estenglv
WAP version
Login form
RSS
Algab registreerimine 83. Suurjooksule ümber Viljandi järve 29.01.2012 (0)
6. veebruaril algab registreerimine Eesti vanimale traditsioonilisele spordivõistlusele- 83. Suurjooksule ümber Viljandi järve. Eelregistreerimine toimub nagu varasematelgi aastatel nii ...
Viljandi Suurjooks - 12 km /esialgsed/
Viljandi Suurjooks - 12 km kepikõnd /tähestikuline, esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Mon, 29 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
83. Suurjooks Ümber Viljandi Järve
Vaata ka 2014 2013 2011 2010 2009 
Aeg 01.05.2012
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km jooks 12:00
12 km kepikõnd 12:15
Korraldaja Viljandimaa Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
 
• STARDINIMEKIRI 2012 • TAGASIVAADE 2011
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 3241 12 km: 2904 12 km Kepikõnd: 337 Mehi: 2025 Naisi: 1216 Võistkondade arvestus: 36 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Siim Avi FC Piirisaare M21 12 km
2. Erge Kiisk Käo Team Naised 12 km Kepikõnd
3. Evelin Kiisk Käo Team Naised 12 km Kepikõnd
4. Hedi Eamets Käo Team Naised 12 km Kepikõnd
5. Jens Kiisk Käo Team Mehed 12 km Kepikõnd
6. Liis Litvinov Käo Team Naised 12 km Kepikõnd
7. Merle Saal Käo Team Naised 12 km Kepikõnd
8. Taivo Kiisk Käo Team Mehed 12 km Kepikõnd
9. Märt Tomp "Staier" M50 12 km
10. Andres Krull *Cruelo* M35 12 km
11. Ivo Tatrik 21CC Triatloniklubi M35 12 km
12. Kadri Possul 21CC Triatloniklubi N40 12 km
13. Diana Uustalu 3 VEETLEVAT N21 12 km
14. Liina Mäsak 3 VEETLEVAT N35 12 km
15. Lolita Peterson 3 VEETLEVAT N50 12 km
16. Aivar Käesel 36503120239 M45 12 km
17. Aaro Tiiksaar 5xA M21 12 km
18. Aime Teder A-Sport N40 12 km
19. Mihkel Teder A-Sport M14 12 km
20. Peeter Teder A-Sport M40 12 km
21. Janis Teteris A2 M35 12 km
22. Taivo Tera AARIKE M35 12 km
23. Olev Vahemaa Aatrium Sisustuskaubamaja nr.1 M35 12 km
24. Rene Mainsoo Aatrium Sisustuskaubamaja nr.1 M21 12 km
25. Leons Seskens AC Sports M55 12 km
26. Signe Seskena AC Sports N21 12 km
27. Angelika Kuzmina adavere N21 12 km
28. Raimo Kurg adavere M21 12 km
29. Vilma Trummal adavere N50 12 km
30. Ago Kärema adidas M40 12 km
31. Ago Markvardt adidas M40 12 km
32. Gerlin Naisson adidas N21 12 km
33. Janek Taaler adidas M35 12 km
34. Liina Kadari adidas N21 12 km
35. Margaret Markvardt adidas M14 12 km
36. Tõnu Seil adidas M35 12 km
37. Tiina Karjahärm adidas N35 12 km
38. Taaniel Mägi Adventure Mice M21 12 km
39. Anu Varblane Advisio OÜ Naised 12 km Kepikõnd
40. Kristiina Oll Advisio OÜ N21 12 km
41. Lauri Antalainen Advisio OÜ M21 12 km
42. Mart Moora Advisio OÜ M21 12 km
43. Ragne Kasesalu Advisio OÜ Naised 12 km Kepikõnd
44. Siim Loik Advisio OÜ M21 12 km
45. Alger Ers AE Projekti Insener M35 12 km
46. Väino Bitter AGA Eesti M40 12 km
47. Jüri Mitrahovitš aia M50 12 km
48. Ants Einsalu Albe Team M50 12 km
49. Indrek Tikva Albe Team M40 12 km
50. Leho Rennit Albe Team M50 12 km
51. Raul Heinsalu Albe Team M40 12 km
52. Triin Rennit Albe Team N14 12 km
53. Siim Part Albu M21 12 km
54. Andres Sööt Alla tunni jooksja M21 12 km
55. Rauno Pikkor Aloha Surf M21 12 km
56. Urmas Piilberg Altia Eesti M40 12 km
57. Riho Kapp AMBLA SK M65 12 km
58. Kerli Villems Amserv N18 12 km
59. Mäido Villems Amserv M40 12 km
60. Mariel Tõld Amserv Auto N21 12 km
61. Villi Tõld Amserv Auto M35 12 km
62. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS M35 12 km
63. Britta Randpere Anna-Minna N18 12 km
64. Tiia Randpere Anna-Minna N35 12 km
65. Ando Viispert Ants Piibu bridžiklubi M35 12 km
66. Marek Varblane aotk M35 12 km
67. Andris Tammela AS Ühinenud Ajalehed M35 12 km
68. Andrus Aarna AS Ühinenud Ajalehed Mehed 12 km Kepikõnd
69. Ave Lohk AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
70. Birgit Itse AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
71. Hans Väre AS Ühinenud Ajalehed M21 12 km
72. Helena Tammela AS Ühinenud Ajalehed N21 12 km
73. Hendrik Aarna AS Ühinenud Ajalehed Mehed 12 km Kepikõnd
74. Kaili Eist AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
75. Lennart Pulk AS Ühinenud Ajalehed M35 12 km
76. Maarika Heinaste AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
77. Marit Tõnisson AS Ühinenud Ajalehed N14 12 km
78. Meeli Eismann AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
79. Merili Nikkolo AS Ühinenud Ajalehed N21 12 km
80. Merit Männi AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
81. Merit Tõnisson AS Ühinenud Ajalehed N14 12 km
82. Merlin Muts AS Ühinenud Ajalehed N45 12 km
83. Monika Mälksoo AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
84. Peep Kala AS Ühinenud Ajalehed M50 12 km
85. Pilvi Sume AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
86. Piret Holtsmann AS Ühinenud Ajalehed Naised 12 km Kepikõnd
87. Rannar Raba AS Ühinenud Ajalehed M21 12 km
88. Reti Joandi AS Ühinenud Ajalehed N35 12 km
89. Sigrid Koorep AS Ühinenud Ajalehed N21 12 km
90. Janek Popell AS Coca-Cola HBC Eesti M35 12 km
91. Maire Põder AS Coca-Cola HBC Eesti N21 12 km
92. Ragnar Popell AS Coca-Cola HBC Eesti M14 12 km
93. Bruno Mikiver AS Kolmeks M21 12 km
94. Elle Koit AS Kolmeks Naised 12 km Kepikõnd
95. Ene Paju AS Kolmeks Naised 12 km Kepikõnd
96. Helle Pajumägi AS Kolmeks Naised 12 km Kepikõnd
97. Ilona Piir AS Kolmeks Naised 12 km Kepikõnd
98. Jana Sillaots AS Kolmeks M21 12 km
99. Janar Sillaots AS Kolmeks M21 12 km
100. Kaja Lõiv AS Kolmeks N35 12 km
101. Kristi Konsing AS Kolmeks Naised 12 km Kepikõnd
102. Malle Kase AS Kolmeks N40 12 km
103. Maret Tutt AS Kolmeks Naised 12 km Kepikõnd
104. Mari Alvre AS Kolmeks N21 12 km
105. Sirle Villem AS Kolmeks Naised 12 km Kepikõnd
106. Eik Eller AS Maves M55 12 km
107. Madis Osjamets AS Maves M21 12 km
108. Martin Osmin ATO SK M21 12 km
109. Hans Erik Atonen Audentese SK M16 12 km
110. Liis Grete Atonen Audentese SK N14 12 km
111. Olga Matina Audentese SK N21 12 km
112. Taavi Tubilis Audentese SK M21 12 km
113. Riho Kirsipuu Audentese Spordiklubi M16 12 km
114. Margo Tormet AUX12V+ M21 12 km
115. Erki Kull Avera M40 12 km
116. Andre Simovart Ääsmäe M21 12 km
117. Helene Arula Ääsmäe N21 12 km
118. Kaspar Kallion Ääsmäe M18 12 km
119. Peeter Tubli Ääsmäe M21 12 km
120. Taavi Kala Ääsmäe M21 12 km
121. Harry Tuul Äripäeva Spordiklubi M21 12 km
122. Andero Mardo õhutõrje M21 12 km
123. Joonas Annus õhutõrje M21 12 km
124. Sami-Sander Kivi õhutõrje M21 12 km
125. Alvar Timmermann BEST-Estonia M21 12 km
126. Andres Ruul BEST-Estonia M21 12 km
127. Evelin Roop BEST-Estonia N21 12 km
128. Karl-Erik Jakobsoo BEST-Estonia M21 12 km
129. Kinne Tõnnison BEST-Estonia N21 12 km
130. Liina Kanarbik BEST-Estonia N21 12 km
131. Maret Martsepp BEST-Estonia N21 12 km
132. Marko Sulamägi BEST-Estonia M21 12 km
133. Rauno Uusma BEST-Estonia M21 12 km
134. Riina Arhipova BEST-Estonia N21 12 km
135. Sten Seppo BEST-Estonia M21 12 km
136. Andres Keba BestEnergy OÜ Mehed 12 km Kepikõnd
137. Gea Toomemägi BestEnergy OÜ Naised 12 km Kepikõnd
138. Argo Põldoja Betotrade M21 12 km
139. Priit Puskar Blanc Marketing M21 12 km
140. Karel Lillenthal BMW Sport M21 12 km
141. Heimar Altmets CFC M21 12 km
142. Ave Ojasoon CFC Jaak Mae suusakool N21 12 km
143. Karli Veelain CFC Jaak Mae Suusakool M21 12 km
144. Margus Pulver Chill Out Sport M40 12 km
145. Merle Laaneots Chill Out Sport N21 12 km
146. Hillar Valgma Conviso M21 12 km
147. Kalev Pullerits Costa Bicicleta M35 12 km
148. Aivar Hommik CRJG M45 12 km
149. Alari Hommik CRJG M14 12 km
150. Asta Reisel DB Schenker N45 12 km
151. Indrek Lepiksaar DeLaval M40 12 km
152. Tarvo Välba DHL M21 12 km
153. Kristjan Rajando Didriksons 1913 M35 12 km
154. Ingvar Allekand DOMUS KINNISVARA M35 12 km
155. Kaisa Hiire DOMUS KINNISVARA N21 12 km
156. Olle Jürine DOMUS KINNISVARA M40 12 km
157. Raivo Kliimann DOMUS KINNISVARA M45 12 km
158. Roomand Saar DOMUS KINNISVARA M45 12 km
159. Toomas Vaks DOMUS KINNISVARA M21 12 km
160. Viktor Lõhmus DOMUS KINNISVARA M45 12 km
161. Kaspar Nisu e-treening.ee M21 12 km
162. Epp Kroon EAS N60 12 km
163. Ergo Lilienberg Ebrex M35 12 km
164. Janar Gröön ECOKYTE.EE M21 12 km
165. Aare Jamnes eestära M21 12 km
166. Tormi Leinart eestära M21 12 km
167. Liis Leisner Eesti Energia SK N21 12 km
168. Taavo Randna Eesti Energia SK M21 12 km
169. Andrei Lopsik Eesti Energia spordiklubi M55 12 km
170. Innar Kaasik Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
171. Inver Keiv Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
172. Jarno Kipp Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
173. Margus Lomp Eesti Energia Spordiklubi M40 12 km
174. Margus Rink Eesti Energia Spordiklubi M40 12 km
175. Marti Soosaar Eesti Firmaspordi Liit M35 12 km
176. Stella Täht Eesti Firmaspordi Liit N21 12 km
177. Aalo Kukk Eesti Panga SK M55 12 km
178. Margus Kukkur Eesti Panga SK M21 12 km
179. Oskar Nassar Eesti Post SK M21 12 km
180. Ain Järvesaar Eesti Posti Spordiklubi M35 12 km
181. Heleri Kirss Eesti Posti Spordiklubi N21 12 km
182. Jaanus Undrest Eesti Posti Spordiklubi M35 12 km
183. Joona Saluveer Eesti Posti Spordiklubi M21 12 km
184. Mait Sooaru Eesti Posti Spordiklubi M40 12 km
185. Reno Ragun Eesti Posti Spordiklubi M21 12 km
186. Anett Lanno Eesti Raudtee Spordiklubi N18 12 km
187. Edvin Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M14 12 km
188. Johanna Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi N21 12 km
189. Kristiina Kiinros Eesti Raudtee Spordiklubi N21 12 km
190. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi N21 12 km
191. Leo Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M60 12 km
192. Maire Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi N40 12 km
193. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
194. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M35 12 km
195. Rein Kriks Eesti Raudtee Spordiklubi M60 12 km
196. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M40 12 km
197. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi N35 12 km
198. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M45 12 km
199. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M45 12 km
200. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 12 km
201. Janek Lehtmets Effort Capital OÜ M35 12 km
202. Kati Aaren Effort Capital OÜ N21 12 km
203. Marek Nõmm EKJ SK M21 12 km
204. Veiko Sulev EKV M21 12 km
205. Eino Tolga EKVA M75 12 km
206. Mart Norman ELAK M40 12 km
207. Rain Bõmberg Elion Spordiklubi M21 12 km
208. Vilmar Truuts Elion Spordiklubi M21 12 km
209. Raimond Saks Elioni SK M50 12 km
210. Andrus Nurmik Elioni Spordiklubi M45 12 km
211. Hans Kristjan Nurmik Elioni Spordiklubi M18 12 km
212. Helen Jürjo Elioni Spordiklubi N21 12 km
213. Jaanika Kindlam Elioni Spordiklubi N35 12 km
214. Kairi Aruvald Elioni Spordiklubi N21 12 km
215. Karl Kristjan Nurmik Elioni Spordiklubi M18 12 km
216. Madis Kuuskmann Elioni Spordiklubi M21 12 km
217. Marko Hartikainen Elioni Spordiklubi M21 12 km
218. Meelis Anton Elioni Spordiklubi M21 12 km
219. Mihkel Kõiv Elioni Spordiklubi M21 12 km
220. Mikk Saaretalu Elioni Spordiklubi M21 12 km
221. Pille Nurmis Elioni Spordiklubi N50 12 km
222. Priit Kalmann Elioni Spordiklubi M21 12 km
223. Rait Mänd Elioni Spordiklubi M21 12 km
224. Rünno Ruul Elioni Spordiklubi M40 12 km
225. Riina Laretei Elioni Spordiklubi N50 12 km
226. Siiri Tamm Elioni Spordiklubi N21 12 km
227. Kerli Kusnets Elioni Spordiklubi, MyFitness N21 12 km
228. Arwed Puusalu ELRATO M50 12 km
229. Diana Paulberg Elujooks N35 12 km
230. Janek Käärd Elujooks M35 12 km
231. Kaire Matson Elujooks N21 12 km
232. Kristjan Puusild Elujooks M21 12 km
233. Linnar Puusepp ELUJOOKS M35 12 km
234. Mari Taal Elujooks N21 12 km
235. Merike Utt ELUJOOKS N45 12 km
236. Raivo Alla Elujooks M21 12 km
237. Tõnis Alter Elujooks M21 12 km
238. Maarja Silber Elva N21 12 km
239. Peeter Vister Elva M50 12 km
240. Taavi Silber Elva M21 12 km
241. Argo Jõesoo EMÜ SK M21 12 km
242. Grete Tõnne EMÜ SK N21 12 km
243. Jan Õiglane EMÜ SK M21 12 km
244. Karl-Rauno Miljand EMÜ SK M21 12 km
245. Keio Kits EMÜ SK M21 12 km
246. Aimar Liiver EMT M35 12 km
247. Andres Alajaan EMT M60 12 km
248. Anneli Aab EMT N21 12 km
249. Üllar Kreela EMT M21 12 km
250. Elen Aas EMT Naised 12 km Kepikõnd
251. Eneken Jalast EMT N21 12 km
252. Erkki Sadrak EMT M40 12 km
253. Eve Talts EMT N35 12 km
254. Evelin Terro EMT N21 12 km
255. Henri Jõesalu EMT M35 12 km
256. Henrik Jõesalu EMT M14 12 km
257. Hille Hanso EMT N35 12 km
258. Jan Dubrovski EMT M21 12 km
259. Jennifer Pavlov EMT N14 12 km
260. Vambo Plaks EMT M21 12 km
261. Raul Lõhmus EMT Topeltpluss klient M40 12 km
262. Eret Aun EMTA SK N21 12 km
263. Mattias Viljamaa EMU M21 12 km
264. Kersti Toodu Eraisik N55 12 km
265. Urmo Kallakas Ernst & Young M21 12 km
266. Aivar Arike Estonian Ultrarunners Team M45 12 km
267. Margo Siimumäe Estonian Ultrarunners team M45 12 km
268. Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team M45 12 km
269. Tanel Seenemaa Estonian Ultrarunners Team M21 12 km
270. Arto Rammul Extreme Sport M35 12 km
271. Peeter Kenkmann FA! M35 12 km
272. Kristel Sillaots Fauni Kaubanduse OÜ N35 12 km
273. Marek Enok Fauni Kaubanduse OÜ M21 12 km
274. Alvi Veider Favora N21 12 km
275. Gaily Kimmel Favora N21 12 km
276. Kaidi Kimmel Favora N21 12 km
277. Kalmer Johanson favora M35 12 km
278. Ly Johanson favora Naised 12 km Kepikõnd
279. Maren Võsa Favora N21 12 km
280. Reelika Lembke Favora N21 12 km
281. Ruth Kuusk Favora Naised 12 km Kepikõnd
282. Ulvi Veider Favora Naised 12 km Kepikõnd
283. Eero Liivrand FB M45 12 km
284. Külli Jaago FB Jooks N35 12 km
285. Arto Lepik FB JOOKSMINE M21 12 km
286. Christjan Lään FB Jooksmine M35 12 km
287. Eleri Kivistik FB Jooksmine N21 12 km
288. Hanno Kindel FB Jooksmine M40 12 km
289. Kaido Vahkal FB Jooksmine M35 12 km
290. Karin Alavere FB Jooksmine N35 12 km
291. Katre Vallner FB Jooksmine N35 12 km
292. Ketrin Sibrits FB Jooksmine N21 12 km
293. Kristjan Vallner FB Jooksmine M21 12 km
294. Marju Villak FB jooksmine N21 12 km
295. Mikk Maivel FB Jooksmine M21 12 km
296. Silver Verrev FB Jooksmine M21 12 km
297. Taavi Dovnar FB Jooksmine M21 12 km
298. Laura Paas FC Flora N18 12 km
299. Joosep Tavits FC SANTOS M14 12 km
300. Jaanus Mäekivi Floorin M35 12 km
301. Rode Luhaäär Flymont Digital Agency M21 12 km
302. Anne Volt FSB Vabamaadlus N40 12 km
303. Germo Koltsin FSB Vabamaadlus M21 12 km
304. Jaagup Pihu FSB Vabamaadlus M21 12 km
305. Jaak Jaago FSB Vabamaadlus M50 12 km
306. Jaan Orgusaar FSB Vabamaadlus M21 12 km
307. Karl-Stig Jaago FSB Vabamaadlus M21 12 km
308. Kristjan Illimois FSB Vabamaadlus M21 12 km
309. Lehar Oha FSB Vabamaadlus M21 12 km
310. Martin Tumala FSB Vabamaadlus M21 12 km
311. Priit-Mihkel Pihu FSB Vabamaadlus M21 12 km
312. Silver Udaltsov FSB Vabamaadlus M35 12 km
313. Taavi Sõukand FSB Vabamaadlus M21 12 km
314. Valdis Toss FSB Vabamaadlus M40 12 km
315. Andrus Olt FUJITSU M21 12 km
316. Eero Liivandi G4S SK M21 12 km
317. Tõnu Pekk GAFM Space Club M35 12 km
318. Gery Einberg GECC Konsultatsioonid OÜ M35 12 km
319. Helle Võsu green window N50 12 km
320. Andrus Voolaine GRTC Eesti M55 12 km
321. Gerli Volt Haanja Rattaklubi Naised 12 km Kepikõnd
322. Küllo Linnupuu Haanja Rattaklubi M35 12 km
323. Aigar Mäesepp Hansa SK M21 12 km
324. Ain Mihkelson Hansa SK M35 12 km
325. Aivo Kaljumäe Hansa SK M40 12 km
326. Andrus Treiberg Hansa SK M21 12 km
327. Anu Järve Hansa SK N35 12 km
328. Harles Paesüld Hansa SK M35 12 km
329. Heiki Pruul Hansa SK M21 12 km
330. Heli Zvorovski Hansa SK N45 12 km
331. Jaago Jõeleht Hansa SK M35 12 km
332. Jaanus Meenov Hansa SK M21 12 km
333. Janek Alla Hansa SK M35 12 km
334. Janno Rillo Hansa SK M21 12 km
335. Kadri Hekk Hansa SK N21 12 km
336. Kairi Ütsmüts Hansa SK N40 12 km
337. Karin Lusikas Hansa SK N21 12 km
338. Kaupo Maasing Hansa SK M21 12 km
339. Kristel Leif Hansa SK M21 12 km
340. Kristi Uibo Hansa SK N35 12 km
341. Maarja Lainas Hansa SK N21 12 km
342. Marge Raiski Hansa SK N40 12 km
343. Margit Petrova Hansa SK N21 12 km
344. Marianne Unt Hansa SK N40 12 km
345. Maris Kobrusepp Hansa SK N21 12 km
346. Martin Bürkland Hansa SK M21 12 km
347. Piia Silla Hansa SK N21 12 km
348. Pirje Külaots Hansa SK N35 12 km
349. Priit Kingo Hansa SK M35 12 km
350. Priit Lopsik Hansa SK M21 12 km
351. Rain Eller Hansa SK M35 12 km
352. Ranel Mänd Hansa SK M21 12 km
353. Tanel Lumiste Hansa SK M35 12 km
354. Tiina Kala Hansa SK N21 12 km
355. Toomas Lassmann Hansa SK M45 12 km
356. Valter Ritso Hansa SK M21 12 km
357. Pille Remmelgas Hansa Spordiklubi N21 12 km
358. Jaagup Toompuu Harju Elekter M21 12 km
359. Helge Valdek Harju KEK RSK Naised 12 km Kepikõnd
360. Inger Jalakas Harju KEK RSK Naised 12 km Kepikõnd
361. Liis Lille Harju KEK RSK N65 12 km
362. Indrek Vait harku sõudespinning M21 12 km
363. Ülar Morel Hauka Veloklubi M35 12 km
364. Indrek Ladva Hauka Veloklubi M21 12 km
365. Heleken Pikk heleken Naised 12 km Kepikõnd
366. Andres Kesvatera Helmes M21 12 km
367. Andres Kukk Helmes M40 12 km
368. Anna Tamm Helmes N21 12 km
369. Antti Haljak Helmes M21 12 km
370. Kristjan Männik Helmes M21 12 km
371. Maris Mendelman Helmes N21 12 km
372. Rauno Rüga Helmes M21 12 km
373. Rene Mustasaar Helmes M21 12 km
374. Anne Pals Hermes N60 12 km
375. Christine Alus Hermes N21 12 km
376. Lembit Lohe Hermes M55 12 km
377. Marina Järve Hermes N45 12 km
378. Vello Reesaar HERMES M70 12 km
379. Martin Kõiva Himurad Koprad M21 12 km
380. Alvar Loog Hokiklubi Viljandi M35 12 km
381. Andres Kaju Icebreaker Team M21 12 km
382. Valery Chirkov Idritsa M50 12 km
383. Vallo Vunder Igavesti Vines M40 12 km
384. Andreas Martin Reili IITEE Spordiklubi M14 12 km
385. Kaido Karu IITEE Spordiklubi M21 12 km
386. Maido Janke IITEE Spordiklubi M21 12 km
387. Margus Lepmets IITEE Spordiklubi M21 12 km
388. Raiko Kavak IITEE Spordiklubi M21 12 km
389. Sigrid Reili IITEE Spordiklubi N40 12 km
390. Aleksandr Sazenkov individuaalne M21 12 km
391. Anti Saar Insenerehitus M40 12 km
392. Dzintar Klavan Insenerehitus M50 12 km
393. Irina Samblik Insenerehitus N21 12 km
394. Joonas Oja Insenerehitus M21 12 km
395. Kaie Kasemets Insenerehitus N21 12 km
396. Kristjan Mitt Insenerehitus M21 12 km
397. Maarja Soolo Insenerehitus N21 12 km
398. Raido Valdmaa Insenerehitus M21 12 km
399. Reimo Ehrstein Insenerehitus M35 12 km
400. Simo Soolo Insenerehitus M21 12 km
401. Tarvo Klaasimäe Insenerehitus M21 12 km
402. Janar Hiio Isehakanud M21 12 km
403. Raili Vaadumäe Itella N18 12 km
404. Kaido Tiislär Jakob Westholmi Gümnaasium M35 12 km
405. Jaan Jänes Jänese jooksukool M21 12 km
406. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 12 km
407. Reine Koppel Jõgeva SAI N40 12 km
408. Heino Põldoja Jõgeva SVS M65 12 km
409. Madis Agur Jõlev M40 12 km
410. Arvo Luus JK Hermes M70 12 km
411. Ülo Olander JK Hermes M65 12 km
412. Einar Järve JK Hermes M45 12 km
413. Einart Alus JK Hermes M75 12 km
414. Jaan Vehlmann JK Hermes M65 12 km
415. Juhan Telling JK HERMES M45 12 km
416. Lembit Õunlo JK Hermes M70 12 km
417. Mart Maasing JK Hermes M65 12 km
418. Matti Silber JK HERMES M60 12 km
419. Monika Vehlmann JK Hermes N21 12 km
420. Peep Ristmägi JK Hermes M65 12 km
421. Raivo Meier JK HERMES M65 12 km
422. Sulev Marja JK Hermes M50 12 km
423. Vahur Pindma JK Hermes M45 12 km
424. Raido Krimm JK Jalgpallihaigla M21 12 km
425. Margus Nemvalts JK Lootos M21 12 km
426. Innar Sepp JK Sarma Saaremaa M45 12 km
427. Anna Baikova JK START N55 12 km
428. Emma Zguro JK START N55 12 km
429. Larissa Monahhova JK START N45 12 km
430. Ljudmilla Getman JK START N55 12 km
431. Nikolai Postnikov JK START M75 12 km
432. Sergei Istsenko jk start M50 12 km
433. Margret Talimaa JK Tulevik N21 12 km
434. Pärt Talimaa JK Tulevik M21 12 km
435. Andrus Nilk JOOKSJA M50 12 km
436. Donatas Narmont JOOKSJA M45 12 km
437. Laura Rahe JOOKSJA N21 12 km
438. Liivi Joasoon JOOKSJA N35 12 km
439. Maarja Rüütel JOOKSJA N21 12 km
440. Raul Kangur Jooksuklubi Sarma M40 12 km
441. Eero Kookla Jooksupartner M40 12 km
442. Eva Ollino Jooksupartner N21 12 km
443. Liina Kivi Jooksupartner N21 12 km
444. Marko Valter Jooksupartner M35 12 km
445. Taavi Sinijärv Jooksupartner M21 12 km
446. Urmas Rebane Jooksupartner M35 12 km
447. Ahto Jakson JOOKSUPORTAAL M40 12 km
448. Tiit Oja Joosu M21 12 km
449. Janno Hollo Joosu klubi M40 12 km
450. Dmitri Tee JUST DO IT M40 12 km
451. Eduard Kimask JUST DO IT M40 12 km
452. Galina Gladõsheva Kaevanduste Spordiklubi N50 12 km
453. Sergei Grigoriev Kaevanduste Spordiklubi M50 12 km
454. Tarmo Tohver Kaevanduste Spordiklubi M40 12 km
455. Anni Lüll Kahe Silla Klubi Naised 12 km Kepikõnd
456. Ingmar Vutt Kaheksarattalised M40 12 km
457. Raul Villo Kaheksarattalised M35 12 km
458. Margus Andresson Kaitsejõudude SK M40 12 km
459. Kaur Lillipuu Kaitseliit M21 12 km
460. Julia Bulina Kalev Sillamae N21 12 km
461. Mihhail Suslov Kalev Sillamae M14 12 km
462. Nikita Hramkov Kalev Sillamae M16 12 km
463. Oleg Tihonov Kalev Sillamae M70 12 km
464. Olessja Posrednikova Kalev Sillamae N18 12 km
465. Aleksander Kozinets Kalev Sillamäe M18 12 km
466. Anton Salinin Kalev Sillamäe M18 12 km
467. Galina Logvinova Kalev Sillamäe N21 12 km
468. Ilja Volosatov Kalev Sillamäe M14 12 km
469. Kirill Borzitski Kalev Sillamäe M18 12 km
470. Kirill Titov Kalev Sillamäe M14 12 km
471. Ksenia Savtšenko Kalev Sillamäe N16 12 km
472. Margarita Rõssenkova Kalev Sillamäe N21 12 km
473. Mart Hodõrev Kalev Sillamäe M18 12 km
474. Olga Vorošnina Kalev Sillamäe N21 12 km
475. Valentin Jegorov Kalev Sillamäe M18 12 km
476. Kaupo Karja Karmet Grupp M21 12 km
477. Siim Jaksi Karmet Grupp M21 12 km
478. Sten Uritam Karmet Grupp M21 12 km
479. Allan Anniste Kaspo M45 12 km
480. Heiko Pikkor Kärstna M40 12 km
481. Kadri Treffner Kõlleste Spordiklubi N21 12 km
482. Aarne Seeba Kõrgem Sõjakool M35 12 km
483. Anna-Maria Kaseoja Kõrgem Sõjakool N21 12 km
484. Erika Raudsepp Kõrgem Sõjakool N21 12 km
485. Kadri Urb Kõrgem Sõjakool N21 12 km
486. Krister Sooväli Kõrgem Sõjakool N21 12 km
487. Nikolai Morozov Kõrgem Sõjakool M21 12 km
488. Pauliine Nettan Kõrgem Sõjakool N21 12 km
489. Raul Reiljan Kõrgem Sõjakool M21 12 km
490. Taavi Urb Kõrgem Sõjakool M21 12 km
491. Urve Koger Kõrgem Sõjakool N21 12 km
492. Johannes Saar Küla Esimene Kukk M45 12 km
493. Ain Laidoja Külvandu SK M45 12 km
494. Kadi Laidoja Külvandu SK N21 12 km
495. Reet Laidoja Külvandu SK N40 12 km
496. Aimar Hussar Kündja Spordiklubi M21 12 km
497. Kaidar Hussar Kündja Spordiklubi M40 12 km
498. Karel Hussar Kündja Spordiklubi M18 12 km
499. Arnold Lepiste Kehtna MTK M21 12 km
500. Raimond Lepiste Kehtna MTK M21 12 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
JocelynMcdowell18, heilajordan@mail15.com, 25.06.2012 21:49
Houses and cars are not cheap and not every person is able to buy it. But, are created to support different people in such cases.
Berta29Pena, heilajordan@mail15.com, 25.06.2012 21:49
When you are in a not good position and have no cash to move out from that point, you will have to receive the . Just because that should aid you emphatically. I take financial loan every year and feel great just because of this.
Jaan, hermesclub@hot.ee, 19.05.2012 22:34
83.Suurjooks oli suurepärane - aitäh korraldajatele! Ja osalejatele! Aga siinsetest virisejatest aru ma ei saa - kepikõndijaid on niigi karistatud, sest osavõtukorda nad kirja ei saa ja las nad siis liiguvad, kuidas tahavad, sörkides, joostes, käies. Ja nad ise ka ei peaks end võistlejateks pidama (kui, siis iseendaga). Muuseas, kogu Euroopas kasutatakse mägisel maastikul joostes keppide abi, eliit ehk välja arvatud. Isegi 5.-6.mail Leedus toimunud 24-tunni rogaini EM-l olid nii mõnelgi rajal kepid kaasas. Eestlaste häda on tasasel maal elamine ja liiga palju tasast maanteejooksu.
anneli, , 17.05.2012 10:50
Parklast leitud roosad kõrvarõngad ootavad omanikku!
keppur, , 12.05.2012 18:50
Kepikõndijatel ei teki diplomile läbitud distantsi. Ehk saaks selle vea parandada?
funkel, , 05.05.2012 22:25
No on alles hala. Minge sõitke üks suusamaraton, siis teate, mis tähendab keppidega liikumine ja kuidas hulgakesi koos sõidetakse. Keegi ei vingu ega virise. See pole küll nagu koht, kus teemat nii tõsiseks teha. Selge, et sellises olukorras püüab igaüks liikuda kiiremini kui tavaliselt rajal olles. Minu arust sõrkimine on sealjuures normaalne ja igati tervitatav.
David, david85@hot.ee, 05.05.2012 21:05
Tere kõigile! Jooks oli suurepärane, ja ilm oli hea! Olen võistlusega väga rahul. Suured tänud nii korraldajatele, kui ka osalejatele!!! Kohtumiseni!
tervist, , 04.05.2012 12:37
Saa sellest üle.
tervist, , 03.05.2012 15:42
Lugedes Tartu Jooksumaratoni juhendit leidsin järgmise lause- Rajal edasiliikumiseks auto, jalgratta vms. mootori- või inimjõul liikuva transpordivahendi kasutamise eest ning kepikõndijate puhul jooksmise eest osaleja diskvalifitseeritakse.
to jooksev kepikõndija,kala, , 03.05.2012 08:10
Ometi on mõistlikke inimesi,Teil jumala õige jutt.Edu liikuvatele inimestele.Tervis on põhiline!


Kõige populaarsemad
Viljandi Spordiliit
Viljandi Linn
Anttila
Print Best
Viljandi Metall
Iitee
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 3
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE