estenglv
WAP version
Login form
RSS
EMT Rullituuri raames toimusid Kundas ka rulluisutamise Eesti Meistrivõistlused 01.08.2012 (0)
Pühapäeval, 29. Juulil toimunud EMT Rullituuri Kunda Rullimaratoni rulluisumaratoni arvestuses võitsid meestest Albe Team Bont sõitja Indrek Tobreluts ajaga 01:06:02.31 ning naistest Rollerblade ...
Kunda - Rulluisumaraton
Kunda - Rulluisumaraton naistestart
Kunda - IIZI Skate
Kunda - Suusarull
Kunda - POP Lastesõit
301 Moved Permanently Date: Mon, 10 Dec 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kunda Rullimaraton (EMT Rullituur 4.etapp)
Vaata ka 2011 
Aeg 29.07.2012
Koht Kunda EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants

11:00 PISIRULL 500 m
11:10 POP Lastesõit 1,5 km
11:15 Ratastoolisõit 1,5 km
12:00 Rulluisumaraton 40 km
12:02 Rulluisumaratoni Naiste start
12:10 IIZI skate 20 km
12:15 Suusarull 20 km

Korraldaja Rulliklubi MTÜ, Huviklubi Nelson, TopSport OÜ
rullituur12_i1.gif
• STARDINIMEKIRI • PROGRAMM • KOONDARVESTUS
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 401 Maraton- üldarvestus: 150 Maraton- naiste start: 44 Pisirull: 15 POP Lastesõit: 37 IIZI Skate: 137 Suusarull: 18 Mehi: 249 Naisi: 152 Võistkondade arvestus: 20 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Vello Teder Aave Transport Mehed Suusarull
2. Jako Tempel ABB Spordiklubi M-põhiklass Maraton- üldarvestus
3. Mari-Liis Sau ABEC N-Põhiklass Maraton- naiste start
4. Paavo Pals Abec M40 Maraton- üldarvestus
5. Eleandra Saaremägi Adavere/Bont N14 IIZI Skate
6. Karolyna Prohorenko Adavere/Bont N14 IIZI Skate
7. Kermo Voitka Adavere/Bont M14 IIZI Skate
8. Mariin Sarap Adavere/Bont N19 IIZI Skate
9. Markus Sarap Adavere/Bont P12 POP Lastesõit
10. Sandra Pomjalov Adavere/Bont N14 IIZI Skate
11. Sten Miljand Adavere/Bont M14 IIZI Skate
12. Tuuli Vaher Adavere/Bont N14 IIZI Skate
13. Viktoria Eistre Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
14. Aleks Luik Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
15. Anneli Rosin Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
16. Ats Kallais Albe Team/Bont M40 Maraton- üldarvestus
17. Elizabeth Jõgi Albe Team/Bont T12 POP Lastesõit
18. Helen Riga Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
19. Indrek Tobreluts Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
20. Kert Keskpaik Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
21. Kristiine Kalev Albe Team/Bont N14 IIZI Skate
22. Lauri Koort Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
23. Markko Adelbert Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
24. Mart Markus Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
25. Marten Liiv Albe Team/Bont M19 IIZI Skate
26. Sigrid Sõggel Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
27. Annika Lehtmets Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
28. Brita Tõnne Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
29. Helen Aart Alpi Suusaklubi Naised IIZI Skate
30. Helerin Lokutsievski Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
31. Malle Rohtla Alpi Suusaklubi Naised IIZI Skate
32. Maryte Mooses Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
33. Robin Nirgi Alpi Suusaklubi M14 IIZI Skate
34. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M19 IIZI Skate
35. Riho Kapp AMBLA SK M60 Maraton- üldarvestus
36. Guntis Pildins apexski Mehed IIZI Skate
37. Ieva Pildina apexski N14 IIZI Skate
38. Antra Zemite ASI - ski box N40 Maraton- naiste start
39. Andris Krauja ASI ski-box M50 Maraton- üldarvestus
40. Atis Vancovics ASI Ski-box Mehed IIZI Skate
41. Haralds Dernovs ASI ski-box P12 POP Lastesõit
42. Karlis Vancovics ASI Ski-box M19 IIZI Skate
43. Lelde Vancovica ASI Ski-box Naised IIZI Skate
44. Rudolfs Neibergs ASI ski-box M14 IIZI Skate
45. Dzintars Sarmulis ASI-ski box M40 Maraton- üldarvestus
46. Edgars Sarmulis ASI-ski box M19 IIZI Skate
47. Arta Irbe ASI-skibox N14 IIZI Skate
48. Haralds Dernovs ASI-skibox M14 IIZI Skate
49. Kristers Cernevskis ASI-skibox M14 IIZI Skate
50. Kristers Kugenieks ASI-skibox M14 IIZI Skate
51. Laine Kreitale ASI-skibox N14 IIZI Skate
52. Rudolfs Neibergs ASI-skibox P12 POP Lastesõit
53. Janno Luik AT Spordiklubi Saarlased M-põhiklass Maraton- üldarvestus
54. Kuido Koppel AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
55. Tarvi Ollema AT Spordiklubi Saarlased Mehed IIZI Skate
56. Tõnu Koppel AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
57. Toomas Silluste AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
58. Jurgis Ceplis BJC P12 POP Lastesõit
59. Krisjanis Ceplis BJC M14 IIZI Skate
60. Alina Savrucka BJC Laimite N14 IIZI Skate
61. Anti Kruutmann Conviso M-põhiklass Maraton- üldarvestus
62. Ain Parve Eesti Panga SK M60 Maraton- üldarvestus
63. Airat Fahrutdinov Eesti Raudtee SK Mehed Suusarull
64. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Suusarull
65. Aivo Koger Elion Mehed IIZI Skate
66. Kuno Oja Elion M40 Maraton- üldarvestus
67. Merje Matvere Elion N-Põhiklass Maraton- naiste start
68. Ardo Asperk EMT Mehed IIZI Skate
69. Katrin Väärtnõu EMT Naised IIZI Skate
70. Toomas Teesaar EMT M-põhiklass Maraton- üldarvestus
71. Indrek Aarna Enefit/Eesti Energia SK M40 Maraton- üldarvestus
72. Aimur Uuk Hawaii Express M50 Maraton- üldarvestus
73. Andrew Votiakov InlineLife M-põhiklass Maraton- üldarvestus
74. Vladimir Sizikov InlineLife M-põhiklass Maraton- üldarvestus
75. Kaspar Kaljuvee Jäähokiklubi PURIKAD M14 IIZI Skate
76. Urmas Grüning Jõhvi RS M40 Maraton- üldarvestus
77. Kaspar Päärson Kaheksarattalised M14 IIZI Skate
78. Maidu Vahtra Keri-Hyva' Sport M40 Maraton- üldarvestus
79. Enn Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
80. Jaagup Lehes Kuldsed Käed / Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
81. Ketrud Tühane Kuldsed Käed / Team Naised IIZI Skate
82. Merle Kilvits Kuldsed Käed / Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
83. Rene Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
84. Taire Ehaver Kuldsed Käed / Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
85. Tanel Ojala Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
86. Alina Savrucka Laimite T12 POP Lastesõit
87. Dzintars Melbardis Laimite M50 Maraton- üldarvestus
88. Edgars Nezamovs Laimite M14 IIZI Skate
89. Inta Bula-Biteniece Laimite N-Põhiklass Maraton- naiste start
90. Niks Strautins Laimite M19 IIZI Skate
91. Vadims Denis Makarenko Laimite M14 IIZI Skate
92. Rihards Ordelovskis LR BJC Laimitie P8 Pisirull
93. Kairit Pihlak Moonaküla Naised IIZI Skate
94. Marika Kink Moonaküla Naised IIZI Skate
95. Ilona Alla MTÜ Jahikool Naised IIZI Skate
96. Ain Veemees Otepää M-põhiklass Maraton- üldarvestus
97. Ingvar Mägi P.P. Ehitusjärelevalve M-põhiklass Maraton- üldarvestus
98. Toivo Tomingas Pärnu M50 Maraton- üldarvestus
99. Maksim Vysotsky PowerSlide - Russia M-põhiklass Maraton- üldarvestus
100. Lauris Bitenieks Powerslide Latvia M-põhiklass Maraton- üldarvestus
101. Oskars Pundurs Powerslide Latvia M-põhiklass Maraton- üldarvestus
102. Roberts Pundurs Powerslide Latvia M-põhiklass Maraton- üldarvestus
103. Reinis Znotins Powerslide Latvia/Laimite M19 IIZI Skate
104. Hannes Mulla Pro IT OÜ M-põhiklass Maraton- üldarvestus
105. Anti Põldoja Pro IT Sport M-põhiklass Maraton- üldarvestus
106. Jaak Veskimeister Rõõmurull Mehed IIZI Skate
107. Dmitri Smirnov Remotek Ehitus Mehed Suusarull
108. Diana Kaareste Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
109. Enel Kõrva Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
110. Sandra Alusalu Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
111. Saskia Alusalu Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
112. Gloria Veskimeister Rull-iluuisuklubi "FOX" T12 POP Lastesõit
113. Elina Orgla Rullibaas T12 POP Lastesõit
114. Mathilde Manuela Nigul Rullibaas N14 IIZI Skate
115. Natali Nora Nigul Rullibaas T8 Pisirull
116. Olga Ruusu Rullibaas T12 POP Lastesõit
117. Arto Rammul Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
118. Marti Jeltsov Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
119. Mati Kermas Rullibaas 30km/h M50 Maraton- üldarvestus
120. Rainer Rammul Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
121. Aivar Kamenjuk Rullibaas 35km/h M50 Maraton- üldarvestus
122. Alar Nigul Rullibaas 35km/h M40 Maraton- üldarvestus
123. Karel Kruuser Rullibaas 35km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
124. Magnus Liikvart Rullibaas 35km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
125. Rauno Kamenjuk Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
126. Tõnis Tali Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
127. Tiit Orlovski Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
128. Viktoras Cesulis Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
129. Danila Ruusu Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
130. Jaan Saks Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
131. Nikolay Yugay Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
132. Tõnis Paalme Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
133. Terje Vingisaar Rulluisuklubi 8R N-Põhiklass Maraton- naiste start
134. Andrus Kuusk Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
135. Ingmar Vutt Rulluisuklubi 8R 1 M40 Maraton- üldarvestus
136. Rain Marrandi Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
137. Raul Villo Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
138. Elmer Taim Rulluisuklubi 8R 2 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
139. Erkki Pikk Rulluisuklubi 8R 2 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
140. Heinz Kask Rulluisuklubi 8R 2 M40 Maraton- üldarvestus
141. Veiko Germann Rulluisuklubi 8R 2 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
142. Kuno Peek Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
143. Maksim Miroshnikov Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
144. Margus Leet Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
145. Veiko Ilves Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
146. Andrek Sikka Rulluisuklubi 8R 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
147. Taivo Päärson Rulluisuklubi 8R 4 M40 Maraton- üldarvestus
148. Tarmo Leek Rulluisuklubi 8R 4 M50 Maraton- üldarvestus
149. Andre Arumäe Rulluisuklubi ABEC M40 Maraton- üldarvestus
150. Andres Kaukver Rulluisuklubi ABEC M50 Maraton- üldarvestus
151. Aniita Kokk Rulluisuklubi ABEC Naised IIZI Skate
152. Frid Kaljas Rulluisuklubi ABEC M40 Maraton- üldarvestus
153. Madli Tõitoja Rulluisuklubi ABEC N-Põhiklass Maraton- naiste start
154. Raul Krooni Rulluisuklubi Abec M40 Maraton- üldarvestus
155. Signe Ventsel Rulluisuklubi ABEC N-Põhiklass Maraton- naiste start
156. Anneli Lelle Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
157. Ene Ilver Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
158. Maiu Kivimäe Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N40 Maraton- naiste start
159. Pille Muni Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
160. Arbo Maisa Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M40 Maraton- üldarvestus
161. Holger Mägi Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M-põhiklass Maraton- üldarvestus
162. Marek Lemsalu Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M40 Maraton- üldarvestus
163. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M50 Maraton- üldarvestus
164. Rainer Tobreluts Saint-Gobain Glass Estonia SE M40 Maraton- üldarvestus
165. Martin Pärn SK Altius M19 IIZI Skate
166. Ansis Eljasans SkiBox/ Jurmalas AK M-põhiklass Maraton- üldarvestus
167. Laima Kaufina SkiBox/ Jurmalas AK N-Põhiklass Maraton- naiste start
168. Toomas Prangli SORAINEN Adventure Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
169. Ergo Sõõru Spordimaailm.ee Mehed IIZI Skate
170. Moa Kronborg Stockholm speedskaters T12 POP Lastesõit
171. Janne Tomberg Tabasalu Ujumisklubi Naised IIZI Skate
172. Raul Tomberg Tabasalu Ujumisklubi M-põhiklass Maraton- üldarvestus
173. Geidi Kruusmann Tamsalu N-Põhiklass Maraton- naiste start
174. Getrin Raudsepp Tamsalu T8 Pisirull
175. Lembit Saart Tamsalu M50 Maraton- üldarvestus
176. Harri Toiger Tartu In Line Team Mehed IIZI Skate
177. Jarek Mäestu Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
178. Margo Renter Tartu Inline Dreaming Team M40 Maraton- üldarvestus
179. Mart Roosimaa Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
180. Vahur Valvas Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
181. Aivar Hirmo Tartu Inline Happy Team M40 Maraton- üldarvestus
182. Andrus Undrest Tartu Inline Happy Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
183. Hassar Jurs Tartu Inline Happy Team M40 Maraton- üldarvestus
184. Margus Pedaste Tartu Inline Happy Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
185. Kaisa Parksepp Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
186. Katrin Kiisk Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
187. Piret Jerlakas Tartu Inline Rolling Team N40 Maraton- naiste start
188. Siiri Silm Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
189. Boris Meldre Tartu Inline Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
190. Grete-Lisette Uuemäe Tartu Inline Team T8 Pisirull
191. Kadi Nisu Tartu Inline Team Naised IIZI Skate
192. Liana Sevastjanova Tartu Inline Team N14 IIZI Skate
193. Lille Loo Tartu Inline Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
194. Mart Kainel Tartu Inline Team M60 Maraton- üldarvestus
195. Merike Kangro Tartu Inline Team Naised IIZI Skate
196. Olavi Ärm Tartu Inline Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
197. Triinu Bertelsone-Uuemäe Tartu Inline Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
198. Veikko Kiisk Tartu Inline Team M40 Maraton- üldarvestus
199. Kalle Uuemäe Tartu Inline Team 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
200. Marek Ilves Tartu Inline Team 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
201. Rene Krull Tartu Inline Team 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
202. Anatoli Sevastjanov Tartu Inline Team SHG M60 Maraton- üldarvestus
203. Argo Sõõru Tartu Inline Team SHG M40 Maraton- üldarvestus
204. Lennart Raudsepp Tartu Inline Team SHG M40 Maraton- üldarvestus
205. Torbjörn Köhler Tartu Inline Team SHG M60 Maraton- üldarvestus
206. Evelin Lätt Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
207. Kersti Toots Tartu Inline Team Sparks N40 Maraton- naiste start
208. Olga Gapejeva Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
209. Reili Põvvat Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
210. Aiki Laaneots TARTU SUUSAKLUBI Naised Suusarull
211. Kadri Kase Tõstamaa SK T12 POP Lastesõit
212. Pilvi Kase Tõstamaa SK Naised IIZI Skate
213. Cristian Anton Team TT Mehed Suusarull
214. Taivo Kutser USS Security M40 Maraton- üldarvestus
215. Jaanus Laugus UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
216. Jaanus Ritson UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
217. Kaur Meressaar UusMaa/Rollerblade M-põhiklass Maraton- üldarvestus
218. Mika Sucksdorff UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
219. Ants Kuusik VAK STAIER M60 Maraton- üldarvestus
220. Stanislav Zelentsov WETT International Transport Mehed Suusarull
221. Ainars Zebers ZZK M40 Maraton- üldarvestus
222. Age Kaljuorg Naised IIZI Skate
223. Ahti Oks M-põhiklass Maraton- üldarvestus
224. Aivar Laanemägi M40 Maraton- üldarvestus
225. Alar Ivanov Mehed IIZI Skate
226. Aleksander Märdimäe Mehed IIZI Skate
227. Aleksander Tilba M50 Maraton- üldarvestus
228. Aleksander Tishtshenkov M60 Maraton- üldarvestus
229. Aleksander Tishtshenkov Mehed Suusarull
230. Aleksandr Kardakov M50 Maraton- üldarvestus
231. Aleksejs Savruckis Mehed IIZI Skate
232. Alexander Merdeev M-põhiklass Maraton- üldarvestus
233. Alo Variksoo M60 Maraton- üldarvestus
234. Alvar Pärn M40 Maraton- üldarvestus
235. Andrei Alamaa Mehed Suusarull
236. Andrei Predtechenskii M-põhiklass Maraton- üldarvestus
237. Andres Kõiv Mehed IIZI Skate
238. Andres Lindemann Mehed IIZI Skate
239. Anneli Tõugjas N-Põhiklass Maraton- naiste start
240. Annika Reiner Naised IIZI Skate
241. Antti Haljak M-põhiklass Maraton- üldarvestus
242. Anu Limberg N19 IIZI Skate
243. Argo Raie P12 POP Lastesõit
244. Argo Raie M14 IIZI Skate
245. Arvi Schilf Mehed Suusarull
246. Boriss Teder M50 Maraton- üldarvestus
247. Brita Puusemp N14 IIZI Skate
248. Carleen Kaasik T8 Pisirull
249. Christopher Pihlakas M14 IIZI Skate
250. Dagmar Lõhmus Naised Suusarull
251. Darja Kivatsitskaja N19 IIZI Skate
252. Dmitry Zhivotovskiy M14 IIZI Skate
253. Egor Abalakin M40 Maraton- üldarvestus
254. Elis Anete Saksman T8 Pisirull
255. Elise Sass Naised IIZI Skate
256. Ermet Vain Mehed IIZI Skate
257. Eve Keerus-Jusupov Naised IIZI Skate
258. Evelin Kõrvel Naised IIZI Skate
259. Gerli Eltermaa N19 IIZI Skate
260. Guldar Kivro Mehed IIZI Skate
261. Guntis Pazuha M40 Maraton- üldarvestus
262. Hando Tamm M-põhiklass Maraton- üldarvestus
263. Hannes Roomet M50 Maraton- üldarvestus
264. Heiki Roomet M-põhiklass Maraton- üldarvestus
265. Helena Schilf P12 POP Lastesõit
266. Helene Schilf Naised IIZI Skate
267. Heli Erikson Naised IIZI Skate
268. Hendrik Paul Laosma M14 IIZI Skate
269. Hendrik Paul Laosma P12 POP Lastesõit
270. Henri Voogla Mehed Suusarull
271. Ilme Parik Naised IIZI Skate
272. Iuliia Ziuzina N-Põhiklass Maraton- naiste start
273. Ivar Rooma Mehed IIZI Skate
274. Ivari Kruusmann Mehed IIZI Skate
275. Jaak Männik Mehed IIZI Skate
276. Jaan Oder M-põhiklass Maraton- üldarvestus
277. Jana Varik Naised IIZI Skate
278. Janar Lubi Mehed IIZI Skate
279. Jane Puusalu Naised IIZI Skate
280. Janek Kivimurd Mehed IIZI Skate
281. Janeli Jallai N-Põhiklass Maraton- naiste start
282. Janika Usin N40 Maraton- naiste start
283. Janne Kaun Naised IIZI Skate
284. Jürmo Rooma P12 POP Lastesõit
285. Joanna-Liisa Baumann N19 IIZI Skate
286. Johanna Schilf T12 POP Lastesõit
287. Joosep Lubi P8 Pisirull
288. Kadre Maalma Naised IIZI Skate
289. Kadri Pihlakas Naised IIZI Skate
290. Kaia Tamm Naised IIZI Skate
291. Kaido Kivipõld M-põhiklass Maraton- üldarvestus
292. Kaija Saart Naised IIZI Skate
293. Kaija Songisepp Naised IIZI Skate
294. Kaire Antonova Naised IIZI Skate
295. Kaisa Pollisinski T12 POP Lastesõit
296. Kalle Kippar Mehed IIZI Skate
297. Karl Saare M14 IIZI Skate
298. Karlis Jusupov P12 POP Lastesõit
299. Katrin Kibus Naised IIZI Skate
300. Kerli Sarapuu Naised IIZI Skate
301. Kert Riitsalu M14 IIZI Skate
302. Kert Rungi M-põhiklass Maraton- üldarvestus
303. Kerttu Märdimäe T12 POP Lastesõit
304. Kertu Pollisinski T8 Pisirull
305. Kertu Toht T8 Pisirull
306. Ketlyn Tänavsuu Naised IIZI Skate
307. Kirke Pollisinski T12 POP Lastesõit
308. Kristi Väljaots N-Põhiklass Maraton- naiste start
309. Kristian Tänavsuu Mehed IIZI Skate
310. Kristian-Viktor Parvei Mehed IIZI Skate
311. Kristiina Maajärv Naised IIZI Skate
312. Kristjan Havam P12 POP Lastesõit
313. Kristjan Puna M-põhiklass Maraton- üldarvestus
314. Kristofer Soop M-põhiklass Maraton- üldarvestus
315. Laura Schilf N19 IIZI Skate
316. Laura-Liis Juursalu Naised IIZI Skate
317. Liisa Jusupov T8 Pisirull
318. Liivika Ivanov Naised IIZI Skate
319. Liliia Davydkina N-Põhiklass Maraton- naiste start
320. Livian Laaneots N40 Maraton- naiste start
321. Ljudmilla Mastovits N40 Maraton- naiste start
322. Ly Leedu Naised IIZI Skate
323. Madis Leps M-põhiklass Maraton- üldarvestus
324. Magnar Meinart Mehed IIZI Skate
325. Magnus Varik Mehed IIZI Skate
326. Maiken Haarde N-Põhiklass Maraton- naiste start
327. Mairis Kangro Naised IIZI Skate
328. Mairo Pukk M-põhiklass Maraton- üldarvestus
329. Marge Kaasik Naised IIZI Skate
330. Margus Salusaar M-põhiklass Maraton- üldarvestus
331. Marianne Thalfeldt Naised IIZI Skate
332. Marie-Annabel Reiner N14 IIZI Skate
333. Marili Rannu Naised IIZI Skate
334. Mariliis Ojavee T8 Pisirull
335. Markus Ojavee P8 Pisirull
336. Martin Ojavee P12 POP Lastesõit
337. Matti Põdra Mehed IIZI Skate
338. Meelis Jürisaar Mehed Suusarull
339. Meelis Lill M40 Maraton- üldarvestus
340. Meelis Tammre M-põhiklass Maraton- üldarvestus
341. Merili Kriisa Naised IIZI Skate
342. Merilin Jürisaar Naised Suusarull
343. Merit Truus Naised IIZI Skate
344. Merlin Oja Naised IIZI Skate
345. Merlis Jusupov Mehed IIZI Skate
346. Mikhail Filatov Mehed IIZI Skate
347. Mikhail Zhilin M-põhiklass Maraton- üldarvestus
348. Mikk Metstak M-põhiklass Maraton- üldarvestus
349. Mirtel Puna T8 Pisirull
350. Nana Schilf T12 POP Lastesõit
351. Natalia Ganskaya Naised IIZI Skate
352. Neeme Nõlvak M-põhiklass Maraton- üldarvestus
353. Nele Laas Naised IIZI Skate
354. Nina Filatova Naised IIZI Skate
355. Nora Meldre T8 Pisirull
356. Oleg Kovaljov Mehed Suusarull
357. Olev Kroon M50 Maraton- üldarvestus
358. Olle Saare Mehed IIZI Skate
359. Peeter Kruusement M60 Maraton- üldarvestus
360. Pertti Rass M40 Maraton- üldarvestus
361. Piret Saare Naised IIZI Skate
362. Priit Kaasik M40 Maraton- üldarvestus
363. Rainer Talving Mehed IIZI Skate
364. Rait Randoja Mehed IIZI Skate
365. Raivo Kõnnusaar M-põhiklass Maraton- üldarvestus
366. Raivo Rukis M40 Maraton- üldarvestus
367. Randar Ivanov M19 IIZI Skate
368. Reelika Loomann N-Põhiklass Maraton- naiste start
369. Reelika Nurmsaar Naised IIZI Skate
370. Reet Kruusmann Naised IIZI Skate
371. Reigo Vask Mehed Maraton- üldarvestus
372. Reimo Krass M-põhiklass Maraton- üldarvestus
373. Renda Randoja N40 Maraton- naiste start
374. Risto Kaasik Mehed IIZI Skate
375. Sander Ivanov M14 IIZI Skate
376. Sergei Maksimov Mehed Suusarull
377. Siiri Kereme Naised IIZI Skate
378. Sille Strauss N19 IIZI Skate
379. Sivert Antonov P12 POP Lastesõit
380. Svetlana Chumovitckaia N-Põhiklass Maraton- naiste start
381. Tanel Lees Mehed IIZI Skate
382. Tanel Tepaskent Mehed Suusarull
383. Tõnis Orava Mehed Suusarull
384. Tobias Nirgi P8 Pisirull
385. Tommi Välja P12 POP Lastesõit
386. Tonijs Leitans M-põhiklass Maraton- üldarvestus
387. Vallo Rähn Mehed IIZI Skate
388. Vasily Shchiry M-põhiklass Maraton- üldarvestus
389. Vasisliy Karnatsky M-põhiklass Maraton- üldarvestus
390. Veiko Tammik M40 Maraton- üldarvestus
391. Veronika Remsel Naised IIZI Skate
392. Victor Gnuni M50 Maraton- üldarvestus
393. Vladimir Baskakov M50 Maraton- üldarvestus

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
margus (see esimene), margus@8r.ee, 10.08.2012 09:57
Idee ei ole paha ja endalgi korra mingil kujul välgatanud. Rajal täitmisega muidugi see paha lugu, et see võtab kaua aega. Korraldaja poolt olid sellised puhta vee kanistrid võistluskeskuses tegelikult olemas ja sai isegi seda võimalust kasutatud. Kui aga organiseerida joogitopsidega iseseisev laud kõigile, siis peaks kahtlemata korraldaja ikkagi asjasse segatud olema. Muide Kalevipojal on kohalikud selle eest alati ise hoolitsenud ja seal on saanud sõidu ajal juua topsidest.
kolmas margus, , 09.08.2012 09:19
miks mitte paigaldada raja äärde üks joogianum millest iga võistleja saaks oma pudeli vajadusel uuesti täita. lihtne ja keskkonnasõbralik variant. siin saaks ehk 8R klubi isegi pisut kaasa rääkida - 8R logoga joogianum näiteks?
teine margus, , 04.08.2012 23:37
Mina olen harrastaja ja kunda etapp läbitud, kui peale 10 km nägin, et joogipunkti ei olegi, siis oli küll pettumus, oleks siis võinud stardis öelda, et joogipunkte rajal ei ole. See 0,5 l pudel, mis anti alguses see sai kohe otsa. Muidugi peale 35 km anti jooki rajakorraldajate poolt. Aga kui kiiremad sõidavad tunni ja natuke peale, siis kui ma küpsen 2 tundi seal rajal, siis on vahe küll, kas ja millal juua saad. Selles suhtes on ikka möödapanek harrastajate "hoidmises" Võiks pidada veel eraldi harrastust rulluisu ratta läbimõõdu järgi. 110mm ja 90mm jne
Ilme , , 04.08.2012 08:14
Müün stardi nr Tartu RUM 48 km-le(10.-)+ümber registreerimis tasu 10.- Kuna vigastuse tõttu ise ei osale.Ümber reg. on aega 11.08-ni. 56987313
margus leet, margus@8r.ee, 03.08.2012 12:06
Ma pole mingi anonüümne margus. Kirjutasin siis oma nime pikalt välja ka. Tänan eelmist toetuse eest. Ma tõesti tõin Tartu Maratonil juhtunu näiteks mis juhtub palavaga mitte juues. Vabandan kui korraldajaid see näide kuidagi solvas. Tartu Maraton on üritusena väga hästi korraldatud ja ma pole oma kommentaarides kuskil neid milleski süüdistanud. Intrigant ma pole ja rulluisutamise telgitagustega piisavas mahus kursis. Ja mind väga huvitaks, et selliseid kraavi kukkumisi ei juhtuks Rullituuril joogipunkti puudumise tõttu, sest seal pole näiteks kiirabi ka kohe sind ära viimas. Selguse huvides mainin ka ära, et olen kursis, et Tartu Maratoni turvab ka kiirabi. Natuke kurvaks teeb, et anonüümsetele kommenteerijatele ei jõua kohale mida ma püüan öelda.
lukemisosguseka uisudaja, , 03.08.2012 10:08
kuulge sõberid, margus tõi tartu uisumaratoni siinkohal üles kui ühe näite, mida võib teha harrastajaga vedeliku mitte tarbimine. jutt käib EMT RULLITUURIIST, kus see aasta pole mitte ühtegi joogipunkti olnud. Proovige lugeda postitustes KOGU TEKSTI ja 2 korda- vahest siis jõuab kohale..
Vabandused:, , 02.08.2012 22:31
Tartu RM korraldajatele! Kahjuks ongi nii, et sa võid teha joogipunktid kasvõi iga 100m järel, aga ikka leidub mõni "margus" kes tuleb heietama Tartu RM ajal janus vaevlejate kraavis lõpetamisest ja kiirabiga minema viimisest. Sorry, aga aru ma ei saa kas tegemist mõne intrigandi või lihtsalt asjatundmatu inimesega.
margus, , 02.08.2012 10:18
Viimasele. Jutt ei käigi ju Tartust vaid Rullituuri etapist mille all see arutelu ka on. Kui mõtled Tartu näidet, siis see oli toodud selleks, et ülekuumenemisel võivad olla väga karmid tagajärjed. Võimalik, et mõned otsustasid lihtsalt joomisest loobuda. Võimalus selleks oli olemas.
väga vale süüdistus!!!, , 02.08.2012 08:50
Tartu Rulluisumaratonil oli joogipunkt kohe kindlasti olemas!
margus, , 01.08.2012 15:18
Vaidlus juhendi üle ei vii meid kuskile. Pigem küsimus selles, et kas (ainult palavaga) on vajadus joogipunktide järele või mitte. Kuna Rullituuri eesmärk on muuhulgas tuua rajale rohkem harrastajaid, siis ei tahaks kuidagi, et joogi puudumine sunniks inimesi otsustama sportimise asemel grilli ja õlle kasuks. Tartu Maratonil oli näha mis dehüdratsioon ja ülekuumenemine võivad teha - päris mitmed lõpetasid kraavis ja viidi kiirabiga minema. Pool liitrit kaasavõetavat vett on 30 ja rohkemate kraadide juures siiski ebapiisav.


Kõige populaarsemad
Rullituur12_r1
EMT_11
Tallink
Saku
Ramirent
ABCMotors_11
ROLLERBALDE
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Rullituur12_r1
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE