estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna suusamaratoni võitsid Andres Kollo ja Sirli Hanni /TULEMUSED/ 04.03.2012 (0)
Täna toimunud Kõrvemaal Estoloppet pikamaasuusatajate sarja eelviimase etapina sõidetud 15. Tallinna suusamaratoni 42 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Andres Kollo ajaga 1:35.07.
Tallinna suusamaraton on jälgitav GPS otseülekande kaudu 01.03.2012 (0)
Stardiprotokolli 17 esimest meest, 5 naist ja 3 võistlejat korraldaja valikul saavad õlale Sportrec GPS jälgimisseadme. Võistluse otseülekanne ja salvestus on nähtav lingil:  
Sellel pühapäeval sõidetakse 15. Tallinna suusamaraton 28.02.2012 (0)
Tallinna maraton - 42 km
Tallinna maraton - 21 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 21 Nov 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15. Tallinna Suusamaraton (Estoloppet 6. etapp)
Vesture 2011 2010 2009 
Laiks 04.03.2012
Vieta Kõrvemaa EST
Veids Slēpošana
Distance 42 km vabatehnika ühistart 11:00
21 km vabatehnika ühisstart 11:15
Lastesõidud 11:20
Organizētājs MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 508 9285, korve.ring@gmail.com
• KOHALEJÕUDMINE, PARKIMINE • STARDINIMEKIRI
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 860 Pikk: 655 Lühike: 205 Vīrieti: 756 Sievieti: 104 Kommandi: 8 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Risto Muldme &Moments rattareisid Mehed põhiklass Pikk
2. Boris Skorokhod - M60 Pikk
3. Tarmo Karama 100% Design Mehed põhiklass Pikk
4. Riinu Nemvalts 46812162727 N40 Pikk
5. Aivar Villemson A&A Kinnisvara Mehed põhiklass Pikk
6. Aimar Hussar A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
7. Aivar Ridamäe A&T Spordiklubi M40 Pikk
8. Anti Arak A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
9. Kaidar Hussar A&T Spordiklubi M40 Pikk
10. Magnus Kruseman A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
11. Meelis Rebane A&T Spordiklubi M40 Pikk
12. Andreas Baum A2K Sport M17 Pikk
13. Andres Metsoja A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
14. Anette Baum A2K Sport N15 Lühike
15. Jaanus Aus A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
16. Joosep Karlson A2K Sport M17 Pikk
17. Kaupo Koplus A2K Sport M50 Pikk
18. Rait Konnov A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
19. Tair Anton A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
20. Tiina Hodakov A2K Sport N40 Pikk
21. Vello Teder Aave Transport M40 Pikk
22. Madis Uusorg AB CASUS Mehed põhiklass Pikk
23. Riho Pihelpuu ADM Interactive Mehed põhiklass Pikk
24. Lauri Antalainen Advisio Adventure Team Mehed põhiklass Pikk
25. Indrek Epner Aktaprint M40 Pikk
26. Kannel Edot Aktaprint Naised põhiklass Pikk
27. Mairolt Kakko Aktiivikeskus M40 Pikk
28. Janno Rodendau Albu Mehed põhiklass Pikk
29. Kalmer Jalast Albu Mehed põhiklass Pikk
30. Siim Part Albu M20 Pikk
31. Valeri Homin Albu M40 Pikk
32. Danel Aljo Aljo Mehed põhiklass Pikk
33. Randar Ivanov Alpi Suusaklubi M17 Pikk
34. Robin Nirgi Alpi Suusaklubi M15 Lühike
35. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M15 Lühike
36. Tanel Heinsoo Alpi Suusaklubi M15 Lühike
37. Priit Rooden Alpiklubi Firn Mehed põhiklass Pikk
38. Avo Sambla alutaguse sukl Mehed põhiklass Pikk
39. Karmel Virkus Alutaguse Sukl N15 Lühike
40. Katrel Virkus Alutaguse Sukl N20 Pikk
41. Kaspar Kelgo Ambla SK M20 Pikk
42. Karol Kikkas American Beauty Mehed põhiklass Pikk
43. Mehis Kütt Amserv M40 Pikk
44. Andrus Plees Amserv Team M40 Pikk
45. Hanno Hansov Amserv Team Mehed põhiklass Pikk
46. Rauno Tiits andesiin.ee Mehed põhiklass Pikk
47. Ander Adel AV Motors Mehed põhiklass Pikk
48. Aivar Parfojev Avinurme Suusaklubi Mehed Lühike
49. Meelis Paas Avinurme Suusaklubi Mehed Lühike
50. Tair Tooming Avinurme Suusaklubi M15 Lühike
51. Viktor Shemarin Äkke SK M40 Pikk
52. Jüri Etverk Õhinapõhine Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
53. Hillar Kaeval Õhuvägi M50 Pikk
54. Jaanus Urb Õhuvägi Mehed põhiklass Pikk
55. Aleksandr Putškov äkke suusaklubi M40 Pikk
56. Siimu Kaas Balti Logistika Mehed Lühike
57. Erkki Hummal BESTRAIL GRUPP Mehed põhiklass Pikk
58. Olavi Andla Blue Drum Mehed Lühike
59. Martin Kruus C!F!E! Mehed põhiklass Pikk
60. Jaan Väli C-CONNECT OÜ Mehed Lühike
61. Madis Türi CC Rota Mobilis Mehed põhiklass Pikk
62. Andres Maarits Coffee In Mehed põhiklass Pikk
63. Ivo Klettenberg Coffee IN Mehed Lühike
64. Kurmo Neemela Dünamo M40 Pikk
65. Indrek Lepiksaar DeLaval M40 Pikk
66. Kristjan Rajando Didriksons 1913 Mehed põhiklass Pikk
67. Anti Toplaan EELK Kuressaare M40 Pikk
68. Kaja Kilk Eesti Energia Spordiklubi Naised põhiklass Pikk
69. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Pikk
70. Andres Reiu Eesti Posti Spordiklubi Mehed Lühike
71. Liis-Mariann Reiu Eesti Posti Spordiklubi Naised Lühike
72. Agu Koppa Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Lühike
73. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
74. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 Pikk
75. Alexey Sirotkin Elion Mehed põhiklass Pikk
76. Artur Jürimäe Elion M50 Pikk
77. Eneken Jalast Elion Naised Lühike
78. Raul Murro Elion Mehed põhiklass Pikk
79. Rein Ilja Elion M40 Pikk
80. Taivo Kitsing Elion Mehed põhiklass Pikk
81. Toomas Teesaar Elion Mehed põhiklass Pikk
82. Kaire Matson ELUJOOKS Naised põhiklass Pikk
83. Siim Ala Elva Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
84. Madis Meimre EMTA sk Mehed põhiklass Pikk
85. Dag Kivila Endla SK M40 Pikk
86. Hannes Hermaküla ERR Ringvaade M40 Pikk
87. Hando Rannamägi ETS Dünamo Mehed põhiklass Pikk
88. Elina Lasseron EWK N40 Pikk
89. Tiit Kollo EWL M40 Pikk
90. Kaimo Salumets Extrahaus Mehed põhiklass Pikk
91. Priit Toomsalu Extrahaus Mehed põhiklass Pikk
92. Arto Rammul Extreme Sport Mehed põhiklass Pikk
93. Vjatseslav Umrihhin FIRN M50 Pikk
94. Gennadi Jakovlev FIRN NARVA M50 Pikk
95. Signe Parm Fixus Sport Naised põhiklass Pikk
96. Igor Sulemenkov Fortuna TK M40 Pikk
97. Hannes Tõnisson H&K Mehed põhiklass Pikk
98. Karoliina Tõnisson H&K Naised põhiklass Pikk
99. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 Pikk
100. Ain Mihkelson Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
101. Allan Lahe Hansa Spordiklubi M40 Pikk
102. Janek Alla Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
103. Janis Pugri Hansa Spordiklubi M40 Pikk
104. Marco Miil Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
105. Mihkel Mandre Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
106. Piret Rabakukk Hansa Spordiklubi Naised Lühike
107. Silja Scheer Hansa Spordiklubi Naised Lühike
108. Tarmo Rea Hansa Spordiklubi Mehed Lühike
109. Indrek Ladva Hauka Veloklubi Mehed põhiklass Pikk
110. Virgo Karu Hawai Express M40 Pikk
111. Kaarel Taimla Hõbeda Mehed Lühike
112. Kristjan Taimla Hõbeda M15 Lühike
113. Urme Taimla Hõbeda Naised Lühike
114. Vahur Post Hiiusurf Mehed põhiklass Pikk
115. Arvo Lepik HLB Mehed Lühike
116. Pait Hirv HRK M40 Pikk
117. Reimo Ehrstein Insenerehitus Mehed põhiklass Pikk
118. Kaido Tiislär Jakob Westholmi Gümnaasium Mehed põhiklass Pikk
119. Hugo Pastimäe Järvamaa M70 Pikk
120. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Pikk
121. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
122. Rainer Punga Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
123. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
124. Veikko Savvest jõulu M40 Pikk
125. Tarvi Kalnin Jõulu SUKL M40 Pikk
126. Ando Lääne JCI Spordiklubi Mehed Lühike
127. Kalmer Kabanen JELD-WEN Door Solutions Mehed Lühike
128. Maarika Suursu JELD-WEN Door Solutions Naised põhiklass Pikk
129. Martin Heintalu JELD-WEN Door Solutions Mehed põhiklass Pikk
130. Anatoli Shuvalov JK Start Mehed Lühike
131. Kristiina Jõeste joeste.com N15 Lühike
132. Tarvo Jõeste joeste.com M40 Pikk
133. Ingmar Vutt Kaheksarattalised M40 Pikk
134. Raul Villo Kaheksarattalised Mehed põhiklass Pikk
135. Andres Kollo Karupesa Team Mehed põhiklass Pikk
136. Marko Liiva Karupesa Team M20 Pikk
137. Mattias Jõgi Karupesa Team M17 Pikk
138. Toomas Hiielaid Katela saeveski M50 Pikk
139. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Pikk
140. Heiki Rammul Külitse Mehed Lühike
141. Karel Hussar Kündja Spordiklubi M17 Pikk
142. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 Pikk
143. Arnold Lepiste Kehtna MTK Mehed põhiklass Pikk
144. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M50 Pikk
145. Andres Sinisalu KimaRillen M40 Pikk
146. Kuido Koppel kinluxvara M40 Pikk
147. Kaupo Ots Kirde Kaitseringkond Mehed põhiklass Pikk
148. Madis Lepiksaar Kirde Kaitseringkond Mehed põhiklass Pikk
149. Siim Holtsmann Kirde Kaitseringkond Mehed põhiklass Pikk
150. Caspar Janter KJK M17 Pikk
151. Mart Haas Klass(ika) omaette Mehed põhiklass Pikk
152. Indrek Kelk Klubi Tartu Maraton M40 Pikk
153. Taavi Liiv KMG Inseneriehitus Mehed põhiklass Pikk
154. Ain Rästa KoMo M40 Pikk
155. Mart Tilk KOMO M40 Pikk
156. Siim Luhaorg KoMo M20 Pikk
157. Jaanus Liigand Korp ! Sakala Mehed põhiklass Pikk
158. Rain Ränkel Kose AMK CT Mehed põhiklass Pikk
159. Andrus Danilov Kose Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
160. Aivar Vonk Kostivere Vänt Mehed Lühike
161. Ants Haavel KSA Fischer M40 Pikk
162. Hardi Heinsar Kuperjanovi JVP M40 Pikk
163. Karl Jakob Toplaan Kuressaare Gümnaasium M15 Lühike
164. Maarja Toplaan Kuressaare Gümnaasium Naised Lühike
165. Joosep Agu Kuusalu Rattaklubi M15 Lühike
166. Kevin Lootus Kuusalu Rattaklubi M15 Lühike
167. Kristjan Tammaa Kuusalu Rattaklubi M15 Lühike
168. Toomas Parra Kuusalu Rattaklubi M15 Lühike
169. Aivo Traks KVPS M40 Pikk
170. Heino Märks KVPS M40 Pikk
171. Peep Põlluäär Laktaat M40 Pikk
172. Martin Žuravljov Lääne-Viru SK Mehed Lühike
173. Margo Päären Leonhard Weiss spordiklubi M40 Pikk
174. Andres Kalmer LIX Mehed põhiklass Pikk
175. Henn Linth LIX M40 Pikk
176. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed põhiklass Pikk
177. Reigo Lehtla LSF PT M40 Pikk
178. Siim Roode MAQS Law Firm Advokaadibüroo M40 Pikk
179. Maria Metsaorg Maria jooksuklubi N20 Pikk
180. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised Lühike
181. Maiu Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised Lühike
182. Egert Lepiksaar Männikumäe M15 Lühike
183. Joonas Oja Männikumägi Mehed põhiklass Pikk
184. Emeri Lepp Mehed Marsilt Mehed põhiklass Pikk
185. Ilmar Raap meie M40 Pikk
186. Veiko Karp Meie M40 Pikk
187. Ahti Sillaste Melalahden Mieshiihtäjät Mehed põhiklass Pikk
188. Andero Põllu Merevägi Mehed põhiklass Pikk
189. Ivo Värk Merevägi Mehed põhiklass Pikk
190. Mihkel Naagel Merevägi Mehed põhiklass Pikk
191. Rasmus Pruul Merevägi Mehed põhiklass Pikk
192. Rain Tulp MetsaProff M40 Pikk
193. Tiia Tulp MetsaProff N40 Pikk
194. Albert Shank Mira ehitusmaterjalid Mehed Lühike
195. Erik Tammsoo Mira ehitusmaterjalid M40 Pikk
196. Ivar Enok Mira ehitusmaterjalid Mehed Lühike
197. Ketlin Ruukel Mira ehitusmaterjalid Naised Lühike
198. Veiko Ikkonen Mira ehitusmaterjalid Mehed Lühike
199. Mihkel Pärnalaas Mira ehitusmaterjalid OÜ Mehed põhiklass Pikk
200. Andres Tammsaar Mitmevõistlus Mehed põhiklass Pikk
201. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
202. Jörgen Herman Movek Mehed põhiklass Pikk
203. Jüri Meidla MTA SK Mehed Lühike
204. Risto Härmatis MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
205. Tõnu Tänav Myrakarud M40 Pikk
206. Nikolai Nesterov Narva Elektrijaamade Spordiklubi M50 Pikk
207. Alexey Maravyev Narva SK FIRN M40 Pikk
208. Anatoly Efimov NARVA SK FIRN M60 Pikk
209. Igor Flavyanov Narva SK FIRN M40 Pikk
210. Jevgeni Voloshin Narva SK FIRN M60 Pikk
211. Svetlana Lavrikova Narva SK FIRN N50 Pikk
212. Yury Myasnikov Narva SK FIRN M40 Pikk
213. Tanel Levkoi Nõmme SK Mehed põhiklass Pikk
214. Alar Ervin Nõmme SPKL M20 Pikk
215. Inna Kairite Nõmme SPKL Naised põhiklass Pikk
216. Karl Erik Rabakukk Nõmme SPKL M15 Lühike
217. Martin Tammiste Nõmme SPKL M20 Pikk
218. Siim Õunloo Nõmme SPKL Mehed põhiklass Pikk
219. Rain Noormann Nõmme spordiklubi M15 Lühike
220. Rasmus Liira Nõmme Spordiklubi M17 Pikk
221. Marko Kilp Nõmme suusaklubi M20 Pikk
222. Andrey Roop NEJ SK M50 Pikk
223. Natalja Popova NEJ SK Naised Lühike
224. Argo Raudsalu Nelson Mehed Lühike
225. Allan Harand Nissan ProShop Team Mehed põhiklass Pikk
226. Marko Mägi Nordecon Mehed põhiklass Pikk
227. Heini Tammik OK Kape M50 Pikk
228. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Pikk
229. Alo Ansmann OK Võru Mehed põhiklass Pikk
230. Raimo Rotberg Olympic-Online.com Mehed põhiklass Pikk
231. Tõnis Vaikmaa Padise Vald Mehed põhiklass Pikk
232. Dmitry Tsirulnikov Parrot Ski Team Mehed Lühike
233. Marina Rybina parrot ski team Naised Lühike
234. Stanislav Gabenov parrot ski team Mehed põhiklass Pikk
235. Toomas Aab Paulus M40 Pikk
236. Jaan Koolmeister Pühalepa Suusaklubi M20 Pikk
237. Jaan Raik Pittsburgh Penguins M40 Pikk
238. Urmas Aarna Pittsburgh Penguins M40 Pikk
239. Tõnu Janter Politsei- ja Piirivalveamet M40 Pikk
240. Kaido Linde Postimees Mehed Lühike
241. Üllar Rego PR Logic M40 Pikk
242. Joonas Maanurm Pro Team Mehed põhiklass Pikk
243. Alexey Mudrov Pskov Ski Team M50 Pikk
244. Ilya Kuligin Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
245. Ivan Ilin Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
246. Mikhail Ivanov Pskov Ski Team M50 Pikk
247. Pavel Oschepkov Pskov Ski Team M40 Pikk
248. Sergey Yudov Pskov Ski Team M50 Pikk
249. Vadim Smurov Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
250. Viktor Bolduzev Pskov Ski Team M50 Pikk
251. Viktor Isakov Pskov Ski Team M50 Pikk
252. Arvo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
253. Illart Jool Pyhaüritus M40 Pikk
254. Ivar Pilv Pyhaüritus M40 Pikk
255. Raivo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
256. Urmas Jool Pyhaüritus M40 Pikk
257. Heiki Kuusmann Rademar Mehed Lühike
258. Martin Juksar Rademar M40 Pikk
259. Uku Hänni Rahandusministeerium M60 Pikk
260. Andres Keär Rakke SK M40 Pikk
261. Hanno Traks rakke sk M40 Pikk
262. Ago Veilberg Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
263. Jaanus Bauman Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
264. Meelis Veilberg Rakvre Siplased/Craft M50 Pikk
265. Risto Roonet Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
266. Roland Toome Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
267. Taavi Part Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
268. Ulvar Pavlov Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
269. Endrus Arge RÜÜSAK Team Mehed põhiklass Pikk
270. Kuno Peek Rõõmutareke Mehed põhiklass Pikk
271. Andre Laine Rõuge SK M40 Pikk
272. Tarmo Kalviste Rüüsak Team M40 Pikk
273. Jaak Väärsi RMK Metsasõbrad M40 Pikk
274. Anita Homin Roosna-Alliku MK Naised Lühike
275. Marko Saar Roosna-Alliku MK Mehed Lühike
276. Tarmo Kala RS Lootusetud Mehed põhiklass Pikk
277. Hendrik Rull Rullid M17 Pikk
278. Kristiina Rull Rullid N40 Pikk
279. Rimo Timm Saaremaa Merispordi Selts M20 Pikk
280. Mairo Mändla Saia Mehed põhiklass Pikk
281. Oliver Mändla Saia M20 Pikk
282. Tarmo Mändla Saia M40 Pikk
283. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
284. Kalle Kroon Sarise SK M40 Pikk
285. Mihkel Haug Sõjaväe Langevarjuklubi Mehed põhiklass Pikk
286. Virgo Kilm sõmeru racing M40 Pikk
287. Gert Hendrikson Scanweld Mehed põhiklass Pikk
288. Jaanus Kaik SEB Mehed Lühike
289. Priit Sei SeiCom aknatehas Mehed Lühike
290. Jaak Urm Serviti SK Mehed põhiklass Pikk
291. Jüri Suluste SJK Viiking M40 Pikk
292. Karl Gustav Nagel SK Aaspere Mehed Lühike
293. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
294. Raim Maurer SK Aaspere M20 Pikk
295. Rando Riks SK Aaspere Mehed Lühike
296. Silver Paur SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
297. Villu Kask SK Aaspere M40 Pikk
298. Karel Kulbin SK Biathlon Mehed põhiklass Pikk
299. Peeter Kirss SK Biathlon Mehed põhiklass Pikk
300. Asko Nurm SK PorterRacing Mehed põhiklass Pikk
301. Kaari Susi SK Serviti Naised põhiklass Pikk
302. Jaanus Kaur Skanska M40 Pikk
303. Madis Vaikmaa Sparat/Padise vald Mehed põhiklass Pikk
304. Aivar Juhandi Sparta Mehed põhiklass Pikk
305. Triin Krull Sparta Naised Lühike
306. Seido Kalnin Sparta SE M20 Pikk
307. Andre Mets Sparta Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
308. Liis Kalda Sparta Spordiselts Naised põhiklass Pikk
309. Marius Unt Sparta Spordiselts M40 Pikk
310. Mart Kajari Sparta Spordiselts M40 Pikk
311. Vello Needrit Sparta Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
312. Jan Treier SPKL Biathlon M20 Pikk
313. Meril Beilmann SPKL Biathlon Naised Lühike
314. Heldur-Valdek Seeder Spordiklubi IKS M50 Pikk
315. Ain Vihermets Spordiklubi Metsasõbrad M40 Pikk
316. Priit Randman Spordiklubi Metsasõbrad Mehed põhiklass Pikk
317. Lembit Kukk Spordiklubi Venusclub Mehed põhiklass Pikk
318. Marek Järve Spordipartner M40 Pikk
319. Arthur Ainsaar Spordiselts M40 Pikk
320. Heigo Saar Spordiselts M40 Pikk
321. Henri Gostsõllo Spordiselts Mehed Lühike
322. Markko Varres Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
323. Siim Vollmer Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
324. Tarmo Oidjärv Spordiselts M40 Pikk
325. Tõnu Pullerits Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
326. Toomas Papstel Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
327. Toomas Tarm Sportkeskus.ee Mehed Lühike
328. Aune Surva Staabi-ja Sidepataljon Naised põhiklass Pikk
329. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
330. Sulev Lokk Stamina SK M40 Pikk
331. Urmas Kaljurand Stamina SK M50 Pikk
332. Marek Mesi SUKL Jõulu M40 Pikk
333. Herki Tamm Surgitech Mehed põhiklass Pikk
334. Andres Juursalu Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
335. Andres Pae Suusahullud M40 Pikk
336. Arne Türkson Suusahullud M40 Pikk
337. Boris Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
338. Mari Kanger Suusahullud Naised põhiklass Pikk
339. Marika Kustavus Suusahullud Naised põhiklass Pikk
340. Maris Toomas Suusahullud Naised Lühike
341. Meelis Paumets Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
342. Olga Gapejeva Suusahullud Naised Lühike
343. Ragnar Kulberg Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
344. Tiiu Jüriado Suusahullud Naised põhiklass Pikk
345. Toomas Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
346. Triin Lett Suusahullud Naised Lühike
347. Väino Ellamik Suusahullud M40 Pikk
348. Reimo Leol Suusaklubi JÕULU Mehed põhiklass Pikk
349. Hannes Poolamets Tabasalu TK M20 Pikk
350. Priit Kotkas Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
351. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised põhiklass Pikk
352. Indrek Iho Tamsalu AO SUKL Mehed Lühike
353. Kaili Sirge Tamsalu AO SUKL Naised põhiklass Pikk
354. Paul Põldsaar Tamsalu AO SUKL Mehed põhiklass Pikk
355. Meelis Laanemets Tamsalu AO Suusaklubi Mehed Lühike
356. Allar Soo Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
357. Erki Kull Tartu SUKL M40 Pikk
358. Janek Truu Tartu SUKL M40 Pikk
359. Riho Klement Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
360. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 Pikk
361. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
362. Aiki Laaneots Tartu SUUSAKLUBI N15 Lühike
363. Andrus Paglant Tartu Suusaklubi M40 Pikk
364. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Pikk
365. Raul Arula Tartu Velo M50 Pikk
366. Allan Aim TÜASK Mehed Lühike
367. Arno Bachaus Team 30+ Mehed põhiklass Pikk
368. Andres Valkna Team Jahe M40 Pikk
369. Timo Runge TEAM MAHE Mehed põhiklass Pikk
370. Janar Tatomir Team Palmako Mehed põhiklass Pikk
371. Vahur Pops TEAM TEEME M40 Pikk
372. Lauri Evert Team TT Mehed põhiklass Pikk
373. Meelis Peterson Team TT Mehed põhiklass Pikk
374. Marek Truu Teede Tehnokeskus Mehed põhiklass Pikk
375. Martin Siimer Tegus Maja M40 Pikk
376. Toomas Kütt Telemark Mehed põhiklass Pikk
377. Indrek Sarapuu TIGU TIIM Mehed Lühike
378. Janek Vana TriSmile M40 Pikk
379. Kunnar Zirk TriSmile Mehed põhiklass Pikk
380. Mart Kull Trismile Mehed põhiklass Pikk
381. Siim Ojaver Trismile Mehed põhiklass Pikk
382. Maria Pihlak Troika RacingClub Naised Lühike
383. Ott Raska Troika RacingClub Mehed põhiklass Pikk
384. Krister Kallas TSK Joosu Mehed Lühike
385. Mati Kallas TSK Joosu Mehed Lühike
386. Lembit Pallas TTÜ Spordiklubi M50 Pikk
387. Rainis Nagel TTP AS Mehed põhiklass Pikk
388. Dagmar Lõhmus Uhtna Naised Lühike
389. Tõnis Orava Uhtna Mehed põhiklass Pikk
390. Argen Int V.S.SUUSAKLUBI M15 Lühike
391. Janis Kreegimets v.s.suusaklubi M40 Pikk
392. Ants Kuusik VAK Staier M60 Pikk
393. Artur Palok Vastseliina SPKL M20 Pikk
394. Tiit Toomas Värska Laht Mehed põhiklass Pikk
395. Hardi Ahman Võru Suusaklubi M17 Pikk
396. Kaspar Kala Võru Suusaklubi M20 Pikk
397. Joel Meringo Venusclub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
398. Kardo Kõiv Venusclub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
399. Madis Ojaliiv VenusClub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
400. Georg Paldra Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
401. Ivo Velbaum Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
402. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
403. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
404. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
405. Reio Toom Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
406. Siim Koger Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
407. Jaanus Koval Viljandi VMK Mehed põhiklass Pikk
408. Andrei Semenkov Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
409. Marko Saarela Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
410. Raido Martinson Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
411. Enn Kuusik Virumaa Politsei Spordiselts Mehed Lühike
412. Marko Karja Viti küla Hundid Mehed Lühike
413. Paul Lumi Walkie-Talkie Mehed põhiklass Pikk
414. Stanislav Zelentsov Wett Eesti Mehed põhiklass Pikk
415. Raul Raudsepp www.pyhajarve.com Mehed põhiklass Pikk
416. Aare Aasa M40 Pikk
417. Aare Kuuseoks M50 Pikk
418. Aarne Malva Mehed Lühike
419. Agu Lipping M60 Pikk
420. Agu Zilensk Mehed põhiklass Pikk
421. Ahti Nirgi Mehed Lühike
422. Aili Kallastu N40 Pikk
423. Ain Nemvalts M40 Pikk
424. Airi Undrits Naised Lühike
425. Aivar Käesel M40 Pikk
426. Aivar Saarepuu M40 Pikk
427. Aivar Tooming Mehed Lühike
428. Alan Truus Mehed põhiklass Pikk
429. Alar Alumaa Mehed põhiklass Pikk
430. Alar Kulp M40 Pikk
431. Alar Laanevali M40 Pikk
432. Alar Lehesmets Mehed põhiklass Pikk
433. Alar Reiska M40 Pikk
434. Alari Reissaar Mehed Lühike
435. Aleksander Tishtshenkov M60 Pikk
436. Aleksandr Kardakov Mehed Lühike
437. Algis Uiga M40 Pikk
438. Allan Toim M50 Pikk
439. Andi Piliste Mehed Lühike
440. Andrei Alamaa M40 Pikk
441. Andres Brakmann Mehed põhiklass Pikk
442. Andres Lukkats M40 Pikk
443. Andres Matkur Mehed põhiklass Pikk
444. Andres Pajo M40 Pikk
445. Andres Palk Mehed Lühike
446. Andres Sikkal Mehed põhiklass Pikk
447. Andri Püvi Mehed põhiklass Pikk
448. Andrus Ebber M40 Pikk
449. Andrus Kasekamp Mehed põhiklass Pikk
450. Andrus Lein Mehed põhiklass Pikk
451. Andrus Mehine Mehed põhiklass Pikk
452. Andrus Ploom M40 Pikk
453. Anti Anton M40 Pikk
454. Anti Oot M60 Pikk
455. Anti Otsla M40 Pikk
456. Ants Liigand M40 Pikk
457. Ants Sepp Mehed Lühike
458. Anu Kilki N40 Pikk
459. Anu Malts Naised Lühike
460. Are Lee M60 Pikk
461. Arno Aamisepp Mehed põhiklass Pikk
462. Arno Anton M50 Pikk
463. Arnold Krijer Mehed Lühike
464. Arvo Raatma Mehed põhiklass Pikk
465. Arvo Raja M50 Pikk
466. Arvo-Artur Palu Mehed põhiklass Pikk
467. Astrit Vaimla Naised Lühike
468. Ats Kanne Mehed põhiklass Pikk
469. Avo Raud M50 Pikk
470. Avo Vaher Mehed põhiklass Pikk
471. Ülari Sepp Mehed Lühike
472. Üllar Lillmets M40 Pikk
473. Üllar Madi M40 Pikk
474. Ülo Urb M50 Pikk
475. Ülo Vainura Mehed Lühike
476. Ülvi Miilmets Naised Lühike
477. Britta-Mai Nõmmik N15 Lühike
478. Bruno Lippur Mehed põhiklass Pikk
479. Cameron Cocker M15 Lühike
480. Cardo Soosaar Mehed põhiklass Pikk
481. Dainis Hirv Mehed põhiklass Pikk
482. Daniel Vasser Mehed põhiklass Pikk
483. Eerik Aljas Mehed põhiklass Pikk
484. Eero Kaup M40 Pikk
485. Eero Mõttus Mehed põhiklass Pikk
486. Eeva Avik Naised põhiklass Pikk
487. Egert Ispert Mehed põhiklass Pikk
488. Ene Engel Naised Lühike
489. Enn Altin M40 Pikk
490. Enn Jõesaar M40 Pikk
491. Enn Kaaret M40 Pikk
492. Enn Kukk Mehed põhiklass Pikk
493. Epp-Mare Kukemelk Naised põhiklass Pikk
494. Ergo Meier M40 Pikk
495. Erik Aibast Mehed põhiklass Pikk
496. Erik Bauman Mehed põhiklass Pikk
497. Erki Mölder Mehed põhiklass Pikk
498. Erkki Lapp Mehed põhiklass Pikk
499. Erko Süvala Mehed põhiklass Pikk
500. Ermo Veelain M50 Pikk

‹‹ Atpakaļ

TallinnaSM12_b_spons
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI