estenglv
WAP version
Login form
RSS
EMT Rullituuri Pärnu etapil võidutsesid välismaalased 03.07.2012 (0)
Laupäeval, 30. juunil toimunud Pärnu Rullimaratonil võtsid meeste maratoni üldarvestuses kaksikvõidu venezuelalased Julio Cesar Mirena Ortiz ajaga 01:11:56.11 ja Sebastian Paredes Tigreros ...
Pärnu - Rulluisumaraton
Pärnu - Rulluisumaraton naistestart
Pärnu - IIZI Skate
Pärnu - Suusarull
Pärnu - POP Lastesõit
Pärnu - Ratastoolisõit
301 Moved Permanently Date: Fri, 18 Aug 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pärnu Rullimaraton (EMT Rullituur 3.etapp)
Aeg 30.06.2012
Koht Pärnu EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants 11:00 PISIRULL 500 m
11:10 POP Lastesõit 1,5 km
11:15 Ratastoolisõit 1,5 km
12:00 Rulluisumaraton 42 km - 14 ringi
12:02 Rulluisumaratoni Naiste start 42km - 14 ringi
14:30 IIZI skate 15 km - 5 ringi
14:40 Suusarull 15 km - 5 ringi
Korraldaja Eesti Rulluisuliit, TopSport OÜ, Jaanus Ritson, Tel. +372 5551 2999, jaanus@topsport.ee  
• STARDINIMEKIRI • KOONDARVESTUS
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 438 Maraton- üldarvestus: 153 Maraton- naistestart: 24 Pisirull: 29 POP Lastesõit: 52 IIZI Skate: 138 Suusarull: 20 Mehi: 273 Naisi: 165 Võistkondade arvestus: 19 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Kaupo Koplus A2K Sport M50 Maraton- üldarvestus
2. Vello Teder Aave Transport Mehed Suusarull
3. Jako Tempel ABB Spordiklubi M-põhiklass Maraton- üldarvestus
4. Maiken Haarde ABB Spordiklubi N-Põhiklass Maraton- naistestart
5. Madli Tõitoja Abec N-Põhiklass Maraton- naistestart
6. Mari-Liis Sau ABEC N-Põhiklass Maraton- naistestart
7. Paavo Pals Abec M40 Maraton- üldarvestus
8. Eleandra Saaremägi Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
9. Eve Liis Kees Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
10. Karolyna Prohorenko Adavere/Bont N14 IIZI Skate
11. Kermo Voitka Adavere/Bont M14 IIZI Skate
12. Mariin Sarap Adavere/Bont N19 IIZI Skate
13. Markus Sarap Adavere/Bont P12 POP Lastesõit
14. Sander Pomjalov Adavere/Bont M14 IIZI Skate
15. Sandra Pomjalov Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
16. Sten Miljand Adavere/Bont P12 POP Lastesõit
17. Tuuli Vaher Adavere/Bont N14 IIZI Skate
18. Viktoria Eistre Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
19. Aleks Luik Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
20. Anneli Rosin Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
21. Elizabeth Jõgi Albe Team/Bont T12 POP Lastesõit
22. Helen Riga Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
23. Indrek Tobreluts Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
24. Kert Keskpaik Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
25. Kristiine Kalev Albe Team/Bont N14 IIZI Skate
26. Lauri Koort Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
27. Markko Adelbert Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
28. Mart Markus Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
29. Marten Liiv Albe Team/Bont M19 IIZI Skate
30. Meelis Aasla Albe Team/Bont M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
31. Sigrid Sõggel Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
32. Helen Aart Alpi SK Naised IIZI Skate
33. Annika Lehtmets Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
34. Brita Tõnne Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
35. Helerin Lokutsievski Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
36. Malle Rohtla Alpi Suusaklubi Naised IIZI Skate
37. Maryte Mooses Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
38. Robin Nirgi Alpi Suusaklubi M14 IIZI Skate
39. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M19 IIZI Skate
40. Guntis Pildins apexski Mehed IIZI Skate
41. Ieva Pildina apexski N14 IIZI Skate
42. Heiki Pruul Arrière du peloton M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
43. Antra Zemite ASI - ski box N40 Maraton- naistestart
44. Agnese Karusa ASI Ski-box Naised IIZI Skate
45. Aira Strautmane ASI Ski-box N-Põhiklass Maraton- naistestart
46. Atis Vancovics ASI Ski-box Mehed IIZI Skate
47. Haralds Dernovs ASI ski-box P12 POP Lastesõit
48. Karlis Vancovics ASI Ski-box M19 IIZI Skate
49. Lelde Vancovica ASI Ski-box Naised IIZI Skate
50. Aleksandra Straume ASI Ski/Box T12 POP Lastesõit
51. Silva Luse ASI Skibox T12 POP Lastesõit
52. Dzintars Sarmulis ASI-ski box M40 Maraton- üldarvestus
53. Arta Irbe ASI-skibox N14 IIZI Skate
54. Edvuards Mucins ASI-skibox P8 Pisirull
55. Kristers Cernevskis ASI-skibox M14 IIZI Skate
56. Kristers Kugenieks ASI-skibox M14 IIZI Skate
57. Laine Kreitale ASI-skibox N14 IIZI Skate
58. Liva Kritale ASI-skibox T12 POP Lastesõit
59. Marta Cerina ASI-skibox T8 Pisirull
60. Rainers Kreitals ASI-skibox P8 Pisirull
61. Razija Dreimane ASI-skibox T8 Pisirull
62. Ricards Mucins ASI-skibox P8 Pisirull
63. Rudolfs Neibergs ASI-skibox M14 IIZI Skate
64. Janno Luik AT Spordiklubi Saarlased M-põhiklass Maraton- üldarvestus
65. Kuido Koppel AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
66. Tarvi Ollema AT Spordiklubi Saarlased Mehed IIZI Skate
67. Tõnu Koppel AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
68. Toomas Silluste AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
69. Kristjan Tuisk Õhuvägi Mehed Suusarull
70. Eduards Vilks BJC Laimīte P12 POP Lastesõit
71. Anti Kruutmann Conviso M-põhiklass Maraton- üldarvestus
72. Andrey Krasnov Dinamo Mehed Suusarull
73. Julia Krasnova Dinamo Naised Suusarull
74. Ksenia Konokhova Dinamo Naised Suusarull
75. Vasiliy Iljin Dinamo Mehed Suusarull
76. Ain Parve Eesti Panga SK M60 Maraton- üldarvestus
77. Airat Fahrutdinov Eesti Raudtee SK Mehed Suusarull
78. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Suusarull
79. Aivo Koger Elion Ettevõtted AS Mehed IIZI Skate
80. Kuno Oja Elion Ettevõtted AS M40 Maraton- üldarvestus
81. Taivo Kitsing Elion Ettevõtted AS M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
82. Heigo Lepik Elva Suusaklubi M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
83. Kauri Kõiv elva suusaklubi /kaitsejõudude spordiklubi Mehed Suusarull
84. Ardo Asperk EMT Mehed IIZI Skate
85. Katrin Väärtnõu EMT Naised IIZI Skate
86. Merje Matvere EMT N-Põhiklass Maraton- naistestart
87. Toomas Teesaar EMT M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
88. Indrek Aarna Enefit/Eesti Energia SK M40 Maraton- üldarvestus
89. Agris Sipkovs Filter M40 Maraton- üldarvestus
90. Aimur Uuk Hawaii Express M50 Maraton- üldarvestus
91. Andrew Votiakov Inlinelife M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
92. Vladimir Sizikov InlineLife M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
93. Kaspar Kaljuvee Jäähokiklubi PURIKAD M14 IIZI Skate
94. Kaupo Kaljuvee Jäähokiklubi PURIKAD M40 Maraton- üldarvestus
95. Priit Kaasik Jõhvi RS M40 Maraton- üldarvestus
96. Meelika Muiso JCI Spordiklubi N-Põhiklass Maraton- naistestart
97. Kaidu Nõmmik JELD-WEN Eesti AS M40 Maraton- üldarvestus
98. Kaspar Päärson Kaheksarattalised M14 IIZI Skate
99. Maidu Vahtra Keri-Hyva' Sport M40 Maraton- üldarvestus
100. Andre Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
101. Enn Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
102. Jaagup Lehes Kuldsed Käed / Team M19 IIZI Skate
103. Ketrud Tühane Kuldsed Käed / Team Naised IIZI Skate
104. Merle Kilvits Kuldsed Käed / Team N-Põhiklass Maraton- naistestart
105. Rene Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
106. Sten-Mark Virro Kuldsed Käed / Team M19 IIZI Skate
107. Taire Ehaver Kuldsed Käed / Team N-Põhiklass Maraton- naistestart
108. Tanel Ojala Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
109. Patricija Elizabete Snikere Laimite T8 Pisirull
110. Sandis Reinsons Laimite P12 POP Lastesõit
111. Dzintars Melbardis Laimīte M50 Maraton- üldarvestus
112. Markuss Prieditis Laimīte P8 Pisirull
113. Viktors Kokins Laimīte P12 POP Lastesõit
114. Evgenia Radionik MapleRus N-Põhiklass Maraton- naistestart
115. Petri Hütt MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed IIZI Skate
116. Alexandra Tyulicheva Multisportcenter "Lidia" Naised IIZI Skate
117. Matvei Radchenko Multisportcenter "Lidia" P8 Pisirull
118. Olga Gorshkova Multisportcenter "Lidia" Naised IIZI Skate
119. Timofei Radchenko Multisportcenter "Lidia" P12 POP Lastesõit
120. Ain Veemees Otepää M-põhiklass Maraton- üldarvestus
121. Toivo Tomingas Pärnu M50 Maraton- üldarvestus
122. Lauris Bitenieks Powerslide Latvia M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
123. Oskars Pundurs Powerslide Latvia M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
124. Reinis Znotins Powerslide Latvia/Laimite M19 IIZI Skate
125. Anti Põldoja PRO IT SPORT M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
126. Hannes Mulla Pro IT Sport M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
127. Jaak Veskimeister Rõõmurull Mehed IIZI Skate
128. Märt Kuus Rõuge M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
129. Diana Kaareste Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
130. Enel Kõrva Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
131. Sandra Alusalu Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
132. Saskia Alusalu Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
133. Gloria Veskimeister Rull-iluuisuklubi "FOX" T12 POP Lastesõit
134. Elina Orgla Rullibaas T12 POP Lastesõit
135. Mathilde Manuela Nigul Rullibaas N14 IIZI Skate
136. Natali Nora Nigul Rullibaas T8 Pisirull
137. Olga Ruusu Rullibaas T12 POP Lastesõit
138. Arto Rammul Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
139. Marti Jeltsov Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
140. Mati Kermas Rullibaas 30km/h M50 Maraton- üldarvestus
141. Rainer Rammul Rullibaas 30km/h M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
142. Aivar Kamenjuk Rullibaas 35km/h M50 Maraton- üldarvestus
143. Alar Nigul Rullibaas 35km/h M40 Maraton- üldarvestus
144. Karel Kruuser Rullibaas 35km/h M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
145. Magnus Liikvart Rullibaas 35km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
146. Rauno Kamenjuk Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
147. Tõnis Tali Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
148. Tiit Orlovski Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
149. Viktoras Cesulis Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
150. Danila Ruusu Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
151. Jaan Saks Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
152. Nikolay Yugay Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
153. Tõnis Paalme Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
154. Esther-Elisabeth Napp Rulluisuklubi 8R Naised IIZI Skate
155. Terje Vingisaar Rulluisuklubi 8R N-Põhiklass Maraton- naistestart
156. Andrus Kuusk Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
157. Ingmar Vutt Rulluisuklubi 8R 1 M40 Maraton- üldarvestus
158. Rain Marrandi Rulluisuklubi 8R 1 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
159. Raul Villo Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
160. Elmer Taim Rulluisuklubi 8R 2 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
161. Erkki Pikk Rulluisuklubi 8R 2 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
162. Heinz Kask Rulluisuklubi 8R 2 M40 Maraton- üldarvestus
163. Veiko Germann Rulluisuklubi 8R 2 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
164. Kuno Peek Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
165. Maksim Miroshnikov Rulluisuklubi 8R 3 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
166. Margus Leet Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
167. Veiko Ilves Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
168. Andrek Sikka Rulluisuklubi 8R 4 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
169. Taivo Päärson Rulluisuklubi 8R 4 M40 Maraton- üldarvestus
170. Tarmo Leek Rulluisuklubi 8R 4 M50 Maraton- üldarvestus
171. Andre Arumäe Rulluisuklubi ABEC M40 Maraton- üldarvestus
172. Andres Kaukver Rulluisuklubi ABEC M50 Maraton- üldarvestus
173. Aniita Kokk Rulluisuklubi ABEC Naised IIZI Skate
174. Raiko Uri Rulluisuklubi ABEC M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
175. Raul Krooni Rulluisuklubi Abec M40 Maraton- üldarvestus
176. Signe Ventsel Rulluisuklubi ABEC N-Põhiklass Maraton- naistestart
177. Anneli Lelle Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
178. Ene Ilver Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
179. Maiu Kivimäe Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N40 Maraton- naiste start
180. Pille Muni Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
181. Arbo Maisa Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M40 Maraton- üldarvestus
182. Holger Mägi Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M-põhiklass Maraton- üldarvestus
183. Marek Lemsalu Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M40 Maraton- üldarvestus
184. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M50 Maraton- üldarvestus
185. Rainer Tobreluts Saint-Gobain Glass Estonia SE M40 Maraton- üldarvestus
186. Martin Pärn SK Altius M19 IIZI Skate
187. Arnold Schmidt Sk Saarde M50 Maraton- üldarvestus
188. Ansis Eljasans SkiBox / Jurmalas Ak M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
189. Laima Kaufina SkiBox/ Jūrmalas AK N-Põhiklass Maraton- naistestart
190. Aadu Männik Sollentuna Skridsko M50 Maraton- üldarvestus
191. Toomas Prangli SORAINEN Adventure Team M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
192. Ergo Sõõru Spordimaailm.ee Mehed IIZI Skate
193. Marko Sõõru Spordimaailm.ee M19 IIZI Skate
194. Kristi Hakkaja Sprottt Naised IIZI Skate
195. Sulev Lokk SPY-rull M40 Maraton- üldarvestus
196. Moa Kronborg Stockholm speedskaters T12 POP Lastesõit
197. Dace Cernevska Taktika.lv / Powerslide Naised IIZI Skate
198. Geidi Kruusmann Tamsalu N-Põhiklass Maraton- naiste start
199. Getrin Raudsepp Tamsalu T8 Pisirull
200. Lembit Saart Tamsalu M50 Maraton- üldarvestus
201. Jarek Mäestu Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
202. Margo Renter Tartu Inline Dreaming Team M40 Maraton- üldarvestus
203. Mart Roosimaa Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
204. Vahur Valvas Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
205. Aivar Hirmo Tartu Inline Happy Team M40 Maraton- üldarvestus
206. Andrus Undrest Tartu Inline Happy Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
207. Hassar Jurs Tartu Inline Happy Team M40 Maraton- üldarvestus
208. Margus Pedaste Tartu Inline Happy Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
209. Kaisa Parksepp Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
210. Katrin Kiisk Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naistestart
211. Piret Jerlakas Tartu Inline Rolling Team N40 Maraton- naiste start
212. Siiri Silm Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
213. Boris Meldre Tartu Inline Team M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
214. Grete-Lisette Uuemäe Tartu Inline Team T12 POP Lastesõit
215. Harri Toiger Tartu Inline Team Mehed IIZI Skate
216. Kadi Nisu Tartu Inline Team Naised IIZI Skate
217. Karl-August Uuemäe Tartu Inline Team P8 Pisirull
218. Liana Sevastjanova Tartu Inline Team N14 IIZI Skate
219. Lille Loo Tartu Inline Team N-Põhiklass Maraton- naistestart
220. Mart Kainel Tartu Inline Team M60 Maraton- üldarvestus
221. Merike Kangro Tartu inline team Naised IIZI Skate
222. Olavi Ärm Tartu Inline Team M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
223. Triinu Bertelsone-Uuemäe Tartu Inline Team N-Põhiklass Maraton- naistestart
224. Veikko Kiisk Tartu Inline Team M40 Maraton- üldarvestus
225. Kalle Uuemäe Tartu Inline Team 4 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
226. Marek Ilves Tartu Inline Team 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
227. Anatoli Sevastjanov Tartu Inline Team SHG M60 Maraton- üldarvestus
228. Argo Sõõru Tartu Inline Team SHG M40 Maraton- üldarvestus
229. Lennart Raudsepp Tartu Inline Team SHG M40 Maraton- üldarvestus
230. Torbjörn Köhler Tartu Inline Team SHG M60 Maraton- üldarvestus
231. Evelin Lätt Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
232. Kersti Toots Tartu Inline Team Sparks N40 Maraton- naiste start
233. Olga Gapejeva Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
234. Reili Põvvat Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
235. Aiki Laaneots TARTU SUUSAKLUBI Naised Suusarull
236. Helevi Jurjev Tõstamaa SK T12 POP Lastesõit
237. Kadri Kase Tõstamaa SK T12 POP Lastesõit
238. Pilvi Kase Tõstamaa SK Naised IIZI Skate
239. Cristian Anton TeamTT Mehed Suusarull
240. Georgy Obraztsov TopGear M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
241. Riho Sarv Tsainik Olimpik A-Tiim M40 Maraton- üldarvestus
242. Taivo Kutser USS Security M40 Maraton- üldarvestus
243. Kristi Väljaots Uus Maa Tartu Naised IIZI Skate
244. Jaanus Laugus UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
245. Jaanus Ritson UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
246. Kaur Meressaar UusMaa/Rollerblade M-põhiklass Maraton- üldarvestus
247. Mika Sucksdorff UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
248. Sebastian Paredes Ortiz UusMaa/Rollerblade M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
249. Sebastian Paredes Tigreros UusMaa/Rollerblade M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
250. Ants Kuusik VAK Staier M60 Maraton- üldarvestus
251. Stanislav Zelentsov WETT International Transport Mehed Suusarull
252. Ahti Oks M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
253. Alar Ivanov Mehed IIZI Skate
254. Aleksander Märdimäe Mehed IIZI Skate
255. Aleksander Tilba M50 Maraton- üldarvestus
256. Aleksander Tishtshenkov Mehed Suusarull
257. Alo Variksoo M60 Maraton- üldarvestus
258. Alvar Pärn Mehed IIZI Skate
259. Andrei Alamaa Mehed Suusarull
260. Andrei Predtechenskii M-põhiklass Maraton- üldarvestus
261. Andres Kõiv Mehed IIZI Skate
262. Andris Krauja M50 Maraton- üldarvestus
263. Anett Heinam N19 IIZI Skate
264. Anneli Tõugjas N-Põhiklass Maraton- naistestart
265. Annika Purola N40 Maraton- naistestart
266. Annika Reiner Naised IIZI Skate
267. Ants Hendrikson M40 Maraton- üldarvestus
268. Antti Haljak M-põhiklass Maraton- üldarvestus
269. Argo Raie P12 POP Lastesõit
270. Argo Raie M14 IIZI Skate
271. Arko Kurg Mehed IIZI Skate
272. Arvi Schilf Mehed Suusarull
273. Ave Ingrid Veskimägi T12 POP Lastesõit
274. Boriss Teder M50 Maraton- üldarvestus
275. Brita Puusemp N14 IIZI Skate
276. Carl Kalju P12 POP Lastesõit
277. Carleen Kaasik T8 Pisirull
278. Christopher Pihlakas M14 IIZI Skate
279. Darja Kivatsitskaj N19 IIZI Skate
280. Dmitri Smirnov Mehed Suusarull
281. Edgars Sarmulis M19 IIZI Skate
282. Eduards Vilks P8 Pisirull
283. Egor Abalakin M40 Maraton- üldarvestus
284. Eke Kurg M40 Maraton- üldarvestus
285. Elela Heinam Naised IIZI Skate
286. Elis Ignatovits T8 Pisirull
287. Erik Ignatovits P8 Pisirull
288. Ermet Vain Mehed IIZI Skate
289. Eve Keerus-Jusupov Naised IIZI Skate
290. Evelin Kõrvel Naised IIZI Skate
291. Getter Leipalu Naised IIZI Skate
292. Guntis Pazuha M40 Maraton- üldarvestus
293. Hando Tamm M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
294. Hanna-Liisa Koit T12 POP Lastesõit
295. Hanna-Liisa Koit N14 IIZI Skate
296. Hannes Roomet M50 Maraton- üldarvestus
297. Hegle Pärna N14 IIZI Skate
298. Heiki Roomet M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
299. Helena Schilf P12 POP Lastesõit
300. Helene Schilf Naised IIZI Skate
301. Heli Erikson Naised IIZI Skate
302. Hendrik Paul Laosma P12 POP Lastesõit
303. Hendrik Paul Laosma M14 IIZI Skate
304. Ilme Parik Naised IIZI Skate
305. Imbi Soome N40 Maraton- naistestart
306. Indrek Tiidrus Mehed IIZI Skate
307. Ivar Laur M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
308. Jaak Männik Mehed IIZI Skate
309. Jaan Küünal Mehed IIZI Skate
310. Jaan Oder M-põhiklass Maraton- üldarvestus
311. Jakob Saare P8 Pisirull
312. Jana Migliniece Naised IIZI Skate
313. Jana Varik Naised IIZI Skate
314. Janar Lubi Mehed IIZI Skate
315. Jane Puusalu Naised IIZI Skate
316. Janek Kivimurd Mehed IIZI Skate
317. Janeks Malinovskis M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
318. Janeli Jallai N-Põhiklass Maraton- naiste start
319. Janika Usin N40 Maraton- naistestart
320. Janne Kaun Naised IIZI Skate
321. Joanna Liisa Baumann N19 IIZI Skate
322. Johanna Schilf T12 POP Lastesõit
323. Joosep Lubi P8 Pisirull
324. Kadri Pihlakas Naised IIZI Skate
325. Kaido Kivipõld M-põhiklass Maraton- üldarvestus
326. Kaija Saart Naised IIZI Skate
327. Kaija Songisepp Naised IIZI Skate
328. Kaire Antonova Naised IIZI Skate
329. Karin Täär N-Põhiklass Maraton- naistestart
330. Karl Saare P12 POP Lastesõit
331. Karl Saare M14 IIZI Skate
332. Karlis Jusupov P12 POP Lastesõit
333. Katre-Maris Veskimägi T12 POP Lastesõit
334. Katri Õispuu Naised IIZI Skate
335. Katrin Kibus Naised IIZI Skate
336. Kert Riitsalu M14 IIZI Skate
337. Kert Rungi M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
338. Kerttu Märdimäe T12 POP Lastesõit
339. Kertu Toht T8 Pisirull
340. Ketlyn Tänavsuu Naised IIZI Skate
341. Kevin Koit P8 Pisirull
342. Kirli Ilves N-Põhiklass Maraton- naistestart
343. Krisette Anderson T12 POP Lastesõit
344. Kristian Tänavsuu Mehed IIZI Skate
345. Kristian-Viktor Parvei Mehed IIZI Skate
346. Kristiina Maajärv Naised IIZI Skate
347. Kristjan Havam P12 POP Lastesõit
348. Kristjan Puna M-põhiklass Maraton- üldarvestus
349. Kristofer Soop M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
350. Laura Schilf N19 IIZI Skate
351. Laura-Liis Juursalu Naised IIZI Skate
352. Liba Biteniece T12 POP Lastesõit
353. Liis Viksi Naised IIZI Skate
354. Liisa Jusupov T8 Pisirull
355. Liivika Ivanov Naised IIZI Skate
356. Liliia Davydkina N-Põhiklass Maraton- naistestart
357. Livian Laaneots N40 Maraton- naiste start
358. Ljudmilla Mastovits N40 Maraton- naistestart
359. Maarja Ojamaa Naised IIZI Skate
360. Maarja-Helena Veskimägi T8 Pisirull
361. Madis Leps M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
362. Magnar Meinart Mehed IIZI Skate
363. Magnus Varik Mehed IIZI Skate
364. Mairo Pukk M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
365. Maksim Vysotsky M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
366. Maret Ignatovits Naised IIZI Skate
367. Marge Kaasik Naised IIZI Skate
368. Marianne Thalfeldt Naised IIZI Skate
369. Marie-Annabel Reiner N14 IIZI Skate
370. Marili Rannu Naised IIZI Skate
371. Mariliis Ojavee T8 Pisirull
372. Maris Sipkovs Mehed IIZI Skate
373. Marko Koppa Mehed Suusarull
374. Markus Ojavee P8 Pisirull
375. Martin Ojavee P12 POP Lastesõit
376. Martins Krigeris Mehed IIZI Skate
377. Matti Põdra Mehed IIZI Skate
378. Meelis Lill M40 Maraton- üldarvestus
379. Meelis Peterson M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
380. Meelis Tammre M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
381. Merike Sagris Naised IIZI Skate
382. Merili Kriisa Naised IIZI Skate
383. Merit Truus Naised IIZI Skate
384. Merlin Oja Naised IIZI Skate
385. Merlis Jusupov Mehed IIZI Skate
386. Mikhail Zhilin M-põhiklass Maraton- üldarvestus
387. Mirtel Puna T8 Pisirull
388. Nana Schilf T12 POP Lastesõit
389. Natalia Ganskaya Naised IIZI Skate
390. Nele Laas Naised IIZI Skate
391. Nora Meldre T8 Pisirull
392. Oleg Kovaljov Mehed Suusarull
393. Olev Kroon M50 Maraton- üldarvestus
394. Olle Saare Mehed IIZI Skate
395. Osvalds Meiers Mehed IIZI Skate
396. Peeter Kruusement M60 Maraton- üldarvestus
397. Piret Saare Naised IIZI Skate
398. Rainer Talving Mehed IIZI Skate
399. Raivo Kõnnusaar M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
400. Randar Ivanov M19 IIZI Skate
401. Rasmus Salum P12 POP Lastesõit
402. Reelika Nurmsaar Naised IIZI Skate
403. Reimo Krass M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
404. Reio Allsaar P8 Pisirull
405. Renda Randoja N40 Maraton- naiste start
406. Rihards Ordelovskis P8 Pisirull
407. Rihards Ordelovskis P12 POP Lastesõit
408. Risto Kaasik Mehed IIZI Skate
409. Sander Ivanov M14 IIZI Skate
410. Sergei Maksimov Mehed Suusarull
411. Sivert Antonov P12 POP Lastesõit
412. Tanel Tepaskent Mehed Suusarull
413. Tobias Nirgi P8 Pisirull
414. Tommi Välja P12 POP Lastesõit
415. Tonijs Leitans M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
416. Triinu Keedus Naised IIZI Skate
417. Uno Zimmermann M50 Maraton- üldarvestus
418. Urmas Grüning M40 Maraton- üldarvestus
419. Vallo Rähn Mehed IIZI Skate
420. Vasiliy Karnatsky M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
421. Veiko Busch M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
422. Veiko Tammik M40 Maraton- üldarvestus
423. Viktors Kokins P8 Pisirull
424. Virgo Sagris M40 Maraton- üldarvestus
425. Vladimir Baskakov M50 Maraton- üldarvestus

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Martin, , 30.07.2012 09:35
Kusagil saab neid videosi ja intervjuusi ka vaadata?
Rain, , 04.07.2012 10:32
Rullsuusatajatele: Nevene rullsuusamaratonini on jäänud täpselt kuu aega. Soodne eelregistreerimisvoor lõpeb aga juba sellel pühapäeval. Pane oma nimi varakult kirja Nevene veebilehel oleva vormi kaudu.
irw, , 03.07.2012 22:36
https://plus.google.com/photos/113327794325454741901/albums/5760981416526824929/5760988094865789570?banner=pwa&authkey=CMvXiOeD3qORRA kõik kiruvad vist seda tüüpi
anatoli, sevka49mail.ru, 03.07.2012 22:16
Pärnu pildid http://fotki.yandex.ru/users/seva1949/album/233337/
margus, margus@8r.ee, 03.07.2012 00:27
Korjame neid jooksvalt niipalju kui leiame http://8r.ee/index.php/pildid Juba mõned lisandunud ja üks suurem galerii ilmselt homme veel tulemas.
tr, , 02.07.2012 22:47
kas pilte näeb kusagilt veel?
Osaleja, , 01.07.2012 23:21
Jehh teeme ära !!
IV, , 01.07.2012 20:45
to to osaleja:olen nõus yhe etapi ohverdama et see tõuk oma palga saaks(KUNAGI SÕITSIME KAH KOOS SELLE TORUGA),nii et kohtumiseni kundas ja kaitsemed peale tropp
margus (lühikeste juustega), , 01.07.2012 19:34
Kurvitehnikast veel. Kindlasti on vale väide, et kurvis kõigil sama kiirus. Võin kinnitada, et hea tehnikaga võib kurvis grupis viimastelt positsioonidel rahulikult esimeseks asetseda. Ilma pahade kavatsusteta. Vaadake näiteks Aadu kommentaari. Eelmisel hooajal oli selleteemaline arutelu siin http://8r.ee/index.php/forum/5-V%C3%B5istlused/39-Grupis-s%C3%B5itmise-eeliste-%C3%A4rakasutamine Täitsa võib uuesti elustada. Kõigil on oma arvamus ja teiste seisukohtade teadmine viib kindlasti parema mõistmiseni. Ma tean ka kellest siin jutt ja mingi piirini on ta tegevus kindlasti üsna konstruktiivne. Aga teatud piirist edasi võibolla enam mitte.
to Osaleja, , 01.07.2012 19:02
endalgi tolle pikajuukselisega tulnud samalaadset tegemist teha eelmisel aastal Kundas. siis lasi ta isegi mõne sõitja peal käed käiku. lõpuks saatsime ta pikalt ja lihtsalt läksime eest minema. aga targutada oskab ta tõesti. oleks ta veerandi sellest energiast, mille ta targutamisele pühaendab, paneks sõitmisele, oleks ta kindlasti esikümmne sees


Kõige populaarsemad
Rullituur12_r1
EMT_11
Tallink
Saku
Ramirent
ABCMotors_11
ROLLERBALDE
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE