estenglv
WAP version
Login form
RSS
Viru Maratoni võitsid Toomas Even ja Kadri Lehtla /ESIALGSED TULEMUSED/ 28.01.2012 (8)


Täna toimunud Estoloppet pikamaasuusatajate sarja avaetania sõidetud 28. Viru Maratoni 42 km põhidistantsi võitis Team Värska Laht/ Setomaa esindaja Even Toomas ajaga 1:50.06.( ...
Homme sõidetakse 28. Viru Maraton /LISATUD STARDINIMEKIRI/ 27.01.2012 (0)
Homme, laupäeval, antakse start 28. Viru Maratonile, mis on ühtlasi Estoloppet 2012 pikamaasuusatajate sarja avaetapiks.
Viru Maraton - 42 km
Viru Maraton - 25 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
28. Viru Maraton (Estoloppet 1. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 28.01.2012
Koht Mõedaku EST
Spordiala Suusatamine
Distants

42 km vabatehnika ühisstart kell 11:00
25 km vabatehnika ühisstart kell 11:15
Tillusõidud kell 11:30

Korraldaja Rägavere vald/Mõedaku Spordibaas, Evi Torm, +372 5385 6226, moedaku@gmail.com  
• STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 802 Pikk: 634 Lühike: 168 Mehi: 715 Naisi: 87 Võistkondade arvestus: 8 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Raido Notton Team TT Mehed põhiklass Pikk
2. Risto Muldme &Moments Mehed põhiklass Pikk
3. Feliks Garipov - M60 Pikk
4. Jaan Jõgi - M60 Pikk
5. Tarmo Karama 100% Design Mehed põhiklass Pikk
6. Aivar Villemson A&A Kinnisvara Mehed põhiklass Pikk
7. Aimar Hussar A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
8. Aivar Ridamäe A&T Spordiklubi M40 Pikk
9. Anti Arak A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
10. Kaidar Hussar A&T Spordiklubi M40 Pikk
11. Magnus Kruseman A&T Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
12. Meelis Rebane A&T Spordiklubi M40 Pikk
13. Karl-Erik Kõrge A2K Mehed põhiklass Pikk
14. Andres Metsoja A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
15. Jaanus Aus A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
16. Joosep Karlson A2K Sport M17 Pikk
17. Kaupo Koplus A2K Sport M50 Pikk
18. Rait Konnov A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
19. Tair Anton A2K Sport Mehed põhiklass Pikk
20. Tiina Hodakov A2K Sport N40 Pikk
21. Vello Teder Aave Transport M40 Pikk
22. Harri Peiker ABEC Mehed põhiklass Pikk
23. Margus Lepp AGRO 93 M40 Pikk
24. Urmet Hiiekivi AGRO 93 M40 Pikk
25. Sergei Pavlov akke Mehed põhiklass Pikk
26. Indrek Epner Aktaprint M40 Pikk
27. Kannel Edot Aktaprint Naised põhiklass Pikk
28. Mairolt Kakko Aktiivikeskus M40 Pikk
29. Janno Rodendau Albu Mehed põhiklass Pikk
30. Kalmer Jalast Albu Mehed põhiklass Pikk
31. Siim Part Albu M20 Pikk
32. Valeri Homin Albu M40 Pikk
33. Janelle Tarum Alpi Suusaklubi Naised põhiklass Pikk
34. Malle Rohtla Alpi Suusaklubi N50 Pikk
35. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M15 Lühike
36. Tanel Heinsoo Alpi Suusaklubi M15 Lühike
37. Kaspar Räitsak Alutaguse SK Mehed põhiklass Pikk
38. Marten Kuusmann Alutaguse SK M15 Lühike
39. Avo Kiir Alutaguse Suusaklubi Mehed Lühike
40. Timo Juursalu Alutaguse suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
41. Kaspar Kelgo Ambla SK M20 Pikk
42. Magnus Künnapas Ambla sk Mehed põhiklass Pikk
43. Maili Antons Ambla SK N40 Pikk
44. Mikk Paap Ambla SK Mehed põhiklass Pikk
45. Raido Rohi Ambla SK Mehed põhiklass Pikk
46. Urmas Brück AMSERV M40 Pikk
47. Jaanus Mägi AS Estonian Cell Mehed põhiklass Pikk
48. Mihhail Gorlovitš Äkke SK M40 Pikk
49. Viktor Shemarin Äkke SK M40 Pikk
50. Hillar Kaeval Õhuvägi M50 Pikk
51. Jaanus Urb Õhuvägi Mehed põhiklass Pikk
52. Karl-Cardo Mere Ülenurme M15 Lühike
53. Leili Prans Ülenurme N60 Pikk
54. Jürgen Saarniit Ülenurme Turismitalu Võrumaal Mehed põhiklass Pikk
55. Indrek Püss baranka.ee Mehed põhiklass Pikk
56. Paavo Vikat Bennet-Puit M40 Pikk
57. Erkki Hummal BESTRAIL GRUPP Mehed põhiklass Pikk
58. Hanna Britt Laursoo BTR N15 Lühike
59. Madis Karelson BTR M40 Pikk
60. Martin Kruus C!F!E! Mehed põhiklass Pikk
61. Madis Türi CC Rota Mobilis Mehed põhiklass Pikk
62. Kristiina Kresmer CFC Naised Lühike
63. Christopher Kalev CFC Jaak Mae SK M15 Lühike
64. Matthias Kalev CFC Jaak Mae SK M15 Lühike
65. Gertrud Aarna CFC Jaak Mae Suusakool Naised Lühike
66. Henri Roos CFC Jaak Mae Suusakool M15 Lühike
67. Katariina Soone CFC Jaak Mae Suusakool N15 Lühike
68. Elina Ahtiäinen CFC SPORDIKLUBI Naised Lühike
69. Amanda Kaijanen CFC Suusakool N15 Lühike
70. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Pikk
71. Merle Laaneots Chill Out Sport Naised Lühike
72. Andres Maarits Coffee in Mehed põhiklass Pikk
73. Aivar Trasberg Dektum M40 Pikk
74. Indrek Lepiksaar DeLaval M40 Pikk
75. Jaanus Tiisvend Eesti Energia SK Mehed põhiklass Pikk
76. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Pikk
77. Jaanus Undrest EESTI POSTI SPORDIKLUBI Mehed põhiklass Pikk
78. Airat Fahrutdinov Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Pikk
79. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
80. Edvin Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M15 Lühike
81. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
82. Harri Karus Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
83. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
84. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
85. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
86. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Pikk
87. Rein Kriks Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
88. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
89. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
90. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi Naised Lühike
91. Vladimir Dunets Eesti Raudtee Spordiklubi Mehed Lühike
92. Agu Koppa Eesti Worldloppet Klubi Mehed Lühike
93. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
94. Tiit Kollo Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
95. Erik Kirikmäe Elioni Spordikubi Mehed põhiklass Pikk
96. Ivar Hütt Elioni Spordikubi M40 Pikk
97. Meelis Luiks Elioni Spordikubi Mehed Lühike
98. Rait Mänd Elioni Spordikubi Mehed põhiklass Pikk
99. Raul Murro Elioni Spordikubi Mehed põhiklass Pikk
100. Rein Ilja Elioni Spordikubi M40 Pikk
101. Taivo Kitsing Elioni Spordikubi Mehed põhiklass Pikk
102. Siim Ala Elva Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
103. Madis Kollo Estanc Mehed põhiklass Pikk
104. Priit Paabo ESTROAD Mehed põhiklass Pikk
105. Tarmo Repp Eversheds Ots & Co Mehed põhiklass Pikk
106. Vello Needrit EWK Mehed põhiklass Pikk
107. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Team M40 Pikk
108. Gennadi Jakovlev FIRN M50 Pikk
109. Olga Jakovleva FIRN N50 Pikk
110. Aleksei Lavrovski Firn SK Mehed Lühike
111. Georgi Shuleiko Firn SK Mehed Lühike
112. Nadezda Poljakova Firn SK N60 Pikk
113. Igor Sulemenkov Fortuna TK M40 Pikk
114. Eero Liivandi G4S SK Mehed põhiklass Pikk
115. Lauri Spitsmeister GECC Mehed põhiklass Pikk
116. Ain Nemvalts Hai M40 Pikk
117. Hirvo Rannu Hai M40 Pikk
118. Riinu Nemvalts Hai N40 Pikk
119. Ando Allik Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
120. Anti Talves Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
121. Heiki Pruul Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
122. Janek Alla Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
123. Marco Miil Hansa Spordiklubi Mehed Lühike
124. Maris Kobrusepp Hansa Spordiklubi Naised põhiklass Pikk
125. Mihkel Mandre Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
126. Priit Lopsik Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
127. Riika Ploompuu Hansa Spordiklubi N40 Pikk
128. Tanel Kannel Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
129. Tarmo Rea Hansa Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
130. Veiko Tamlak Hansa Spordiklubi M40 Pikk
131. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Pikk
132. Triine Viirmann Harju KEK RSK Naised Lühike
133. Virgo Karu Hawaii Express M40 Pikk
134. Erki Mental Hawaii Express Rakvere Mehed põhiklass Pikk
135. Sander Kütt Hawaii Express Rakvere M17 Pikk
136. Valmar Bild Hawaii Express Rakvere Mehed põhiklass Pikk
137. Vello Kütt Hawaii express Rakvere M40 Pikk
138. Vahur Post Hiiusurf Mehed põhiklass Pikk
139. Aare Heinla HoleInOne M50 Pikk
140. Helar Kriisa Ideekamin M40 Pikk
141. Martin Kukk If Kindlustus M40 Pikk
142. Margus Kaur Ikodor M40 Pikk
143. Kaido Tiislär J. Westholmi Gümnaasium Mehed põhiklass Pikk
144. Aleksander Einpalu Jaak Mae SUKO M15 Lühike
145. Johan Haldna Jaak Mae Suusakool M15 Lühike
146. Frank Abner Jaak Mae Suusakool / UNIPRINT M15 Lühike
147. Mark Abner Jaak Mae Suusakool / UNIPRINT M15 Lühike
148. Elisabeth Pintmann Jaak Mae Suusakool CFC N15 Lühike
149. Argo Keerme JÕHVI MOTOKLUBI Mehed põhiklass Pikk
150. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Pikk
151. Reine Koppel Jõgeva SAI N40 Pikk
152. Sergey Borisov Jõhvi M40 Pikk
153. Tatiana Borisova Jõhvi Naised Lühike
154. Viktor Bõkov Jõhvi Hirved M40 Pikk
155. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed põhiklass Pikk
156. Paul Nestor Jõhvi Spordikool M20 Pikk
157. Marek Mesi Jõulu M40 Pikk
158. Maarika Suursu JELD-WEN Doors Solutions Naised põhiklass Pikk
159. Kristiina Jõeste joeste.com N15 Lühike
160. Tarvo Jõeste joeste.com Mehed Lühike
161. Marko Liiva Karupesa Team M20 Pikk
162. Mattias Jõgi Karupesa Team M17 Pikk
163. Toomas Hiielaid Katela saeveski M50 Pikk
164. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Pikk
165. Karel Hussar Kündja Spordiklubi M17 Pikk
166. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 Pikk
167. Rene Hanni Kepid puruks 2012 Mehed põhiklass Pikk
168. Rein Kalle Keskkonnaamet Mehed põhiklass Pikk
169. Andres Aamisepp Kiili Sk Mehed põhiklass Pikk
170. Tõnu Aamisepp Kiili Sk M50 Pikk
171. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M50 Pikk
172. Karl Lell Kliima Center M50 Pikk
173. Indrek Kelk Klubi Tartu Maraton M40 Pikk
174. Taavi Liiv KMG Inseneriehitus Mehed põhiklass Pikk
175. Moonika Räitsak Kohtla-Nõmme SK Naised Lühike
176. Ülo Urb Kolm Paksu M50 Pikk
177. Ain Rästa KoMo M40 Pikk
178. Reito Trei KOMO M40 Pikk
179. Siim Luhaorg KoMo M20 Pikk
180. Jaanus Liigand Korp! Sakala Mehed põhiklass Pikk
181. Rain Ränkel Kose AMK Mehed põhiklass Pikk
182. Andrus Danilov Kose Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
183. Hardi Heinsar Kuperjanovi JVP M40 Pikk
184. Alar Kupp Kuusalu rattaklubi M17 Pikk
185. Aivo Traks KVPS M40 Pikk
186. Heino Märks KVPS M40 Pikk
187. Magnus-Mait Ots Leola M40 Pikk
188. Andres Kalmer LIX Mehed põhiklass Pikk
189. Henn Linth LIX M40 Pikk
190. Raido Kukk Lopetijukud Mehed põhiklass Pikk
191. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed põhiklass Pikk
192. Martin Ansi Lube Mehed põhiklass Pikk
193. Jüri Meidla Maksu-ja Tolliameti SK Mehed Lühike
194. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised Lühike
195. Maiu Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised Lühike
196. Tenno Alamaa Märjamaa SK M40 Pikk
197. Emeri Lepp Mehed Marsilt Mehed põhiklass Pikk
198. Ilmar Raap meie M40 Pikk
199. Joosep Karp Meie M15 Lühike
200. Kalev Karp Meie Mehed Lühike
201. Veiko Karp Meie M40 Pikk
202. Andero Põllu Merevägi Mehed põhiklass Pikk
203. Ivo Värk Merevägi Mehed põhiklass Pikk
204. Mihkel Naagel Merevägi Mehed põhiklass Pikk
205. Rasmus Pruul Merevägi Mehed põhiklass Pikk
206. Timo Paberit Merimetsa Hambakliinik Mehed põhiklass Pikk
207. Erko Karo Metek M40 Pikk
208. Rain Tulp MetsaProff M40 Pikk
209. Tiia Tulp MetsaProff N40 Pikk
210. Jaak Väärsi Metsasõbrad M40 Pikk
211. Andres Tammsaar Mitmevõistlus Mehed põhiklass Pikk
212. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
213. Jörgen Herman Movek Mehed põhiklass Pikk
214. Mark Uussaar Movek Mehed põhiklass Pikk
215. Risto Härmatis MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
216. Tõnu Tänav Myrakarud M40 Pikk
217. Alexey Maravyev Narva SK FIRN M40 Pikk
218. Igor Flavyanov Narva SK FIRN M40 Pikk
219. Jevgeni Voloshin Narva SK FIRN M60 Pikk
220. Pjotr Aksjonov NARVA SK FIRN M60 Pikk
221. Svetlana Lavrikova Narva SK FIRN N50 Pikk
222. Yury Myasnikov Narva SK FIRN M40 Pikk
223. Christopher Järve Nõmme SK M15 Lühike
224. Martin Tammiste Nõmme SPKL M20 Pikk
225. Argo Raudsalu Nelson Mehed Lühike
226. Riho Kokk Nelson Mehed Lühike
227. Heini Tammik OK Kape M50 Pikk
228. Riho Männi Ok Lehola M60 Pikk
229. Taimar Tilgre ok põlva kobras M40 Pikk
230. Sander Linnus OK Peko Mehed põhiklass Pikk
231. Marianne Haug OK VÕRU N17 Pikk
232. Heli Haug OK Võru Naised põhiklass Pikk
233. Raimo Rotberg Olympic-Online.com Mehed põhiklass Pikk
234. Renek Loorens Oru Sc Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
235. Karl- august Tiirmaa Otepää Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
236. Marina Rybina parrot ski team Naised Lühike
237. Stanislav Gabenov parrot ski team Mehed Lühike
238. Dmitry Tsirulnikov Parrots Ski Team Mehed Lühike
239. Priit Raudsepp PÜHAJÄRVE Spa & Puhkekeskus Mehed põhiklass Pikk
240. Raoul Raidna Päästeamet Mehed põhiklass Pikk
241. Kaupo Sabre Põlva M40 Pikk
242. Jüri Linde Pöide Spordiselts M40 Pikk
243. Urmas Aarna Pittsburgh Penguins M40 Pikk
244. Andrus Konga Porterracing Mehed põhiklass Pikk
245. Kaido Linde Postimees Mehed Lühike
246. Joonas Maanurm Pro Team Mehed põhiklass Pikk
247. Alexander Parygin Pskov Ski Team M60 Pikk
248. Alexey Mudrov Pskov Ski Team M50 Pikk
249. Alexey Sergeev Pskov Ski Team M50 Pikk
250. Dmitry Parygin Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
251. Ivan Ilin Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
252. Mikhail Ivanov Pskov Ski Team M50 Pikk
253. Mikhail Zenkov Pskov Ski Team M50 Pikk
254. Viktor Bolduzev Pskov Ski Team M50 Pikk
255. Viktor Isakov Pskov Ski Team M50 Pikk
256. Mati Nurm Puide Talu SK M60 Pikk
257. Arvo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
258. Illart Jool Pyhaüritus M40 Pikk
259. Ivar Pilv Pyhaüritus M40 Pikk
260. Raivo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
261. Urmas Jool Pyhaüritus M40 Pikk
262. Andrus Tammoja R-KLUBI M40 Pikk
263. Rein Rätsep Raineri Jooksuklubi M40 Pikk
264. Sigrid Vergi Rakke Naised Lühike
265. Andres Keär Rakke SK M40 Pikk
266. Andres Kiigemägi Rakke SK M50 Pikk
267. Annika Talvar Rakke SK N40 Pikk
268. Hanno Traks rakke sk M40 Pikk
269. Ago Veilberg Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
270. Jaanus Bauman Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
271. Meelis Veilberg Rakvre Siplased/Craft M50 Pikk
272. Priit Videvik Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
273. Risto Roonet Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
274. Roland Toome Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
275. Taavi Part Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
276. Ulvar Pavlov Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
277. Mart Tilk Raplamaa Rattaklubi KOMO M40 Pikk
278. Janno Greenbaum Rännumees Mehed põhiklass Pikk
279. Kuno Peek Rõõmutareke Mehed põhiklass Pikk
280. Lembit Nokkur Rõõsa M40 Pikk
281. Martin Graumann Redmoto RC Mehed Lühike
282. Hannes Hermaküla Ringvaade M40 Pikk
283. Tarmo Õunap Saha M50 Pikk
284. Mairo Mändla Saia Mehed põhiklass Pikk
285. Oliver Mändla Saia M20 Pikk
286. Tarmo Mändla Saia M40 Pikk
287. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
288. Urmas Puusepp Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
289. Kalle Kroon Sarise SK M40 Pikk
290. Karmo Pard Sarrus Mehed põhiklass Pikk
291. Veigo Mark Sõmeru Racing Mehed Lühike
292. Virgo Kilm Sõmeru Racing M40 Pikk
293. Gert Hendrikson Scanweld Mehed põhiklass Pikk
294. Priit Sei SeiCom aknatehas Mehed Lühike
295. Jaak Urm Serviti SK Mehed põhiklass Pikk
296. Vladimir Sidorov Sillamäe suusaklubi M50 Pikk
297. Üllar Männik SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
298. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
299. Raim Maurer SK Aaspere M20 Pikk
300. Silver Paur SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
301. Villu Kask SK Aaspere M40 Pikk
302. Karel Kulbin SK Biathlon Mehed põhiklass Pikk
303. Gloria Maria Koppa SK Biathlon/Squeezy Team N15 Lühike
304. Peeter Tasane SK KALJU RATTATIIM M50 Pikk
305. Assar Tops SK Los Toros M40 Pikk
306. Rainer Tops SK Los Toros Mehed põhiklass Pikk
307. Asko Nurm SK PorterRacing Mehed põhiklass Pikk
308. Mairis Õispuu SK RAKKE N15 Lühike
309. Kaari Susi SK Serviti Naised põhiklass Pikk
310. Jaanus Kaur Skanska M40 Pikk
311. Toomas Aab SMK Paulus M40 Pikk
312. Liis Kalda Sparta Spordiselts Naised põhiklass Pikk
313. Alvar Andres Virkus Spordiklubi CFC Mehed Lühike
314. Lembit Kukk Spordiklubi Venusclub Mehed põhiklass Pikk
315. Marek Järve Spordipartner M40 Pikk
316. Eiko Vaikjärv Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
317. Heigo Saar Spordiselts M40 Pikk
318. Henri Gostsõllo Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
319. Tarmo Oidjärv Spordiselts M40 Pikk
320. Tõnu Pullerits Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
321. Toomas Papstel Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
322. Silvester Jürjo Staabi ja Sidepataljon Mehed põhiklass Pikk
323. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
324. Sulev Lokk Stamina SK M40 Pikk
325. Urmas Kaljurand Stamina SK M50 Pikk
326. Kristin Tattar SUKL Jõulu N20 Pikk
327. Herki Tamm Surgitech Mehed põhiklass Pikk
328. Andres Pae Suusahullud M40 Pikk
329. Arne Türkson Suusahullud M40 Pikk
330. Aron Trumm Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
331. Boris Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
332. Ergo Rästas Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
333. Kadi Inno Suusahullud N40 Pikk
334. Mari Kanger Suusahullud Naised põhiklass Pikk
335. Maria Tamm Suusahullud Naised põhiklass Pikk
336. Meelis Paumets Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
337. Olga Gapejeva Suusahullud Naised Lühike
338. Pärtel Piirimäe Suusahullud M40 Pikk
339. Ragnar Kulberg Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
340. Terje Aloel Suusahullud Naised Lühike
341. Toomas Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
342. Triin Lett Suusahullud Naised Lühike
343. Väino Ellamik Suusahullud M40 Pikk
344. Reimo Leol Suusaklubi JÕULU Mehed põhiklass Pikk
345. Indrek Iho Tamsalu AO Suusaklubi Mehed Lühike
346. Paul Põldsaar Tamsalu AO Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
347. Allar Soo Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
348. Erki Kull Tartu SUKL M40 Pikk
349. Janek Truu Tartu SUKL M40 Pikk
350. Riho Klement Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
351. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 Pikk
352. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
353. Aiki Laaneots TARTU SUUSAKLUBI N15 Lühike
354. Andres Nurk Tartu Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
355. Raul Arula Tartu Velo M50 Pikk
356. Erki Salla Türi Ohvitseride maja M15 Lühike
357. Raimo Salla Türi Ohvitseride Maja Mehed põhiklass Pikk
358. Arno Bachaus Team 30+ Mehed põhiklass Pikk
359. Anti Oot Team Extreme M60 Pikk
360. Andres Valkna Team Jahe M40 Pikk
361. Vahur Pops TEAM TEEME M40 Pikk
362. Aimer Peensalu TEAM TT M40 Pikk
363. Andero Keronen TEAM TT Mehed põhiklass Pikk
364. Lauri Evert Team TT Mehed põhiklass Pikk
365. Meelis Peterson Team TT Mehed põhiklass Pikk
366. Even Toomas Team Värska Laht / Setomaa Mehed põhiklass Pikk
367. Mikk Kalamees TeamTT M20 Pikk
368. Targo Kalamees TeamTT/TTÜ M40 Pikk
369. Marek Truu Teede Tehnokeskus Mehed põhiklass Pikk
370. Martin Siimer Tegus Maja M40 Pikk
371. Olavi Talu Tordimees/Spordimees M40 Pikk
372. Janek Vana TriSmile M40 Pikk
373. Kunnar Zirk TriSmile Mehed põhiklass Pikk
374. Mart Kull Trismile Mehed põhiklass Pikk
375. Peeter Piirimägi Trummlased Mehed põhiklass Pikk
376. Lembit Pallas TTÜ Spordiklubi M50 Pikk
377. Kalle Lett Tulika Takso M50 Pikk
378. Markko Abel TuS Gerolsheim Mehed põhiklass Pikk
379. Jüri Kruus Uhtna Mehed Lühike
380. Ants Rikberg V-M RSK; Sisekaitseakadeemia M60 Pikk
381. Ivo Mäe V.S. Suusaklubi M40 Pikk
382. Heleene Mäe V.S.Suusaklubi Naised Lühike
383. Janis Kreegimets v.s.suusaklubi M40 Pikk
384. Ants Kuusik VAK STAIER M60 Pikk
385. Kaarel Kuusik VAK STAIER Mehed põhiklass Pikk
386. Kristjan Rajando valitud brändid Mehed põhiklass Pikk
387. Tõnis Tiedemann Vanamõisa Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
388. Kristel Pahv Vasalemma SK N40 Pikk
389. Kristjan Tattar Vastseliina Spordiklubi M20 Pikk
390. Heiki Prants Võru Suusaklubi M40 Pikk
391. Kaspar Kala Võru Suusaklubi M20 Pikk
392. Peeter Parmask Velo Tartu M50 Pikk
393. Madis Ojaliiv VenusClub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
394. Avo Kask Veskimöldre Härjad M40 Pikk
395. Mart Nielsen Veskimöldre Härjad M40 Pikk
396. Georg Paldra Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
397. Greg Hallop Viljandi Rattaklubi M17 Pikk
398. Josten Vaidem VILJANDI RATTAKLUBI M20 Pikk
399. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
400. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
401. Tõnu Karelson Viljandi Suusaklubi M40 Pikk
402. Tarmo Marrandi Viru hambakliinik Mehed Lühike
403. Andrei Semenkov Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
404. Marko Saarela Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
405. Raido Martinson Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
406. Hardi Ahman VSK M17 Pikk
407. Paul Lumi Walkie-Talkie Mehed Lühike
408. Gaabriel Tavits WW II M40 Pikk
409. Raul Raudsepp www.pyhajarve.com Mehed põhiklass Pikk
410. Reigo Vatsk xclubüberfight Mehed põhiklass Pikk
411. Veiko Pilve xclubüberfight Mehed põhiklass Pikk
412. Ardo Kaurit Yamaha Estonia Racing Team 2012 Mehed põhiklass Pikk
413. Aare Aasa M40 Pikk
414. Aare Kuuseoks M50 Pikk
415. Agu Lipping M60 Pikk
416. Agu Zilensk Mehed põhiklass Pikk
417. Ahti Nirgi Mehed Lühike
418. Ahto Jaska Mehed Lühike
419. Ahto Vegmann Mehed Lühike
420. Aili Kallastu N40 Pikk
421. Aimar Pajo Mehed põhiklass Pikk
422. Ain Rätsep Mehed Lühike
423. Ain Vihermets M40 Pikk
424. Airi Undrits Naised Lühike
425. Aivar Köök M40 Pikk
426. Aivar Saarepuu M40 Pikk
427. Aivar Tooming Mehed Lühike
428. Aivar Uutar Mehed põhiklass Pikk
429. Ako Truumets M40 Pikk
430. Aksel Puusepp M20 Pikk
431. Alar Kulp M40 Pikk
432. Alar Laaneväli M40 Pikk
433. Alar Lehesmets Mehed põhiklass Pikk
434. Alar Reiska M40 Pikk
435. Alari Reissaar Mehed Lühike
436. Aleksander Tammpere Mehed Lühike
437. Aleksander Tishtshenkov M60 Pikk
438. Aleksander Toots M40 Pikk
439. Alexavder Pushkin Mehed Lühike
440. Alexey Ivanov Mehed Lühike
441. Allan Toim M50 Pikk
442. Anatoli Jefimov M60 Pikk
443. Ander Adel Mehed põhiklass Pikk
444. Ando Arula Mehed põhiklass Pikk
445. Ando Veebel Mehed põhiklass Pikk
446. Andreas Rehi Mehed Lühike
447. Andrei Alamaa M40 Pikk
448. Andrei Gristsenko M40 Pikk
449. Andres Aus Mehed Lühike
450. Andres Hummal M40 Pikk
451. Andres Jaanus M40 Pikk
452. Andres Kööp M40 Pikk
453. Andres Lukkats M40 Pikk
454. Andres Pak Mehed põhiklass Pikk
455. Andrus Ebber Mehed Lühike
456. Andrus Kasekamp Mehed põhiklass Pikk
457. Andrus Mehine Mehed põhiklass Pikk
458. Andrus Raudsepp Mehed Lühike
459. Angelique Eiche Naised Lühike
460. Anna Metsger Naised Lühike
461. Ants Liigand M40 Pikk
462. Anu Kilki N40 Pikk
463. Anu Malts Naised Lühike
464. Are Lee M60 Pikk
465. Argo Kangro Mehed Lühike
466. Argo Miller M40 Pikk
467. Argo Semmel Mehed põhiklass Pikk
468. Arno Aamisepp Mehed põhiklass Pikk
469. Arno Pärna M40 Pikk
470. Arno Vaik Mehed põhiklass Pikk
471. Arthur Raichmann M40 Pikk
472. Arto Saarend Mehed põhiklass Pikk
473. Arvi Anton M20 Pikk
474. Arvi Schilf M40 Pikk
475. Arvo Raatma Mehed põhiklass Pikk
476. Arvo Raja M50 Pikk
477. Arvo Reinsoo Mehed Lühike
478. Avo Vaher Mehed põhiklass Pikk
479. Üllar Lillmets M40 Pikk
480. Bruno Lippur Mehed põhiklass Pikk
481. Bruno Merimaa Mehed Lühike
482. Cardo Soosaar Mehed põhiklass Pikk
483. Carol Otstavel N15 Lühike
484. Dag Kivila M40 Pikk
485. Dagmar Lõhmus Naised Lühike
486. Dainis Hirv Mehed põhiklass Pikk
487. Daniel Vasser Mehed põhiklass Pikk
488. Dmitri Smirnov M40 Pikk
489. Eda Vallimäe Naised põhiklass Pikk
490. Eero Liivrand M40 Pikk
491. Eeva Avik Naised Lühike
492. Egert Ispert Mehed põhiklass Pikk
493. Egert Lepiksaar M15 Lühike
494. Eiki Orgmets Mehed Lühike
495. Elmo Teesaar M40 Pikk
496. Eneke Õun Naised põhiklass Pikk
497. Enn Altin M40 Pikk
498. Enn Kuusik Mehed Lühike
499. Epp-Mare Kukemelk Naised põhiklass Pikk
500. Erik Bauman Mehed põhiklass Pikk

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
jah, , 10.02.2012 09:01
ida-viru on imedemaa, tõesti need eelistused ida-viru omadele on ikka räiged.
Hannes, hannesmeest@hot.ee, 02.02.2012 22:12
Tänan minagi omalt poolt kõiki suusasõpru, nii pika kui lühikese distantsi läbijaid, nii väikeseid kui suuri. Erilised tänud aga nende läbinisti positiivsete kommentaaride andjatele mis puudutasid otseselt maratoni rada. Rõõm on lugeda ja teada, et paljude ebameeldivate raskuste kiuste, sai asi ikkagi tehtud ja tundub, et hästi. Arvan, et rajameistri töö kõige parem indikaator on rahulolev ja rõõmus suusasõber.Suuresti mängis rolli ka võrratu, karge ja päikseline talveilm ning kogu maratoni toimkonna suurepärane koostöö.Tänud kõikidele, kes maratoniga ametis olid Kohtume järgmisel aastal jälle. Rajameisterdaja Hannes.
Evi, , 02.02.2012 16:46
Diplomeid saab nüüd printida.
jack, , 02.02.2012 13:33
sooviks ikka rohkem pilte, viimasel km oli minu meelest üks fotograaf ühe künka peal pildistamas? ilm-rada-korraldus - perfecto!
Mikk, mikk.talvik@mail.ee, 01.02.2012 13:43
Selle talve esimesed 25 km suuskadel. Seekord läbisin 25 km klassikalises tehnikas ning võin väita, et ka klassika jälg oli väga hea. Korraldus tundus sujuvat. Kuna startisin suhteliselt viimasena, siis eespool trügimisest ei oska midagi öelda. Taga oli aga rahulik sõita ja ka teed anti viisakalt, kui selleks vajadus tekkis. Tänud tublidele ergutajatele ja kaasaelajatele raja ääres. Fotoaparaate nägin aga raja ääres rohkem kui hetkel siin albumeid avaldatud...
Evi, , 30.01.2012 15:57
Tänan kõiki abilisi ja maratonisõpru! Tänu Teile võib lugeda 28. VIRU MARATONI õnnestunuks! Mõedakul ootavad omanikke mõned leitud asjad, info 53 85 6226 või moedaku@gmail.com
Max, , 30.01.2012 11:48
Mõned pildid siin: http://www.tarmohaud.ee/galerii/muud-uritused/spordiuritused/emt-estoloppet-pikamaa-maratonid/28-viru-maraton-28-01-2012/ http://www.moedakuspordibaas.planet.ee/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=3:maraton2012&Itemid=7
Tarvo, tarvo@joeste.com, 30.01.2012 11:30
Tõepoolest, selle aasta rajavalik oli supreluks! Palun ärge eelmise variandi juurde tagasi minge tuleval aastal! Varasemast kolmest aastast on ehedalt meeles, kuidas pidi aasta esimest maratoni sõitvatel lastel nö. "turjast kinnihoidma", et tuul neid lõputuna näivatel lagedatel minema ei puhuks. Ja üsnagi raske oli innustada a la "näed seda perspektiivis täpiks koonduvat lagedat kõrgepingeliini - vot sinna täpi taha tulebki rühkida! Mitu kilomeetrit veel? Ei ole enam palju jäänud, ma arvan et 10km või siis 15 ... aga kindlasti mitte üle 20 ". Minu meelest sel aastal nagu hullumeelseid polaarkarudele hullamiseks mõeldud lagedaid polnudki (isegi kui tradistsiooniline tuisk oleks olnud). Ja millist motivatsiooni tekitas iga kildipost! Tuhat tänu korraldajatele -tegelikult ka- supertöö olete teinud sellise rajavaliku leidmisega ja tähistamisega!!
Andres, , 30.01.2012 10:22
Väga mõnus maraton oli. Tänud. Aga jah, mis teema nende diplomtega on?
Arx, , 30.01.2012 08:56
Start võiks olla seal autoparkla taga heinamaal, oleks ruumi rohkem. Finiši paik on ok.


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE