estenglv
WAP version
Login form
V etapp- M18
V etapp- Mehed Eliit
V etapp- EJL litsentsiga seeniorid
V etapp- M16
V etapp- M14/ N16
V etapp- M12/ N14
V etapp- M Harrastajad SEN 0
V etapp- M Harrastajad SEN 1
V etapp- M Harrastajad SEN 2
V etapp-Naised
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Apr 2017 02:00:05 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Hansapanga Noorte Mägirattasari V etapp
Laiks 04.08.2007
Vieta Pannjärve EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Põhidistants (MTB)
Organizētājs Eesti Spordiselts Kalev Jalgrattakool, Tel: +372 503 1960, rattapood@solo.ee, Jaanus Prükkel
V ETAPI LÕPUPROTOKOLL JA KOONDTABEL
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 25 Põhidistants: 25 Vīrieti: 23 Sievieti: 2 Kommandi: 2 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Maaris Meier Alexela Pro Agency Team Naised Põhidistants
2. Martin Loo Alexela Pro Agency Team M-Eliit Põhidistants
3. Taavi Selder Alexela Pro Agency Team M-Eliit Põhidistants
4. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club Seeniorid (EJL litsentsiga) Põhidistants
5. Peeter Kand Bosch M Sen 1 (kuni 40.a) Põhidistants
6. Raivo Laanemets Bosch M Sen 1 (kuni 40.a) Põhidistants
7. Tõnis Kristal COSMOS M Sen 2 (kuni 50.a) Põhidistants
8. Ahti Kuuseväli ETK MAKSIMARKET M Sen 1 (kuni 40.a) Põhidistants
9. Aimur Uuk Hawaii Express M Sen 2 (kuni 50.a) Põhidistants
10. Selin Valk Hawaii Express N 16 Põhidistants
11. Tarmo Neemela Kesko Agro Seeniorid (EJL litsentsiga) Põhidistants
12. Toomas Elling Kesko Agro M Sen 1 (kuni 40.a) Põhidistants
13. Rainer Neidra Rakke Spordiklubi M 16 Põhidistants
14. Deniss Kondajev SK Energia M Sen 0 (kuni 30.a) Põhidistants
15. Oleg Sokolov SK Energia M 18 Põhidistants
16. Gabriel Leppik Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi M 18 Põhidistants
17. Kaarel Redi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M 12 Põhidistants
18. Ardy Utar TÜASK M 18 Põhidistants
19. Kaupo Raag velo clubbers M Sen 0 (kuni 30.a) Põhidistants
20. Magnus Krusemann veloplus Seeniorid (EJL litsentsiga) Põhidistants
21. Ahti Sillaste M Sen 0 (kuni 30.a) Põhidistants
22. Hillar Valk M Sen 2 (kuni 50.a) Põhidistants
23. Raino Einroos M Sen 1 (kuni 40.a) Põhidistants
24. Tõnu Põldma M Sen 1 (kuni 40.a) Põhidistants
25. Ville Vaikna M Sen 0 (kuni 30.a) Põhidistants

‹‹ Atpakaļ

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI