estenglv
WAP version
Login form
RSS
Jaan Kirsipuu parim Haanjas 05.10.2008 (0)
Eile, 04. oktoobril, Võrumaal sõidetud Eesti raskeima rattamaratoni Haanja100 kahele distantsile läks hommikul ligi 300 ratturit. 100km pikkuse sõidu võitjana jõudis finišisse Jaan Kirsipuu ...
TEADAANNE (ainult hulludele) 29.08.2008 (0)
Veel ainult 2 ööpäeva on võimalik soodsamalt registreeruda järjekordsele (juba viiendale) hullude vastuvõtule, mis toimub vaid kord aastas - sel sügisel siis 4. oktoobril kell 9.00 ...
100+
150+
301 Moved Permanently Date: Mon, 17 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Haanja 100
Aeg 04.10.2008
Koht Kubija EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Hullude sõit 100+km
Segaste sõit 150+km
Start kell 9:00, finiš suletakse kell 19.00
Korraldaja SK Haanja Rattamaratonid MTÜ, Ivar Tupp, Tel. 511 4179, h100@holden.ee
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 272 100+: 247 150+: 25 Mehi: 261 Naisi: 11  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Urmas Paejärv 21CC Mehed 100+
2. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team Mehed 100+
3. Leho Rips AlpiKann Plekkliisu Segased 150+
4. Andrus Abel Anka pood/Tõrva Mehed 100+
5. Margus Mikson Arctic Sport Club Mehed 100+
6. Tambet Rumberg Arctic Sport Club Mehed 100+
7. Vladimir Vsivtsev Äkke spordiklubi Mehed 100+
8. Hanno Riismaa Bauhof Mehed 100+
9. Argo Kerner Bosch Mehed 100+
10. Peeter Kand Bosch Segased 150+
11. Raivo Laanemets Bosch Mehed 100+
12. Armands Berkis Burusports Team Mehed 100+
13. Igors Hirte CBM/Smiltene Mehed 100+
14. Intars Veismanis CBM/Smiltene Mehed 100+
15. Alvar Suisalu CC ROTA MOBILIS Mehed 100+
16. Raul Talumaa CC Rota Mobilis Segased 150+
17. Gert Jõeäär CFC Mehed 100+
18. Jaan Kirsipuu CFC Mehed 100+
19. Riivo Schumann CFC Mehed 100+
20. Siim Vinter CFC Mehed 100+
21. Priit Laansalu CITYMARK Mehed 100+
22. Ivo Põld Cosmos Segased 150+
23. Koit Sammel Cosmos Mehed 100+
24. Ahti Suppi Costa Bicicleta Mehed 100+
25. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta Mehed 100+
26. Simmo Kikkas Craft Mehed 100+
27. Girts Eliass Dod ručkā Mehed 100+
28. Juris Riekstins Dod ručkā Mehed 100+
29. Karlis Balgalvis Dod ručkā Mehed 100+
30. Martins Lasmanis Dod ručkā Mehed 100+
31. Bruno Tamm ELKE AUTO TEAM Mehed 100+
32. Tarvi Viks ERAA Mehed 100+
33. Ingrida Smite Es no laca nebaidos Naised 100+
34. Juha Pärnanen Etelä-Helsingin Pulkka Mehed 100+
35. Maria Pekkarinen Etelä-Helsingin Pulkka Naised 100+
36. Mervi Koskinen Etelä-Helsingin Pulkka Naised 100+
37. Mikko Huotari Etelä-Helsingin Pulkka Mehed 100+
38. Tomi Savolainen Etelä-Helsingin Pulkka Mehed 100+
39. Ahti Kuuseväli ETK MAKSIMARKET Mehed 100+
40. Urmas Väärtnõu Extreme Plekk-Liisu Mehed 100+
41. Anti Oot Extreme Sport/MEVER Mehed 100+
42. Lauri Kiivit H500+ Mehed 100+
43. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Mehed 100+
44. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Mehed 100+
45. Art Soonets Haanja Rattaklubi Mehed 100+
46. Hillar Irves Haanja Rattaklubi Mehed 100+
47. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Segased 150+
48. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Mehed 100+
49. Juho Joonas Haanja Rattaklubi Mehed 100+
50. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi Mehed 100+
51. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Mehed 100+
52. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi Mehed 100+
53. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Mehed 100+
54. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Mehed 100+
55. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Mehed 100+
56. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Segased 150+
57. Pait Peri Haanja Rattaklubi Segased 150+
58. Raul Soome Haanja Rattaklubi Mehed 100+
59. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Segased 150+
60. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Mehed 100+
61. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Mehed 100+
62. Tarmo Mõttus Haanja RK Segased 150+
63. Andres Maarits Hadler TL/ CoffeeIn Mehed 100+
64. Margus Rool Hansura Racing Mehed 100+
65. Kulvo Jõõger Harju Elekter Mehed 100+
66. Raul Nikolajev Harju Elekter Mehed 100+
67. Andres Samarüütel Hawaii Express Mehed 100+
68. Indrek Kelk Hawaii Express Mehed 100+
69. Mario Ostnik Hawaii Express Mehed 100+
70. Meelis Kaar Hawaii Express Mehed 100+
71. Priit Tuisk Hawaii Express Mehed 100+
72. Robert Salep Hawaii Express Mehed 100+
73. Pertti Juronen Hawaii Express Zeppelin Mehed 100+
74. Jukka Guimaraes Helsinki Mehed 100+
75. Marko Saukko Helsinki Mehed 100+
76. Jouku Kleemola Hyvinkää Mehed 100+
77. Tanel Talviste Industek/Wagner Mehed 100+
78. Aarne Tiit Isostar Mehed 100+
79. Kristo Kotkas Jõelähtme MRK Mehed 100+
80. Meelis Välk Jõelähtme MRK Mehed 100+
81. Rein Lõppe Jõelähtme MRK Mehed 100+
82. Janne Varala JurVo Mehed 100+
83. Margus Trees Kalev Sport Mehed 100+
84. Tarmo Tamkivi Keila Mehed 100+
85. Toomas Elling Kesko Agro Segased 150+
86. Kristjan Vällik kollane öösärk Mehed 100+
87. Kristjan Kund Konnamüsteerium Mehed 100+
88. Mikko Mannari Kuusankoski Mehed 100+
89. Tero Puranen Kuusankoski Mehed 100+
90. Sven Aria Lextrans Mehed 100+
91. Mikk Ristna Makaak Racing Mehed 100+
92. Mario Küttim Mürakarud Mehed 100+
93. Mairis Levans MK Ape Mehed 100+
94. Heiki Talvik Norma OK Mehed 100+
95. Timo Raudus Nurmijärvi Mehed 100+
96. Alar Viitmaa OK Lehola Mehed 100+
97. Ivar Kivimäe Onninen I Mehed 100+
98. Harri Saarinen Orimattilan Toive Mehed 100+
99. Rauli Saarinen Orimattilan Toive Mehed 100+
100. Juss Apivala otepää õhujõud Mehed 100+
101. Heigo Vuuk Püha Loomaaed Mehed 100+
102. Kaido Saimre Püha Loomaaed Mehed 100+
103. Merle Schneider Püha Loomaaed Naised 100+
104. Peeter Strikholm Püha Loomaaed Mehed 100+
105. Raivo Sildoja püha loomaaed Mehed 100+
106. Tair Anton Püha Loomaaed Mehed 100+
107. Tarmo Neemela Plekk-Liisu Rattaklubi Mehed 100+
108. Erik Tammsoo Porter Racing Segased 150+
109. Tarmo Tarlap Porter Racing Segased 150+
110. Tiimo Tõnisson Porter Racing Segased 150+
111. Kaido Pesor Raplamaa Rattaklubi KoMo Mehed 100+
112. Ain Viitkin Rõuge Racing team Mehed 100+
113. Jaanus Tiivoja Rõuge Racing Team Mehed 100+
114. Kaido Luik Rõuge Racing Team Mehed 100+
115. Mihkel Tammsalu Rõuge Racing Team Mehed 100+
116. Siim Padosepp Rõuge Racing Team Mehed 100+
117. Taikki Taaler Rõuge Racing Team Mehed 100+
118. Urmas Lõiv Rõuge Racing Team Mehed 100+
119. Margus Välja RGK Singel Mehed 100+
120. Jaanika Käes RK Singel Naised 100+
121. Janek Maidla RK Singel Segased 150+
122. Andrei Gristsenko Saarte Terviserajad Mehed 100+
123. August Tillo Saarte Terviserajad Mehed 100+
124. Raul Traumann Saarte Terviserajad Segased 150+
125. Mareks Marcenkovs Salaspils/Zirini Mehed 100+
126. Tanel Uudeberg SK LosToros Mehed 100+
127. Rajko Rattur SK Serviti Mehed 100+
128. Kurmo Neemela SK Velo Mehed 100+
129. Margus Karro SK Velo Mehed 100+
130. Raido Kiipsaar Skanska Mehed 100+
131. Erik Aibast SKM! Mehed 100+
132. Tarmo Rei Spordiklubi CFC Segased 150+
133. Andre Pukk Spordiklubi Rakke/Expert Rakvere Segased 150+
134. Raimo Kivioja Spordiklubi Rakke/Expert Rakvere Mehed 100+
135. Roland Toome Spordiklubi Rakke/Expert Rakvere Mehed 100+
136. Siim Holtsmann Spordiklubi Rakke/Expert Rakvere Mehed 100+
137. Tiit Sumanov Spordiklubi Rakke/Expert Rakvere Mehed 100+
138. Harri Kekola SPP-56 Mehed 100+
139. Ismo Karvonen SPP-56 Mehed 100+
140. Seppo Kekola SPP-56 Mehed 100+
141. Ville Forsby SPP-56 Mehed 100+
142. Visa Forsby SPP-56 Mehed 100+
143. Villu Zirnask Stamina Mehed 100+
144. Ivo Sild Sunheat Mehed 100+
145. Andres Pae Suusahullud Mehed 100+
146. Kaukko Kiisk TÜSK Mehed 100+
147. Jaanus Nõmmik Türi Rattur Mehed 100+
148. Jari Lehikoinen Team Kyytijannut Mehed 100+
149. Sakari Hinkkala Team Kyytijannut Mehed 100+
150. Tero Salonen Team Kyytijannut Mehed 100+
151. Andrus Pilt Team Rimi Cycling Mehed 100+
152. Antti Hanhilahti Team Trek Finland Mehed 100+
153. Joonas Haapala TeRi Mehed 100+
154. Peip Reedi Tratu SK Velo Mehed 100+
155. Janis Baltaisbrencis TREK-PHILIPS-METALEKS Mehed 100+
156. Markku Pulkkinen Tuusula Mehed 100+
157. Hannu Mahlberg Unicta Racing Finland Mehed 100+
158. Heikki Pärssinen Unicta Racing Finland Mehed 100+
159. Jaakko Mursu Unicta Racing Finland Mehed 100+
160. Jan Räsanen Unicta Racing Finland Mehed 100+
161. Jarmo Turpeinen Unicta Racing Finland Mehed 100+
162. Marika Moilanen Unicta Racing Finland Naised 100+
163. Markku Koljonen Unicta Racing Finland Mehed 100+
164. Marko Hassinen Unicta Racing Finland Mehed 100+
165. Niina Koponen Unicta Racing Finland Naised 100+
166. Pasi Savolainen Unicta Racing Finland Mehed 100+
167. Pekka Määttänen Unicta Racing Finland Mehed 100+
168. Timo-Petteri Auvinen Unicta Racing Finland Mehed 100+
169. Nikolai Vähi Valga Kalev Mehed 100+
170. Kaidu Vasar Valga Kalev Maraton spordikaubad Mehed 100+
171. Ago Ilves Väike-Maarja RSK Mehed 100+
172. Teet Paju Väike-Maarja RSK Mehed 100+
173. Ardu Ernits Vänta Aga Mehed 100+
174. Ingrit Ernits Vänta Aga Naised 100+
175. Age Jaanimets velo clubbers Naised 100+
176. Ailar Kiristaja velo clubbers Mehed 100+
177. Antti Asi velo clubbers Mehed 100+
178. Edvard Loboda velo clubbers Segased 150+
179. Erik Raitviir velo clubbers Mehed 100+
180. Kristjan Suvi velo clubbers Segased 150+
181. Kuldar Reiljan velo clubbers Segased 150+
182. Margus Tinno velo clubbers Segased 150+
183. Raul Kotov velo clubbers Mehed 100+
184. Riho Ever velo clubbers Segased 150+
185. Rivo Pajur velo clubbers Segased 150+
186. Rommi Kruuse velo clubbers Segased 150+
187. Taikki Tillemann velo clubbers Segased 150+
188. Mart Kalamees velo.clubbers.ee Mehed 100+
189. Martin Kadai Velonoid Mehed 100+
190. Raiko Maremäe Velonoid Mehed 100+
191. Rego Tohvrel veloplus Mehed 100+
192. Timo Riismaa Veloplus-Merida Team Mehed 100+
193. Heigo Bauer Vennad-Dahl Mehed 100+
194. Ahto Vink Verijärve Mehed 100+
195. Andris Viltsin Viimsi Mehed 100+
196. Reikko Jents Viljandi Rattaklubi Mehed 100+
197. Aigar Raja Westline Team Mehed 100+
198. Gunnar Kingo Westline Team Mehed 100+
199. Kristian Popp Westline Team Mehed 100+
200. Priit Kingo Westline Team Mehed 100+
201. Kalev Albri X-Sport Mehed 100+
202. Toomas Erikson X-Sport Mehed 100+
203. Hannes Soo X-SPORT TEAM Mehed 100+
204. Erki Elbrecht xtri:m3 Mehed 100+
205. Rene Pajus xtri:m³ Mehed 100+
206. Aigars Krasts Mehed 100+
207. Ain Lubi Mehed 100+
208. Aivar Leius Mehed 100+
209. Alari Pilliroog Mehed 100+
210. Allan Berg Mehed 100+
211. Allan Vilbaste Mehed 100+
212. Arvo Raatma Mehed 100+
213. Edgars Jaudzems Mehed 100+
214. Erki Orav Mehed 100+
215. Hando Soonpuu Mehed 100+
216. Hannes Meimre Mehed 100+
217. Helar Kriisa Mehed 100+
218. Henri Toompere Mehed 100+
219. Indrek Korb Mehed 100+
220. Ivo Viljus Mehed 100+
221. Ivo Volt Mehed 100+
222. Jaak Raivo Mehed 100+
223. Jaan Oja Mehed 100+
224. Jaanus Erlemann Mehed 100+
225. Jaanus Järveoja Mehed 100+
226. Jaanus Tiisvend Mehed 100+
227. Jana Matvejeva Naised 100+
228. Janno Greenbaum Mehed 100+
229. Janos Nikopensius Mehed 100+
230. Jüri Märtmaa Mehed 100+
231. Jüri Vlassov Mehed 100+
232. Kaido Kuusiku Mehed 100+
233. Kalle Kiristaja Mehed 100+
234. Krister Aule Mehed 100+
235. Kristjan Kongo Mehed 100+
236. Maario Orgla Mehed 100+
237. Madis Loitmaa Mehed 100+
238. Madis Müürsepp Mehed 100+
239. Mait Eiso Mehed 100+
240. Marek Järve Mehed 100+
241. Marek Kostabi Mehed 100+
242. Marko Greenbaum Mehed 100+
243. Marko Soone Mehed 100+
244. Mati Pütsepp Mehed 100+
245. Meelis Varend Mehed 100+
246. Ott Kallas Mehed 100+
247. Peeter Tasane Mehed 100+
248. Priit Junkin Mehed 100+
249. Priit Kuljus Mehed 100+
250. Priit Talu Mehed 100+
251. Raino Einroos Mehed 100+
252. Reimo Luite Mehed 100+
253. Risto Reinpõld Mehed 100+
254. Rivo Lepp Mehed 100+
255. Siim Märtmaa Mehed 100+
256. Siim Silland Mehed 100+
257. Simon Hewitt Mehed 100+
258. Steve Haas Mehed 100+
259. Taavo Kattel Mehed 100+
260. Tarmo Annilo Mehed 100+
261. Tarmo Tähiste Mehed 100+
262. Tarmo Uba Mehed 100+
263. Tauno Põldoja Mehed 100+
264. Tauri-Dag Tõnov Mehed 100+
265. Tõnis Tiedemann Mehed 100+
266. Tõnu Eelma Mehed 100+
267. Tea Lang Naised 100+
268. Tiit Animägi Mehed 100+
269. Toomas Järveoja Mehed 100+
270. Toomas Jõgeva Mehed 100+
271. Valdur Õun Mehed 100+
272. Viljar Puik Mehed 100+

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Osaleja, , 12.10.2008 21:33
Sportfoto lehel nüüd H100 pildid üleval.
Hi00 klassika, , 12.10.2008 13:46
http://jaanusj.blogspot.com/
to seeneline, , 10.10.2008 21:43
need on samad pildid, mis www.veloclubbers.ee lehelgi
seeneline, , 10.10.2008 17:34
http://kirsa.pri.ee /velo/H100_08/ Leidsin ühest kohast veel pilte. Võta tühikud ära.
Ivar, , 10.10.2008 09:12
Kas pilte on veel vähe? pildid.haanjarattaklubi.ee on 429 pilti, clubbersi kodulehel 454 pilti, lisaks veel nelsoni pildid.
märt, , 10.10.2008 08:57
tere,selline küsimus,et kas pildid ka ülesse pannakse??
to Unn, , 06.10.2008 18:02
Vasakus tulbas TULEMUSED all (enne ilm.ee) 150+
Unn, , 06.10.2008 17:56
Vabandage, ag akus nende päris hullude nimed on? 150+ ma mõtlen
b-to, , 06.10.2008 09:05
Kui nii edasi läheb siis varsti jõuame ka Tõnis Mäeni.
vunts, , 05.10.2008 19:30
...ja minuarust olid diplomid liiga väikesed ja üldse..miks pilte pole...ahjaa ja mul said kummid ka rattal mudaseks :D


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE