estenglv
WAP version
Login form
Alutaguse Maraton - 40 km
Alutaguse maraton - 20 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 15 Oct 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
14. Alutaguse Maraton (Estoloppet 3. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 11.02.2012
Koht Alutaguse EST
Spordiala Suusatamine
Distants

40 km klassikaline tehnika 11:00
20 km klassikaline tehnika 11:15
Lastesõidud 11:30

Korraldaja MTÜ Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets, +372 5568 1084, robertpeets@gmail.com 
• KOHALEJÕUDMINE • STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 985 Pikk: 837 Lühike: 148 Mehi: 861 Naisi: 124 Võistkondade arvestus: 8 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Tarmo Karama 100% Design Mehed põhiklass Pikk
2. Andre Mägi 21 CC Triatloniklubi Mehed põhiklass Pikk
3. Ivo Tatrik 21CC Triatloniklubi Mehed põhiklass Pikk
4. Aivar Villemson A&A Kinnisvara Mehed põhiklass Pikk
5. Aimar Hussar A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
6. Aivar Ridamäe A&T Spordiklubi M40 Pikk
7. Anti Arak A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
8. Kaidar Hussar A&T Spordiklubi M40 Pikk
9. Magnus Kruseman A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
10. Meelis Rebane A&T Spordiklubi M40 Pikk
11. Olaf Mihelson A&T SPORT M40 Pikk
12. Andreas Baum A2K Sport M17 Pikk
13. Andres Metsoja A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
14. Anette Baum A2K Sport N15 Lühike
15. Jaanus Aus A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
16. Joosep Karlson A2K Sport M17 Pikk
17. Kaupo Koplus A2K Sport M50 Pikk
18. Rait Konnov A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
19. Tair Anton A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
20. Tiina Hodakov A2K Sport N40 Pikk
21. Vello Teder Aave Transport M40 Pikk
22. Harri Peiker ABEC Mehed põhiklass Pikk
23. Tarmo Repp Advokaadibüroo Eversheds Ots & Co Mehed põhiklass Pikk
24. Margus Lepp AGRO 93 M40 Pikk
25. Urmet Hiiekivi AGRO 93 M40 Pikk
26. Eino Karvak Aiaidee / KNT Meediad M40 Pikk
27. Andrei Dudarev Akke M40 Pikk
28. Indrek Epner Aktaprint M40 Pikk
29. Kannel Edot Aktaprint Naised põhiklass Pikk
30. Mairolt Kakko Aktiivikeskus M40 Pikk
31. Tiiu Mägi Aktiivikeskus Naised Lühike
32. Janno Rodendau Albu Mehed põhiklass Pikk
33. Kalmer Jalast Albu Mehed põhiklass Pikk
34. Siim Part Albu M20 Pikk
35. Valeri Homin Albu M40 Pikk
36. Mirek King ALLEVENT M40 Pikk
37. Randar Ivanov Alpi Suusaklubi Mehed Lühike
38. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M15 Lühike
39. Mikk Rooden Alutaguse SK/rakvere ametikool M17 Pikk
40. Argo Rebban Alutaguse SuKL M17 Pikk
41. Ave Uustalu Alutaguse Suusaklubi Naised Lühike
42. Avo Kiir Alutaguse Suusaklubi M60 Pikk
43. Avo Sambla Alutaguse Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
44. Britta-Signi Merirand Alutaguse Suusaklubi N15 Lühike
45. Ivar Rooma Alutaguse Suusaklubi M50 Pikk
46. Jan Aas Alutaguse Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
47. Janek Vallimäe Alutaguse Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
48. Janely Sojone Alutaguse Suusaklubi N17 Pikk
49. Kadre Maalma Alutaguse Suusaklubi N40 Pikk
50. Kaireen Käen Alutaguse Suusaklubi N15 Lühike
51. Kaivo-Mart Kangro Alutaguse Suusaklubi M15 Lühike
52. Kaspar Räitsak Alutaguse Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
53. Katrel Virkus Alutaguse Suusaklubi N20 Pikk
54. Kirke Aller Alutaguse Suusaklubi N15 Lühike
55. Laura Kuusemets Alutaguse Suusaklubi Naised Lühike
56. Maris Nurm Alutaguse Suusaklubi Naised põhiklass Pikk
57. Marten Jõeäär Alutaguse Suusaklubi M15 Lühike
58. Martin Jagodin Alutaguse Suusaklubi M15 Lühike
59. Martin Küüsmaa Alutaguse Suusaklubi M15 Lühike
60. Mihkel Laur Alutaguse Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
61. Monika Räitsak Alutaguse Suusaklubi Naised Lühike
62. Peep Kivil Alutaguse Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
63. Renna Saponenko ALUTAGUSE SUUSAKLUBI Naised Lühike
64. Taivo Valdur Alutaguse Suusaklubi M15 Lühike
65. Timo Juursalu Alutaguse Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
66. Hanna - maria Puhke Ambla SK N20 Pikk
67. Kaarel Kasper Kõrge Ambla SK Mehed Lühike
68. Kaspar Kelgo Ambla SK M20 Pikk
69. Magnus Künnapas Ambla sk Mehed põhiklass Pikk
70. Mikk Paap Ambla SK Mehed põhiklass Pikk
71. Peeter Puhke Ambla SK M40 Pikk
72. Raido Rohi Ambla SK Mehed põhiklass Pikk
73. Rauno Puhke Ambla SK Mehed põhiklass Pikk
74. Siret Niinepuu Ambla SK N20 Pikk
75. Mehis Kütt Amserv M40 Pikk
76. Urmas Brück AMSERV M40 Pikk
77. Jaanus Mägi AS Estonian Cell Piret/Ski Team Mehed põhiklass Pikk
78. Madis Osjamets AS Maves Mehed põhiklass Pikk
79. Arne Pihkva as.Tallinna lennujaam.sk M40 Pikk
80. Eduard Taivere AT Nobe Mehed põhiklass Pikk
81. Mihhail Gorlovits Äkke SK M40 Pikk
82. Viktor Shemarin Äkke SK M40 Pikk
83. Hillar Kaeval Õhuvägi M50 Pikk
84. Jaanus Urb Õhuvägi Mehed põhiklass Pikk
85. Sten Suuroja Üksiküritaja M40 Pikk
86. Mait Urbanik Ülane Mehed põhiklass Pikk
87. Merle Mandel Ülane Naised Lühike
88. Peeter Anijalg Ülane Mehed põhiklass Pikk
89. Jürgen Saarniit Ülenurme Turismitalu Võrumaal Mehed põhiklass Pikk
90. Indrek Püss baranka.ee Mehed põhiklass Pikk
91. Erkki Hummal BESTRAIL GRUPP Mehed põhiklass Pikk
92. Aksel Nõmmela CFC M20 Pikk
93. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Pikk
94. Merle Laaneots Chill Out Sport Naised põhiklass Pikk
95. Andres Maarits Coffee In Mehed põhiklass Pikk
96. Ivo Klettenberg Coffee IN Mehed Lühike
97. Kristjan Värton DataCatering Mehed põhiklass Pikk
98. Kalle Ribelus Dünamo M40 Pikk
99. Indrek Lepiksaar DeLaval M40 Pikk
100. Veiko Hintsov Deloitte M40 Pikk
101. Taavo Randna Eesti Energia SK Mehed põhiklass Pikk
102. Tõnu Roosve Eesti Energia SK M40 Pikk
103. Randy Orel Eesti Energia Spordiklubi M40 Pikk
104. Margus Mustimets Eesti Füsioterapeutide Liit M40 Pikk
105. Urmas Kivisild Eesti koondis Mehed põhiklass Pikk
106. Hillar Irves Eesti Pagar M40 Pikk
107. Urmas Grüning Eesti Pagar Mehed Lühike
108. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Pikk
109. Airat Fahrutdinov Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Pikk
110. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
111. Edvin Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M15 Lühike
112. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
113. Harri Karus Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
114. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
115. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
116. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
117. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Pikk
118. Rein Kriks Eesti Raudtee Spordiklubi M60 Pikk
119. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
120. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
121. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi Naised Lühike
122. Vladimir Dunets Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
123. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
124. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
125. Andrus Kompus Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
126. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
127. Erki Täht Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
128. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
129. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
130. Mart Välba Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
131. Vladimir Vylegzann eestienergia kaevandus Mehed Lühike
132. Veiko Sulev EKV Mehed põhiklass Pikk
133. Arvi Mikk Elering M40 Pikk
134. Alexey Sirotkin Elioni Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
135. Erik Kirikmäe Elioni Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
136. Janek Suvi Elioni Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
137. Raul Murro Elioni Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
138. Rein Ilja Elioni Spordiklubi M40 Pikk
139. Tõnis Kerner Elioni Spordiklubi M40 Pikk
140. Priit Jüriöö Ellamaa SK Mehed põhiklass Pikk
141. Madis Meimre EMTA sk Mehed põhiklass Pikk
142. Alar Nigul EROK M40 Pikk
143. Madis Kollo Estanc Mehed põhiklass Pikk
144. Priit Paabo ESTROAD Mehed põhiklass Pikk
145. Ivo Kuusalu EUK Mehed põhiklass Pikk
146. Kunnar Klaas EUK Mehed põhiklass Pikk
147. Maret Klaas EUK Naised Lühike
148. Mari-Liis Toom EUK Naised Lühike
149. Tarvo Okmees EUK Mehed põhiklass Pikk
150. Elina Lasseron EWK N40 Pikk
151. Riho Pruuli EWK M60 Pikk
152. Vello Einland EWK M50 Pikk
153. Aleksei Lavrovski FIRN M70 Pikk
154. Gennadi Jakovlev FIRN M50 Pikk
155. Georgi Shuleiko Firn SK M70 Pikk
156. Nadežda Poljakova Firn Suusaklubi N60 Pikk
157. Reinar Ploom FLEX Mehed põhiklass Pikk
158. Igor Sulemenkov Fortuna M40 Pikk
159. Gery Einberg GECC Konsultatsioonid OÜ Mehed põhiklass Pikk
160. Aivar Köök Goodmark M40 Pikk
161. Peeter Lõoke GSK M40 Pikk
162. Ergo Rästas Haanja maraton Mehed põhiklass Pikk
163. Liis Veeroja Haanja maraton Naised põhiklass Pikk
164. Vahur Veeroja Haanja Maraton Mehed põhiklass Pikk
165. Toomas Laur Haanja rattaklubi M40 Pikk
166. Ivar Ots HangLoose M40 Pikk
167. Aigar Mäesepp Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
168. Aivo Kaljumäe Hansa SK M40 Pikk
169. Ando Allik Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
170. Erko Virgepuu Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
171. Heiki Pruul Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
172. Janek Alla Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
173. Marco Miil Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
174. Priit Lopsik Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
175. Rait Pallo Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
176. Veikko Tamlak Hansa SK M40 Pikk
177. Raul Nikolajev Harju Elekter Mehed põhiklass Pikk
178. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK Naised Lühike
179. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Pikk
180. Meelis Mälter Harju KEK RSK Mehed põhiklass Pikk
181. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Pikk
182. Lauri Mäe Harrastajate Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
183. Romet Niilus Hauka Veloklubi Mehed põhiklass Pikk
184. Vahur Pindma Hauka Veloklubi M40 Pikk
185. Virgo Karu Hawaii Express M40 Pikk
186. Arvo Lepik HLB M50 Pikk
187. Hannes Pool HRM Team M40 Pikk
188. Mati Preitof HRM Team M50 Pikk
189. Reedik Kikkas HRM TEAM Mehed põhiklass Pikk
190. Reelika Kikkas HRM Team Naised põhiklass Pikk
191. Liina Sutt Iisaku Gümnaasium Naised Lühike
192. Hugo Pastimäe Järvamaa M70 Pikk
193. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Pikk
194. Sergey Borisov Jõhvi M40 Pikk
195. Tatiana Borisova Jõhvi Naised Lühike
196. Priit Palmet Jõhvi Gümnaasium M40 Pikk
197. Viktor Bõkov Jõhvi Hirved M40 Pikk
198. Allar Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
199. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
200. Rainer Punga Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
201. Riho Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
202. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
203. Marek Mesi Jõulu M40 Pikk
204. Erik Fogtmann JELD-WEN Door Solutions Mehed põhiklass Pikk
205. Kadri-Ann Jundas Jeld-Wen Door solutions N40 Pikk
206. Kaidu Nõmmik JELD-WEN Door Solutions M40 Pikk
207. Kalmer Kabanen JELD-WEN Door Solutions Mehed põhiklass Pikk
208. Kerli Suvorov JELD-WEN Door Solutions Naised Lühike
209. Maarika Suursu JELD-WEN Door Solutions Naised põhiklass Pikk
210. Martin Heintalu JELD-WEN Door Solutions Mehed põhiklass Pikk
211. Olar Vallimaa JELD-WEN Door Solutions Mehed põhiklass Pikk
212. Priit Koha JELD-WEN Eesti AS Mehed põhiklass Pikk
213. Igor Petrovitski JOHVI HIRVED M40 Pikk
214. Johannes Maiste Joosu M60 Pikk
215. Margus Maiste Joosu Mehed põhiklass Pikk
216. Härmo Haljaste Kaanoni SK Mehed põhiklass Pikk
217. Aida Novikova Kalev Naised Lühike
218. Raivo Rimm Kanal2 M40 Pikk
219. Mats Karo Karupesa Team M17 Pikk
220. Mattias Jõgi Karupesa Team M17 Pikk
221. Oliver Lüütsepp Karupesa Team Mehed põhiklass Pikk
222. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Pikk
223. Karel Hussar Kündja Spordiklubi M17 Pikk
224. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 Pikk
225. Rene Hanni Kepid Puruks Mehed põhiklass Pikk
226. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M50 Pikk
227. Andres Sinisalu KimaRillen/weber M40 Pikk
228. Veiko Parts KimaRillen/weber M40 Pikk
229. Tõnis Saar KJK M17 Pikk
230. Indrek Kelk Klubi Tartu Maraton M40 Pikk
231. Jan Minski KMG IE Mehed põhiklass Pikk
232. Marko Rooden Kohtla-Nõmme SK Mehed põhiklass Pikk
233. Mart Padar Kolgaküla SK Rada M15 Lühike
234. Tarmo Padar Kolgaküla SK Rada Mehed Lühike
235. Ain Rästa KoMo M40 Pikk
236. Kaido Pesor KoMo M40 Pikk
237. Priit Karjane KoMo M40 Pikk
238. Reito Trei komo M40 Pikk
239. Siim Pesor KoMo M15 Lühike
240. Jaanus Liigand Korp! Sakala Mehed põhiklass Pikk
241. Eero Leedmaa Kose AMK Mehed põhiklass Pikk
242. Aldor Kerner Kose AMK ct Mehed põhiklass Pikk
243. Kuido Karner Kose AMK ct Mehed põhiklass Pikk
244. Rain Ränkel Kose AMK CT Mehed põhiklass Pikk
245. Tõnis Kristal Kose AMK CT M40 Pikk
246. Andri Tõnstein Kose Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
247. Andrus Danilov Kose Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
248. Arvo Rodi Kose suusaklubi M60 Pikk
249. Vevo Pikkoja Kose Suusaklubi M50 Pikk
250. Hardi Heinsar Kuperjanovi JVP M40 Pikk
251. Tõnu Kirsimaa Kuusalu JSK Mehed põhiklass Pikk
252. Aivo Traks KVPS M40 Pikk
253. Heino Märks KVPS M40 Pikk
254. Halmar Heinmets Lemminkäinen Eesti AS Mehed põhiklass Pikk
255. Magnus-Mait Ots Leola M40 Pikk
256. Margo Päären Leonhard Weiss spordiklubi M40 Pikk
257. Daimar Liiv Liivide SK M40 Pikk
258. Elvar Liiv Liivide SK Mehed põhiklass Pikk
259. Mariana Liiv Liivide SK Naised Lühike
260. Henn Linth LIX M40 Pikk
261. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed põhiklass Pikk
262. Martin Ansi Lube Mehed põhiklass Pikk
263. Ivar Ivanov Maratonsport Mehed põhiklass Pikk
264. Marko Adamson Marko Suusaklubi M20 Pikk
265. Emeri Lepp Mehed Marsilt Mehed põhiklass Pikk
266. Ira Lepp Mehed Marsilt naiste-team Naised Lühike
267. Ilmar Raap meie M40 Pikk
268. Kalev Karp Meie M20 Pikk
269. Veiko Karp Meie M40 Pikk
270. Andero Põllu Merevägi Mehed põhiklass Pikk
271. Ivo Värk Merevägi Mehed põhiklass Pikk
272. Mihkel Naagel Merevägi Mehed põhiklass Pikk
273. Rasmus Pruul Merevägi Mehed põhiklass Pikk
274. Veiko Tõnso Metre Mehed põhiklass Pikk
275. Rain Tulp MetsaProff M40 Pikk
276. Tiia Tulp MetsaProff N40 Pikk
277. Tavo Uuetalu Metsasõbrad SK M50 Pikk
278. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
279. Kristo Noorhani Motovilla Mehed põhiklass Pikk
280. Meelis Tint Motovilla Mehed põhiklass Pikk
281. Briti Klimberg Movek Naised põhiklass Pikk
282. Jörgen Herman Movek Mehed põhiklass Pikk
283. Mark Uussaar Movek Mehed põhiklass Pikk
284. Risto Härmatis MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
285. Anatoli Stokailo Narva Elektrijaamade Spordiklubi M60 Pikk
286. Andrei Nesterov Narva Elektrijaamade Spordiklubi M50 Pikk
287. Andrey Roop Narva Elektrijaamade Spordiklubi M50 Pikk
288. Natalja Popova Narva Elektrijaamade Spordiklubi Naised Lühike
289. Nikolai Nesterov Narva Elektrijaamade Spordiklubi M50 Pikk
290. Vassili Shihranov Narva Elektrijaamade Spordiklubi M60 Pikk
291. Viktor Zaloznõhh Narva Elektrijaamade Spordiklubi M60 Pikk
292. Alexey Maravyev Narva SK FIRN M40 Pikk
293. Anatoly Efimov NARVA SK FIRN M60 Pikk
294. Igor Flavyanov Narva SK FIRN M40 Pikk
295. Jevgeni Sokolov NARVA SK FIRN M70 Pikk
296. Jevgeni Voloshin Narva SK FIRN M60 Pikk
297. Lev Migdalski NARVA SK FIRN Mehed Lühike
298. Olga Jakovleva NARVA SK FIRN N50 Pikk
299. Pjotr Aksjonov NARVA SK FIRN M60 Pikk
300. Sergey Vlassov NARVA SK FIRN M40 Pikk
301. Svetlana Lavrikova Narva SK FIRN N50 Pikk
302. Yury Myasnikov Narva SK FIRN M40 Pikk
303. Siim Suuroja Nõmme SK M20 Pikk
304. Martin Tammiste Nõmme SPKL M20 Pikk
305. Arnold Kannike Nelik Mehed põhiklass Pikk
306. Indrek Ait Nelik Mehed põhiklass Pikk
307. Jaanus Jamnes Nelik Mehed põhiklass Pikk
308. Lenno Ahman Nelik Mehed põhiklass Pikk
309. Marko Mägi Nordecon Mehed põhiklass Pikk
310. Sven Aria OÜ Lextrans M40 Pikk
311. Arvi Tavast OÜ Roman Tavast M40 Pikk
312. Heini Tammik OK Kape M50 Pikk
313. Antti Roose OK Kobras M40 Pikk
314. Kaarel Piirimäe OK Põlva Kobras Mehed põhiklass Pikk
315. Raimo Rotberg Olympic-Online.com Mehed põhiklass Pikk
316. Peeter Saarep Otepää M60 Pikk
317. Veniamin Zlobin Otepää Mehed põhiklass Pikk
318. Tatiana Mazko Parrot Ski Team Naised põhiklass Pikk
319. Viktor Mazko Parrot Ski Team M40 Pikk
320. Erik Gamzejev Põhjarannik Mehed Lühike
321. Kalle Pärt Põhjarannik M40 Pikk
322. Ain Lubi Peloton Mehed põhiklass Pikk
323. Jaan Raik Pittsburgh Penguins M40 Pikk
324. Urmas Aarna Pittsburgh Penguins M40 Pikk
325. Ingmar Vutt Plekk ja Värv/Kaheksarattalised M40 Pikk
326. Raul Villo Plekk ja Värv/Kaheksarattalised Mehed põhiklass Pikk
327. Kaido Linde Postimees Mehed Lühike
328. Aleksander Pimenov Premium-7 M50 Pikk
329. Martin Meri Pringlike.ee Mehed põhiklass Pikk
330. Joonas Maanurm Pro Team Mehed põhiklass Pikk
331. Alexander Parygin Pskov Ski Team M60 Pikk
332. Alexey Mudrov Pskov Ski Team M50 Pikk
333. Alexey Serggev Pskov Ski Team M50 Pikk
334. Dmitry Parygin Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
335. Igor Sinelnikov Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
336. Ivan Ilin Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
337. Mikhail Zenlov Pskov Ski Team M50 Pikk
338. Sergey Pestryakov Pskov Ski Team M50 Pikk
339. Viktor Bolduzev Pskov Ski Team M50 Pikk
340. Mati Nurm Puide Talu SK M60 Pikk
341. Arvo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
342. Illart Jool Pyhaüritus M40 Pikk
343. Ivar Pilv Pyhaüritus M40 Pikk
344. Janno Kasemaa Pyhaüritus Mehed Lühike
345. Raivo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
346. Urmas Jool Pyhaüritus M40 Pikk
347. Sven Tekkel R - klubi Mehed Lühike
348. Arvi Saliste Rae spordiklubi M60 Pikk
349. Marek Moldau Raineri Jooksuklubi Mehed põhiklass Pikk
350. Rein Rätsep Raineri Jooksuklubi M40 Pikk
351. Andres Keär Rakke SK M40 Pikk
352. Andres Kiigemägi Rakke SK M50 Pikk
353. Ago Veilberg Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
354. Jaanus Bauman Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
355. Meelis Veilberg Rakvre Siplased/Craft M50 Pikk
356. Priit Videvik Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
357. Risto Roonet Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
358. Roland Toome Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
359. Taavi Part Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
360. Ulvar Pavlov Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
361. Janno Greenbaum Rännumees Mehed põhiklass Pikk
362. Kuno Peek Rõõmutareke Mehed põhiklass Pikk
363. Andre Laine Rõuge M40 Pikk
364. Rein Toomas RMK M50 Pikk
365. Helle Väärsi RMK Metsasõbrad Naised Lühike
366. Jaak Väärsi RMK Metsasõbrad M40 Pikk
367. Tarmo Kala RS Lootusetud Mehed põhiklass Pikk
368. Allan Roosimägi RSK Jõhvikas Mehed põhiklass Pikk
369. Karmo Kübarsepp RSK Jõhvikas Mehed põhiklass Pikk
370. Urmas Sulaoja RSK Jõhvikas M40 Pikk
371. Mairo Mändla Saia Mehed põhiklass Pikk
372. Oliver Mändla Saia M20 Pikk
373. Tarmo Mändla Saia M40 Pikk
374. Andres Teder Sailing.ee Mehed põhiklass Pikk
375. Hannes Veide Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
376. Henno Haava Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
377. Kaido Kaljumäe Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
378. Kristjan Tammsaar Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
379. Marko Lamp Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
380. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
381. Urmas Puusepp Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
382. Madara Peiseniece Salaspils Naised Lühike
383. Varis Peisenieks Salaspils M50 Pikk
384. Kalle Kroon Sarise SK M40 Pikk
385. Marko Pruus Saue sk Mehed põhiklass Pikk
386. Virgo Kilm Sõmeru Racing M40 Pikk
387. Jaak Urm Serviti SK Mehed põhiklass Pikk
388. Ain Inno SG Weber M40 Pikk
389. Ivar Veerus SG Weber M40 Pikk
390. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi M50 Pikk
391. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
392. Silver Paur SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
393. Villu Kask SK Aaspere M40 Pikk
394. Eveli Saue SK Biathlon Naised põhiklass Pikk
395. Tanel Mangusson SK Ellamaa Mehed põhiklass Pikk
396. Kaupo Järve SK Fortis Mehed Lühike
397. Assar Tops SK Los Toros M40 Pikk
398. Rainer Tops SK Los Toros Mehed põhiklass Pikk
399. Marti Lung SK Porter Racing Mehed põhiklass Pikk
400. Asko Nurm SK PorterRacing Mehed põhiklass Pikk
401. Kaari Susi SK Serviti Naised põhiklass Pikk
402. Jaan Saviir SK Sula M50 Pikk
403. Juhan Lukk SK Sula M60 Pikk
404. Kelly Klippberg SK Sula Naised Lühike
405. Linda Pärnpuu SK Sula N50 Pikk
406. Tarvi Viik sk.SULA Mehed põhiklass Pikk
407. Jaanus Kaur Skanska M40 Pikk
408. Alar Abram Skm M40 Pikk
409. Aivar Juhandi Sparta Mehed põhiklass Pikk
410. Andre Mets Sparta Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
411. Liis Kalda Sparta Spordiselts Naised põhiklass Pikk
412. Risto Raaper Sparta Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
413. Madis Vaikmaa Sparta/Padise vald Mehed põhiklass Pikk
414. Kaarel Tiganik Spordiklubi Metsasõbrad M50 Pikk
415. Lembit Kukk Spordiklubi Venusclub Mehed põhiklass Pikk
416. Gert Klaaser Spordipartner M40 Pikk
417. Marek Järve Spordipartner M40 Pikk
418. Heigo Saar Spordiselts M40 Pikk
419. Henri Gostsõllo Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
420. Marko Varres Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
421. Tarmo Oidjärv Spordiselts M40 Pikk
422. Tõnu Pullerits Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
423. Kristi Hakkaja Sprottt Naised Lühike
424. Raiko Uri Sprottt Mehed põhiklass Pikk
425. Fred Kaasik SQUAD Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
426. Alo Martinson Staabi- ja Sidepataljon M40 Pikk
427. Aune Surva Staabi- ja Sidepataljon Naised põhiklass Pikk
428. Martin Mändla Staabi- ja Sidepataljon Mehed Lühike
429. Raivo Terve Staabi- ja Sidepataljon M40 Pikk
430. Silvester Jürjo Staabi- ja Sidepataljon Mehed põhiklass Pikk
431. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
432. Sulev Lokk Stamina SK M40 Pikk
433. Urmas Kaljurand Stamina SK M50 Pikk
434. Kristin Tattar SUKL Jõulu N20 Pikk
435. Herki Tamm Surgitech Mehed põhiklass Pikk
436. Andres Juursalu Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
437. Andres Pae Suusahullud M40 Pikk
438. Arne Türkson Suusahullud M40 Pikk
439. Boris Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
440. Helina Maanso Suusahullud Naised põhiklass Pikk
441. Kadi Inno Suusahullud N40 Pikk
442. Kaire Kallak Suusahullud N40 Pikk
443. Kristiina Ojamäe Suusahullud N40 Pikk
444. Maarika Traat Suusahullud Naised põhiklass Pikk
445. Mari Kanger Suusahullud Naised põhiklass Pikk
446. Maria Tamm Suusahullud Naised põhiklass Pikk
447. Maris Toomas Suusahullud Naised Lühike
448. Meelis Palover Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
449. Meelis Paumets Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
450. Peep Toompuu suusahullud M40 Pikk
451. Ragnar Kulberg Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
452. Toomas Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
453. Triin Lett Suusahullud N40 Pikk
454. Valdur Jaht Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
455. Väino Ellamik Suusahullud M40 Pikk
456. Veiko Sepp Suusahullud M40 Pikk
457. Reimo Leol Suusaklubi JÕULU Mehed põhiklass Pikk
458. Koit Kõrgnurm Suusaklubi Margus M15 Lühike
459. Margus Rajas Suusaklubi Margus M50 Pikk
460. Märt Rajas Suusaklubi Margus M40 Pikk
461. Raivo Nõmm Sveba-Dahlen Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
462. Andrus Jaamul Tabasalu Ujumisklubi M40 Pikk
463. Raul Tomberg Tabasalu Ujumisklubi Mehed põhiklass Pikk
464. Heikki Karjalainen Taivalkoski Mehed põhiklass Pikk
465. Jukka Nevanperä Taivalkoski Mehed põhiklass Pikk
466. Satu Paloniemi Taivalkoski Naised Lühike
467. Laur Lumpre Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
468. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised põhiklass Pikk
469. Erko Jullinen Tamsalu AO Mehed põhiklass Pikk
470. Kaili Sirge Tamsalu AO SUKL Naised põhiklass Pikk
471. Paul Põldsaar Tamsalu AO SUKL Mehed põhiklass Pikk
472. Kauri Piiskoppel Tamsalu AO suusaklubi M17 Pikk
473. Allar Soo Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
474. Erki Kull Tartu SUKL M40 Pikk
475. Janek Truu Tartu SUKL M40 Pikk
476. Riho Klement Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
477. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 Pikk
478. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
479. Aiki Laaneots TARTU SUUSAKLUBI N15 Lühike
480. Andres Nurk Tartu Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
481. Andrus Paglant Tartu Suusaklubi M40 Pikk
482. Indrek Toomas Tartu Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
483. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Pikk
484. Kristen Soo tartu suusaklubi M20 Pikk
485. Sippie Truu Tartu Suusaklubi Naised Lühike
486. Raul Arula Tartu Velo M50 Pikk
487. Arno Bachaus Team 30+ Mehed põhiklass Pikk
488. Heiki Kulu Team 30+ M40 Pikk
489. Indrek Lillsoo Team 30+ Mehed põhiklass Pikk
490. Andres Valkna Team jahe M40 Pikk
491. Andero Keronen TEAM TT Mehed põhiklass Pikk
492. Lauri Evert Team TT Mehed põhiklass Pikk
493. Meelis Peterson Team TT Mehed põhiklass Pikk
494. Raido Notton Team TT Mehed põhiklass Pikk
495. Targo Kalamees TeamTT M40 Pikk
496. Marek Truu Teede Tehnokeskus Mehed põhiklass Pikk
497. Martin Siimer Tegus Maja M40 Pikk
498. Toomas Kütt telemark Mehed põhiklass Pikk
499. Indrek Sarapuu TIGU TIIM Mehed põhiklass Pikk
500. Toomas Kivila Tomika Projekt OÜ Mehed Lühike

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aleks, , 11.03.2012 15:38
Siin foto - http://est.sekundomer.ee/2012/02/13/suusatamine-14-alutaguse-maraton-11022012/
Olle, , 22.02.2012 12:52
Tere,kas ametlikud tulemused ja diplomi printimise võimalus on veel mägede taga või on juba lootust?
Rene, tere@sportiv.ee, 16.02.2012 15:14
Sportivi pildigalerii: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2188
Robert, , 15.02.2012 22:12
Kui tulemused ametlikuks saavad, siis tuleb ka diplomi printimise võimalus.
to rixratas, , 15.02.2012 15:07
Kuidas neid pilte sealt kodulehelt leida?
sass, , 15.02.2012 13:35
Kas muidu mingi diplomi moodi asi ka läbimise eest tuleb või võimalus see endal ise välja printida vms?
rixratas, , 15.02.2012 07:57
Mõned pildid veel lisaks:http://www.rixratas.ee/i/ Telli tasuta!
slock, , 14.02.2012 18:36
Tõesti, mõned pildid ei teeks paha!
Sass, , 14.02.2012 15:47
fotograafe oli rajal rohkem kui 2, kas nende pilte saab ka kuskilt näha?
Tom, , 14.02.2012 11:45
Kas on veel kellegil pilte jagatud?


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
AlutaguseSM12_r_spons
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE