estenglv
WAP version
Login form
RSS
Allan Oras võitis Elion Estonian Cup sarjas Rakke Rattamaratoni 17.08.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja kuuenda etapi võitis Allan Oras, Arctic Sport Club meeskonnast ja tõusis ühepunktilise paremusega sarja üldliidriks. Esikolmikusse kuulusid veel ka ...
Rakke Rattamaratoni stardiprotokoll on avaldatud 15.08.2008 (0)
Pühapäeval sõidetava 8. Rakke Rattamaratoni stardiprotokollis on tehtud üks oluline muudatus. Nimelt on Rakke Rattamaratonil on naistele antud nende poolt välja sõidetud stardigrupi esimesed ...
Täna lõppeb registreerimine VIII Rakke Rattamaratonile 13.08.2008 (0)
Täna lõppeb Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine! 05.08.2008 (0)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Rakke Rattamaraton 59 km
Rakke Rattamaraton 37 km
Rakke Rattamaraton - Võistkonnad
Kaugus Tallinnast 130 km, Tartust 80km, Paidest 50km, Rakverest 45, Jõgevalt 32, Viljandist 100km.
Tallinna ja Viljandi poolt tulijad, kes sõidavad mööda Tallinn-Tartu mnt. peaksid pöörama Mäekülast Koeru peale. Tallinnast on võimalik tulla ka 110 tuisates üle Rakvere või ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Jul 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8.Rakke Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 17.08.2008
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 59 km start kell 12:00
Matkasõit 37 km start kell 13:00
Lastesõidud start kell 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
LASTESÕITUDE TULEMUSED STARDINIMEKIRI 2008 (Excel) MEELESPEA VÕISTLUSINFORMATSIOON
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1460 Põhisõit: 1232 Matkasõit: 221 Lastesõit: 6 Mehi: 1296 Naisi: 164 Võistkondade arvestus: 116 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Gert Kiiler "Liba-Sakala" M21 Põhisõit
2. Ronald Toome 1 Spordiklubi Rakke/ Expert Rakvere M16 Matkasõit
3. Andre Pukk 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
4. Ivar Vaab 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
5. Raimo Kivioja 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
6. Rainer Neidra 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
7. Roland Toome 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
8. Taavi Veelmaa 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
9. Tiit Shumanov 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
10. Tarmo Kiivit ABEC M21 Põhisõit
11. Ülo Michelson Ag3r M21 Põhisõit
12. Indrek Laik Ag3r M21 Põhisõit
13. Kalle Kahk Ag3r M21 Põhisõit
14. Kalmer Kõks Ag3r M21 Põhisõit
15. Taivo Huik Ag3r M21 Põhisõit
16. Rain Vestmann Alexela Rademar Agency Team M21 Põhisõit
17. Allan Aulik Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
18. Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
19. Ervin Korts-Laur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
20. Indrek Rannama Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
21. Ivo Suur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
22. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
23. Tarmo Raudsepp Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
24. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
25. Karl Pae Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
26. Mikk Krull Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
27. Paul Kesa Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
28. Rivo Saarna Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
29. Veiko Jõgila Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
30. Aivar Lagenõmm Ambla Sk M21 Põhisõit
31. Ivar Pilv Ambla Sk M40 Põhisõit
32. Madis Matvejev Ambla Sk U23 Põhisõit
33. Mart Laaniste Ambla Sk M21 Põhisõit
34. Peeter Puhke Ambla Sk M40 Põhisõit
35. Rauno Puhke Ambla SK M18 Põhisõit
36. Riho Kapp Ambla Sk M60 Põhisõit
37. Teet Kallakmaa Ambla Sk M40 Põhisõit
38. Vilve Pilv Ambla Sk N30+ Põhisõit
39. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M40 Põhisõit
40. Andrus Abel Anka pood M40 Põhisõit
41. Aare Tammemäe Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
42. Allan Laine Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
43. Avo Rõõmussaar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
44. Hannes Loopere Arco Vara Spordiklubi M40 Põhisõit
45. Pille Muni Arco Vara Spordiklubi N30 Põhisõit
46. Raido Reissar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
47. Tarmo Loog Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
48. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
49. Toomas Veidemann Arctic Sport M40 Põhisõit
50. Karin Vigla Arctic Sport Club N30+ Põhisõit
51. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
52. Andrus Aug Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
53. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
54. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
55. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
56. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
57. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
58. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
59. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
60. Hannes Falten Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
61. Kristina Kapajeva Arctic Sport Club II N30 Põhisõit
62. Margus Magus Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
63. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
64. Meeme Männiste Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
65. Andrus Konga Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
66. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
67. Janek Suuroja Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
68. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
69. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
70. Tõnis Elling Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
71. Aimar Hussar Areal Team M21 Põhisõit
72. Indrek Peterkopf AS Reola Gaas M21 Põhisõit
73. Janek Arme AS Reola Gaas U23 Põhisõit
74. Liina Käärst AS Reola Gaas N30 Põhisõit
75. Sandor Tabo AS Reola Gaas M21 Põhisõit
76. Andres Mau Aspi M21 Põhisõit
77. Erki Juhkam Aspi M21 Põhisõit
78. Gert Toime Aspi M21 Põhisõit
79. Indrek Kontson Aspi M21 Põhisõit
80. Mait Malsroos Aspi M40 Põhisõit
81. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Põhisõit
82. Jaanus Audova Assa Kesoro M50 Põhisõit
83. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Põhisõit
84. Kirill Litovtsenko Assa Kesoro M40 Põhisõit
85. Marek Kotsin Assa Kesoro M21 Põhisõit
86. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Põhisõit
87. Priit Künnapuu Assa Kesoro M21 Põhisõit
88. Taavi Tell Assa Kesoro M21 Põhisõit
89. Arvo Raatma ÕT TEAM M21 Põhisõit
90. Harles Kosk ÕT TEAM M21 Põhisõit
91. Jan Liister ÕT TEAM M21 Põhisõit
92. Kristjan Leimann ÕT TEAM M21 Põhisõit
93. Tanel Käher ÕT TEAM M21 Põhisõit
94. Anti Arak Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
95. Argo Rohtmets Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
96. Henno Puu Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
97. Meelis Aasla Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
98. Tõnu Koppel Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
99. Veiko Põder Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
100. Aleksandr Pavlovski BALTI TERAS M40 Põhisõit
101. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Põhisõit
102. Anti Arumägi Baltic Laundry Service M18 Põhisõit
103. Tõnno Palm Baltic Laundry Service M21 Põhisõit
104. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
105. Kaido Kaschan Bang@Bonsomer M21 Põhisõit
106. Urmas Voitka Barrus M40 Põhisõit
107. Alan Liibert Bauhof M21 Põhisõit
108. Hanno Riismaa Bauhof M21 Põhisõit
109. Janek Kalbin Bauhof M21 Põhisõit
110. Kalev Niin Bauhof M21 Põhisõit
111. Margit Saarna Bauhof N30+ Põhisõit
112. Paavo Truu Bauhof M21 Põhisõit
113. Rauno Haabmets Bauhof M21 Põhisõit
114. Aleksandr Simonov BIROTA RACING TEAM M40 Põhisõit
115. Andrey Edemskiy BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
116. Andrey Kokunov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
117. Denis Dzebrailov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
118. Andres Saetalu BMSK M40 Põhisõit
119. Aldor Kerner BOSCH M21 Põhisõit
120. Argo Kerner BOSCH M21 Põhisõit
121. Ivo Põld BOSCH M21 Põhisõit
122. Margus Uusmees BOSCH M21 Põhisõit
123. Peeter Kand BOSCH M40 Põhisõit
124. Raivo Laanemets BOSCH M40 Põhisõit
125. Markko Karu Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
126. Laura Kruklite Burusports team N20 Põhisõit
127. Ando Fiks Callefiks Team U23 Põhisõit
128. Egon Piht Callefiks Team M21 Põhisõit
129. Tarmo Veski Callefiks Team M21 Põhisõit
130. Veiko Sinimäe Callefiks Team M21 Põhisõit
131. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene M21 Põhisõit
132. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene M40 Põhisõit
133. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene M40 Põhisõit
134. Guntis Vilums CBM/Smiltene M50 Põhisõit
135. Igors Hirte CBM/Smiltene M21 Põhisõit
136. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene M50 Põhisõit
137. Janis Roskoss CBM/Smiltene M21 Põhisõit
138. Maris Petersons CBM/Smiltene M21 Põhisõit
139. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene M18 Põhisõit
140. Andre Kull CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
141. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
142. Art Oppi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
143. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
144. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
145. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
146. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
147. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
148. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
149. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
150. Aksel Nõmmela CFC M14 Matkasõit
151. Andres Luidre CFC U23 Põhisõit
152. Andrey Strikov CFC M18 Põhisõit
153. Ekke Piirisild CFC M18 Põhisõit
154. Georgi Nartov CFC M16 Matkasõit
155. Heiki Kanistik CFC M21 Põhisõit
156. Jorma Rooberg CFC M18 Põhisõit
157. Karl Juudas CFC M16 Matkasõit
158. Keijo Kalm CFC M14 Matkasõit
159. Kelly Kalm CFC N12 Lastesõit
160. Kristjan Heinrand CFC M18 Põhisõit
161. Martin Ääro CFC M18 Põhisõit
162. Oskar Nisu CFC M14 Matkasõit
163. Tõnu Ääro CFC M21 Matkasõit
164. Toomas Kalm CFC M21 Põhisõit
165. Triin Gede CFC N14-N16 Matkasõit
166. Daisi Rist CFC-RUUTMEETER N14-N16 Matkasõit
167. Egert Paeste Chapter 11 M21 Põhisõit
168. Jaak Raivo Chapter 11 M21 Põhisõit
169. Kaur Elviste Chapter 11 M21 Põhisõit
170. Krister Aule Chapter 11 M21 Põhisõit
171. Meelis Angerma Chapter 11 M21 Põhisõit
172. Siim Saksing Chapter 11 M21 Põhisõit
173. Janek Leer CITROEN M21 Põhisõit
174. Marek Valdner CITROEN M21 Põhisõit
175. Margus Andresson CITROEN M21 Põhisõit
176. Marianne Palusoo CITROEN N30 Põhisõit
177. Veiko Valdner CITROEN M21 Põhisõit
178. Priit Laansalu CITYMARK M21 Põhisõit
179. Aivar Uutar CLIK M21 Põhisõit
180. Aleksandr Vedešin CLIK M21 Põhisõit
181. Kalev Kundla CLIK M21 Põhisõit
182. Kevin Vaher CLIK M21 Põhisõit
183. Märten Kuus CLIK M21 Põhisõit
184. Arne Kaasik Columbus IT M40 Matkasõit
185. Morten Kaasik Columbus IT M18 Matkasõit
186. Ojari Paas Combidek Logistika M21 Põhisõit
187. Kaido Hanikat Conviso M40 Põhisõit
188. Franz Sammel cosmos M14 Matkasõit
189. Karl Väärtmaa cosmos M16 Matkasõit
190. Kaspar Kristal Cosmos M14 Matkasõit
191. Kaur Kristal Cosmos M18 Matkasõit
192. Tõnis Kristal Cosmos M40 Põhisõit
193. Andrus Danilov cosmos fun M21 Põhisõit
194. Kaupo Kuhlap cosmos fun M40 Põhisõit
195. Kermo Grents cosmos fun M21 Põhisõit
196. Koit Sammel cosmos fun M40 Põhisõit
197. Mait Miller cosmos fun M21 Põhisõit
198. Rein Irik cosmos fun M50 Põhisõit
199. Tõiv Joandi cosmos fun M40 Põhisõit
200. Toomas Osijärv cosmos fun M40 Põhisõit
201. Eve Laas cosmos sun N30 Põhisõit
202. Kristi Miiter cosmos sun N30 Põhisõit
203. Liisi Puhk cosmos sun N30+ Matkasõit
204. Marju Põder cosmos sun N30 Põhisõit
205. Terje Mitt cosmos sun N30 Põhisõit
206. Veronika Puhk cosmos sun N30 Põhisõit
207. Are Mets cosmos team M50 Põhisõit
208. Devid Osijärv cosmos team U23 Põhisõit
209. Egert Kivistik cosmos team U23 Põhisõit
210. Jaanus Sarv cosmos team M21 Põhisõit
211. Martin Osijärv cosmos team M21 Põhisõit
212. Raivo Nõmm cosmos team M21 Põhisõit
213. Rauno Tamm cosmos team M21 Põhisõit
214. Rivo Subi cosmos team M21 Põhisõit
215. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
216. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
217. Rene Kübar Costa Bicicleta M21 Põhisõit
218. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
219. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
220. Mait Aas DECTONA M40 Põhisõit
221. Raido Raspel DECTONA M40 Põhisõit
222. Andry Nõgols DeLaval M14 Matkasõit
223. Eiko Nõgols DeLaval M21 Põhisõit
224. Elar Must DeLaval M40 Põhisõit
225. Ervin Peik DeLaval M40 Põhisõit
226. Indrek Lepiksaar DeLaval M21 Põhisõit
227. Katrin Kütt DeLaval N20 Põhisõit
228. Lembit Vavulski DeLaval M40 Põhisõit
229. Marek Aardevälja DeLaval M40 Põhisõit
230. Mari Vavulski DeLaval N30 Matkasõit
231. Mati Kütt DeLaval M40 Põhisõit
232. Mehis Astok DeLaval M21 Põhisõit
233. Villem Kütt DeLaval M18 Põhisõit
234. Priit Loos Eesti Ehitus M21 Matkasõit
235. Sulev Lepp Eesti Ehitus M21 Matkasõit
236. Tanel Kuusmaa Eesti Ehitus RK M21 Matkasõit
237. Allan Tammiste Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
238. Alo Tamm Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
239. Enn Läänemets Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
240. Marko Mägi Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
241. Meelis Kann Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
242. Peeter Puusaag Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
243. Toomas Jõgeva Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
244. Urmas Kaasik Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
245. Risto Haug Eesti Ekspress M21 Põhisõit
246. Jaanus Tiisvend EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
247. Kalle Kilk EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
248. Margus Uudam EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
249. Raul Uuring EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
250. Taavo Randna EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
251. Taivo Kangilaski EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
252. Jüri Suursohu EESTI ENERGIA SK II M40 Põhisõit
253. Kristjan Hamburg EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
254. Mart Haavik EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
255. Raigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
256. Reigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M18 Põhisõit
257. Reigo Lehtla EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
258. Merle Vidder EESTI ENERGIA SK VIII N30 Matkasõit
259. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M21 Põhisõit
260. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
261. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
262. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Põhisõit
263. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
264. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
265. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
266. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
267. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
268. Indrek Sootla EHTE M21 Põhisõit
269. Martin Undusk EHTE M21 Põhisõit
270. Siim Ojaver EHTE M21 Põhisõit
271. Taimar Kallari EHTE M21 Põhisõit
272. Martin Gornischeff EKAMANT M21 Põhisõit
273. Siim Silland Elamusstuudio M21 Põhisõit
274. Aivo Jürgenson Elioni SK M21 Põhisõit
275. Hando Sildnik Elioni SK M40 Põhisõit
276. Kristjan Kukk Elioni SK M21 Põhisõit
277. Meelis Luiks Elioni SK M21 Põhisõit
278. Rivo Lepp Elioni SK M21 Põhisõit
279. Sven Jaaska Elioni SK M21 Põhisõit
280. Tarmo Uba Elioni SK M21 Põhisõit
281. Tiit Animägi Elioni SK M40 Põhisõit
282. Bruno Tamm Elke Auto Team M21 Põhisõit
283. Rein Pill Elke Auto Team M21 Põhisõit
284. Tarmo Hõrak Elke Auto Team M21 Põhisõit
285. Vello Kütt Elke Auto Team M40 Põhisõit
286. Ago Parkel Enics M21 Põhisõit
287. Andrus Pedai Enics M21 Põhisõit
288. Eero Korol Enics M21 Põhisõit
289. Hardi Meltsas Enics M21 Põhisõit
290. Kalle Kuusik Enics M40 Põhisõit
291. Kaur Andresson Enics M21 Põhisõit
292. Priit Koha Enics M21 Põhisõit
293. Ane Pärsimägi Enicsi naised N30+ Matkasõit
294. Eve Vink Enicsi naised N30+ Matkasõit
295. Eveli Punnison Enicsi Naised N30 Matkasõit
296. Maret Beljaeva Enicsi Naised N30 Matkasõit
297. Even Heinväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
298. Indrek Sauväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
299. Kristo Käis EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
300. Peep Siitam EOMAP-EESTI TEEJUHT M40 Põhisõit
301. Raiko Kimmel EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
302. Vello Solna EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
303. Ronald Üprus EPITAR M18 Põhisõit
304. Tanel Leisalu ERGO M21 Põhisõit
305. Hassar Jurs Estiko-Plastar M21 Põhisõit
306. Janar Kenk Estiko-Plastar M21 Põhisõit
307. Ahti Kuuseväli ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
308. Jaanus Linkgreim ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
309. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
310. Liisi Rist ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
311. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
312. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
313. Veiko Posti ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
314. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
315. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
316. Jaanus Simson ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
317. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
318. Martin Padar ETK Maksimarket 2 U23 Põhisõit
319. Märt Tikan ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
320. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
321. Aivo Liksor EWK M50 Põhisõit
322. Rauno Liksor EWK U23 Põhisõit
323. Vello Einland EWK M50 Põhisõit
324. Jaak Karjane Extreme M21 Põhisõit
325. Jana Matvejeva Extreme Plekk-Liisu N30+ Põhisõit
326. Kätrin Karu Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
327. Lenne Jalajas Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
328. Signe Parm Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
329. Sinne Sõmmer Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
330. Boriss Gubaidulin Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
331. Kenneth Koosma Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
332. Kristo Peterson Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
333. Leho Rips Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
334. Rainer Järv Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
335. Tarmo Neemela Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
336. Tõnu Odamus Extreme Plekk-Liisu I M60 Põhisõit
337. Urmas Kanep Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
338. Arbo Aasoja Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
339. Indrek Palu Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
340. Kuldar Pruus Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
341. Marko Nüüd Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
342. Marko Pruus Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
343. Urmas Väärtnõu Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
344. Markus Himma Extreme Sport M16 Matkasõit
345. Aarne Tiit EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
346. Veiko Soo EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
347. Veiko Tõnso EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
348. Ville Vaikna EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
349. Alges Maasikmets EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
350. Anti Oot EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
351. Helmet Tamkõrv EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
352. Henri Kaasik-Aaslav EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
353. Kaido Kampus EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
354. Kaupo Kattai EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
355. Normunds Zviedris EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
356. Priit Hermet EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
357. Margus Jõesaar FELIX M21 Põhisõit
358. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M21 Põhisõit
359. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N20 Matkasõit
360. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
361. Sander Taan GRÜNDER SPORT M10 Lastesõit
362. Juho Joonas Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
363. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
364. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
365. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
366. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
367. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
368. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
369. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
370. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
371. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
372. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
373. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Tsälba N30 Põhisõit
374. Kalmer Kivi Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
375. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
376. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
377. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
378. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
379. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
380. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
381. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
382. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
383. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
384. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
385. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
386. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
387. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
388. Andres Maarits Hadler TL M21 Põhisõit
389. Ants Sinitsyn Hansa SK M40 Põhisõit
390. Joel Riismaa Hansa SK M21 Põhisõit
391. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
392. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
393. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
394. Avo Esnar Hansab MTB Team M50 Põhisõit
395. Marko Vaikmaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
396. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
397. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
398. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M50 Põhisõit
399. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
400. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
401. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
402. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
403. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
404. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Põhisõit
405. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Põhisõit
406. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Põhisõit
407. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
408. Silver Siim Harju Elekter M21 Põhisõit
409. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Põhisõit
410. Marko Kotkas harju kek M21 Põhisõit
411. Tiit Paju Hasura RT M50 Matkasõit
412. Janar Madison Hawaii Express M21 Põhisõit
413. Kalju Koch Hawaii Express M60 Põhisõit
414. Margus Hallik Hawaii Express / LUS M21 Põhisõit
415. Aimur Uuk Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
416. Jaanus Murakas Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
417. Jaanus Viikberg Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
418. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
419. Ergo Manninen Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
420. Janek Kask Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
421. Mehis Leigri Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
422. Robert Salep Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
423. Karl Jaakson Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
424. Mario Ostnik Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
425. Meelis Kaar Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
426. Pertti Juronen Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
427. Andres Samarüütel Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
428. Auno Allas Hawaii Express Võru M18 Põhisõit
429. Janno Prants Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
430. Priit Salumäe Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
431. Aleko Peipsi Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
432. Andrei Gristsenko Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
433. Gven Hallop Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
434. Indrek Kelk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
435. Priit Tuisk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
436. Tarmo Kopli Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
437. Urmas Välbe Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
438. Virgo Karu Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
439. Arvo Lepik HLB M50 Põhisõit
440. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N30+ Põhisõit
441. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
442. Helen Kiis HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
443. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
444. Hannes Liivak HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
445. Kalmer Kuningas HVSK RANNAAUTO.EE M40 Põhisõit
446. Kermo Päll HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
447. Raivo Põder HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
448. Rando Kalmus HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
449. Gunnar Bergvald HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
450. Jaak Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
451. Janec Leppik HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
452. Olavi Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
453. Tõnis Sepp HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
454. Anni Korts-Laur Ihasalu N20 Matkasõit
455. Marta Korts-Laur Ihasalu N20 Matkasõit
456. Raul Korts-Laur Ihasalu M40 Põhisõit
457. Andre Eomõis ILOPRINT Team M21 Põhisõit
458. Heli Reinmäe ILOPRINT Team N30+ Põhisõit
459. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M21 Põhisõit
460. Kersti Malberg ILOPRINT Team N20 Matkasõit
461. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
462. Margus Tafenau ILOPRINT Team M21 Põhisõit
463. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
464. Raido Hannilo ILOPRINT Team M21 Matkasõit
465. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Põhisõit
466. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
467. Rauno Parts ILOPRINT Team M21 Põhisõit
468. Sten Martin ILOPRINT Team M21 Põhisõit
469. Joosep Lohur Imavere SK M14 Matkasõit
470. Tanel Talviste Industek/Wagner M21 Põhisõit
471. Helen Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
472. Kairi Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
473. Maaris Meier Investment Agency Team N30 Põhisõit
474. Maris Nurm Investment Agency Team N30 Põhisõit
475. Paula Kesa Investment Agency Team N20 Põhisõit
476. Jaan Soosaar Jalgrattaklubi Viko M16 Matkasõit
477. Kristen Kivistik Jalgrattaklubi Viko M14 Matkasõit
478. Raido Saar Jalgrattaklubi Viko U23 Põhisõit
479. Siim Lehemets Jalgrattaklubi Viko M14 Matkasõit
480. Silver Lehemets Jalgrattaklubi Viko M16 Matkasõit
481. Tiit Soosaar Jalgrattaklubi Viko M21 Põhisõit
482. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
483. Marko Männiste JK Paralepa M21 Põhisõit
484. Sergo Kont juhtimisabi M21 Põhisõit
485. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
486. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
487. Kunnar Vahi Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
488. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
489. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
490. Mika Leppäaho JYPS M40 Matkasõit
491. Aleksander Strand Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
492. Kristjan Vilipõld Kalevi Jalgrattakool M18 Põhisõit
493. Ethel Ansip KAMARULA TEAM N30+ Põhisõit
494. Rando Usin Kauppa Polkupyörän U23 Matkasõit
495. Evelin Vahter Kesko Agro N30+ Matkasõit
496. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
497. Jaak Kukk Kesko Agro M16 Matkasõit
498. Jaano Verbu Kesko Agro M21 Põhisõit
499. Kati Vann Kesko Agro N30+ Matkasõit
500. Kristian Neemela Kesko Agro M16 Matkasõit

‹‹ Tagasi

Rakke 2008 toetajad
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
enno, , 25.08.2008 18:06
korraldaja ei tee protot ja ei loe seda ka ette. Kui veaparandus oleks minu teha, oleksin kutsunud õige kolmiku uuesti autasustamisele.
to osaleja 23.08.2008 00:25, , 25.08.2008 16:41
kuna korraldajatel oli algselt protokollides segadus, siis ei olnud autasustamisel Maris Nurme poodiumil. Oma auhinna aga sai ta kätte Rakkes peale autasustamistseremooniat.
Ra, , 23.08.2008 11:26
Osa kommijaid peavad vist triatlonit silmas. Seal on esimese alana veetakistus.
makaak, , 23.08.2008 10:10
kle. ARNO mida hõõru asfaldit ja ära vingu siin ja kui sul peaks digi tv olema siis soovitan vaadata kuda tegelikud mtb maratonid välja näevad. Rakkes oli ja on super rada. Tähh korraldajatele
ka sõitja, , 23.08.2008 10:04
Ausalt öeldes ma ei saa päris hästi aru, mis veeTAKISTUSTEST jutt käib kogu aeg. Jah, mõned tiba sügavama veega kohad rajal olid, aga kõik olid ju täiesti sõidetavad. Ühel oli küll jah vastasnõlv selline, et ma ei suutnud sealt üles sõita, aga vesi küll minu meelest kusagil takistuseks polnud, pigem just jahutas mõnusalt.
to Arno, , 23.08.2008 08:31
Need veetakistused on seal ammu olnud, enne kui sa kommenteerimise ära õppisid. Enno ära sa mingil juhul selliseid vingumisi kuula, rada oli vinge.
Arno, , 23.08.2008 06:47
Selliseid tobedaid veetaksitusi küll trassile vaja pole. Trass peab olema täies ulatuses sõidetav.
osaleja, , 23.08.2008 00:25
Sportfotos pilte vaadates pole pjedestaalil Nurm Marist,oli ta ju ikkagi teine.
to x, , 21.08.2008 19:58
Eile ole kehva ilma, vaid kehvad riided ;)
x, , 21.08.2008 19:42
Rakveres sadas vihma ja oli külm. Mägesid oli seal jah aga kohati ka liiga tehnilised kohad, sõidurõõm kadus lihtsalt ära.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE