estenglv
WAP version
Login form
RSS
ÖÖUISUTAMINE! 04.02.2014 (6)
Viljandi Rattaklubi kutsub kõiki Viljandi järve uisurajale Neljapäeval 6.veebruaril 2014 et osa saada ÖÖUISUTAMISEST

Tähistame Ants Antsoni olümpiakulla 50.aastapäeva ja ...
44 aasta järel selgusid taas Eesti meistrid kiiruisutamises LISATUD TULEMUSED 26.01.2014 (0)
Täna toimusid Viljandi järvel Eesti meistrivõistlused kiiruisutamises, kus pärast 44 aastast pausi selgitati parimaid 10000 ja 5000 m distantsidel. Esikohale meeste 10000 m sõidus tuli Raivo ...
Pika pausi järel selgitatakse Viljandis kiiruisutamise Eesti meistreid 22.01.2014 (1)
Viljandis on jää aeg! Registreerimine on pikendatud kuni 23.01 südaööni! 22.01.2014 (0)
Viljandi valmistub uisumaratoniks 20.01.2014 (0)
5.Mulgi Uisumaraton on edasi lükatud 26.jaanuarile 10.01.2014 (0)
Tulemused - 30 km (PARANDATUD 28.1)
Tulemused - 10 km (PARANDATUD 30.1)
301 Moved Permanently Date: Tue, 31 Mar 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
5. Mulgi Uisumaraton ja EMV kiiruisutamises pikkadel distantsidel
Vaata ka 2013 
Aeg 26.01.2014
Koht Viljandi EST
Spordiala Kiiruisutamine
Distants Rahvadistants ca 10 km
Maratonidistants ca 30km
Korraldaja

MTÜ Viljandi Rattaklubi www.rattaklubi.ee,
(Veiko Šmidt, 5107516, veiko@rattaklubi.ee)

EESTI MEISTRIVÕISTLUSTE JUHEND
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 182 30 km: 69 10 km: 113 Mehi: 112 Naisi: 70  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Sandra Alusalu Adavere Naised 30 km
2. Elizabeth Jõgi Albe Team/Arco Transport N 14 10 km
3. Grete Kindel Alpiklubi Firn Rahvaklass 10 km
4. Anita Vaivade Biezpiens Rahvaklass 10 km
5. Guntis Grinfelds Biezpiens Rahvaklass 10 km
6. Ain Parve EESTI PANGA SK M 60 30 km
7. Are Tints Elamuspank Mehed 30 km
8. Olav Mets G4S SK Mehed 30 km
9. Eduard Meresmäe Haaviku Rahvaklass 10 km
10. Oliver Meresmäe Haaviku M 14 10 km
11. Aare Hommik HK Purikad Rahvaklass 10 km
12. Arvo Lepik HLB M 50 30 km
13. Aivar Hommik Jakobsoni Kool Rahvaklass 10 km
14. Alari Hommik Jakobsoni Kool Rahvaklass 10 km
15. Raido Sirk Jäämurdjad Rahvaklass 10 km
16. Raivo Sirk Jäämurdjad Rahvaklass 10 km
17. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M 40 30 km
18. Kaupo Karja Karmet Grupp Mehed 30 km
19. Maidu Vahtra Keri-Hyvä Sport M 40 30 km
20. Peeter Oranen Laaneproff team Mehed 30 km
21. Märt Laansalu Leie SK M 40 30 km
22. Rein Hordo MIX TEAM M 40 30 km
23. Rein Eiger Noortekoondis M 40 30 km
24. Alar Viitmaa OK Lehola M 40 30 km
25. Sten Erik Tomingas Pärnu Rahvaklass 10 km
26. Toivo Tomingas Pärnu M 50 30 km
27. Mark Mööl Peetri Rattaklubi M 40 30 km
28. Jan-Rain Kadak Rahkema M 14 10 km
29. Randar Ivanov Rakvere Bont Rulluisuklubi M 18 30 km
30. Märt Kuus Rõuge Mehed 30 km
31. Annely Saar Saku Õlletehase SK Rahvaklass 10 km
32. Janek Lass SK Leie M 40 30 km
33. Anneli Ambel SK Mercury Rahvaklass 10 km
34. Ingrid Piht SK Mercury Rahvaklass 10 km
35. Tarmo Pöör SK Mercury Rahvaklass 10 km
36. Raimo Kurg sk tervis Rahvaklass 10 km
37. Tea Visse SK Tervis N 40 30 km
38. Vilma Trummal sk tervis Rahvaklass 10 km
39. Gen-Silver Õunap SK Vanad Olümpilaalad Rahvaklass 10 km
40. Liivi Mall Pari Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Rahvaklass 10 km
41. Argo Sõõru Tartu Inline Team M 40 30 km
42. Ülari Oras Tartu Inline Team M 50 30 km
43. Kadi Oras Tartu Inline Team N 40 30 km
44. Tõnis Tammetalu Tartu Rulluisuklubi M 50 30 km
45. Laura Helene Luht TÜ ASK Rahvaklass 10 km
46. Siim Lepik TÜ ASK Rahvaklass 10 km
47. Sirje Lepik TÜ ASK Rahvaklass 10 km
48. Mikk Paju TÜASK M 18 30 km
49. Kersti Johanna Ojasild TÜSK Rahvaklass 10 km
50. Raimo Lätte Tüask M 18 30 km
51. Mariann Villems Türi Põhikool Rahvaklass 10 km
52. Toomas Kütt telemark Mehed 30 km
53. Krister Kallas TSK Joosu Mehed 30 km
54. Mati Kallas TSK Joosu M 50 30 km
55. Ants Kuusik VAK Staier M 60 30 km
56. Jakob Univer VAK Staier Rahvaklass 10 km
57. Märt Tomp VAK Staier M 50 30 km
58. Heiki Randmäe VALGE VN M 40 30 km
59. Henri Valmsen Viljandi Rattaklubi M 14 10 km
60. Kermo Randmäe Viljandi Sõudeklubi M 18 30 km
61. Aarne Krass M 50 30 km
62. Aigar Saarnits M 50 30 km
63. Aivar Rahno M 40 30 km
64. Andres Koppel Rahvaklass 10 km
65. Anita Vaivade Rahvaklass 10 km
66. Anne Reinsoo Rahvaklass 10 km
67. Anne-Mari Vals Rahvaklass 10 km
68. Anneli Külm Naised 30 km
69. Anneli Lukason Rahvaklass 10 km
70. Annes Hermann Rahvaklass 10 km
71. Ants Parik Rahvaklass 10 km
72. Anu Oll Rahvaklass 10 km
73. Aune Valk Rahvaklass 10 km
74. Ave Tõnissaar Rahvaklass 10 km
75. Avo Dimitrijev Rahvaklass 10 km
76. Avo Tipp M 40 30 km
77. Ülle Mägin Rahvaklass 10 km
78. Ülo Older Rahvaklass 10 km
79. Birger Ilau Rahvaklass 10 km
80. Birgit Kibal Naised 30 km
81. Boriss Teder M 60 30 km
82. Edda Teder Rahvaklass 10 km
83. Edith Hermann Rahvaklass 10 km
84. Ehtel Taevere Rahvaklass 10 km
85. Eik Rullingo Rahvaklass 10 km
86. Eiko Nõgols M 40 30 km
87. Ekke-Kaur Vosman M 18 30 km
88. Emeliine Värava N 14 10 km
89. Enely Teinfeldt Rahvaklass 10 km
90. Enn Sihver Rahvaklass 10 km
91. Erki Keel M 50 30 km
92. Grete Ruberg Rahvaklass 10 km
93. Guntis Grinfelds Rahvaklass 10 km
94. Helena Einmann Rahvaklass 10 km
95. Helene Dimitrijev N 14 10 km
96. Heli Raagmaa Rahvaklass 10 km
97. Helina Tamman N 40 30 km
98. Helle-Viivi Tolk Rahvaklass 10 km
99. Indrek Kivilaan M 40 30 km
100. Indrek Koppel Rahvaklass 10 km
101. Indrek Purga Mehed 30 km
102. Jaak Jaagus Rahvaklass 10 km
103. Jaak Kilmi Rahvaklass 10 km
104. Jaan Eller Rahvaklass 10 km
105. Jaan Küünal M 50 30 km
106. Jaan Lehtaru M 50 30 km
107. Jaan Mägin Rahvaklass 10 km
108. Jaan Saia M 50 30 km
109. Jakob Käba Rahvaklass 10 km
110. Janar Mees M 40 30 km
111. Jüri Saatmäe M 40 30 km
112. Joonas Koger Rahvaklass 10 km
113. Juula Reinumägi Naised 30 km
114. Kaaro Saatmäe M 14 10 km
115. Kadri Kruusvee Rahvaklass 10 km
116. Kadri Oras Rahvaklass 10 km
117. Kai-Riin Kont Naised 30 km
118. Kaire Krevald Rahvaklass 10 km
119. Kalli Karja Rahvaklass 10 km
120. Karlo Funk Rahvaklass 10 km
121. Katrin Tomson Rahvaklass 10 km
122. Kärt Hallikas Rahvaklass 10 km
123. Külli Paasoja N 40 30 km
124. Kerli Valmsen Rahvaklass 10 km
125. Kertti Pärli Rahvaklass 10 km
126. Ketlin Beljaev Rahvaklass 10 km
127. Kristel Kivi Rahvaklass 10 km
128. Kristel Peterson Rahvaklass 10 km
129. Kristi Lehto Rahvaklass 10 km
130. Kristiina Alliksaar Rahvaklass 10 km
131. Kristjan Puna M 40 30 km
132. Kuldar Koemets Rahvaklass 10 km
133. Kulla Saatmäe N 14 10 km
134. Lauri Kalvik M 40 30 km
135. Lee Põllumaa Rahvaklass 10 km
136. Liili Vatsar Rahvaklass 10 km
137. Liina Arumägi Rahvaklass 10 km
138. Liis Laansalu N 14 10 km
139. Ljudmila Leisner Rahvaklass 10 km
140. Lotte Muzakko N 14 10 km
141. Maarika Teinfeldt Rahvaklass 10 km
142. Mairo Pukk M 40 30 km
143. Marek Märtson Rahvaklass 10 km
144. Marek Paju Rahvaklass 10 km
145. Margo Muzakko Rahvaklass 10 km
146. Marie Johanna Univer Rahvaklass 10 km
147. Marje Jurtšenko Rahvaklass 10 km
148. Marko Pukk Mehed 30 km
149. Markus Paris M 14 10 km
150. Markus Sarap M 14 10 km
151. Martin Pärli Rahvaklass 10 km
152. Mattias Oll M 14 10 km
153. Mehis Taevere M 14 10 km
154. Merike Mägi Rahvaklass 10 km
155. Neeme Univer M 40 30 km
156. Olev Hendrik Käba M 14 10 km
157. Peeter Kruusement M 60 30 km
158. Piret Saare N 40 30 km
159. Raido Raagmaa Mehed 30 km
160. Raimo Jõerand Rahvaklass 10 km
161. Raivo Aavamägi M 50 30 km
162. Raivo Laanemets M 40 30 km
163. Raivo Valk Rahvaklass 10 km
164. Reigo Eller M 14 10 km
165. Renno Nurmela M 40 30 km
166. Riho Kapp M 60 30 km
167. Sander Teder M 14 10 km
168. Signe Pruul Rahvaklass 10 km
169. Silja Seire Rahvaklass 10 km
170. Taavi Alekõrs Mehed 30 km
171. Tarmo Talv Rahvaklass 10 km
172. Tõnis Tiirik Rahvaklass 10 km
173. Tõnu Tirgo M 50 30 km
174. Teet Soorm Rahvaklass 10 km
175. Tiidrek Koemets Rahvaklass 10 km
176. Tiiu Tarkpea Rahvaklass 10 km
177. Toomas Tammjärv Rahvaklass 10 km
178. Ulvi Skirta Rahvaklass 10 km
179. Urmas Peterson Rahvaklass 10 km
180. Valmar Reha Mehed 30 km
181. Veiko Tammik M 50 30 km
182. Vivi Aleksejeva Rahvaklass 10 km

‹‹ Tagasi

ViljUM14_b_1
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Osaleja, , 01.03.2014 10:35
Kas oleks võimalik välja printida diplomit?
Veiko, , 04.02.2014 20:49
Uiske saab Viljandis laenutada http://www.aasakylalistemaja.ee/ , olukorrast Viljandi järvel saab otsepildis ülevaate http://www.rattaklubi.ee/ (kliki pildil!)
Veiko, , 03.02.2014 23:08
Viljandi Rattaklubi kutsub kõiki Viljandi järve uisurajale Neljapäeval 6.veebruaril 2014 et osa saada ÖÖUISUTAMISEST. Tähistame Ants Antsoni olümpiakulla 50.aastapäeva ja teeme sportliku sissejuhatuse Sotši taliolümpiale. 20.00 – Ööuisutamise avamine 20.05 – Olulisi uisutehnika nüansse näitab ette Ants Kuusik 20.15 – Adavere uisuteami demonstratsioonuisutamine 400 m ringil, kohal Eesti parimad kiiruisutajad! 20.30 – ÖÖUISUTAMINE 10 km ringil 21.15 – Ilutulestik Soovijad saavad teha annetuse uisuraja heaks. Võta kaasa uisud, hea tuju, taskulamp ja tule kohale, sest ööuisutamine on kõigile tasuta. Eriti teretulnud on kõik kostümeeritud tegelased! Üht-teist on ka üllatuseks!
Veiko, , 29.01.2014 11:00
Väga põhjalik pildiseeria http://www.sportfoto.ee/
Veiko, , 29.01.2014 08:48
Pikemat sorti pajatus emotsioonidest Mulgi Uisumaratonil (ja päev enne seda ka) http://blogger-holden.blogspot.com/2014/01/2-korda-17-ehk-valus-valus-valus.html
huviline, , 28.01.2014 21:27
Pilte maalt http://pilt.delfi.ee/album/295389/?page=1
Veiko, , 28.01.2014 13:17
Viljandi järvel saab endiselt uisutada. Kella 17-22 on järve valgustamas prožektor. Otsepilt uisuraja olukorrast on jälgitav siit http://www.rattaklubi.ee/pilt_uisurajalt.php Hetkel on uisujää härmatisest jälle vaba! Ja kõik uisutajad - oodake põnevaid uudiseid, sest järgmise nädala lõpu poole on üks üritus plaanis!!!
Ilmar, , 28.01.2014 12:12
Pilte kõrgemalt: http://paranull.blogspot.com/ http://youtu.be/kGhUuFlDjyg
matile, , 28.01.2014 09:38
Kirjuta oma probleemist veiko@rattaklubi.ee
mati, , 28.01.2014 09:21
korraldaja tellib ette teada (on ennegi selle rehaga saanud) kahtlase ajavõtuteenuse ja maksab selle eest ka kindlasti midagi ja hiljem lapib päevi neid jamasid?? mis siis ikkagi odavam on ärge unustage et osalejad maksavad üldjuhul selle jama ka kinni, iga juhend kirjutab et tagatakse ajavõtt enne seda viimane komm näitab selgelt et ajavõtja on pannud aegu peast, ja mitte mõne üksiku vaid ikka hulgi


Kõige populaarsemad
MulgiUM14_r_1
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE