estenglv
WAP version
Login form
RSS
EMT Rullituur avas rulluisuhooaja Raplas 21.05.2012 (0)
Pühapäeval alustas traditsiooniline rulluisutamise ja rullsuusasari EMT Rullituur mille selleaastaseks esimeseks toimumispaigaks oli Rapla.
Täna lõppeb Raplarulli eelregistreerimine! 15.05.2012 (1)
Hea rullisõber!

Ära enam kõhkle ja tule naudi sporti värskes õhus ning saa oma silmaga osa selle hooaja esimesest tulisest võidukihutamisest Raplas! Juba TÄNA,kolmapäeva ...
Raplarullile saab Hansabussiga 15.05.2012 (0)
Lõppeb EMT Rullituuri Raplarulli eelregistreerimise I soodusvoor 09.05.2012 (0)
Rapla - Rulluisumaraton
Rapla - Rulluisumaraton naistestart
Rapla - IIZI Skate
Rapla - Suusarull
Rapla - POP Lastesõit
Rapla - Ratastooliralli T1A
Rapla - Ratastooliralli T2A
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Raplarull (EMT Rullituur 1.etapp)
Aeg 20.05.2012
Koht Rapla EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants Rulliuisumaraton 42 km 12:00
IIZI Skate 15 km 12:05
Suusarull 15 km 12:10
Ratastooliralli 1,5 km 11:15
POP Lastesõit 1,5 km 11:10
Pisirull 600m 11:00
Korraldaja Rapla Spordiliit, Priit Karjane, +372 5340 9205
• STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 440 Maraton- üldarvestus: 150 Maraton- naistestart: 19 Pisirull: 23 POP Lastesõit: 54 IIZI Skate: 159 Suusarull: 13 Mehi: 266 Naisi: 174 Võistkondade arvestus: 19 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Indrek Mahla Rulluisuklubi 8R M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
2. Viktors Kokins "Laimite" P12 POP Lastesõit
3. Maarja Ojamaa - Naised IIZI Skate
4. Urmas Grüning - M40 Maraton- üldarvestus
5. Vello Teder Aave Transport Mehed Suusarull
6. Jako Tempel ABB Spordiklubi M-põhiklass Maraton- üldarvestus
7. Maiken Haarde ABB Spordiklubi N-Põhiklass Maraton- naistestart
8. Paavo Pals Abec M40 Maraton- üldarvestus
9. Eleandra Saaremägi Adavere/Bont N14 IIZI Skate
10. Karolyna Prohorenko Adavere/Bont N14 IIZI Skate
11. Kermo Voitka Adavere/Bont M14 IIZI Skate
12. Mariin Sarap Adavere/Bont N-Põhiklass Maraton- üldarvestus
13. Markus Sarap Adavere/Bont P12 POP Lastesõit
14. Remo Sokk Adavere/Bont P12 POP Lastesõit
15. Sander Pomjalov Adavere/Bont M14 IIZI Skate
16. Sandra Pomjalov Adavere/Bont N14 IIZI Skate
17. Sten Miljand Adavere/Bont M14 IIZI Skate
18. Tuuli Vaher Adavere/Bont N14 IIZI Skate
19. Viktoria Eistre Adavere/Bont T12 POP Lastesõit
20. Aleks Luik Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
21. Anneli Rosin Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
22. Elizabeth Jõgi Albe Team/Bont T12 POP Lastesõit
23. Helen Riga Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
24. Indrek Tobreluts Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
25. Kert Keskpaik Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
26. Kristiine Kalev Albe Team/Bont N14 IIZI Skate
27. Lauri Koort Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
28. Markko Adelbert Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
29. Mart Markus Albe Team/Bont M-põhiklass Maraton- üldarvestus
30. Marten Liiv Albe Team/Bont M19 IIZI Skate
31. Meelis Aasla Albe Team/Bont M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
32. Sigrid Sõggel Albe Team/Bont N-Põhiklass Maraton- naiste start
33. Annika Lehtmets Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
34. Brita Tõnne Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
35. Helerin Lokutsievski Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
36. Malle Rohtla Alpi Suusaklubi Naised IIZI Skate
37. Maryte Mooses Alpi Suusaklubi T12 POP Lastesõit
38. Robin Nirgi Alpi Suusaklubi M14 IIZI Skate
39. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M19 IIZI Skate
40. Riho Kapp AMBLA SK M60 Maraton- üldarvestus
41. Guntis Pildins apexski Mehed IIZI Skate
42. Ieva Pildina apexski N14 IIZI Skate
43. Berit Grossberg AS EMT Naised IIZI Skate
44. Hille Hanso AS EMT Naised IIZI Skate
45. Toomas Teesaar AS EMT M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
46. Andris Krauja ASI ski-box M50 Maraton- üldarvestus
47. Atis Vancovics ASI Ski-box Mehed IIZI Skate
48. Karlis Vancovics ASI Ski-box M19 IIZI Skate
49. Lelde Vancovica ASI Ski-box Naised IIZI Skate
50. Roberts Kaufins ASI Ski-Box M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
51. Rudolfs Neibergs ASI ski-box P12 POP Lastesõit
52. Aleksandra Straume ASI SkiBox T12 POP Lastesõit
53. Alens Pilmanis ASI SkiBox P8 Pisirull
54. Nikita Lascenko ASI SkiBox P8 Pisirull
55. Aleksa Saceznova ASI-skibox T8 Pisirull
56. Arta Irbe ASI-skibox N14 IIZI Skate
57. Haralds Dernovs ASI-skibox P12 POP Lastesõit
58. Kristers Cernevskis ASI-skibox M14 IIZI Skate
59. Razija Dreimane ASI-skibox T8 Pisirull
60. Sabine Paula Stube ASI-skibox T12 POP Lastesõit
61. Antra Zemite ASI/ Ski-Box N40 Maraton- naistestart
62. Dzintars Sarmulis ASI/Ski-Box M40 Maraton- üldarvestus
63. Janno Luik AT Spordiklubi Saarlased M-põhiklass Maraton- üldarvestus
64. Kuido Koppel AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
65. Mari Koppel AT Spordiklubi Saarlased Naised IIZI Skate
66. Tarvi Ollema AT Spordiklubi Saarlased Mehed IIZI Skate
67. Tõnu Koppel AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
68. Toomas Silluste AT Spordiklubi Saarlased M40 Maraton- üldarvestus
69. Andres Keba BestEnergy OÜ Mehed IIZI Skate
70. Anti Kruutmann Conviso M-põhiklass Maraton- üldarvestus
71. Ain Parve Eesti Panga SK M60 Maraton- üldarvestus
72. Airat Fahrutdinov Eesti Raudtee SK Mehed Suusarull
73. Aivo Koger Elion Ettevõtted AS Mehed IIZI Skate
74. Ardo Asperk Elion Ettevõtted AS Mehed IIZI Skate
75. Kuno Oja Elion Ettevõtted AS M40 Maraton- üldarvestus
76. Merje Matvere Elion Ettevõtted AS N-Põhiklass Maraton- naistestart
77. Priit Kalmann Elion Ettevõtted AS Mehed IIZI Skate
78. Taivo Kitsing Elion Ettevõtted AS M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
79. Heigo Lepik Elva Suusaklubi M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
80. Mark Mööl Empower Mehed IIZI Skate
81. Indrek Aarna Enefit/Eesti Energia SK M40 Maraton- üldarvestus
82. Kristel Leif Hansa SK Naised IIZI Skate
83. Kerttu Olveti Hansa Spordiklubi Naised IIZI Skate
84. Aimur Uuk Hawaii Express M50 Maraton- üldarvestus
85. Arvo Lepik HLB M50 Maraton- üldarvestus
86. Teemu Ylänen HTL Finland M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
87. Kaspar Kaljuvee Jäähokiklubi PURIKAD M14 IIZI Skate
88. Priit Kaasik Jõhvi RS M40 Maraton- üldarvestus
89. Johannes Ütsik jussike oy Mehed IIZI Skate
90. Marianne Karus jussike oy N19 IIZI Skate
91. Maidu Vahtra Keri-Hyva' Sport M40 Maraton- üldarvestus
92. Jüri Saluste Kiilimoto P12 POP Lastesõit
93. Mart Saluste Kiilimoto P8 Pisirull
94. Erik Jürjens KoMo Mehed IIZI Skate
95. Merle Kilvits Kuldsed Käed N-Põhiklass Maraton- naistestart
96. Aivar Soo Kuldsed Käed / Team M40 Maraton- üldarvestus
97. Andre Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
98. Enn Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
99. Jaagup Lehes Kuldsed Käed / Team M19 IIZI Skate
100. Jüri Kimmel Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
101. Ketrud Tühane Kuldsed Käed / Team Naised IIZI Skate
102. Rene Tühane Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
103. Sten-Mark Virro Kuldsed Käed / Team M19 IIZI Skate
104. Taire Ehaver Kuldsed Käed / Team Naised IIZI Skate
105. Tanel Ojala Kuldsed Käed / Team Mehed IIZI Skate
106. Dzintars Melbardis Laimite M50 Maraton- üldarvestus
107. Edgars Nezamovs Laimite P12 POP Lastesõit
108. Endijs Sarkanbiksis Laimite P12 POP Lastesõit
109. Inta Bula-Biteniece Laimite N-Põhiklass Maraton- üldarvestus
110. Jurgis Ceplis Laimite P12 POP Lastesõit
111. Krisjanis Ceplis Laimite M14 IIZI Skate
112. Liba Biteniece Laimite T12 POP Lastesõit
113. Markuss Prieditis Laimite P12 POP Lastesõit
114. Samanta Kopca Laimite T12 POP Lastesõit
115. Sandis Reinsons Laimite P12 POP Lastesõit
116. Sandris Snore Laimite M19 IIZI Skate
117. Raul Tomberg MTÜ Tabasalu Ujumisklubi M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
118. Ain Veemees Otepää M-põhiklass Maraton- üldarvestus
119. Õie Kopli Päästeamet Naised IIZI Skate
120. Helari Viiart Päästeamet Mehed IIZI Skate
121. Raul Aarma Päästeamet Mehed IIZI Skate
122. Tauno Sau Päästeamet Mehed IIZI Skate
123. Tõnu Leinmets Päästeamet Mehed IIZI Skate
124. Tiiu Varik Päästeamet Naised IIZI Skate
125. Anne-Ly Pedaja Päästekas Naised IIZI Skate
126. Taavi Rassmann Päästekas Mehed IIZI Skate
127. Toivo Tomingas Pärnu M50 Maraton- üldarvestus
128. Diana Leppsoo Planet Sport Naised IIZI Skate
129. Lauris Bitenieks Powerslide Latvia M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
130. Oskars Pundurs Powerslide Latvia M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
131. Reinis Znotins Powerslide Latvia / Laimite M19 IIZI Skate
132. Andrus Tammoja R-Klubi M40 Maraton- üldarvestus
133. Jaak Veskimeister Rõõmurull Mehed IIZI Skate
134. Diana Kaareste Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
135. Enel Kõrva Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
136. Sandra Alusalu Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
137. Saskia Alusalu Rollerblade MyFitness Girls N-Põhiklass Maraton- naiste start
138. Annely Gubinski RSVK N-Põhiklass Maraton- naistestart
139. Gloria Veskimeister Rull-iluuisuklubi "FOX" T12 POP Lastesõit
140. Elena Ruusu Rullibaas N-Põhiklass Maraton- naistestart
141. Elina Orgla Rullibaas T12 POP Lastesõit
142. Kadri Lehtla Rullibaas N-Põhiklass Maraton- naistestart
143. Mathilde Manuela Nigul Rullibaas T12 POP Lastesõit
144. Natali Nora Nigul Rullibaas T8 Pisirull
145. Olga Ruusu Rullibaas T12 POP Lastesõit
146. Arto Rammul Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
147. Marti Jeltsov Rullibaas 30km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
148. Mati Kermas Rullibaas 30km/h M50 Maraton- üldarvestus
149. Rainer Rammul Rullibaas 30km/h M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
150. Aivar Kamenjuk Rullibaas 35km/h M50 Maraton- üldarvestus
151. Alar Nigul Rullibaas 35km/h M40 Maraton- üldarvestus
152. Karel Kruuser Rullibaas 35km/h M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
153. Magnus Liikvart Rullibaas 35km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
154. Rauno Kamenjuk Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
155. Tõnis Tali Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
156. Tiit Orlovski Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
157. Viktoras Cesulis Rullibaas 40km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
158. Danila Ruusu Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
159. Jaan Saks Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
160. Nikolay Yugay Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
161. Tõnis Paalme Rullibaas 45km/h M-põhiklass Maraton- üldarvestus
162. Esther-Elisabeth Napp Rulluisuklubi 8R Naised IIZI Skate
163. Kaia Liisa Leet Rulluisuklubi 8R T12 POP Lastesõit
164. Kaspar Päärson Rulluisuklubi 8R M14 Maraton- üldarvestus
165. Terje Vingisaar Rulluisuklubi 8R N-Põhiklass Maraton- naistestart
166. Andrus Kuusk Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
167. Ingmar Vutt Rulluisuklubi 8R 1 M40 Maraton- üldarvestus
168. Rain Marrandi Rulluisuklubi 8R 1 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
169. Raul Villo Rulluisuklubi 8R 1 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
170. Elmer Taim Rulluisuklubi 8R 2 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
171. Erkki Pikk Rulluisuklubi 8R 2 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
172. Heinz Kask Rulluisuklubi 8R 2 M40 Maraton- üldarvestus
173. Kuno Peek Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
174. Maksim Miroshnikov Rulluisuklubi 8R 3 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
175. Margus Leet Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
176. Veiko Ilves Rulluisuklubi 8R 3 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
177. Andrek Sikka Rulluisuklubi 8R 4 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
178. Taivo Päärson Rulluisuklubi 8R 4 M40 Maraton- üldarvestus
179. Tarmo Leek Rulluisuklubi 8R 4 M50 Maraton- üldarvestus
180. Andre Arumäe Rulluisuklubi ABEC M40 Maraton- üldarvestus
181. Aniita Kokk Rulluisuklubi ABEC Naised IIZI Skate
182. Raiko Uri Rulluisuklubi ABEC M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
183. Raul Krooni Rulluisuklubi Abec M40 Maraton- üldarvestus
184. Signe Ventsel Rulluisuklubi ABEC N-Põhiklass Maraton- naistestart
185. Anneli Lelle Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
186. Ene Ilver Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
187. Maiu Kivimäe Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N40 Maraton- naiste start
188. Pille Muni Rulluisuklubi ABEC/Ilusad ja väledad N-Põhiklass Maraton- naiste start
189. Arbo Maisa Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M40 Maraton- üldarvestus
190. Holger Mägi Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M-põhiklass Maraton- üldarvestus
191. Marek Lemsalu Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M40 Maraton- üldarvestus
192. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen M50 Maraton- üldarvestus
193. Rainer Tobreluts Saint-Gobain Glass Estonia SE M40 Maraton- üldarvestus
194. Kirke Pollisinski Shark T12 POP Lastesõit
195. Martin Pärn SK Altius M19 IIZI Skate
196. Laima Kaufiņa SkiBox/AK Jūrmala N-Põhiklass Maraton- naistestart
197. Ansis Eljasans SkiBox/Jurmalas AK M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
198. Kristi Hakkaja Sprottt Naised IIZI Skate
199. Sulev Lokk SPY-Rull M40 Maraton- üldarvestus
200. Moa Kronborg Stockholm speedskaters T12 POP Lastesõit
201. Janne Tomberg Tabasalu Ujumisklubi Naised IIZI Skate
202. Geidi Kruusmann Tamsalu N-Põhiklass Maraton- naiste start
203. Getrin Raudsepp Tamsalu T8 Pisirull
204. Lembit Saart Tamsalu M50 Maraton- üldarvestus
205. Jarek Mäestu Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
206. Margo Renter Tartu Inline Dreaming Team M40 Maraton- üldarvestus
207. Mart Roosimaa Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
208. Vahur Valvas Tartu Inline Dreaming Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
209. Aivar Hirmo Tartu Inline Happy Team M40 Maraton- üldarvestus
210. Andrus Undrest Tartu Inline Happy Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
211. Hassar Jurs Tartu Inline Happy Team M40 Maraton- üldarvestus
212. Margus Pedaste Tartu Inline Happy Team M-põhiklass Maraton- üldarvestus
213. Kaisa Parksepp Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
214. Katrin Kiisk Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naistestart
215. Piret Jerlakas Tartu Inline Rolling Team N40 Maraton- naiste start
216. Siiri Silm Tartu Inline Rolling Team N-Põhiklass Maraton- naiste start
217. Getter Kiisk Tartu Inline Team N-Põhiklass Maraton- naistestart
218. Harri Toiger Tartu Inline Team Mehed IIZI Skate
219. Kadi Nisu Tartu Inline Team Naised IIZI Skate
220. Lille Loo Tartu Inline Team N-Põhiklass Maraton- naistestart
221. Mart Kainel Tartu Inline Team M60 Maraton- üldarvestus
222. Merike Kangro Tartu Inline team Naised IIZI Skate
223. Olavi Ärm Tartu Inline Team M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
224. Veikko Kiisk Tartu Inline Team M40 Maraton- üldarvestus
225. Helari Kaljuste Tartu Inline Team 4 M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
226. Marek Ilves Tartu Inline Team 4 M-põhiklass Maraton- üldarvestus
227. Anatoli Sevastjanov Tartu Inline Team SHG M60 Maraton- üldarvestus
228. Argo Sõõru Tartu Inline Team SHG M40 Maraton- üldarvestus
229. Lennart Raudsepp Tartu Inline Team SHG M40 Maraton- üldarvestus
230. Torbjörn Köhler Tartu Inline Team SHG M60 Maraton- üldarvestus
231. Evelin Lätt Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
232. Kersti Toots Tartu Inline Team Sparks N40 Maraton- naiste start
233. Olga Gapejeva Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
234. Reili Põvvat Tartu Inline Team Sparks N-Põhiklass Maraton- naiste start
235. Aiki Laaneots TARTU SUUSAKLUBI Naised Suusarull
236. Kadri Kase Tõstamaa SK T12 POP Lastesõit
237. Pilvi Kase Tõstamaa SK Naised IIZI Skate
238. Risto Laitinen Team Finland M50 Maraton- üldarvestus
239. Georgy Obraztsov TopGEar M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
240. Kristi Väljaots Uus Maa Tartu Naised IIZI Skate
241. Jaanus Laugus UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
242. Jaanus Ritson UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
243. Kaur Meressaar UusMaa/Rollerblade M-põhiklass Maraton- üldarvestus
244. Mika Sucksdorff UusMaa/Rollerblade M40 Maraton- üldarvestus
245. Alar Kaar VAK Staier M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
246. Ants Kuusik VAK Staier M60 Maraton- üldarvestus
247. Kadi-Liis Kalamees vastasvõistkond Naised IIZI Skate
248. Mikk Merekivi Vastasvõistkond Mehed IIZI Skate
249. Reet Kruusmann vastasvõistkond Naised IIZI Skate
250. Martin Suuroja Viitna Suusaklubi Mehed Suusarull
251. Stanislav Zelentsov WETT International Transport Mehed Suusarull
252. Ahti Oks M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
253. Aire Võidula Naised IIZI Skate
254. Alar Ivanov Mehed IIZI Skate
255. Aleksander Märdimäe Mehed IIZI Skate
256. Aleksander Tilba M50 Maraton- üldarvestus
257. Aleksander Tishtshenkov Mehed Suusarull
258. Algi Rande Naised IIZI Skate
259. Aller Uja M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
260. Alo Variksoo M60 Maraton- üldarvestus
261. Alvar Pärn M40 Maraton- üldarvestus
262. Amper Savelyev M40 Maraton- üldarvestus
263. Andrei Alamaa Mehed Suusarull
264. Andrei Predtechenskii M-põhiklass Maraton- üldarvestus
265. Anett Heinam N19 IIZI Skate
266. Anna Gritsevich Naised IIZI Skate
267. Anna-Liisa Supp Naised IIZI Skate
268. Annika Reiner Naised IIZI Skate
269. Anton Kuznetski M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
270. Ants Hendrikson M40 Maraton- üldarvestus
271. Antti Haljak M-põhiklass Maraton- üldarvestus
272. Argo Raie P12 POP Lastesõit
273. Arlika Miiter Naised IIZI Skate
274. Arvi Schilf Mehed Suusarull
275. Boriss Teder M50 Maraton- üldarvestus
276. Carl Eric Oks P8 Pisirull
277. Carleen Kaasik T8 Pisirull
278. Christopher Pihlakas M14 IIZI Skate
279. Darja Kivatsitskaja N19 IIZI Skate
280. Demi Heinsoo T12 POP Lastesõit
281. Dmitri Smirnov Mehed Suusarull
282. Eduards Vilks P8 Pisirull
283. Eduards Vilks P12 POP Lastesõit
284. Egor Abalakin M40 Maraton- üldarvestus
285. Elela Heinam Naised IIZI Skate
286. Ermet Vain Mehed IIZI Skate
287. Eve Keerus-Jusupov Naised IIZI Skate
288. Evelin Kõrvel Naised IIZI Skate
289. Feliks Levet M60 Maraton- üldarvestus
290. Guntis Pazuha M40 Maraton- üldarvestus
291. Hanna-Liisa Koit T12 POP Lastesõit
292. Hanna-Liisa Koit N14 IIZI Skate
293. Hannes Roomet M50 Maraton- üldarvestus
294. Heiki Roomet M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
295. Helena Schilf P12 POP Lastesõit
296. Helene Schilf Naised IIZI Skate
297. Heli Erikson Naised IIZI Skate
298. Heli Mägi Naised IIZI Skate
299. Ilme Parik Naised IIZI Skate
300. Indrek Tiidrus Mehed IIZI Skate
301. Ingvar Mägi M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
302. Jaak Männik Mehed IIZI Skate
303. Jaan Oder M-põhiklass Maraton- üldarvestus
304. Jaan Saluste Mehed IIZI Skate
305. Jakob Saare P8 Pisirull
306. Jana Varik Naised IIZI Skate
307. Janar Lubi Mehed IIZI Skate
308. Jane Puusalu Naised IIZI Skate
309. Janek Kivimurd Mehed IIZI Skate
310. Janeli Jallai N-Põhiklass Maraton- naiste start
311. Janika Usin N40 Maraton- naistestart
312. Janne Kaun Naised IIZI Skate
313. Johanna Schilf T12 POP Lastesõit
314. Joosep Lubi P8 Pisirull
315. Kadri Pihlakas Naised IIZI Skate
316. Kaido Kivipõld M-põhiklass Maraton- üldarvestus
317. Kaija Saart Naised IIZI Skate
318. Kaija Songisepp Naised IIZI Skate
319. Kaire Antonova Naised IIZI Skate
320. Kaisa Pollisinski T12 POP Lastesõit
321. Kalev Viiding M40 Maraton- üldarvestus
322. Karl Saare P12 POP Lastesõit
323. Karl Saare M14 IIZI Skate
324. Karl Tamme M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
325. Karlis Jusupov P12 POP Lastesõit
326. Katri Õispuu Naised IIZI Skate
327. Katri Kiirats Naised IIZI Skate
328. Katrin Kibus Naised IIZI Skate
329. Katrin Väärtnõu Naised IIZI Skate
330. Kaupo Kaljumets M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
331. Keijo Hännikäinen M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
332. Kerli Raaperi N-Põhiklass Maraton- naistestart
333. Kerli Sarapuu Naised IIZI Skate
334. Kert Riitsalu M14 IIZI Skate
335. Kert Rungi M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
336. Kerttu Märdimäe T12 POP Lastesõit
337. Kertu Pollisinski T8 Pisirull
338. Kertu Toht T8 Pisirull
339. Kertu Unt N-Põhiklass Maraton- naistestart
340. Ketlyn Tänavsuu Naised IIZI Skate
341. Kevin Koit P8 Pisirull
342. Kristi Hõrrak N-Põhiklass Maraton- naistestart
343. Kristi Kuustik Naised IIZI Skate
344. Kristian Tänavsuu Mehed IIZI Skate
345. Kristian-Viktor Parvei Mehed IIZI Skate
346. Kristiina Maajärv Naised IIZI Skate
347. Kristjan Puna M-põhiklass Maraton- üldarvestus
348. Kristofer Apri P12 POP Lastesõit
349. Kusti Lill M14 IIZI Skate
350. Laura Schilf N19 IIZI Skate
351. Laura Tiidrus T12 POP Lastesõit
352. Laura-Liis Juursalu Naised IIZI Skate
353. Leana Kalve T12 POP Lastesõit
354. Leho Pallon Mehed IIZI Skate
355. Liis Viksi Naised IIZI Skate
356. Liisa Jusupov T8 Pisirull
357. Liisa Loel T12 POP Lastesõit
358. Liisi Aas Naised IIZI Skate
359. Liivika Ivanov Naised IIZI Skate
360. Livian Laaneots N40 Maraton- naiste start
361. Ljudmilla Mastovits N40 Maraton- naistestart
362. Ly Leedu Naised IIZI Skate
363. Magnus Varik Mehed IIZI Skate
364. Mairi Nelke Naised IIZI Skate
365. Mairis Kangro Naised IIZI Skate
366. Mairo Pukk M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
367. Marco Knoch M19 IIZI Skate
368. Marek Link M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
369. Maret Komarova Naised IIZI Skate
370. Marge Kaasik Naised IIZI Skate
371. Margo Lill M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
372. Mari Kummer Naised IIZI Skate
373. Marie-Annabel Reiner N14 IIZI Skate
374. Marili Rannu Naised IIZI Skate
375. Mariliis Ojavee T8 Pisirull
376. Markus Joasoo P12 POP Lastesõit
377. Markus Ojavee P8 Pisirull
378. Martin Koot M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
379. Martin Ojavee P12 POP Lastesõit
380. Matti Põdra Mehed IIZI Skate
381. Meelis Nukki Mehed IIZI Skate
382. Merlin Oja Naised IIZI Skate
383. Merlis Jusupov Mehed IIZI Skate
384. Mikhail Zhilin M-põhiklass Maraton- üldarvestus
385. Mirtel Puna T8 Pisirull
386. Nana Schilf T12 POP Lastesõit
387. Nele Laas Naised Suusarull
388. Oleg Kovaljov Mehed Suusarull
389. Olev Kroon M50 Maraton- üldarvestus
390. Olle Saare Mehed IIZI Skate
391. Patrick Soome P12 POP Lastesõit
392. Paul Piirmets Mehed IIZI Skate
393. Peeter Kruusement M60 Maraton- üldarvestus
394. Pille Raaliste Naised IIZI Skate
395. Piret Saare N40 Maraton- naistestart
396. Rainer Talving Mehed IIZI Skate
397. Rait Randoja Mehed IIZI Skate
398. Raivo Kõnnusaar M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
399. Randar Ivanov M19 IIZI Skate
400. Rauno Uus M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
401. Reimo Krass M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
402. Renda Randoja N40 Maraton- naiste start
403. Riina Leht Naised IIZI Skate
404. Riinu Tiidrus T8 Pisirull
405. Risto Kaasik Mehed IIZI Skate
406. Roger Heinsoo P8 Pisirull
407. Sander Ivanov M14 IIZI Skate
408. Sander Ivanov P12 POP Lastesõit
409. Sandra Tiidrus T8 Pisirull
410. Sergei Maksimov Mehed Suusarull
411. Siiri Raudsepp Naised IIZI Skate
412. Siivi Jüris Naised IIZI Skate
413. Sille Strauss N19 IIZI Skate
414. Sivert Antonov P12 POP Lastesõit
415. Taago Daniel Mehed IIZI Skate
416. Tanel Möldre Mehed IIZI Skate
417. Tanel Tepaskent Mehed Suusarull
418. Tauri-Dag Tõnov M40 Maraton- üldarvestus
419. Tobias Nirgi P8 Pisirull
420. Tommi Välja P12 POP Lastesõit
421. Uno Zimmermann M50 Maraton- üldarvestus
422. Urmo Valter M40 Maraton- üldarvestus
423. Valentina Ljash Naised IIZI Skate
424. Vallo Rähn Mehed IIZI Skate
425. Vasily Shchiry Mehed IIZI Skate
426. Veiko Mäekivi Mehed IIZI Skate
427. Veiko Tammik M40 Maraton- üldarvestus
428. Veronika Jõgi Naised IIZI Skate
429. Virve Lumiste Naised IIZI Skate
430. Vladimir Baskakov M50 Maraton- üldarvestus
431. Vladimir Sizikov M-Põhiklass Maraton- üldarvestus

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Reigo Rusing, reigo.rusing@navirec.com, 14.05.2013 21:52
Rajal näeme!
super, , 30.05.2012 14:44
Video Raplarull 2012: http://youtu.be/E_0Pdm7c4O0
olen jah tähenorija, , 29.05.2012 20:12
Ma ei saa aru kaua võtab aega, et Mariin Sarapi tulemus pandaks meeste protokolli, sest ta sõitis ja startis koos meestega. Juba finišis sai Jaanusele tähelepanu pööratud. Ja vaadates teisest protokollist tema stardiaega, siis ka see on meestega sama.
margus, , 22.05.2012 13:05
Vasakul menüüs 1km all peaks ju POP sõidu tulemused ammu üleval olema. Vaadake seda protokolli.
super, , 22.05.2012 12:11
Video Raplarull 2012: http://www.youtube.com/playlist?list=PL15F2BC9341E1094E&feature=view_all
POP2, aivar.mooses@energia.ee, 22.05.2012 11:32
Ootame POP lastesõidu tulemusi!
Aadu õnnetule lapsevanemale, , 22.05.2012 08:26
Info sellest kiibist on isegi juhendis olemas punkt 11 all, loomulikult võis see teil kahe silma vahele jääda. Ise korraldaja ei ole, aga soovitan alati juhendi läbi lugeda. Küll teie laps uue tulemuse kirja saab ja seda juba varsti Tallinnas 3-l juunil.
POP, , 21.05.2012 15:40
Kas POP lastesõidu tulemusi ka kusagilt näha saab?
õnnetu lapse vanem, , 21.05.2012 12:14
Lahe üritus oli, aga korraldajad võiksid osalejaid informeerida, et see rihmake oli kiip ja käib jala külge.Laps võistles (1km), oli tubli, umbes keskel, aga tulemust kirja ei saanud, sest kiip oli käe küljes ( Tuleks ikkagi arvestada, et kes tuleb esimest korda, ei pruugi seda teada.
margus@kaheksarattalised.ee, , 21.05.2012 10:24
Lisandunud on uusi pilte http://8r.ee/index.php/pildid


Kõige populaarsemad
Rullituur12_r1
EMT_11
Tallink
Saku
Ramirent
ABCMotors_11
ROLLERBALDE
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE