarma N45 12 km
270. Marko Kolk Jooksuklubi Sarma M40 12 km
271. Sandris Skreitulis JTI M21 12 km
272. Einar Hillep Justiitsministeerium M35 12 km
273. Kaido Tiislär JWG M21 12 km
274. Siim Kambek kaar M21 12 km
275. Margus Andresson KAITSEJÕUDUDE SK M35 12 km
276. Alo Martinson Kaitsejõudude Spordiklubi M35 12 km
277. Indrek Tomingas Kaitsejõudude Spordiklubi M21 12 km
278. Meelis Piirsalu Kaitsejõudude Spordiklubi M35 12 km
279. Urmas Brück Kaitsejõudude Spordiklubi M40 12 km
280. Hillar Viksi Kaitseliit M40 12 km
281. Jüri Liim Kalevi Motoklubi M65 12 km
282. Kaarel Maaten Kalvre SK M21 12 km
283. Meelis Ratassepp KAPO Spordiklubi M35 12 km
284. Erki Maling Karksi-Nuia Spordikool M18 12 km
285. Kaija Põldsepp Karupesa N14 12 km
286. Rauno Põldsepp Karupesa M16 12 km
287. Marina Veske Käo tiim N40 12 km
288. Merle Saal Käo tiim N40 12 km
289. Milli Maier Käo tiim N21 12 km
290. Rainer Tobreluts Käo tiim M40 12 km
291. Ain Laidoja Külvandu SK M40 12 km
292. Kadi Laidoja Külvandu SK N16 12 km
293. Eduard Ehala Kernu küla M35 12 km
294. Mallor Malmre keskkond.eu M21 12 km
295. Eino Tolga Kiviõli M70 12 km
296. Vyacheslav Koshelev KJK Kalev Sillamäe M40 12 km
297. Ivar Ivanov KJK Lõunalõvi M21 12 km
298. Kaupo Sasmin KJK TIPP M21 12 km
299. Ergo Kilki KJK Vike M40 12 km
300. Taavi Kilki KJK Vike M14 12 km
301. Maris Jaama KJK Viraaz N40 12 km
302. Anna-Maria Kaseoja KJS Sakala N16 12 km
303. Kaarel Jõulu KJS Sakala M21 12 km
304. German Terehhov Kohtla-Järve Spordiveteranide klubi M35 12 km
305. Helges Mändmets Kolgaküla SK RADA M60 12 km
306. Helen Laul Koondise Kormoran Naised Kepikõnd
307. Mati Riimaa KOONDISE KORMORAN M40 12 km
308. Rain Freiberg Koondise Kormoran Mehed Kepikõnd
309. Reimo Reisberg Koondise Kormoran M21 12 km
310. Siret Telliskivi Koondise Kormoran Naised Kepikõnd
311. Tarmo Telliskivi Koondise Kormoran Mehed Kepikõnd
312. Vallo Laul Koondise Kormoran M21 12 km
313. Eve Soone Koondise Kormoranid Naised Kepikõnd
314. Taivo Kitsing KoondisTempo M21 12 km
315. Jyri Sakkeus KPMG Baltics M55 12 km
316. Villi Tõld Kristiine Kärme SK M21 12 km
317. Anne-Mari Pevkur KSS Eero N35 12 km
318. Eero Pevkur KSS Eero M40 12 km
319. Eino Pevkur KSS Eero M70 12 km
320. Gelly Pajor KSS EERO N18 12 km
321. Marjo Pevkur KSS Eero N18 12 km
322. Eneli Ruusa KSS Kaar N18 12 km
323. Ingrid Runnel KUMA N40 12 km
324. Kristjan Värv Laitse Ralli Park M21 12 km
325. Jaanika Matson Lasteaed Mesimumm Naised Kepikõnd
326. Külli Villems Lasteaed Mesimumm Naised Kepikõnd
327. Lea Matson Lasteaed Mesimumm Naised Kepikõnd
328. Maire Kolga Lasteaed Mesimumm Naised Kepikõnd
329. Marek Paulus Lasteaed Mesimumm Naised Kepikõnd
330. Merje Leesmäe Lasteaed Mesimumm Naised Kepikõnd
331. Silvi Paagel Lasteaed Mesimumm Naised Kepikõnd
332. Luule Laidro Lääne Virumaa svk N60 12 km
333. Osvald Mõttus Lehola M70 12 km
334. Magnus-Mait Ots LEOLA M35 12 km
335. Maie Kuusik Lillepallid N35 12 km
336. Juris Jansons Livani M50 12 km
337. Agita Paegle Livanu BJSS N14 12 km
338. Aija Ancane Livanu BJSS N21 12 km
339. Austra Karkle Livanu BJSS N18 12 km
340. Gatis Ancans Livanu BJSS M16 12 km
341. Oskars Dombrovskis Livanu BJSS M16 12 km
342. Andrejs Bondarevs Livanu_VK/SEB M21 12 km
343. Irja Pikk LPSK Naised Kepikõnd
344. Jaanus Tops LPSK M35 12 km
345. Margret Suviste LPSK Naised Kepikõnd
346. Meelis Oja LPSK M35 12 km
347. Andres Kiik LUUNJA VALD M21 12 km
348. Arvi Kiik luunja vald M21 12 km
349. Janis Vaznevics Līvānu VK M45 12 km
350. Karol Tamm Maadlusklubi Tulevik M16 12 km
351. Kenert Tamm Maadlusklubi Tulevik M14 12 km
352. Madis Paju Maadlusklubi Tulevik M18 12 km
353. Veiko Veber Maadlusklubi Tulevik M21 12 km
354. Viktor Reinsalu Maadlusklubi Tulevik M21 12 km
355. Kerli Volt Maagümnaasium N14 12 km
356. Monika Irves Maratonsport N21 12 km
357. Aivar Jesse maret-sport M50 12 km
358. Maria Metsaorg Maria jooksuklubi N16 12 km
359. Riina Teder Marilate N35 12 km
360. Marju Tempel Matate sk N35 12 km
361. Madis Lepiksaar Männikumägi M21 12 km
362. Joosep Karp meie Mehed Kepikõnd
363. Kalev Karp meie M16 12 km
364. Siim Karp meie M18 12 km
365. Urve Karp meie Naised Kepikõnd
366. Veiko Karp meie M45 12 km
367. Ain Kurvits Merko Ehitus M40 12 km
368. Aivar Metsma Merts M50 12 km
369. Karin Paas Merts Naised Kepikõnd
370. Merle Metsma Merts Naised Kepikõnd
371. Tiiu Kurvits Merts Naised Kepikõnd
372. Melvin Sinirand Metro Auto M35 12 km
373. Ain Pärna Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
374. Aivar Teearu Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
375. Andero Põllu Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
376. Ardo Riibon Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
377. Haivi Sepp Miinijahtija "Sakala" N21 12 km
378. Indrek Reinbach Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
379. Lars Riisalu Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
380. Martin Tammemägi Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
381. Taavi Urb Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
382. Viljar Kivi Miinijahtija "Sakala" M21 12 km
383. Anatoli Muhhanov Mitš M55 12 km
384. Helen Schmidt Mitš N21 12 km
385. Kaarel Schmidt Mitš M55 12 km
386. Kairi Schmidt Mitš N21 12 km
387. Mart Hodorev Mitš M16 12 km
388. Nikolai Morozov Mitš M18 12 km
389. Sandra Schmidt Mitš N14 12 km
390. Mart Einpalu Moonwalkers M35 12 km
391. Ruslan Simagin MTÜ Suusahunt M35 12 km
392. Sirje Lippe MTÜ Tallinnmeeting N40 12 km
393. Hollo Janno Mtü Joosu M35 12 km
394. Ats Kask Mul ei ole neid M21 12 km
395. Gabriel Agur Mulgimaa Elu Edendamise Keskus M16 12 km
396. Hendrik Agur Mulgimaa Elu Edendamise Keskus M40 12 km
397. Toomas Sarapuu Muraste M40 12 km
398. Vjatseslav Murov Murov Ski Team M21 12 km
399. Merill Mägi Nõmme SK N21 12 km
400. Kristjan Kurik Nõmme Väle M21 12 km
401. Antero Atonen Nürijalad M21 12 km
402. Enn Laante Nürijalad M45 12 km
403. Hardo Laks Nürijalad M21 12 km
404. Jüri Karelson Nürijalad M70 12 km
405. Marek Atonen Nürijalad M21 12 km
406. Tõnu Tammemäe Nürijalad M21 12 km
407. Eret Rääk Net Group N21 12 km
408. Matti Pärn New Balance Team M60 12 km
409. Rein Piirsalu New Balance Team M60 12 km
410. Rait Põllendik Nordea SK M35 12 km
411. Janis Magdalenoks NORDEA SPORDIKLUBI M21 12 km
412. Juho Heinrand Norma SK M65 12 km
413. Terje Kurro Nuia PMT Naised Kepikõnd
414. Katrina Anna Auza nujo.lv Naised Kepikõnd
415. Linda Andrusa nujo.lv Naised Kepikõnd
416. Maris Stabulnieks nujo.lv Mehed Kepikõnd
417. Arvids Silins Ogres Slepotaju Klubs M40 12 km
418. Arvids Teteris Ogres Slepotaju Klubs M60 12 km
419. Dzintars Melbardis Ogres Slepotaju Klubs M45 12 km
420. Inesis Babans Ogres Slepotaju Klubs M45 12 km
421. Inga Ritere Ogres Slepotaju Klubs N14 12 km
422. Janis Avens Ogres Slepotaju Klubs M40 12 km
423. Mudite Ritere Ogres Slepotaju Klubs N45 12 km
424. Voldemars Valdmanis Ogres Slepotaju Klubs M65 12 km
425. Kristi Luigelaht OK Kobras N21 12 km
426. Taimar Tilgre ok Kobras M45 12 km
427. Mait Vaiksaar OK Lehola M21 12 km
428. Ormar Lutsberg OK Lehola M40 12 km
429. Tarmo Anton OK Lehola M21 12 km
430. Ants Lindre OK Orvand Mehed Kepikõnd
431. Mariann Sulg OK Orvand N21 12 km
432. Marilin Sulg OK Orvand N21 12 km
433. Maria-Elisabeth Kivilaan Ott Ahoneni Tennisekool N14 12 km
434. Hannes Kukk Paide Masinatehas M40 12 km
435. Liis Emajõe PÕLTSAMAA SK N18 12 km
436. Riin Emajõe PÕLTSAMAA SK N16 12 km
437. Arvo Luus Päästeamet M70 12 km
438. Imre Taveter Pärnu Jahtklubi M40 12 km
439. Karmen Stimmer Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium N21 12 km
440. Erik Gamzejev Põhjarannik SK M40 12 km
441. Grete Tõnne Põltsamaa Spordikool N21 12 km
442. Tanel Leisalu Püha Üritus M21 12 km
443. Eha Lehtoja püha loomaaed N45 12 km
444. Erki Birnbaum Püha Loomaaed M21 12 km
445. Kaido Saar Püha Loomaaed M35 12 km
446. Ilgvars Aboltins Pedas meza M50 12 km
447. Marko Laur Pekikõhu Reissing Tiim M21 12 km
448. Greete Kase Pentathlon N21 12 km
449. Tarmo Pool Pepsico Eesti M21 12 km
450. Merje Meerits Piirivalve SKK N21 12 km
451. Marika Ilves Piirivalveamet N21 12 km
452. Mark Õunapuu pilsener sport power M21 12 km
453. Siim Pajula pilsner sport power M18 12 km
454. Tõnu Kuriks pilsner sport power M35 12 km
455. Tiit Kirsipuu Pilsner Sport Power M21 12 km
456. Teuvo Karvonen porvoon urheilijat M50 12 km
457. Tiina Karvonen porvoon urheilijat N45 12 km
458. Rani Spets Edgren Prana Visions N55 12 km
459. Dmitry Parygin Pskov Ski Club M35 12 km
460. Alexander Parygin Pskov Ski Club M60 12 km
461. Alexander Petrov Pskov Ski Club M55 12 km
462. Igor Sinilnikov Pskov Ski Club M35 12 km
463. Michail Ivanov Pskov Ski Club M50 12 km
464. Roman Kostrov Pskov Ski Club M35 12 km
465. Ain Allas PunuTeam M21 12 km
466. Karel Karro Punuteam M21 12 km
467. Kaup Põder PunuTeam M21 12 km
468. Keili Lappert PunuTeam N21 12 km
469. Madis Tomson PunuTeam M21 12 km
470. Rain Ratas PunuTeam M21 12 km
471. Rait Märtin PunuTeam M21 12 km
472. Rauno Viljas PunuTeam M21 12 km
473. Indrek Jaadla Punutiim M21 12 km
474. Kätlin Jaadla Punutiim N21 12 km
475. Maigi Varusk Punutiim N21 12 km
476. Margit Rist PunuTiim Naised Kepikõnd
477. Marika Rist PunuTiim Naised Kepikõnd
478. Martin Rist PunuTiim M21 12 km
479. Ergo Põder R&E M18 12 km
480. Raido Pääsuke R&E M16 12 km
481. Jaan Õiglane Raja KT M40 12 km
482. Janek Õiglane Raja KT M16 12 km
483. Terje Õiglane Raja KT N40 12 km
484. Andrus Lein Rakvere KJK "ViKe" M35 12 km
485. Markko Etverk Rakvere KJK ViKe M14 12 km
486. Jaak Rohtsalu Rakvere OK M45 12 km
487. Timmu Ründal Rapla Ühisgümnaasium M21 12 km
488. Tommi Ründal Rapla Ühisgümnaasium M18 12 km
489. Andrus Ründal Rapla Maavalitsus M45 12 km
490. Rode Luhaäär Rat Race 2009 M21 12 km
491. Algis Vaidila Raudmees-Tootsi vald M45 12 km
492. Hendrik Vaidila Raudmees-Tootsi vald M16 12 km
493. Aarne Luud Regio M40 12 km
494. Rasmus Piho Regio M21 12 km
495. Rivo Roo Regio M21 12 km
496. Peeter Kenkmann Riigiarhiiv M21 12 km
497. Raul Johanson Rime Kinnisvara SK M35 12 km
498. Aadam Viidalepp Rommis Running Crew M21 12 km
499. Roman Pavlovski Rommis Running Crew M21 12 km
500. Aivar Kroon Rootsiranna Mehed Kepikõnd

‹‹ Tagasi

Viljandi järvejooks 2009
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
jooksj, , 10.05.2010 22:17
kuskil pilte on?
, , 10.05.2010 19:37
Jäin medalist ilma+ KAS LAPSELE EI PEAKS MEDAL TÄHTIS OLEMA MUL OLI VÄGA KURB EELMINE AASTA SAIN ISAMEDALI ENDALE AGA SEE AASTA? kAS LOSKOTOV SAI ENALE SIIS SUUREMA AUHINNA VÕI???? pÄRIS PIINLIK VÕI MIS
eliise, , 10.05.2010 19:31
Jäin medalist ilma see oli tõesti kurb!!! Minu arust on lapsele medal väga tähtis. Isa pidi oma medali mulle andma
eliise, , 10.05.2010 19:31
Jäin medalist ilma see oli tõesti kurb!!! Minu arust on lapsele medal väga tähtis. Isa pidi oma medali mulle andma
pl, eelmisele, 19.05.2009 16:29
stamina.ee on see koht
marko, , 19.05.2009 12:03
kas te saate öelda kus saab registreerida.JOOKS ÜMBER HARKU JÄRVE se toimub 13.juuni
khm, küsimus targematele, , 15.05.2009 19:47
kepikõnni võitja läbis raja 55 minutiga st. et 13 km/h (keppidega duracell) kas rajal kohtunike polnud, nagu nt. kiirkõndijatel, kes sohivennad rajalt maha võtaksid kui sa ei kõnni vaid "keppijooksed"?
Rita, vitax@hot.ee, 13.05.2009 10:37
Tere Soodsalt ära anda 2 Stockholmi jooksumaratoni (30.05.2009) pääset koos lennupiletite ja majutusega. Hond kokkuleppel. Rita
Tiina, mops@kultuur. edu.ee, 11.05.2009 13:40
Pisike amatöörvideo 80. suurjooksust ümber Viljandi järve / Orika sillal http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=57205328
jooksja, , 07.05.2009 13:21
Kas kusagil ka jooksust pilte üleval?


Kõige populaarsemad
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 3
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE