estenglv
WAP version
Login form
RSS
Napal Tallinna XXVIII Rattaralli võitis Janek Tombak /TULEMUSED/ 21.08.2011 (0)
Napal Tallinna XXVIII Rattaralli 123 km pikkuse põhisõidu võitis endine Cofidis'e profirattur Janek Tombak (Janek Tombak Rattaklubi). Võitja aeg oli 2:56:41. Tombak edastas teisena lõpetanudh ...
Liikluskorraldus Napal Tallinna XXVIII Rattaralli ajal 19.08.2011 (0)
Pühapäeval, 21. augustil 2011 toimuva Napal Tallinna XXVIII Rattaralliga seoses kehtestatakse kella 12st 16ni liikluspiirangud Tallinnas Pirital. Väljas on ümbersõite tähistavad märgid ning ...
Kehvade teeolude ja teeremontide tõttu muutub Napal Tallinna XXVIII Rattaralli rada 15.08.2011 (0)
Muutused Napal Tallinna XXVIII Rattaralli raja osas 12.08.2011 (1)
Napal Tallinna Rattaralli toimub vähem kui kahe nädala pärast 08.08.2011 (0)
Tallinna XXVIII Rattaralli sai nimisponsori 29.07.2011 (0)
Tallinna XXVIII Rattaralli pakub osalejatele uue ja huvitava võistlustrassi 22.07.2011 (6)
Tallinna Rattaralli - 123 km
Tallinna Rattaralli - 41 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 15 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Napal Tallinna XXVIII Rattaralli
Aeg 21.08.2011
Koht Tallinn EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 123 km 12:00
Tervisesõit 41 km 12:35
Korraldaja Spordiklubi CFC, Mallor Türna, Tel. +372 5694 3460, info@cfc.ee  
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 483 123 km: 174 41 km: 309 Mehi: 410 Naisi: 73  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Arvo Lamp - Mehed 41 km
2. Harri Rospu - Mehed 41 km
3. Indrek Vait 21cc triatloniklubi M30 123 km
4. Tanel Kivipõld 5+ Mehed 41 km
5. Marko Greenbaum A-A M30 123 km
6. Kaspar Rohtmets Abloy Team Mehed 41 km
7. Riho Pihelpuu ADM interactive M30 123 km
8. Indrek Reino Afterbasket M40 123 km
9. Andrus Plees Amserv Team M40 123 km
10. Lembit Tampere Arco Vara Spordiklubi M30 123 km
11. Andrus Järvik Armani Jeans Mehed 41 km
12. Olev Vahemaa Armani Jeans Mehed 41 km
13. Igor Nikiforov balti teras M50 123 km
14. Andres Antsov Catwees M30 123 km
15. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M40 123 km
16. Kaspar Sepp CC Superior M50 123 km
17. Aaron Otto Stalde CFC Mehed 41 km
18. Aksel Nõmmela CFC M18 123 km
19. Allar Karu CFC M-Põhiklass 123 km
20. Anti Arumägi CFC M21 123 km
21. Ants Ansip CFC Mehed 41 km
22. Brita Ennok CFC Naised 41 km
23. Ebe Siimson CFC Naised 41 km
24. Ele Siimson CFC Naised 41 km
25. Erik Mukk CFC Mehed 41 km
26. Georgi Nartov CFC M18 123 km
27. Greta Savvest CFC Naised 41 km
28. Igor Leshin CFC Mehed 41 km
29. Johannes Jõgi CFC M-Põhiklass 123 km
30. Joosep Heinsalu CFC M16 123 km
31. Joosep Suvi CFC M16 123 km
32. Kaarel Kelk CFC M16 123 km
33. Kalev Vist CFC M40 123 km
34. Karl Juudas CFC M18 123 km
35. Keijo Kalm CFC M16 123 km
36. Kelly Kalm CFC Naised 41 km
37. Kevin Kulagin CFC M16 123 km
38. Krister Raudsepp CFC M18 123 km
39. Kristjan Kelk CFC M18 123 km
40. Mark Eric Lille CFC M16 123 km
41. Marko Veidemann CFC M21 123 km
42. Martti Alesmaa CFC M21 123 km
43. Michelle Maria Kuiva CFC Naised 41 km
44. Mikk Vilippus CFC Mehed 41 km
45. Oskar Maidre CFC Mehed 41 km
46. Oskar Nisu CFC M18 123 km
47. Oskar Erik Kaunis CFC M16 123 km
48. Raimond Lume CFC Mehed 41 km
49. Rauno Vettner CFC Mehed 41 km
50. Riho Suun CFC M50 123 km
51. Sergei Olivson CFC M40 123 km
52. Siim Suvi CFC M16 123 km
53. Tarmo Rei CFC M40 123 km
54. Tiit Aava CFC M40 123 km
55. Triin Gede CFC N-Põhiklass 123 km
56. Reijo Puhm CR4C Roanne M21 123 km
57. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 123 km
58. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 123 km
59. Rait Mänd Elioni Spordiklubi Mehed 41 km
60. Mark Mööl Empower Mehed 41 km
61. Kristiina Kiinros ERSK Naised 41 km
62. Martin Sagaja ERSK Mehed 41 km
63. Teet Järvsalu Europark M30 123 km
64. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass 123 km
65. Veiko Püder Fixus M-Põhiklass 123 km
66. Toomas Erikson FIXUS SPORT M30 123 km
67. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg Mehed 41 km
68. Sirli Viir Gustaf Kopparberg Naised 41 km
69. Janika Berning Gustaf Kopparberg Rattateam Naised 41 km
70. Kristian Randver Gustav Kopparberg M30 123 km
71. Sander Randver Gustav Kopparberg M18 123 km
72. Laura Soome Haanja Rattaklubi N-Põhiklass 123 km
73. Kaido Oru Haanja RK M-Põhiklass 123 km
74. Olga Nartova Hansa SK Naised 41 km
75. Alar Alumaa Hansab MTB Team M30 123 km
76. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M30 123 km
77. Kalju Koch Hawaii Express M60 123 km
78. Virgo Neeme Hawaii Express M30 123 km
79. Arno Pavel Hüüru Veski Mehed 41 km
80. Arvo Lepik HLB M50 123 km
81. Olavi Israel HSK M40 123 km
82. Daniel Raud I'm in Love Mehed 41 km
83. Silver Ader IRL Mehed 41 km
84. Margus Meidla Isa&pojad Mehed 41 km
85. Marten Mihkel Meidla Isa&Pojad Mehed 41 km
86. Martin Mihkel Meidla Isa&Pojad Mehed 41 km
87. Tiina Krutob Itella Information Naised 41 km
88. Maarek Pajur Itella Logistics Mehed 41 km
89. Jaanus Tärnov J.Raudsepa nimeline rahvaspordiklubi Mehed 41 km
90. Carl Heinrich Pruun Janek Tombaku rattaklubi M21 123 km
91. Urmas Idarand Janek Tombaku Rattaklubi M40 123 km
92. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M30 123 km
93. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 123 km
94. Meelis Luukas JK Alpinismikubi Mehed 41 km
95. Vello Reesaar JK HERMES M60 123 km
96. Ardi Eensoo JK Paralepa M30 123 km
97. Oskari Kargu JK Tamme M30 123 km
98. Steven Puhm JK Tamme M-Põhiklass 123 km
99. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M30 123 km
100. Ivar Kiitam KJK M21 123 km
101. Jaanus Linkgreim KJK M40 123 km
102. Piret Lauk KJK N18 123 km
103. Sten Arulaan KJK M18 123 km
104. Tair Stalberg KJK Mehed 41 km
105. Tõnis Saar KJK M18 123 km
106. Ülo Reile Kodupaber M50 123 km
107. Rauno-Sten Reile Kodupaber Mehed 41 km
108. Erik Jürjens KoMo M40 123 km
109. Siim Pesor KoMo Mehed 41 km
110. Sten-Erik Ottender KoMo Mehed 41 km
111. Maret Volens KPME OÜ Naised 41 km
112. Erko Siller Kruuli Trükikoja AS Mehed 41 km
113. Fred Kruuspan Kruuli Trükikoja AS Mehed 41 km
114. Maie Rebane Kruuli Trükikoja AS Naised 41 km
115. Markko Sinkkonen Kurase Hülged Mehed 41 km
116. Alar Kupp Kuusalu Rattaklubi M16 123 km
117. Andree Horm Kuusalu Rattaklubi Mehed 41 km
118. Christopher-Cardo Paul Kuusalu Rattaklubi Mehed 41 km
119. Kevin Lootus Kuusalu Rattaklubi Mehed 41 km
120. Kristjan Tammaa Kuusalu Rattaklubi Mehed 41 km
121. Kristofer- mark Trepp Kuusalu Rattaklubi Mehed 41 km
122. Martin Peegel Kuusalu Rattaklubi Mehed 41 km
123. Oliver Jürgenson Kuusalu Rattaklubi Mehed 41 km
124. Allan Berg lebo racing M30 123 km
125. Andero Joorits lebo racing Mehed 41 km
126. Teet Härm lebo racing Mehed 41 km
127. Meelis Kompus Mariine Auto M30 123 km
128. Rain Tulp MetsaProff M40 123 km
129. Kaido Vanaveski Mikitamäe Aironmään Mehed 41 km
130. Kari-Erkki Huttunen Mikitamäe Aironmään Klubi Mehed 41 km
131. Raimond Kesa Mikitamäe Aironmään Klubi M30 123 km
132. Priit Ivanov Myfitness Mehed 41 km
133. Urmo Murro N/A Mehed 41 km
134. Ahto Tuuling Neeme Rattaklubi M30 123 km
135. Martten Kaldvee Nissan ProShop Team M-Põhiklass 123 km
136. Raimo Rotberg NISSAN ProShop.ee M30 123 km
137. Egerd Enok NRK Mehed 41 km
138. Alar Aia Püha Loomaaed M40 123 km
139. Kardo Aia Püha Loomaaed M-Põhiklass 123 km
140. Martin Riidamets Püha Loomaaed Mehed 41 km
141. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 123 km
142. Raul Kaldre Porter Racing M30 123 km
143. Harry Grünberg Porterracing M30 123 km
144. Jörgen Sildvee Raadio Uuno Cycling Team Mehed 41 km
145. Kristjan Savisikk Raadio Uuno Cycling Team M-Põhiklass 123 km
146. Aleksandr Dubov Regionaalhaigla Spordiklubi Mehed 41 km
147. Eero Vegmann RIA Mehed 41 km
148. Evelin Nummert RIA Naised 41 km
149. Riho Hiiepuu RIA Mehed 41 km
150. Vitali Stupin RIA Mehed 41 km
151. Tarmo Ojamäe Saestuudio M30 123 km
152. Marko Veelma Santa Monica Networks Mehed 41 km
153. Harri Uljas Santa Monica Networks Rattaklubi Mehed 41 km
154. Kadri Kalpus Santa Monica Networks Rattaklubi Naised 41 km
155. Kristjan Põldre Santa Monica Networks Rattaklubi Mehed 41 km
156. Rauno Mihkelsaar Santa Monica Networks Rattaklubi Mehed 41 km
157. Marek Paulson Santa Monica Networks RK M-Põhiklass 123 km
158. Jaak Karjane SAUE SPORDIKLUBI M-Põhiklass 123 km
159. Erki Orav sjk viiking M30 123 km
160. Silver Paling SK Schnelli Mehed 41 km
161. Jürgen Ernits SK Tartu Velo Mehed 41 km
162. Heleriin Pirson SK Velo Naised 41 km
163. Kersti Johanna Ojasild SK Velo Naised 41 km
164. Martin Kukrus Sk Velo M21 123 km
165. Paul Lõiv SK Velo M30 123 km
166. Andrus Asavi Spordipartner M30 123 km
167. Gert Klaaser Spordipartner M40 123 km
168. Mart Säinast Spordipartner M40 123 km
169. Siim Koolmeister Spordipartner M-Põhiklass 123 km
170. Tõnu Tõnov Spordipartner Mehed 41 km
171. Veiko Veskimäe spordipartner III M30 123 km
172. Danel Niinemäe Squad Spordiklubi Mehed 41 km
173. Fred Kaasik SQUAD Spordiklubi Mehed 41 km
174. Kristo Õunapuu SQUAD Spordiklubi Mehed 41 km
175. Lauri Tomingas SQUAD Spordiklubi Mehed 41 km
176. Peeter Heinat SQUAD Spordiklubi Mehed 41 km
177. Tauno Alasoo SQUAD Spordiklubi Mehed 41 km
178. Peeter Kirpu tallinn Mehed 41 km
179. Karmo Karjamets TALLINN AIRPORT GH M-Põhiklass 123 km
180. Morten Talviste Tallinna Inglise Kolledž Mehed 41 km
181. Deniss Malõshev Tallinna Tehnikaülikool Mehed 41 km
182. Jaan Sild Tark ei torma M30 123 km
183. Mae Lang Tartu Üikooli Akadeemiline Spordiklubi N16 123 km
184. Kärt Lang Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Naised 41 km
185. Gregor Põldvere Tartu SK Velo M18 123 km
186. Kalev Ints Tartu SK Velo M30 123 km
187. Peip Reedi Tartu SK Velo M40 123 km
188. Raul Volmer Tartu SK Velo Mehed 41 km
189. Tea Lang Tartu SK Velo N40 123 km
190. Villu Jõgi Tartu SK Velo 1 M18 123 km
191. Ivan Mjazin Team Mjazin Mehed 41 km
192. Tõnu Ojala Tehnikamaailm Mehed 41 km
193. Aivar Simmerman UusSuund Mehed 41 km
194. Jaanus Saarlaid UusSuund Mehed 41 km
195. Oliver Öpik velo clubbers M30 123 km
196. Raul Kotov velo clubbers M40 123 km
197. Riho Ever Velo Clubbers M40 123 km
198. Peeter Parmask Velo Tartu M50 123 km
199. Magnus Krusemann Veloplus M30 123 km
200. Martin Kukk Vooremaa Centrum M40 123 km
201. Aleksandr Gavriltšik Vova MK Mehed 41 km
202. Einari Talviste Waterworld Expedition M40 123 km
203. Kristo Rossman wtf racing Mehed 41 km
204. Roman Gorshenin xcsport.eu M-Põhiklass 123 km
205. Vadim Haritonov Zenonis Mehed 41 km
206. Aadu Roosileht Mehed 41 km
207. Aare Piire M40 123 km
208. Aare Sõber Mehed 41 km
209. Aare Semmel Mehed 41 km
210. Ain Aalma Mehed 41 km
211. Aivar Aavik Mehed 41 km
212. Aivar Engel Mehed 41 km
213. Aivo Liiv Mehed 41 km
214. Aivo Viirlaid Mehed 41 km
215. Alari Kurtsev Mehed 41 km
216. Alari Reissaar M40 123 km
217. Alari Vast Mehed 41 km
218. Aldar Reinberk M30 123 km
219. Aleksandr Joala M40 123 km
220. Aleksandr Klimenko Mehed 41 km
221. Aleksandr Mustafin Mehed 41 km
222. Aleksei Komarov Mehed 41 km
223. Algo Puusepp M40 123 km
224. Allan Aug Mehed 41 km
225. Allan Oksmann M40 123 km
226. Allan Tammiste Mehed 41 km
227. Alvar Sirkas Mehed 41 km
228. Ando Aug Mehed 41 km
229. Andre Pung Mehed 41 km
230. Andrei Doman M30 123 km
231. Andrei Serõhh Mehed 41 km
232. Andres Kasvandik Mehed 41 km
233. Andres Kööp Mehed 41 km
234. Andres Kesvatera M30 123 km
235. Andrus Ebber M40 123 km
236. Andry Kenert Pedak Mehed 41 km
237. Anne Kasemäe Naised 41 km
238. Annika Eamets Naised 41 km
239. Anti Kangur Mehed 41 km
240. Anton Gramberg Mehed 41 km
241. Ants Jürmann M60 123 km
242. Ants Linder Mehed 41 km
243. Ardi Õispuu Mehed 41 km
244. Argo Aednurm Mehed 41 km
245. Argo Kotsar Mehed 41 km
246. Arti Kütt M-Põhiklass 123 km
247. Artjom Mäeots Mehed 41 km
248. Arvo-Artur Palu Mehed 41 km
249. Avo Kont Mehed 41 km
250. Ülle Jakobson Naised 41 km
251. Dmitri Smurov Mehed 41 km
252. Ebely Kangur Naised 41 km
253. Eda Neeme Naised 41 km
254. Eduard Eljas M40 123 km
255. Eedi Sepp Mehed 41 km
256. Eerik Ülevain Mehed 41 km
257. Eha Lehtoja Naised 41 km
258. Einar Helmik Mehed 41 km
259. Einar Tooming M40 123 km
260. Elar Sumberg Mehed 41 km
261. Ele Merike Pärtel Naised 41 km
262. Enn Liiva M50 123 km
263. Eno Salumets Mehed 41 km
264. Ergi Enok Mehed 41 km
265. Erkki Metsa Mehed 41 km
266. Erko Eessaar M30 123 km
267. Erko Tamuri M40 123 km
268. Erol Kunman Mehed 41 km
269. Fred Nahkur Mehed 41 km
270. Gary Kevin Krõm Mehed 41 km
271. Gert Grün M30 123 km
272. Gert Pagel Mehed 41 km
273. Grete Puhm Naised 41 km
274. Gunnar Sonn Mehed 41 km
275. Hannes Aaresild Mehed 41 km
276. Hannes Kiipus M-Põhiklass 123 km
277. Hans Reissaar Mehed 41 km
278. Harri Peiker Mehed 41 km
279. Heigo Sõna Mehed 41 km
280. Heiki Jääger Mehed 41 km
281. Heiki Põlts M40 123 km
282. Heinar Ojala Mehed 41 km
283. Helari Pallas M30 123 km
284. Helena Toompalu Naised 41 km
285. Henno Viires M40 123 km
286. Imre Ojamaa Mehed 41 km
287. Indis Leming Mehed 41 km
288. Indrek Koort M40 123 km
289. Indrek Saaremäel Mehed 41 km
290. Indrek Sinisaar Mehed 41 km
291. Indrek Tomann Mehed 41 km
292. Indrek Veldre Mehed 41 km
293. Indrek Volens Mehed 41 km
294. Innar Aas M40 123 km
295. Ivar Laks Mehed 41 km
296. Ivo Pärnpuu Mehed 41 km
297. Ivo Volt M40 123 km
298. Jaak Takk Mehed 41 km
299. Jaan Uus Mehed 41 km
300. Jaan Väärt Mehed 41 km
301. Jaanus Arumägi M30 123 km
302. Jaanus Eamets Mehed 41 km
303. Jaanus Põtter M30 123 km
304. Jaanus Rihkrand Mehed 41 km
305. Jan Kumann Mehed 41 km
306. Janar Vonk M30 123 km
307. Janet Samolberg Naised 41 km
308. Janne Jõgi Naised 41 km
309. Jüri Laanmets Mehed 41 km
310. Jevgeni Kotov Mehed 41 km
311. Johan Laas M60 123 km
312. Joonas Eamets Mehed 41 km
313. Juhan Maripuu Mehed 41 km
314. Juhan Mõtlik Mehed 41 km
315. Kadri Kaljumäe Naised 41 km
316. Kai Kulmar Naised 41 km
317. Kaidi Tuisk Naised 41 km
318. Kaimar Siidra Mehed 41 km
319. Kairi Linnamäe Naised 41 km
320. Kaisa Kolkkonen Naised 41 km
321. Kaja Gutmann Naised 41 km
322. Kaja Hinno Naised 41 km
323. Kalle Rahu Mehed 41 km
324. Karin Kriis Naised 41 km
325. Karin Tänav Naised 41 km
326. Karin Vigla Naised 41 km
327. Karl Aavik Mehed 41 km
328. Karl-Mattias Võso Mehed 41 km
329. Karlis Puusepp M30 123 km
330. Kaspars Beitans M40 123 km
331. Katrin Rajamets Naised 41 km
332. Kaupo Rändla Mehed 41 km
333. Kent Vahtramägi Mehed 41 km
334. Kerri Ulp Mehed 41 km
335. Kerstin Kotkas Naised 41 km
336. Kert Olle M-Põhiklass 123 km
337. Kertu Peet Naised 41 km
338. Krista Bauert Naised 41 km
339. Krister Aule Mehed 41 km
340. Kristian Kaljumäe Mehed 41 km
341. Kristina Rändla Naised 41 km
342. Kristjan Kulmar Mehed 41 km
343. Kristjan Niinemaa M30 123 km
344. Kristjan Paluteder Mehed 41 km
345. Kristo Elias Mehed 41 km
346. Kristo Kangur Mehed 41 km
347. Kristo Kukrus Mehed 41 km
348. Kuido Kaskla Mehed 41 km
349. Kuido Kond M40 123 km
350. Lauri Luhaäär Mehed 41 km
351. Lauri Rulli Mehed 41 km
352. Leino Pank Mehed 41 km
353. Lembit Üksik Mehed 41 km
354. Lenne Jakobson Naised 41 km
355. Ly Pajur Naised 41 km
356. Maarit Kiinros Naised 41 km
357. Madis Haube Mehed 41 km
358. Madis Rahu Mehed 41 km
359. Magnus Eenmaa Mehed 41 km
360. Mait Tenslind Mehed 41 km
361. Mare Ulp Naised 41 km
362. Marek Kodasma M30 123 km
363. Marek Maranik M30 123 km
364. Marek Velling Mehed 41 km
365. Margus Piiriste M30 123 km
366. Margus Puna M-Põhiklass 123 km
367. Marii Karell Naised 41 km
368. Marju Männik Naised 41 km
369. Markko Aruksaar M30 123 km
370. Marko Aro Mehed 41 km
371. Marko Kaar Mehed 41 km
372. Marko Tammsaar Mehed 41 km
373. Mart Pops Mehed 41 km
374. Mart Urbas Mehed 41 km
375. Martha Skirta Naised 41 km
376. Martin Aun M40 123 km
377. Martin Kaarjärv Mehed 41 km
378. Martin Kadarik Mehed 41 km
379. Martti Merila Mehed 41 km
380. Mati Seppel Mehed 41 km
381. Mati Soosaar Mehed 41 km
382. Matt Rammo M-Põhiklass 123 km
383. Meelis Arumägi M30 123 km
384. Meelis Kaar Mehed 41 km
385. Mihkel Anni Mehed 41 km
386. Mihkel Tikk Mehed 41 km
387. Mihkel Ummelas M-Põhiklass 123 km
388. Mikk Kilter Mehed 41 km
389. Mikk Pääru M40 123 km
390. Mikk Rauert Mehed 41 km
391. Monika Marand Naised 41 km
392. Monika Reinsalu Naised 41 km
393. Oleg Zhemchugov Mehed 41 km
394. Oskar Lui Veelma Mehed 41 km
395. Peep Jahilo Mehed 41 km
396. Peeter Kadarik Mehed 41 km
397. Pelle Nepper Mehed 41 km
398. Pert Lomp Mehed 41 km
399. Piia Pohl Naised 41 km
400. Pille Rask Naised 41 km
401. Piret Pernik Naised 41 km
402. Piret Suitso Naised 41 km
403. Piret Tarjus Naised 41 km
404. Pirje Koll Naised 41 km
405. Pirjo Ruut Naised 41 km
406. Priit Pennar Mehed 41 km
407. Priit Sipelgas Mehed 41 km
408. Rael Roots Mehed 41 km
409. Raido Rebas M40 123 km
410. Rainer Järvlepp M40 123 km
411. Rait Reinaru Mehed 41 km
412. Ranel Mänd Mehed 41 km
413. Rasmus Seer Mehed 41 km
414. Raul Andresson M40 123 km
415. Raul Kallas M40 123 km
416. Raul Rändla Mehed 41 km
417. Rauno Parts Mehed 41 km
418. Rauno Pikkor Mehed 41 km
419. Reigo Väli M40 123 km
420. Reio Johanson M-Põhiklass 123 km
421. Riho Kirsipuu M16 123 km
422. Riho Rõngas M40 123 km
423. Riina Jääger Naised 41 km
424. Riina Olveti Naised 41 km
425. Risto Kasemäe Mehed 41 km
426. Risto Kivisikk Mehed 41 km
427. Risto Laagriküll Mehed 41 km
428. Rutt Elb Naised 41 km
429. S S M30 123 km
430. Sergei Okunev Mehed 41 km
431. Signe Kaurson Naised 41 km
432. Siim Kala Mehed 41 km
433. Siim Peetrimägi Mehed 41 km
434. Siim Saidla Mehed 41 km
435. Sten Kaasik Mehed 41 km
436. Stenver Kööp Mehed 41 km
437. Sven Freiberg M30 123 km
438. Sven Küttis Mehed 41 km
439. Sven Kristjansen Mehed 41 km
440. Taivo Tiivoja Mehed 41 km
441. Tambet Leesment Mehed 41 km
442. Tarmo Gutmann Mehed 41 km
443. Tarmo Kiivit M30 123 km
444. Tarmo Ojarand M40 123 km
445. Tarmo Pedak Mehed 41 km
446. Tarmo Punnik Mehed 41 km
447. Tarvi Kliimask M40 123 km
448. Tarvi Varik Mehed 41 km
449. Tauri-Dag Tõnov Mehed 41 km
450. Tõnu Kalpus Mehed 41 km
451. Tõnu Rebane M30 123 km
452. Tõnu Vaikma Mehed 41 km
453. Teet Dooner Mehed 41 km
454. Tiit Hõbejõgi Mehed 41 km
455. Tiit Karus Mehed 41 km
456. Tiit Riismaa M60 123 km
457. Tiit Ropsler Mehed 41 km
458. Timo Ainasalu Mehed 41 km
459. Toomas Õispuu Mehed 41 km
460. Toomas Grabbi M30 123 km
461. Toomas Saarts Mehed 41 km
462. Toomas Suiste Mehed 41 km
463. Ulvi Kaljuvee Naised 41 km
464. Ulvi Vainumets Naised 41 km
465. Unne Pedak Naised 41 km
466. Urmas Gerndorf Mehed 41 km
467. Urmas Hein Mehed 41 km
468. Urmas Teeorg M40 123 km
469. Ursel Tilk Mehed 41 km
470. Vahur Toots Mehed 41 km
471. Valdur Kaldvee Mehed 41 km
472. Valter Vaht Mehed 41 km
473. Veiko Lillemaa Mehed 41 km
474. Veiko Tamm Mehed 41 km
475. Veljo Haube M50 123 km
476. Victor Strikov Mehed 41 km
477. Viljar Kriis Mehed 41 km
478. Viljar Kriis M30 123 km
479. Virve Palu Naised 41 km
480. Vladimir Pennert M50 123 km
481. Vladimir Vladimirskikh Mehed 41 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
karl, , 25.08.2011 13:21
oleks ka oodanud finishis veepudelit. seisin nagu juhm ja trampisin siis sinna kohalikku putkasse ostlema. eks järgmine aasta tea ette,et tuleb vett rohkem kodust kaasa tirida.
Mihkel, , 22.08.2011 17:19
üldiselt oli kõik suht hea, aga finishis oleks hea meelega veepudelit oodanud koos medaliga (või selle asemel). supp läks küll õigesse kohta muidu
tehnit?kast pildistatud, , 22.08.2011 16:49
http://www.upload.ee/image/1599287/323171_2153395068547_1056536285_32265981_1774527_o.jpg
, , 22.08.2011 16:48
http://www.upload.ee/image/1599289/331647_2153393508508_1056536285_32265979_7683100_o.jpg
, , 22.08.2011 16:40
http://www.upload.ee/image/1599268/310086_2153395068547_1056536285_32265981_5484615_s.jpg
üks pilt grupp ajab taga jooksikuid, , 22.08.2011 16:39
http://www.upload.ee/image/1599268/310086_2153395068547_1056536285_32265981_5484615_s.jpg
zorre, , 22.08.2011 15:57
head üritused mõlemad, aga 3 parimat vanuseklasside kaupa ei ole Reili kitsi premeerima
zzz, , 22.08.2011 15:48
Kõik ilmselt ootasid fiaskot aga Reile üritustest oli see küll oluliselt paremini organiseeritud.
Janne, , 22.08.2011 15:39
Mõned pildid http://www.facebook.com/album.php?id=712084798&aid=346581
osaleja, , 22.08.2011 15:01
Ja suunanäitajatele võiks ka lipud kätte anda,et olex selgeb pilt kuhu poole keerata ja sama kehtib ka Võru Rattaralli kohta.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE