estenglv
WAP version
Login form
RSS
Ümber Viljandi järve jooksu võitis Roman Fosti /LISATUD TULEMUSED/ 01.05.2014 (0)
Külma ja vihmase ilmaga peetud 85. ümber Viljandi järve jooksu võitis Stamina spordiklubi esindaja Roman Fosti. Ühtlasi krooniti ta Eesti pikamaa krossijooksu meistriks.
Kümme nädalat treeninud algajad asuvad starti 30.04.2014 (0)
Kaks ümber Viljandi järve jooksu vabatahtlikku treenijat asuvad homme koos tuhandete teistega stardijoonele, et teha ligi 12 kilomeetri pikkune jooksuring. Mõlemad vabatahtlikud nentisid aga enne ...
Täna on ümber Viljandi järve jooksu esimesed stardid 30.04.2014 (0)
Ümber Viljandi järve jooksul sündis registreerunute rekord 28.04.2014 (0)
Ümber Viljandi järve jooksule registreerimine läheneb lõpule 25.04.2014 (0)
Varane registreerimine annab Viljandi järvejooksule nimelise stardinumbri 16.04.2014 (2)
Tippjooksjad jahivad Viljandis Eesti meistritiitlit 11.04.2014 (0)
Viljandi järvejooks kutsub künnipäeva treeningjooksule 10.04.2014 (0)
Viljandi järvejooks pakub liikujatele tasuta stardikohta 05.04.2014 (0)
Eesti koolid võtavad mõõtu ümber Viljandi järve teatejooksus 28.03.2014 (0)
12 km jooks
12 km Kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Sat, 20 Jan 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
85. Suurjooks ümber Viljandi järve
Vaata ka 2013 2012 2011 2010 2009 
Aeg 01.05.2014
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km jooks start kell 12:00
12 km kepikõnd kell 12:10 
Korraldaja Viljandi Spordikeskus, Mati Jürisson, +372 520 0454, www.viljandijarvejooks.ee 

viljsj14_i_ee.gif

• Инструкция 2014 • STARDINIMEKIRI • LASTEJOOKSUD • VÕISTKONDADELE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 3350 12 km: 2841 12 km kepikõnd: 508 Mehi: 1966 Naisi: 1384 Võistkondade arvestus: 23 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Artem Gromov Champion M18 12 km
2. Rein Eiger "Noortekoondis" M40 12 km
3. Jaan-Johannes Väljaru - M16 12 km
4. Maire Müülbach - Naised 12 km kepikõnd
5. Ulf Rosen 21 CC M45 12 km
6. Andre Vinkel 21cc M35 12 km
7. Karl Mell 21CC M14 12 km
8. Rauno Miljand 21CC M21 12 km
9. Andres Mäekivi 21CC triatloniklubi M40 12 km
10. Indrek Teppo 21CC triatloniklubi M35 12 km
11. Kadri Possul 21CC Triatloniklubi N40 12 km
12. Külli Tootsi 21CC Triatloniklubi Naised 12 km kepikõnd
13. Magne Mölster 21cc triatloniklubi M40 12 km
14. Mait Miller 21CC Triatloniklubi M40 12 km
15. Taavi Palu 42 koma M21 12 km
16. Sten Üprus 42koma M21 12 km
17. Jaanika Lukas 47306146018 Naised 12 km kepikõnd
18. Cäroly Ott 49509146017 N21 12 km
19. Margus Sarapuu 5 KK M40 12 km
20. Agris Knope 5A-VALKA M60 12 km
21. Aija Lace 5A-VALKA N60 12 km
22. Ainars Mazurs 5A-VALKA M45 12 km
23. Andris Dainis 5A-VALKA M65 12 km
24. Iveta Karole 5A-VALKA N50 12 km
25. Kristine Daine 5A-VALKA N35 12 km
26. Kristine Karole 5A-VALKA N21 12 km
27. Madara Lace 5A-VALKA N21 12 km
28. Zita Sproge 5A-VALKA N45 12 km
29. Aaro Tiiksaar 5xA M35 12 km
30. Üllar Vill A2K Spordiklubi M45 12 km
31. Janos Nikopensius AARAIN M40 12 km
32. Taivo Tera AARIKE HK M35 12 km
33. Rene Mainsoo AATRIUM Sisustuskaubamaja Nr.1 M35 12 km
34. Janno Kuusk AB Sirel & Partnerid M35 12 km
35. Sten Seebold ABB Spordiklubi M21 12 km
36. Leons Seskens AC Sports M55 12 km
37. Signe Seskena AC Sports N21 12 km
38. Sandra Alusalu Adavere N21 12 km
39. Brit Peterson Addenda N21 12 km
40. Riho Pihelpuu ADM Interactive M21 12 km
41. Siim Sildnik Adventure Mice M21 12 km
42. Taaniel Mägi Adventure Mice M21 12 km
43. Kristjan Tulp Aega on! M21 12 km
44. Marko Bremann AFF OÜ M21 12 km
45. Kaimur Mägi Airok M21 12 km
46. Marie Ruut Airok N14 12 km
47. Mark Orav Airok M35 12 km
48. Oliver Ruut Airok M14 12 km
49. Rauno Ruut Airok M40 12 km
50. Reti Joandi Airok N35 12 km
51. Saara Orav Airok N14 12 km
52. Gedly Tugi AKG / Karksi-Nuia Spordikool N14 12 km
53. Indrek Tikva Albe Team M40 12 km
54. Lex Rennit Albe Team M50 12 km
55. Raul Heinsalu Albe Team M45 12 km
56. Marie-Mädli Kivimäe Altius N18 12 km
57. Alar Jaanson Alvetra OÜ M21 12 km
58. Ando Viispert Ants Piibu bridžiklubi M35 12 km
59. Indrek Ränd Areal Team M40 12 km
60. Taavi Tell Areal Team M40 12 km
61. Mari Sauga Arigato/CitySpa N40 12 km
62. Kristel Velling AS Kalev M40 12 km
63. Eik Eller AS Maves M55 12 km
64. Madis Osjamets AS Maves M21 12 km
65. Aivar Apsalon AS PREAB M21 12 km
66. Aiver Oja AS PREAB M21 12 km
67. Eero Pevkur AS PREAB M45 12 km
68. Inna Kuzmina AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
69. Iti Oja AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
70. Joel Keernik AS PREAB M35 12 km
71. Kairi Kütt AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
72. Kalvi Pihlak AS PREAB Mehed 12 km kepikõnd
73. Kulno Kütt AS PREAB Mehed 12 km kepikõnd
74. Maris Kamar AS PREAB N21 12 km
75. Martin Tomson AS PREAB M21 12 km
76. Martin Viktorovits AS Preab M21 12 km
77. Merike Luur AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
78. Meriln Põlluäär AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
79. Monica Pipar AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
80. Piret Pipar AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
81. Rauno Mikkor AS PREAB M21 12 km
82. Sille Järvekülg AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
83. Tatjana Kuzmina AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
84. Teet Panov AS PREAB Mehed 12 km kepikõnd
85. Urvi Teras AS PREAB Naised 12 km kepikõnd
86. Christi Oolo AS Rakvere Haigla N21 12 km
87. Andres Tammsaar AS Viru Elektrikaubandus Mehed 12 km kepikõnd
88. Antti Silde AS Viru Elektrikaubandus Mehed 12 km kepikõnd
89. Jaanika Lillemets AS VIru Elektrikaubandus Naised 12 km kepikõnd
90. Katty Laats AS Viru Elektrikaubandus Naised 12 km kepikõnd
91. Pille Mikone AS Viru Elektrikaubandus Naised 12 km kepikõnd
92. Tiina Käosaar AS Viru Elektrikaubandus Naised 12 km kepikõnd
93. Ago Kärema Asics Team 2014 M45 12 km
94. Annely Kärema Asics Team 2014 N40 12 km
95. Kennet Kärema Asics Team 2014 M18 12 km
96. Hans Erik Atonen Audentese SK M18 12 km
97. Liis Grete Atonen Audentese SK N14 12 km
98. Kristjan Maasik Audentese spordiklubi M16 12 km
99. Harry Tuul Äripäeva spordiklubi M21 12 km
100. Reigo Tamm Õhuvägi M21 12 km
101. Eve Sankovski Õiekesed Karulas Naised 12 km kepikõnd
102. Aidi Mesi Ühinenud Ajalehed N40 12 km
103. Ain Kivilaan Ühinenud Ajalehed M45 12 km
104. Andris Tammela Ühinenud Ajalehed M35 12 km
105. Anu Jürisson Ühinenud Ajalehed N35 12 km
106. Enn Hallik Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
107. Hans Väre Ühinenud Ajalehed M35 12 km
108. Helena Aruste Ühinenud Ajalehed N40 12 km
109. Janar Jürgens Ühinenud Ajalehed M35 12 km
110. Kaili Eist Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
111. Lennart Pulk Ühinenud Ajalehed M40 12 km
112. Liina Valt Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
113. Maarika Heinaste Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
114. Marge Heinaste Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
115. Marika Rajamäe Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
116. Marko Suurmägi Ühinenud Ajalehed M35 12 km
117. Martin Holtsmann Ühinenud Ajalehed M14 12 km
118. Meeli Eismann Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
119. Meelis Minn Ühinenud Ajalehed M55 12 km
120. Meelis Muts Ühinenud Ajalehed M40 12 km
121. Merili Nikkolo Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
122. Meriln Muts Ühinenud Ajalehed N45 12 km
123. Merit Männi Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
124. Monika Mälksoo Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
125. Peep Kala Ühinenud Ajalehed M50 12 km
126. Piret Holtsmann Ühinenud Ajalehed N45 12 km
127. Rannar Raba Ühinenud Ajalehed M35 12 km
128. Rika Anso Ühinenud Ajalehed N40 12 km
129. Sigrid Koorep Ühinenud Ajalehed N21 12 km
130. Silvi Lukjanov Ühinenud Ajalehed N45 12 km
131. Sirli Homuha Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
132. Susanna Homuha Ühinenud Ajalehed Naised 12 km kepikõnd
133. Triin Lepa Ühinenud Ajalehed N35 12 km
134. Märt Prosin Ühinenud Depood AS M35 12 km
135. Eiko Nõgols Baltic Agro M40 12 km
136. Meelis Laanemets Baltic Defence College M35 12 km
137. Anneli Metsmaa BauEST N21 12 km
138. Lembit Männasoo BC Fellin M45 12 km
139. Janek Balõnski Bepco Rendikastid M35 12 km
140. Joosep Balõnski Bepco Rendikastid M14 12 km
141. Taavi Kalvi BEST-Estonia M21 12 km
142. Raivo Kliimann BHRA M45 12 km
143. Kersti Univer Big Family N21 12 km
144. Magnus-Mait Ots Big Family M40 12 km
145. Adeele Sepp Bob N21 12 km
146. Jaan Jaago Bob M21 12 km
147. Andero Arak Bosch Rexroth M21 12 km
148. Karli Veelain CFC M21 12 km
149. Kaspar Vaher CFC Jaak Mae Suusakool M18 12 km
150. Ülo Urb CFC Spordiklubi M55 12 km
151. Ave Ojasoon CFC suusakool N21 12 km
152. Kalev Pullerits Costa Bicicleta M35 12 km
153. Imre Saar Craft M21 12 km
154. Ain Lubi CrossFit Tartu M40 12 km
155. Ando Sõrmus Crossfit Tartu M35 12 km
156. Hardi Hoffmann CrossFit Tartu M40 12 km
157. Kärt Rebane CrossFit Tartu N21 12 km
158. Külli Kori CrossFit Tartu N21 12 km
159. Märt Laus CrossFit Tartu M21 12 km
160. Siim Seedre CrossFit Tartu / klubi Pentathlon M21 12 km
161. Aleksei Sokolov CyclON M35 12 km
162. Indrek Päri DEVLAB M35 12 km
163. Emma Roberta Rajando Didriksons N14 12 km
164. Madis Rajando Didriksons M21 12 km
165. Kaido Tiislär Didriksons1913 M35 12 km
166. Kristjan Rajando Didriksons1913 M35 12 km
167. Tatiana Sviridova Dinamo SPb N50 12 km
168. Toomas Vaks Domus Kinnisvara M21 12 km
169. Anneli Teas EAS N21 12 km
170. Aare Jamnes eestära M21 12 km
171. Kalev Kangro Eesti AGA spordiklubi M45 12 km
172. Liina Volmerson Eesti AGA Spordiklubi N21 12 km
173. Epp-Mare Kukemelk Eesti Ajalehed N35 12 km
174. Andrei Lopsik Eesti Energia Spordiklubi M55 12 km
175. Edgar Kriisk Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
176. Innar Kaasik Eesti Energia Spordiklubi M35 12 km
177. Joonas Russak Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
178. Karmo Kübarsepp Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
179. Margus Rink Eesti Energia Spordiklubi M40 12 km
180. Mikk Reiter Eesti Energia Spordiklubi Mehed 12 km kepikõnd
181. Kairit Johanson Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor N21 12 km
182. Erkki Mäeorg Eesti Maaülikool M35 12 km
183. Ain Järvesaar Eesti Posti Spordiklubi M35 12 km
184. Joona Saluveer Eesti Posti Spordiklubi M35 12 km
185. Kuno Kipper Eesti Posti Spordiklubi M60 12 km
186. Mait Sooaru Eesti Posti Spordiklubi M40 12 km
187. Mikk Saar Eesti Posti Spordiklubi M21 12 km
188. Anett Lanno Eesti Raudtee Spordiklubi N21 12 km
189. Edvin Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M14 12 km
190. Katrin Teder Eesti Raudtee Spordiklubi N35 12 km
191. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M40 12 km
192. Rein Kriks Eesti Raudtee Spordiklubi M60 12 km
193. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi N40 12 km
194. Gaspar Värv Eesti Skicircus M21 12 km
195. Kristjan Värv Eesti Skicircus M35 12 km
196. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M45 12 km
197. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 12 km
198. Risto Tamme Ektaco AS M35 12 km
199. Janar Kalmus Elektrum Eesti OÜ M21 12 km
200. Tiiu Liivamaa Elioni SK N45 12 km
201. Henri Jõesalu Elioni Spordiklubi M40 12 km
202. Henrik Jõesalu Elioni Spordiklubi M14 12 km
203. Jaanika Kindlam Elioni Spordiklubi N35 12 km
204. Krista Kesvatera Elioni spordiklubi N21 12 km
205. Erki Hallang Elisa Spordiklubi M35 12 km
206. Mart Norman Elisa Spordiklubi M40 12 km
207. Peeter Kuznetsov Elisa Spordiklubi M35 12 km
208. Vahur Valdmann Elisa Spordiklubi M35 12 km
209. Arwed Puusalu ELRATO M55 12 km
210. Diana Paulberg Elujooks N35 12 km
211. Janek Käärd Elujooks M35 12 km
212. Kaire Matson ELUJOOKS N21 12 km
213. Kristjan Puusild Elujooks M21 12 km
214. Kulla Rüütel Elujooks N50 12 km
215. Merike Utt Elujooks N50 12 km
216. Silja Paulus Elujooks N21 12 km
217. Taavi Silber Elva M21 12 km
218. Kaspar Songisepp Elva Suusaklubi M21 12 km
219. Martin Kalmus Elva Suusaklubi M21 12 km
220. Boriss Hazailov EML Sakala M35 12 km
221. Ergo Mets EML Sakala M21 12 km
222. Indrek Reinbach EML Sakala M35 12 km
223. Lars Riisalu EML Sakala M21 12 km
224. Maksim Prohhorov EML Sakala M21 12 km
225. Oliver Kütt EML Sakala M21 12 km
226. Toomas Auväärt EML Sakala M35 12 km
227. Eret Aun EMTA N21 12 km
228. Merili Naaber Eratreening.ee N21 12 km
229. Riinu Vassiljev Eratreening.ee N21 12 km
230. Karl-Erik Kumm ES Põhjakotkas Viljandi M18 12 km
231. Kertu Kumm ES Põhjakotkas Viljandi N14 12 km
232. Valmar Sisask Espak Tartu M21 12 km
233. Merike Org Espak Viljandi N50 12 km
234. Mart Oja Espak Viljandi AS M21 12 km
235. Margo Siimumäe Estonian Ultrarunners team M45 12 km
236. Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team M45 12 km
237. Tanel Seenemaa Estonian Ultrarunners Team M35 12 km
238. Mati Koppel ETKI M50 12 km
239. Reine Koppel ETKI N45 12 km
240. Mart Maasikrand EUT M40 12 km
241. Sander Lepik Evari Ehitus M21 12 km
242. Marek Paju Eventus Ehitus M21 12 km
243. Priit Toomsalu Extrahaus OÜ M40 12 km
244. Rauno Pikkor Extreme Sport M35 12 km
245. Marko Veisson FA! M35 12 km
246. Peeter Kenkmann FA! M35 12 km
247. Gea Otsa FB Jooksmine N35 12 km
248. Gerly Lootus FB Jooksmine N35 12 km
249. Indrek Vaher FB Jooksmine M40 12 km
250. Jana Koppel FB Jooksmine N45 12 km
251. Janno Saar FB jooksmine M21 12 km
252. Kaia Norberg FB Jooksmine N40 12 km
253. Priit Kallas FB Jooksmine M40 12 km
254. Rita Alas-Järv FB Jooksmine N21 12 km
255. Virpi Aunison FB Jooksmine N21 12 km
256. Velvo Vaht Finance Plus M21 12 km
257. Mihkel Rähn Firn M21 12 km
258. Anne Volt FSW Vabamaadlus Naised 12 km kepikõnd
259. Anu Ülper FSW Vabamaadlus Naised 12 km kepikõnd
260. Katre Volt FSW Vabamaadlus Naised 12 km kepikõnd
261. Lehar Oha FSW Vabamaadlus M21 12 km
262. Olav Mets G4S SK M35 12 km
263. Sander Kuusk Gazprom M21 12 km
264. Kait Kurvits Geodeesia24 OÜ M21 12 km
265. Karel Truu Geodeesia24 OÜ M21 12 km
266. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi M45 12 km
267. Aigar Mäesepp Hansa SK M35 12 km
268. Ain Mihkelson Hansa SK M40 12 km
269. Aivo Kaljumäe Hansa SK M40 12 km
270. Allan Lahe Hansa SK M45 12 km
271. Anu Järve Hansa SK N40 12 km
272. Dmitry Kuravkin Hansa SK M21 12 km
273. Heiki Pruul Hansa SK M35 12 km
274. Heleri Rämmal Hansa SK N21 12 km
275. Heli Zvorovski Hansa SK N45 12 km
276. Inga Parve Hansa SK N21 12 km
277. Jaago Jõeleht Hansa SK M40 12 km
278. Janno Rillo Hansa SK M35 12 km
279. Kadri Kalamees Hansa SK N21 12 km
280. Kadri-Liis Kutser Hansa SK N21 12 km
281. Karin Lusikas Hansa SK N21 12 km
282. Karin Olesk Hansa SK N21 12 km
283. Kaspar Kaur Hansa SK M21 12 km
284. Kaupo Maasing Hansa SK M21 12 km
285. Kristel Leif Hansa SK N21 12 km
286. Piia Silla Hansa SK N21 12 km
287. Pirje Külaots Hansa SK N35 12 km
288. Priit Kingo Hansa SK M35 12 km
289. Priit Lopsik Hansa SK M35 12 km
290. Rain Eller Hansa SK M35 12 km
291. Rait Pallo Hansa SK M40 12 km
292. Taavi Kainel Hansa SK M40 12 km
293. Tanel Lumiste Hansa SK M35 12 km
294. Tarvo Metsavas Hansa SK M21 12 km
295. Toomas Lassmann Hansa SK M45 12 km
296. Jaagup Toompuu Harju Elekter M21 12 km
297. Liis Lille Harju KEK Rahvaspordiklubi N65 12 km
298. Juta Virkepuu Harju KEK RRahvaspordiklubi N65 12 km
299. Inger Jalakas Harju KEK RSK N45 12 km
300. Maido Kaljur Harju KEKRSK M50 12 km
301. Mari-Liis Kaljur Harju KEKRSK N21 12 km
302. Aili Järvesaar Häädemeeste Amburite klubi/3PS Naised 12 km kepikõnd
303. Janno Salben Henkel Makroflex AS M21 12 km
304. Lembit Lohe Hermes M60 12 km
305. Raivo Meier Hermes M65 12 km
306. Timo Jeeger Hevi Mental M21 12 km
307. Ats Kask High5 M21 12 km
308. Lagle Vetemäe High5 N21 12 km
309. Andres Klettenberg HIGH5 Estonia M21 12 km
310. Aare Hommik Hokiklubi Purikad M35 12 km
311. Garli Pärna Hope M18 12 km
312. Kauri Aaslaid HRX AS M21 12 km
313. Allan Anniste Idla Eesti Selts M50 12 km
314. Andres Aas IITEE M35 12 km
315. Andreas Martin Reili IITEE Spordiklubi M16 12 km
316. Andrus Reimaa IITEE Spordiklubi M40 12 km
317. Kaido Karu IITEE Spordiklubi M21 12 km
318. Maido Janke IITEE Spordiklubi M21 12 km
319. Margus Lepmets IITEE Spordiklubi M21 12 km
320. Sigrid Reili IITEE Spordiklubi N40 12 km
321. Sigrit Laur IITEE Spordiklubi N21 12 km
322. Viktooria Anisovets IITEE Spordiklubi N21 12 km
323. Marko Tooming Info-Auto AS M21 12 km
324. Aleksei Vorontsov InFocus M40 12 km
325. Tarvo Klaasimäe Insenerehitus M21 12 km
326. Dzintar Klavan Insenerehituse AS M50 12 km
327. Joonas Oja Insenerehituse AS M21 12 km
328. Kaie Kasemets Insenerehituse AS N21 12 km
329. Maarja Soolo Insenerehituse AS N21 12 km
330. Reimo Ehrstein Insenerehituse AS M40 12 km
331. Simo Soolo Insenerehituse AS M21 12 km
332. Tiina Kaukvere Insenerehituse AS N21 12 km
333. Siim Peetrimägi Inspecta M21 12 km
334. Mart Laid Intrac M40 12 km
335. Jana Balodis Jaanikese Jahiühing N45 12 km
336. Marcus Kais Jänese jooksukool M18 12 km
337. Ya-Wen Hsu Jänese Jooksukool N21 12 km
338. Katre Tatrik Jänese jooksukool/ Koeru SK N21 12 km
339. Rauno Paap Jõe M21 12 km
340. Heino Põldoja Jõgeva SVS M65 12 km
341. Ahti Vainura Jõukogude Eesti M35 12 km
342. Andre Nõmm Jõulu M40 12 km
343. Gelli Lainet Jõulu SUKL N14 12 km
344. Kärt Russak JCI Viljandimaa N21 12 km
345. Janek Meet JK aameraaS M40 12 km
346. Janne Kozer JK aameraaS N35 12 km
347. Einar Järve JK Hermes M45 12 km
348. Jaan Vehlmann JK HERMES M65 12 km
349. Juhan Telling jk Hermes M45 12 km
350. Mati Ruul JK Hermes M50 12 km
351. Peep Ristmägi JK HERMES M65 12 km
352. Sulev Marja JK Hermes M55 12 km
353. Vahur Pindma JK Hermes M45 12 km
354. Vello Reesaar JK HERMES M70 12 km
355. Raido Krimm JK Jalgpallihaigla M21 12 km
356. Annika Vaher JK Sarma N40 12 km
357. Anatoli Suvalov JK Start M65 12 km
358. Ljudmilla Getman JK START N55 12 km
359. Sergei Istsenko JK Start M50 12 km
360. Vladimir Kotsenkov JK Start M60 12 km
361. Jarmo Randmäe JK Viljandi Tulevik M14 12 km
362. Kaarel Kümnik JK Viljandi Tulevik M21 12 km
363. Krister Kansi JK Viljandi Tulevik M16 12 km
364. Roger Teor jk viljandi tulevik M18 12 km
365. Simon Lukka JK Viljandi Tulevik M21 12 km
366. Gert Saamann JOKA M45 12 km
367. Maive Leif JOKA N45 12 km
368. Christine Alus Jooksuklubi Hermes N21 12 km
369. Marko Toomla Jooksuklubi Hermes M35 12 km
370. Toomas Kaldma Jooksuklubi Hermes M21 12 km
371. Raul Kangur Jooksuklubi Sarma M40 12 km
372. Ülo Luuka JOTE M50 12 km
373. Einar Hillep Justiitsministeerium M40 12 km
374. Eneli Kauber K&K T.Team N21 12 km
375. Triin Aav Kaalukeskus OÜ N21 12 km
376. Deivis Tihovski Kaar M21 12 km
377. Kristjan Raudlepp Kaar M21 12 km
378. Richard Märka Kaar M21 12 km
379. Heikki Kukke Kaera Antsud 2 M40 12 km
380. Krista Puks Kahe Silla klubi Jooksusõbrad N21 12 km
381. Silver Köster Kahe Silla klubi jooksusõbrad M21 12 km
382. Margus Andresson Kaitsejõudude SK M40 12 km
383. Ahto Jaska Kaitseliidu Akadeemiline Malev M45 12 km
384. Lauri Alamets Kaitsevägi M21 12 km
385. Lembitu Lükk Kaitsevägi M21 12 km
386. Raido Martinson Kaitsevägi M21 12 km
387. Taavi Taros Kaitsevägi M21 12 km
388. Henari Reinbach Karksi-Nuia M21 12 km
389. Eero Maling Karksi-Nuia spordikool M16 12 km
390. Romet Ain Karksi-Nuia spordikool M18 12 km
391. Aigar Kesas Karmet Grupp M21 12 km
392. Allar Kärmo karmet grupp M21 12 km
393. Anželika Väli Karmet Grupp N21 12 km
394. Eleri Kivistik Karmet Grupp N21 12 km
395. Erki Adams Karmet Grupp M21 12 km
396. Franko Dosugov Karmet Grupp M14 12 km
397. Hannes Palu Karmet Grupp M14 12 km
398. Iivi Väär Karmet Grupp N35 12 km
399. Ines Malmberg Karmet Grupp N21 12 km
400. Jaana Karja Karmet Grupp N21 12 km
401. Jürgo Väli Karmet Grupp M21 12 km
402. Karin Lapp Karmet Grupp N21 12 km
403. Kaupo Karja Karmet Grupp M21 12 km
404. Kätlin Sibbul Karmet Grupp Naised 12 km kepikõnd
405. Kenneth Koosma Karmet Grupp M21 12 km
406. Kevin Hunt Karmet Grupp M14 12 km
407. Mario Karotam Karmet Grupp M21 12 km
408. Meelis Hunt Karmet Grupp M21 12 km
409. Mihkel Luht Karmet grupp M21 12 km
410. Mihkel Vitsut Karmet Grupp M21 12 km
411. Raivo Russak Karmet Grupp M21 12 km
412. Siim Jaksi Karmet Grupp M21 12 km
413. Siret Kesas Karmet Grupp Naised 12 km kepikõnd
414. Sten Uritam Karmet Grupp M21 12 km
415. Vambo Plaks Karmet Grupp M21 12 km
416. Velar Väli Karmet Grupp M21 12 km
417. Janek Hunt Karmet Grupp OÜ M35 12 km
418. Kert Hunt Karmet Grupp OÜ M16 12 km
419. Mikko Maier Käo tiim M21 12 km
420. Kadri Treffner Kõlleste Spordiklubi N21 12 km
421. Tom Pakri Kõpu tuletõrjeselts M21 12 km
422. Aimar Hussar Kündja Spordiklubi M21 12 km
423. Kaidar Hussar Kündja Spordiklubi M40 12 km
424. Mairi Põder KEMIT N40 12 km
425. Maksim Gluhhovtsenko KEMIT M35 12 km
426. Priit Põder KEMIT M21 12 km
427. Margus Jänes Kerised.ee M21 12 km
428. Rein Kalle Keskkonnaamet M35 12 km
429. Helgi Sagor KEVEK N70 12 km
430. Annela Floren KF Suusaklubi Naised 12 km kepikõnd
431. Kelli Floren KF Suusaklubi N21 12 km
432. Kristel Floren KF Suusaklubi Naised 12 km kepikõnd
433. Jaan Uudelt Kiili JK M21 12 km
434. Rainis Saar Kiili JK M45 12 km
435. Margus Parts Kiili Spordiklubi M35 12 km
436. Ivo Volt KIK M45 12 km
437. Alo Järve Kildu Tiim M35 12 km
438. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M55 12 km
439. Veiko Parts KimaRillen M40 12 km
440. Avo Kirsipuu Kirss SK M45 12 km
441. Riho Kirsipuu Kirss SK M18 12 km
442. Kaari Perm KJK Harta N21 12 km
443. Mikk Laur KJK Lõunalõvi M21 12 km
444. Anu Kilki KJK Vike N40 12 km
445. Ergo Kilki KJK Vike M45 12 km
446. Taavi Kilki KJK Vike M21 12 km
447. Aleksandr Pavljuk KJK"Kalev" Sillamäe M18 12 km
448. Anastassia Ponomarenko KJK"Kalev" Sillamäe N16 12 km
449. Angela Mandel KJK"Kalev" Sillamäe N14 12 km
450. Anton Salinin KJK"Kalev" Sillamäe M21 12 km
451. Anton Velikanov KJK"Kalev" Sillamäe M18 12 km
452. Darja Maksimova KJK"Kalev" Sillamäe N18 12 km
453. Ilja Volosatov KJK"Kalev" Sillamäe M16 12 km
454. Ionov Andrei KJK"Kalev" Sillamäe M21 12 km
455. Kirill Titov KJK"Kalev" Sillamäe M16 12 km
456. Ksenia Savtšenko KJK"Kalev" Sillamäe N18 12 km
457. Magomet Magomedov KJK"Kalev" Sillamäe M45 12 km
458. Margarita Kozlova KJK"Kalev" Sillamäe N18 12 km
459. Mikhail Suslov KJK"Kalev" Sillamäe M16 12 km
460. Nikita Averkov KJK"Kalev" Sillamäe M16 12 km
461. Oleg Šilov KJK"Kalev" Sillamäe M16 12 km
462. Ruslan Belov KJK"Kalev" Sillamäe M18 12 km
463. Saina Mamedova KJK"Kalev" Sillamäe N14 12 km
464. Svetlana Košeleva KJK"Kalev" Sillamäe N45 12 km
465. Vjatšeslav Košelev KJK"Kalev" Sillamäe M45 12 km
466. Vladislav Pavljuk KJK"Kalev" Sillamäe M18 12 km
467. Enari Tõnström KJS Sakala M21 12 km
468. Kaido Salomon KK Räpina Kotkad M21 12 km
469. Annika Artla KNL N35 12 km
470. Tiia Riis Koeru SK N45 12 km
471. Madis Koitla Kohila M40 12 km
472. Helges Mändmets Kolgaküla Spordiklubi Rada M65 12 km
473. Agathe Lill Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
474. Anneli Pukk Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
475. Bruno Mikiver Kolmeks M21 12 km
476. Ene Paju Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
477. Ilona Piir Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
478. Jana Sillaots Kolmeks N21 12 km
479. Kadre Viltmann Kolmeks N21 12 km
480. Karnem Saar Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
481. Kati Rimmel Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
482. Katrin Keres Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
483. Kristi Konsing Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
484. Kristina Valk Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
485. Malle Kase Kolmeks N40 12 km
486. Pille Labi Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
487. Riina Mardla Kolmeks N40 12 km
488. Sirje Lott Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
489. Aliaksandr Shadurka Kolobok M50 12 km
490. Anatoli Dren Kolobok M60 12 km
491. Anatoli Yatsenka Kolobok M55 12 km
492. Tatsiana Dzialendzik Kolobok N45 12 km
493. Uladzimir Shelekh Kolobok M50 12 km
494. Valery Tsishkouski Kolobok M65 12 km
495. Yauheni Shchakatovich Kolobok M21 12 km
496. Tarmo Telliskivi Koondise Kormoran M45 12 km
497. Vallo Laul Koondise Kormoranid M35 12 km
498. Silvar Savolainen korp! Leola M40 12 km
499. Märt Jõekäär korstnamees M45 12 km
500. Asko Mander Kose Korvpalliklubi M18 12 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Eda Mänd, eda.mand@vilgym.edu.ee, 23.04.2015 22:54
Rõõmuga proovima
PriitP'le, , 06.05.2014 14:32
Selline infoleht oli seegi kord täitsa olemas, aga selle pidi ise võtma numbri väljastamise lauast. Tõsi ta on, et varasemalt on logistika ja materjalide/nänni jagamise korraldus olnud veidi sujuvam. Esiteks tahtis veidi süvenemist, et kas stardialasse sisenemine käib staadioni seest või väljast (teises grupis startijana sain veidi hilja peale jäädes mõnusa ringi joosta kui tuvastasin, et seestpoolt ei saagi). Teiseks selgus tükk aega peale finisheerimist, et lõpetajatele oli ka mingi roheline kilekott ette nähtud, kus oli pakk makarone sees. Kui tavaliselt on jooksuürituste lõpetajatele olnud mingi kiire snäkk või energiat andev suupiste, siis need kõvad spagetid võtsid küll veidi kukalt kratsima Ning jah, see infoleht oleks võinud ikka numbriümbriku sees olla. Aga muidu oli üritus meeleolukas nagu ikka. Paar lahedat muudatust, 10 aastat käidud, hakkaski rutiin tekkima
PriitP korraldajatele, , 06.05.2014 13:27
Eelnevatel aastatel oli koos stardinumbriga paketis ka infoleht, kus oli ka statistikat. Sellel aastal seda aga enam ei olnud. Sellel oli ka kirjas jooksudest osavõtu korrad(loomulikult mitte tuhandete osalejate omad). Kas korraldajad on äkki üldse loobunud sellise statistika pidamisest? Tegu on ikkagi suure ajaloolise jooksuga ning sellise statistika pidamist võiks traditsioonina ikka jätkata. Tore on ju uurida kes kui palju kordi on osalenud. Aga kui seda arvestust ikka peetakse, siis kust seda leida võiks.
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 06.05.2014 08:16
Pildid: http://wp.me/p2E0Co-1Hx
Ilme, , 04.05.2014 12:33
OOO-le,esimene aeg on stardi paugust,teine tulp on kaotus esimesele,kolmas tulp on neto aeg ehk kaare alt läbiminek,
000, , 04.05.2014 12:29
Kas tulemused championnchip leheküljel on võetud alates stardipaugust või on puhas aeg-stardikaare alt läbiminekust?
kats, , 02.05.2014 18:31
vaata sportfoto.ee - seal mitu võtet
keskaeilejooksis, , 02.05.2014 10:53
Kui kellelgi on pilte tuletõrjujast, oleks tänulik.
jooksja, , 02.05.2014 07:57
...kuule maadleja kas sa ei näinud kuidas tuldi stardikoridori-jalgpalliväljkult-mis abilistest sa räägid tee silmad lahti
Maadleja, , 02.05.2014 07:32
To jooksja. Võimalik, et leidus ka ebaausaid,kuid korraldaja poolt oli antud luba paljudel startida eestpoolt. Põhjusi selleks võis mitmeid olla ja kindlasti mitte asjata. Korraldaja poolt oli numbritel väike märge,mis võis paljudele märkamatuks jääda, kül aga mitte abilistele, kes sportlasi stardikoridoridesse lubasid. Võistlus oli super ja tänan korraldajaid,ning kõiki jooksus osalejaid!


Kõige populaarsemad
Viljandi Spordikeskus
Viljandi Spordikool
Viljandi Linn
Anttila
Print Best
Viljandi Metall
EKJL
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 3
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE