estenglv
WAP version
Login form
RSS
Ratturid kogunevad saabuval nädalalõpul Viljandisse 29.04.2008 (0)
Viljandisse koguneb sel nädalavahetusel enam kui paar tuhat ratturit, et võistelda nii kriteeriumi- kui maratonisõidus ning pidada maha ka Eesti esimene pastapidu.
Elion Estonian Cup ‘2008 eelregistreerimine tõi uue rekordi 29.04.2008 (0)
Tänavuse Eesti rattahooaja ühe tähtsaima sarivõistluse Elion Estonian Cup 2008 tõi uue eelregistreerimise rekordi. Kokku kasutas eelregistreerimise võimalust esialgsetel andmetel 891 sportlast,k ...
Mulgi Rattamaratoni rada on noolte ja lintidega tähistatud 21.04.2008 (1)
Viljandi ratturid korraldavad Mulgi maratoni eel pastapeo 18.04.2008 (4)
Mulgi Rattamaraton ootab osalejate rekordit 13.04.2008 (3)
Mulgi Rattamaraton 55 km
Mulgi Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 24 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
8.Mulgi Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 04.05.2008
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km start kell 12:00
Matkasõit 27 km start kell 13:20
Lastesõit start kell 12:10, staadionil
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee
Võistkondlik järjestus Meelespea!
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 1703 Põhisõit: 1280 Matkasõit: 416 Lastesõit: 7 Mehi: 1489 Naisi: 214 Võistkondade arvestus: 115 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Andre Pukk 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
2. Ivar Vaab 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
3. Raimo Kivioja 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M21 Põhisõit
4. Rainer Neidra 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
5. Roland Toome 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
6. Taavi Veelmaa 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M18 Põhisõit
7. Tiit Shumanov 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE M40 Põhisõit
8. Tarmo Kiivit ABEC M21 Põhisõit
9. Andi Ikkonen ABEC Rulluisuklubi M21 Matkasõit
10. Ülo Michelson Ag3r M21 Põhisõit
11. Indrek Laik Ag3r M21 Põhisõit
12. Kalle Kahk Ag3r M21 Põhisõit
13. Kalmer Kõks Ag3r M21 Põhisõit
14. Taivo Huik Ag3r M21 Põhisõit
15. Allan Aulik Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
16. Erki Kukk Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
17. Ervin Korts-Laur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
18. Indrek Rannama Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
19. Ivo Suur Alexela Rademar Agency Team I U23 Põhisõit
20. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
21. Tarmo Raudsepp Alexela Rademar Agency Team I M21 Põhisõit
22. Allan Harand Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
23. Karl Pae Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
24. Mikk Krull Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
25. Paul Kesa Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
26. Rivo Saarna Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
27. Veiko Jõgila Alexela Rademar Agency Team II M21 Põhisõit
28. Aivar Lagenõmm Ambla Sk M21 Põhisõit
29. Ivar Pilv Ambla Sk M40 Põhisõit
30. Madis Matvejev Ambla Sk U23 Põhisõit
31. Mart Laaniste Ambla Sk M21 Põhisõit
32. Peeter Puhke Ambla Sk M40 Põhisõit
33. Riho Kapp Ambla Sk M60 Põhisõit
34. Teet Kallakmaa Ambla Sk M40 Põhisõit
35. Vilve Pilv Ambla Sk N30+ Põhisõit
36. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M40 Põhisõit
37. Andrus Abel Anka pood M40 Põhisõit
38. Aare Tammemäe Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
39. Allan Laine Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
40. Avo Rõõmussaar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
41. Hannes Loopere Arco Vara Spordiklubi M40 Põhisõit
42. Pille Muni Arco Vara Spordiklubi N30 Põhisõit
43. Raido Reissar Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
44. Tarmo Loog Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
45. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M21 Põhisõit
46. Toomas Veidemann Arctic Sport M40 Põhisõit
47. Karin Vigla Arctic Sport Club N30+ Põhisõit
48. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
49. Andrus Aug Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
50. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
51. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
52. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
53. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
54. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
55. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M40 Põhisõit
56. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
57. Hannes Falten Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
58. Kristina Kapajeva Arctic Sport Club II N30 Põhisõit
59. Margus Magus Arctic Sport Club II U23 Põhisõit
60. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
61. Meeme Männiste Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
62. Andrus Konga Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
63. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
64. Janek Suuroja Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
65. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
66. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
67. Tõnis Elling Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
68. Aimar Hussar Areal Team M21 Põhisõit
69. Indrek Peterkopf AS Reola Gaas M21 Põhisõit
70. Janek Arme AS Reola Gaas U23 Põhisõit
71. Liina Käärst AS Reola Gaas N30 Põhisõit
72. Sandor Tabo AS Reola Gaas M21 Põhisõit
73. Andres Mau Aspi M21 Põhisõit
74. Erki Juhkam Aspi M21 Põhisõit
75. Gert Toime Aspi M21 Põhisõit
76. Indrek Kontson Aspi M21 Põhisõit
77. Mait Malsroos Aspi M40 Põhisõit
78. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Põhisõit
79. Jaanus Audova Assa Kesoro M50 Põhisõit
80. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Põhisõit
81. Kirill Litovtsenko Assa Kesoro M40 Põhisõit
82. Marek Kotsin Assa Kesoro M21 Põhisõit
83. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Põhisõit
84. Priit Künnapuu Assa Kesoro M21 Põhisõit
85. Taavi Tell Assa Kesoro M21 Põhisõit
86. Enel Kõrva AT Sport N30 Põhisõit
87. Arvo Raatma ÕT TEAM M21 Põhisõit
88. Harles Kosk ÕT TEAM M21 Põhisõit
89. Jan Liister ÕT TEAM M21 Põhisõit
90. Kristjan Leimann ÕT TEAM M21 Põhisõit
91. Tanel Käher ÕT TEAM M21 Põhisõit
92. Anti Arak Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
93. Argo Rohtmets Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
94. Henno Puu Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
95. Meelis Aasla Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
96. Tõnu Koppel Balti Laomeister OÜ M40 Põhisõit
97. Veiko Põder Balti Laomeister OÜ M21 Põhisõit
98. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
99. Alan Liibert Bauhof M21 Põhisõit
100. Hanno Riismaa Bauhof M21 Põhisõit
101. Janek Kalbin Bauhof M21 Põhisõit
102. Kalev Niin Bauhof M21 Põhisõit
103. Margit Saarna Bauhof N30+ Põhisõit
104. Paavo Truu Bauhof M21 Põhisõit
105. Rauno Haabmets Bauhof M21 Põhisõit
106. Aleksandr Simonov BIROTA RACING TEAM M40 Põhisõit
107. Andrey Edemskiy BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
108. Andrey Kokunov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
109. Denis Dzebrailov BIROTA RACING TEAM M21 Põhisõit
110. Aldor Kerner BOSCH M21 Põhisõit
111. Argo Kerner BOSCH M21 Põhisõit
112. Ivo Põld BOSCH M21 Põhisõit
113. Margus Uusmees BOSCH M21 Põhisõit
114. Peeter Kand BOSCH M40 Põhisõit
115. Raivo Laanemets BOSCH M40 Põhisõit
116. Erki Pütsep Bouygues Telecom M21 Põhisõit
117. Laura Kruklite Burusports team N20 Põhisõit
118. Ando Fiks Callefiks Team U23 Põhisõit
119. Egon Piht Callefiks Team M21 Põhisõit
120. Tarmo Veski Callefiks Team M21 Põhisõit
121. Veiko Sinimäe Callefiks Team M21 Põhisõit
122. Ugis Zelmenis CBM Smiltene M40 Põhisõit
123. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene M21 Põhisõit
124. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene M40 Põhisõit
125. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene M40 Põhisõit
126. Guntis Vilums CBM/Smiltene M50 Põhisõit
127. Igors Hirte CBM/Smiltene M21 Põhisõit
128. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene M50 Põhisõit
129. Janis Roskoss CBM/Smiltene M21 Põhisõit
130. Maris Petersons CBM/Smiltene M21 Põhisõit
131. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene M18 Põhisõit
132. Andrus Kikkas CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
133. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Põhisõit
134. Art Oppi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
135. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
136. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
137. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
138. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
139. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
140. Pille Preegel CC Rota Mobilis N30 Matkasõit
141. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
142. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
143. Aksel Nõmmela CFC M14 Matkasõit
144. Ekke Piirisild CFC M18 Põhisõit
145. Esko Ööpik CFC U23 Põhisõit
146. Heiki Kanistik CFC M21 Põhisõit
147. Keijo Kalm CFC M14 Matkasõit
148. Krister Raudsepp CFC M16 Matkasõit
149. Oskar Nisu CFC M14 Matkasõit
150. Sten Sarv CFC M16 Matkasõit
151. Toomas Kalm CFC M21 Põhisõit
152. Triin Gede CFC N14-N16 Matkasõit
153. Daisi Rist CFC-RUUTMEETER N14-N16 Matkasõit
154. Joonas Jõgi CFC/Ruutmeeter M18 Põhisõit
155. Egert Paeste Chapter 11 M21 Põhisõit
156. Jaak Raivo Chapter 11 M21 Põhisõit
157. Kaur Elviste Chapter 11 M21 Põhisõit
158. Krister Aule Chapter 11 M21 Põhisõit
159. Meelis Angerma Chapter 11 M21 Põhisõit
160. Siim Saksing Chapter 11 M21 Põhisõit
161. Janek Leer CITROEN M21 Põhisõit
162. Marek Valdner CITROEN M21 Põhisõit
163. Margus Andresson CITROEN M21 Põhisõit
164. Marianne Palusoo CITROEN N30 Põhisõit
165. Veiko Valdner CITROEN M21 Põhisõit
166. Andris Mikelsons Cklub Winsport-KTM M60 Põhisõit
167. Janis Purins Cklub Winsport-KTM M50 Põhisõit
168. Aivar Uutar CLIK M21 Põhisõit
169. Aleksandr Vedešin CLIK M21 Põhisõit
170. Kalev Kundla CLIK M21 Põhisõit
171. Kevin Vaher CLIK M21 Põhisõit
172. Märten Kuus CLIK M21 Põhisõit
173. Arne Kaasik Columbus IT M40 Matkasõit
174. Morten Kaasik Columbus IT M18 Matkasõit
175. Ojari Paas Combidek Logistika M21 Põhisõit
176. Franz Sammel cosmos M14 Matkasõit
177. Karl Väärtmaa cosmos M16 Matkasõit
178. Andrus Danilov cosmos fun M21 Põhisõit
179. Kaupo Kuhlap cosmos fun M40 Põhisõit
180. Kermo Grents cosmos fun M21 Põhisõit
181. Koit Sammel cosmos fun M40 Põhisõit
182. Mait Miller cosmos fun M21 Põhisõit
183. Rein Irik cosmos fun M50 Põhisõit
184. Tõiv Joandi cosmos fun M40 Põhisõit
185. Toomas Osijärv cosmos fun M40 Põhisõit
186. Eve Laas cosmos sun N30 Põhisõit
187. Kristi Miiter cosmos sun N30 Põhisõit
188. Liisi Puhk cosmos sun N30+ Matkasõit
189. Marju Põder cosmos sun N30 Põhisõit
190. Terje Mitt cosmos sun N30 Põhisõit
191. Veronika Puhk cosmos sun N30 Põhisõit
192. Are Mets cosmos team M50 Põhisõit
193. Devid Osijärv cosmos team U23 Põhisõit
194. Egert Kivistik cosmos team U23 Põhisõit
195. Jaanus Sarv cosmos team M21 Põhisõit
196. Martin Osijärv cosmos team M21 Põhisõit
197. Raivo Nõmm cosmos team M21 Põhisõit
198. Rauno Tamm cosmos team M21 Põhisõit
199. Rivo Subi cosmos team M21 Põhisõit
200. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
201. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
202. Rene Kübar Costa Bicicleta M21 Põhisõit
203. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
204. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
205. Mait Aas DECTONA M40 Põhisõit
206. Raido Raspel DECTONA M40 Põhisõit
207. Eiko Nõgols DeLaval M21 Põhisõit
208. Elar Must DeLaval M40 Põhisõit
209. Ervin Peik DeLaval M40 Põhisõit
210. Lembit Vavulski DeLaval M40 Põhisõit
211. Mati Kütt DeLaval M40 Põhisõit
212. Veiko Hintsov Deloitte M21 Põhisõit
213. Andres Lepa Eesti Ehitus M50 Matkasõit
214. Innar Kõvask Eesti Ehitus M21 Matkasõit
215. Ragnar Kruusla Eesti Ehitus M21 Põhisõit
216. Armi Tähema Eesti Ehitus AS N30 Põhisõit
217. Allan Tammiste Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
218. Alo Tamm Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
219. Enn Läänemets Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
220. Marko Mägi Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
221. Meelis Kann Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
222. Peeter Puusaag Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
223. Toomas Jõgeva Eesti Ehitus RK_1 M40 Põhisõit
224. Urmas Kaasik Eesti Ehitus RK_1 M21 Põhisõit
225. Mart Kainel eesti energia spordiklubi M60 Matkasõit
226. Jaanus Tiisvend EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
227. Kalle Kilk EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
228. Margus Uudam EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
229. Raul Uuring EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
230. Taavo Randna EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
231. Taivo Kangilaski EESTI ENERGIA SK I M21 Põhisõit
232. Jüri Suursohu EESTI ENERGIA SK II M40 Põhisõit
233. Kristjan Hamburg EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
234. Mart Haavik EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
235. Raigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
236. Reigo Kebja EESTI ENERGIA SK II M18 Põhisõit
237. Reigo Lehtla EESTI ENERGIA SK II M21 Põhisõit
238. Arli Lainevool eesti energia spordiklubi M40 Matkasõit
239. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M21 Matkasõit
240. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
241. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
242. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Põhisõit
243. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
244. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
245. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
246. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
247. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
248. Alo Noormets Eesti Saabiklubi M21 Matkasõit
249. Indrek Sootla EHTE M21 Põhisõit
250. Martin Undusk EHTE M21 Põhisõit
251. Siim Ojaver EHTE M21 Põhisõit
252. Taimar Kallari EHTE M21 Põhisõit
253. Martin Gornischeff EKAMANT M21 Põhisõit
254. Siim Silland Elamusstuudio M21 Põhisõit
255. Indrek Tääkre Electrum M40 Põhisõit
256. Inga Korts-Laur Electrum N30+ Matkasõit
257. Marta Korts-Laur Electrum N20 Matkasõit
258. Raul Korts-Laur Electrum M40 Põhisõit
259. Aivo Jürgenson Elioni SK M21 Põhisõit
260. Hando Sildnik Elioni SK M40 Põhisõit
261. Kristjan Kukk Elioni SK M21 Põhisõit
262. Meelis Luiks Elioni SK M21 Põhisõit
263. Rando Marten Evendi Elioni SK M8 Lastesõit
264. Rivo Lepp Elioni SK M21 Põhisõit
265. Sven Jaaska Elioni SK M21 Põhisõit
266. Tarmo Uba Elioni SK M21 Põhisõit
267. Tiit Animägi Elioni SK M40 Põhisõit
268. Bruno Tamm Elke Auto Team M21 Põhisõit
269. Rein Pill Elke Auto Team M21 Põhisõit
270. Tarmo Hõrak Elke Auto Team M21 Põhisõit
271. Vello Kütt Elke Auto Team M40 Põhisõit
272. Ago Parkel Enics M21 Põhisõit
273. Andrus Pedai Enics M21 Põhisõit
274. Eero Korol Enics M21 Põhisõit
275. Hardi Meltsas Enics M21 Põhisõit
276. Kalle Kuusik Enics M40 Põhisõit
277. Kaur Andresson Enics M21 Põhisõit
278. Priit Koha Enics M21 Põhisõit
279. Even Heinväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
280. Indrek Sauväli EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
281. Kristo Käis EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
282. Peep Siitam EOMAP-EESTI TEEJUHT M40 Põhisõit
283. Raiko Kimmel EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
284. Vello Solna EOMAP-EESTI TEEJUHT M21 Põhisõit
285. Hassar Jurs Estiko-Plastar M21 Põhisõit
286. Janar Kenk Estiko-Plastar M21 Põhisõit
287. Ahti Kuuseväli ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
288. Jaanus Linkgreim ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
289. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
290. Liisi Rist ETK Maksimarket 1 N20 Põhisõit
291. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
292. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
293. Veiko Posti ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
294. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
295. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
296. Jaanus Simson ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
297. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
298. Martin Padar ETK Maksimarket 2 U23 Põhisõit
299. Märt Tikan ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
300. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
301. Vello Einland EWK M50 Põhisõit
302. Jana Matvejeva Extreme Plekk-Liisu N30+ Põhisõit
303. Kätrin Karu Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
304. Lenne Jalajas Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
305. Signe Parm Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
306. Sinne Sõmmer Extreme Plekk-Liisu N30 Põhisõit
307. Boriss Gubaidulin Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
308. Kenneth Koosma Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
309. Kristo Peterson Extreme Plekk-Liisu I M18 Põhisõit
310. Leho Rips Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
311. Rainer Järv Extreme Plekk-Liisu I M21 Põhisõit
312. Tarmo Neemela Extreme Plekk-Liisu I M40 Põhisõit
313. Tõnu Odamus Extreme Plekk-Liisu I M60 Põhisõit
314. Urmas Kanep Extreme Plekk-Liisu I M50 Põhisõit
315. Arbo Aasoja Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
316. Indrek Palu Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
317. Kuldar Pruus Extreme Plekk-Liisu II M40 Põhisõit
318. Marko Nüüd Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
319. Marko Pruus Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
320. Urmas Väärtnõu Extreme Plekk-Liisu II M21 Põhisõit
321. Signe Evert Extreme Sport N30 Matkasõit
322. Aarne Tiit EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
323. Veiko Soo EXTREME SPORT - AMPS3 M40 Põhisõit
324. Veiko Tõnso EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
325. Ville Vaikna EXTREME SPORT - AMPS3 M21 Põhisõit
326. Alges Maasikmets EXTREME SPORT - MEVER M40 Põhisõit
327. Anti Oot EXTREME SPORT - MEVER M50 Põhisõit
328. Helmet Tamkõrv EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
329. Henri Kaasik-Aaslav EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
330. Kaido Kampus EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
331. Kaupo Kattai EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
332. Normunds Zviedris EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
333. Priit Hermet EXTREME SPORT - MEVER M21 Põhisõit
334. Margus Jõesaar FELIX M21 Põhisõit
335. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M21 Põhisõit
336. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N20 Matkasõit
337. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Põhisõit
338. Sander Taan GRÜNDER SPORT M10 Lastesõit
339. Diana Lepits Grundfos Team N30+ Matkasõit
340. Vahur Varvas Grundfos Team M40 Põhisõit
341. Ivar Tupp Haanja Rattaklubi M40 Põhisõit
342. Jaak Helm Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
343. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
344. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
345. Teet Reedi Haanja Rattaklubi M40 Põhisõit
346. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
347. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
348. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
349. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
350. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
351. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
352. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
353. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
354. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
355. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Tsälba N30 Põhisõit
356. Kalmer Kivi Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
357. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
358. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
359. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
360. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
361. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Tsälba M18 Põhisõit
362. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
363. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
364. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
365. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
366. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
367. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
368. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
369. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
370. Andres Maarits Hadler TL M21 Põhisõit
371. Aivo Kaljumäe Hansa SK M21 Põhisõit
372. Ants Sinitsyn Hansa SK M40 Põhisõit
373. Joel Riismaa Hansa SK M21 Põhisõit
374. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
375. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
376. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
377. Avo Esnar Hansab MTB Team M50 Põhisõit
378. Marko Vaikmaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
379. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
380. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
381. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M50 Põhisõit
382. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
383. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
384. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
385. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
386. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
387. Tiit Paju Hansura RT M50 Matkasõit
388. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Põhisõit
389. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Põhisõit
390. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Põhisõit
391. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
392. Silver Siim Harju Elekter M21 Põhisõit
393. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Põhisõit
394. Aimur Uuk Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
395. Jaanus Murakas Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
396. Jaanus Viikberg Hawaii Express Rakvere/Katus I M40 Põhisõit
397. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere/Katus I U23 Põhisõit
398. Ergo Manninen Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
399. Janek Kask Hawaii Express Rakvere/Katus II M21 Põhisõit
400. Mehis Leigri Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
401. Robert Salep Hawaii Express Rakvere/Katus II U23 Põhisõit
402. Karl Jaakson Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
403. Mario Ostnik Hawaii Express Valga U23 Põhisõit
404. Meelis Kaar Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
405. Pertti Juronen Hawaii Express Valga M21 Põhisõit
406. Andres Samarüütel Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
407. Auno Allas Hawaii Express Võru M18 Põhisõit
408. Janno Prants Hawaii Express Võru M21 Põhisõit
409. Priit Salumäe Hawaii Express Võru M40 Põhisõit
410. Aleko Peipsi Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
411. Andrei Gristsenko Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
412. Gven Hallop Hawaii Express Viimsi U23 Põhisõit
413. Indrek Kelk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
414. Priit Tuisk Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
415. Tarmo Kopli Hawaii Express Viimsi M21 Põhisõit
416. Urmas Välbe Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
417. Virgo Karu Hawaii Express Viimsi M40 Põhisõit
418. Arvo Lepik HLB M50 Põhisõit
419. Martin Lõoke HVSK M21 Põhisõit
420. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N30+ Põhisõit
421. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
422. Helen Kiis HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
423. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N30 Põhisõit
424. Hannes Liivak HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
425. Kalmer Kuningas HVSK RANNAAUTO.EE M40 Põhisõit
426. Kermo Päll HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
427. Raivo Põder HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
428. Rando Kalmus HVSK RANNAAUTO.EE M21 Põhisõit
429. Gunnar Bergvald HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
430. Jaak Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
431. Janec Leppik HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
432. Olavi Israel HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
433. Tõnis Sepp HVSK WOLMREKS EHITUS M21 Põhisõit
434. Kaido Karu IiTee M21 Matkasõit
435. Maido Janke IiTee M21 Matkasõit
436. Raiko Kavak IiTee M21 Matkasõit
437. Janis Romanovskis Ikskile M21 Põhisõit
438. Liva Steinberga Ikskile N30 Põhisõit
439. Martins Steinbergs Ikskile M21 Põhisõit
440. Raimonds Romanovskis Ikskile M40 Põhisõit
441. Andre Eomõis ILOPRINT Team M21 Põhisõit
442. Heli Reinmäe ILOPRINT Team N30+ Põhisõit
443. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M21 Põhisõit
444. Kersti Malberg ILOPRINT Team N20 Matkasõit
445. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
446. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
447. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Põhisõit
448. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
449. Rauno Parts ILOPRINT Team M21 Põhisõit
450. Sten Martin ILOPRINT Team M21 Põhisõit
451. Helen Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
452. Kairi Schmidt Investment Agency Team N20 Põhisõit
453. Maaris Meier Investment Agency Team N30 Põhisõit
454. Maris Nurm Investment Agency Team N30 Põhisõit
455. Paula Kesa Investment Agency Team N20 Põhisõit
456. Maarek Pajur Itella Logistics OÜ M21 Põhisõit
457. Jaan Soosaar Jalgrattaklubi VIKO M16 Matkasõit
458. Kristen Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M14 Matkasõit
459. Peedu Perner Jalgrattaklubi VIKO M16 Matkasõit
460. Raido Saar Jalgrattaklubi VIKO U23 Põhisõit
461. Siim Lehemets Jalgrattaklubi VIKO M14 Matkasõit
462. Silver Lehemets Jalgrattaklubi VIKO M16 Matkasõit
463. Tiit Soosaar Jalgrattaklubi VIKO M21 Põhisõit
464. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
465. Andrus Tammistu JK Paralepa M21 Põhisõit
466. Oskari Kargu JK Tamme M21 Põhisõit
467. Reijo Puhm JK TAMME M18 Põhisõit
468. Silver Ao JK Tamme U23 Põhisõit
469. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M21 Põhisõit
470. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M40 Põhisõit
471. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
472. Kunnar Vahi Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
473. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
474. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
475. Anatoli Potashenkov Kaks Vänta M21 Põhisõit
476. Aleksander Strand Kalevi Jalgrattakool M50 Põhisõit
477. Ethel Ansip KAMARULA TEAM N30+ Põhisõit
478. Sven Puusepp KAMARULA TEAM M21 Põhisõit
479. Evelin Vahter Kesko Agro N30+ Matkasõit
480. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
481. Jaak Kukk Kesko Agro M16 Matkasõit
482. Jaano Verbu Kesko Agro M21 Põhisõit
483. Kati Vann Kesko Agro N30+ Matkasõit
484. Kristian Neemela Kesko Agro M16 Matkasõit
485. Vallo Mandel Kesko Agro M21 Matkasõit
486. Andres Joost Kesko Agro I M18 Põhisõit
487. Heiki Lainevee Kesko Agro I U23 Põhisõit
488. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
489. Martin Ilves Kesko Agro I U23 Põhisõit
490. Martin Kukk Kesko Agro I M40 Põhisõit
491. Raul Soodla Kesko Agro I M40 Põhisõit
492. Sulev Jams Kesko Agro I M40 Põhisõit
493. Toomas Elling Kesko Agro I M21 Põhisõit
494. Allan Illak Kesko Agro II M21 Põhisõit
495. Andrus Mägi Kesko Agro II M21 Põhisõit
496. Lembit Liis Kesko Agro II M50 Põhisõit
497. Mart Koll Kesko Agro II M40 Põhisõit
498. Rainer Vestel Kesko Agro II M18 Põhisõit
499. Tiit Kurvits Kesko Agro II M21 Põhisõit
500. Valmer Stalkov Kesko Agro II M40 Põhisõit

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rauno, , 16.05.2008 19:13
sai nimi õigeks
Kristjan, kkristjan@gmail.com, 15.05.2008 19:52
Ära kirjuta mitte SPORTINFOsse vaid korraldaja e-mailile. Selle leiad ülevalt poolt!
rauno, rtiivoja@hot.ee, 15.05.2008 00:06
Mulgi rattamaratoni õpuprotokollis on minu nimeks Marko Tiivoja peaks olema aga Rauno Tiivoja koht 756. Olen saatnud kaks kirja SPORTINFOsse aga vastust ega parandust pole tulnud. Kas ma pöördun siis valesse kohta oma probleemiga või ei tööta tagasisidevorm või milles asi??
Lauri, , 09.05.2008 13:59
Sõida siis kiiremini ja Sa ei näe rajal ühtegi matkasõitjat, ma nägin seekord ainult kahte ruutmeetri poissi, aga nu nendel paistis ikka väga kiire ka olevat kuhugi.
Ratturile, , 09.05.2008 09:42
Kohe, kui korralikult sõitma õpid, kohe peale seda saad aru, et matkajad ei segagi.
Luuraja!, , 09.05.2008 09:03
Huvitav, miks just esiotsa lätlased pole piltidele mahtunud?:))))
to rattur, , 09.05.2008 08:38
tegelikult on ju jube tähtis kas oled 596 või 598, see on lausa eluliselt tähtis.
velotaja to rattur, , 09.05.2008 06:47
teinekord pinguta alguses siis rohkem ;)
rattur, , 08.05.2008 23:51
kas ei saaks kuidagi et need matkajad ei segaks ma tulen sealt kiiresti ja tahaks et naad ei segaks, sai plaani võetud et sõidan ikka kohale 600, aga lõpus tahaks hirmsalt tõmmata ja jäävad jalgu, nii läheb ju mitu kohta kaotsi. panin seal asvaldi peal lausa püsti, nii palju oli powerit veel sees, ei saa ju mööda tsainikud ees .
ah, , 08.05.2008 23:34
mis südamesse see ju päris jama mind polegi ühegi pildi peal


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE