estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kalle Kriit võitis Rõuge Rattamaratoni TULEMUSED 05.06.2010 (2)
Täna Rõuges ja Haanjamaa kuppelmaastikul sõidetud Elion Estonian Cup 3. etapi, Rõuge rattamaratoni, võitis võimsa soolosõitu teinud Cofidise proff Kalle Kriit, kes sõitis konkurentidel ...
Laupäeval toimub Rõuges esinduslik rattamaraton! 02.06.2010 (0)
Täna südaööl lõppeb eelregistreerimine Elioni sarja 3. etapile - Rõuge rattamaratonile. Hetke seisuga on kirjas ca 1340 ratturit, aga täna õhtuks peaks 1400 registreerunu piir purunema.
Rõuge Rattamaratoni avatud rada sõidetakse laupäeval, 29. mail 27.05.2010 (0)
Veel nädala jagu saab soodsamalt registreeruda Rõuge Rattamaratonile! 20.05.2010 (2)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Rõuge Rattamaraton - 59 km /uuend. 09.06.2010/
Rõuge Rattamaraton - 31 km /uuend. 14.06/
301 Moved Permanently Date: Sun, 09 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 05.06.2010
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 59 km 12:00
Poolmaraton 31 km 13:15 NB! Stardiaeg 13:25
Lastesõidud 12:10 NB! Stardiaeg 12:15
Avatud raja sõit 29. mai kell 12:00 Rõuge Ööbikuoru platsilt
Korraldaja SK Haanja Rattamaratonid MTÜ, Ivar Tupp +372 511 4179 info@haanjamatkad.ee  
• SARJA KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI • KOHALEJÕUDMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1397 Maraton: 1057 Poolmaraton: 340 Mehi: 1224 Naisi: 173 Võistkondade arvestus: 92 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
271. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
272. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
273. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
274. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
275. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
276. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
277. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
278. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
279. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maraton
280. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
281. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
282. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
283. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
284. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
285. Oleg Ragilo Florame/Kae M-Põhiklass Maraton
286. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Maraton
287. Indrek Peterson Goldtime M-Põhiklass Maraton
288. Sünne Peterson Goldtime N-Põhiklass Maraton
289. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maraton
290. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N-Põhiklass Poolmaraton
291. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
292. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
293. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
294. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
295. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
296. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
297. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
298. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
299. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
300. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
301. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maraton
302. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
303. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
304. Indrek Ester Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Poolmaraton
305. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maraton
306. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
307. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
308. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maraton
309. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
310. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maraton
311. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Poolmaraton
312. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
313. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
314. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
315. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
316. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maraton
317. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
318. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Poolmaraton
319. Jaan Jõgi Haanja M50 Maraton
320. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
321. Albert Hurt Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
322. Art Soonets Haanja Rattaklubi M40 Maraton
323. Ero Looper Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
324. Key Päästel Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
325. Kristo Hütt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
326. Margo Hurt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
327. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
328. Raido Kais Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
329. Raul Soome Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
330. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
331. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
332. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
333. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
334. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
335. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Poolmaraton
336. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maraton
337. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
338. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
339. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
340. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
341. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
342. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
343. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
344. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
345. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maraton
346. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
347. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
348. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
349. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maraton
350. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
351. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
352. Marko Varik Hansa SK M-Põhiklass Maraton
353. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
354. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
355. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
356. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
357. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Poolmaraton
358. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
359. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
360. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
361. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
362. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maraton
363. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
364. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maraton
365. Martin Lõoke Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
366. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
367. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
368. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
369. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
370. Vello Kütt hat-auto rakvere M40 Maraton
371. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
372. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
373. Pertti Juronen Hawaii Express M-Põhiklass Maraton
374. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maraton
375. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
376. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maraton
377. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
378. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maraton
379. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maraton
380. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maraton
381. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
382. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maraton
383. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
384. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
385. Alar Nääme hawaii express valga M-Põhiklass Maraton
386. Mario Ostnik hawaii express valga M-Põhiklass Maraton
387. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maraton
388. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Poolmaraton
389. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Poolmaraton
390. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Poolmaraton
391. Taivo Kraus HI M40 Maraton
392. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
393. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
394. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Poolmaraton
395. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
396. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Poolmaraton
397. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
398. Sulev Kraam ikeathegiraffe.com M-Põhiklass Maraton
399. Reinis Markss ILZENE U23 Maraton
400. Eve Mägi industriaalvara N35+ Poolmaraton
401. Mart Mägi Industriaalvara M-Põhiklass Maraton
402. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
403. Arvo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
404. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maraton
405. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maraton
406. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maraton
407. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maraton
408. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maraton
409. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
410. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
411. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
412. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
413. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maraton
414. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maraton
415. Gert Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M16 Poolmaraton
416. Kaido Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M-Põhiklass Poolmaraton
417. Karl-Arnold Vendelin Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
418. Mart-Anton Vendelin Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
419. Robert Arumäe Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
420. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
421. Janek Kornõšev Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
422. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maraton
423. Aivar Soots Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
424. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maraton
425. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Poolmaraton
426. Kaido Kändmaa Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
427. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
428. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
429. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
430. Meelis Välk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
431. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maraton
432. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
433. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
434. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maraton
435. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
436. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
437. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
438. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
439. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
440. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
441. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Maraton
442. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maraton
443. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
444. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maraton
445. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
446. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Poolmaraton
447. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
448. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
449. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maraton
450. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
451. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Poolmaraton
452. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
453. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
454. Toomas Liiva Karupesa Team M-Põhiklass Poolmaraton
455. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maraton
456. Marianne Palusoo KÄRMED CITIKAD N-Põhiklass Maraton
457. Marek Valdner Kärmed Citikad M-Põhiklass Maraton
458. Heiki Rammul külitse M60 Poolmaraton
459. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maraton
460. Alvar Urbas KJK M16 Poolmaraton
461. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Poolmaraton
462. Jaanus Audova KJK M50 Maraton
463. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maraton
464. Siim Kiskonen KJK M14 Poolmaraton
465. Sten Arulaan KJK M16 Poolmaraton
466. Sten Saarnits KJK M18 Maraton
467. Tair Stalberg kjk M14 Poolmaraton
468. Tõnis Saar kjk M16 Poolmaraton
469. Karli Külanurm Klubisport M-Põhiklass Poolmaraton
470. Kätlin Eomõis Klubisport N-Põhiklass Poolmaraton
471. Krister Vals Klubisport M-Põhiklass Poolmaraton
472. Pirkko Külanurm Klubisport N-Põhiklass Poolmaraton
473. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maraton
474. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 Maraton
475. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maraton
476. Kaido Pesor KOMO M40 Maraton
477. Mart Tilk KOMO M40 Maraton
478. Peeter Pruus KOMO U23 Maraton
479. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
480. Priit Karjane KOMO M40 Maraton
481. Rait Tilk KOMO M18 Maraton
482. Siim Luhaorg KOMO M18 Maraton
483. Siim Pesor KOMO M14 Poolmaraton
484. Silver Trigub KOMO M18 Maraton
485. Tõnis Leier KoMo M50 Maraton
486. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
487. Rauno Kiisk Kubisport M-Põhiklass Maraton
488. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Poolmaraton
489. Aaron Otto Stalde Laas M14 Poolmaraton
490. Karl Laas Laas M-Põhiklass Poolmaraton
491. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maraton
492. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maraton
493. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
494. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maraton
495. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maraton
496. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maraton
497. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
498. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Maraton
499. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Maraton
500. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Maraton
501. Mati Agukas Logica M-Põhiklass Maraton
502. Taavi Pallas Logica M-Põhiklass Maraton
503. Hardi Ilisson Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
504. Kaido Niin Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
505. Karel Lumik Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
506. Margus Kirs Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
507. Andrus Volk MAN Sport Team M40 Maraton
508. Mango Maranik MAN Sport Team M-Põhiklass Maraton
509. Monika Irves Maratonsport N-Põhiklass Maraton
510. Andres Soojärv Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
511. Daniel Lumi Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
512. Emeri Lepp Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
513. Ergi Marks Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
514. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt N-Põhiklass Maraton
515. Martin Lillo Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
516. Priit Vaht Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
517. Rain Murmann Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
518. Risto Kaar Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
519. Urmas Peiker Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
520. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS M-Põhiklass Maraton
521. Pavels Tarasovs Mežmalas MTB M40 Maraton
522. Tarmo Uba Microsoft Eesti M-Põhiklass Maraton
523. Tarvi Thomberg MK Juhan M-Põhiklass Maraton
524. Jerry Oksman National Team FINLAND U23 Maraton
525. Samuli Tuominen National Team FINLAND M18 Maraton
526. Andrei Doman Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
527. Kalev Nõmm Nõmme Rattaklubi M40 Maraton
528. Marek Kotsin Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
529. Oleg Kovaljov Nõmme Rattaklubi M40 Maraton
530. Priit Künnapuu Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
531. Angela Rannu Nõmme SK N14-16 Poolmaraton
532. Kalev Kornet Neeme Rattaklubi M50 Maraton
533. Kriste Malberg Neeme Rattaklubi N35+ Poolmaraton
534. Margus Must Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
535. Marko Mäekivi Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
536. Meelis Kann Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
537. Reio Arumäe Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
538. Tarmo Aigro Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
539. Kaido Martson Neeme Rattklubi M-Põhiklass Maraton
540. Henri Daum Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Maraton
541. Merilin Tael Nissan Nordic Europe N14-16 Poolmaraton
542. Siim Tael Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Maraton
543. Tõnu Ojala Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Poolmaraton
544. Martins Sars NN Sporta klubs / RRS M-Põhiklass Maraton
545. Urmas Pikner Noi Evento M-Põhiklass Maraton
546. Aivar Noormets Noormets Team M-Põhiklass Poolmaraton
547. Andrus Lahe OnePower M-Põhiklass Maraton
548. Kalmer Johanson OnePower M-Põhiklass Maraton
549. Taimar Kõiv OnePower M-Põhiklass Maraton
550. Urmas Ild OnePower M40 Maraton
551. Monika Adamson Paar N-Põhiklass Maraton
552. Peeter Adamson Paar M50 Maraton
553. Avo Kuslap Paluküla Team M-Põhiklass Poolmaraton
554. Tarmo Meresmaa Pärnu Kahe Silla klubi M-Põhiklass Maraton
555. Germo Kunimägi Pärnu Kalev SK M14 Poolmaraton
556. Jürgen Heinla Pärnu Kalev SK U23 Maraton
557. Kevin Kull Pärnu Kalev SK M18 Maraton
558. Siim Saavik Pärnu Kalev SK M18 Maraton
559. Silvia Lippe Pärnu Kalev SK N23 Maraton
560. Timmo Jeret Pärnu Kalev SK M18 Maraton
561. Karl Brent Premet Pärnu Kalevi SK M14 Poolmaraton
562. Peeter Tasane Pärnu Surfiklubi M40 Maraton
563. Kermo Grents Püha Loomaaed M-Põhiklass Maraton
564. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 Maraton
565. Jaan Koolmeister Pühalepa Suusaklubi M18 Maraton
566. Aivar Veri Pentathlon M40 Maraton
567. Jaan Leppik Piletilevi M-Põhiklass Maraton
568. Mart Maasikrand Pilsner Sport Power M-Põhiklass Maraton
569. Arbo Aasoja Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
570. Brita Liivamaa Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Poolmaraton
571. Indrek Palu Plekk-Liisu Rattaklubi M-Põhiklass Poolmaraton
572. Kristo Peterson Plekk-Liisu Rattaklubi U23 Maraton
573. Ragnar Teas Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Poolmaraton
574. Rauno Neuhaus Plekk-Liisu Rattaklubi U23 Maraton
575. Urmas Väärtnõu Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
576. Rain Lond Pole võistkonda M-Põhiklass Maraton
577. Erik Tammsoo Porter Racing M-Põhiklass Maraton
578. Heldur-Valdek Seeder PPA M50 Maraton
579. Andres Teppo Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
580. Christer Saaliste Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
581. Jaanus Silm Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
582. Krister Arusoo Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
583. Reino Soots Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
584. Allan Harand ProShop Team M-Põhiklass Maraton
585. Erki Kukk ProShop Team M-Põhiklass Maraton
586. Ervin Korts-Laur ProShop Team M-Põhiklass Maraton
587. Ivo Suur ProShop Team U23 Maraton
588. Markku Ainsalu ProShop Team M-Põhiklass Maraton
589. Priit Prous ProShop Team M-Põhiklass Maraton
590. Rivo Pajur ProShop Team M-Põhiklass Maraton
591. Sulev Lipp ProShop Team M-Põhiklass Maraton
592. Üllar Esinurm ProShop Team 2 M-Põhiklass Maraton
593. Indrek Tääkre ProShop Team 2 M40 Maraton
594. Liisa Hõim ProShop Team 2 N-Põhiklass Maraton
595. Maaris Meier ProShop Team 2 N-Põhiklass Maraton
596. Raul Korts-Laur ProShop Team 2 M40 Maraton
597. Riho Lüüde ProShop Team 2 M-Põhiklass Maraton
598. Rivo Saarna ProShopTeam M-Põhiklass Maraton
599. Kristina Ernits PyhaYritus.org N-Põhiklass Poolmaraton
600. Ahto Kruusmann Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
601. Anar Laur Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
602. Egon Pentjärv Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
603. Erki Ohmann Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
604. Jörgen Sildvee Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
605. Tarmo Ennok Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
606. Epp Kuslap Raplamaa Rattaklubi KoMo N14-16 Poolmaraton
607. Märt Kuus Rõuge M-Põhiklass Maraton
608. Taavi Karu Rõuge M-Põhiklass Poolmaraton
609. Jaanus Mark Rõuge Racing Team M-Põhiklass Poolmaraton
610. Margo Raju Rõuge Racing Team M14 Poolmaraton
611. Tarmo Tiivoja Rõuge Racing Team M40 Maraton
612. Tiit Toots Rõuge Racing Team M-Põhiklass Maraton
613. Ain Viitkin Rõuge Racing Team I M40 Maraton
614. Jaanus Tiivoja Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
615. Kaido Luik Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
616. Mihkel Tammsalu Rõuge Racing Team I U23 Maraton
617. Siim Padosepp Rõuge Racing Team I U23 Maraton
618. Taikki Taaler Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
619. Urmas Lõiv Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
620. Kaidur Kahu Rõuge Racing Team II M40 Maraton
621. Marvin Maran Rõuge Racing Team II M16 Poolmaraton
622. Peeter Kõlli Rõuge Racing Team II M-Põhiklass Maraton
623. Richard Kahu Rõuge Racing Team II M14 Poolmaraton
624. Taavi Sarik Rõuge Racing Team II M16 Poolmaraton
625. Talis Tiivoja Rõuge Racing Team II M18 Maraton
626. Teemar Kivi Rõuge Racing Team II M40 Maraton
627. Allan Oras Rietumu-Delfin M-Põhiklass Maraton
628. Ando Abreldaal Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
629. Heidi Tõnisson Rimi Cycling Team N-Põhiklass Poolmaraton
630. Jekaterina Furman Rimi Cycling Team N-Põhiklass Poolmaraton
631. Kaimo Sirak Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
632. Risto Valkenklau Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
633. Tomas Guntarskas Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
634. Vaido Padumäe Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
635. Gunars Rozenbergs RK Velo M50 Maraton
636. Guntis Kozilans RK Velo M40 Maraton
637. Juris Priednieks RK Velo M50 Maraton
638. Viesturs Kazainis RK Velo M50 Maraton
639. Aivar Uibopuu RPM Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
640. Allan Riim RPM Rattatiim M16 Poolmaraton
641. Alvar Rebane RPM Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
642. Annika Pedak RPM Rattatiim N-Põhiklass Poolmaraton
643. Eero Sutt RPM Rattatiim M-Põhiklass Maraton
644. Margo Laul RPM Rattatiim M-Põhiklass Maraton
645. Monika Ülper RPM Rattatiim N35+ Poolmaraton
646. Piia Riim RPM Rattatiim N35+ Poolmaraton
647. Renno Rebane RPM Rattatiim M-Põhiklass Maraton
648. Tambet Türk RPM Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
649. Toomas Sepp RPM Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
650. Ernests Benhens-Bakens RRS U23 Maraton
651. Allar Ojasoo Rudus Ratturid M40 Maraton
652. Kaido Heimo Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
653. Kaido Kivistik Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
654. Tõnu Laugmaa Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
655. Vallo Vardja Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
656. Ints Shteinbergs Salaspils/Zirini M-Põhiklass Maraton
657. Margus Kivirüüt Sangar M-Põhiklass Maraton
658. Risto Otstavel Scania Eesti M40 Maraton
659. Vahur Kaart Scania Eesti M-Põhiklass Maraton
660. Aigar Terasmaa Scanmed M-Põhiklass Maraton
661. Toomas Treier SERVITI M-Põhiklass Maraton
662. Eddi Joost SG WEBER M-Põhiklass Maraton
663. Ivar Veerus SG WEBER M40 Maraton
664. Marti Dengo SG WEBER U23 Maraton
665. Priit Pallum SG WEBER M-Põhiklass Maraton
666. Raul Reinson SG WEBER M-Põhiklass Maraton
667. Indrek Lääts SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
668. Railand Kask SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
669. Raivo Terve SIDEPATALJON M40 Maraton
670. Vahur Parve SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
671. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi M50 Maraton
672. Linda Furmane SIS Baltic / RRS N14-16 Poolmaraton
673. Meelis Rihvk SJK Viiking M40 Maraton
674. Erki Mental SK Aaspere M-Põhiklass Maraton
675. Asko Nurm SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
676. Indrek Sauväli SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
677. Janek Viikoja SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
678. Janno Järvsoo SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
679. Kristo Käis SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
680. Marek Viikoja SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
681. Aare Lilleste SK Pärnu M50 Maraton
682. Jaak Kuresson SK Rakke M-Põhiklass Poolmaraton
683. Arvi Tallo SK Saarde M-Põhiklass Maraton
684. Gven Hallop SK Saarde M-Põhiklass Maraton
685. Tarmo Tähiste SK Saarde M40 Maraton
686. Jaanus Kaur Skanska M40 Maraton
687. Riho Leben Skanska M-Põhiklass Maraton
688. Gert Rohtla Skoda M-Põhiklass Poolmaraton
689. Jüri Marist Skoda M-Põhiklass Maraton
690. Andrejs Iljenko Smiltene M40 Maraton
691. Arturs Rautenbergs Smiltene M40 Maraton
692. Guntis Vilums Smiltene M50 Maraton
693. Igors Hirte Smiltene M-Põhiklass Maraton
694. Ilgvars Pletiens Smiltene M50 Maraton
695. Sandis Akis Smiltene M-Põhiklass Maraton
696. Andre Mets Sparta U23 Maraton
697. Raino Einroos Specialized Fanclub Estonia M40 Maraton
698. Enno Eilo Spordiklubi Rakke FUJI/Kiiker M40 Maraton
699. Indrek Jaks Spordiklubi VELO M40 Maraton
700. Andrus Asavi Spordipartner M-Põhiklass Maraton
701. Hanno Riismaa Spordipartner M-Põhiklass Maraton
702. Harri Sügis Spordipartner M40 Maraton
703. Indrek Abel Spordipartner M-Põhiklass Maraton
704. Marek Antoniak Spordipartner M40 Maraton
705. Sigvard Kukk Spordipartner M-Põhiklass Maraton
706. Siim Koolmeister Spordipartner U23 Maraton
707. Timo Riismaa Spordipartner M-Põhiklass Maraton
708. Feliks Lilenbach Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
709. Gert Klaaser Spordipartner 2 M40 Maraton
710. Joel Riismaa Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
711. Marek Järve Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
712. Margus Rool Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
713. Steve Haas Spordipartner 2 M40 Maraton
714. Elina Keva Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
715. Erik Aibast Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
716. Jaan Naaber Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
717. Sandra Raju Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
718. Taivo Pallotedder Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
719. Tarmo Kiivit Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
720. Urmas Tölp Sportland / MyFitness Team M40 Maraton
721. Aiko Klaos Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Poolmaraton
722. Anti Kalle Sportland / MyFitness Team I M40 Maraton
723. Antti Adur Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
724. Are Altraja Sportland / MyFitness Team I M40 Maraton
725. Dmitri Smirnov Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
726. Janek Tombak Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
727. Margo Märtsoo Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
728. Annaliisa Köss Sportland / MyFitness Team II N-Põhiklass Poolmaraton
729. Ingomar Künnapuu Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
730. Ly Paat Sportland / MyFitness Team II N-Põhiklass Maraton
731. Peeter Karask Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
732. Timmo Kõrran Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
733. Viktor Eksi Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
734. Kaspar Sepp Superior M50 Maraton
735. Andrus Eesmaa Surfhouse M-Põhiklass Maraton
736. Valmar Simson Suusahullud M40 Maraton
737. Elita Piirak Taliroos N23 Maraton
738. Kaidu Vasar Taliroos M-Põhiklass Maraton
739. Kalle Kiristaja Taliroos M40 Maraton
740. Karel Kruuser Taliroos M-Põhiklass Maraton
741. Lauri Lomp Taliroos U23 Maraton
742. Nikolai Vähi Taliroos M40 Maraton
743. Priit Lomp Taliroos M-Põhiklass Maraton
744. Margus Venelaine Tallegg M40 Maraton
745. Kristjan Randma TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI M-Põhiklass Maraton
746. Maikel Kuusma Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Maraton
747. Margo Tamm Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Maraton
748. Caspar Austa Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
749. Gabriel Leppik Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
750. Henry Rebane Tartu Ülikooli ASK M M18 Maraton
751. Illar Lood Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
752. Kert Väinsalu Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
753. Martin Sööt Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
754. Rauno Miilmann Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
755. Rainer Põvvat Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
756. Grete Treier Tartu Ülikooli ASK N N-Põhiklass Maraton
757. Karin Redi Tartu Ülikooli ASK N N23 Maraton
758. Laura Lepasalu Tartu Ülikooli ASK N N-Põhiklass Maraton
759. Maarja Kuuskvere Tartu Ülikooli ASK N N23 Maraton
760. Mae Lang Tartu Ülikooli ASK N N14-16 Poolmaraton
761. Sirje Lepik Tartu Ülikooli ASK N N14-16 Poolmaraton
762. Rainer Kõnd Tartu Ülikooli Spordiklubi M18 Maraton
763. Ain Lubi Tartu SK Velo M-Põhiklass Maraton
764. Alar Põldoja Tartu SK Velo M40 Maraton
765. Heiki Annuk Tartu SK Velo M40 Maraton
766. Margus Karro Tartu SK Velo M-Põhiklass Maraton
767. Martin Põldoja Tartu SK Velo M16 Poolmaraton
768. Mihkel Kalja Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
769. Raul Volmer Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
770. Vladimir Katin Tartu SK Velo M50 Maraton

‹‹ Tagasi

Rouge RM 2010_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Ivar, , 18.05.2010 15:39
katsu siis trassi koostamisel arvestada nii palju kui see võimalik on, ka sellega, kui olud juhtuvad olema samad nagu Viljandis. Et rada ainult päris mudaralli poleks. Veel saad ju midagi sättida - kui muidugi vaja. teine Viljandi järjest viiks siit sarjast päris omajagu sõitjaid järgmisel hooajal mujale jahimaadele. kerge öelda, raske sul teha. Kindlasti peab ka ise sügavalt kaaluma, kas ratas edaspidi selliseid Viljanditüüpi sõite välja kannatab. Peaasi et Fun ära ei kaoks, segased oleme ju niigi. Rõuges muiudgi on, mille pärast rauad sinnapoole keerata. Ööbikuorg kutsub
Ivar Tupp, info@haanjamatkad.ee, 18.05.2010 08:49
Eile sai läbi sõidetud ka poolmaratoni rada ja tulemus on siis selline: http://www.haanja100.ee/images/kaart_31_a3.pdf
Ivar Tupp, info(@)haanjamatkad.ee, 17.05.2010 16:49
Eelmise aastaga ühtib küll, aga ca 50%. Lisatud on uusi kohti ja maasikaid. Profiil on olemas, aga kuna viimasel 15km peal tulid veel viimasel hetkel mõned muudatused, siis õige profiili saab peale ülehomset raja läbisõitu. Täna üritame läbis sõita poolmaratoni trassi, siis saab ka selle kaart ja profiil üles. Parema resoga kaart on nähtav aadressil http://www.haanja100.ee/images/kaart_59km.pdf
rain, , 17.05.2010 16:27
See on tõesti kahju, et juuni sõidud on jäetud laupäevale, kuigi saatsin korraldajatele ettepanekud enne hooaega tõsta sõidud pühapäevale, kuna mul jääb kaks elioni sõitmata eksami ja lõpetamise tõttu. Arvatavasti pole ma ainus.
9kl, , 17.05.2010 16:20
Kahjuks jääb ära see aasta Rõuge Rattamaraton Koolis on sel päeval eksam . Väga kahju , kuid järgmisel olen Elionil olen kohal , kuigi mai tea kus toimub veel aga pole hullu kohale tulen ikka
paul, , 17.05.2010 14:25
Tundub,et eelmise aastaga rada ei ühti.
Heiki, heiki@roletsky.net, 17.05.2010 11:09
Kas rajakaarti pisut suurema resolutsiooniga ei saaks?
Jaan, , 17.05.2010 10:55
kas rajaprofiili ka kusagil näha saab?


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Rouge RM 2010_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE