estenglv
WAP version
Login form
RSS
Pavel Loskutov võitis rajarekordiga 79.Suurjooksu ümber Viljandi järve 01.05.2008 (0)
Mayeri Järvejooksude sarja avaürituse, 79. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitis ülekaalukalt Pavel Loskutov. Eesti esistaier kulutas järveringi läbimiseks aega 34.50, mis on uus rajarekord ...
1.mai 2008 - 79. Suurjooks Ümber Viljandi järve 08.03.2008 (1)
Jooks on aegade katsumusele hästi vastu pidanud. Sellest on saanud Viljandimaa spordielu suursündmus ja spordielu järjepidevuse sümbol. Jooks on võitnud kindla koha Eesti spordikalendris ja on ...
Jooksusõpru ootavad Mayeri Järvejooksud 06.03.2008 (0)
Ümber Viljandi järve jooks - 12 km
Kepikõnd ümber Viljandi järve- 12 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
79. Ümber Viljandi järve Suurjooks
Aeg 01.05.2008
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants ~12 km. Ühistart kell 12:00
Kepikõnd kell 12:00
Korraldaja Viljandimaa Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
Klubide paremusjärjestus
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 2509 12 km: 2124 Kepikõnd: 385 Mehi: 1575 Naisi: 934 Võistkondade arvestus: 42 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Aleksei Markov "SK ""Mits""" M21 12 km
2. Andrei Skubel "SK ""Mits""" M18 12 km
3. Dmitri Aristov "SK ""Mits""" M16 12 km
4. Dmitri Bahtin "SK ""Mits""" M16 12 km
5. Sergei Grigorjev "SK ""Mits""" M45 12 km
6. Taavi Kruut "SK ""Mits""" M16 12 km
7. Vladimir Lapin "SK ""Mits""" M50 12 km
8. Erika Jürgenson 21.CC N35 12 km
9. Karl-Rauno Miljand 21.CC M18 12 km
10. Märt Prosin 21CC M21 12 km
11. Aaro Tiiksaar 5xa M21 12 km
12. Teet Uusmaa 5xa M21 12 km
13. Janis Teteris A 2 M21 12 km
14. Eve Eesmaa adidas N21 12 km
15. Gerli Kõiv adidas N21 12 km
16. Janek Metsva adidas M35 12 km
17. Jüri Lüter adidas M50 12 km
18. Päären Miitel adidas M21 12 km
19. Rainar Saun adidas M21 12 km
20. Tarmo Repp Advokaadibüroo Ots & Co M21 12 km
21. Risto Kähr ala M16 12 km
22. Ants Einsalu Albe Team M45 12 km
23. Jana Pettai Albe Team N35 12 km
24. Leho Rennit Albe Team M45 12 km
25. Heiki Velba Alutaguse M18 12 km
26. Timo Juursalu Alutaguse Suusaklubi M21 12 km
27. Heimar Altmets Ambla SKL M16 12 km
28. Anne Kusma AP Mets N Kepikõnd
29. Ave Ebber AP Mets N Kepikõnd
30. Kaja Laur AP Mets N Kepikõnd
31. Maie Märdimäe AP Mets N Kepikõnd
32. Mari Moorats AP Mets N Kepikõnd
33. Terje Tõnisson AP Mets N Kepikõnd
34. Pille Muni Arco Spordiklubi N21 12 km
35. Marika Roopärg Arctic Sport Club N40 12 km
36. Ivar-Illimar Ots Arigato M21 12 km
37. Margus Reintam ariturg.ee M45 12 km
38. Rein Pärn AS ELTRON M65 12 km
39. Merle Salmistu AS Riigi Kinnisvara N21 12 km
40. Mait Toomsalu AS Viljandi Aken ja Uks M21 12 km
41. Aare Kuum AVERA M65 12 km
42. Erki Kull AVERA M35 12 km
43. Aili Sempelson Üksik-sidepataljon N35 12 km
44. Alo Martinson Üksik-sidepataljon M35 12 km
45. Indrek Tomingas Üksik-sidepataljon M21 12 km
46. Katrin Kivi Üksik-sidepataljon N21 12 km
47. Marek Vainumäe Üksik-sidepataljon M21 12 km
48. Margus Glase Üksik-sidepataljon M35 12 km
49. Mati Tikerpuu Üksik-sidepataljon M21 12 km
50. Olav Tabur Üksik-sidepataljon M21 12 km
51. Risto Randma Üksik-sidepataljon M21 12 km
52. Oliver Jaakson Üksiküritaja M21 12 km
53. Heiki Möll Ülenurme Gümnaasium M21 12 km
54. Mait Arvi Ülenurme Gümnaasium M18 12 km
55. Sander Kulu Ülenurme Gümnaasium M16 12 km
56. Toomas Tars Ülenurme Gümnaasium M14 12 km
57. Jaak Väärsi Bäng M45 12 km
58. Merlin Kolk BEST Diskokoondis N21 12 km
59. Piret Saveli BEST Diskokoondis N Kepikõnd
60. Tiina Apart BEST Diskokoondis N21 12 km
61. Anton Nõomaa Biodiesel Paldiski M35 12 km
62. Helen Paju Deloitte N21 12 km
63. Kersti Ruut Deloitte N21 12 km
64. Monika Peetson Deloitte N21 12 km
65. Tiit Atso Deloitte M21 12 km
66. Tarvo Välba DHL Estonia M21 12 km
67. Andre Uin do M21 12 km
68. Evelin Pihlak do N21 12 km
69. Henri Ariva do M18 12 km
70. Karl Ariva do M16 12 km
71. Karl Ernst Saal do M14 12 km
72. Marek Pihlak do M21 12 km
73. Tevol Tamm do M16 12 km
74. Argo Sikk dokdok.ee M35 12 km
75. Alvar Tiisler Eesti Energia Spordiklubi M16 12 km
76. Andres Saukas Eesti Energia Spordiklubi M50 12 km
77. Ülle Loopre Eesti Energia Spordiklubi N 12 km
78. Kaido Tiislär Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
79. Kristi Jõeäär Eesti Energia Spordiklubi N21 12 km
80. Taavo Randna Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
81. Taimi Tiisler Eesti Energia Spordiklubi N 12 km
82. Aalo Kukk Eesti Panga SK M50 12 km
83. Keiu Potter eesti posti spordiklubi N Kepikõnd
84. Sirje Ristov EESTI POSTI SPORDIKLUBI N Kepikõnd
85. Epp Rooks Eesti Punane Rist N21 12 km
86. Indrek Univer Eesti Punane Rist M21 12 km
87. Kadri Keldu Eesti Punane Rist N21 12 km
88. Martin Laan Eesti punane Rist M21 12 km
89. Rain Ruus EESTI PUNANE RIST M35 12 km
90. Sille Puhu Eesti Punane Rist N21 12 km
91. Sille Roomets Eesti Punane Rist N21 12 km
92. Marko Laan Eesti Punene Rist M21 12 km
93. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
94. Johanna Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi N16 12 km
95. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi N21 12 km
96. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee spordiklubi M55 12 km
97. Maire Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi N35 12 km
98. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
99. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
100. Ain Klk Eesti Worldloppeti Klubi M40 12 km
101. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M65 12 km
102. Kristjan Niinemaa EKSL/LKF M35 12 km
103. Hillar Irves Ekstreempark M40 12 km
104. Eino Tolga EKVA M70 12 km
105. Erge Viiklaid EKVA N40 12 km
106. Liina Saaremets Elioni SK N40 12 km
107. Aet Udusaar Elioni Spordiklubi N21 12 km
108. Aivo Lelle Elioni Spordiklubi M35 12 km
109. Andres Roosma Elioni Spordiklubi M35 12 km
110. Ergo Mikkor Elioni Spordiklubi M21 12 km
111. Henri Jõesalu Elioni Spordiklubi M21 12 km
112. Kaidi Kangur Elioni Spordiklubi N21 12 km
113. Kaire Takjas Elioni Spordiklubi N35 12 km
114. Mati Vapper Elioni Spordiklubi M21 12 km
115. Meelis Luiks Elioni Spordiklubi M21 12 km
116. Piret Bergmann Elioni Spordiklubi N21 12 km
117. Rünno Ruul Elioni Spordiklubi M35 12 km
118. Riho Jürvetson Elioni Spordiklubi M21 12 km
119. Tõnu Hendrikson Elioni Spordiklubi M35 12 km
120. Toomas Soeson Elioni Spordiklubi M35 12 km
121. Veiko Valkiainen Elioni Spordiklubi M21 12 km
122. Vilmar Truuts Elioni Spordiklubi M21 12 km
123. Raimond Saks Elioni Spordikubi M45 12 km
124. Jaanika Kindlam Elioni Sprdiklubi N21 12 km
125. Kairi Aruvald Elioni Sprdiklubi N21 12 km
126. Kaarel Tõruvere Elva M21 12 km
127. Martti Näksi Elva M21 12 km
128. Kaspar Songisepp Elva Suusaklubi M21 12 km
129. Tambet Mäe EMÜ SK M18 12 km
130. Eret Aun EMTA SK N21 12 km
131. Kaido Naarits ERGO M21 12 km
132. Rain Tomingas ERGO M35 12 km
133. Aiki Kuldkepp Ernst & Young Baltic AS N40 12 km
134. Tanel Saue ERSK M21 12 km
135. Johan Talihärm Esti Raudtee Spordiklubi M14 12 km
136. Kalev Kreekman EWK M40 12 km
137. Viivika Näkk EWK N35 12 km
138. Veiko Soo Extreme sport M40 12 km
139. Lauri Jürjen Ferroline Grupp OÜ M21 12 km
140. Tiit Kollo FILTER M40 12 km
141. Jaanus Liivamägi G4S Lõuna-Eesti M35 12 km
142. Lauri Vesnenko G4S Lõuna-Eesti M21 12 km
143. Leila Luik G4S Lõuna-Eesti N21 12 km
144. Liina Luik G4S Lõuna-Eesti N21 12 km
145. Lily Luik G4S Lõuna-Eesti N21 12 km
146. Martin Simmermann G4S Lõuna-Eesti M21 12 km
147. Teet Lill G4S Lõuna-Eesti M40 12 km
148. Veiko Randaru G4S Lõuna-Eesti M40 12 km
149. Olav Mets G4S SK M21 12 km
150. Andre Eding G4S spordiklubi M21 12 km
151. Aleksander Pritsik Gäng M45 12 km
152. Andres Saretok Gersamia OÜ M35 12 km
153. Antis Zunda Gulbene M45 12 km
154. Elmars Eleksis Gulbene M55 12 km
155. Janis Ancs Gulbene M65 12 km
156. Martins Deksnis Gulbene M16 12 km
157. Sandra Volodina Gulbene N35 12 km
158. Vitalijs Deksnis Gulbene M50 12 km
159. Ain-Ivar Tupp Haanja RK M40 12 km
160. Meelis Treimuth Haanja RK M35 12 km
161. Elena Zittshenko haltransa N40 12 km
162. Sergei Zitshenko haltransa M45 12 km
163. Aivo Kaljumäe Hansa SK M35 12 km
164. Anne Maidla Hansa SK N21 12 km
165. Janno Rillo Hansa SK M21 12 km
166. Marek Jõela Hansa SK M21 12 km
167. Maren Aab Hansa SK N35 12 km
168. Mari Sauga Hansa SK N35 12 km
169. Merje Neeme Hansa SK N21 12 km
170. Pirkko Valge Hansa SK N21 12 km
171. Rain Eller Hansa SK M21 12 km
172. Riina Tarassov Hansa SK N21 Kepikõnd
173. Risto Bogdanov Hansa SK M21 12 km
174. Tarvo Jõemägi Hansa SK M21 12 km
175. Terje Telk Hansa SK N21 12 km
176. Toomas Lassmann Hansa SK M40 12 km
177. Triin Soha Hansa SK N21 12 km
178. Aigar Mäesepp Hansa Spordiklubi M21 12 km
179. Elis Paas Hansa Spordiklubi N21 12 km
180. Heiki Pruul Hansa Spordiklubi M21 12 km
181. Indrek Übius Hansa Spordiklubi M21 12 km
182. Mirko Känd Hansa Spordiklubi M21 12 km
183. Priit Lopsik Hansa Spordiklubi M21 12 km
184. Tanel Lumiste Hansa Spordiklubi M70 12 km
185. Valter Ritso Hansa Spordiklubi M21 12 km
186. Enn Rohtla HawaiiExprss/Viko M21 12 km
187. Anne Palts Hermes N55 12 km
188. Ülo Olander Hermes M60 12 km
189. Einart Alus HERMES M70 12 km
190. Lembit Lohe Hermes M55 12 km
191. Raitti Dikker Hermes M21 12 km
192. Eneli Ruusa Hiie Kool N16 12 km
193. Alvar Loog Hokiklubi Viljandi M21 12 km
194. Kristjan Talu Hortulus OÜ M35 12 km
195. Jüri Truus IKODOR M40 12 km
196. Margus Kaur IKODOR M40 12 km
197. Ingrid Jaanson Iloprint TEAM N21 12 km
198. Jelena Orlova Iloprint TEAM N35 12 km
199. Katrin Luhaväli Iloprint TEAM N21 12 km
200. Kriste Malberg Iloprint TEAM N40 12 km
201. Lea Kimber Iloprint TEAM N35 12 km
202. Meelis Luhaväli Iloprint TEAM M21 12 km
203. Rain Kaarma Iloprint TEAM M40 12 km
204. Raivo Lemberg Iloprint TEAM M21 12 km
205. Siiri Kodanipork Iloprint TEAM N35 12 km
206. Meelis Pikkpõld individuaalne M21 12 km
207. Oliver Ojaste Individuaalne registreerimine M21 12 km
208. Vilja Vister Individuaalne registreerimine N Kepikõnd
209. Ain Uusna JÕULU M70 12 km
210. Mart Albert Mustkivi Järveotsa Gümnaasium M14 12 km
211. Mati Koppel Jõgeva SAI M45 12 km
212. Reine Koppel Jõgeva SAI N Kepikõnd
213. Heino Põldoja Jõgeva SVS M60 12 km
214. Alona Melnika Jekabpils N18 12 km
215. Gunta Maijere Jekabpils N16 12 km
216. Ilze Taurina Jekabpils N18 12 km
217. Arndt Vehlmann JK Hermes M21 12 km
218. Arvo Asu JK Hermes M70 12 km
219. Jaan Vehlmann JK Hermes M60 12 km
220. Lembit Õunlo JK Hermes M65 12 km
221. Margus Rein JK Hermes M55 12 km
222. Monika Vehlmann JK Hermes N21 12 km
223. Peeter Kirpu JK Hermes M55 12 km
224. Vahur Pindma JK Hermes M40 12 km
225. Ingrid Vehlmann JK Hermes/SK Mercury N21 12 km
226. Innar Sepp JK Sarma M40 12 km
227. Liia Toom JK Sarma N40 12 km
228. Maris Jaama JK Sarma N40 12 km
229. Väino Vaha JK Sarma M65 12 km
230. Einar Järve JK.Hermes M40 12 km
231. Kadri Järve Jk.Hermes N18 12 km
232. Marina Järve JK.Hermes N40 12 km
233. Roman Rannisto JKSarma M55 12 km
234. Allan Anniste JOKA M40 12 km
235. Raul Kangur Jooksuklubi Sarma M35 12 km
236. Elmar Oja Joosu M55 12 km
237. Mati Tali Joosu M60 12 km
238. Tiit Oja Joosu M21 12 km
239. Paul Kolla Joosu/Securitas M50 12 km
240. Ain Fjodorov Juusa M35 12 km
241. Mari Fjodorov Juusa N18 12 km
242. Cris Poll Kadrina Keskkool M18 12 km
243. Tõnis Toome Kaitsejõudude Peastaap M50 12 km
244. Silver Koit Kaitsejõudude Spordiklubi M35 12 km
245. Antti Nöps KARVASED JALAD M35 12 km
246. Rainer Tobreluts Käo team M40 12 km
247. Alari Veske Käo tiim M21 12 km
248. Marina Veske Käo tiim N40 12 km
249. Merle Saal Käo tiim N40 12 km
250. Mikko Maier Käo tiim M21 12 km
251. Milli Maier Käo tiim N21 12 km
252. Anneli Silm KeskeaRõõmud N Kepikõnd
253. Ave Järvik KeskeaRõõmud N Kepikõnd
254. Marge Seero KeskeaRõõmud N Kepikõnd
255. Margot Tamm KeskeaRõõmud N Kepikõnd
256. Toomas Raag KINEMA M21 12 km
257. Dmitri Hartsevnikov KJK Kalev M18 12 km
258. Aleksandr Hruskov KJK Kalev" Sillamäe M16 12 km
259. Deniss Urjadnikov KJK Kalev" Sillamäe M18 12 km
260. Aleksei Tsuvilski KJK"Kalev" Sillamäe M14 12 km
261. Olavi Villemson KJS Sakala M18 12 km
262. Rainis Saar Klavis OÜ M40 12 km
263. Martin Juksar Klubi Rademar M35 12 km
264. Deniss Kisseljov KOHVIGRUPP M21 12 km
265. Andra Õunpuu koondise kormoran N21 12 km
266. Helen Velbaum koondise kormoran N21 12 km
267. Mati Riimaa KOONDISE KORMORAN M40 12 km
268. Reimo Reisberg koondise kormoran M21 12 km
269. Vallo Laul koondise kormoran M21 12 km
270. Kadri Kukk KoondisTempo N21 12 km
271. Taivo Kitsing KoondisTempo M21 12 km
272. Kaido Kroon Kraft Foods Eesti OÜ M45 12 km
273. Anne-Mari Pevkur KSS Eero N35 12 km
274. Eero Pevkur KSS Eero M40 12 km
275. Eino Pevkur KSS Eero M70 12 km
276. Saimi Pevkur KSS Eero N35 12 km
277. Janno Tilk Kuressaare Gümnaasium M16 12 km
278. Aare Kiik LÄHTE SUUSAKLUBI M50 12 km
279. Joonas Vabamäe Legendaarsed legendid M21 12 km
280. Mark Einaste Legendaarsed Legendid M21 12 km
281. Mait Vaiksaar Lehola M21 12 km
282. Osvald Mõttus lehola M70 12 km
283. Magnus-Mait Ots Leola M35 12 km
284. Rait Kondor LHV M21 12 km
285. Maie Kuusik Lillepallid N35 12 km
286. Inri Rästa LINDSTRÖM OÜ M40 12 km
287. Riina Plaan LINDSTRÖM OÜ N21 12 km
288. Vahur Vanker LINDSTRÖM OÜ M21 12 km
289. Gatis Ancans Livanu BJSS M16 12 km
290. Rein Kane Loksa RSK M60 12 km
291. Jaanus Tops LPSK M21 12 km
292. Meelis Oja LPSK M35 12 km
293. Kaupo Voormansik LSF PT M21 12 km
294. Evija Ozola-Ozolina Līvānu BJSS N16 12 km
295. Imants Vilcins Līvānu BJSS M18 12 km
296. Juris Jansons Līvānu novada dome M50 12 km
297. Andrejs Bondarevs Līvānu VK M21 12 km
298. Janis Vaznevics Līvānu VK M45 12 km
299. Mara Supulniece Līvānu VK N21 12 km
300. Vjaceslavs Grigorjevs Līvānu VK M35 12 km
301. Alla Arefina MaarduSK N Kepikõnd
302. Elisa Sinimäe MaarduSK N Kepikõnd
303. Valentina Trofimenko MaarduSK N Kepikõnd
304. Ilmar Tagel Maksu- ja Tolliamet (Põlva) M65 12 km
305. Monika Irves Maratonsport N21 12 km
306. Marju Tempel Matate sk N21 12 km
307. Ülle Aaslav-Kaasik Max 123 N Kepikõnd
308. Renate Mõttus Mõttus N Kepikõnd
309. Dagmar Kansi Meetrum N Kepikõnd
310. Joosep Karp Meie M14 12 km
311. Kalev Karp Meie M14 12 km
312. Siim Karp Meie M18 12 km
313. Urve Karp Meie N35 12 km
314. Veiko Karp Meie M40 12 km
315. Aivar Metsma Merts kõnnib M50 12 km
316. Karin Paas Merts kõnnib N Kepikõnd
317. Merle Metsma Merts kõnnib N Kepikõnd
318. Tiiu Kurvits Merts kõnnib N Kepikõnd
319. Livia Veskimäe Miks mitte?! N Kepikõnd
320. Jane Puura mina ise N Kepikõnd
321. Jaanus Mäekivi MSC M21 12 km
322. Algis Sepp MTA SK M21 12 km
323. Jaanus Jõgi MTA SK M21 12 km
324. Margus Grahv MTA SK M21 12 km
325. Meelis Koskaru MTA SK M21 12 km
326. Sirje Lippe MTÜ Tallinnmeeting N40 12 km
327. Dagmar Kleinert NASDAQ OMX N21 12 km
328. Erko Õunapuu Nõmme KJK M21 12 km
329. Imre Saar Nõmme SK M18 12 km
330. Madis Kollo Nõmme Sk M21 12 km
331. Antero Atonen Nürijalad M21 12 km
332. Martin Käosaar Nürijalad M21 12 km
333. Tõnu Tammemäe Nürijalad M21 12 km
334. Veiko Heinalo nch eesti M40 12 km
335. Eret Rääk Net Group N21 12 km
336. Kaja Vals New Balance Team N40 12 km
337. Martin Taska New Balance Team M21 12 km
338. Matti Pärn NEW BALANCE TEAM M55 12 km
339. Rein Piirsalu New Balance Team M60 12 km
340. Riho Ment New Balance Team M45 12 km
341. Valentin Mikson New Balance Team M45 12 km
342. Juho Heinrand Norma M65 12 km
343. Inga Ritere Ogres Sporta Centrs N14 12 km
344. Ilmar Kink OK Kape M35 12 km
345. Kadi Taalberg ok kobras N21 12 km
346. Kristi Luigelaht OK Kobras N21 12 km
347. Kaarel Kallas OK Lehola M21 12 km
348. Marek Atonen OK Lehola M21 12 km
349. Ants Lindre OK Orvand M Kepikõnd
350. Margus Jänes OK Orvand M21 12 km
351. Mariann Sulg OK Orvand N21 12 km
352. Marilin Sulg OK Orvand N21 12 km
353. Krister Hark Overall M21 12 km
354. Tarmo Vildersen Overall M21 12 km
355. Danielle Luks Paul Kerese Maleklubi N14 12 km
356. Liselle Luks Paul Kerese Maleklubi N14 12 km
357. Liis Emajõe PÕLTSAMAA N18 12 km
358. Riin Emajõe PÕLTSAMAA SA N16 12 km
359. Arvo Luus Päästeamet M70 12 km
360. Madis Kabral Pärnu Kurtide Spordiselts EERO M21 12 km
361. Erik Gamzejev Põhjarannik SK M40 12 km
362. Dace Aboltina Pedas meza N Kepikõnd
363. Ilgvars Aboltins Pedas meza M50 12 km
364. Janek Lehtpuu Peetrimõisa Spartak M21 12 km
365. Marko Laur Pekikõhu Reissing Tiim M21 12 km
366. Kaido Saar perekond saar M40 12 km
367. Kaimo Saar perekond saar M16 12 km
368. Kain Saar perekond saar M14 12 km
369. Kalle Palmar Piirivalve SKK M65 12 km
370. Uno Tallmeister Piirivalve SKK M55 12 km
371. Leo Rahu Piperun M21 12 km
372. Margus Aiaots PIPERUN M21 12 km
373. Siim Kambek polliwood M21 12 km
374. Oleg Smirnov PrintBest M21 12 km
375. Margus Gering PSK Narvic M18 12 km
376. Martin Rist PunuTiim M21 12 km
377. Andrus Rüütelmaa PVSKK M35 12 km
378. Avo Halling PVSKK M60 12 km
379. Merje Meerits PVSKK N21 12 km
380. Jaan Õiglane Raja KT M40 12 km
381. Jan Õiglane Raja KT M18 12 km
382. Janek Õiglane Raja KT M14 12 km
383. Terje Õiglane Raja KT N40 12 km
384. Gunnar Obolenski Rakvere LK M35 12 km
385. Jaak Rohtsalu Rakvere OK M45 12 km
386. Andrus Ründal Rapla SVK M40 12 km
387. Timmu Ründal Raplamaa KJK M18 12 km
388. Tommi Ründal Raplamaa KJK M18 12 km
389. Algis Vaidila Raudmees M45 12 km
390. Hendrik Vaidila Raudmees M16 12 km
391. Ragnar Selberg Rautakesko AS M21 12 km
392. Jürgen Ermel Rõngu Lumemehed M21 12 km
393. Martin Kalmus rõngu lumemehed M21 12 km
394. Janar Johanson Rüblik M21 12 km
395. Hans Erik Atonen Reaalkool M14 12 km
396. Aarne Luud Regio AS M35 12 km
397. Rivo Soo Regio AS M21 12 km
398. Merje Allipere Reval Spordiklubi ja Talkur N21 12 km
399. Raul Johanson RIME Kinnisvara SK M Kepikõnd
400. Kauri Kiiman Rommis Running Crew M21 12 km
401. Veiko Kütt RPM Grupp M21 12 km
402. Rain Kuldjärv RST TEAM M21 12 km
403. Siim Sarapu RST TEAM M21 12 km
404. Jaanus Ritson Rulluisuklubi ABEC M35 12 km
405. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M45 12 km
406. Toomas Turb Rulluisuklubi ABEC M50 12 km
407. Anatoli Motasnjov s/k MITS M16 12 km
408. Darja Dermeleva s/k MITS N14 12 km
409. Helen Schmidt s/k MITS N21 12 km
410. Jelena Listova s/k MITS N14 12 km
411. Kaarel Schmidt s/k MITS M55 12 km
412. Kairi Schmidt s/k MITS N18 12 km
413. Kirill Kotserevski s/k MITS M14 12 km
414. Mark Dorosenko s/k MITS M14 12 km
415. Sandra Schmidt s/k MITS N14 12 km
416. Tanja Volkova s/k MITS N18 12 km
417. Vladislav Panenko s/k MITS M16 12 km
418. Reigo Pihlak SAK Tartu M21 12 km
419. Kristo Reiss Sakala M16 12 km
420. Martin Mooses Sakala M21 12 km
421. Anne-Li Tilk Sarma N45 12 km
422. Marko Kolk Sarma M40 12 km
423. Tiit Tilk Sarma M45 12 km
424. Andrus Tammoja sarvik64 M40 12 km
425. Marko Pruus Saue sk M21 12 km
426. Rauno Neuhaus saue sk M18 12 km
427. Mikk Lõhmus Saue Vallavalitsus M21 12 km
428. Vahur Mäe Sõudeklubi "Pärnu" M21 12 km
429. Raul Lepik Sihtasutus Valga Sport M21 12 km
430. Sergei Nikiforov Sillamae KJK "Kalev" M21 12 km
431. Anastassija Taar Sillamäe Kalev N16 12 km
432. Deniss Koselev Sillamäe Kalev M21 12 km
433. Vjatseslav Koselev Sillamäe Kalev M40 12 km
434. Irina Surazakova Sillamäe KJK Kalev N18 12 km
435. Janika Ardel SK " BEAVERS" N21 12 km
436. Johanna Ardel SK " BEAVERS" N14 12 km
437. Piia Ardel SK " BEAVERS" N40 12 km
438. Taavi Arus SK " BEAVERS" M21 12 km
439. Taavi Ivan SK " BEAVERS" M21 12 km
440. Tanel Kaljuste SK " BEAVERS" M14 12 km
441. Veiko Ardel SK " BEAVERS" M40 12 km
442. Vootele Poll SK " BEAVERS" M21 12 km
443. Aleksei Nagovitsõn SK AASPERE M14 12 km
444. Alo Ervin SK AASPERE M18 12 km
445. Indrek Rego SK AASPERE M21 12 km
446. Janno Safronov SK AASPERE M18 12 km
447. Jorma Hiisku SK AASPERE M18 12 km
448. Kevin Ramot SK AASPERE M16 12 km
449. Marco Aitman sk aaspere M21 12 km
450. Reivo Maasik SK AASPERE M16 12 km
451. Tõnis Kiis SK AASPERE M21 12 km
452. Villu Kask SK AASPERE M35 12 km
453. Timo Titma SK Altius M21 12 km
454. Priit Lello SK Biathlon M21 12 km
455. Kristjan Trossmann SK Esto M21 12 km
456. Margus Marrandi SK Esto M35 12 km
457. Taavi Tambur SK G4S M21 12 km
458. Sven Karuse SK Hoops M21 12 km
459. Pille Selter SK Imavere N35 12 km
460. Taaniel Piiskoppel SK Kadrina M14 12 km
461. Eve-Liis Teder SK Lauakas N14 12 km
462. Jaana Konist SK Lauakas N21 12 km
463. Jaanis Palm SK Lauakas M21 12 km
464. Janek Hunt SK Lauakas M21 12 km
465. Jürgo Väli SK Lauakas M21 12 km
466. Kaarel Maaten SK Lauakas M21 12 km
467. Kalli Karja SK Lauakas N45 12 km
468. Karin Lapp SK LAUAKAS N21 12 km
469. Katri Karotam SK Lauakas N Kepikõnd
470. Kaupo Karja SK Lauakas M21 12 km
471. Kätlin Sibbul SK Lauakas N Kepikõnd
472. Kenneth Adolf Koosma SK Lauakas M21 12 km
473. Kert Kiigemägi SK Lauakas M21 12 km
474. Kristi Karotam SK Lauakas N Kepikõnd
475. Kristjan Karja SK Lauakas M21 12 km
476. Lauri Pähklimägi SK Lauakas M21 12 km
477. Malin Frank SK Lauakas N18 12 km
478. Margus Teder SK Lauakas M14 12 km
479. Mario Karotam SK Lauakas M21 12 km
480. Meelis Hunt SK LAUAKAS M21 12 km
481. Meelis Viirpalu SK Lauakas M21 12 km
482. Mikk Maaten SK Lauakas M18 12 km
483. Mikk Reiter SK Lauakas M21 12 km
484. Pia-Eve Teder SK Lauakas N45 12 km
485. Priit Vadi SK Lauakas M21 12 km
486. Siim Maaten SK Lauakas M21 12 km
487. Steve Võsu sk Lauakas M21 12 km
488. Tarmo Luik SK Lauakas M21 12 km
489. Tarmo Teder SK Lauakas M21 12 km
490. Vambo Plaks SK Lauakas M21 12 km
491. Parvo Parts SK Matate M21 12 km
492. Danilo Piht SK Mercury M35 12 km
493. Kairi Viherpuu sk paksud poisid N35 12 km
494. Katrin Kekkonen SK Pirita N18 12 km
495. Kristina Grozovskaja SK Pirita N18 12 km
496. Kadri Nokkur SK RÕÕSA N16 12 km
497. Hindrek Nokkur SK Rõõsa M21 12 km
498. Lembit Nokkur SK Rõõsa M40 12 km
499. Mihhail Tõrtõšnõi SK Stamina M21 12 km
500. Alo Lõoke SK Toonus M21 12 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Tõnn, , 06.05.2008 14:44
Pilte leidub www.hermesclub.ee ja www.viljandimaa.ee
seik, , 03.05.2008 22:46
Kunagi mõõtsin üle. Täpselt enam ei mäleta. "Majade vahelt" on umbkaudu 100 meetrit lühem.
kei, , 03.05.2008 14:55
Pilte on lisatud kusagile ka vä?
tom, , 03.05.2008 13:16
Km postid olid ju minu arust viimased 5 km olemas. Väikesed adidase lipud. Aga mis km poste sa paned kui rada on vabalt valitud teed läbitav.
to eve, , 02.05.2008 22:52
See andur on mõeldud, et läheb ümber pahkluu
, , 02.05.2008 22:45
tore üritus, aga veidi kriitikat ka - need keppidega jooksjad võiks startida näiteks 5 min. hiljem. tagant jooksu alustades oli seal mõõkade vahel gladiaatori tunne :)
kosda, , 02.05.2008 20:47
pasa pani monumendini, sealt järve äärt pidi sillani
a., , 02.05.2008 14:56
Riia mnt-d pidi ikka.
viktor, , 02.05.2008 14:17
Kas keegi teab kuidas Loskutov jooksis, kas Riia mnt-lt või mööda tervise rada mälestusmärgi juurest alla?
to sass, , 02.05.2008 08:56
majade vahelt on kõige "õigem" tee (100% ei oska öelda kas meetrites on otsem) aga kulutad ennast kindlasti vähem kui mööda terviserada jooksta ja võidada ka ajas kindlasti.


Kõige populaarsemad
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Viljandi 3
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE