estenglv
WAP version
Login form
10 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 26 Jun 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
29. Viimsi Jooks
Aeg 09.05.2015
Koht Viimsi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 10km
Lastejooksud
Korraldaja

Remo Merimaa: telefon: +372 6028860, Remo.Merimaa@viimsivv.ee 

RAJASKEEM
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 100 10 km: 100 Mehi: 66 Naisi: 34  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Aleksei Trunin Cone Center Mehed 10 km 10 km
2. Eve Talts ELIONI SPORDIKLUBI Naised 10 km 10 km
3. Martin Luts ELITE SPORT Mehed 10 km 10 km
4. Teet Simson Erki Noole Kergejõustikukool Mehed 10 km 10 km
5. Jelena Sipunova FC Cosmos Naised 10 km 10 km
6. Andreas Veeret FORT Mehed 10 km 10 km
7. Kauri Aaslaid Greencarrier Mehed 10 km 10 km
8. Priit Lopsik Hansa SK Mehed 10 km 10 km
9. Armin Soosalu Kiili Jooksuklubi Mehed 10 km 10 km
10. Alan Joonatan Rebane KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
11. Allan Puura KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
12. Arles-Egert Lelle KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
13. Devon Gawley KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
14. Edwin Mõttus KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
15. Gregor Rikberg KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
16. Gregory Torger KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
17. Hendri Andreas Hinno KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
18. Hendrik Randveer KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
19. Henri Georg Kambura KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
20. Karl Joosep Lüüs KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
21. Karl-Robin Jürjens KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
22. Kaur Kadak KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
23. Kevin Sünd KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
24. Kristian Raus KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
25. Kristjan Vigla KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
26. Lukas Sulg KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
27. Marcus Villems KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
28. Mikk Tali KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
29. Richard Pihel KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
30. Robert Roos KK Viimsi Mehed 10 km 10 km
31. Rain Raun Maanteeamet Mehed 10 km 10 km
32. Elizabeth Truve MTÜ Treeningpartner Naised 10 km 10 km
33. Toomas Voolaid Rautakesko Mehed 10 km 10 km
34. Rudolf Tader Rimi Mehed 10 km 10 km
35. Anne-Ly Palm SK Jooksupartner Naised 10 km 10 km
36. Aare Kutsar Slow Lagun Mehed 10 km 10 km
37. Aleksandr Kuleshov SPARTA Mehed 10 km 10 km
38. Margit Mälter Sparta Naised 10 km 10 km
39. Andres Laast sportkeskus.ee Mehed 10 km 10 km
40. Antti Adur SPORTLAND Mehed 10 km 10 km
41. Veiko Kase Täppsportlased Mehed 10 km 10 km
42. Viljar Hiienõmm Täppsportlased Mehed 10 km 10 km
43. Ranno Erala Tele2 Eesti AS Mehed 10 km 10 km
44. Sergei Petrov TEMPTRANS Mehed 10 km 10 km
45. Peeter Kirpu trismile Mehed 10 km 10 km
46. Milena Moon Viimsi Naised 10 km 10 km
47. Anne Siitan Viimsi Vallavalitsus Naised 10 km 10 km
48. Birgit Mägi Viimsi Vallavalitsus Naised 10 km 10 km
49. Estella-Marie Kõiv Viimsi Vallavalitsus Naised 10 km 10 km
50. Kadi Bruus VIIMSI vallavalitsus Naised 10 km 10 km
51. Katrin Markii Viimsi Vallavalitsus Naised 10 km 10 km
52. Margit Stern Viimsi Vallavalitsus Naised 10 km 10 km
53. Terje Sander Viimsi Vallavalitsus Naised 10 km 10 km
54. Mairis Kangro Naised 10 km 10 km
55. Vladimir Vinogradov Mehed 10 km 10 km
56. Aleksandra Vinogradova Naised 10 km 10 km
57. Georgi Vinogradov Mehed 10 km 10 km
58. Koit Eller Mehed 10 km 10 km
59. Arto Lille Mehed 10 km 10 km
60. Karl Thomas Puputti Mehed 10 km 10 km
61. Marika Tammepõld Naised 10 km 10 km
62. Kaupo Meier Mehed 10 km 10 km
63. Mari Männiko Naised 10 km 10 km
64. Kaili Kuusik Naised 10 km 10 km
65. Rivo Kaldvee Mehed 10 km 10 km
66. Mart Usin Mehed 10 km 10 km
67. Liina Davõdova Naised 10 km 10 km
68. Maksim Kolodijev Mehed 10 km 10 km
69. Tõnis Raid Mehed 10 km 10 km
70. Astra Teede Naised 10 km 10 km
71. Ingrid Treu Naised 10 km 10 km
72. Kairi Ennok Naised 10 km 10 km
73. Marko Tempel Mehed 10 km 10 km
74. Maire Parts Naised 10 km 10 km
75. Andrus Parts Mehed 10 km 10 km
76. Kaja Masing Naised 10 km 10 km
77. Jüri Laanmets Mehed 10 km 10 km
78. Milja Tätte Naised 10 km 10 km
79. Reiko Tääker Mehed 10 km 10 km
80. Enn Laur Mehed 10 km 10 km
81. Liis-Erliken Vinne Naised 10 km 10 km
82. Mario Vinne Mehed 10 km 10 km
83. Reet Luhaäär Naised 10 km 10 km
84. Matthew Hyde Mehed 10 km 10 km
85. Jelena Pjatkova Naised 10 km 10 km
86. Astrid Mai Barsegjan Naised 10 km 10 km
87. Kattri Reinula Naised 10 km 10 km
88. Janno Greenbaum Mehed 10 km 10 km
89. Tarass Snitsarenko Mehed 10 km 10 km
90. Piret Puusepp Naised 10 km 10 km
91. Kai Kell Naised 10 km 10 km
92. Kaimar Juks Mehed 10 km 10 km
93. Mart Kooser Mehed 10 km 10 km
94. Kristjan Sakk Mehed 10 km 10 km
95. Rendor Sakk Mehed 10 km 10 km
96. Helen Saar Naised 10 km 10 km
97. Jaan Kostjukov Mehed 10 km 10 km
98. Anastasija Pahhomenkova Naised 10 km 10 km
99. Andrei Nikitin Mehed 10 km 10 km
100. Kristian Pilbas Mehed 10 km 10 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Tulemused, , 11.05.2015 12:17
http://www.racetecresults.com/MyResults.aspx?CId=16573&RId=41&EId=4&AId=23131
Enn, , 10.05.2015 22:20
Kuidas on võimalik leida tulemusi??
K, , 09.05.2015 18:46
Kust tulemused leiab?
123, , 09.05.2015 14:56
Korraldajad! Rada tähistamise eest annan teile hinnang 1/10.
Kattri Reinula, reinulakattri@gmail.com, 06.05.2015 22:47
10 km


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE