estenglv
WAP version
Login form
RSS
Fuji Rakke Rattamaratoni võitis Alan Oras 16.08.2009 (0)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup eelviimase etapi võitis sarja mullune üldvõitja Allan Oras (Rietumu Bank Riga võistkonnast). Tänavusel hooajal, oli see Allanile ...
Viimane võimalus! 14.08.2009 (0)
Viimane võimalus registreeruda Fuji IX Rakke Rattamaratonile on veel võistluspäeval 16.augustil kella 9.00 kuni 11.30 võistluskeskuses Rakke linnamäe staadionil.
Täna, kolmapäeval lõppeb registreerimine Fuji IX Rakke Rattamaratonile 12.08.2009 (0)
Täna lõppeb Fuji IX Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine 05.08.2009 (0)
Kuu aega Fuji IX Rakke Rattamaratonini 22.07.2009 (0)
Fuji IX Rakke Rattamaratonini on jäänud 2 kuud! 18.06.2009 (4)
Rakke 57 km
Rakke 37 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 17 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Fuji 9. Rakke Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 16.08.2009
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 57 km 12:00
Poolmaraton 37 km kell 13:00
Lastesõidud kell 12:10
 
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
Rakke Rattamaratoni korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid! Kohtumiseni 2010!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1513 Maraton: 22 Poolmaraton: 14 Maraton: 1128 Poolmaraton: 239 Mehi: 1313 Naisi: 200 Võistkondade arvestus: 99 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
81. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
82. Alan Liibert Baltic Bolt M Põhiklass Maraton
83. Eik Rullingo Baltic Hunter M Põhiklass Poolmaraton
84. Helery Rullingo Baltic Hunter N14-16 Poolmaraton
85. Jaak Helm Barrus M Põhiklass Maraton
86. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
87. Kalev Niin Bauhof M Põhiklass Maraton
88. Paavo Truu Bauhof M Põhiklass Maraton
89. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
90. Marianne Palusoo BETA N Põhiklass Maraton
91. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
92. Markko Karu Buena Vista Racing Club M Põhiklass Maraton
93. Andre Kull CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
94. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
95. Ergo Jair CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
96. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
97. Madis Türi CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
98. Marion Aare CC Rota Mobilis N Põhiklass Maraton
99. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
100. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
101. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
102. Adele Pipar CFC N14-16 Poolmaraton
103. Aksel Nõmmela CFC M16 Poolmaraton
104. Alar Kupp CFC M14 Poolmaraton
105. Anti Arumägi CFC U23 Maraton
106. Hjalmar Konno CFC M Põhiklass Poolmaraton
107. Indrek Vuin CFC U23 Maraton
108. Jaan Kirsipuu CFC M40 Maraton
109. Kalev Vist CFC M40 Maraton
110. Karl Juudas CFC M18 Maraton
111. Keijo Kalm CFC M14 Poolmaraton
112. Kevin Lootus CFC M14 Poolmaraton
113. Kristohver Krasmus CFC M14 Poolmaraton
114. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
115. Martin Ääro CFC M18 Maraton
116. Martti Alesmaa CFC U23 Maraton
117. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
118. Tõnu Ääro CFC M Põhiklass Poolmaraton
119. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
120. Indrek Männiksaar Chapter 11 M Põhiklass Maraton
121. Ingomar Künnapuu Chapter 11 M Põhiklass Maraton
122. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
123. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
124. Marek Jõgi Chapter 11 M Põhiklass Maraton
125. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
126. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
127. Timmo Kõrran Chapter 11 M Põhiklass Maraton
128. Erki Laansalu CITYMARK M14 Poolmaraton
129. Janek Laansalu Citymark M16 Poolmaraton
130. Priit Laansalu CITYMARK M Põhiklass Poolmaraton
131. Aivar Uutar Clik M Põhiklass Maraton
132. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
133. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
134. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
135. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
136. Karl Väärtmaa Cosmos M18 Maraton
137. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
138. Kaur Kristal Cosmos M Põhiklass Poolmaraton
139. Tõnis Kristal Cosmos M40 Maraton
140. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
141. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
142. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
143. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
144. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
145. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
146. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
147. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
148. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
149. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
150. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
151. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
152. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
153. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
154. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
155. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
156. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
157. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
158. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
159. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
160. Risto Roonet Craft M Põhiklass Maraton
161. Tõnno Palm Dünamo M Põhiklass Maraton
162. Andreas Astok DeLaval M14 Poolmaraton
163. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
164. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
165. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
166. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
167. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
168. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
169. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
170. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
171. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
172. Kaarel Kimmel Dilbert M Põhiklass Maraton
173. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maraton
174. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
175. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
176. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Maraton
177. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
178. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
179. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi M Põhiklass Maraton
180. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi N35+ Poolmaraton
181. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
182. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
183. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
184. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
185. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M Põhiklass Maraton
186. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
187. Merle Taevere Eesti Posti Spordiklubi N Põhiklass Maraton
188. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
189. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
190. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
191. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
192. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
193. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
194. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
195. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
196. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
197. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
198. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
199. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
200. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
201. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
202. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
203. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
204. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
205. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
206. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
207. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
208. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
209. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
210. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
211. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
212. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
213. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
214. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
215. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
216. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
217. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
218. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maraton
219. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
220. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
221. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
222. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
223. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
224. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
225. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
226. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
227. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
228. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
229. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
230. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
231. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
232. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
233. Taago Tulf Elion M Põhiklass Poolmaraton
234. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
235. Aivo Koger Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
236. Carinee Vetka Elion SK N Põhiklass Maraton
237. Indrek Ott Elion SK M Põhiklass Maraton
238. Jaanika Kindlam Elion SK N Põhiklass Maraton
239. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
240. Mari Jääger Elion SK N Põhiklass Maraton
241. Raimond Pihlak Elion SK M40 Maraton
242. Tiivi Nõmmik Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
243. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Poolmaraton
244. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
245. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
246. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
247. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
248. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
249. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
250. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
251. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
252. Eve Vink Enics'i naised N35+ Poolmaraton
253. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
254. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
255. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
256. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
257. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
258. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
259. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
260. Teet Järvsalu Europark M Põhiklass Maraton
261. Hillar Lepik EWK M50 Maraton
262. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
263. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
264. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
265. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
266. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
267. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
268. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
269. Signe Parm Extreme Sport N Põhiklass Maraton
270. Tanel Veski Extreme Sport M Põhiklass Maraton
271. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
272. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
273. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
274. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
275. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
276. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
277. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
278. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
279. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
280. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maraton
281. Martin Suuroja GeoTrail M Põhiklass Maraton
282. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
283. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
284. Kaja Malts GLIMSTEDT N35+ Poolmaraton
285. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
286. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
287. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
288. Karl Pae Google Pro Team M Põhiklass Maraton
289. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N Põhiklass Poolmaraton
290. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
291. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
292. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
293. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
294. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
295. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
296. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
297. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
298. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
299. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
300. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
301. Key Päästel haanja rattaklubi M Põhiklass Maraton
302. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M16 Poolmaraton
303. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
304. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
305. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
306. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
307. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
308. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
309. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
310. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
311. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
312. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
313. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
314. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
315. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
316. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
317. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
318. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
319. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
320. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
321. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
322. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
323. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
324. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
325. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
326. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
327. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
328. Rando Hallik HAGAR M Põhiklass Poolmaraton
329. Alar Alumaa Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
330. Algo Puusepp Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
331. Janno Kallikorm Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
332. Viljar Puik Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
333. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
334. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
335. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
336. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
337. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
338. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
339. Tiit Paju Hansura RT M Põhiklass Poolmaraton
340. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
341. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
342. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
343. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
344. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
345. Robert Salep HAWAII EXPRESS U23 Maraton
346. Taavi Part Hawaii Express M Põhiklass Maraton
347. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
348. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
349. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
350. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
351. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
352. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
353. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
354. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
355. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota M Põhiklass Maraton
356. Annika Sööt HOPE N Põhiklass Poolmaraton
357. Hannes Liivak HVSK M Põhiklass Maraton
358. Jaak Israel HVSK M Põhiklass Maraton
359. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM N14-16 Poolmaraton
360. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Poolmaraton
361. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
362. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
363. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
364. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
365. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
366. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
367. Kermo Päll HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
368. Olavi Israel HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
369. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
370. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
371. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
372. Raiko Kavak IiTee M Põhiklass Poolmaraton
373. Üllar Krautmann ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
374. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
375. Margus Tafenau ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
376. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maraton
377. Rain Rampe ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
378. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
379. Rauno Parts ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
380. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
381. Kersti Malberg ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
382. Kriste Malberg ILOPRINT Team II N35+ Poolmaraton
383. Peep Rivis ILOPRINT Team II M60 Poolmaraton
384. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
385. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
386. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
387. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
388. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
389. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
390. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
391. Rain Lond ISC Adventure Team M Põhiklass Maraton
392. Kadri Kalpus IT College N Põhiklass Poolmaraton
393. Petri Hütt IT College M Põhiklass Maraton
394. Maarek Pajur Itella Logistics OÜ M Põhiklass Maraton
395. Priit Siinmaa ITK M Põhiklass Maraton
396. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
397. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
398. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
399. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
400. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
401. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
402. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
403. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
404. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton
405. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
406. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
407. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
408. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
409. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
410. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
411. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
412. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
413. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
414. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
415. Üllar Petrovitš JK Paralepa M Põhiklass Maraton
416. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M Põhiklass Maraton
417. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
418. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
419. Martin Laas JK Tamme M16 Poolmaraton
420. Sander Sepa JK TAMME M16 Poolmaraton
421. Tarvi Viik jk.Paralepa M Põhiklass Maraton
422. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M Põhiklass Maraton
423. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Maraton
424. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
425. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
426. Meelis Paas Jussikese 7 sõpra M Põhiklass Maraton
427. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
428. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
429. Saar Tõnis kalevi jk M14 Poolmaraton
430. Toomas Liiva Karupesa TEAM M Põhiklass Poolmaraton
431. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
432. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
433. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
434. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
435. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
436. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
437. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
438. Katre Jääger Kentaur Haldus N Põhiklass Poolmaraton
439. Alari Kannel Kiirrong M40 Maraton
440. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
441. Alvar Urbas KJK M14 Poolmaraton
442. Ivar Kiitam KJK M18 Maraton
443. Jörgen Martin KJK M18 Maraton
444. Kert Puusta kjk M14 Poolmaraton
445. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
446. Kristo Enn Vaga KJK M14 Poolmaraton
447. Martin Johannes Teder KJK M14 Poolmaraton
448. Raimo Johanson KJK M16 Poolmaraton
449. Sten Arulaan KJK M14 Poolmaraton
450. Tair Stalberg KJK M14 Poolmaraton
451. Andres Laaniste Koeru SK M Põhiklass Maraton
452. Eva Perejainen Koeru SK N23 Maraton
453. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK N Põhiklass Poolmaraton
454. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Maraton
455. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
456. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
457. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
458. Priit Karjane KoMo M40 Maraton
459. Siim Luhaorg KoMo M16 Poolmaraton
460. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
461. Silver Trigub KOMO M18 Maraton
462. Tanel Talviste KoMo M Põhiklass Maraton
463. Aivar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
464. Alvar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
465. Janar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Maraton
466. Aaron Otto Stalde Laas M14 Poolmaraton
467. Inge Laas Laas N Põhiklass Poolmaraton
468. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
469. Allan Berg lebo racing M Põhiklass Maraton
470. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
471. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton
472. Teet Härm lebo racing M Põhiklass Maraton
473. Aivo Vask Lenory M40 Maraton
474. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
475. Aigar Rohtla Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
476. Indrek Matson Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
477. Jaak Viiroja Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
478. Margus Must Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
479. Margus Olesk Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
480. Priit Pall Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
481. Risto Alttoa Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
482. Eiko Eismel Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
483. Ringo Tamme Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
484. Anti Arak Mavic M Põhiklass Maraton
485. Juss Apivala Mavic M Põhiklass Maraton
486. Meelis Rebane Mavic M Põhiklass Maraton
487. Rait Pallo Mavic M Põhiklass Maraton
488. Tanel Saamere Mavic M Põhiklass Maraton
489. Tõnu Koppel Mavic M40 Maraton
490. Ivar Veerus maxit weber M40 Maraton
491. Alari Reissaar Mõdriku M40 Maraton
492. Hans Reissaar Mõdriku M16 Poolmaraton
493. Hillar Reissaar Mõdriku M18 Maraton
494. Andres Soojärv Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
495. Daniel Lumi Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
496. Emeri Lepp Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
497. Ergi Marks Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
498. Erki Ennok Mehed Marsilt M40 Maraton
499. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt N Põhiklass Maraton
500. Martin Lillo Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
501. Priit Vaht Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
502. Rain Murmann Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
503. Risto Kaar Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
504. Ilmar Raap meie M40 Maraton
505. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS M Põhiklass Maraton
506. Martins Sars Mezmalas MTB U23 Maraton
507. Pavels Tarasovs Mezmalas MTB M Põhiklass Maraton
508. Janis Raize Mežmalas MTB M18 Maraton
509. Lembit Teesalu Mikitamäe Aironmään Club M Põhiklass Maraton
510. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Club M Põhiklass Maraton
511. Asmo Hergauk MisPassid M Põhiklass Maraton
512. Kevin Vaher MisPassid M Põhiklass Maraton
513. Mario Pajuste MisPassid M Põhiklass Maraton
514. Rainis Mitt MisPassid M Põhiklass Maraton
515. Mihkel Einblau MOTOMARKET M Põhiklass Maraton
516. Elle Leppik Mudakarud N Põhiklass Maraton
517. Helen Pallasmaa Mudakarud N Põhiklass Maraton
518. Indrek Laas Mudakarud M Põhiklass Maraton
519. Janno Rillo Mudakarud M Põhiklass Maraton
520. Risto Bogdanov Mudakarud M Põhiklass Maraton
521. Tõnu Talur Mudakarud M Põhiklass Maraton
522. Ira Mustkikkas Naised Marsilt N Põhiklass Poolmaraton
523. Marju Uustalu Naised Marsilt N Põhiklass Poolmaraton
524. Maarja-Liis Salumäe Nõmme SK N14-16 Poolmaraton
525. Marko Mäekivi Neeme rattaklubi M Põhiklass Maraton
526. Artur Jugaste Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
527. Henri Daum Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
528. Marcis Laidins Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
529. Margo Rhede Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
530. Marian Pariis Nissan Nordic Europe OY N Põhiklass Maraton
531. Siim Tael Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
532. Hannes Soo Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
533. Indrek Teras Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
534. Jarmo Nikolai Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
535. Kalev Albri Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
536. Madis Kollo Nissan Pro Team U23 Maraton
537. Mihhail Lukertsenko Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
538. Roomet Leiger Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
539. Toomas Erikson Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
540. Tanel Kivipõld Nordecon M Põhiklass Maraton
541. Aivar Lehtmaa Nordecon RK M40 Maraton
542. Alo Tamm Nordecon RK M Põhiklass Maraton
543. Enn Läänemets Nordecon RK M50 Maraton
544. Mait Malsroos Nordecon RK M40 Maraton
545. Marko Mägi Nordecon RK M Põhiklass Maraton
546. Meelis Kann Nordecon RK M Põhiklass Maraton
547. Toomas Jõgeva Nordecon RK M40 Maraton
548. Martin Mooses Oü Kipka M Põhiklass Maraton
549. Ergo Meier OLX.EE M Põhiklass Maraton
550. Peeter Adamson Paar M50 Maraton
551. Avo Kuslap Paluküla Team M Põhiklass Poolmaraton
552. Epp Kuslap Paluküla Team N14-16 Poolmaraton
553. Ahto Raba PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M16 Poolmaraton
554. Carl Saarma PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M14 Poolmaraton
555. Henri Teesalu PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M16 Poolmaraton
556. Kevin Kull PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M16 Poolmaraton
557. Kevin Lippe PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M16 Poolmaraton
558. Silvia Lippe PÄRNU KALEV SPORDIKOOL N Põhiklass Poolmaraton
559. Timmo Jeret PÄRNU KALEV SPORDIKOOL M18 Maraton
560. Avo Neeme PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
561. Heigo Vuuk PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
562. Kermo Grents PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
563. Peeter Strikholm PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
564. Ainika Ööpik Päikeseratas N Põhiklass Poolmaraton
565. Ele Merike Pärtel Päikeseratas N35+ Poolmaraton
566. Kadi Peets Päikeseratas N Põhiklass Poolmaraton
567. Margit Männik Päikeseratas N35+ Poolmaraton
568. Pille Kink Päikeseratas N Põhiklass Poolmaraton
569. Margus Vijard Pärna Tiim / VBH M Põhiklass Maraton
570. Meelis Kütt Pärna Tiim / VBH M Põhiklass Maraton
571. Siim Saavik pärnu kalevi spordikool M14 Poolmaraton
572. Margo Erm Põhja Politseiprefektuur M Põhiklass Maraton
573. Janno Kasemaa Püha Üritus M Põhiklass Maraton
574. Kristina Ernits Püha Üritus N Põhiklass Poolmaraton
575. Marek Metsla Püha Üritus M Põhiklass Maraton
576. Marko Viimsalu Püha Üritus M Põhiklass Poolmaraton
577. Tanel Leisalu Püha Üritus M Põhiklass Maraton
578. Elme Tamm Püha Loomaaed N35+ Poolmaraton
579. Kaido Saar Püha loomaaed M Põhiklass Maraton
580. Kaido Tamm Püha Loomaaed M50 Maraton

‹‹ Tagasi

Rakke RM 09
Rakke RM 09 sponsid
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Üka huviline lapsevanem, , 16.08.2009 23:47
Kas lastesõitude protokoll ka tuleb üles. Tänan
Poolmaratonil, , 16.08.2009 23:44
Miks oli pandud üle tee ette valge lint. Milleks seda enne lõppu vaja oli. Kas keegi tegi kurja nalja. Selliseid asju tuleks korraldajatel vältida või isegi ette näha ja midagi ennetamiseks ette võtta.
Lapsevanem, , 16.08.2009 23:42
See veetaksituses kummide purukssõitmine oli ikka suur jama küll. Minu poijal juhtus täpselt sealsamas kummi purunemine. Selliseid jamasid küll ei tohiks olla. Veetaksused võivad olla,aga et seal teravaid asju põhjas ei oleks see on küll rajameistri tegemata või lohakalt tehtud töö. Seda olla ei tohiks.
Kohtunikule, , 16.08.2009 23:40
N23 1 koht - 412 Rist Liisi, 2 koht - 425 Steinburg Greete. Stardisid 200-250 koridorist. MIKS ? Greete teist korda järjest, Otepääl 300 - 350 koridorist. Neiud, sõidame ausalt!
Maratonisõitja, , 16.08.2009 23:38
Neid sirgeks sõitjaid Emumäe juures oli veel. Nägin ka mitut sõitjat,meelde sööbis aga hästi üks pikk poissi sinises kostüümis,numbrit hästi ei näinud,aga kindlasti oli 8 sada millegagi. Nad sai kindlalt suure ajavõidu.
chrS, , 16.08.2009 23:37
väga äge korraldus , joogitamine nagu tuur de fraansil ,rada põnev ,kõik toimis suurepäraselt .teised cup-ide korraldajad on ikka suht ÄPUD!
tõnu, , 16.08.2009 23:36
Selle 2 km enne lõppu singli tähistus oli halb. Suuna viit oleks võinud olla paremini näha ja lint sõideti maha. Ise sõitsin pauna kuna ennem starti olin lõpu läbi sõitnud. Küll aga need kes mälu järgi sõitsid ei pruukinud arugi saada et midagi valesti läks.
pillaketrullake, , 16.08.2009 23:36
Väga hea rada oli aga üks asi oli jama ostsin omale uue ratta soodus hinnaga sain ka veel ja see oli lõpus totaalselt porine ja kriiksus ja krääksus. Selg ka väga õdsalt valutas kuna sõitsin uue rattaga esimest korda. aga korraldus oli väga super. Supp oli ka 5+ ootan järgmist aastat juba
Margus Välja, , 16.08.2009 22:57
Kõik,kes lõpetasid pikal maal kohtadel peale 177 tõusete lõpuprotokollis vähemalt ühe koha. Kohtuniku ja koraldajat teavitasin.
sõitja, , 16.08.2009 22:56
Raudselt keegi fotograafi viskas selle Tahtis lihtsalt häid pilte saada!


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE