estenglv
WAP version
Login form
RSS
Otepää Rattamaratoni võitis Alges Maasikmets 03.08.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja viienda etapi tasavägises lõpuheitluses võttis kogenud Alges Maasikmets (Extreme Sport – Mever) võidu Eesti maastikukrossi tänavuse meistri Allan ...
Elion Estonian CUP 2008 korraldajad on otsustanud teha juhendisse 2 muudatust 24.07.2008 (9)
Seoses vajadusega täpsustada Elion Estonian Cup sarjajuhendit, otsustasid sarjakorraldajad teha võistlusjuhendisse 2 muudatust. Esitame need allpool koos kommentaaridega.
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Otepää Rattamaraton 56 km
Otepää Rattamaraton 32 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 18 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9.Otepää Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 03.08.2008
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 56 km kell 12:00
Matkasõit 32 km kell 13:15
Lastesõidud 12:15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
LASTESÕITUDE PAREMUSJÄRJESTUS 2008
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1633 Põhisõit: 1325 Matkasõit: 297 Lastesõit: 11 Mehi: 1433 Naisi: 200 Võistkondade arvestus: 116 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Gert Kiiler "Liba-Sakala" M21 Põhisõit
2. Andre Pukk 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
3. Ivar Vaab 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
4. Raimo Kivioja 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
5. Rainer Neidra 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
6. Roland Toome 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
7. Taavi Veelmaa 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
8. Tiit Shumanov 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
9. Ingus Krumins A2 M21 Põhisõit
10. Andres Kaukver ABEC M50 Põhisõit
11. Tarmo Kiivit ABEC M21 Põhisõit
12. Ülo Michelson Ag3r M21 Põhisõit
13. Indrek Laik Ag3r M21 Põhisõit
14. Kalle Kahk Ag3r M21 Põhisõit
15. Kalmer Kõks Ag3r M21 Põhisõit
16. Taivo Huik Ag3r M21 Põhisõit
17. Rain Vestmann Alexela Rademar Agency Team M21 Põhisõit
18. Allan Aulik Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
19. Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
20. Ervin Korts-Laur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
21. Indrek Rannama Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
22. Ivo Suur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
23. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
24. Tarmo Raudsepp Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
25. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
26. Karl Pae Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
27. Mikk Krull Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
28. Paul Kesa Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
29. Rivo Saarna Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
30. Veiko Jõgila Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
31. Aivar Lagenõmm Ambla Sk M21 Põhisõit
32. Ivar Pilv Ambla Sk M40 Põhisõit
33. Madis Matvejev Ambla Sk U23 Põhisõit
34. Mart Laaniste Ambla Sk M21 Põhisõit
35. Peeter Puhke Ambla Sk M40 Põhisõit
36. Rauno Puhke Ambla SK M18 Põhisõit
37. Riho Kapp Ambla Sk M60 Põhisõit
38. Teet Kallakmaa Ambla Sk M40 Põhisõit
39. Vilve Pilv Ambla Sk N30+ Põhisõit
40. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M40 Põhisõit
41. Andrus Abel Anka pood M40 Põhisõit
42. Aare Tammemäe Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
43. Allan Laine Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
44. Avo Rõõmussaar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
45. Hannes Loopere Arco Vara Spordiklubi M40 Põhisõit
46. Pille Muni Arco Vara Spordiklubi N30 Põhisõit
47. Raido Reissar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
48. Tarmo Loog Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
49. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
50. Toomas Veidemann Arctic Sport M40 Põhisõit
51. Karin Vigla Arctic Sport Club N30+ Põhisõit
52. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
53. Andrus Aug Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
54. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
55. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
56. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
57. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
58. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
59. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
60. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
61. Hannes Falten Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
62. Kristina Kapajeva Arctic Sport Club II N30 Põhisõit
63. Margus Magus Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
64. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
65. Meeme Männiste Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
66. Andrus Konga Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
67. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
68. Janek Suuroja Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
69. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
70. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
71. Tõnis Elling Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
72. Aimar Hussar Areal Team M21 Põhisõit
73. Indrek Tääkre AS Electrum M40 Põhisõit
74. Raul Korts-Laur AS Electrum M40 Põhisõit
75. Indrek Peterkopf AS Reola Gaas M21 Põhisõit
76. Janek Arme AS Reola Gaas U23 Põhisõit
77. Liina Käärst AS Reola Gaas N30 Põhisõit
78. Sandor Tabo AS Reola Gaas M21 Põhisõit
79. Andres Mau Aspi M21 Põhisõit
80. Erki Juhkam Aspi M21 Põhisõit
81. Gert Toime Aspi M21 Põhisõit
82. Indrek Kontson Aspi M21 Põhisõit
83. Mait Malsroos Aspi M40 Põhisõit
84. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Põhisõit
85. Jaanus Audova Assa Kesoro M50 Põhisõit
86. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Põhisõit
87. Kirill Litovtsenko Assa Kesoro M40 Põhisõit
88. Marek Kotsin Assa Kesoro M21 Põhisõit
89. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Põhisõit
90. Priit Künnapuu Assa Kesoro M21 Põhisõit
91. Taavi Tell Assa Kesoro M21 Põhisõit
92. Igor Pokorski assakesoro M50 Põhisõit
93. Arvo Raatma ÕT TEAM M21 Põhisõit
94. Harles Kosk ÕT TEAM M21 Põhisõit
95. Jan Liister ÕT TEAM M21 Põhisõit
96. Kristjan Leimann ÕT TEAM M21 Põhisõit
97. Tanel Käher ÕT TEAM M21 Põhisõit
98. Anti Arak Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
99. Argo Rohtmets Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
100. Henno Puu Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
101. Meelis Aasla Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
102. Tõnu Koppel Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
103. Veiko Põder Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
104. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
105. Teet Lainoja Baltiklaas M40 Põhisõit
106. Kaido Kaschan Bang@Bonsomer M21 Põhisõit
107. Jaak Helm Barrus M21 Põhisõit
108. Urmas Voitka Barrus M40 Põhisõit
109. Alan Liibert Bauhof M21 Põhisõit
110. Hanno Riismaa Bauhof M21 Põhisõit
111. Janek Kalbin Bauhof M21 Põhisõit
112. Kalev Niin Bauhof M21 Põhisõit
113. Margit Saarna Bauhof N30+ Põhisõit
114. Paavo Truu Bauhof M21 Põhisõit
115. Rauno Haabmets Bauhof M21 Põhisõit
116. Aleksandr Simonov BIROTA RACING TEAM M40 Põhisõit
117. Andrey Edemskiy BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
118. Andrey Kokunov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
119. Denis Dzebrailov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
120. Andres Saetalu BMSK M40 Põhisõit
121. Aldor Kerner BOSCH M21 Põhisõit
122. Argo Kerner BOSCH M21 Põhisõit
123. Ivo Põld BOSCH M21 Põhisõit
124. Margus Uusmees BOSCH M21 Põhisõit
125. Peeter Kand BOSCH M40 Põhisõit
126. Raivo Laanemets BOSCH M40 Põhisõit
127. Laura Kruklite Burusports team N20 Põhisõit
128. Ando Fiks Callefiks Team U23 Põhisõit
129. Egon Piht Callefiks Team M21 Põhisõit
130. Tarmo Veski Callefiks Team M21 Põhisõit
131. Veiko Sinimäe Callefiks Team M21 Põhisõit
132. Ugis Zelmenis CBM Smiltene M40 Põhisõit
133. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene M21 Põhisõit
134. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene M40 Põhisõit
135. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene M40 Põhisõit
136. Guntis Vilums CBM/Smiltene M50 Põhisõit
137. Igors Hirte CBM/Smiltene M21 Põhisõit
138. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene M50 Põhisõit
139. Janis Roskoss CBM/Smiltene M21 Põhisõit
140. Maris Petersons CBM/Smiltene M21 Põhisõit
141. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene M18 Põhisõit
142. Andrus Kikkas CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
143. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
144. Art Oppi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
145. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
146. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
147. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
148. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
149. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
150. Pille Preegel CC Rota Mobilis N30 Matkasõit
151. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
152. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
153. Aksel Nõmmela CFC M14 Matkasõit
154. Andrey Strikov CFC M18 Põhisõit
155. Heiki Kanistik CFC M21 Põhisõit
156. Jorma Rooberg CFC M18 Põhisõit
157. Kaarel Kelk CFC M14 Matkasõit
158. Krister Raudsepp CFC M16 Matkasõit
159. Kristjan Kelk CFC M16 Matkasõit
160. Martin Ääro CFC M18 Põhisõit
161. Martti Alesmaa CFC M18 Põhisõit
162. Oskar Nisu CFC M14 Matkasõit
163. Tõnu Ääro CFC M21 Matkasõit
164. Triin Gede CFC N14-N16 Matkasõit
165. Daisi Rist CFC-RUUTMEETER N14-N16 Matkasõit
166. Egert Paeste Chapter 11 M21 Põhisõit
167. Jaak Raivo Chapter 11 M21 Põhisõit
168. Kaur Elviste Chapter 11 M21 Põhisõit
169. Krister Aule Chapter 11 M21 Põhisõit
170. Meelis Angerma Chapter 11 M21 Põhisõit
171. Siim Saksing Chapter 11 M21 Põhisõit
172. Janek Leer CITROEN M21 Põhisõit
173. Marek Valdner CITROEN M21 Põhisõit
174. Margus Andresson CITROEN M21 Põhisõit
175. Marianne Palusoo CITROEN N30 Põhisõit
176. Veiko Valdner CITROEN M21 Põhisõit
177. Priit Laansalu CITYMARK M21 Põhisõit
178. Aivar Uutar CLIK M21 Põhisõit
179. Aleksandr Vedešin CLIK M21 Põhisõit
180. Kalev Kundla CLIK M21 Põhisõit
181. Kevin Vaher CLIK M21 Põhisõit
182. Märten Kuus CLIK M21 Põhisõit
183. Arne Kaasik Columbus IT M40 Matkasõit
184. Indrek Sinisaar Columbus IT M21 Matkasõit
185. Morten Kaasik Columbus IT M18 Matkasõit
186. Ojari Paas Combidek Logistika M21 Põhisõit
187. Franz Sammel cosmos M14 Matkasõit
188. Karl Väärtmaa cosmos M16 Matkasõit
189. Kaspar Kristal Cosmos M14 Matkasõit
190. Andrus Danilov cosmos fun M21 Põhisõit
191. Kaupo Kuhlap cosmos fun M40 Põhisõit
192. Kermo Grents cosmos fun M21 Põhisõit
193. Koit Sammel cosmos fun M40 Põhisõit
194. Mait Miller cosmos fun M21 Põhisõit
195. Rein Irik cosmos fun M50 Põhisõit
196. Tõiv Joandi cosmos fun M40 Põhisõit
197. Toomas Osijärv cosmos fun M40 Põhisõit
198. Eve Laas cosmos sun N30 Põhisõit
199. Kristi Miiter cosmos sun N30 Põhisõit
200. Liisi Puhk cosmos sun N30+ Matkasõit
201. Marju Põder cosmos sun N30 Põhisõit
202. Terje Mitt cosmos sun N30 Põhisõit
203. Veronika Puhk cosmos sun N30 Põhisõit
204. Are Mets cosmos team M50 Põhisõit
205. Devid Osijärv cosmos team U23 Põhisõit
206. Egert Kivistik cosmos team U23 Põhisõit
207. Jaanus Sarv cosmos team M21 Põhisõit
208. Martin Osijärv cosmos team M21 Põhisõit
209. Raivo Nõmm cosmos team M21 Põhisõit
210. Rauno Tamm cosmos team M21 Põhisõit
211. Rivo Subi cosmos team M21 Põhisõit
212. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
213. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
214. Rene Kübar Costa Bicicleta M21 Põhisõit
215. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
216. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
217. Mait Aas DECTONA M40 Põhisõit
218. Raido Raspel DECTONA M40 Põhisõit
219. Andry Nõgols DeLaval M14 Matkasõit
220. Eiko Nõgols DeLaval M21 Põhisõit
221. Elar Must DeLaval M40 Põhisõit
222. Ervin Peik DeLaval M40 Põhisõit
223. Katrin Kütt DeLaval N20 Põhisõit
224. Lembit Vavulski DeLaval M40 Põhisõit
225. Marek Aardevälja DeLaval M40 Põhisõit
226. Mati Kütt DeLaval M40 Põhisõit
227. Mehis Astok DeLaval M21 Matkasõit
228. Sulev Russak DeLaval M40 Matkasõit
229. Villem Kütt DeLaval M16 Matkasõit
230. Alik Kolomenski deliirium dream team M50 Matkasõit
231. Veiko Hintsov Deloitte M21 Põhisõit
232. Ingus Eislers DYNATEK LATVIA U23 Põhisõit
233. Andres Veebel E-Bike M21 Põhisõit
234. Priit Loos Eesti Ehitus M21 Matkasõit
235. Allan Tammiste Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
236. Alo Tamm Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
237. Enn Läänemets Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
238. Marko Mägi Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
239. Meelis Kann Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
240. Peeter Puusaag Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
241. Toomas Jõgeva Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
242. Urmas Kaasik Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
243. Jaanus Tiisvend EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
244. Kalle Kilk EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
245. Margus Uudam EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
246. Raul Uuring EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
247. Taavo Randna EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
248. Taivo Kangilaski EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
249. Jüri Suursohu EESTI ENERGIA SK II M40 Põhisõit
250. Kristjan Hamburg EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
251. Mart Haavik EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
252. Raigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
253. Reigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M18 Põhisõit
254. Reigo Lehtla EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
255. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M21 Põhisõit
256. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
257. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
258. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Põhisõit
259. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
260. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
261. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
262. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
263. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
264. Indrek Sootla EHTE M21 Põhisõit
265. Martin Undusk EHTE M21 Põhisõit
266. Siim Ojaver EHTE M21 Põhisõit
267. Taimar Kallari EHTE M21 Põhisõit
268. Martin Gornischeff EKAMANT M21 Põhisõit
269. Siim Silland Elamusstuudio M21 Põhisõit
270. Aivo Jürgenson Elioni SK M21 Põhisõit
271. Hando Sildnik Elioni SK M40 Põhisõit
272. Kristjan Kukk Elioni SK M21 Põhisõit
273. Meelis Luiks Elioni SK M21 Põhisõit
274. Rando Marten Evendi Elioni SK M8 Lastesõit
275. Rivo Lepp Elioni SK M21 Põhisõit
276. Sven Jaaska Elioni SK M21 Põhisõit
277. Tarmo Uba Elioni SK M21 Põhisõit
278. Tiit Animägi Elioni SK M40 Põhisõit
279. Iljar Kabral Elioni spordiklubi M21 Põhisõit
280. Bruno Tamm Elke Auto Team M21 Põhisõit
281. Rein Pill Elke Auto Team M21 Põhisõit
282. Tarmo Hõrak Elke Auto Team M21 Põhisõit
283. Vello Kütt Elke Auto Team M40 Põhisõit
284. Ago Parkel Enics M21 Põhisõit
285. Andrus Pedai Enics M21 Põhisõit
286. Eero Korol Enics M21 Põhisõit
287. Hardi Meltsas Enics M21 Põhisõit
288. Kalle Kuusik Enics M40 Põhisõit
289. Kaur Andresson Enics M21 Põhisõit
290. Priit Koha Enics M21 Põhisõit
291. Eveli Punnison Enicsi Naised N30 Matkasõit
292. Maret Beljaeva Enicsi Naised N30 Matkasõit
293. Even Heinväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
294. Indrek Sauväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
295. Kristo Käis EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
296. Peep Siitam EOMAP-EESTI TEEJUHT M40 Põhisõit
297. Raiko Kimmel EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
298. Vello Solna EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
299. Tanel Leisalu ERGO M21 Põhisõit
300. Hassar Jurs Estiko-Plastar M21 Põhisõit
301. Janar Kenk Estiko-Plastar M21 Põhisõit
302. Ahti Kuuseväli ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
303. Jaanus Linkgreim ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
304. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
305. Liisi Rist ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
306. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
307. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
308. Veiko Posti ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
309. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
310. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
311. Jaanus Simson ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
312. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
313. Martin Padar ETK Maksimarket 2 U23 Põhisõit
314. Märt Tikan ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
315. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
316. Jaak Karjane Extreme M21 Põhisõit
317. Jana Matvejeva Extreme Plekk-Liisu N30+ Põhisõit
318. Kätrin Karu Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
319. Lenne Jalajas Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
320. Signe Parm Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
321. Sinne Sõmmer Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
322. Boriss Gubaidulin Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
323. Kenneth Koosma Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
324. Kristo Peterson Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
325. Leho Rips Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
326. Rainer Järv Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
327. Tarmo Neemela Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
328. Tõnu Odamus Extreme Plekk-Liisu I M60 Põhisõit
329. Urmas Kanep Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
330. Arbo Aasoja Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
331. Indrek Palu Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
332. Kuldar Pruus Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
333. Marko Nüüd Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
334. Marko Pruus Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
335. Urmas Väärtnõu Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
336. Markus Himma Extreme Sport M16 Matkasõit
337. Signe Evert Extreme Sport N30 Matkasõit
338. Aarne Tiit EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
339. Veiko Soo EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
340. Veiko Tõnso EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
341. Ville Vaikna EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
342. Alges Maasikmets EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
343. Anti Oot EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
344. Helmet Tamkõrv EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
345. Henri Kaasik-Aaslav EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
346. Kaido Kampus EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
347. Kaupo Kattai EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
348. Normunds Zviedris EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
349. Priit Hermet EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
350. Margus Jõesaar FELIX M21 Põhisõit
351. Andres Tootsman G4S Lõuna-Eesti M40 Põhisõit
352. Arne Jaanimäe G4S Lõuna-Eesti M40 Põhisõit
353. Üllar Liblik G4S Lõuna-Eesti M21 Põhisõit
354. Helen Kelder G4S Lõuna-Eesti N30 Matkasõit
355. Helje Ehrlich G4S Lõuna-Eesti N30+ Põhisõit
356. Janek Vana G4S Lõuna-Eesti M21 Põhisõit
357. Juri Rõbnikov G4S Lõuna-Eesti M21 Põhisõit
358. Renda Randoja G4S Lõuna-Eesti N30+ Matkasõit
359. Riana Randoja G4S Lõuna-Eesti N14-N16 Matkasõit
360. Tarmo Rääk G4S Lõuna-Eesti M21 Põhisõit
361. Toivo Riik G4S Lõuna-Eesti M50 Põhisõit
362. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M21 Põhisõit
363. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N20 Matkasõit
364. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
365. Juho Joonas Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
366. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
367. Key Päästel Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
368. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
369. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
370. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
371. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
372. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
373. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
374. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
375. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
376. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
377. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Tsälba N30 Põhisõit
378. Kalmer Kivi Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
379. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
380. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
381. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
382. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
383. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
384. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
385. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
386. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
387. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
388. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
389. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
390. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
391. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
392. Karel Lumik Haanja Rattaklubi Võru M21 Põhisõit
393. Andres Maarits Hadler TL M21 Põhisõit
394. Ants Sinitsyn Hansa SK M40 Põhisõit
395. Jaak Tammemägi Hansa SK M40 Põhisõit
396. Janno Rillo Hansa SK M21 Põhisõit
397. Joel Riismaa Hansa SK M21 Põhisõit
398. Kadri Rae Hansa SK N30 Matkasõit
399. Kairit Sikkal Hansa SK N30 Matkasõit
400. Kalver Kuus Hansa SK M21 Matkasõit
401. Marek Pärli Hansa SK M21 Matkasõit
402. Peeter Strikholm Hansa SK M21 Põhisõit
403. Raino Kesper Hansa SK M21 Matkasõit
404. Rait Pallo Hansa SK M21 Põhisõit
405. Rein Ilja Hansa SK M40 Põhisõit
406. Risto Bogdanov Hansa SK M21 Põhisõit
407. Tiina Angerjärv Hansa SK N30+ Põhisõit
408. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
409. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
410. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
411. Avo Esnar Hansab MTB Team M50 Põhisõit
412. Marko Vaikmaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
413. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
414. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
415. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M50 Põhisõit
416. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
417. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
418. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
419. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
420. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
421. Tiit Paju Hansura RT M50 Matkasõit
422. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Põhisõit
423. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Põhisõit
424. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Põhisõit
425. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
426. Silver Siim Harju Elekter M21 Põhisõit
427. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Põhisõit
428. Janar Madison Hawaii Express M21 Põhisõit
429. Norman Salumäe Hawaii Express M18 Põhisõit
430. Aimur Uuk Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
431. Jaanus Murakas Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
432. Jaanus Viikberg Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
433. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
434. Ergo Manninen Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
435. Janek Kask Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
436. Mehis Leigri Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
437. Robert Salep Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
438. Karl Jaakson Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
439. Mario Ostnik Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
440. Meelis Kaar Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
441. Pertti Juronen Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
442. Andres Samarüütel Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
443. Auno Allas Hawaii Express Võru M18 Põhisõit
444. Janno Prants Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
445. Priit Salumäe Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
446. Aleko Peipsi Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
447. Andrei Gristsenko Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
448. Gven Hallop Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
449. Indrek Kelk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
450. Priit Tuisk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
451. Tarmo Kopli Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
452. Urmas Välbe Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
453. Virgo Karu Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
454. Tarmo Gede HEKOTEK M40 Matkasõit
455. Arvo Lepik HLB M50 Põhisõit
456. Martin Lõoke HVSK M21 Põhisõit
457. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N30+ Põhisõit
458. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
459. Helen Kiis HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
460. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
461. Hannes Liivak HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
462. Kalmer Kuningas HVSK RANNAAUTO.EE M40 Põhisõit
463. Kermo Päll HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
464. Raivo Põder HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
465. Rando Kalmus HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
466. Gunnar Bergvald HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
467. Jaak Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
468. Janec Leppik HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
469. Olavi Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
470. Tõnis Sepp HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
471. Anni Korts-Laur Ihasalu küla N20 Matkasõit
472. Marta Korts-Laur Ihasalu küla N20 Matkasõit
473. Janis Romanovskis Ikskile U23 Põhisõit
474. Liva Steinberga Ikskile N30 Matkasõit
475. Martins Steinbergs Ikskile M21 Põhisõit
476. Raimonds Romanovskis Ikskile M40 Põhisõit
477. Andre Eomõis ILOPRINT Team M21 Põhisõit
478. Heli Reinmäe ILOPRINT Team N30+ Põhisõit
479. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M21 Põhisõit
480. Kersti Malberg ILOPRINT Team N20 Matkasõit
481. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
482. Margus Tafenau ILOPRINT Team M21 Põhisõit
483. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
484. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Põhisõit
485. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
486. Rauno Parts ILOPRINT Team M21 Põhisõit
487. Sten Martin ILOPRINT Team M21 Põhisõit
488. Tanel Talviste Industek/Wagner M21 Põhisõit
489. Madis Paluoja Industriaalvara M21 Põhisõit
490. Helen Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
491. Kairi Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
492. Maaris Meier Investment Agency Team N30 Põhisõit
493. Maris Nurm Investment Agency Team N30 Põhisõit
494. Paula Kesa Investment Agency Team N20 Põhisõit
495. Maarek Pajur Itella Logistics OÜ M21 Põhisõit
496. Jürgen Janson Järve Hawaii Express M21 Põhisõit
497. Karl Kingsepp Jõelähtme matka- ja rattaklubi U23 Matkasõit
498. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
499. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M21 Põhisõit
500. Oskari Kargu JSK TAMME M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Otepää RM 2008
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
qwe, , 08.08.2008 11:51
Georg vaatab veidi ringi ja leiabki: http://www. SPORTINFO.ee /sportevent/ task/text/id/377 /tid/1898/
to Georg, , 07.08.2008 20:40
jooksvad tabelid on üleval juba eelmisest pühapäevast. Ehk seega samast päevast kui toimus ka võistlus. Tundub, et abi vaja sina hoopis. Enne kui kritiseerid ja tõmbled, tee tuur SPORTINFOs...
Georg, , 07.08.2008 20:11
Miks me ei näe sugugi jooksvalt ka kokkuvõtte protokolle nii Põhisõidu kui ka Matkasõidu kohta. Nii individuaalselt kui ka võistkondlikku. Igati oleks asjalik ja huvitav peale igat etappi kohe näha saada. Aga mitte kuidagi ei jõuta selleni välja. Milles viga härrased korraldajad,kas on ehk abi vaja või mis.
SPORTINFO, , 07.08.2008 14:23
Lastesõitude tulemused on nüüdseks uuendatud. Lugupidamisega, SPORTINFO
Lastesõit, , 07.08.2008 13:45
Lastesõidu tulemuste asi on tõesti pisut kiitsakas. Elva mehed suutsid siiski tabeli internetti välja saada. Ehk pole Otepää omad viletsamad? Äkki on abi kui kirjutada korraldajale personaalselt? Meie perest käis kah mitu last- kõik ei jõudnud esikolmikusse... Minu isiklik arvamus on küll ühene- olulisem on laste tabeli ülesse riputamine kui matkasõitjate (või võidusõitjate alates 2 sajast :))) piduliku paremusjärjestuse tagaajamine. Lastele on see võidusõit oluliselt suurem elamus -äkki võib sellest mõnelegi jõnglasele anda see esimese tõuke päris spordi juurde jõudmiseks.
jep, , 06.08.2008 20:19
tervelt 11 matkasõitjast...
tänud, , 06.08.2008 18:37
Tänud sportfotole , kes ka matkajatest raatsis pilti teha.....
Allan, mene33@hot.ee, 06.08.2008 18:27
Pikal rajal küll on :S .
Allan, mene33@hot.ee, 06.08.2008 18:26
Rohkem pilte polegi ? Fotograafi töö on vist väga raske .
Arno, , 06.08.2008 11:25
Käisin ka pojaga lastevõistlusel,aga protokollis kirjas polegi. Tekib küsimus,et kas edaspidi hakataksegi Otepääl kõikides vanuseklassides protokollis ainult esimest kolme tulemust näitama. Vahva värk küll.Miks te siis kuulutate,et toimuvad ka lastevõistlused.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE