estenglv
WAP version
Login form
RSS
Elva Rattamaratoni võitis Allan Oras 13.07.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja neljandal etapil näitas oma võimu Allan Oras (Arctic Sport Club), kes rebis grupist lahti juba viiendal kilomeetril. Kaheksa kilomeetrit pärast startio ...
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (0)
MTÜ Lennart Rooti nimeline noorte rattasportlaste toetamise ühing tegi teatavaks 2007. aasta toetuste saajad. Kokku jagati seekord toetusi rekordilise 86 tuhande krooni ulatuses.
Elion Estonian Cup has 8 stages in 2008 18.10.2007 (0)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (0)
Elva Bike Marathon 66 km
Elva Bike Marathon 31 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 04 Jul 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8th Elva Cycling Marathon
Laiks 13.07.2008
Vieta Elva EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Galvenā distance plkst. 12:00
Pusdistance
Bērnu sacensības
Organizētājs Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
CHILDREN RESULTS IMPORTANT! OLULINE INFO
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 1636 Galvenā dist.: 1316 Pusdistance: 311 Bērni dist.: 9 Vīrieti: 1425 Sievieti: 211 Kommandi: 117 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Lauri Junkin Epitar U23 Galvenā dist.
2. Ronald Üprus Epitar M18 Galvenā dist.
3. Tõnis Roll Epitar U23 Galvenā dist.
4. Gert Kiiler "Liba-Sakala" M21 Galvenā dist.
5. Andre Pukk 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Galvenā dist.
6. Ivar Vaab 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Galvenā dist.
7. Raimo Kivioja 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Galvenā dist.
8. Rainer Neidra 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Galvenā dist.
9. Roland Toome 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Galvenā dist.
10. Taavi Veelmaa 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Galvenā dist.
11. Tiit Shumanov 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Galvenā dist.
12. Peeter Saluste 21.CC M40 Galvenā dist.
13. Ingus Krumins A2 M21 Galvenā dist.
14. Tarmo Kiivit ABEC M21 Galvenā dist.
15. Ülo Michelson Ag3r M21 Galvenā dist.
16. Indrek Laik Ag3r M21 Galvenā dist.
17. Kalle Kahk Ag3r M21 Galvenā dist.
18. Kalmer Kõks Ag3r M21 Galvenā dist.
19. Taivo Huik Ag3r M21 Galvenā dist.
20. Rain Vestmann alexela rademar agency team M21 Galvenā dist.
21. Allan Aulik Alexela Rademar Agency Team I M21 Galvenā dist.
22. Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team I M21 Galvenā dist.
23. Ervin Korts-Laur Alexela Rademar Agency Team I U23 Galvenā dist.
24. Indrek Rannama Alexela Rademar Agency Team I M21 Galvenā dist.
25. Ivo Suur Alexela Rademar Agency Team I U23 Galvenā dist.
26. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team I M21 Galvenā dist.
27. Tarmo Raudsepp Alexela Rademar Agency Team I M21 Galvenā dist.
28. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team II M21 Galvenā dist.
29. Karl Pae Alexela Rademar Agency Team II M21 Galvenā dist.
30. Mikk Krull Alexela Rademar Agency Team II M21 Galvenā dist.
31. Paul Kesa Alexela Rademar Agency Team II M21 Galvenā dist.
32. Rivo Saarna Alexela Rademar Agency Team II M21 Galvenā dist.
33. Veiko Jõgila Alexela Rademar Agency Team II M21 Galvenā dist.
34. Aivar Lagenõmm Ambla Sk M21 Galvenā dist.
35. Ivar Pilv Ambla Sk M40 Galvenā dist.
36. Madis Matvejev Ambla Sk U23 Galvenā dist.
37. Mart Laaniste Ambla Sk M21 Galvenā dist.
38. Peeter Puhke Ambla Sk M40 Galvenā dist.
39. Rauno Puhke Ambla SK M18 Pusdistance
40. Rene Puhke Ambla SK M14 Pusdistance
41. Riho Kapp Ambla Sk M60 Galvenā dist.
42. Teet Kallakmaa Ambla Sk M40 Galvenā dist.
43. Vilve Pilv Ambla Sk N30+ Galvenā dist.
44. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M40 Galvenā dist.
45. Andrus Abel Anka pood M40 Galvenā dist.
46. Aare Tammemäe Arco Vara Spordiklubi M21 Galvenā dist.
47. Allan Laine Arco Vara Spordiklubi M21 Galvenā dist.
48. Avo Rõõmussaar Arco Vara Spordiklubi M21 Galvenā dist.
49. Hannes Loopere Arco Vara Spordiklubi M40 Galvenā dist.
50. Pille Muni Arco Vara Spordiklubi N30 Galvenā dist.
51. Raido Reissar Arco Vara Spordiklubi M21 Galvenā dist.
52. Tarmo Loog Arco Vara Spordiklubi M21 Galvenā dist.
53. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M21 Galvenā dist.
54. Aleksandr Povaljuhhin Arctic Sport M21 Galvenā dist.
55. Toomas Veidemann Arctic Sport M40 Galvenā dist.
56. Karin Vigla Arctic Sport Club N30+ Galvenā dist.
57. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Galvenā dist.
58. Andrus Aug Arctic Sport Club I M21 Galvenā dist.
59. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Galvenā dist.
60. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club I M21 Galvenā dist.
61. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Galvenā dist.
62. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Galvenā dist.
63. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M40 Galvenā dist.
64. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M40 Galvenā dist.
65. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Galvenā dist.
66. Hannes Falten Arctic Sport Club II M21 Galvenā dist.
67. Kristina Kapajeva Arctic Sport Club II N30 Galvenā dist.
68. Margus Magus Arctic Sport Club II U23 Galvenā dist.
69. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Galvenā dist.
70. Meeme Männiste Arctic Sport Club II M40 Galvenā dist.
71. Andrus Konga Arctic Sport Club III M21 Galvenā dist.
72. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Galvenā dist.
73. Janek Suuroja Arctic Sport Club III M21 Galvenā dist.
74. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Galvenā dist.
75. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Galvenā dist.
76. Tõnis Elling Arctic Sport Club III M21 Galvenā dist.
77. Aimar Hussar Areal Team M21 Galvenā dist.
78. Indrek Peterkopf AS Reola Gaas M21 Galvenā dist.
79. Janek Arme AS Reola Gaas U23 Galvenā dist.
80. Liina Käärst AS Reola Gaas N30 Galvenā dist.
81. Sandor Tabo AS Reola Gaas M21 Galvenā dist.
82. Andres Mau Aspi M21 Galvenā dist.
83. Erki Juhkam Aspi M21 Galvenā dist.
84. Gert Toime Aspi M21 Galvenā dist.
85. Indrek Kontson Aspi M21 Galvenā dist.
86. Mait Malsroos Aspi M40 Galvenā dist.
87. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Galvenā dist.
88. Jaanus Audova Assa Kesoro M50 Galvenā dist.
89. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Galvenā dist.
90. Kirill Litovtsenko Assa Kesoro M40 Galvenā dist.
91. Marek Kotsin Assa Kesoro M21 Galvenā dist.
92. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Galvenā dist.
93. Priit Künnapuu Assa Kesoro M21 Galvenā dist.
94. Taavi Tell Assa Kesoro M21 Galvenā dist.
95. Kristjan Vilipõld Astyle M18 Galvenā dist.
96. Arvo Raatma ÕT TEAM M21 Galvenā dist.
97. Harles Kosk ÕT TEAM M21 Galvenā dist.
98. Jan Liister ÕT TEAM M21 Galvenā dist.
99. Kristjan Leimann ÕT TEAM M21 Galvenā dist.
100. Tanel Käher ÕT TEAM M21 Galvenā dist.
101. Anti Arak Balti Laomeister OÜ M21 Galvenā dist.
102. Argo Rohtmets Balti Laomeister OÜ M21 Galvenā dist.
103. Henno Puu Balti Laomeister OÜ M21 Galvenā dist.
104. Meelis Aasla Balti Laomeister OÜ M21 Galvenā dist.
105. Tõnu Koppel Balti Laomeister OÜ M40 Galvenā dist.
106. Veiko Põder Balti Laomeister OÜ M21 Galvenā dist.
107. Aleksandr Pavlovski BALTI TERAS M40 Galvenā dist.
108. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Galvenā dist.
109. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Galvenā dist.
110. Teet Lainoja Baltiklaas M40 Galvenā dist.
111. Kaido Kaschan Bang@Bonsomer M21 Galvenā dist.
112. Jaak Helm Barrus M21 Galvenā dist.
113. Urmas Voitka Barrus M40 Galvenā dist.
114. Alan Liibert Bauhof M21 Galvenā dist.
115. Hanno Riismaa Bauhof M21 Galvenā dist.
116. Janek Kalbin Bauhof M21 Galvenā dist.
117. Kalev Niin Bauhof M21 Galvenā dist.
118. Margit Saarna Bauhof N30+ Galvenā dist.
119. Paavo Truu Bauhof M21 Galvenā dist.
120. Rauno Haabmets Bauhof M21 Galvenā dist.
121. Aleksandr Simonov BIROTA RACING TEAM M40 Galvenā dist.
122. Andrey Edemskiy BIROTA RACING TEAM M21 Galvenā dist.
123. Andrey Kokunov BIROTA RACING TEAM M21 Galvenā dist.
124. Denis Dzebrailov BIROTA RACING TEAM M21 Galvenā dist.
125. Andres Saetalu BMSK M40 Galvenā dist.
126. Aldor Kerner BOSCH M21 Galvenā dist.
127. Argo Kerner BOSCH M21 Galvenā dist.
128. Ivo Põld BOSCH M21 Galvenā dist.
129. Margus Uusmees BOSCH M21 Galvenā dist.
130. Peeter Kand BOSCH M40 Galvenā dist.
131. Raivo Laanemets BOSCH M40 Galvenā dist.
132. Laura Kruklite Burusports team N20 Galvenā dist.
133. Ando Fiks Callefiks Team U23 Galvenā dist.
134. Egon Piht Callefiks Team M21 Galvenā dist.
135. Tarmo Veski Callefiks Team M21 Galvenā dist.
136. Veiko Sinimäe Callefiks Team M21 Galvenā dist.
137. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene M21 Galvenā dist.
138. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene M40 Galvenā dist.
139. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene M40 Galvenā dist.
140. Guntis Vilums CBM/Smiltene M50 Galvenā dist.
141. Igors Hirte CBM/Smiltene M21 Galvenā dist.
142. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene M50 Galvenā dist.
143. Janis Roskoss CBM/Smiltene M21 Galvenā dist.
144. Maris Petersons CBM/Smiltene M21 Galvenā dist.
145. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene M18 Galvenā dist.
146. Andrus Kikkas CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
147. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Galvenā dist.
148. Art Oppi CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
149. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
150. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
151. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
152. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
153. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
154. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Galvenā dist.
155. Pille Preegel CC Rota Mobilis N30 Pusdistance
156. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
157. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Galvenā dist.
158. Aksel Nõmmela CFC M14 Pusdistance
159. Georgi Nartov CFC M16 Pusdistance
160. Gert Jõeäär CFC U23 Galvenā dist.
161. Heiki Kanistik CFC M21 Galvenā dist.
162. Jens-Peter Ribelus CFC M16 Pusdistance
163. Karl Juudas cfc M16 Pusdistance
164. Keijo Kalm CFC M14 Pusdistance
165. Krister Raudsepp CFC M16 Pusdistance
166. Toomas Kalm CFC M21 Galvenā dist.
167. Oskar Nisu CFC Ruutmeeter M14 Pusdistance
168. Triin Gede CFC Spordiklubi N14-N16 Pusdistance
169. Daisi Rist CFC-RUUTMEETER N14-N16 Pusdistance
170. Egert Paeste Chapter 11 M21 Galvenā dist.
171. Jaak Raivo Chapter 11 M21 Galvenā dist.
172. Kaur Elviste Chapter 11 M21 Galvenā dist.
173. Krister Aule Chapter 11 M21 Galvenā dist.
174. Meelis Angerma Chapter 11 M21 Galvenā dist.
175. Siim Saksing Chapter 11 M21 Galvenā dist.
176. Janek Leer CITROEN M21 Galvenā dist.
177. Marek Valdner CITROEN M21 Galvenā dist.
178. Margus Andresson CITROEN M21 Galvenā dist.
179. Marianne Palusoo CITROEN N30 Galvenā dist.
180. Veiko Valdner CITROEN M21 Galvenā dist.
181. Priit Laansalu CITYMARK M21 Galvenā dist.
182. Avo Hein Classic M40 Galvenā dist.
183. Marko Lilienthal Classic M40 Galvenā dist.
184. Aivar Uutar CLIK M21 Galvenā dist.
185. Aleksandr Vedesin CLIK M21 Galvenā dist.
186. Kalev Kundla CLIK M21 Galvenā dist.
187. Kevin Vaher CLIK M21 Galvenā dist.
188. Märten Kuus CLIK M21 Galvenā dist.
189. Arne Kaasik Columbus IT M40 Pusdistance
190. Indrek Sinisaar Columbus IT M21 Pusdistance
191. Morten Kaasik Columbus IT M18 Pusdistance
192. Ojari Paas Combidek Logistika M21 Galvenā dist.
193. Franz Sammel cosmos M14 Pusdistance
194. Karl Väärtmaa cosmos M16 Pusdistance
195. Kaur Kristal Cosmos M18 Galvenā dist.
196. Andrus Danilov cosmos fun M21 Galvenā dist.
197. Kaupo Kuhlap cosmos fun M40 Galvenā dist.
198. Kermo Grents cosmos fun M21 Galvenā dist.
199. Koit Sammel cosmos fun M40 Galvenā dist.
200. Mait Miller cosmos fun M21 Galvenā dist.
201. Rein Irik cosmos fun M50 Galvenā dist.
202. Tõiv Joandi cosmos fun M40 Galvenā dist.
203. Toomas Osijärv cosmos fun M40 Galvenā dist.
204. Eve Laas cosmos sun N30 Galvenā dist.
205. Kristi Miiter cosmos sun N30 Galvenā dist.
206. Liisi Puhk cosmos sun N30+ Pusdistance
207. Marju Põder cosmos sun N30 Galvenā dist.
208. Terje Mitt cosmos sun N30 Galvenā dist.
209. Veronika Puhk cosmos sun N30 Galvenā dist.
210. Are Mets cosmos team M50 Galvenā dist.
211. Devid Osijärv cosmos team U23 Galvenā dist.
212. Egert Kivistik cosmos team U23 Galvenā dist.
213. Jaanus Sarv cosmos team M21 Galvenā dist.
214. Martin Osijärv cosmos team M21 Galvenā dist.
215. Raivo Nõmm cosmos team M21 Galvenā dist.
216. Rauno Tamm cosmos team M21 Galvenā dist.
217. Rivo Subi cosmos team M21 Galvenā dist.
218. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Galvenā dist.
219. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Galvenā dist.
220. Rene Kübar Costa Bicicleta M21 Galvenā dist.
221. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Galvenā dist.
222. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Galvenā dist.
223. Mait Aas DECTONA M40 Galvenā dist.
224. Raido Raspel DECTONA M40 Galvenā dist.
225. Andreas Astok DeLaval M14 Pusdistance
226. Eiko Nõgols DeLaval M21 Galvenā dist.
227. Elar Must DeLaval M40 Galvenā dist.
228. Ervin Peik DeLaval M40 Galvenā dist.
229. Katrin Kütt DeLaval N20 Galvenā dist.
230. Lembit Vavulski DeLaval M40 Galvenā dist.
231. Mati Kütt DeLaval M40 Galvenā dist.
232. Mehis Astok DeLaval M21 Pusdistance
233. Villem Kütt DeLaval M16 Pusdistance
234. Marek Aardevälja DeLaval AS M40 Galvenā dist.
235. Priit Loos Eesti Ehitus M21 Pusdistance
236. Tanel Kuusmaa Eesti Ehitus M21 Pusdistance
237. Allan Tammiste Eesti Ehitus RK_1 M21 Galvenā dist.
238. Alo Tamm Eesti Ehitus RK_1 M21 Galvenā dist.
239. Enn Läänemets Eesti Ehitus RK_1 M40 Galvenā dist.
240. Marko Mägi Eesti Ehitus RK_1 M21 Galvenā dist.
241. Meelis Kann Eesti Ehitus RK_1 M21 Galvenā dist.
242. Peeter Puusaag Eesti Ehitus RK_1 M21 Galvenā dist.
243. Toomas Jõgeva Eesti Ehitus RK_1 M40 Galvenā dist.
244. Urmas Kaasik Eesti Ehitus RK_1 M21 Galvenā dist.
245. Jaanus Tiisvend EESTI ENERGIA SK I M21 Galvenā dist.
246. Kalle Kilk EESTI ENERGIA SK I M21 Galvenā dist.
247. Margus Uudam EESTI ENERGIA SK I M21 Galvenā dist.
248. Raul Uuring EESTI ENERGIA SK I M21 Galvenā dist.
249. Taavo Randna EESTI ENERGIA SK I M21 Galvenā dist.
250. Taivo Kangilaski EESTI ENERGIA SK I M21 Galvenā dist.
251. Jüri Suursohu EESTI ENERGIA SK II M40 Galvenā dist.
252. Kristjan Hamburg EESTI ENERGIA SK II M21 Galvenā dist.
253. Mart Haavik EESTI ENERGIA SK II M21 Galvenā dist.
254. Raigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M21 Galvenā dist.
255. Reigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M18 Galvenā dist.
256. Reigo Lehtla EESTI ENERGIA SK II M21 Galvenā dist.
257. Merle Vidder Eesti Energia SK VIII N30 Pusdistance
258. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M21 Galvenā dist.
259. Lairi Einmaa Eesti Raudtee SK N30 Pusdistance
260. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Galvenā dist.
261. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Galvenā dist.
262. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Galvenā dist.
263. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Galvenā dist.
264. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Galvenā dist.
265. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Galvenā dist.
266. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Galvenā dist.
267. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Galvenā dist.
268. Indrek Sootla EHTE M21 Galvenā dist.
269. Martin Undusk EHTE M21 Galvenā dist.
270. Siim Ojaver EHTE M21 Galvenā dist.
271. Taimar Kallari EHTE M21 Galvenā dist.
272. Martin Gornischeff EKAMANT M21 Galvenā dist.
273. Siim Silland Elamusstuudio M21 Galvenā dist.
274. Indrek Tääkre Elektrum M40 Galvenā dist.
275. Kristjan Nebokat Elektrum M21 Galvenā dist.
276. Priit Jürgenson Elektrum M21 Galvenā dist.
277. Raul Korts-Laur Elektrum M40 Galvenā dist.
278. Aivo Jürgenson Elioni SK M21 Galvenā dist.
279. Hando Sildnik Elioni SK M40 Galvenā dist.
280. Kristjan Kukk Elioni SK M21 Galvenā dist.
281. Meelis Luiks Elioni SK M21 Galvenā dist.
282. Rivo Lepp Elioni SK M21 Galvenā dist.
283. Sven Jaaska Elioni SK M21 Galvenā dist.
284. Tarmo Uba Elioni SK M21 Galvenā dist.
285. Tiit Animägi Elioni SK M40 Galvenā dist.
286. Bruno Tamm Elke Auto Team M21 Galvenā dist.
287. Rein Pill Elke Auto Team M21 Galvenā dist.
288. Tarmo Hõrak Elke Auto Team M21 Galvenā dist.
289. Vello Kütt Elke Auto Team M40 Galvenā dist.
290. Ago Parkel Enics M21 Galvenā dist.
291. Andrus Pedai Enics M21 Galvenā dist.
292. Eero Korol Enics M21 Galvenā dist.
293. Hardi Meltsas Enics M21 Galvenā dist.
294. Kalle Kuusik Enics M40 Galvenā dist.
295. Kaur Andresson Enics M21 Galvenā dist.
296. Priit Koha Enics M21 Galvenā dist.
297. Eve Vink Enicsi Naised N30+ Pusdistance
298. Eveli Punnison Enicsi Naised N30 Pusdistance
299. Maret Beljaeva Enicsi Naised M21 Pusdistance
300. Even Heinväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Galvenā dist.
301. Indrek Sauväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Galvenā dist.
302. Kristo Käis EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Galvenā dist.
303. Peep Siitam EOMAP-EESTI TEEJUHT M40 Galvenā dist.
304. Raiko Kimmel EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Galvenā dist.
305. Vello Solna EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Galvenā dist.
306. Tanel Leisalu ERGO M21 Galvenā dist.
307. Hassar Jurs Estiko-Plastar M21 Galvenā dist.
308. Janar Kenk Estiko-Plastar M21 Galvenā dist.
309. Ahti Kuuseväli ETK Maksimarket 1 M21 Galvenā dist.
310. Jaanus Linkgreim ETK Maksimarket 1 M21 Galvenā dist.
311. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Galvenā dist.
312. Liisi Rist ETK Maksimarket 1 N20 Galvenā dist.
313. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Galvenā dist.
314. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Galvenā dist.
315. Veiko Posti ETK Maksimarket 1 M21 Galvenā dist.
316. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 2 M21 Galvenā dist.
317. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Galvenā dist.
318. Jaanus Simson ETK Maksimarket 2 M21 Galvenā dist.
319. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Galvenā dist.
320. Martin Padar ETK Maksimarket 2 U23 Galvenā dist.
321. Märt Tikan ETK Maksimarket 2 M21 Galvenā dist.
322. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Galvenā dist.
323. Jana Matvejeva Extreme Plekk-Liisu N30+ Galvenā dist.
324. Kätrin Karu Extreme Plekk-Liisu N30 Galvenā dist.
325. Lenne Jalajas Extreme Plekk-Liisu N30 Galvenā dist.
326. Signe Parm Extreme Plekk-Liisu N30 Galvenā dist.
327. Sinne Sõmmer Extreme Plekk-Liisu N30 Galvenā dist.
328. Boriss Gubaidulin Extreme Plekk-Liisu I M21 Galvenā dist.
329. Kenneth Koosma Extreme Plekk-Liisu I M21 Galvenā dist.
330. Kristo Peterson Extreme Plekk-Liisu I M18 Galvenā dist.
331. Leho Rips Extreme Plekk-Liisu I M21 Galvenā dist.
332. Rainer Järv Extreme Plekk-Liisu I M21 Galvenā dist.
333. Tarmo Neemela Extreme Plekk-Liisu I M40 Galvenā dist.
334. Tõnu Odamus Extreme Plekk-Liisu I M60 Galvenā dist.
335. Urmas Kanep Extreme Plekk-Liisu I M50 Galvenā dist.
336. Arbo Aasoja Extreme Plekk-Liisu II M40 Galvenā dist.
337. Indrek Palu Extreme Plekk-Liisu II M40 Galvenā dist.
338. Kuldar Pruus Extreme Plekk-Liisu II M40 Galvenā dist.
339. Marko Nüüd Extreme Plekk-Liisu II M21 Galvenā dist.
340. Marko Pruus Extreme Plekk-Liisu II M21 Galvenā dist.
341. Urmas Väärtnõu Extreme Plekk-Liisu II M21 Galvenā dist.
342. Markus Himma Extreme Sport M16 Pusdistance
343. Aarne Tiit EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Galvenā dist.
344. Veiko Soo EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Galvenā dist.
345. Veiko Tõnso EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Galvenā dist.
346. Ville Vaikna EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Galvenā dist.
347. Alges Maasikmets EXTREME SPORT - MEVER M40 Galvenā dist.
348. Anti Oot EXTREME SPORT - MEVER M50 Galvenā dist.
349. Helmet Tamkõrv EXTREME SPORT - MEVER M21 Galvenā dist.
350. Henri Kaasik-Aaslav EXTREME SPORT - MEVER M21 Galvenā dist.
351. Kaido Kampus EXTREME SPORT - MEVER M21 Galvenā dist.
352. Kaupo Kattai EXTREME SPORT - MEVER M21 Galvenā dist.
353. Normunds Zviedris EXTREME SPORT - MEVER M21 Galvenā dist.
354. Priit Hermet EXTREME SPORT - MEVER M21 Galvenā dist.
355. Martti Himma EXTREME SPORT AMPS3 U23 Galvenā dist.
356. Margus Jõesaar FELIX M21 Galvenā dist.
357. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M21 Galvenā dist.
358. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N20 Pusdistance
359. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Galvenā dist.
360. Sander Taan GRÜNDER SPORT M10 Bērni dist.
361. Juho Joonas Haanja Rattaklubi M21 Galvenā dist.
362. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi M21 Galvenā dist.
363. Riho Järveläinen Haanja Rattaklubi M40 Galvenā dist.
364. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Galvenā dist.
365. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Galvenā dist.
366. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Galvenā dist.
367. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Galvenā dist.
368. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Galvenā dist.
369. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Galvenā dist.
370. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Galvenā dist.
371. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Galvenā dist.
372. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Galvenā dist.
373. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Tsälba N30 Galvenā dist.
374. Kalmer Kivi Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Galvenā dist.
375. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Galvenā dist.
376. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Galvenā dist.
377. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Galvenā dist.
378. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Galvenā dist.
379. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Galvenā dist.
380. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Galvenā dist.
381. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Galvenā dist.
382. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Galvenā dist.
383. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Galvenā dist.
384. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Galvenā dist.
385. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Galvenā dist.
386. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla M21 Galvenā dist.
387. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Galvenā dist.
388. Karel Lumik Haanja Rattaklubi Võru M21 Galvenā dist.
389. Andres Maarits Hadler TL M21 Galvenā dist.
390. Joel Riismaa Hansa SK M21 Galvenā dist.
391. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Galvenā dist.
392. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Galvenā dist.
393. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Galvenā dist.
394. Avo Esnar Hansab MTB Team M50 Galvenā dist.
395. Marko Vaikmaa Hansab MTB Team M21 Galvenā dist.
396. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Galvenā dist.
397. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Galvenā dist.
398. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M50 Galvenā dist.
399. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Galvenā dist.
400. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Galvenā dist.
401. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Galvenā dist.
402. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Galvenā dist.
403. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Galvenā dist.
404. Anno Aedmaa Haridus- ja Teadusministeerium M21 Galvenā dist.
405. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Galvenā dist.
406. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Galvenā dist.
407. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Galvenā dist.
408. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Galvenā dist.
409. Silver Siim Harju Elekter M21 Galvenā dist.
410. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Galvenā dist.
411. Kalju Koch Hawaii Express M60 Galvenā dist.
412. Aimur Uuk Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Galvenā dist.
413. Jaanus Murakas Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Galvenā dist.
414. Jaanus Viikberg Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Galvenā dist.
415. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Galvenā dist.
416. Ergo Manninen Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Galvenā dist.
417. Janek Kask Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Galvenā dist.
418. Mehis Leigri Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Galvenā dist.
419. Robert Salep Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Galvenā dist.
420. Karl Jaakson Hawaii Express Valga U23 Galvenā dist.
421. Mario Ostnik Hawaii Express Valga U23 Galvenā dist.
422. Meelis Kaar Hawaii Express Valga M21 Galvenā dist.
423. Pertti Juronen Hawaii Express Valga M21 Galvenā dist.
424. Andres Samarüütel Hawaii Express Võru M21 Galvenā dist.
425. Auno Allas Hawaii Express Võru M18 Galvenā dist.
426. Janno Prants Hawaii Express Võru M21 Galvenā dist.
427. Priit Salumäe Hawaii Express Võru M40 Galvenā dist.
428. Aleko Peipsi Hawaii Express Viimsi M40 Galvenā dist.
429. Andrei Gristsenko Hawaii Express Viimsi M21 Galvenā dist.
430. Gven Hallop Hawaii Express Viimsi U23 Galvenā dist.
431. Indrek Kelk Hawaii Express Viimsi M21 Galvenā dist.
432. Priit Tuisk Hawaii Express Viimsi M21 Galvenā dist.
433. Tarmo Kopli Hawaii Express Viimsi M21 Galvenā dist.
434. Urmas Välbe Hawaii Express Viimsi M40 Galvenā dist.
435. Virgo Karu Hawaii Express Viimsi M40 Galvenā dist.
436. Arvo Lepik HLB M50 Galvenā dist.
437. Martin Lõoke HVSK M21 Galvenā dist.
438. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N30+ Galvenā dist.
439. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N30 Galvenā dist.
440. Helen Kiis HVSK PREILIDE TEAM N30 Galvenā dist.
441. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N30 Galvenā dist.
442. Hannes Liivak HVSK RANNAAUTO.EE M21 Galvenā dist.
443. Kermo Päll HVSK RANNAAUTO.EE M21 Galvenā dist.
444. Raivo Põder HVSK RANNAAUTO.EE M21 Galvenā dist.
445. Rando Kalmus HVSK RANNAAUTO.EE M21 Galvenā dist.
446. Kalmer Kuningas HVSK RANNAUTO.EE M40 Galvenā dist.
447. Gunnar Bergvald HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Galvenā dist.
448. Jaak Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Galvenā dist.
449. Janec Leppik HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Galvenā dist.
450. Olavi Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Galvenā dist.
451. Tõnis Sepp HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Galvenā dist.
452. Ain-Alar Juhanson HW Expr M21 Galvenā dist.
453. Marek Oolo HW Expr M21 Galvenā dist.
454. Martins Steinbergs Ikskile M21 Galvenā dist.
455. Andre Eomõis ILOPRINT Team M21 Galvenā dist.
456. Heikki Karilaid ILOPRINT Team M21 Pusdistance
457. Heli Reinmäe ILOPRINT Team N30+ Galvenā dist.
458. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M21 Galvenā dist.
459. Kersti Malberg ILOPRINT Team N20 Pusdistance
460. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Pusdistance
461. Margus Tafenau ILOPRINT Team M21 Pusdistance
462. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Galvenā dist.
463. Raido Hannilo ILOPRINT Team M21 Pusdistance
464. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Galvenā dist.
465. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Galvenā dist.
466. Rauno Parts ILOPRINT Team M21 Galvenā dist.
467. Sten Martin ILOPRINT Team M21 Galvenā dist.
468. Helen Schmidt Investment Agency Team N20 Galvenā dist.
469. Kairi Schmidt Investment Agency Team N20 Galvenā dist.
470. Maaris Meier Investment Agency Team N30 Galvenā dist.
471. Maris Nurm Investment Agency Team N30 Galvenā dist.
472. Paula Kesa Investment Agency Team N20 Galvenā dist.
473. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Galvenā dist.
474. Karl Kingsepp Jõelähtme matka- ja rattaklubi U23 Pusdistance
475. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Galvenā dist.
476. Martin Laas JK Tamme M16 Pusdistance
477. Sander Sepa JK Tamme M14 Pusdistance
478. Oskari Kargu JSK TAMME M21 Galvenā dist.
479. Steven Puhm JSK TAMME U23 Galvenā dist.
480. Vahur Valvas JSK TAMME M21 Galvenā dist.
481. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M40 Galvenā dist.
482. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Galvenā dist.
483. Kunnar Vahi Julgestuspolitsei M21 Galvenā dist.
484. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Galvenā dist.
485. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Galvenā dist.
486. Anatoli Potashenkov Kaks Vänta M21 Galvenā dist.
487. Peep Väljaru Kaks Vänta M40 Galvenā dist.
488. Aleksander Strand Kalevi Jalgrattakool M50 Galvenā dist.
489. Ethel Ansip KAMARULA TEAM N30+ Galvenā dist.
490. Sven Puusepp KAMARULA TEAM M21 Galvenā dist.
491. Evelin Vahter Kesko Agro N30+ Pusdistance
492. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Pusdistance
493. Jaak Kukk Kesko Agro M16 Pusdistance
494. Jaano Verbu Kesko Agro M21 Galvenā dist.
495. Kati Vann Kesko Agro N30+ Pusdistance
496. Kristian Neemela Kesko Agro M16 Pusdistance
497. Vallo Mandel Kesko Agro M21 Pusdistance
498. Andres Joost Kesko Agro I M18 Galvenā dist.
499. Heiki Lainevee Kesko Agro I U23 Galvenā dist.
500. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Galvenā dist.

‹‹ Atpakaļ

Elva RM 2008 B
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 2008
R
GALVENAIS SPONSORS
Elion EEC 2008
R
MAIN SPONSORS:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
PARTNERI
HE EEC 2008
REFRESHMENT PARTNER:
Arctic EEC 2008
FUEL PARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDICAL PARTNER:
Vomax EEC 2008
R
COUNTRY:
HMN_EEC2008
R
SPONSORS:
AT Sport EEC 2008
SPONSORI
Bosch EEC 2008
R
MEDIA PARTNERS:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI