estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tamsalu-Neeruti suusamaratoni võitsid Timo Simonlatser ja Laura Rohtla /TULEMUSED/ 11.03.2012 (0)
Täna toimunud Estoloppet pikamaasuusatajate sarja finaaletapina sõidetud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni 46 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Tamsalu suusaklubi esindav Timo ...
Tamsalu-Neeruti maraton lükkub külma tõttu edasi 02.02.2012 (0)
Sel pühapäeval toimuma pidanud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaraton lükkub nädalavahetuseks ennustatavate krõbedate külmakraadide tõttu edasi. Maratoni uueks kuupäevaks on 11. märts.
Tamsalu-Neeruti - 46 km /Esialgsed/
Tamsalu-Neeruti - 25 km /Esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Fri, 20 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15.Tamsalu-Neeruti Maraton (Estoloppet 2. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 11.03.2012
Koht Uudeküla/Tamsalu EST
Spordiala Suusatamine
Distants

46 km vabatehnika 11:00
25 km vabatehnika 11:15
Lastesõidud 11:30

Korraldaja MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
• STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 884 Pikk: 686 Lühike: 198 Mehi: 778 Naisi: 106 Võistkondade arvestus: 8 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Ain Vihermets Metsasõbrad M40 Pikk
2. Risto Muldme &Moments rattareisid Mehed põhiklass Pikk
3. Tarmo Karama 100% Design Mehed põhiklass Pikk
4. Aivar Villemson A&A Kinnisvara Mehed põhiklass Pikk
5. Aimar Hussar A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
6. Aivar Ridamäe A&T Spordiklubi M40 Pikk
7. Anti Arak A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
8. Kaidar Hussar A&T Spordiklubi M40 Pikk
9. Magnus Kruseman A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
10. Meelis Rebane A&T Spordiklubi M40 Pikk
11. Andreas Baum A2K Sport M17 Pikk
12. Andres Metsoja A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
13. Anette Baum A2K Sport N15 Lühike
14. Jaanus Aus A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
15. Joosep Karlson A2K Sport M17 Pikk
16. Kaupo Koplus A2K Sport M50 Pikk
17. Rainis Uiga A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
18. Rait Konnov A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
19. Tair Anton A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
20. Tiina Hodakov A2K Sport N40 Pikk
21. Vello Teder Aave Transport M40 Pikk
22. Indrek Epner Aktaprint M40 Pikk
23. Kannel Edot Aktaprint Naised põhiklass Pikk
24. Mairolt Kakko Aktiivikeskus M40 Pikk
25. Janno Rodendau Albu Mehed põhiklass Pikk
26. Kalmer Jalast Albu Mehed põhiklass Pikk
27. Siim Part Albu M20 Pikk
28. Valeri Homin Albu M40 Pikk
29. Laura Rohtla Alpi Suusaklubi Naised põhiklass Pikk
30. Malle Rohtla Alpi Suusaklubi N50 Pikk
31. Randar Ivanov Alpi Suusaklubi M17 Pikk
32. Robin Nirgi Alpi Suusaklubi M15 Lühike
33. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M15 Lühike
34. Tanel Heinsoo Alpi Suusaklubi M15 Lühike
35. Kaspar Räitsak Alutaguse SK Mehed põhiklass Pikk
36. Timo Juursalu Alutaguse SUKL Mehed põhiklass Pikk
37. Janek Vallimäe Alutaguse Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
38. Avo Sambla AlutaguseSUKL Mehed põhiklass Pikk
39. Kaspar Kelgo Ambla SK M20 Pikk
40. Magnus Künnapas Ambla sk Mehed põhiklass Pikk
41. Urmas Brück Amserv M40 Pikk
42. Andrus Plees Amserv Team M40 Pikk
43. Rauno Tiits andesiin.ee Mehed põhiklass Pikk
44. Aare Mukk Ansambel Eesti M40 Pikk
45. Fred Viidul Ansambel Eesti Mehed põhiklass Pikk
46. Raido Kodanipork Arctic Sport M40 Pikk
47. Kaido Karjus ARTMAN RACING Mehed Lühike
48. Jaanus Mägi AS ESTONIAN CELL Piret/SKI TEAM Mehed põhiklass Pikk
49. Andris Pikkat AT Nobe Mehed põhiklass Pikk
50. Artur Taivere AT Nobe M40 Pikk
51. Eduard Taivere AT Nobe Mehed põhiklass Pikk
52. Gaido Kaeramaa AT Nobe M40 Pikk
53. Ene Engel Auto Caravan Naised Lühike
54. Ander Adel AV Motors Mehed põhiklass Pikk
55. Margus Salla Avispea SK Mehed Lühike
56. Siim Salla Avispea SK M15 Lühike
57. Sergei Pavlov Äkke SK Mehed põhiklass Pikk
58. Viktor Shemarin Äkke SK M40 Pikk
59. Hillar Kaeval Õhuvägi M50 Pikk
60. Jaanus Urb Õhuvägi Mehed põhiklass Pikk
61. Jürgen Saarniit Ülenurme Turismitalu Võrumaal Mehed põhiklass Pikk
62. Erkki Hummal BESTRAIL GRUPP Mehed põhiklass Pikk
63. Martin Kruus C!F!E! Mehed põhiklass Pikk
64. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Pikk
65. Merle Laaneots Chill Out Sport Naised Lühike
66. Andres Maarits Coffee In Mehed põhiklass Pikk
67. Ivo Klettenberg Coffee IN Mehed Lühike
68. Kurmo Neemela Dünamo M40 Pikk
69. Stanislav Mihkels Dünamo Mehed põhiklass Pikk
70. Indrek Lepiksaar DeLaval M40 Pikk
71. Jaanus Tiisvend Eesti Energia SK Mehed põhiklass Pikk
72. Mart Norman Eesti Langevarjuklubi M40 Pikk
73. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Pikk
74. Andres Reiu Eesti Posti SK Mehed Lühike
75. Liis-Mariann Reiu Eesti Posti SK Naised Lühike
76. Airat Fahrutdinov Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Pikk
77. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
78. Edvin Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M15 Lühike
79. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
80. Harri Karus Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
81. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
82. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
83. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
84. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Pikk
85. Rein Kriks Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
86. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
87. Tiit Einma Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
88. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi Naised Lühike
89. Vladimir Dunets Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
90. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
91. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
92. Andrus Kompus Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
93. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
94. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
95. Ergo Mikkor Elioni SK Mehed põhiklass Pikk
96. Ivar Hütt Elioni SK M40 Pikk
97. Meelis Luiks Elioni SK Mehed Lühike
98. Raul Murro Elioni SK Mehed põhiklass Pikk
99. Rein Ilja Elioni SK M40 Pikk
100. Taivo Kitsing Elioni SK Mehed põhiklass Pikk
101. Toomas Teesaar Elioni SK Mehed põhiklass Pikk
102. Siim Ala Elva Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
103. Dag Kivila Endla SK M40 Pikk
104. Priit Põder Endla SK M40 Pikk
105. Alvar Tiisler ERR M20 Pikk
106. Maija Kapanen ESL Mikkeli Naised Lühike
107. Priit Paabo ESTROAD Mehed põhiklass Pikk
108. Tarmo Repp Eversheds Ots & Co Mehed põhiklass Pikk
109. Elina Lasseron EWK N40 Pikk
110. Hillar Lepik EWK M50 Pikk
111. Eero Kookla Ferroline Grupp OÜ M40 Pikk
112. Igor Sulemenkov Fortuna TK M40 Pikk
113. Lauri Spitsmeister GECC Mehed põhiklass Pikk
114. Gery Einberg GECC Konsultatsioonid OÜ Mehed põhiklass Pikk
115. Oskar Rajang HAGAR M40 Pikk
116. Ain Mihkelson Hansa SK Mehed põhiklass Pikk
117. Aigar Mäesepp Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
118. Anti Talves Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
119. Janek Alla Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
120. Mihkel Mandre Hansa Spordiklubi Mehed Lühike
121. Ploompuu Riika Hansa Spordiklubi N40 Pikk
122. Tarmo Rea Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
123. Veiko Tamlak Hansa Spordiklubi M40 Pikk
124. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Pikk
125. Triine Viirmann Harju KEK RSK Naised Lühike
126. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M40 Pikk
127. Tarmo Selde Hawaii Express M40 Pikk
128. Virgo Karu Hawaii Express M40 Pikk
129. Kristjan Vidder Hawaii Express Rakvere M20 Pikk
130. Sander Kütt Hawaii Express Rakvere M17 Pikk
131. Vello Kütt Hawaii express Rakvere M40 Pikk
132. Kaarel Taimla Hõbeda Mehed Lühike
133. Kristjan Taimla Hõbeda M15 Lühike
134. Mart Onemar Hiiusurf Mehed põhiklass Pikk
135. Vahur Post Hiiusurf Mehed põhiklass Pikk
136. Hannes Pool HRM Team M40 Pikk
137. Mati Preitof HRM Team M50 Pikk
138. Reelika Kikkas HRM Team Naised põhiklass Pikk
139. Sergey Vlassov Ida-Viru M40 Pikk
140. Marko Pomerants IRL Mehed Lühike
141. Urmo Alling ISC Adventure Team M40 Pikk
142. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Pikk
143. Sergey Borisov Jõhvi M40 Pikk
144. Tatiana Borisova Jõhvi Naised Lühike
145. Allar Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
146. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
147. Raido Tamme Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
148. Rainer Punga Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
149. Riho Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
150. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
151. Kaidu Nõmmik JELD-WEN M40 Pikk
152. Kalmer Kabanen JELD-WEN Door Solutions Mehed Lühike
153. Martin Heintalu JELD-WEN Door Solutions Mehed põhiklass Pikk
154. Maarika Suursu JELD-WEN Eesti AS Naised põhiklass Pikk
155. Kristiina Jõeste joeste.com N15 Lühike
156. Tarvo Jõeste joeste.com Mehed Lühike
157. Renna Järvalt jooks.ee Naised põhiklass Pikk
158. Anti Ehatamm Kaitseliidu Peastaap M50 Pikk
159. Andres Kollo Karupesa Team Mehed põhiklass Pikk
160. Marko Liiva Karupesa Team M20 Pikk
161. Mattias Jõgi Karupesa Team M17 Pikk
162. Oliver Lüütsepp Karupesa Team Mehed põhiklass Pikk
163. Taavi Ojaste Karupesa Team Mehed põhiklass Pikk
164. Triin Ojaste Karupesa Team Naised põhiklass Pikk
165. Aivar Põldmaa Kasetuka Mehed Lühike
166. Toomas Hiielaid katela saeveski M50 Pikk
167. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Pikk
168. Urmas Väärtnõu Kükametsa PK M40 Pikk
169. Karel Hussar Kündja Spordiklubi M17 Pikk
170. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 Pikk
171. Arvo Uudeberg KEVILI Mehed Lühike
172. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M50 Pikk
173. Kuido Koppel kinluxvara M40 Pikk
174. Hanno Tikerbär Kirde KRK M20 Pikk
175. Kaupo Ots Kirde KRK Mehed põhiklass Pikk
176. Madis Lepiksaar Kirde KRK Mehed põhiklass Pikk
177. Meelis Laanemets Kirde KRK Mehed Lühike
178. Olivar Kits Kirde KRK Mehed Lühike
179. Siim Holtsmann Kirde KRK Mehed põhiklass Pikk
180. Tomas Kaurson Kiviõli Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
181. Andrus Sibul Kivikuvand Mehed põhiklass Pikk
182. Sten Arulaan KJK M17 Pikk
183. Tõnis Saar KJK M17 Pikk
184. Indrek Kelk Klubi Tartu Maraton M40 Pikk
185. Epp Talvik Koeru SK Naised Lühike
186. Moonika Räitsak Kohtla-Nõmme SK Naised Lühike
187. Ülo Urb Kolm Paksu M50 Pikk
188. Ain Rästa KoMo M40 Pikk
189. Kaido Pesor KoMo M40 Pikk
190. Mart Tilk KOMO M40 Pikk
191. Reito Trei komo M40 Pikk
192. Siim Luhaorg KoMo M20 Pikk
193. Rain Ränkel Kose AMK CT Mehed põhiklass Pikk
194. Tõnis Kristal Kose AMK CT M40 Pikk
195. Reimo Rannu Kose SK M40 Pikk
196. Andrus Danilov Kose Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
197. Enn Kaaret Kose Suusaklubi M40 Pikk
198. Kaarel Koitne kosses.ee Mehed põhiklass Pikk
199. Hardi Heinsar Kuperjanovi JVP M40 Pikk
200. Aivo Traks KVPS M40 Pikk
201. Heino Märks KVPS M40 Pikk
202. Martin Žuravljov Lääne-Viru Suusa Klubi Mehed Lühike
203. Margo Päären Leonhard Weiss spordiklubi M40 Pikk
204. Andres Kalmer LIX Mehed põhiklass Pikk
205. Henn Linth LIX M40 Pikk
206. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed põhiklass Pikk
207. Erki Kriks LSF PT Mehed põhiklass Pikk
208. Martin Ansi Lube Mehed põhiklass Pikk
209. Dmitry Frolov MANOMY SIVERSKIY Mehed Lühike
210. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised põhiklass Pikk
211. Maiu Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi N40 Pikk
212. Ilmar Raap meie M40 Pikk
213. Joosep Karp Meie M15 Lühike
214. Veiko Karp Meie M40 Pikk
215. Andero Põllu Merevägi Mehed põhiklass Pikk
216. Ivo Värk Merevägi Mehed põhiklass Pikk
217. Mihkel Naagel Merevägi Mehed põhiklass Pikk
218. Rasmus Pruul Merevägi Mehed põhiklass Pikk
219. Timo Paberit Merimetsa Hambakliinik Mehed põhiklass Pikk
220. Rain Tulp MetsaProff M40 Pikk
221. Tiia Tulp MetsaProff N40 Pikk
222. Avo Siilak Metsasõbrad M40 Pikk
223. Rita Uuetalu Metsasõbrad SK N50 Pikk
224. Tavo Uuetalu Metsasõbrad SK M50 Pikk
225. Janis Busenbergs MONA M50 Pikk
226. Valdis Kokoriša Mona M40 Pikk
227. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
228. Jörgen Herman Movek Mehed põhiklass Pikk
229. Mark Uussaar Movek Mehed põhiklass Pikk
230. Jüri Meidla MTA SK Mehed Lühike
231. Liis Uusküla MTÜ Männikumägi N20 Pikk
232. Risto Härmatis MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
233. Aleksei Kuttanen Narva Firn M40 Pikk
234. Igor Kudrasov Narva Firn M40 Pikk
235. Jevgeni Sokolov Narva Firn M70 Pikk
236. Alexey Maravyev Narva SK FIRN M40 Pikk
237. Igor Flavyanov Narva SK FIRN M40 Pikk
238. Jevgeni Voloshin Narva SK FIRN M60 Pikk
239. Svetlana Lavrikova Narva SK FIRN N50 Pikk
240. Yury Myasnikov Narva SK FIRN M40 Pikk
241. Roman Hozjainov Narva Viikingid Mehed põhiklass Pikk
242. Arno Aamisepp Nõmme SK Mehed põhiklass Pikk
243. Martin Tammiste Nõmme SPKL M20 Pikk
244. Siim Õunloo Nõmme SPKL Mehed põhiklass Pikk
245. Argo Raudsalu Nelson Mehed Lühike
246. Marti Rillo Net Group Mehed põhiklass Pikk
247. Mart Urbas Niitvälja RSK Mehed põhiklass Pikk
248. Heini Tammik OK Kape M50 Pikk
249. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Pikk
250. Riho Männi OK Lehola M60 Pikk
251. Taimar Tilgre ok Põlva Kobras M40 Pikk
252. Raimo Rotberg Olympic-Online.com Mehed põhiklass Pikk
253. Renek Loorens Oru Sc Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
254. Peeter Saarep Otepää M60 Pikk
255. Tõnis Vaikmaa Padise RSK Mehed põhiklass Pikk
256. Kaido Linde Postimees Mehed Lühike
257. Joonas Maanurm Pro Team Mehed põhiklass Pikk
258. Alexander Parygin Pskov Ski Club M60 Pikk
259. Alexey Mudrov Pskov Ski Club M50 Pikk
260. Alexey Sergeev Pskov Ski Club M50 Pikk
261. Dmitry Parygin Pskov Ski Club Mehed põhiklass Pikk
262. Ivan Ilin Pskov Ski Club Mehed põhiklass Pikk
263. Mikhail Zenkov Pskov Ski Club M50 Pikk
264. Viktor Isakov Pskov Ski Club M50 Pikk
265. Viktor Murnikov Pskov Ski Club M50 Pikk
266. Vladislav Sapogov Pskov Ski Club M50 Pikk
267. Igor Sinelnikov Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
268. Viktor Bolduzev Pskov Ski Team M50 Pikk
269. Arvo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
270. Illart Jool Pyhaüritus M40 Pikk
271. Ivar Pilv Pyhaüritus M40 Pikk
272. Raivo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
273. Urmas Jool Pyhaüritus M40 Pikk
274. Martin Juksar Rademar M40 Pikk
275. Ako Truumets Rademar Rattamaailm M40 Pikk
276. Merle Männik Rahandusministeerium N40 Pikk
277. Ranno Aun Rakke Mehed põhiklass Pikk
278. Hanno Traks rakke sk M40 Pikk
279. Ago Veilberg Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
280. Jaanus Bauman Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
281. Meelis Veilberg Rakvre Siplased/Craft M50 Pikk
282. Priit Videvik Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
283. Risto Roonet Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
284. Roland Toome Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
285. Taavi Part Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
286. Ulvar Pavlov Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
287. Endrus Arge RÜÜSAK Team Mehed põhiklass Pikk
288. Janno Greenbaum Rännumees Mehed põhiklass Pikk
289. Kuno Peek Rõõmutareke Mehed põhiklass Pikk
290. Siim Vinter Reaktiiv.ee Mehed põhiklass Pikk
291. Anu Reimann RK Ebavere SUKL N15 Lühike
292. Maris Möldre RK Ebavere SUKL N15 Lühike
293. Priit Randman RMK Metsasõbrad Mehed põhiklass Pikk
294. Hendrik Rull Rullid M17 Pikk
295. Kristiina Rull Rullid Naised Lühike
296. Rainer Põldeots Sada ja suusad Mehed põhiklass Pikk
297. Mairo Mändla Saia Mehed põhiklass Pikk
298. Oliver Mändla Saia M20 Pikk
299. Tarmo Mändla Saia M40 Pikk
300. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
301. Tanel Kliiman SAK Tartu M40 Pikk
302. Urmas Hein SAK Tartu M50 Pikk
303. Madara Peisenieks Salaspils Naised Lühike
304. Mära Peiseniece Salaspils Naised Lühike
305. Varis Peisenieks Salaspils M50 Pikk
306. Kalle Kroon Sarise SK M40 Pikk
307. Karmo Pard Sarrus Mehed põhiklass Pikk
308. Virgo Allvee Sarrus Ehitus Mehed põhiklass Pikk
309. Kaire Vibo Sauekas Naised Lühike
310. Raul Vibo Sauekas Mehed Lühike
311. Rain Leisi Sõjaväepolitsei M40 Pikk
312. Andres Lõhmus Sõmeru Racing Mehed Lühike
313. Virgo Kilm Sõmeru Racing M40 Pikk
314. Indrek Saar SDE suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
315. Marek Saar SDE suusaklubi M40 Pikk
316. Priit Sei SeiCom Aknatehas Mehed Lühike
317. Jaak Urm Serviti SK Mehed põhiklass Pikk
318. Andrei Kuznetsov Sillamäe Mehed Lühike
319. Kirill Bubnov Sillamäe suusaklubi M15 Lühike
320. Pavel Rozov Sillamäe suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
321. Üllar Männik SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
322. Karl Gustav Nagel SK Aaspere M17 Pikk
323. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
324. Raim Maurer SK Aaspere M20 Pikk
325. Rando Riks SK Aaspere M20 Pikk
326. Silver Paur SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
327. Villu Kask SK Aaspere M40 Pikk
328. Evely Kaasiku SK Esto Naised Lühike
329. Sigrid Ruul SK Esto Naised Lühike
330. Assar Tops SK Los Toros M40 Pikk
331. Risto Rammul SK LosToros Mehed põhiklass Pikk
332. Tiina Idavain SK metsasõbrad N50 Pikk
333. Asko Nurm SK PorterRacing Mehed põhiklass Pikk
334. Kaari Susi SK Serviti Naised põhiklass Pikk
335. Juhan Lukk SK Sula M60 Pikk
336. Tarvi Viik sk.SULA Mehed põhiklass Pikk
337. Jaanus Kaur Skanska M40 Pikk
338. Toomas Aab SMK Paulus M40 Pikk
339. Andre Mets Sparta Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
340. Heidi Raju Sparta Spordiselts Naised põhiklass Pikk
341. Madis Vaikmaa Sparta Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
342. Taavi Veelmaa Spordiklubi Rakke Mehed põhiklass Pikk
343. Lembit Kukk Spordiklubi Venusclub Mehed põhiklass Pikk
344. Marek Järve Spordipartner M40 Pikk
345. Heigo Saar Spordiselts M40 Pikk
346. Kaupo Jalasto Spordiselts M50 Pikk
347. Tarmo Oidjärv Spordiselts M40 Pikk
348. Tõnu Pullerits Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
349. Aune Surva Staabi- ja sidepataljon Naised põhiklass Pikk
350. Mändla Martin Staabi- ja sidepataljon Mehed Lühike
351. Silvester Jürjo Staabi- ja sidepataljon Mehed põhiklass Pikk
352. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
353. Sulev Lokk Stamina SK M40 Pikk
354. Toomas Greenbaum storaenso Mehed põhiklass Pikk
355. Kristin Tattar SUKL Jõulu N20 Pikk
356. Marek Mesi SUKL Jõulu M40 Pikk
357. Herki Tamm Surgitech Mehed põhiklass Pikk
358. Andres Juursalu Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
359. Andres Pae Suusahullud M40 Pikk
360. Arne Türkson Suusahullud M40 Pikk
361. Boris Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
362. Kadi Inno Suusahullud N40 Pikk
363. Mari Kanger Suusahullud Naised põhiklass Pikk
364. Maris Toomas Suusahullud Naised Lühike
365. Meelis Paumets Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
366. Pärtel Piirimäe Suusahullud M40 Pikk
367. Ragnar Kulberg Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
368. Toomas Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
369. Valdur Jaht Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
370. Väino Ellamik Suusahullud M40 Pikk
371. Reimo Leol Suusaklubi JÕULU Mehed põhiklass Pikk
372. Vladimir Vinogradov T28A Spordiklubi M40 Pikk
373. Hannes Poolamets Tabasalu TK M20 Pikk
374. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised põhiklass Pikk
375. Paul Põldsaar Tamsalu AO SUKL Mehed põhiklass Pikk
376. Bert Tippi Tamsalu AO Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
377. Erkki Põldoja Tamsalu AO Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
378. Erko Jullinen Tamsalu AO Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
379. Evelyn Himma Tamsalu AO Suusaklubi N40 Pikk
380. Indrek Iho Tamsalu AO Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
381. Inno Puusepp Tamsalu AO Suusaklubi Mehed Lühike
382. Karmo Lomp Tamsalu AO Suusaklubi Mehed Lühike
383. Kristjan Nurmsalu Tamsalu AO Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
384. Lembit Saart Tamsalu AO Suusaklubi M50 Pikk
385. Meelis Laanemets Tamsalu AO Suusaklubi Mehed Lühike
386. Merike Mets Tamsalu AO Suusaklubi N40 Pikk
387. Simonlatser Timo Tamsalu AO Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
388. Taavi Luik Tamsalu AO suusaklubi M15 Lühike
389. Tanel Uudeberg Tamsalu AO Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
390. Tiit Simonlatser Tamsalu AO Suusaklubi Mehed Lühike
391. Allar Soo Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
392. Erki Kull Tartu SUKL M40 Pikk
393. Janek Truu Tartu SUKL M40 Pikk
394. Riho Klement Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
395. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 Pikk
396. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
397. Aiki Laaneots Tartu suusaklubi N15 Lühike
398. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Pikk
399. Karel Tammjärv Tartu Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
400. Tarmo Napa Tartu Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
401. Raul Arula Tartu Velo M50 Pikk
402. Allan Aim TÜ ASK Mehed põhiklass Pikk
403. Veiko Vill tööjõureservid M40 Pikk
404. Heiki Kulu Team 30+ M40 Pikk
405. Andres Valkna Team Jahe M40 Pikk
406. Vahur Pops TEAM TEEME M40 Pikk
407. Aimer Peensalu team TT M40 Pikk
408. Lauri Evert Team TT Mehed põhiklass Pikk
409. Meelis Peterson Team TT Mehed põhiklass Pikk
410. Targo Kalamees TeamTT M40 Pikk
411. Marek Truu Teede Tehnokeskus Mehed põhiklass Pikk
412. Martin Siimer Tegus Maja M40 Pikk
413. Jaak Teppan Terviserajad Mehed põhiklass Pikk
414. Janek Vana TriSmile M40 Pikk
415. Kunnar Zirk TriSmile Mehed põhiklass Pikk
416. Mart Kull Trismile Mehed põhiklass Pikk
417. Krister Kallas TSK Joosu Mehed Lühike
418. Mati Kallas TSK Joosu Mehed Lühike
419. Lembit Pallas TTÜ Spordiklubi M50 Pikk
420. Markko Abel TuS Gerolsheim Mehed põhiklass Pikk
421. Sigrid Salujärv Uhtna Naised Lühike
422. Jüri Kruus Uhtna Team Mehed Lühike
423. Argen Int v.s.suusaklubi M15 Lühike
424. Janis Kreegimets v.s.suusaklubi M40 Pikk
425. Ants Kuusik VAK STAIER M60 Pikk
426. Einar Kaigas VAK Staier Mehed põhiklass Pikk
427. Siim Sellis Valgjärve Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
428. Triin Sellis Valgjärve Spordiklubi N20 Pikk
429. Asko Kuusalu Vanamõisa Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
430. Artur Palok Vastseliina SPKL M20 Pikk
431. Kristjan Tattar Vastseliina Spordiklubi M20 Pikk
432. Indrek Kesküla Väike-Maarja TTÄM M40 Pikk
433. Hardi Ahman Võru Suusaklubi M17 Pikk
434. Kaspar Kala Võru Suusaklubi M20 Pikk
435. Matis Kivila Võru Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
436. Raido Ränkel Võru Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
437. Raino Reiska Võru Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
438. Mati V Vennad-Dahl M50 Pikk
439. Joel Meringo Venusclub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
440. Kardo Kõiv Venusclub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
441. Madis Ojaliiv VenusClub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
442. Kevin Jürimaa Vesikaar Mehed põhiklass Pikk
443. Martin Suuroja Viitna Suusaklubi M40 Pikk
444. Georg Paldra Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
445. Greg Hallop Viljandi Rattaklubi M17 Pikk
446. Ivo Velbaum Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
447. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
448. Reio Toom Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
449. Siim Koger Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
450. Andrei Semenkov Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
451. Marko Saarela Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
452. Raido Martinson Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
453. Enn Kuusik Virumaa Politsei Spordiselts Mehed Lühike
454. Andres Plaat Virumaa Surfiklubi Mehed Lühike
455. Stanislav Zelentsov Wett Eesti Mehed põhiklass Pikk
456. Gaabriel Tavits WW II M40 Pikk
457. Raul Raudsepp www.pyhajarve.com Mehed põhiklass Pikk
458. Aare Aasa M40 Pikk
459. Aare Kuuseoks M50 Pikk
460. Aare Nurk M40 Pikk
461. Ago Vahtra Mehed põhiklass Pikk
462. Ago Võhmar Mehed põhiklass Pikk
463. Agu Lipping M60 Pikk
464. Agu Zilensk Mehed põhiklass Pikk
465. Ahti Nirgi Mehed Lühike
466. Ahto Vink M40 Pikk
467. Ain Nemvalts M40 Pikk
468. Ain Veemees Mehed põhiklass Pikk
469. Airi Undrits Naised Lühike
470. Aivar Gutmann M40 Pikk
471. Aivar Käesel M40 Pikk
472. Aivar Saarepuu M40 Pikk
473. Aivar Tooming Mehed Lühike
474. Alar Alumaa Mehed põhiklass Pikk
475. Alar Kulp M40 Pikk
476. Alar Lehesmets Mehed põhiklass Pikk
477. Alar Reiska M40 Pikk
478. Alar Savastver M40 Pikk
479. Alari Kasekamp M15 Lühike
480. Alari Reissaar Mehed Lühike
481. Alari Vast Mehed põhiklass Pikk
482. Aleksander Tishtshenkov M60 Pikk
483. Aleksandr Islevski M40 Pikk
484. Aleksandr Kardakov Mehed Lühike
485. Aleksandr Pugatšov M50 Pikk
486. Algis Uiga M40 Pikk
487. Allan Toim M50 Pikk
488. Alo Rull M40 Pikk
489. Anatoly Efimov M60 Pikk
490. Andre Pukk Mehed põhiklass Pikk
491. Andres Brakmann Mehed põhiklass Pikk
492. Andres Lukkats M40 Pikk
493. Andres Pak Mehed põhiklass Pikk
494. Andres Reiu Mehed Lühike
495. Andres Sikkal Mehed põhiklass Pikk
496. Andri Tõnstein Mehed põhiklass Pikk
497. Andrus Ebber Mehed Lühike
498. Andrus Kasekamp Mehed põhiklass Pikk
499. Andrus Ploom M40 Pikk
500. Ann Siidra Naised Lühike

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Sportfoto, , 13.03.2012 14:21
Väike fotogalerii maratonist: http://www.sportfoto.ee/?competition_id=80
Harts, , 12.03.2012 16:26
Möödumiseks on pikal rajal võimalusi piisavalt, tuleb vaid veidi kannatust varuda ja sobiv koht ära oodata. Kõik kes viisakalt teada andsid, need ma mööda ka lasin ja ka vastupidi. Möödumisel on hea paar sõna vahetada ja kaaslasi ergutada (siinkohal tuleb teha märkus pealtvaatajatele - elage ikka rohkem kaasa, hea sõna raja äärest annab palju jõudu). Kui suusk libiseb, pole ju probleemi mööda sõita, kui ei libise, siis lase aga viiskalt kiiremad mööda. Stardis on kitsas küll, kuid see on nende maratonide eripära ja omamoodi võlugi.
Mati., , 12.03.2012 15:20
Te ikka tahate,et finisikohad jagataks enne starti välja.Ärge unustage ,see on võistlus.Kes tugevam sõidab mööda ja valib selleks just endale sobiva rajalõigu ja kes tahab vahepeal veidi tagasi anda valib selle lõigu ikka jälle ise.Ja veel,kui ei oleks rahvasportlasi ei toimuks ka neid võistlusi.Edu kõigile kes head.
Mats, , 12.03.2012 13:09
Stardigrupi osas peaks arvestama ka eelmise aasta sama maratoni tulemusega. Eriti sellistes tingimustes on tülgastav iga aasta kitsal rajal tagantrivist alustada ja oleks grupid ühtlasemad - sõit meeldivam kõigile.
ettepanek , , 12.03.2012 12:07
... Estoloppet-i sarja tutvustavasse brozüüri võiks lisada nn. suusataja meelespea lehekülje, kus oleks välja toodud mõningad soovitused nii kiirematele kui aeglasematele suusatajatele. Ehk aitaks seegi suusakultuuri aregule kaasa.
Suusataja, , 12.03.2012 11:56
Tänud korraldajatele. Arvestades olusid oli rada ja kõik hästi. Mis puutub möödumisse, siis sõltub see palju suusakultuurist. 300 keskel oli pilt üldiselt hea, erilisi intsidente ei olnud ning kui keegi rada palus, siis sai mööda lastud ja ise sai ka rada küsitud. Samas mõnedest ei saa tõesti aru, sõidavad kandadele, tõusudel tammuvad keppidel ning kui mitmendat korda juba teed pakud, siis öeldakse, et hea vedur, ei taha mööda minna. Viisakas oleks siis natuke eesolijaga distantsi hoida. Eriti alguses hakkasid silma mõned isikud, kes olid sattunud valesse stradigruppi, nt. ca 2 km tulid selg ees vastu 39, 47 jne. Ilmselgelt nr-i ostnud ning enda võimeid ülehinnanud. Ka ostetud nr-i korral võiks valida ikka endale jõukohase stardigrupi. Aga tundub, et ka suusakultuur üldiselt paraneb pidevalt.
Kadunud, , 12.03.2012 11:39
Musta värvi Salomoni suusavest jäi kadunuks. Panin enne starti rajapiirdele teiste taoliste kõrvale, pakihoiu bussist öeldi, et kõik asjad korjati kokku, ometi üle ei jäänud. Ehk sattus suures saginas kellegi asjade juurde? Kui keegi midagi nimetatud vestist teab, helista palun 5160031 või jäta oma kontakt, et saaksin ühendust võtta.
rix, , 12.03.2012 10:00
Kogu Estoloppet sarja pilte: http://www.rixratas.ee/i/
raul, , 12.03.2012 09:47
... tublid fotograafid, kui juhuslikult panete pildid internetti, siis palun lisage lingid foorumisse ka.
Vahur Leemets, , 12.03.2012 09:10
Maire, su suusakepppeaks olema Tamsalu Spordihoones. Lisaks leiti üks Vennad Dahl dressikas ja Rex puff. Kõik asuvad Tamsalu Spordikeskuse valvelauas.


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE