estenglv
WAP version
Login form
RSS
Elva Rattamaratoni võitis Allan Oras 13.07.2008 (1)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja neljandal etapil näitas oma võimu Allan Oras (Arctic Sport Club), kes rebis grupist lahti juba viiendal kilomeetril. Kaheksa kilomeetrit pärast startio ...
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
MTÜ Lennart Rooti nimeline noorte rattasportlaste toetamise ühing tegi teatavaks 2007. aasta toetuste saajad. Kokku jagati seekord toetusi rekordilise 86 tuhande krooni ulatuses.
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Elve Rattamaraton 66 km
Elva Rattamaraton 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 25 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8.Elva Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 13.07.2008
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 66 km kell 12:00
Matkasõit 31 km kell 12:15
Lastesõidud 100m-2,5 km kell 12:20
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
LASTESÕITUDE TULEMUSED MEELESPEA OLULINE INFO
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1636 Põhisõit: 1316 Matkasõit: 311 Lastesõit: 9 Mehi: 1425 Naisi: 211 Võistkondade arvestus: 117 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Lauri Junkin Epitar U23 Põhisõit
2. Ronald Üprus Epitar M18 Põhisõit
3. Tõnis Roll Epitar U23 Põhisõit
4. Gert Kiiler "Liba-Sakala" M21 Põhisõit
5. Andre Pukk 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
6. Ivar Vaab 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
7. Raimo Kivioja 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
8. Rainer Neidra 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
9. Roland Toome 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
10. Taavi Veelmaa 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
11. Tiit Shumanov 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
12. Peeter Saluste 21.CC M40 Põhisõit
13. Ingus Krumins A2 M21 Põhisõit
14. Tarmo Kiivit ABEC M21 Põhisõit
15. Ülo Michelson Ag3r M21 Põhisõit
16. Indrek Laik Ag3r M21 Põhisõit
17. Kalle Kahk Ag3r M21 Põhisõit
18. Kalmer Kõks Ag3r M21 Põhisõit
19. Taivo Huik Ag3r M21 Põhisõit
20. Rain Vestmann alexela rademar agency team M21 Põhisõit
21. Allan Aulik Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
22. Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
23. Ervin Korts-Laur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
24. Indrek Rannama Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
25. Ivo Suur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
26. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
27. Tarmo Raudsepp Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
28. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
29. Karl Pae Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
30. Mikk Krull Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
31. Paul Kesa Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
32. Rivo Saarna Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
33. Veiko Jõgila Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
34. Aivar Lagenõmm Ambla Sk M21 Põhisõit
35. Ivar Pilv Ambla Sk M40 Põhisõit
36. Madis Matvejev Ambla Sk U23 Põhisõit
37. Mart Laaniste Ambla Sk M21 Põhisõit
38. Peeter Puhke Ambla Sk M40 Põhisõit
39. Rauno Puhke Ambla SK M18 Matkasõit
40. Rene Puhke Ambla SK M14 Matkasõit
41. Riho Kapp Ambla Sk M60 Põhisõit
42. Teet Kallakmaa Ambla Sk M40 Põhisõit
43. Vilve Pilv Ambla Sk N30+ Põhisõit
44. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M40 Põhisõit
45. Andrus Abel Anka pood M40 Põhisõit
46. Aare Tammemäe Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
47. Allan Laine Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
48. Avo Rõõmussaar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
49. Hannes Loopere Arco Vara Spordiklubi M40 Põhisõit
50. Pille Muni Arco Vara Spordiklubi N30 Põhisõit
51. Raido Reissar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
52. Tarmo Loog Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
53. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
54. Aleksandr Povaljuhhin Arctic Sport M21 Põhisõit
55. Toomas Veidemann Arctic Sport M40 Põhisõit
56. Karin Vigla Arctic Sport Club N30+ Põhisõit
57. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
58. Andrus Aug Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
59. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
60. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
61. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
62. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
63. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
64. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
65. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
66. Hannes Falten Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
67. Kristina Kapajeva Arctic Sport Club II N30 Põhisõit
68. Margus Magus Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
69. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
70. Meeme Männiste Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
71. Andrus Konga Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
72. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
73. Janek Suuroja Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
74. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
75. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
76. Tõnis Elling Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
77. Aimar Hussar Areal Team M21 Põhisõit
78. Indrek Peterkopf AS Reola Gaas M21 Põhisõit
79. Janek Arme AS Reola Gaas U23 Põhisõit
80. Liina Käärst AS Reola Gaas N30 Põhisõit
81. Sandor Tabo AS Reola Gaas M21 Põhisõit
82. Andres Mau Aspi M21 Põhisõit
83. Erki Juhkam Aspi M21 Põhisõit
84. Gert Toime Aspi M21 Põhisõit
85. Indrek Kontson Aspi M21 Põhisõit
86. Mait Malsroos Aspi M40 Põhisõit
87. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Põhisõit
88. Jaanus Audova Assa Kesoro M50 Põhisõit
89. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Põhisõit
90. Kirill Litovtsenko Assa Kesoro M40 Põhisõit
91. Marek Kotsin Assa Kesoro M21 Põhisõit
92. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Põhisõit
93. Priit Künnapuu Assa Kesoro M21 Põhisõit
94. Taavi Tell Assa Kesoro M21 Põhisõit
95. Kristjan Vilipõld Astyle M18 Põhisõit
96. Arvo Raatma ÕT TEAM M21 Põhisõit
97. Harles Kosk ÕT TEAM M21 Põhisõit
98. Jan Liister ÕT TEAM M21 Põhisõit
99. Kristjan Leimann ÕT TEAM M21 Põhisõit
100. Tanel Käher ÕT TEAM M21 Põhisõit
101. Anti Arak Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
102. Argo Rohtmets Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
103. Henno Puu Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
104. Meelis Aasla Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
105. Tõnu Koppel Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
106. Veiko Põder Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
107. Aleksandr Pavlovski BALTI TERAS M40 Põhisõit
108. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Põhisõit
109. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
110. Teet Lainoja Baltiklaas M40 Põhisõit
111. Kaido Kaschan Bang@Bonsomer M21 Põhisõit
112. Jaak Helm Barrus M21 Põhisõit
113. Urmas Voitka Barrus M40 Põhisõit
114. Alan Liibert Bauhof M21 Põhisõit
115. Hanno Riismaa Bauhof M21 Põhisõit
116. Janek Kalbin Bauhof M21 Põhisõit
117. Kalev Niin Bauhof M21 Põhisõit
118. Margit Saarna Bauhof N30+ Põhisõit
119. Paavo Truu Bauhof M21 Põhisõit
120. Rauno Haabmets Bauhof M21 Põhisõit
121. Aleksandr Simonov BIROTA RACING TEAM M40 Põhisõit
122. Andrey Edemskiy BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
123. Andrey Kokunov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
124. Denis Dzebrailov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
125. Andres Saetalu BMSK M40 Põhisõit
126. Aldor Kerner BOSCH M21 Põhisõit
127. Argo Kerner BOSCH M21 Põhisõit
128. Ivo Põld BOSCH M21 Põhisõit
129. Margus Uusmees BOSCH M21 Põhisõit
130. Peeter Kand BOSCH M40 Põhisõit
131. Raivo Laanemets BOSCH M40 Põhisõit
132. Laura Kruklite Burusports team N20 Põhisõit
133. Ando Fiks Callefiks Team U23 Põhisõit
134. Egon Piht Callefiks Team M21 Põhisõit
135. Tarmo Veski Callefiks Team M21 Põhisõit
136. Veiko Sinimäe Callefiks Team M21 Põhisõit
137. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene M21 Põhisõit
138. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene M40 Põhisõit
139. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene M40 Põhisõit
140. Guntis Vilums CBM/Smiltene M50 Põhisõit
141. Igors Hirte CBM/Smiltene M21 Põhisõit
142. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene M50 Põhisõit
143. Janis Roskoss CBM/Smiltene M21 Põhisõit
144. Maris Petersons CBM/Smiltene M21 Põhisõit
145. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene M18 Põhisõit
146. Andrus Kikkas CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
147. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
148. Art Oppi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
149. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
150. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
151. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
152. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
153. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
154. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
155. Pille Preegel CC Rota Mobilis N30 Matkasõit
156. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
157. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
158. Aksel Nõmmela CFC M14 Matkasõit
159. Georgi Nartov CFC M16 Matkasõit
160. Gert Jõeäär CFC U23 Põhisõit
161. Heiki Kanistik CFC M21 Põhisõit
162. Jens-Peter Ribelus CFC M16 Matkasõit
163. Karl Juudas cfc M16 Matkasõit
164. Keijo Kalm CFC M14 Matkasõit
165. Krister Raudsepp CFC M16 Matkasõit
166. Toomas Kalm CFC M21 Põhisõit
167. Oskar Nisu CFC Ruutmeeter M14 Matkasõit
168. Triin Gede CFC Spordiklubi N14-N16 Matkasõit
169. Daisi Rist CFC-RUUTMEETER N14-N16 Matkasõit
170. Egert Paeste Chapter 11 M21 Põhisõit
171. Jaak Raivo Chapter 11 M21 Põhisõit
172. Kaur Elviste Chapter 11 M21 Põhisõit
173. Krister Aule Chapter 11 M21 Põhisõit
174. Meelis Angerma Chapter 11 M21 Põhisõit
175. Siim Saksing Chapter 11 M21 Põhisõit
176. Janek Leer CITROEN M21 Põhisõit
177. Marek Valdner CITROEN M21 Põhisõit
178. Margus Andresson CITROEN M21 Põhisõit
179. Marianne Palusoo CITROEN N30 Põhisõit
180. Veiko Valdner CITROEN M21 Põhisõit
181. Priit Laansalu CITYMARK M21 Põhisõit
182. Avo Hein Classic M40 Põhisõit
183. Marko Lilienthal Classic M40 Põhisõit
184. Aivar Uutar CLIK M21 Põhisõit
185. Aleksandr Vedesin CLIK M21 Põhisõit
186. Kalev Kundla CLIK M21 Põhisõit
187. Kevin Vaher CLIK M21 Põhisõit
188. Märten Kuus CLIK M21 Põhisõit
189. Arne Kaasik Columbus IT M40 Matkasõit
190. Indrek Sinisaar Columbus IT M21 Matkasõit
191. Morten Kaasik Columbus IT M18 Matkasõit
192. Ojari Paas Combidek Logistika M21 Põhisõit
193. Franz Sammel cosmos M14 Matkasõit
194. Karl Väärtmaa cosmos M16 Matkasõit
195. Kaur Kristal Cosmos M18 Põhisõit
196. Andrus Danilov cosmos fun M21 Põhisõit
197. Kaupo Kuhlap cosmos fun M40 Põhisõit
198. Kermo Grents cosmos fun M21 Põhisõit
199. Koit Sammel cosmos fun M40 Põhisõit
200. Mait Miller cosmos fun M21 Põhisõit
201. Rein Irik cosmos fun M50 Põhisõit
202. Tõiv Joandi cosmos fun M40 Põhisõit
203. Toomas Osijärv cosmos fun M40 Põhisõit
204. Eve Laas cosmos sun N30 Põhisõit
205. Kristi Miiter cosmos sun N30 Põhisõit
206. Liisi Puhk cosmos sun N30+ Matkasõit
207. Marju Põder cosmos sun N30 Põhisõit
208. Terje Mitt cosmos sun N30 Põhisõit
209. Veronika Puhk cosmos sun N30 Põhisõit
210. Are Mets cosmos team M50 Põhisõit
211. Devid Osijärv cosmos team U23 Põhisõit
212. Egert Kivistik cosmos team U23 Põhisõit
213. Jaanus Sarv cosmos team M21 Põhisõit
214. Martin Osijärv cosmos team M21 Põhisõit
215. Raivo Nõmm cosmos team M21 Põhisõit
216. Rauno Tamm cosmos team M21 Põhisõit
217. Rivo Subi cosmos team M21 Põhisõit
218. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
219. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
220. Rene Kübar Costa Bicicleta M21 Põhisõit
221. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
222. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
223. Mait Aas DECTONA M40 Põhisõit
224. Raido Raspel DECTONA M40 Põhisõit
225. Andreas Astok DeLaval M14 Matkasõit
226. Eiko Nõgols DeLaval M21 Põhisõit
227. Elar Must DeLaval M40 Põhisõit
228. Ervin Peik DeLaval M40 Põhisõit
229. Katrin Kütt DeLaval N20 Põhisõit
230. Lembit Vavulski DeLaval M40 Põhisõit
231. Mati Kütt DeLaval M40 Põhisõit
232. Mehis Astok DeLaval M21 Matkasõit
233. Villem Kütt DeLaval M16 Matkasõit
234. Marek Aardevälja DeLaval AS M40 Põhisõit
235. Priit Loos Eesti Ehitus M21 Matkasõit
236. Tanel Kuusmaa Eesti Ehitus M21 Matkasõit
237. Allan Tammiste Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
238. Alo Tamm Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
239. Enn Läänemets Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
240. Marko Mägi Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
241. Meelis Kann Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
242. Peeter Puusaag Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
243. Toomas Jõgeva Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
244. Urmas Kaasik Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
245. Jaanus Tiisvend EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
246. Kalle Kilk EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
247. Margus Uudam EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
248. Raul Uuring EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
249. Taavo Randna EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
250. Taivo Kangilaski EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
251. Jüri Suursohu EESTI ENERGIA SK II M40 Põhisõit
252. Kristjan Hamburg EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
253. Mart Haavik EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
254. Raigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
255. Reigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M18 Põhisõit
256. Reigo Lehtla EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
257. Merle Vidder Eesti Energia SK VIII N30 Matkasõit
258. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M21 Põhisõit
259. Lairi Einmaa Eesti Raudtee SK N30 Matkasõit
260. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
261. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
262. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Põhisõit
263. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
264. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
265. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
266. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
267. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
268. Indrek Sootla EHTE M21 Põhisõit
269. Martin Undusk EHTE M21 Põhisõit
270. Siim Ojaver EHTE M21 Põhisõit
271. Taimar Kallari EHTE M21 Põhisõit
272. Martin Gornischeff EKAMANT M21 Põhisõit
273. Siim Silland Elamusstuudio M21 Põhisõit
274. Indrek Tääkre Elektrum M40 Põhisõit
275. Kristjan Nebokat Elektrum M21 Põhisõit
276. Priit Jürgenson Elektrum M21 Põhisõit
277. Raul Korts-Laur Elektrum M40 Põhisõit
278. Aivo Jürgenson Elioni SK M21 Põhisõit
279. Hando Sildnik Elioni SK M40 Põhisõit
280. Kristjan Kukk Elioni SK M21 Põhisõit
281. Meelis Luiks Elioni SK M21 Põhisõit
282. Rivo Lepp Elioni SK M21 Põhisõit
283. Sven Jaaska Elioni SK M21 Põhisõit
284. Tarmo Uba Elioni SK M21 Põhisõit
285. Tiit Animägi Elioni SK M40 Põhisõit
286. Bruno Tamm Elke Auto Team M21 Põhisõit
287. Rein Pill Elke Auto Team M21 Põhisõit
288. Tarmo Hõrak Elke Auto Team M21 Põhisõit
289. Vello Kütt Elke Auto Team M40 Põhisõit
290. Ago Parkel Enics M21 Põhisõit
291. Andrus Pedai Enics M21 Põhisõit
292. Eero Korol Enics M21 Põhisõit
293. Hardi Meltsas Enics M21 Põhisõit
294. Kalle Kuusik Enics M40 Põhisõit
295. Kaur Andresson Enics M21 Põhisõit
296. Priit Koha Enics M21 Põhisõit
297. Eve Vink Enicsi Naised N30+ Matkasõit
298. Eveli Punnison Enicsi Naised N30 Matkasõit
299. Maret Beljaeva Enicsi Naised M21 Matkasõit
300. Even Heinväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
301. Indrek Sauväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
302. Kristo Käis EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
303. Peep Siitam EOMAP-EESTI TEEJUHT M40 Põhisõit
304. Raiko Kimmel EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
305. Vello Solna EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
306. Tanel Leisalu ERGO M21 Põhisõit
307. Hassar Jurs Estiko-Plastar M21 Põhisõit
308. Janar Kenk Estiko-Plastar M21 Põhisõit
309. Ahti Kuuseväli ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
310. Jaanus Linkgreim ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
311. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
312. Liisi Rist ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
313. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
314. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
315. Veiko Posti ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
316. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
317. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
318. Jaanus Simson ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
319. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
320. Martin Padar ETK Maksimarket 2 U23 Põhisõit
321. Märt Tikan ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
322. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
323. Jana Matvejeva Extreme Plekk-Liisu N30+ Põhisõit
324. Kätrin Karu Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
325. Lenne Jalajas Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
326. Signe Parm Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
327. Sinne Sõmmer Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
328. Boriss Gubaidulin Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
329. Kenneth Koosma Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
330. Kristo Peterson Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
331. Leho Rips Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
332. Rainer Järv Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
333. Tarmo Neemela Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
334. Tõnu Odamus Extreme Plekk-Liisu I M60 Põhisõit
335. Urmas Kanep Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
336. Arbo Aasoja Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
337. Indrek Palu Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
338. Kuldar Pruus Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
339. Marko Nüüd Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
340. Marko Pruus Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
341. Urmas Väärtnõu Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
342. Markus Himma Extreme Sport M16 Matkasõit
343. Aarne Tiit EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
344. Veiko Soo EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
345. Veiko Tõnso EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
346. Ville Vaikna EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
347. Alges Maasikmets EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
348. Anti Oot EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
349. Helmet Tamkõrv EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
350. Henri Kaasik-Aaslav EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
351. Kaido Kampus EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
352. Kaupo Kattai EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
353. Normunds Zviedris EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
354. Priit Hermet EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
355. Martti Himma EXTREME SPORT AMPS3 U23 Põhisõit
356. Margus Jõesaar FELIX M21 Põhisõit
357. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M21 Põhisõit
358. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N20 Matkasõit
359. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
360. Sander Taan GRÜNDER SPORT M10 Lastesõit
361. Juho Joonas Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
362. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
363. Riho Järveläinen Haanja Rattaklubi M40 Põhisõit
364. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
365. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
366. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
367. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
368. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
369. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
370. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
371. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
372. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
373. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Tsälba N30 Põhisõit
374. Kalmer Kivi Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
375. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
376. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
377. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
378. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
379. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
380. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
381. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
382. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
383. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
384. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
385. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
386. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
387. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
388. Karel Lumik Haanja Rattaklubi Võru M21 Põhisõit
389. Andres Maarits Hadler TL M21 Põhisõit
390. Joel Riismaa Hansa SK M21 Põhisõit
391. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
392. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
393. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
394. Avo Esnar Hansab MTB Team M50 Põhisõit
395. Marko Vaikmaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
396. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
397. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
398. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M50 Põhisõit
399. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
400. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
401. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
402. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
403. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
404. Anno Aedmaa Haridus- ja Teadusministeerium M21 Põhisõit
405. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Põhisõit
406. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Põhisõit
407. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Põhisõit
408. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
409. Silver Siim Harju Elekter M21 Põhisõit
410. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Põhisõit
411. Kalju Koch Hawaii Express M60 Põhisõit
412. Aimur Uuk Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
413. Jaanus Murakas Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
414. Jaanus Viikberg Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
415. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
416. Ergo Manninen Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
417. Janek Kask Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
418. Mehis Leigri Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
419. Robert Salep Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
420. Karl Jaakson Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
421. Mario Ostnik Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
422. Meelis Kaar Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
423. Pertti Juronen Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
424. Andres Samarüütel Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
425. Auno Allas Hawaii Express Võru M18 Põhisõit
426. Janno Prants Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
427. Priit Salumäe Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
428. Aleko Peipsi Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
429. Andrei Gristsenko Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
430. Gven Hallop Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
431. Indrek Kelk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
432. Priit Tuisk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
433. Tarmo Kopli Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
434. Urmas Välbe Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
435. Virgo Karu Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
436. Arvo Lepik HLB M50 Põhisõit
437. Martin Lõoke HVSK M21 Põhisõit
438. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N30+ Põhisõit
439. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
440. Helen Kiis HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
441. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
442. Hannes Liivak HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
443. Kermo Päll HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
444. Raivo Põder HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
445. Rando Kalmus HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
446. Kalmer Kuningas HVSK RANNAUTO.EE M40 Põhisõit
447. Gunnar Bergvald HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
448. Jaak Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
449. Janec Leppik HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
450. Olavi Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
451. Tõnis Sepp HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
452. Ain-Alar Juhanson HW Expr M21 Põhisõit
453. Marek Oolo HW Expr M21 Põhisõit
454. Martins Steinbergs Ikskile M21 Põhisõit
455. Andre Eomõis ILOPRINT Team M21 Põhisõit
456. Heikki Karilaid ILOPRINT Team M21 Matkasõit
457. Heli Reinmäe ILOPRINT Team N30+ Põhisõit
458. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M21 Põhisõit
459. Kersti Malberg ILOPRINT Team N20 Matkasõit
460. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
461. Margus Tafenau ILOPRINT Team M21 Matkasõit
462. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
463. Raido Hannilo ILOPRINT Team M21 Matkasõit
464. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Põhisõit
465. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
466. Rauno Parts ILOPRINT Team M21 Põhisõit
467. Sten Martin ILOPRINT Team M21 Põhisõit
468. Helen Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
469. Kairi Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
470. Maaris Meier Investment Agency Team N30 Põhisõit
471. Maris Nurm Investment Agency Team N30 Põhisõit
472. Paula Kesa Investment Agency Team N20 Põhisõit
473. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Põhisõit
474. Karl Kingsepp Jõelähtme matka- ja rattaklubi U23 Matkasõit
475. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
476. Martin Laas JK Tamme M16 Matkasõit
477. Sander Sepa JK Tamme M14 Matkasõit
478. Oskari Kargu JSK TAMME M21 Põhisõit
479. Steven Puhm JSK TAMME U23 Põhisõit
480. Vahur Valvas JSK TAMME M21 Põhisõit
481. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
482. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
483. Kunnar Vahi Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
484. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
485. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
486. Anatoli Potashenkov Kaks Vänta M21 Põhisõit
487. Peep Väljaru Kaks Vänta M40 Põhisõit
488. Aleksander Strand Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
489. Ethel Ansip KAMARULA TEAM N30+ Põhisõit
490. Sven Puusepp KAMARULA TEAM M21 Põhisõit
491. Evelin Vahter Kesko Agro N30+ Matkasõit
492. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
493. Jaak Kukk Kesko Agro M16 Matkasõit
494. Jaano Verbu Kesko Agro M21 Põhisõit
495. Kati Vann Kesko Agro N30+ Matkasõit
496. Kristian Neemela Kesko Agro M16 Matkasõit
497. Vallo Mandel Kesko Agro M21 Matkasõit
498. Andres Joost Kesko Agro I M18 Põhisõit
499. Heiki Lainevee Kesko Agro I U23 Põhisõit
500. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Elva RM 2008 B
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Jaan, , 27.07.2008 14:30
Nüüd on piltide juures nimed ka olemas.
Juku, , 21.07.2008 21:26
Pange muidugi nimed ka juurde, siis ei ole kellelgi mingit mõistatamist ja jahumist siin. Elvas olid väga head kaasaelajad raja ääres! Korraldajad hoidsid oma taset.
to to vahet, , 20.07.2008 18:48
Lõpeta selline sisutu jutt ära, kogu aeg on pildid ja näod kokku jooksnud ja nüüs lihtsalt selline küss, et miks enam ei jookse. Kui sind see ei huvita , siis ole tasa ja ära klähvi siin niisama teksti. Aja juttu , mis on jutt!
to vahet, , 20.07.2008 17:01
Siis õpi ka naabrimehe number pähe ja asi klaar. Veel parem, organiseeri nii enda kui ka naabrimehe armuke raja veerde pildistama ja saate pärast koos pilte nautida. Ei mingit lappamist ega midagi.
vahet, , 20.07.2008 11:52
Sama küss, et miks Elva pildid ei ole võitslejate nimede taga. Kas sportfoto hakkab maha käima. Uskuge mind, pilti tahaks ikka näha kohe selle võistleja taga. Keegi ei hakka ju kõike pilte läbi lappama, et naabrimehe pilti näha.
sportfotole, , 19.07.2008 21:13
Aga ikkagi võiks ju nimi ja pilt kokku joosta, eks
to eelmine, , 19.07.2008 18:04
Numbrid ju märgitud. Läks juba meelest, et üles ei leia või? Mul võttis umbes 5 sekundit, et kaader üles otsida, seega ei näe erilist probleemi.
to Sportfoto, , 19.07.2008 15:37
Miks ei ole Elva fotod võistlejate nimedega ühenduses? Kas te seda asja joonde ei ajagi? Nädal aega on ikkagi stardist möödas... eks.( See stiil on ikka väga hea, kui võistleja pilt tuleb kohe taha) Ootan vastust!
Arno, , 19.07.2008 02:31
Ma olin 107 märtsis ja nüüd 86 kas ma VIP kaardi saaks ?
Asko, , 18.07.2008 22:42
"Kristjan, kkristjan@gmail.com, 17.07.2008 09:00 ... 100+ kg klubisse võiksid kuuluda ka need, kes on rattasõiduga oma kaaluga alla saja saanud." Jah. Veelgi enam. Need saavad kanda auväärse auliikme tiitlit. ;)


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE