estenglv
WAP version
Login form
RSS
Täna lõppeb registreerimine I Kalevipoja Rattasõidule 06.08.2008 (0)
Pühapäeval, 10. augustil saab taaskord kaasa elada nimekate jalgratturite võistlemisele ja ka ise rattasadulasse hüpata ja oma võimed proovile panna: teoks saab I Kalevipoja Rattasõit. ...
Sel nädalavahetusel toimub 1. Kalevipoja Rattamaraton 05.08.2008 (0)
Rahvusvahelise rattamaratonidesarja Nissan MTB Cup esimene etapp Kalevipoja Rattamaraton toimub eeloleval pühapäeval 10. augustil Kuremaal. Maratoni põhisõidu (80 km) ja matkasõidu (43 km) starta ...
Kalevipoja Bike Marathon August 10 17.07.2008 (0)
Nissan MTB Cup registration ends April 21 16.04.2008 (0)
New cycling marathon- Nissan MTB Cup- is starting! 05.03.2008 (0)
Kalevipoja Bike Marathon 80 km
Kalevipoja Bike Marathon 40 km
Kalevpoja Bike Marathon 10km
301 Moved Permanently Date: Sun, 12 Jul 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja Bike Marathon (NBC 2008)
Time 10.08.2008
Place Jõgeva EST
Type Cycling
Distance Main Race at 12:00
Amateur Race at 12:15
Hobby Ride at 11:00
Organizer Jõgeva Kona Centrum
TEAM RESULTS 2008 OHJE LODGING/TICKETS
REGISTRATED
print
Name: Age group: Distance :
Type of registration:
Registrations total: 171 Main Race: 101 Amateur Race: 56 Hobby Ride: 14 Men: 161 Women: 10 Teams competition: 19 
  Name Team Age group Distance
1. Raimo Kivioja 1 Spordiklubi Rakke/ Expert Rakvere Free Class M Main Race
2. Roland Toome 1 Spordiklubi Rakke/ Expert Rakvere Free Class M Main Race
3. Allar Tõnissaar Alexela Rademar Agency Team Hobby Class Hobby Ride
4. Karl Oskar Tõnissaar Alexela Rademar Agency Team Hobby Class Hobby Ride
5. Allan Aulik Alexela Rademar Agency Team I Free Class M Main Race
6. Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team I Free Class M Main Race
7. Ervin Korts-Laur Alexela Rademar Agency Team I Free Class M Main Race
8. Ivo Suur Alexela Rademar Agency Team I Free Class M Main Race
9. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team I Free Class M Main Race
10. Tarmo Raudsepp Alexela Rademar Agency Team I Free Class M Main Race
11. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team II Free Class M Main Race
12. Hanno Hansov Alexela Rademar Agency Team II Free Class M Main Race
13. Mati Rääbis Alexela Rademar Agency Team II Free Class M Main Race
14. Riivo Saarna Alexela Rademar Agency Team II Free Class M Main Race
15. Allan Oras Arctic Sport Club Free Class M Main Race
16. Andrus Aug Arctic Sport Club Free Class M Main Race
17. Andrus Konga Arctic Sport Club Free Class M Main Race
18. Eero Kiskonen Arctic Sport Club Free Class M Main Race
19. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club Free Class M Main Race
20. Meeme Männiste Arctic Sport Club Free Class M Main Race
21. Raido Kodanipork Arctic Sport Club Free Class M Main Race
22. Tanel Lepmets Arctic Sport Club Sen 40 Amateur Race
23. Ain Bökler Auser Auto MTB Sen 40 Amateur Race
24. Ivar Ots Auser Auto MTB M Amateur Race
25. Tanel Rõõm Auser Auto MTB M Amateur Race
26. Urmas Mõik Auser Auto MTB Sen 40 Amateur Race
27. Urmas Rannu Auser Auto MTB M Amateur Race
28. Enn Poola AUTOSPIRIT M Amateur Race
29. Kono Oja AUTOSPIRIT M Amateur Race
30. Marko Viirand AUTOSPIRIT M Amateur Race
31. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene M Amateur Race
32. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene Sen 40 Amateur Race
33. Guntis Vilums CBM/Smiltene Sen 50 Amateur Race
34. Janis Roskoss CBM/Smiltene M Amateur Race
35. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis Free Class M Main Race
36. Raul Talumaa CC Rota Mobilis Free Class M Main Race
37. Jaan Kirsipuu CFC Free Class M Main Race
38. Karl Väärtmaa Cosmos M16 Amateur Race
39. Caspar Austa Dynatek-Latvia Free Class M Main Race
40. Ingus Eislers Dynatek-Latvia Free Class M Main Race
41. Normunds Lasis Dynatek-Latvia Free Class M Main Race
42. Olegs Melehs Dynatek-Latvia Free Class M Main Race
43. Raivo Maimre Dynatek-Latvia Free Class M Main Race
44. Romans Melderis Dynatek-Latvia Free Class M Main Race
45. Tarmo Neemela Extreme Plekk-Liisu Sen 40 Amateur Race
46. Anti Oot EXTREME SPORT Sen 50 Amateur Race
47. Kristen Soo extreme sport M16 Amateur Race
48. Veiko Soo extreme sport Sen 40 Amateur Race
49. Alges Maasikmets EXTREME SPORT - MEVER Free Class M Main Race
50. Helmet Tamkõrv EXTREME SPORT - MEVER Free Class M Main Race
51. Kaido Kampus EXTREME SPORT - MEVER Free Class M Main Race
52. Kaupo Kattai EXTREME SPORT - MEVER Free Class M Main Race
53. Normunds Zviedris EXTREME SPORT - MEVER Free Class M Main Race
54. Priit Hermet EXTREME SPORT - MEVER Free Class M Main Race
55. Meelis Kaar Hawaii Express Free Class M Main Race
56. Siim Holtsmann Hawaii Express Free Class M Main Race
57. Tarmo Kopli Hawaii Express Free Class M Main Race
58. Maaris Meier Investment Agency Team W Amateur Race
59. Maris Nurm Investment Agency Team W Amateur Race
60. Paula Kesa Investment Agency Team W Amateur Race
61. Andres Joost Kesko Agro M18 Amateur Race
62. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Amateur Race
63. Heiki Lainevee Kesko Agro M Amateur Race
64. Kristjan Neemela Kesko Agro M16 Amateur Race
65. Andre Lomaka KGK-Singel Team Free Class M Main Race
66. Andres Part Nissan Nordic Europe Sen 50 Amateur Race
67. Henri Daum Nissan Nordic Europe M Amateur Race
68. Margus Mikk Nissan Nordic Europe M Amateur Race
69. Merle Lind Nissan Nordic Europe W Amateur Race
70. Siim Tael Nissan Nordic Europe M Amateur Race
71. Tõnu Ojala Nissan Nordic Europe M Amateur Race
72. Argo Rohtmets Nissan Pro Team Free Class M Main Race
73. Henno Puu Nissan Pro Team Free Class M Main Race
74. Jarmo Nikolai Nissan Pro Team Free Class M Main Race
75. Martin Kumm Nissan Pro Team Free Class M Main Race
76. Roomet Leiger Nissan Pro Team Free Class M Main Race
77. Toomas Erikson Nissan Pro Team Free Class M Main Race
78. Mihkel Einblau OÜ Motomarket Free Class M Main Race
79. Ergo Meier olx.ee Free Class M Main Race
80. Sten Teppan Raadio 2 Free Class M Main Race
81. Indulis Bekmanis Rietumu Bank-Riga Free Class M Main Race
82. Markku Ainsalu Rietumu Bank-Riga Free Class M Main Race
83. Ivanda Eiduka Rietumu Banka Riga Free Class W Main Race
84. Ivan Seledkov Rietumu banka-Riga Free Class M Main Race
85. Magnus Darvell Rietumu banka-Riga Free Class M Main Race
86. Martins Biezais Rietumu banka-Riga Free Class M Main Race
87. Toms Veinbergs Rietumu banka-Riga Free Class M Main Race
88. Arturs Elstins Rimi Latvia M18 Amateur Race
89. Janis Vejons Rimi Latvia M Amateur Race
90. Kalvis Elstins Rimi Latvia M Amateur Race
91. Indrek Rannama SJK Viiking Free Class M Main Race
92. Margus Karro SK Velo Free Class M Main Race
93. Erik Aibast SKM! Free Class M Main Race
94. Jaanus Järveoja TÜSK Sen 40 Amateur Race
95. Kaukko Kiisk TÜSK Free Class M Main Race
96. Armands Becis Team Riga Free Class M Main Race
97. Janis Rezins Team Riga Free Class M Main Race
98. Matis Premanis Team Riga Free Class M Main Race
99. Rihards Bartusevics Team Riga Free Class M Main Race
100. Toms Skujins Team Riga Free Class M Main Race
101. Valdis Berkis Team Riga Free Class M Main Race
102. Thierry Morinaud Team U Nantes Sen 40 Amateur Race
103. Gints Jakovels TREK-PHILIPS-METALEKS Free Class M Main Race
104. Lauris Purnins TREK-PHILIPS-METALEKS Free Class M Main Race
105. Martins Ulans TREK-PHILIPS-METALEKS Free Class M Main Race
106. Normunds Suksts TREK-PHILIPS-METALEKS Free Class M Main Race
107. Raivis Zimelis TREK-PHILIPS-METALEKS Free Class M Main Race
108. Toms Knostenbergs TREK-PHILIPS-METALEKS Free Class M Main Race
109. Kimmo Kananen TWD Free Class M Main Race
110. Markku Alus TWD Free Class M Main Race
111. Miika Pakarinen TWD Free Class M Main Race
112. Sami Tiainen TWD Free Class M Main Race
113. Sami Tyynela TWD Free Class M Main Race
114. Timo Sarkkinen TWD Free Class M Main Race
115. Jussi Rossi TWD-Länken Free Class M Main Race
116. Maido Solovjov Valio M Amateur Race
117. Jaagup Vähi velo Free Class M Main Race
118. Indrek Abel Veloplus Free Class M Main Race
119. Arnold Merendi Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
120. Ats Vaaks Viljandi Rattaklubi Free Class M Main Race
121. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
122. Joosep Sankmann Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
123. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
124. Kaspar Kivistik Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
125. Kärolin Varblane Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
126. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
127. Kristjan Kivistik Viljandi Rattaklubi Free Class M Main Race
128. Kristo Toome Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
129. Marko Holtsmann Viljandi Rattaklubi Free Class M Main Race
130. Markus Paas Viljandi Rattaklubi Free Class M Main Race
131. Martti Välk Viljandi Rattaklubi Free Class M Main Race
132. Reelika Varblane Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
133. Reio Toom Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
134. Richard Tamra Viljandi Rattaklubi Hobby Class Hobby Ride
135. Andris Balodis VIRSOTNE / BASK Free Class M Main Race
136. Arturs Blumins VIRSOTNE / BASK Free Class M Main Race
137. Karlis Dombrovskis VIRSOTNE / BASK Free Class M Main Race
138. Marcis Midegs VIRSOTNE / BASK Free Class M Main Race
139. Sander Maasing Vooremaa Centrum Free Class M Main Race
140. Aigar Raja Westline Team Free Class M Main Race
141. Margus Jõesaar www.nukukodu.ee Free Class M Main Race
142. Ainars Kiksis XSPORTS ORBEA M Amateur Race
143. Artūrs Klavins XSPORTS ORBEA M Amateur Race
144. Gatis Vitolins XSPORTS ORBEA M Amateur Race
145. Ivo Vilumovs XSPORTS ORBEA M Amateur Race
146. Kristaps Skapars XSPORTS ORBEA M Amateur Race
147. Uldis Kaufmanis XSPORTS ORBEA M Amateur Race
148. Janis Rezins ZZK-Extreme Sport Free Class M Main Race
149. Aivar Uibu Sen 40 Amateur Race
150. Allar Aron M Amateur Race
151. Andres Maarits Free Class M Main Race
152. Andris Reiters Sen 40 Amateur Race
153. Andris Reiters Sen 40 Amateur Race
154. Indrek Reinik M16 Amateur Race
155. Inge Kool W Amateur Race
156. Ivika Lainevee W15-18 Amateur Race
157. Janari- joel Jõessar M18 Amateur Race
158. Kert Olle Free Class M Main Race
159. Lembit Liis Free Class M Main Race
160. Liivar Laks M16 Amateur Race
161. Mac Tuvi Hobby Class Hobby Ride
162. Piret Suitso W Amateur Race
163. Raido Haaviste M Amateur Race
164. Raivo Lõkk Free Class M Main Race
165. Raul Olesk Free Class M Main Race
166. Rene Mandri Free Class M Main Race
167. Riivo Roose Free Class M Main Race
168. Simmo Kikkas Free Class M Main Race
169. Taaniel Tooming M16 Amateur Race
170. Urmas Teeorg Sen 40 Amateur Race
171. Vello Reinik Free Class M Main Race

‹‹ Back

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Nissan MTB Cup
R
MAIN SPONSORS
Tallinna Sadam
Nissan MTB HMN
Jõgeva linn
Nissan MTB Bosch
R
SHIP PARTNER
Tallink
R
BICYCLE PARTNER
Nissan MTB Hawaii Ekspress
R
REFRESHMENT by
Nissan MTB Arctic
R
MEDIA PARTNERS
Kalev Sport
Sporditäht
Nissan MTB Sportinfo
Nissan MTB Sportfoto
Nissan MTB Uuno
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS