estenglv
WAP version
Login form
RSS
Elva Rattamaratoni võitis Allan Oras 13.07.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja neljandal etapil näitas oma võimu Allan Oras (Arctic Sport Club), kes rebis grupist lahti juba viiendal kilomeetril. Kaheksa kilomeetrit pärast startio ...
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (0)
MTÜ Lennart Rooti nimeline noorte rattasportlaste toetamise ühing tegi teatavaks 2007. aasta toetuste saajad. Kokku jagati seekord toetusi rekordilise 86 tuhande krooni ulatuses.
Elion Estonian Cup has 8 stages in 2008 18.10.2007 (0)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (0)
Elva Bike Marathon 66 km
Elva Bike Marathon 31 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 15 Dec 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8th Elva Cycling Marathon
Time 13.07.2008
Place Elva EST
Type Cycling
Distance Main Race 66 km at 12:00
Hiking Race 31 km at 12:15
Children Races 100m-2,5 km at 12:20
Organizer Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
CHILDREN RESULTS IMPORTANT! OLULINE INFO
REGISTRATED
print
Name: Age group: Distance :
Registrations total: 1636 Main Race: 1316 Hiking Race: 311 Children Race: 9 Men: 1425 Women: 211 Teams competition: 117 
  Name Team Age group Distance
1. Lauri Junkin Epitar U23 Main Race
2. Ronald Üprus Epitar M18 Main Race
3. Tõnis Roll Epitar U23 Main Race
4. Gert Kiiler "Liba-Sakala" M21 Main Race
5. Andre Pukk 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Main Race
6. Ivar Vaab 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Main Race
7. Raimo Kivioja 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Main Race
8. Rainer Neidra 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Main Race
9. Roland Toome 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Main Race
10. Taavi Veelmaa 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Main Race
11. Tiit Shumanov 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Main Race
12. Peeter Saluste 21.CC M40 Main Race
13. Ingus Krumins A2 M21 Main Race
14. Tarmo Kiivit ABEC M21 Main Race
15. Ülo Michelson Ag3r M21 Main Race
16. Indrek Laik Ag3r M21 Main Race
17. Kalle Kahk Ag3r M21 Main Race
18. Kalmer Kõks Ag3r M21 Main Race
19. Taivo Huik Ag3r M21 Main Race
20. Rain Vestmann alexela rademar agency team M21 Main Race
21. Allan Aulik Alexela Rademar Agency Team I M21 Main Race
22. Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team I M21 Main Race
23. Ervin Korts-Laur Alexela Rademar Agency Team I U23 Main Race
24. Indrek Rannama Alexela Rademar Agency Team I M21 Main Race
25. Ivo Suur Alexela Rademar Agency Team I U23 Main Race
26. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team I M21 Main Race
27. Tarmo Raudsepp Alexela Rademar Agency Team I M21 Main Race
28. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team II M21 Main Race
29. Karl Pae Alexela Rademar Agency Team II M21 Main Race
30. Mikk Krull Alexela Rademar Agency Team II M21 Main Race
31. Paul Kesa Alexela Rademar Agency Team II M21 Main Race
32. Rivo Saarna Alexela Rademar Agency Team II M21 Main Race
33. Veiko Jõgila Alexela Rademar Agency Team II M21 Main Race
34. Aivar Lagenõmm Ambla Sk M21 Main Race
35. Ivar Pilv Ambla Sk M40 Main Race
36. Madis Matvejev Ambla Sk U23 Main Race
37. Mart Laaniste Ambla Sk M21 Main Race
38. Peeter Puhke Ambla Sk M40 Main Race
39. Rauno Puhke Ambla SK M18 Hiking Race
40. Rene Puhke Ambla SK M14 Hiking Race
41. Riho Kapp Ambla Sk M60 Main Race
42. Teet Kallakmaa Ambla Sk M40 Main Race
43. Vilve Pilv Ambla Sk N30+ Main Race
44. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M40 Main Race
45. Andrus Abel Anka pood M40 Main Race
46. Aare Tammemäe Arco Vara Spordiklubi M21 Main Race
47. Allan Laine Arco Vara Spordiklubi M21 Main Race
48. Avo Rõõmussaar Arco Vara Spordiklubi M21 Main Race
49. Hannes Loopere Arco Vara Spordiklubi M40 Main Race
50. Pille Muni Arco Vara Spordiklubi N30 Main Race
51. Raido Reissar Arco Vara Spordiklubi M21 Main Race
52. Tarmo Loog Arco Vara Spordiklubi M21 Main Race
53. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M21 Main Race
54. Aleksandr Povaljuhhin Arctic Sport M21 Main Race
55. Toomas Veidemann Arctic Sport M40 Main Race
56. Karin Vigla Arctic Sport Club N30+ Main Race
57. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Main Race
58. Andrus Aug Arctic Sport Club I M21 Main Race
59. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Main Race
60. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club I M21 Main Race
61. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Main Race
62. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Main Race
63. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M40 Main Race
64. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M40 Main Race
65. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Main Race
66. Hannes Falten Arctic Sport Club II M21 Main Race
67. Kristina Kapajeva Arctic Sport Club II N30 Main Race
68. Margus Magus Arctic Sport Club II U23 Main Race
69. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Main Race
70. Meeme Männiste Arctic Sport Club II M40 Main Race
71. Andrus Konga Arctic Sport Club III M21 Main Race
72. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Main Race
73. Janek Suuroja Arctic Sport Club III M21 Main Race
74. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Main Race
75. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Main Race
76. Tõnis Elling Arctic Sport Club III M21 Main Race
77. Aimar Hussar Areal Team M21 Main Race
78. Indrek Peterkopf AS Reola Gaas M21 Main Race
79. Janek Arme AS Reola Gaas U23 Main Race
80. Liina Käärst AS Reola Gaas N30 Main Race
81. Sandor Tabo AS Reola Gaas M21 Main Race
82. Andres Mau Aspi M21 Main Race
83. Erki Juhkam Aspi M21 Main Race
84. Gert Toime Aspi M21 Main Race
85. Indrek Kontson Aspi M21 Main Race
86. Mait Malsroos Aspi M40 Main Race
87. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Main Race
88. Jaanus Audova Assa Kesoro M50 Main Race
89. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Main Race
90. Kirill Litovtsenko Assa Kesoro M40 Main Race
91. Marek Kotsin Assa Kesoro M21 Main Race
92. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Main Race
93. Priit Künnapuu Assa Kesoro M21 Main Race
94. Taavi Tell Assa Kesoro M21 Main Race
95. Kristjan Vilipõld Astyle M18 Main Race
96. Arvo Raatma ÕT TEAM M21 Main Race
97. Harles Kosk ÕT TEAM M21 Main Race
98. Jan Liister ÕT TEAM M21 Main Race
99. Kristjan Leimann ÕT TEAM M21 Main Race
100. Tanel Käher ÕT TEAM M21 Main Race
101. Anti Arak Balti Laomeister OÜ M21 Main Race
102. Argo Rohtmets Balti Laomeister OÜ M21 Main Race
103. Henno Puu Balti Laomeister OÜ M21 Main Race
104. Meelis Aasla Balti Laomeister OÜ M21 Main Race
105. Tõnu Koppel Balti Laomeister OÜ M40 Main Race
106. Veiko Põder Balti Laomeister OÜ M21 Main Race
107. Aleksandr Pavlovski BALTI TERAS M40 Main Race
108. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Main Race
109. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Main Race
110. Teet Lainoja Baltiklaas M40 Main Race
111. Kaido Kaschan Bang@Bonsomer M21 Main Race
112. Jaak Helm Barrus M21 Main Race
113. Urmas Voitka Barrus M40 Main Race
114. Alan Liibert Bauhof M21 Main Race
115. Hanno Riismaa Bauhof M21 Main Race
116. Janek Kalbin Bauhof M21 Main Race
117. Kalev Niin Bauhof M21 Main Race
118. Margit Saarna Bauhof N30+ Main Race
119. Paavo Truu Bauhof M21 Main Race
120. Rauno Haabmets Bauhof M21 Main Race
121. Aleksandr Simonov BIROTA RACING TEAM M40 Main Race
122. Andrey Edemskiy BIROTA RACING TEAM M21 Main Race
123. Andrey Kokunov BIROTA RACING TEAM M21 Main Race
124. Denis Dzebrailov BIROTA RACING TEAM M21 Main Race
125. Andres Saetalu BMSK M40 Main Race
126. Aldor Kerner BOSCH M21 Main Race
127. Argo Kerner BOSCH M21 Main Race
128. Ivo Põld BOSCH M21 Main Race
129. Margus Uusmees BOSCH M21 Main Race
130. Peeter Kand BOSCH M40 Main Race
131. Raivo Laanemets BOSCH M40 Main Race
132. Laura Kruklite Burusports team N20 Main Race
133. Ando Fiks Callefiks Team U23 Main Race
134. Egon Piht Callefiks Team M21 Main Race
135. Tarmo Veski Callefiks Team M21 Main Race
136. Veiko Sinimäe Callefiks Team M21 Main Race
137. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene M21 Main Race
138. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene M40 Main Race
139. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene M40 Main Race
140. Guntis Vilums CBM/Smiltene M50 Main Race
141. Igors Hirte CBM/Smiltene M21 Main Race
142. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene M50 Main Race
143. Janis Roskoss CBM/Smiltene M21 Main Race
144. Maris Petersons CBM/Smiltene M21 Main Race
145. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene M18 Main Race
146. Andrus Kikkas CC Rota Mobilis M21 Main Race
147. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Main Race
148. Art Oppi CC Rota Mobilis M21 Main Race
149. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Main Race
150. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Main Race
151. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Main Race
152. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Main Race
153. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M21 Main Race
154. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Main Race
155. Pille Preegel CC Rota Mobilis N30 Hiking Race
156. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Main Race
157. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Main Race
158. Aksel Nõmmela CFC M14 Hiking Race
159. Georgi Nartov CFC M16 Hiking Race
160. Gert Jõeäär CFC U23 Main Race
161. Heiki Kanistik CFC M21 Main Race
162. Jens-Peter Ribelus CFC M16 Hiking Race
163. Karl Juudas cfc M16 Hiking Race
164. Keijo Kalm CFC M14 Hiking Race
165. Krister Raudsepp CFC M16 Hiking Race
166. Toomas Kalm CFC M21 Main Race
167. Oskar Nisu CFC Ruutmeeter M14 Hiking Race
168. Triin Gede CFC Spordiklubi N14-N16 Hiking Race
169. Daisi Rist CFC-RUUTMEETER N14-N16 Hiking Race
170. Egert Paeste Chapter 11 M21 Main Race
171. Jaak Raivo Chapter 11 M21 Main Race
172. Kaur Elviste Chapter 11 M21 Main Race
173. Krister Aule Chapter 11 M21 Main Race
174. Meelis Angerma Chapter 11 M21 Main Race
175. Siim Saksing Chapter 11 M21 Main Race
176. Janek Leer CITROEN M21 Main Race
177. Marek Valdner CITROEN M21 Main Race
178. Margus Andresson CITROEN M21 Main Race
179. Marianne Palusoo CITROEN N30 Main Race
180. Veiko Valdner CITROEN M21 Main Race
181. Priit Laansalu CITYMARK M21 Main Race
182. Avo Hein Classic M40 Main Race
183. Marko Lilienthal Classic M40 Main Race
184. Aivar Uutar CLIK M21 Main Race
185. Aleksandr Vedesin CLIK M21 Main Race
186. Kalev Kundla CLIK M21 Main Race
187. Kevin Vaher CLIK M21 Main Race
188. Märten Kuus CLIK M21 Main Race
189. Arne Kaasik Columbus IT M40 Hiking Race
190. Indrek Sinisaar Columbus IT M21 Hiking Race
191. Morten Kaasik Columbus IT M18 Hiking Race
192. Ojari Paas Combidek Logistika M21 Main Race
193. Franz Sammel cosmos M14 Hiking Race
194. Karl Väärtmaa cosmos M16 Hiking Race
195. Kaur Kristal Cosmos M18 Main Race
196. Andrus Danilov cosmos fun M21 Main Race
197. Kaupo Kuhlap cosmos fun M40 Main Race
198. Kermo Grents cosmos fun M21 Main Race
199. Koit Sammel cosmos fun M40 Main Race
200. Mait Miller cosmos fun M21 Main Race
201. Rein Irik cosmos fun M50 Main Race
202. Tõiv Joandi cosmos fun M40 Main Race
203. Toomas Osijärv cosmos fun M40 Main Race
204. Eve Laas cosmos sun N30 Main Race
205. Kristi Miiter cosmos sun N30 Main Race
206. Liisi Puhk cosmos sun N30+ Hiking Race
207. Marju Põder cosmos sun N30 Main Race
208. Terje Mitt cosmos sun N30 Main Race
209. Veronika Puhk cosmos sun N30 Main Race
210. Are Mets cosmos team M50 Main Race
211. Devid Osijärv cosmos team U23 Main Race
212. Egert Kivistik cosmos team U23 Main Race
213. Jaanus Sarv cosmos team M21 Main Race
214. Martin Osijärv cosmos team M21 Main Race
215. Raivo Nõmm cosmos team M21 Main Race
216. Rauno Tamm cosmos team M21 Main Race
217. Rivo Subi cosmos team M21 Main Race
218. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Main Race
219. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Main Race
220. Rene Kübar Costa Bicicleta M21 Main Race
221. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Main Race
222. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Main Race
223. Mait Aas DECTONA M40 Main Race
224. Raido Raspel DECTONA M40 Main Race
225. Andreas Astok DeLaval M14 Hiking Race
226. Eiko Nõgols DeLaval M21 Main Race
227. Elar Must DeLaval M40 Main Race
228. Ervin Peik DeLaval M40 Main Race
229. Katrin Kütt DeLaval N20 Main Race
230. Lembit Vavulski DeLaval M40 Main Race
231. Mati Kütt DeLaval M40 Main Race
232. Mehis Astok DeLaval M21 Hiking Race
233. Villem Kütt DeLaval M16 Hiking Race
234. Marek Aardevälja DeLaval AS M40 Main Race
235. Priit Loos Eesti Ehitus M21 Hiking Race
236. Tanel Kuusmaa Eesti Ehitus M21 Hiking Race
237. Allan Tammiste Eesti Ehitus RK_1 M21 Main Race
238. Alo Tamm Eesti Ehitus RK_1 M21 Main Race
239. Enn Läänemets Eesti Ehitus RK_1 M40 Main Race
240. Marko Mägi Eesti Ehitus RK_1 M21 Main Race
241. Meelis Kann Eesti Ehitus RK_1 M21 Main Race
242. Peeter Puusaag Eesti Ehitus RK_1 M21 Main Race
243. Toomas Jõgeva Eesti Ehitus RK_1 M40 Main Race
244. Urmas Kaasik Eesti Ehitus RK_1 M21 Main Race
245. Jaanus Tiisvend EESTI ENERGIA SK I M21 Main Race
246. Kalle Kilk EESTI ENERGIA SK I M21 Main Race
247. Margus Uudam EESTI ENERGIA SK I M21 Main Race
248. Raul Uuring EESTI ENERGIA SK I M21 Main Race
249. Taavo Randna EESTI ENERGIA SK I M21 Main Race
250. Taivo Kangilaski EESTI ENERGIA SK I M21 Main Race
251. Jüri Suursohu EESTI ENERGIA SK II M40 Main Race
252. Kristjan Hamburg EESTI ENERGIA SK II M21 Main Race
253. Mart Haavik EESTI ENERGIA SK II M21 Main Race
254. Raigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M21 Main Race
255. Reigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M18 Main Race
256. Reigo Lehtla EESTI ENERGIA SK II M21 Main Race
257. Merle Vidder Eesti Energia SK VIII N30 Hiking Race
258. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M21 Main Race
259. Lairi Einmaa Eesti Raudtee SK N30 Hiking Race
260. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
261. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Main Race
262. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Main Race
263. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
264. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
265. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Main Race
266. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
267. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
268. Indrek Sootla EHTE M21 Main Race
269. Martin Undusk EHTE M21 Main Race
270. Siim Ojaver EHTE M21 Main Race
271. Taimar Kallari EHTE M21 Main Race
272. Martin Gornischeff EKAMANT M21 Main Race
273. Siim Silland Elamusstuudio M21 Main Race
274. Indrek Tääkre Elektrum M40 Main Race
275. Kristjan Nebokat Elektrum M21 Main Race
276. Priit Jürgenson Elektrum M21 Main Race
277. Raul Korts-Laur Elektrum M40 Main Race
278. Aivo Jürgenson Elioni SK M21 Main Race
279. Hando Sildnik Elioni SK M40 Main Race
280. Kristjan Kukk Elioni SK M21 Main Race
281. Meelis Luiks Elioni SK M21 Main Race
282. Rivo Lepp Elioni SK M21 Main Race
283. Sven Jaaska Elioni SK M21 Main Race
284. Tarmo Uba Elioni SK M21 Main Race
285. Tiit Animägi Elioni SK M40 Main Race
286. Bruno Tamm Elke Auto Team M21 Main Race
287. Rein Pill Elke Auto Team M21 Main Race
288. Tarmo Hõrak Elke Auto Team M21 Main Race
289. Vello Kütt Elke Auto Team M40 Main Race
290. Ago Parkel Enics M21 Main Race
291. Andrus Pedai Enics M21 Main Race
292. Eero Korol Enics M21 Main Race
293. Hardi Meltsas Enics M21 Main Race
294. Kalle Kuusik Enics M40 Main Race
295. Kaur Andresson Enics M21 Main Race
296. Priit Koha Enics M21 Main Race
297. Eve Vink Enicsi Naised N30+ Hiking Race
298. Eveli Punnison Enicsi Naised N30 Hiking Race
299. Maret Beljaeva Enicsi Naised M21 Hiking Race
300. Even Heinväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Main Race
301. Indrek Sauväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Main Race
302. Kristo Käis EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Main Race
303. Peep Siitam EOMAP-EESTI TEEJUHT M40 Main Race
304. Raiko Kimmel EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Main Race
305. Vello Solna EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Main Race
306. Tanel Leisalu ERGO M21 Main Race
307. Hassar Jurs Estiko-Plastar M21 Main Race
308. Janar Kenk Estiko-Plastar M21 Main Race
309. Ahti Kuuseväli ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
310. Jaanus Linkgreim ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
311. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
312. Liisi Rist ETK Maksimarket 1 N20 Main Race
313. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Main Race
314. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
315. Veiko Posti ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
316. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
317. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
318. Jaanus Simson ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
319. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
320. Martin Padar ETK Maksimarket 2 U23 Main Race
321. Märt Tikan ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
322. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Main Race
323. Jana Matvejeva Extreme Plekk-Liisu N30+ Main Race
324. Kätrin Karu Extreme Plekk-Liisu N30 Main Race
325. Lenne Jalajas Extreme Plekk-Liisu N30 Main Race
326. Signe Parm Extreme Plekk-Liisu N30 Main Race
327. Sinne Sõmmer Extreme Plekk-Liisu N30 Main Race
328. Boriss Gubaidulin Extreme Plekk-Liisu I M21 Main Race
329. Kenneth Koosma Extreme Plekk-Liisu I M21 Main Race
330. Kristo Peterson Extreme Plekk-Liisu I M18 Main Race
331. Leho Rips Extreme Plekk-Liisu I M21 Main Race
332. Rainer Järv Extreme Plekk-Liisu I M21 Main Race
333. Tarmo Neemela Extreme Plekk-Liisu I M40 Main Race
334. Tõnu Odamus Extreme Plekk-Liisu I M60 Main Race
335. Urmas Kanep Extreme Plekk-Liisu I M50 Main Race
336. Arbo Aasoja Extreme Plekk-Liisu II M40 Main Race
337. Indrek Palu Extreme Plekk-Liisu II M40 Main Race
338. Kuldar Pruus Extreme Plekk-Liisu II M40 Main Race
339. Marko Nüüd Extreme Plekk-Liisu II M21 Main Race
340. Marko Pruus Extreme Plekk-Liisu II M21 Main Race
341. Urmas Väärtnõu Extreme Plekk-Liisu II M21 Main Race
342. Markus Himma Extreme Sport M16 Hiking Race
343. Aarne Tiit EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Main Race
344. Veiko Soo EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Main Race
345. Veiko Tõnso EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Main Race
346. Ville Vaikna EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Main Race
347. Alges Maasikmets EXTREME SPORT - MEVER M40 Main Race
348. Anti Oot EXTREME SPORT - MEVER M50 Main Race
349. Helmet Tamkõrv EXTREME SPORT - MEVER M21 Main Race
350. Henri Kaasik-Aaslav EXTREME SPORT - MEVER M21 Main Race
351. Kaido Kampus EXTREME SPORT - MEVER M21 Main Race
352. Kaupo Kattai EXTREME SPORT - MEVER M21 Main Race
353. Normunds Zviedris EXTREME SPORT - MEVER M21 Main Race
354. Priit Hermet EXTREME SPORT - MEVER M21 Main Race
355. Martti Himma EXTREME SPORT AMPS3 U23 Main Race
356. Margus Jõesaar FELIX M21 Main Race
357. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M21 Main Race
358. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N20 Hiking Race
359. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Main Race
360. Sander Taan GRÜNDER SPORT M10 Children Race
361. Juho Joonas Haanja Rattaklubi M21 Main Race
362. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi M21 Main Race
363. Riho Järveläinen Haanja Rattaklubi M40 Main Race
364. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
365. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Main Race
366. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Main Race
367. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
368. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
369. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Main Race
370. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
371. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
372. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
373. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Tsälba N30 Main Race
374. Kalmer Kivi Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
375. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
376. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Main Race
377. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Main Race
378. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
379. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Main Race
380. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
381. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
382. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
383. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
384. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
385. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
386. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
387. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Main Race
388. Karel Lumik Haanja Rattaklubi Võru M21 Main Race
389. Andres Maarits Hadler TL M21 Main Race
390. Joel Riismaa Hansa SK M21 Main Race
391. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Main Race
392. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Main Race
393. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Main Race
394. Avo Esnar Hansab MTB Team M50 Main Race
395. Marko Vaikmaa Hansab MTB Team M21 Main Race
396. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Main Race
397. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Main Race
398. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M50 Main Race
399. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Main Race
400. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Main Race
401. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Main Race
402. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Main Race
403. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Main Race
404. Anno Aedmaa Haridus- ja Teadusministeerium M21 Main Race
405. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Main Race
406. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Main Race
407. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Main Race
408. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Main Race
409. Silver Siim Harju Elekter M21 Main Race
410. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Main Race
411. Kalju Koch Hawaii Express M60 Main Race
412. Aimur Uuk Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Main Race
413. Jaanus Murakas Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Main Race
414. Jaanus Viikberg Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Main Race
415. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Main Race
416. Ergo Manninen Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Main Race
417. Janek Kask Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Main Race
418. Mehis Leigri Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Main Race
419. Robert Salep Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Main Race
420. Karl Jaakson Hawaii Express Valga U23 Main Race
421. Mario Ostnik Hawaii Express Valga U23 Main Race
422. Meelis Kaar Hawaii Express Valga M21 Main Race
423. Pertti Juronen Hawaii Express Valga M21 Main Race
424. Andres Samarüütel Hawaii Express Võru M21 Main Race
425. Auno Allas Hawaii Express Võru M18 Main Race
426. Janno Prants Hawaii Express Võru M21 Main Race
427. Priit Salumäe Hawaii Express Võru M40 Main Race
428. Aleko Peipsi Hawaii Express Viimsi M40 Main Race
429. Andrei Gristsenko Hawaii Express Viimsi M21 Main Race
430. Gven Hallop Hawaii Express Viimsi U23 Main Race
431. Indrek Kelk Hawaii Express Viimsi M21 Main Race
432. Priit Tuisk Hawaii Express Viimsi M21 Main Race
433. Tarmo Kopli Hawaii Express Viimsi M21 Main Race
434. Urmas Välbe Hawaii Express Viimsi M40 Main Race
435. Virgo Karu Hawaii Express Viimsi M40 Main Race
436. Arvo Lepik HLB M50 Main Race
437. Martin Lõoke HVSK M21 Main Race
438. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N30+ Main Race
439. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N30 Main Race
440. Helen Kiis HVSK PREILIDE TEAM N30 Main Race
441. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N30 Main Race
442. Hannes Liivak HVSK RANNAAUTO.EE M21 Main Race
443. Kermo Päll HVSK RANNAAUTO.EE M21 Main Race
444. Raivo Põder HVSK RANNAAUTO.EE M21 Main Race
445. Rando Kalmus HVSK RANNAAUTO.EE M21 Main Race
446. Kalmer Kuningas HVSK RANNAUTO.EE M40 Main Race
447. Gunnar Bergvald HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Main Race
448. Jaak Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Main Race
449. Janec Leppik HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Main Race
450. Olavi Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Main Race
451. Tõnis Sepp HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Main Race
452. Ain-Alar Juhanson HW Expr M21 Main Race
453. Marek Oolo HW Expr M21 Main Race
454. Martins Steinbergs Ikskile M21 Main Race
455. Andre Eomõis ILOPRINT Team M21 Main Race
456. Heikki Karilaid ILOPRINT Team M21 Hiking Race
457. Heli Reinmäe ILOPRINT Team N30+ Main Race
458. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M21 Main Race
459. Kersti Malberg ILOPRINT Team N20 Hiking Race
460. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Hiking Race
461. Margus Tafenau ILOPRINT Team M21 Hiking Race
462. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Main Race
463. Raido Hannilo ILOPRINT Team M21 Hiking Race
464. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Main Race
465. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Main Race
466. Rauno Parts ILOPRINT Team M21 Main Race
467. Sten Martin ILOPRINT Team M21 Main Race
468. Helen Schmidt Investment Agency Team N20 Main Race
469. Kairi Schmidt Investment Agency Team N20 Main Race
470. Maaris Meier Investment Agency Team N30 Main Race
471. Maris Nurm Investment Agency Team N30 Main Race
472. Paula Kesa Investment Agency Team N20 Main Race
473. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Main Race
474. Karl Kingsepp Jõelähtme matka- ja rattaklubi U23 Hiking Race
475. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Main Race
476. Martin Laas JK Tamme M16 Hiking Race
477. Sander Sepa JK Tamme M14 Hiking Race
478. Oskari Kargu JSK TAMME M21 Main Race
479. Steven Puhm JSK TAMME U23 Main Race
480. Vahur Valvas JSK TAMME M21 Main Race
481. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M40 Main Race
482. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Main Race
483. Kunnar Vahi Julgestuspolitsei M21 Main Race
484. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Main Race
485. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Main Race
486. Anatoli Potashenkov Kaks Vänta M21 Main Race
487. Peep Väljaru Kaks Vänta M40 Main Race
488. Aleksander Strand Kalevi Jalgrattakool M50 Main Race
489. Ethel Ansip KAMARULA TEAM N30+ Main Race
490. Sven Puusepp KAMARULA TEAM M21 Main Race
491. Evelin Vahter Kesko Agro N30+ Hiking Race
492. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Hiking Race
493. Jaak Kukk Kesko Agro M16 Hiking Race
494. Jaano Verbu Kesko Agro M21 Main Race
495. Kati Vann Kesko Agro N30+ Hiking Race
496. Kristian Neemela Kesko Agro M16 Hiking Race
497. Vallo Mandel Kesko Agro M21 Hiking Race
498. Andres Joost Kesko Agro I M18 Main Race
499. Heiki Lainevee Kesko Agro I U23 Main Race
500. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Main Race

‹‹ Back

Elva RM 2008 B
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 2008
R
HEAD SPONSOR:
Elion EEC 2008
R
MAIN SPONSORS:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
BIKE PARTNER:
HE EEC 2008
REFRESHMENT PARTNER:
Arctic EEC 2008
FUEL PARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDICAL PARTNER:
Vomax EEC 2008
R
COUNTRY:
HMN_EEC2008
R
SPONSORS:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEDIA PARTNERS:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS