estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattaralli võit läks Tallinna 05.06.2011 (0)
Pühapäeval sõidetud II Mulgi rattaralli võit läks alles juunioride klassis võistlevale pealinna klubi CFC esindajale Aksel Nõmmelale, kes edestas grupifinišis lähemaid konkurente vaid mõne ...
Mulgi rattaralli stardib pühapäeval. Eelregistreerimine lõpeb täna 02.06.2011 (0)
Täna öösel lõpeb Sportinfo kaudu eelregistreerimine pühapäeval startivale II Mulgi rattarallile, kuhu on oodata ligi 300 jalgratturit.
Mulgi Rattaralli - 90 km /uuend. 9.6/
Mulgi Rattaralli - 38 km /uuend. 10.6/
301 Moved Permanently Date: Sat, 29 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
II Mulgi Rattaralli
Vaata ka 2012 2010 
Aeg 05.06.2011
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 90 km ühisstart 12:00
38 km ühisstart 13:30
Lastesõidud 12:10 
Korraldaja MTÜ Viljandi Rattaklubi, Veiko Šmidt, +372 510 7516, veiko@rattaklubi.ee, www.rattaklubi.ee
mulgirr11_i.gif





• LASTESÕIDUD JA -TULEMUSED • STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 275 90 km: 173 38 km: 102 Mehi: 237 Naisi: 38  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Veiko Lopman SK Velo Mehed 90 km
2. Lauri Liivakant - Seenior 2-3 90 km
3. Ivo Tatrik 21CC Triatloniklubi Mehed 90 km
4. Indrek Kelk Artic Sport Club Seenior 2-3 90 km
5. Anti Arak AT Spordiklubi Mehed 90 km
6. Eduards Kupca Beiteni Seenior 2-3 90 km
7. Ilgvars Pletiens Beiteni Seenior 2-3 90 km
8. Normunds Rubenis Beiteni Seenior 2-3 90 km
9. Madis Karelson BTR Seenior 2-3 90 km
10. Aksel Nõmmela CFC M18 90 km
11. Allar Karu CFC Mehed 90 km
12. Anti Arumägi cfc Mehed 90 km
13. Janari-Joel Jõessar CFC Mehed 90 km
14. Joonas Jõgi CFC Mehed 90 km
15. Kaarel Kelk CFC M16 90 km
16. Kalev Vist CFC Seenior 2-3 90 km
17. Karl Juudas CFC M18 90 km
18. Kristjan Kelk CFC M18 90 km
19. Martti Alesmaa CFC Mehed 90 km
20. Oskar Nisu CFC M18 90 km
21. Tarmo Rei CFC Seenior 2-3 90 km
22. Reijo Puhm CR4C Roanne Mehed 90 km
23. Aivar Lehtmaa Dünamo Seenior 2-3 90 km
24. Jaan Krela Dünamo Seenior 2-3 90 km
25. Ero Looper Haanja rattaklubi Mehed 90 km
26. Ingemar Saks Haanja Rattaklubi Mehed 90 km
27. Jaak Helm Haanja Rattaklubi Mehed 90 km
28. Küllo Linnupuu Haanja Rattaklubi Mehed 90 km
29. Laura Soome Haanja Rattaklubi Naised 90 km
30. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Seenior 2-3 90 km
31. Toomas Elling HEVEA Mehed 90 km
32. Arvo Lepik HLB Seenior 2-3 90 km
33. Andreas Martin Reili IITEE Spordiklubi M14 38 km
34. Eik Rullingo IITEE Spordiklubi Seenior 2-3 90 km
35. Maido Janke IITEE Spordiklubi Mehed 90 km
36. Sigrid Reili IITEE Spordiklubi N35+ 38 km
37. Anatoli Männi INVESTMENT AGENCY JÕHVI TEAM Seenior 4 90 km
38. Carl Heinrich Pruun Janek Tombaku Rattaklubi Mehed 90 km
39. Mart Markus Janek Tombaku Rattaklubi Mehed 90 km
40. Aavo Patrick Pikkuus JK Tamme Mehed 90 km
41. Martin Laas JK Tamme M18 90 km
42. Oskari Kargu JK Tamme Mehed 90 km
43. Sander Sepa JK Tamme M18 90 km
44. Steven Puhm JK TAMME Mehed 90 km
45. Vahur Valvas JK TAMME Mehed 90 km
46. Alvar Urbas KJK M16 90 km
47. Kristjan Vilipõld KJK Mehed 90 km
48. Kristo Enn Vaga KJK M14 38 km
49. Liis-Grete Arro KJK Naised 90 km
50. Merko Vaga KJK Mehed 90 km
51. Tõnis Saar KJK M16 90 km
52. Peeter Pruus Komo Mehed 90 km
53. Peeter Tarvis KoMo M18 90 km
54. Tanel Talviste KoMo Mehed 90 km
55. Marek Maasikmets Kose AMK ct Mehed 90 km
56. Valdek Rohtma My Fitness Mehed 90 km
57. Ivo Suur Nissan ProShop Team Mehed 90 km
58. Ahto Raba Pärnu Kalev Spordikool M18 90 km
59. Carl Tõnismann Pärnu Kalev Spordikool M14 38 km
60. Kevin Kull Pärnu Kalev Spordikool M18 90 km
61. Kevin Lippe Pärnu Kalev Spordikool M18 90 km
62. Sander Stimmer Pärnu Kalev Spordikool M14 38 km
63. Siim Saavik Pärnu Kalev Spordikool M16 90 km
64. Steve Ree Pärnu Kalev Spordikool M14 38 km
65. Timmo Jeret Pärnu Kalev Spordikool M18 90 km
66. Avo Eljas püha loomaaed Seenior 2-3 90 km
67. Kaido Dreimann Pühaloomaaed Mehed 90 km
68. Kaspar Kokk Peloton Mehed 90 km
69. Riho Suun Plaadipunkt Seenior 2-3 90 km
70. Meelis Leidt Ropka Ralliklubi Seenior 2-3 90 km
71. Tõnis Toom Saarepeedi Spordiklubi M14 38 km
72. Hannes Veide Saint-Gobain Glass Estonia Mehed 90 km
73. Karl-Erik Kumm SE Põhjakotkas Viljandi M14 38 km
74. Andres Lauk SJK Viiking Seenior 2-3 90 km
75. Endrik Puntso SJK Viiking M18 90 km
76. Erki Orav sjk viiking Mehed 90 km
77. Jaanus Sarv SJK Viiking Seenior 2-3 90 km
78. Jörgen Matt SJK Viiking Mehed 90 km
79. Karl-Patrick Lauk SJK Viiking M16 90 km
80. Kevin Soon SJK Viiking M18 90 km
81. Mihkel Lindau SJK Viiking Mehed 90 km
82. Mihkel Räim SJK Viiking M18 90 km
83. Peeter Kilter SJK Viiking Seenior 2-3 90 km
84. Priidu Saart SJK Viiking M16 90 km
85. Riko Räim SJK Viiking Mehed 90 km
86. Sten Sarv SJK Viiking Mehed 90 km
87. Steven Kalf SJK Viiking M16 90 km
88. Janar Mauring Sk Jõlev Mehed 90 km
89. Janno Rodendau SK Vargamäe Mehed 90 km
90. Marko Vilipson SK Velo Seenior 2-3 90 km
91. Martin Kukrus SK VELO Mehed 90 km
92. Pirje Koll SK Velo Naised 90 km
93. Taaniel Tooming SK Velo Mehed 90 km
94. Vladimir Beljajev SK Velo Tartu Seenior 2-3 90 km
95. Greete Steinburg Spordiklubi Rakke Naised 90 km
96. Mikk Altermann Spordiklubi Rakke M18 90 km
97. Sander Eilo Spordiklubi Rakke Mehed 90 km
98. Taavi Veelmaa Spordiklubi Rakke Mehed 90 km
99. Gert Klaaser spordipartner Seenior 2-3 90 km
100. Marek Antoniak Spordipartner Seenior 2-3 90 km
101. Mart Säinast Spordipartner Seenior 2-3 90 km
102. Riho Leben Spordipartner Mehed 90 km
103. Norman Vahtra Tamme M16 90 km
104. Gabriel Leppik Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Mehed 90 km
105. Kaarel Redi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M16 90 km
106. Rauno Miilmann Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Mehed 90 km
107. Vahur Vahtra Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M16 90 km
108. Bruno Võsu Tartu SHK Mehed 38 km
109. Jürgen Ernits Tartu SK Velo M14 38 km
110. Kalev Ints Tartu SK Velo Mehed 90 km
111. Marko Käsi Tartu SK Velo Mehed 90 km
112. Mart Nõu Tartu SK Velo Seenior 2-3 90 km
113. Mihkel Kalja Tartu SK Velo M16 90 km
114. Peip Reedi Tartu SK Velo Seenior 2-3 90 km
115. Raul Volmer Tartu SK Velo M16 90 km
116. Tiit Laaneots Tartu SK Velo Seenior 2-3 90 km
117. Toomas Viigipuu Tartu sk Velo Seenior 2-3 90 km
118. Villu Jõgi Tartu SK Velo M18 90 km
119. Vladimir Katin Tartu SKvelo Seenior 2-3 90 km
120. Aiki Laaneots tartu suusaklubi N14-16 38 km
121. Hanna Britt Laursoo Tartu Suusaklubi N14-16 38 km
122. Heleriin Pirson Tartu Tamme Naised 38 km
123. Karl-Mattias Võso Tartu Tamme M14 38 km
124. Kersti Johanna Ojasild Tartu Tamme N14-16 38 km
125. Kristo Kukrus Tartu Tamme M14 38 km
126. Paul Parts Tartu Tamme M14 38 km
127. Roger Jurman Tartu Tamme M14 38 km
128. Peeter Parmask Tartu Velo Seenior 2-3 90 km
129. Maikel Kuusma TÜASK M18 90 km
130. Silver Mäoma TÜASK M16 90 km
131. Krister Kallas TSK Joosu Mehed 38 km
132. Mati Kallas TSK Joosu Mehed 38 km
133. Alar Nääme valga rattaklubi Mehed 90 km
134. Hardi Heinsar Valga Rattaklubi Mehed 90 km
135. Sander Tsvetkov Valga Rattaklubi M16 90 km
136. Rainer Pungar VANA KALA Mehed 90 km
137. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu Vibuklubi /Viljandi SK Mehed 38 km
138. Kaupo Raag velo clubbers Mehed 90 km
139. Riho Ever Velo Clubbers Seenior 2-3 90 km
140. Janno Martin Vennad-Dahl Mehed 38 km
141. Aivo Ilves Viljandi Rattaklubi Mehed 90 km
142. Eve Mägi Viljandi Rattaklubi Naised 38 km
143. Georg Peeter Paldra Viljandi Rattaklubi Mehed 38 km
144. Greg Hallop Viljandi Rattaklubi M16 90 km
145. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi Mehed 38 km
146. Joosep Sankmann Viljandi Rattaklubi M14 38 km
147. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi M18 90 km
148. Juhan Änilane Viljandi Rattaklubi Seenior 4 90 km
149. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi Mehed 38 km
150. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M14 38 km
151. Markus Paas Viljandi Rattaklubi Mehed 90 km
152. Martti Välk Viljandi Rattaklubi Mehed 90 km
153. Mihkel Ronimois Viljandi Rattaklubi Mehed 90 km
154. Mikk Tootsi Viljandi Rattaklubi Mehed 90 km
155. Mikk Vaaks Viljandi Rattaklubi Mehed 90 km
156. Reelika Varblane Viljandi Rattaklubi N14-16 38 km
157. Reio Toom Viljandi Rattaklubi M14 38 km
158. Reti Joandi Viljandi Rattaklubi N35+ 38 km
159. Ruttar Ronimois Viljandi Rattaklubi Seenior 2-3 90 km
160. Sille Puhu Viljandi Rattaklubi Naised 90 km
161. Tiina Kuusik Viljandi Rattaklubi Naised 90 km
162. Andrus Ilus westline team Mehed 38 km
163. Andrus Reimaa WESTLINE TEAM Mehed 90 km
164. Kaidu Vasar Westline Team Mehed 90 km
165. Malle Salujärv Westline Team N35+ 38 km
166. Priit Lomp WESTLINE TEAM Mehed 90 km
167. Taavi Tuul WESTLINE TEAM Mehed 90 km
168. Tanel Talts Westline Team Mehed 90 km
169. Gaabriel Tavits WWII Mehed 38 km
170. Ailo Mäll Mehed 38 km
171. Ain Vahtra Mehed 38 km
172. Aire Arumäe Naised 38 km
173. Aivar Hunt Seenior 2-3 90 km
174. Aivar Linsi Mehed 38 km
175. Allan Mälk Mehed 38 km
176. Alvar Pärn Mehed 38 km
177. Andres Rodenberg Mehed 38 km
178. Anne Raadik N35+ 38 km
179. Ants Aedmaa Mehed 90 km
180. Ants Arras Mehed 38 km
181. Arvi Järsk Mehed 38 km
182. Arvo Ressaar Mehed 38 km
183. Arvo Välja Seenior 2-3 90 km
184. Ave Rebane N35+ 38 km
185. Cardo Soosaar Mehed 90 km
186. Eevi Mauring N35+ 38 km
187. Elmar Tuudelepp Seenior 4 90 km
188. Grete Gaim Naised 38 km
189. Gunnar Eensoo Mehed 38 km
190. Gunnar Pill Mehed 38 km
191. Hannes Kiipus Mehed 90 km
192. Harri Koppelmaa Seenior 2-3 90 km
193. Hendrik Lember M14 38 km
194. Ilmar Laikoja Seenior 4 90 km
195. Ilmar Mones Mehed 38 km
196. Inna Tiit N35+ 38 km
197. Jaak Lääne Mehed 90 km
198. Jaanika Kriisk N35+ 38 km
199. Jaanus Kask Mehed 90 km
200. Janar Gröön Mehed 38 km
201. Janet Samolberg N35+ 38 km
202. Jüri Laane Mehed 38 km
203. Jüri Müllerson Seenior 2-3 90 km
204. John-Assar Klasman Seenior 2-3 90 km
205. Kadri Veidenberg N35+ 38 km
206. Kaido Stimmer Mehed 38 km
207. Kalev Kasearu Mehed 38 km
208. Kalju Vaaks Mehed 38 km
209. Kalle Kivistik Mehed 38 km
210. Karin Martin N35+ 38 km
211. Karin Mikk Naised 38 km
212. Karin Tuul N35+ 38 km
213. Karol Kovanen Mehed 90 km
214. Kert Peder Mehed 38 km
215. Krista Pung N35+ 38 km
216. Krister Aule Mehed 90 km
217. Kristi Toomik N35+ 38 km
218. Kristiina Vahemaa Naised 38 km
219. Kristjan Arras Mehed 38 km
220. Kristjan Kask Mehed 38 km
221. Kristjan Kutti Mehed 38 km
222. Kristjan Port Seenior 2-3 90 km
223. Kuido Kond Mehed 38 km
224. Lauri Toom Mehed 90 km
225. Made Kotkas N35+ 38 km
226. Madis Sildvee Mehed 90 km
227. Magnus Maiste Mehed 38 km
228. Maiken Keldu N35+ 38 km
229. Maiste Johannes Seenior 4 90 km
230. Mait Mikk Mehed 38 km
231. Marek Jamnes Mehed 90 km
232. Marek Maranik Mehed 90 km
233. Marek Märtson Mehed 90 km
234. Margit Linsi N35+ 38 km
235. Margus Ostnik Mehed 38 km
236. Margus Uudam Mehed 90 km
237. Marko Koosa Mehed 90 km
238. Marko Peterson Mehed 38 km
239. Markus Toom Mehed 90 km
240. Mart Aasna Mehed 38 km
241. Mart Metsnõmm Seenior 2-3 90 km
242. Martin Kabanov M14 38 km
243. Mati Järsk Mehed 38 km
244. Märt Jõekäär Seenior 2-3 90 km
245. Märt Sildvee Mehed 90 km
246. Mihkel Sims Mehed 38 km
247. Oliver Viigand Mehed 38 km
248. Olvi Hiir Naised 38 km
249. Peep Kotkas Mehed 38 km
250. Peeter Kaasik Mehed 90 km
251. Peeter Tuul Mehed 38 km
252. Peeter Veidenberg Mehed 38 km
253. Priit Alumaa Seenior 2-3 90 km
254. Priit Valts Mehed 90 km
255. Rainer Sildvee Mehed 90 km
256. Rasmus Järveküla M14 38 km
257. Rein Schihalejev Mehed 90 km
258. Rein Triisa Mehed 38 km
259. Ruth Schihalejev N14-16 38 km
260. Siim Mauring Mehed 90 km
261. Sten-Erik Ottender Mehed 38 km
262. Taivi Pool N35+ 38 km
263. Tanel Voormansik Mehed 90 km
264. Tõnu Laursoo Mehed 38 km
265. Tõnu Tirgo Seenior 2-3 90 km
266. Teele Vaarak Naised 38 km
267. Timo Undla Mehed 38 km
268. Toomas Liivamägi Mehed 90 km
269. Toomas Rähn Mehed 38 km
270. Toomas Tasane Mehed 38 km
271. Toomas Vilpart Mehed 38 km
272. Tuuli Vaarak Naised 38 km
273. Urmas Teeorg Seenior 2-3 90 km
274. Urmas Voitka Seenior 2-3 90 km
275. Viljar Vahemaa Mehed 38 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
veiko, veiko@rattaklubi.ee, 07.06.2011 14:42
Nüüd on protokollid uuendatud ka SPORTINFO lehel! Korraldajate poolt tänud kõigile osalejatele, ootame teid juba 10.09 11.Mulgi Rattamaratonile!
Ehe, , 06.06.2011 21:15
Tundub, et õiged tulemused Viljandi Rattaklubi kodulehel. Ei tea kas SPORTINFOsse tulevad ka parandused? http://www.rattaklubi.ee/est/2011-mulgi-uisumaraton-uudised/II-mulgi-rattaralli-tulemused
eldur, , 06.06.2011 11:56
Mulgiralli lastesõitude läbiviiad-tüdrukud,võtke keegi palun ühendust eldurraiesmaa@hot.ee.
herki, , 06.06.2011 11:04
Algse pildifaili saab pisipildil hiire paremklõpsuga tekkivast menüüst valides: ava link uuel kaardil/aknas. Kui pildi tugev kompressioon häirib, siis küsige paremat faili meiliga: herkih(ä)hot.ee.
herki, , 06.06.2011 10:27
Fotod olemas http://www.rattaklubi.ee
Jaanika, , 06.06.2011 10:26
Kõik oli tore kuni tulemusteni. Kõigepealt tuli neid oodata ja nüüd nii palju segadust. Kui algselt leidsin ka 38km[lõhikese maa] tulemused, siis nüüd saab neid näha vaid SPORTINFO.ee statistikas ja ka seal vist viga sees. Arvan, et nende tulemuste läbinärmiseks kulub paar päeva. Korraldajal kindlasti ebamugav, aga anname aega ja loodetavasti saab ikka kõik korda. Päikest. Minul ka pilt lõpujoone ületamisest, kuid nr ju selja peal, seega arvan, et 255 oli minu järgi sest nii ta siin väitis , ega selja taha ju ei vaadanud.
diplom, , 06.06.2011 08:31
diplomil on AEG: time. Kas see saab parandatud?
4, , 06.06.2011 00:12
kus need tulemused on üleval?
108, , 05.06.2011 23:36
Viga tulemustes. Tulemustes on nr.108 lõpukoht 106 kuigi lõpetasin 98. Kohe peale nr 69.
NR.81, , 05.06.2011 23:33
Lastesõitude mururada oli küll võistlejatele liiga kitsas,sealt ka küsimus kas võistleja nr,74 Ringo Kobi ei saanud medalit ebaausalt ja kas ta vanemad pole lapsele näidanud, kus asuvad rattal pidurid???


Kõige populaarsemad
Mulgi Rattaralli 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE