estenglv
WAP version
Login form
RSS
Elion Estonian Cup 2008 kokkuvõttev saade telekanalis Kalev Sport sel pühapäeval 22.10.2008 (2)
Eeloleval pühapäeval 26. oktoobril kell 19:15 on telekanali Kalev Sport eetris Elion Estonian Cup`2008 kokkuvõttev saade.
Allan Oras võitis Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja 13.09.2008 (5)
Eesti suurima rahvaspordi sariürituse, Elion Estonian Cup'2008 rattamaratonide sarja võitis kaheksa etapi kokkuvõttes Allan Oras. Sarja käesoleva hooaja viimase osavõitluse 9. Jõulumäe ...
Rattamaratonide sarja superfinaal Jõulumäel 11.09.2008 (1)
Rakvere rattamaratoni tulemused nüüd koos lõpuaegadega 08.09.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 lõpetamine toimub 13. septembril 08.09.2008 (7)
Head Elion Rattamaratonide sarjas osalejad 02.09.2008 (5)
Rakvere rattamaratoni võitis Caspar Austa 31.08.2008 (0)
Allan Oras võitis Elion Estonian Cup sarjas Rakke Rattamaratoni 17.08.2008 (0)
Rakke Rattamaratoni stardiprotokoll on avaldatud 15.08.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 nüüd ka videopildis 13.08.2008 (0)
Jõulumäe Rattamaraton 50 km
Jõulumäe Rattamaraton 23 km
Rakvere Rattamaraton 53 km
Rakvere Rattamaraton 25 km
Rakke Rattamaraton 59 km
Rakke Rattamaraton 37 km
Rakke Rattamaraton - Võistkonnad
Otepää Rattamaraton 56 km
Otepää Rattamaraton 32 km
Elve Rattamaraton 66 km
Elva Rattamaraton 31 km
Tallinna Rattamaraton 54 km
Tallinna Rattamaraton 25 km
Rõuge Rattamaraton 55 km
Rõuge Rattamaraton 26 km
Mulgi Rattamaraton 55 km
Mulgi Rattamaraton 27 km
8 suurepärast MTB sõitu Eesti suurimas maastikurattasarjas Elion Estonian Cup 2008!
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Elion Estonian Cup 2008
Koht Kõikjal üle Eesti EST
Spordiala Jalgrattasport
Korraldaja Pro Jalgratturite Klubi, Allar Tõnissaar, +372 501 4427, info@proklubi.ee 
Elion Estonian Cup'2008 korraldajad tänavad kõiki rattureid, toetajaid ja häid sõpru 2008.aasta meeldejäävate hetkede eest! Kohtumiseni hooajal 2009 ja näeme 9. Mulgi Rattamaratoni stardis 3.mail 2009!
TULEMUSED 2008 /uuend 17.sep/ EEC '08 VIDEOPILDIS RAUDMEES 2008 AJALUGU & ARHIIV LENNART ROOTI FOND
04.05.2008 8.Mulgi Rattamaraton (EEC 2008) Viljandi EST juhend Tulemused! Sportfoto
17.05.2008 10.Rõuge Rattamaraton (EEC 2008) Rõuge EST juhend Tulemused! Sportfoto
08.06.2008 11.Tallinna Rattamaraton (EEC 2008) Aegviidu EST juhend Tulemused! Sportfoto
13.07.2008 8.Elva Rattamaraton (EEC 2008) Elva EST juhend Tulemused! Sportfoto
03.08.2008 9.Otepää Rattamaraton (EEC 2008) Otepää EST juhend Tulemused! Sportfoto
17.08.2008 8.Rakke Rattamaraton (EEC 2008) Rakke EST juhend Tulemused! Sportfoto
31.08.2008 9.Rakvere Rattamaraton (EEC 2008) Rakvere EST juhend Tulemused! Sportfoto
13.09.2008 9.Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2008) Jõulumäe EST juhend Tulemused! Sportfoto
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Registreeri siin!:
Kokku registreerunud: 893 Põhisõit: 853 Matkasõit: 40 Mehi: 818 Naisi: 75 Võistkondade arvestus: 115 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Andre Pukk 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
2. Ivar Vaab 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
3. Raimo Kivioja 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
4. Rainer Neidra 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
5. Roland Toome 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
6. Taavi Veelmaa 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
7. Tiit Shumanov 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
8. Tarmo Kiivit ABEC M21 Põhisõit
9. Ülo Michelson Ag3r M21 Põhisõit
10. Indrek Laik Ag3r M21 Põhisõit
11. Kalle Kahk Ag3r M21 Põhisõit
12. Kalmer Kõks Ag3r M21 Põhisõit
13. Taivo Huik Ag3r M21 Põhisõit
14. Allan Aulik Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
15. Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
16. Ervin Korts-Laur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
17. Indrek Rannama Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
18. Ivo Suur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
19. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
20. Tarmo Raudsepp Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
21. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
22. Karl Pae Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
23. Mikk Krull Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
24. Paul Kesa Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
25. Rivo Saarna Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
26. Veiko Jõgila Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
27. Aivar Lagenõmm Ambla Sk M21 Põhisõit
28. Ivar Pilv Ambla Sk M40 Põhisõit
29. Madis Matvejev Ambla Sk U23 Põhisõit
30. Mart Laaniste Ambla Sk M21 Põhisõit
31. Peeter Puhke Ambla Sk M40 Põhisõit
32. Riho Kapp Ambla Sk M60 Põhisõit
33. Teet Kallakmaa Ambla Sk M40 Põhisõit
34. Vilve Pilv Ambla Sk N30+ Põhisõit
35. Andrus Abel Anka pood M40 Põhisõit
36. Aare Tammemäe Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
37. Allan Laine Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
38. Avo Rõõmussaar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
39. Hannes Loopere Arco Vara Spordiklubi M40 Põhisõit
40. Pille Muni Arco Vara Spordiklubi N30 Põhisõit
41. Raido Reissar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
42. Tarmo Loog Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
43. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
44. Toomas Veidemann Arctic Sport M40 Põhisõit
45. Karin Vigla Arctic Sport Club N30+ Põhisõit
46. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
47. Andrus Aug Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
48. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
49. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
50. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
51. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
52. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
53. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
54. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
55. Hannes Falten Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
56. Kristina Kapajeva Arctic Sport Club II N30 Põhisõit
57. Margus Magus Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
58. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
59. Meeme Männiste Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
60. Andrus Konga Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
61. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
62. Janek Suuroja Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
63. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
64. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
65. Tõnis Elling Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
66. Indrek Peterkopf AS Reola Gaas M21 Põhisõit
67. Janek Arme AS Reola Gaas U23 Põhisõit
68. Liina Käärst AS Reola Gaas N30 Põhisõit
69. Sandor Tabo AS Reola Gaas M21 Põhisõit
70. Andres Mau Aspi M21 Põhisõit
71. Erki Juhkam Aspi M21 Põhisõit
72. Gert Toime Aspi M21 Põhisõit
73. Indrek Kontson Aspi M21 Põhisõit
74. Mait Malsroos Aspi M40 Põhisõit
75. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Põhisõit
76. Jaanus Audova Assa Kesoro M50 Põhisõit
77. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Põhisõit
78. Kirill Litovtsenko Assa Kesoro M40 Põhisõit
79. Marek Kotsin Assa Kesoro M21 Põhisõit
80. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Põhisõit
81. Priit Künnapuu Assa Kesoro M21 Põhisõit
82. Taavi Tell Assa Kesoro M21 Põhisõit
83. Arvo Raatma ÕT TEAM M21 Põhisõit
84. Harles Kosk ÕT TEAM M21 Põhisõit
85. Jan Liister ÕT TEAM M21 Põhisõit
86. Kristjan Leimann ÕT TEAM M21 Põhisõit
87. Tanel Käher ÕT TEAM M21 Põhisõit
88. Anti Arak Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
89. Argo Rohtmets Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
90. Henno Puu Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
91. Meelis Aasla Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
92. Tõnu Koppel Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
93. Veiko Põder Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
94. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
95. Alan Liibert Bauhof M21 Põhisõit
96. Hanno Riismaa Bauhof M21 Põhisõit
97. Janek Kalbin Bauhof M21 Põhisõit
98. Kalev Niin Bauhof M21 Põhisõit
99. Margit Saarna Bauhof N30+ Põhisõit
100. Paavo Truu Bauhof M21 Põhisõit
101. Rauno Haabmets Bauhof M21 Põhisõit
102. Aleksandr Simonov BIROTA RACING TEAM M40 Põhisõit
103. Andrey Edemskiy BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
104. Andrey Kokunov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
105. Denis Dzebrailov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
106. Aldor Kerner BOSCH M21 Põhisõit
107. Argo Kerner BOSCH M21 Põhisõit
108. Ivo Põld BOSCH M21 Põhisõit
109. Margus Uusmees BOSCH M21 Põhisõit
110. Peeter Kand BOSCH M40 Põhisõit
111. Raivo Laanemets BOSCH M40 Põhisõit
112. Laura Kruklite Burusports team N20 Põhisõit
113. Ando Fiks Callefiks Team U23 Põhisõit
114. Egon Piht Callefiks Team M21 Põhisõit
115. Tarmo Veski Callefiks Team M21 Põhisõit
116. Veiko Sinimäe Callefiks Team M21 Põhisõit
117. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene M21 Põhisõit
118. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene M40 Põhisõit
119. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene M40 Põhisõit
120. Guntis Vilums CBM/Smiltene M50 Põhisõit
121. Igors Hirte CBM/Smiltene M21 Põhisõit
122. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene M50 Põhisõit
123. Janis Roskoss CBM/Smiltene M21 Põhisõit
124. Maris Petersons CBM/Smiltene M21 Põhisõit
125. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene M18 Põhisõit
126. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
127. Art Oppi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
128. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
129. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
130. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
131. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
132. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
133. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
134. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
135. Heiki Kanistik CFC M21 Põhisõit
136. Daisi Rist CFC-RUUTMEETER N14-N16 Matkasõit
137. Egert Paeste Chapter 11 M21 Põhisõit
138. Jaak Raivo Chapter 11 M21 Põhisõit
139. Kaur Elviste Chapter 11 M21 Põhisõit
140. Krister Aule Chapter 11 M21 Põhisõit
141. Meelis Angerma Chapter 11 M21 Põhisõit
142. Siim Saksing Chapter 11 M21 Põhisõit
143. Janek Leer CITROEN M21 Põhisõit
144. Marek Valdner CITROEN M21 Põhisõit
145. Margus Andresson CITROEN M21 Põhisõit
146. Marianne Palusoo CITROEN N30 Põhisõit
147. Veiko Valdner CITROEN M21 Põhisõit
148. Aivar Uutar CLIK M21 Põhisõit
149. Aleksandr Vedešin CLIK M21 Põhisõit
150. Kalev Kundla CLIK M21 Põhisõit
151. Kevin Vaher CLIK M21 Põhisõit
152. Märten Kuus CLIK M21 Põhisõit
153. Arne Kaasik Columbus IT M40 Matkasõit
154. Morten Kaasik Columbus IT M18 Matkasõit
155. Ojari Paas Combidek Logistika M21 Põhisõit
156. Franz Sammel cosmos M14 Matkasõit
157. Karl Väärtmaa cosmos M16 Matkasõit
158. Andrus Danilov cosmos fun M21 Põhisõit
159. Kaupo Kuhlap cosmos fun M40 Põhisõit
160. Kermo Grents cosmos fun M21 Põhisõit
161. Koit Sammel cosmos fun M40 Põhisõit
162. Mait Miller cosmos fun M21 Põhisõit
163. Rein Irik cosmos fun M50 Põhisõit
164. Tõiv Joandi cosmos fun M40 Põhisõit
165. Toomas Osijärv cosmos fun M40 Põhisõit
166. Eve Laas cosmos sun N30 Põhisõit
167. Kristi Miiter cosmos sun N30 Põhisõit
168. Liisi Puhk cosmos sun N30+ Matkasõit
169. Marju Põder cosmos sun N30 Põhisõit
170. Terje Mitt cosmos sun N30 Põhisõit
171. Veronika Puhk cosmos sun N30 Põhisõit
172. Are Mets cosmos team M50 Põhisõit
173. Devid Osijärv cosmos team U23 Põhisõit
174. Egert Kivistik cosmos team U23 Põhisõit
175. Jaanus Sarv cosmos team M21 Põhisõit
176. Martin Osijärv cosmos team M21 Põhisõit
177. Raivo Nõmm cosmos team M21 Põhisõit
178. Rauno Tamm cosmos team M21 Põhisõit
179. Rivo Subi cosmos team M21 Põhisõit
180. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
181. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
182. Rene Kübar Costa Bicicleta M21 Põhisõit
183. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
184. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
185. Eiko Nõgols DeLaval M21 Põhisõit
186. Elar Must DeLaval M40 Põhisõit
187. Ervin Peik DeLaval M40 Põhisõit
188. Lembit Vavulski DeLaval M40 Põhisõit
189. Mati Kütt DeLaval M40 Põhisõit
190. Allan Tammiste Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
191. Alo Tamm Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
192. Enn Läänemets Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
193. Marko Mägi Eesti Ehitus RK_1 M21 Matkasõit
194. Meelis Kann Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
195. Peeter Puusaag Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
196. Toomas Jõgeva Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
197. Urmas Kaasik Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
198. Jaanus Tiisvend EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
199. Kalle Kilk EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
200. Margus Uudam EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
201. Raul Uuring EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
202. Taavo Randna EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
203. Taivo Kangilaski EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
204. Jüri Suursohu EESTI ENERGIA SK II M40 Põhisõit
205. Kristjan Hamburg EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
206. Mart Haavik EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
207. Raigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
208. Reigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M18 Põhisõit
209. Reigo Lehtla EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
210. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
211. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
212. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Põhisõit
213. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
214. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
215. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
216. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
217. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
218. Indrek Sootla EHTE M21 Põhisõit
219. Martin Undusk EHTE M21 Põhisõit
220. Siim Ojaver EHTE M21 Põhisõit
221. Taimar Kallari EHTE M21 Põhisõit
222. Martin Gornischeff EKAMANT M21 Põhisõit
223. Siim Silland Elamusstuudio M21 Põhisõit
224. Aivo Jürgenson Elioni SK M21 Põhisõit
225. Hando Sildnik Elioni SK M40 Põhisõit
226. Kristjan Kukk Elioni SK M21 Põhisõit
227. Meelis Luiks Elioni SK M21 Põhisõit
228. Rivo Lepp Elioni SK M21 Põhisõit
229. Sven Jaaska Elioni SK M21 Põhisõit
230. Tarmo Uba Elioni SK M21 Põhisõit
231. Tiit Animägi Elioni SK M40 Põhisõit
232. Bruno Tamm Elke Auto Team M21 Põhisõit
233. Rein Pill Elke Auto Team M21 Põhisõit
234. Tarmo Hõrak Elke Auto Team M21 Põhisõit
235. Vello Kütt Elke Auto Team M40 Põhisõit
236. Ago Parkel Enics M21 Põhisõit
237. Andrus Pedai Enics M21 Põhisõit
238. Eero Korol Enics M21 Põhisõit
239. Hardi Meltsas Enics M21 Põhisõit
240. Kalle Kuusik Enics M40 Põhisõit
241. Kaur Andresson Enics M21 Põhisõit
242. Priit Koha Enics M21 Põhisõit
243. Even Heinväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
244. Indrek Sauväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
245. Kristo Käis EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
246. Peep Siitam EOMAP-EESTI TEEJUHT M40 Põhisõit
247. Raiko Kimmel EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
248. Vello Solna EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
249. Hassar Jurs Estiko-Plastar M21 Põhisõit
250. Janar Kenk Estiko-Plastar M21 Põhisõit
251. Ahti Kuuseväli ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
252. Jaanus Linkgreim ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
253. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
254. Liisi Rist ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
255. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
256. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
257. Veiko Posti ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
258. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
259. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
260. Jaanus Simson ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
261. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
262. Martin Padar ETK Maksimarket 2 U23 Põhisõit
263. Märt Tikan ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
264. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
265. Jana Matvejeva Extreme Plekk-Liisu N30+ Põhisõit
266. Kätrin Karu Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
267. Lenne Jalajas Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
268. Signe Parm Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
269. Sinne Sõmmer Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
270. Boriss Gubaidulin Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
271. Kenneth Koosma Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
272. Kristo Peterson Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
273. Leho Rips Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
274. Rainer Järv Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
275. Tarmo Neemela Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
276. Tõnu Odamus Extreme Plekk-Liisu I M60 Põhisõit
277. Urmas Kanep Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
278. Arbo Aasoja Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
279. Indrek Palu Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
280. Kuldar Pruus Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
281. Marko Nüüd Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
282. Marko Pruus Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
283. Urmas Väärtnõu Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
284. Aarne Tiit EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
285. Veiko Soo EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
286. Veiko Tõnso EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
287. Ville Vaikna EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
288. Alges Maasikmets EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
289. Anti Oot EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
290. Helmet Tamkõrv EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
291. Henri Kaasik-Aaslav EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
292. Kaido Kampus EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
293. Kaupo Kattai EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
294. Normunds Zviedris EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
295. Priit Hermet EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
296. Margus Jõesaar FELIX M21 Põhisõit
297. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
298. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
299. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
300. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
301. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
302. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
303. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
304. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
305. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
306. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Tsälba N30 Põhisõit
307. Kalmer Kivi Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
308. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
309. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
310. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
311. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
312. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
313. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
314. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
315. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
316. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
317. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
318. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
319. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
320. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
321. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
322. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
323. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
324. Avo Esnar Hansab MTB Team M50 Põhisõit
325. Marko Vaikmaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
326. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
327. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
328. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M50 Põhisõit
329. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
330. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
331. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
332. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
333. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
334. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Põhisõit
335. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Põhisõit
336. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Põhisõit
337. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
338. Silver Siim Harju Elekter M21 Põhisõit
339. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Põhisõit
340. Aimur Uuk Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
341. Jaanus Murakas Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
342. Jaanus Viikberg Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
343. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
344. Ergo Manninen Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
345. Janek Kask Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
346. Mehis Leigri Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
347. Robert Salep Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
348. Karl Jaakson Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
349. Mario Ostnik Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
350. Meelis Kaar Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
351. Pertti Juronen Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
352. Andres Samarüütel Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
353. Auno Allas Hawaii Express Võru M18 Põhisõit
354. Janno Prants Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
355. Priit Salumäe Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
356. Aleko Peipsi Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
357. Andrei Gristsenko Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
358. Gven Hallop Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
359. Indrek Kelk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
360. Priit Tuisk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
361. Tarmo Kopli Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
362. Urmas Välbe Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
363. Virgo Karu Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
364. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N30+ Põhisõit
365. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
366. Helen Kiis HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
367. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
368. Hannes Liivak HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
369. Kalmer Kuningas HVSK RANNAAUTO.EE M40 Põhisõit
370. Kermo Päll HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
371. Raivo Põder HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
372. Rando Kalmus HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
373. Gunnar Bergvald HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
374. Jaak Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
375. Janec Leppik HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
376. Olavi Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
377. Tõnis Sepp HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
378. Andre Eomõis ILOPRINT Team M21 Põhisõit
379. Heli Reinmäe ILOPRINT Team N30+ Põhisõit
380. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M21 Põhisõit
381. Kersti Malberg ILOPRINT Team N20 Matkasõit
382. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
383. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
384. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Põhisõit
385. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
386. Rauno Parts ILOPRINT Team M21 Põhisõit
387. Sten Martin ILOPRINT Team M21 Põhisõit
388. Helen Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
389. Kairi Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
390. Maaris Meier Investment Agency Team N30 Põhisõit
391. Maris Nurm Investment Agency Team N30 Põhisõit
392. Paula Kesa Investment Agency Team N20 Põhisõit
393. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
394. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
395. Kunnar Vahi Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
396. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
397. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
398. Aleksander Strand Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
399. Evelin Vahter Kesko Agro N30+ Matkasõit
400. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
401. Jaak Kukk Kesko Agro M16 Matkasõit
402. Jaano Verbu Kesko Agro M21 Põhisõit
403. Kati Vann Kesko Agro N30+ Matkasõit
404. Kristian Neemela Kesko Agro M16 Matkasõit
405. Vallo Mandel Kesko Agro M21 Matkasõit
406. Andres Joost Kesko Agro I M18 Põhisõit
407. Heiki Lainevee Kesko Agro I U23 Põhisõit
408. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
409. Martin Ilves Kesko Agro I U23 Põhisõit
410. Martin Kukk Kesko Agro I M40 Põhisõit
411. Raul Soodla Kesko Agro I M40 Põhisõit
412. Sulev Jams Kesko Agro I M40 Põhisõit
413. Toomas Elling Kesko Agro I M21 Põhisõit
414. Allan Illak Kesko Agro II M21 Põhisõit
415. Andrus Mägi Kesko Agro II M21 Põhisõit
416. Lembit Liis Kesko Agro II M50 Põhisõit
417. Mart Koll Kesko Agro II M40 Põhisõit
418. Rainer Vestel Kesko Agro II M18 Põhisõit
419. Tiit Kurvits Kesko Agro II M21 Põhisõit
420. Valmer Stalkov Kesko Agro II M40 Põhisõit
421. Aare Ärmpalu Kesko Agro III M40 Põhisõit
422. Hillar Valk Kesko Agro III M60 Põhisõit
423. Indrek Õim Kesko Agro III M40 Põhisõit
424. Priit Raudsepp Kesko Agro III M21 Põhisõit
425. Raivo Paavel Kesko Agro III M21 Põhisõit
426. Annela Orav Kesko Agro Naised N30 Põhisõit
427. Ivika Lainevee Kesko Agro Naised N20 Põhisõit
428. Marje Raudsepp Kesko Agro Naised N30+ Põhisõit
429. Selin Valk Kesko Agro Naised N14-N16 Matkasõit
430. Tiina Kriisa Kesko Agro Naised N30+ Põhisõit
431. Andre Lomaka KGK-Singel Team M21 Põhisõit
432. Andres Jürimäe KGK-Singel Team U23 Põhisõit
433. Ülle Ambos KGK-Singel Team N30 Matkasõit
434. Janek Maidla KGK-Singel Team M21 Põhisõit
435. Janek Zalite KGK-Singel Team M21 Põhisõit
436. Janika Berning KGK-Singel Team N30+ Matkasõit
437. Kaido Kändmaa KGK-Singel Team M21 Põhisõit
438. Kristiina Vilt KGK-Singel Team N30 Matkasõit
439. Margus Välja KGK-Singel Team M40 Põhisõit
440. Veiko Viira KGK-Singel Team M21 Põhisõit
441. Annela Maidla KGK-Singel Teamride N30+ Põhisõit
442. Anneli Tammiksalu KGK-Singel Teamride N30 Põhisõit
443. Jaanika Käes KGK-Singel Teamride N30+ Põhisõit
444. Mari-Liis Juul KGK-Singel Teamride N30 Põhisõit
445. Ulvi-Karmen Möller KGK-Singel Teamride N30 Põhisõit
446. Kaur Laanemäe kjk M18 Põhisõit
447. Aigar Kallas Konnamüsteerium M21 Põhisõit
448. Andres Tarto Konnamüsteerium M40 Põhisõit
449. Jaanus Tamkivi Konnamüsteerium M40 Põhisõit
450. Olav Avarsalu Konnamüsteerium M21 Põhisõit
451. Peeter Volkov Konnamüsteerium M50 Põhisõit
452. Raivo Vadi Konnamüsteerium M50 Põhisõit
453. Raivo Võlli Konnamüsteerium M40 Põhisõit
454. Tavo Uuetalu Konnamüsteerium M50 Põhisõit
455. Sven Aria Lextrans M40 Põhisõit
456. Ilmar Vähi LPSK M21 Põhisõit
457. Jaanus Tops LPSK M21 Põhisõit
458. Kaitho Pilt LPSK M21 Põhisõit
459. Laura Lehtme LPSK N30 Põhisõit
460. Hardi Ilisson LttVÕK Tagalapataljon M21 Põhisõit
461. Margus Kirs LttVÕK Tagalapataljon M21 Põhisõit
462. Siim Tingas LttVÕK Tagalapataljon M21 Põhisõit
463. Toomas Kalda LttVÕK Tagalapataljon M21 Põhisõit
464. David Randoja Maksimarket KJK M18 Põhisõit
465. Janno Ratas Maksimarket KJK U23 Põhisõit
466. Kaupo Krull Maksimarket KJK U23 Põhisõit
467. Rainer Velbri Maksimarket KJK U23 Põhisõit
468. Raul Viidik Maksimarket KJK M21 Põhisõit
469. Urmo Kiitam Maksimarket KJK U23 Põhisõit
470. Margus Nõmm Mann Lines M21 Põhisõit
471. Martin Nõmmik Mann Lines M21 Põhisõit
472. Tiit Arus Mann Lines M21 Põhisõit
473. Urmas Lepik Mann Lines M21 Põhisõit
474. Indrek Matson Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
475. Jarno Hermet Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
476. Margus Must Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
477. Margus Olesk Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
478. Priit Jaagant Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
479. Priit Pall Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
480. Risto Alttoa Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
481. Toomas Toompuu Mapri Projekt 1 M21 Põhisõit
482. Aigar Rohtla Mapri Projekt 2 M21 Põhisõit
483. Angelika Sarap Mapri Projekt 2 N30 Põhisõit
484. Jaak Viiroja Mapri Projekt 2 M21 Põhisõit
485. Mait Rõõmusaar Mapri Projekt 2 M21 Põhisõit
486. Marko Talvik Mapri Projekt 2 M21 Põhisõit
487. Meelis Trepp Mapri Projekt 2 M21 Põhisõit
488. Sergei Melnikov Mapri Projekt 2 M21 Põhisõit
489. Andres Soojärv Mehed Marsilt M21 Põhisõit
490. Ergi Marks Mehed Marsilt M21 Põhisõit
491. Priit Vaht Mehed Marsilt M21 Põhisõit
492. Rain Murmann Mehed Marsilt M21 Põhisõit
493. Risto Kaar Mehed Marsilt M21 Põhisõit
494. Pavels Tarasovs Mezmalas MTB M21 Põhisõit
495. Joel Tints Mispo M40 Põhisõit
496. Aleksei Lipintsov MTA SK M21 Põhisõit
497. Algis Sepp MTA SK M21 Põhisõit
498. Meelis Koskaru MTA SK M21 Põhisõit
499. Urmo Sutermäe MTA SK M21 Põhisõit
500. Tanel Kasper NDX M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
a, , 18.01.2009 10:55
Videod ka enam ei mängi :(((( Tahtsin just talvel meenutada.
, , 24.09.2008 09:36
Hei, uudiseid 100+ kg klubist. Hooaeg on läbi, on kokkuvõtete tegemise aeg. Tulemused on head: võistlustel osaletud, enamik neist lõpetatud, nipleid on pandud, saunas on käidud, õlut on joodud, klubist väljalangenuid ei ole. Super! Võistluseelsete kontrollkaalumiste ja klubikoosolekute protokollid on väljas seal: http://nagi.ee/ photos/ askoseeba/ sets/ 127353/ (eemalda tühikud) Järgmine hooaeg jätkab masinaklass uue hooga. Vahepeal aga... ehk kohtume mõne muu sõiduvahendi (suusad?), kui ratta seljas. Klubiga on lubatud liituda kõigil, kellel on kirjas lõpu aeg kas mõnel EEC etapil või TRMil ja kellel on rattaga kaasas käivat biomassi 100 või enam kg. Liitumiseks saatke oma soov emailiga kas antiloop_3 "at" hotmail.com või asko.seeba "at" gmail.com.
to rattur, , 22.09.2008 18:39
Filmivõtted käivad veel. Rahu
rattur, , 22.09.2008 18:01
ja kus on Rakke, Rakvere ja Jõulumäe videokokkuvõte :)
mati, , 17.09.2008 23:07
Selge. Vastus olemas - vale tabel asendatud uuega.
to: mati, , 17.09.2008 17:46
küsi seda otse korraldajalt ja lisa natuke infi ka, miks sa arvad, et seda võiks teha. Mina saatsin korraldajale meili ja kohe tuli vastus, et esialgu vale tabel üles sai.
mati, , 17.09.2008 16:10
Kas koondtulemusi on veel plaanis korrigeerida?
Margo, , 17.09.2008 08:56
Siis on abiks TRM :D
sügeleb juba, , 16.09.2008 18:56
sadul sügeleb juba oodates 2009 Mulgi etappi
to rein, , 16.09.2008 10:19
punktid ei sõltu mitte rajal veedetud ajast, vaid finisheerimise järjekorrast. Arvan et aeg lõpetada itk ja hala, ning pärast nii 3-4 nädalast pukust asuda ettevalmistusi tegema järgmiseks hooajaks.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
R
R
EEC 2008 toetajate sooduspakkumised
Alexela_EEC2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE