estenglv
WAP version
Login form
RSS
EMT Rullituuri Kalevipoja Rullimaratonil võidutsesid välismaalased 19.08.2012 (0)
Peipsi ääres peetud EMT Rullituuri viiendal etapil, Kalevipoja Rullimaratonil, võtsid võidu meestest venelane Nikolay Yugay Rullibaasi võistkonnast ajaga 01:12:51.18 ja naistest lätlanna Laima ...
Kalevipoja - Rulluisumaraton
Kalevipoja - Rulluisumaraton naistestart
Kalevipoja - IIZI Skate
Kalevipoja - Suusarull
Kalevipoja - POP Lastesõit
Kalevipoja - Ratastooliralli
301 Moved Permanently Date: Sun, 22 Jul 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja Rullimaraton (EMT Rullituur 5.etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 2008 
Aeg 18.08.2012
Koht Mustvee EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants 11:00 Ratastooliralli 1,5 km
11:05 PISIRULL 500 m
11:15 POP Lastesõit 3,6 km
12:00 Rulluisumaraton 43,8 km
12:05 Rulluisumaratoni Naistestart 43,8 km
14:30 IIZI skate 21,9 km
14:40 Suusarull 21,9 km
Korraldaja Eesti Rulluisuliit, TopSport OÜ, Jaanus Ritson, Tel. +372 5551 2999, jaanus@topsport.ee  
rullituur12_i1.gif
• PROGRAMM • STARDINIMEKIRI • KOONDARVESTUS
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 360 Maraton- üldarvestus: 138 Maraton- naiste start: 35 Pisirull: 17 POP Lastesõit: 37 IIZI Skate: 117 Suusarull: 15 Mehi: 231 Naisi: 129 Võistkondade arvestus: 20 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Kaupo Koplus A2K Sport M50 Maraton- üldarvestus
2. Vello Teder Aave Transport Mehed Suusarull
3. Jako Tempel ABB Spordiklubi M-põhiklass Maraton- üldarvestus
4. Maiken Haarde ABB Spordiklubi N-Põhiklass Maraton- naiste start
5. Mari-Liis Sau Abec N-Põhiklass Maraton- naiste start
6. Paavo Pals Abec M40 Maraton- üldarvestus
7. Eleandra Saaremägi Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
8. Karolyna Prohorenko Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
9. Kermo Voitka Adavere/Bont M14 IIZI Skate
10. Mariana Kees Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
11. Mariin Sarap Adavere/Bont N19 IIZI Skate
12. Markus Sarap Adavere/Bont P12 POP Lastesõit
13. Sander Pomjalov Adavere/Bont M14 IIZI Skate
14. Sten Miljand Adavere/Bont P12 POP Lastesõit
15. Tuuli Vaher Adavere/Bont N14 IIZI Skate
16. Viktoria Eistre Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
17. Aleks Luik Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
18. Anneli Rosin Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
19. Elizabeth Jõgi Albe Team/Bont T12 POP Lastesõit
20. Helen Riga Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
21. Indrek Tobreluts Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
22. Kert Keskpaik Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
23. Kristiine Kalev Albe Team/Bont N14 IIZI Skate
24. Lauri Koort Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
25. Markko Adelbert Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
26. Mart Markus Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
27. Marten Liiv Albe Team/Bont M19 IIZI Skate
28. Sigrid Sõggel Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
29. Annika Lehtmets Alpi suusaklubi T12 POP Lastesõit
30. Brita Tõnne Alpi suusaklubi T12 POP Lastesõit
31. Helen Aart Alpi Suusaklubi Naised IIZI Skate
32. Helerin Lokutsievski Alpi suusaklubi T12 POP Lastesõit
33. Malle Rohtla Alpi Suusaklubi Naised IIZI Skate
34. Maryte Mooses Alpi suusaklubi T12 POP Lastesõit
35. Robin Nirgi Alpi Suusaklubi M14 IIZI Skate
36. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M19 IIZI Skate
37. Guntis Pildiņš apexski Mehed IIZI Skate
38. Ieva Pildiņa apexski N14 IIZI Skate
39. Karlis Vancovics ASI Ski-box M19 IIZI Skate
40. Andris Krauja ASI- SKI BOX M50 Maraton- üldarvestus
41. Dainis Krauja ASI- SKI BOX P12 POP Lastesõit
42. Haralds Dernovs ASI- SKI BOX P12 POP Lastesõit
43. Dzintars Sarmulis ASI-ski box M40 Maraton- üldarvestus
44. Kristers Cernevskis ASI-SKI BOX M14 IIZI Skate
45. Kristers Kugenieks ASI-SKI BOX M14 IIZI Skate
46. Rudolfs Neibergs ASI-SKI BOX P12 POP Lastesõit
47. Janno Luik AT Spordiklubi Saarlased M-põhiklass Maraton- üldarvestus
48. Kuido Koppel AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
49. Tarvi Ollema AT Spordiklubi Saarlased Mehed IIZI Skate
50. Tõnu Koppel AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
51. Toomas Silluste AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
52. Viktors Kokins BJC P12 POP Lastesõit
53. Anti Kruutmann Conviso M-põhiklass Maraton- üldarvestus
54. Ain Parve Eesti Panga SK M60 Maraton- üldarvestus
55. Airat Fahrutdinov Eesti Raudtee SK Mehed Suusarull
56. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Suusarull
57. Merje Matvere Elion Ettevõtted AS N-Põhiklass Suusarull
58. Indrek Aarna Enefit/Eesti Energia SK M40 Maraton- üldarvestus
59. Aimur Uuk Hawaii Express M50 Maraton- üldarvestus
60. Hendrik Paul Laosma HK Purikad P12 POP Lastesõit
61. Andrew Votiakov Inlinelife M-põhiklass Maraton- üldarvestus
62. Vladimir Sizikov InlineLife M-põhiklass Maraton- üldarvestus
63. Kaspar Kaljuvee Jäähokiklubi PURIKAD M14 IIZI Skate
64. Priit Kaasik Jõhvi RS M40 Maraton- üldarvestus
65. Urmas Grüning Jõhvi RS M40 Maraton- üldarvestus
66. Kaspar Päärson Kaheksarattalised M14 IIZI Skate
67. Andre Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
68. Enn Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
69. Jaagup Lehes Kuldsed Käed / Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
70. Jüri Kimmel Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
71. Merle Kilvits Kuldsed Käed / Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
72. Sten-Mark Virro Kuldsed Käed / Team M19 IIZI Skate
73. Taire Ehaver Kuldsed Käed / Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
74. Tanel Ojala Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
75. Alina Savrucka Laimite N14 IIZI Skate
76. Dzintars Melbardis Laimite M50 Maraton- üldarvestus
77. Edgars Nezamovs Laimite P12 POP Lastesõit
78. Kairit Pihlak Moonaküla Naised IIZI Skate
79. Marika Kink Moonaküla Naised IIZI Skate
80. Julia Barakova Moscow Urban Race N-Põhiklass Maraton- naiste start
81. Anu Limberg MTÜ Jahikool N19 IIZI Skate
82. Ilona Alla MTÜ Jahikool Naised IIZI Skate
83. Tanel Lees MTÜ Jahikool Mehed IIZI Skate
84. Ain Veemees Otepää M-põhiklass Maraton- üldarvestus
85. Toivo Tomingas Pärnu M50 Maraton- üldarvestus
86. Lauris Bitenieks Powerslide Latvia M-põhiklass Maraton- üldarvestus
87. Oskars Pundurs Powerslide Latvia M-põhiklass Maraton- üldarvestus
88. Roberts Pundurs Powerslide Latvia M-põhiklass Maraton- üldarvestus
89. Reinis Znotins Powerslide Latvia/Laimite M19 IIZI Skate
90. Anti Põldoja Pro IT Sport M-põhiklass Maraton- üldarvestus
91. Hannes Mulla Pro IT Sport M-põhiklass Maraton- üldarvestus
92. Igor Milyutin RASTA M-põhiklass Maraton- üldarvestus
93. Jaak Veskimeister Rõõmurull Mehed IIZI Skate
94. Märt Kuus Rõuge M-põhiklass Maraton- üldarvestus
95. Diana Kaareste Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
96. Enel Kõrva Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
97. Sandra Alusalu Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
98. Saskia Alusalu Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
99. Mathilde Manuela Nigul Rullibaas N14 IIZI Skate
100. Natali Nora Nigul Rullibaas T8 Pisirull
101. Arto Rammul Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
102. Marti Jeltsov Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
103. Mati Kermas Rullibaas 30km/h M50 Maraton- üldarvestus
104. Rainer Rammul Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
105. Aivar Kamenjuk Rullibaas 35km/h M50 Maraton- üldarvestus
106. Alar Nigul Rullibaas 35km/h M40 Maraton- üldarvestus
107. Karel Kruuser Rullibaas 35km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
108. Magnus Liikvart Rullibaas 35km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
109. Rauno Kamenjuk Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
110. Tõnis Tali Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
111. Tiit Orlovski Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
112. Viktoras Cesulis Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
113. Danila Ruusu Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
114. Jaan Saks Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
115. Nikolay Yugay Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
116. Tõnis Paalme Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
117. Andrus Kuusk Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
118. Ingmar Vutt Rulluisuklubi 8R 1 M40 Maraton- üldarvestus
119. Rain Marrandi Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
120. Raul Villo Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
121. Elmer Taim Rulluisuklubi 8R 2 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
122. Erkki Pikk Rulluisuklubi 8R 2 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
123. Heinz Kask Rulluisuklubi 8R 2 M40 Maraton- üldarvestus
124. Veiko Germann Rulluisuklubi 8R 2 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
125. Kuno Peek Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
126. Maksim Miroshnikov Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
127. Margus Leet Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
128. Veiko Ilves Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
129. Andrek Sikka Rulluisuklubi 8R 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
130. Taivo Päärson Rulluisuklubi 8R 4 M40 Maraton- üldarvestus
131. Tarmo Leek Rulluisuklubi 8R 4 M50 Maraton- üldarvestus
132. Andre Arumäe Rulluisuklubi ABEC M40 Maraton- üldarvestus
133. Andres Kaukver Rulluisuklubi ABEC M50 Maraton- üldarvestus
134. Aniita Kokk Rulluisuklubi ABEC Naised IIZI Skate
135. Frid Kaljas Rulluisuklubi ABEC M40 Maraton- üldarvestus
136. Raul Krooni Rulluisuklubi Abec M40 Maraton- üldarvestus
137. Anneli Lelle Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
138. Ene Ilver Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
139. Maiu Kivimäe Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N40 Maraton- naiste start
140. Pille Muni Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
141. Arbo Maisa Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M40 Maraton- üldarvestus
142. Holger Mägi Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M-põhiklass Maraton- üldarvestus
143. Marek Lemsalu Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M40 Maraton- üldarvestus
144. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M50 Maraton- üldarvestus
145. Rainer Tobreluts Saint-Gobain Glass Estonia SE M40 Maraton- üldarvestus
146. Yury Vlasov SC Romashkovo Mehed Suusarull
147. Kirke Pollisinski Shark T12 POP Lastesõit
148. Ansis Eljasans SkiBox/ Jurmalas AK M-põhiklass Maraton- üldarvestus
149. Laima Kaufina SkiBox/ Jurmalas AK N-Põhiklass Maraton- naiste start
150. Sulev Lokk SPY-rull M40 Maraton- üldarvestus
151. Moa Kronborg Stockholm speedskaters T12 POP Lastesõit
152. Geidi Kruusmann Tamsalu N-Põhiklass Maraton- naiste start
153. Getrin Raudsepp Tamsalu T8 Pisirull
154. Lembit Saart Tamsalu M50 Maraton- üldarvestus
155. Jarek Mäestu Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
156. Margo Renter Tartu Inline Dreaming Team M40 Maraton- üldarvestus
157. Mart Roosimaa Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
158. Vahur Valvas Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
159. Aivar Hirmo Tartu Inline Happy Team M40 Maraton- üldarvestus
160. Andrus Undrest Tartu Inline Happy Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
161. Hassar Jurs Tartu Inline Happy Team M40 Maraton- üldarvestus
162. Margus Pedaste Tartu Inline Happy Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
163. Kaisa Parksepp Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
164. Katrin Kiisk Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
165. Piret Jerlakas Tartu Inline Rolling Team N40 Maraton- naiste start
166. Siiri Silm Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
167. Boris Meldre Tartu Inline Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
168. Kadi Nisu Tartu Inline Team Naised IIZI Skate
169. Liana Sevastjanova Tartu Inline Team N14 IIZI Skate
170. Lille Loo Tartu Inline Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
171. Mart Kainel Tartu Inline Team M60 Maraton- üldarvestus
172. Merike Kangro Tartu Inline Team Naised IIZI Skate
173. Olavi Ärm Tartu Inline Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
174. Veikko Kiisk Tartu Inline Team M40 Maraton- üldarvestus
175. Marek Ilves Tartu Inline Team 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
176. Rene Krull Tartu Inline Team 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
177. Anatoli Sevastjanov Tartu Inline Team SHG M60 Maraton- üldarvestus
178. Argo Sõõru Tartu Inline Team SHG M40 Maraton- üldarvestus
179. Lennart Raudsepp Tartu Inline Team SHG M40 Maraton- üldarvestus
180. Torbjörn Köhler Tartu Inline Team SHG M60 Maraton- üldarvestus
181. Evelin Lätt Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
182. Kersti Toots Tartu Inline Team Sparks N40 Maraton- naiste start
183. Olga Gapejeva Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
184. Reili Põvvat Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
185. Aiki Laaneots TARTU SUUSAKLUBI Naised Suusarull
186. Janek Truu Tartu Suusaklubi Mehed Suusarull
187. Kadri Kase Tõstamaa SK T12 POP Lastesõit
188. Pilvi Kase Tõstamaa SK Naised IIZI Skate
189. Taivo Kutser USS Security M40 Maraton- üldarvestus
190. Jaanus Laugus UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
191. Jaanus Ritson UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
192. Kaur Meressaar UusMaa/Rollerblade M-põhiklass Maraton- üldarvestus
193. Mika Sucksdorff UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
194. Ants Kuusik VAK STAIER M60 Maraton- üldarvestus
195. Stanislav Zelentsov WETT International Transport Mehed Suusarull
196. Ahti Oks M-põhiklass Maraton- üldarvestus
197. Ahto Räpo M-põhiklass Maraton- üldarvestus
198. Alar Ivanov Mehed IIZI Skate
199. Aldis Ordelovskis P8 Pisirull
200. Aleksander Märdimäe Mehed IIZI Skate
201. Aleksander Tilba M50 Maraton- üldarvestus
202. Aleksander Tishtshenkov Mehed Suusarull
203. Aleksander Tishtshenkov M60 Maraton- üldarvestus
204. Aleksejs Savruckis Mehed IIZI Skate
205. Alexey Rukhovets M-põhiklass Maraton- üldarvestus
206. Alo Variksoo M60 Maraton- üldarvestus
207. Anatoli Sillari Mehed IIZI Skate
208. Andrei Alamaa Mehed Suusarull
209. Andrei Predtechenskii M-põhiklass Maraton- üldarvestus
210. Andres Kõiv Mehed IIZI Skate
211. Andres Keba Mehed IIZI Skate
212. Andrey Stepanov M40 Maraton- üldarvestus
213. Annika Reiner Naised IIZI Skate
214. Antti Haljak M-põhiklass Maraton- üldarvestus
215. Argo Raie P12 POP Lastesõit
216. Argo Raie M14 IIZI Skate
217. Arko Kurg Mehed IIZI Skate
218. Arne Vasemägi Mehed IIZI Skate
219. Arta Irbe N14 IIZI Skate
220. Arvi Järsk Mehed IIZI Skate
221. Arvi Schilf Mehed Suusarull
222. Boriss Teder M50 Maraton- üldarvestus
223. Brita Puusemp N14 IIZI Skate
224. Carleen Kaasik T8 Pisirull
225. Christopher Pihlakas M14 IIZI Skate
226. Darja Kivatsitskaja N19 IIZI Skate
227. Dmitri Smirnov Mehed Suusarull
228. Egor Abalakin M40 Maraton- üldarvestus
229. Erich Valksaar M60 Maraton- üldarvestus
230. Ermet Vain Mehed IIZI Skate
231. Eve Keerus-Jusupov Naised IIZI Skate
232. Eve Kurist Naised IIZI Skate
233. Evelin Kõrvel Naised IIZI Skate
234. Evita Leitane Naised IIZI Skate
235. Fantagiro Hanko T8 Pisirull
236. Gerli Eltermaa N19 IIZI Skate
237. Guntis Pazuha M40 Maraton- üldarvestus
238. Hannes Roomet M50 Maraton- üldarvestus
239. Helbe Karukäpp Naised IIZI Skate
240. Helena Schilf P12 POP Lastesõit
241. Helene Schilf Naised IIZI Skate
242. Henri Voogla Mehed Suusarull
243. Ingvar Mägi M-põhiklass Maraton- üldarvestus
244. Ivar Rooma Mehed IIZI Skate
245. Jaak Männik Mehed IIZI Skate
246. Jaan Oder M-põhiklass Maraton- üldarvestus
247. Jana Varik Naised IIZI Skate
248. Janar Lubi Mehed IIZI Skate
249. Janek Kivimurd Mehed IIZI Skate
250. Janeks Malinovskis M-põhiklass Maraton- üldarvestus
251. Janeli Jallai N-Põhiklass Maraton- naiste start
252. Janika Usin N40 Maraton- naiste start
253. Janne Kaun Naised IIZI Skate
254. Jürmo Rooma P12 POP Lastesõit
255. Johanna Schilf T12 POP Lastesõit
256. Joosep Lubi P8 Pisirull
257. Kadri Allas N19 IIZI Skate
258. Kadri Pihlakas Naised IIZI Skate
259. Kaia Tamm Naised IIZI Skate
260. Kaidi Maasik T12 POP Lastesõit
261. Kaido Kivipõld M-põhiklass Maraton- üldarvestus
262. Kaido Kurrikoff M-põhiklass Maraton- üldarvestus
263. Kaija Saart Naised IIZI Skate
264. Kaija Songisepp Naised IIZI Skate
265. Kaire Antonova Naised IIZI Skate
266. Kaisa Pollisinski T12 POP Lastesõit
267. Karl Saare P12 POP Lastesõit
268. Karlis Jusupov P12 POP Lastesõit
269. Katrin Kibus Naised IIZI Skate
270. Kaupo Raud Mehed IIZI Skate
271. Keijo Hännikäinen M-põhiklass Maraton- üldarvestus
272. Kert Riitsalu M14 IIZI Skate
273. Kerttu Märdimäe T12 POP Lastesõit
274. Kertu Pollisinski T8 Pisirull
275. Kertu Soonberg Naised IIZI Skate
276. Kertu Toht T8 Pisirull
277. Ketlyn Tänavsuu Naised IIZI Skate
278. Kristi Moorits Naised IIZI Skate
279. Kristi Rahumägi N-Põhiklass Maraton- naiste start
280. Kristi Väljaots Naised IIZI Skate
281. Kristian Tänavsuu Mehed IIZI Skate
282. Kristian-Viktor Parvei Mehed IIZI Skate
283. Kristiina Maajärv Naised IIZI Skate
284. Kristjan Havam P12 POP Lastesõit
285. Kristjan Puna M-põhiklass Maraton- üldarvestus
286. Laura Schilf N19 IIZI Skate
287. Laura-Liis Juursalu Naised IIZI Skate
288. Liis Viksi Naised IIZI Skate
289. Liisa Jusupov T8 Pisirull
290. Liivika Ivanov Naised IIZI Skate
291. Livian Laaneots N40 Maraton- naiste start
292. Ljudmilla Mastovits N40 Maraton- naiste start
293. Magnar Meinart Mehed IIZI Skate
294. Magnus Varik Mehed IIZI Skate
295. Mairo Pukk M-põhiklass Maraton- üldarvestus
296. Marge Kaasik Naised IIZI Skate
297. Maria Soonberg Naised IIZI Skate
298. Marianne Thalfeldt Naised IIZI Skate
299. Marie-Annabel Reiner N14 IIZI Skate
300. Marija Savrucka T8 Pisirull
301. Marili Rannu Naised IIZI Skate
302. Mariliis Ojavee T8 Pisirull
303. Mario Plaas M-põhiklass Maraton- üldarvestus
304. Markus Ojavee P8 Pisirull
305. Martin Ojavee P12 POP Lastesõit
306. Mati Mällo Mehed IIZI Skate
307. Matti Põdra Mehed IIZI Skate
308. Meelis Lill M40 Maraton- üldarvestus
309. Meelis Tammre M-põhiklass Maraton- üldarvestus
310. Merlin Oja Naised IIZI Skate
311. Merlis Jusupov Mehed IIZI Skate
312. Mikhail Zhilin M-põhiklass Maraton- üldarvestus
313. Mirtel Puna T8 Pisirull
314. Nana Schilf T12 POP Lastesõit
315. Oleg Kovaljov Mehed Suusarull
316. Olev Kroon M50 Maraton- üldarvestus
317. Peeter Kruusement M60 Maraton- üldarvestus
318. Piret Saare Naised IIZI Skate
319. Raido Raagmaa M-põhiklass Maraton- üldarvestus
320. Rainer Talving Mehed IIZI Skate
321. Raivo Kõnnusaar M-põhiklass Maraton- üldarvestus
322. Randar Ivanov M19 IIZI Skate
323. Rasmus Parvei P8 Pisirull
324. Reelika Loomann N-Põhiklass Maraton- naiste start
325. Reelika Nurmsaar Naised IIZI Skate
326. Reet Kruusmann Naised IIZI Skate
327. Renda Randoja N40 Maraton- naiste start
328. Rene Pihlak Mehed IIZI Skate
329. Riharde Ordelovskis P8 Pisirull
330. Rihards Ordelovskis P8 Pisirull
331. Risto Kaasik Mehed IIZI Skate
332. Sander Ivanov M14 IIZI Skate
333. Sander Ivanov P12 POP Lastesõit
334. Sergei Maksimov Mehed Suusarull
335. Sivert Antonov P12 POP Lastesõit
336. Svetlana Chumovitckaia N-Põhiklass Maraton- naiste start
337. Tanel Tepaskent Mehed Suusarull
338. Tanel Veeremaa M-põhiklass Maraton- üldarvestus
339. Tea Visse Naised IIZI Skate
340. Thea Blumberg N40 Maraton- üldarvestus
341. Tiit Paju Mehed IIZI Skate
342. Tobias Nirgi P8 Pisirull
343. Tommi Välja P12 POP Lastesõit
344. Tonijs Leitans M-põhiklass Maraton- üldarvestus
345. Triinu Habakuk Naised IIZI Skate
346. Triinu Keedus Naised IIZI Skate
347. Tuuli Paju Naised IIZI Skate
348. Vahur Kukk M50 Maraton- üldarvestus
349. Vasiliy Karnatsky M-põhiklass Maraton- üldarvestus
350. Veiko Tammik M40 Maraton- üldarvestus
351. Veronika Remsel Naised IIZI Skate
352. Vladimir Baskakov M50 Maraton- üldarvestus

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Anatoli, sevka49@mail.ru, 20.08.2012 14:35
Kalevipoja rull pildid http://fotki.yandex.ru/users/seva1949/view/557887/?page=0#preview
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 19.08.2012 11:13
Pildid ja video http://wp.me/p2E0Co-p0
margus, , 19.08.2012 09:33
Pildid: http://www.8r.ee/index.php/pildid
Maksim, vespertilio@land.ru, 16.08.2012 23:15
Thx.. Okay ) but number.. see tomorrow..
Rulliklubi, , 16.08.2012 16:15
Dear Maksim, Yes, the internet registration ended yesterday. You can still register on the competition day in the registration tent, at least 45 minutes before the start.
Maksim, vespertilio@land.ru, 16.08.2012 12:57
Pfff.. regist is close (( ;-(
Tarvi Varik, tarvi.varik@solo.delfi.ee, 04.08.2012 19:06
Müüa stardi nr. Tartu RUM pikemale distantsile. Hind 10 EUR + ümberregistreerimisetasu 10 EUR. Momendil ise tööasjus Soomes ja ei saa osaleda. Tel: 53323333 või 56609581
Ilme, , 04.08.2012 08:15
Müün stardi nr Tartu RUM 48 km-le(10.-)+ümber registreerimis tasu 10.- Kuna vigastuse tõttu ise ei osale.Ümber reg. on aega 11.08-ni. 56987313


Kõige populaarsemad
Rullituur12_r1
EMT_11
Tallink
Saku
Ramirent
ABCMotors_11
ROLLERBALDE
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Rullituur12_r1
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE