estenglv
WAP version
Login form
RSS
Otepää Rattamaratoni võitis Caspar Austa 02.08.2009 (1)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kuuenda etapi võitis valitsev Eesti meister maastikurattakrossis Caspar Austa (Tartu Ülikooli Spordiklubi). Võitjal kulus 58 km ...
Otepää 58 km
Otepää 36 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 09 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Otepää Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 01.08.2009
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 56 km kell 12:00
Poolmaraton 32 km kell 13:15
Lastesõidud kell 12:15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
Otepää rattamaratoni stardiprotokoll SIIT
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD 2009
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1471 Maraton: 1118 Poolmaraton: 353 Mehi: 1264 Naisi: 207 Võistkondade arvestus: 97 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
81. Vladimir Lapshin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
82. Pille-Triin Saarma ASSETS N Põhiklass Poolmaraton
83. Girts Rolskijs AVE KURJERS M Põhiklass Maraton
84. Erki Kull avera M Põhiklass Maraton
85. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
86. Alan Liibert Baltic Bolt M Põhiklass Maraton
87. Eik Rullingo Baltic Hunter M Põhiklass Poolmaraton
88. Helery Rullingo Baltic Hunter N14-16 Poolmaraton
89. Jaak Helm Barrus M Põhiklass Maraton
90. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
91. Kalev Niin Bauhof M Põhiklass Maraton
92. Paavo Truu Bauhof M Põhiklass Maraton
93. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
94. Marianne Palusoo BETA N Põhiklass Maraton
95. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
96. Edijs Grants Burusports TEAM M Põhiklass Maraton
97. Ingus Grants Burusports TEAM M40 Maraton
98. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
99. Madis Türi CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
100. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
101. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
102. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
103. Aksel Nõmmela CFC M16 Poolmaraton
104. Alar Kupp CFC M14 Poolmaraton
105. Kaido Laas CFC M Põhiklass Poolmaraton
106. Kalev Vist CFC M40 Maraton
107. Karl Juudas CFC M18 Maraton
108. Keijo Kalm CFC M14 Poolmaraton
109. Kevin Lootus CFC M14 Poolmaraton
110. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
111. Martti Alesmaa CFC U23 Maraton
112. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
113. Tõnu Ääro CFC M Põhiklass Poolmaraton
114. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
115. Indrek Männiksaar Chapter 11 M Põhiklass Maraton
116. Ingomar Künnapuu Chapter 11 M Põhiklass Maraton
117. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
118. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
119. Marek Jõgi Chapter 11 M Põhiklass Maraton
120. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
121. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
122. Timmo Kõrran Chapter 11 M Põhiklass Maraton
123. Aivar Uutar Clik M Põhiklass Maraton
124. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
125. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
126. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
127. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
128. Karl Väärtmaa Cosmos M18 Maraton
129. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
130. Kaur Kristal Cosmos U23 Maraton
131. Tõnis Kristal Cosmos M40 Maraton
132. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
133. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
134. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
135. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
136. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
137. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
138. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
139. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
140. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
141. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
142. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
143. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
144. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
145. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
146. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
147. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
148. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
149. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
150. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
151. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
152. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
153. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
154. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
155. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
156. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
157. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
158. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
159. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
160. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
161. Kaarel Kimmel Dilbert M Põhiklass Maraton
162. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maraton
163. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
164. Andres Altma E-Bike M Põhiklass Maraton
165. Andres Veebel E-Bike M Põhiklass Maraton
166. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
167. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
168. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
169. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi M Põhiklass Maraton
170. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi N35+ Poolmaraton
171. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
172. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
173. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
174. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
175. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M Põhiklass Maraton
176. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
177. Ingmar Orav Eesti Posti Spordiklubi M Põhiklass Maraton
178. Meelis Kopp Eesti Posti Spordiklubi M Põhiklass Poolmaraton
179. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
180. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
181. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
182. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
183. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
184. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
185. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
186. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
187. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
188. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
189. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
190. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
191. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
192. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
193. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
194. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
195. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
196. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
197. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
198. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
199. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
200. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
201. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
202. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
203. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
204. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
205. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
206. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
207. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
208. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
209. Tiit Kollo Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maraton
210. Veniamin Zlobin Egghill M Põhiklass Maraton
211. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
212. Kristjan Metsanurm EHTE M Põhiklass Maraton
213. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
214. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
215. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
216. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
217. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
218. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
219. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
220. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
221. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
222. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
223. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
224. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
225. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
226. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
227. Ergo Mikkor Elion SK M Põhiklass Maraton
228. Jüri Speek Elion SK M Põhiklass Maraton
229. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
230. Kädi Tamm Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
231. Mari Jääger Elion SK N Põhiklass Maraton
232. Otto Riisenberg Elion SK M Põhiklass Maraton
233. Piret Jürman Elion SK N35+ Poolmaraton
234. Tanel Toomik Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
235. Tiivi Nõmmik Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
236. Veiko Valkiainen Elion SK M Põhiklass Maraton
237. Janno Liivak elva suusaklubi M Põhiklass Maraton
238. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
239. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
240. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
241. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
242. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
243. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
244. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
245. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
246. Eve Vink Enics'i naised N35+ Poolmaraton
247. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
248. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
249. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
250. Aigars Ambainis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
251. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
252. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
253. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
254. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
255. Janek Rosenthal ETK Maksimarket M Põhiklass Maraton
256. Priit Parbus ETK Maksimarket M Põhiklass Maraton
257. Teet Järvsalu Europark M Põhiklass Maraton
258. Tarmo Aavaste Expertus Sport M Põhiklass Maraton
259. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
260. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
261. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
262. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
263. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
264. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
265. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
266. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
267. Elvis Lillevälja Fittest Tartu Cycling Team M Põhiklass Maraton
268. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
269. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
270. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
271. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
272. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
273. Ragnar Sõrmus FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
274. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
275. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
276. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
277. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maraton
278. Arne Jaanimäe G4S EESTI M40 Maraton
279. Üllar Liblik G4S EESTI M Põhiklass Maraton
280. Helen Kelder G4S EESTI N Põhiklass Poolmaraton
281. Janek Vana G4S EESTI M Põhiklass Maraton
282. Juri Rõbnikov G4S EESTI M Põhiklass Maraton
283. Tarmo Rääk G4S EESTI M Põhiklass Maraton
284. Toivo Riik G4S EESTI M50 Maraton
285. Martin Suuroja GeoTrail M Põhiklass Maraton
286. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
287. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
288. Kaja Malts GLIMSTEDT N35+ Poolmaraton
289. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
290. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
291. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
292. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M Põhiklass Maraton
293. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N Põhiklass Poolmaraton
294. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
295. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
296. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
297. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
298. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
299. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
300. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
301. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
302. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
303. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
304. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
305. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
306. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M16 Poolmaraton
307. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
308. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
309. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
310. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
311. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
312. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
313. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
314. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
315. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
316. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
317. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
318. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
319. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
320. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
321. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
322. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
323. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
324. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
325. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
326. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
327. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
328. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
329. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
330. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
331. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
332. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
333. Aivo Kaljumäe Hansa SK M Põhiklass Maraton
334. Ants Sinitsyn Hansa SK M40 Maraton
335. Henno Viires Hansa SK M40 Maraton
336. Jaak Tammemägi Hansa SK M40 Maraton
337. Kalver Kuus Hansa SK M Põhiklass Poolmaraton
338. Krista Poolakese Hansa SK N Põhiklass Maraton
339. Marek Pärli Hansa SK M Põhiklass Maraton
340. Olavi Mätik Hansa SK M Põhiklass Maraton
341. Piret Vaas Hansa SK N Põhiklass Poolmaraton
342. Raino Kesper Hansa SK M Põhiklass Maraton
343. Alar Alumaa Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
344. Algo Puusepp Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
345. Janno Kallikorm Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
346. Viljar Puik Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
347. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
348. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
349. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
350. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
351. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
352. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
353. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
354. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
355. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
356. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
357. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
358. Taavi Part HAWAII EXPRESS M Põhiklass Maraton
359. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
360. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
361. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
362. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
363. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
364. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
365. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
366. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
367. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
368. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota M Põhiklass Maraton
369. Annika Sööt HOPE N Põhiklass Poolmaraton
370. Hannes Liivak HVSK M Põhiklass Maraton
371. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM N14-16 Poolmaraton
372. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Poolmaraton
373. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
374. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
375. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
376. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
377. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
378. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
379. Kermo Päll HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
380. Olavi Israel HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
381. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
382. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
383. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
384. Helar Kriisa Ideekamin M Põhiklass Maraton
385. Maido Janke IiTee M Põhiklass Poolmaraton
386. Raiko Kavak IiTee M Põhiklass Poolmaraton
387. Üllar Krautmann ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
388. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
389. Margus Tafenau ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
390. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maraton
391. Rain Rampe ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
392. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
393. Rauno Parts ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
394. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
395. Kersti Malberg ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
396. Kriste Malberg ILOPRINT Team II N35+ Poolmaraton
397. Peep Rivis ILOPRINT Team II M60 Poolmaraton
398. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
399. Madis Paluoja Industriaalvara M Põhiklass Maraton
400. Vahur Teller Inspector Troy's Horse M Põhiklass Maraton
401. Kristjan Kivipalu Investment agency M Põhiklass Poolmaraton
402. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
403. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
404. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
405. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
406. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
407. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
408. Rain Lond ISC Adventure Team M Põhiklass Maraton
409. Gert Kivistik Jalgrattaklubi Viko M14 Poolmaraton
410. Karl Klein Jalgrattaklubi Viko M16 Poolmaraton
411. Kristen Kivistik Jalgrattaklubi Viko M16 Poolmaraton
412. Robert Arumäe Jalgrattaklubi Viko M14 Poolmaraton
413. Siim Lehemets Jalgrattaklubi Viko M14 Poolmaraton
414. Silver Lehemets Jalgrattaklubi Viko M16 Poolmaraton
415. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
416. Andre Lomaka Jõelähtme SINGEL M Põhiklass Maraton
417. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
418. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
419. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
420. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
421. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
422. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
423. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
424. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton
425. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
426. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
427. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
428. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
429. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
430. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
431. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
432. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
433. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
434. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
435. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
436. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
437. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M Põhiklass Maraton
438. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Maraton
439. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N Põhiklass Maraton
440. Henri Jürisalu Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
441. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
442. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
443. Taavi Okas Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
444. Jaanus Tärnov K.Kivipalu TSK M Põhiklass Poolmaraton
445. Erik Kangilaski Kalevi Jalgrattakool M14 Poolmaraton
446. Tõnis Saar kalevi jk M14 Poolmaraton
447. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
448. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
449. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
450. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
451. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
452. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
453. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
454. Katre Jääger Kentaur Haldus N Põhiklass Poolmaraton
455. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
456. Alvar Urbas kjk M14 Poolmaraton
457. Kert Puusta kjk M14 Poolmaraton
458. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
459. Kristo Enn Vaga KJK M14 Poolmaraton
460. Martin Johannes Teder KJK M14 Poolmaraton
461. Sten Saarnits KJK M16 Poolmaraton
462. Andres Laaniste Koeru SK M Põhiklass Maraton
463. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK N Põhiklass Poolmaraton
464. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Maraton
465. Erik Jürjens KoMo M40 Maraton
466. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
467. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
468. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
469. Siim Luhaorg KoMo M16 Poolmaraton
470. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
471. Tanel Talviste KoMo M Põhiklass Maraton
472. Aivar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
473. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
474. Allan Berg lebo racing M Põhiklass Maraton
475. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
476. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton
477. Teet Härm lebo racing M Põhiklass Maraton
478. Sille Rossi Leguar Xdream N Põhiklass Poolmaraton
479. Anto Merisaar LEMPS.EE M Põhiklass Maraton
480. Aivo Vask Lenory M40 Maraton
481. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
482. Väino Kiuru LPSK M Põhiklass Maraton
483. Holger Mägi Macic Sport M Põhiklass Maraton
484. Aigar Rohtla Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
485. Indrek Matson Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
486. Jaak Viiroja Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
487. Margus Must Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
488. Margus Olesk Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
489. Priit Pall Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
490. Risto Alttoa Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
491. Eiko Eismel Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
492. Anti Arak Mavic M Põhiklass Maraton
493. Juss Apivala Mavic M Põhiklass Maraton
494. Meelis Rebane Mavic M Põhiklass Maraton
495. Rait Pallo Mavic M Põhiklass Maraton
496. Tanel Saamere Mavic M Põhiklass Maraton
497. Tõnu Koppel Mavic M40 Maraton
498. Ivar Veerus maxit weber M40 Maraton
499. Alari Reissaar Mõdriku M40 Maraton
500. Hans Reissaar Mõdriku M16 Poolmaraton
501. Hillar Reissaar Mõdriku M18 Maraton
502. Andres Soojärv Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
503. Daniel Lumi Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
504. Emeri Lepp Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
505. Ergi Marks Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
506. Erki Ennok Mehed Marsilt M40 Maraton
507. Martin Lillo Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
508. Priit Vaht Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
509. Rain Murmann Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
510. Risto Kaar Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
511. Roman Mihhailov Metsäliitto Eest AS M Põhiklass Maraton
512. Martins Sars Mezmalas MTB U23 Maraton
513. Pavels Tarasovs Mezmalas MTB M Põhiklass Maraton
514. Janis Raize Mežmalas MTB M18 Maraton
515. Asmo Hergauk MisPassid M Põhiklass Maraton
516. Kevin Vaher MisPassid M Põhiklass Maraton
517. Mario Pajuste MisPassid M Põhiklass Maraton
518. Rainis Mitt MisPassid M Põhiklass Maraton
519. Elle Leppik Mudakarud N Põhiklass Maraton
520. Helen Pallasmaa Mudakarud N Põhiklass Maraton
521. Indrek Laas Mudakarud M Põhiklass Maraton
522. Janno Rillo Mudakarud M Põhiklass Maraton
523. Risto Bogdanov Mudakarud M Põhiklass Maraton
524. Tõnu Talur Mudakarud M Põhiklass Maraton
525. Ira Mustkikkas Naised Marsilt N Põhiklass Poolmaraton
526. Marju Uustalu Naised Marsilt N Põhiklass Poolmaraton
527. Urmas Einroos Nõmme Biathloni Klubi M Põhiklass Maraton
528. Artur Jugaste Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
529. Henri Daum Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
530. Marcis Laidins Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
531. Margo Rhede Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
532. Marian Pariis Nissan Nordic Europe OY N Põhiklass Maraton
533. Siim Tael Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
534. Hannes Soo Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
535. Indrek Teras Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
536. Jarmo Nikolai Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
537. Kalev Albri Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
538. Madis Kollo Nissan Pro Team U23 Maraton
539. Mihhail Lukertsenko Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
540. Roomet Leiger Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
541. Toomas Erikson Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
542. Raimonds Brokans NN Sporta klubs M Põhiklass Maraton
543. Tanel Kivipõld Nordecon M Põhiklass Maraton
544. Aivar Lehtmaa Nordecon RK M40 Maraton
545. Alo Tamm Nordecon RK M Põhiklass Maraton
546. Enn Läänemets Nordecon RK M50 Maraton
547. Mait Malsroos Nordecon RK M40 Maraton
548. Marko Mägi Nordecon RK M Põhiklass Maraton
549. Meelis Kann Nordecon RK M Põhiklass Maraton
550. Toomas Jõgeva Nordecon RK M40 Maraton
551. Üllar Esinurm NSS.EE M Põhiklass Maraton
552. Margus Hallik OK LUS M Põhiklass Maraton
553. Ergo Meier OLX.EE M Põhiklass Maraton
554. Marten Pulles Oti Spordiklubi M14 Poolmaraton
555. Mats Karo Oti Spordiklubi M14 Poolmaraton
556. Mattias Jõgi Oti Spordiklubi M14 Poolmaraton
557. Siim Lehismets Oti Spordiklubi M14 Poolmaraton
558. Monika Adamson Paar N Põhiklass Poolmaraton
559. Peeter Adamson Paar M50 Maraton
560. Avo Kuslap Paluküla Team M Põhiklass Poolmaraton
561. Epp Kuslap Paluküla Team N14-16 Poolmaraton
562. Avo Neeme PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
563. Heigo Vuuk PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
564. Kermo Grents PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
565. Peeter Strikholm PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
566. Timmo Jeret PÜHA LOOMAAED M18 Maraton
567. Ainika Ööpik Päikeseratas N Põhiklass Poolmaraton
568. Ele Merike Pärtel Päikeseratas N35+ Poolmaraton
569. Kadi Peets Päikeseratas N Põhiklass Poolmaraton
570. Margit Männik Päikeseratas N35+ Poolmaraton
571. Pille Kink Päikeseratas N Põhiklass Poolmaraton
572. Margus Vijard Pärna Tiim / VBH M Põhiklass Maraton
573. Meelis Kütt Pärna Tiim / VBH M Põhiklass Maraton
574. Kaido Juurik Pärnu Kalev Spordikool M Põhiklass Maraton
575. Kevin Lippe Pärnu Kalevi Spordikool M16 Poolmaraton
576. Janno Kasemaa Püha Üritus M Põhiklass Poolmaraton
577. Kristina Ernits Püha Üritus N Põhiklass Poolmaraton
578. Marek Metsla Püha Üritus M Põhiklass Maraton
579. Tanel Leisalu Püha Üritus M Põhiklass Maraton
580. Anti Kuusk Püha Loomaaed M40 Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
alkonoom, , 02.08.2009 10:50
Kui pikk distants siis lõpuks oli 56 või 58 km. Minu suunto näitas täpselt 56,00. Kas tõesti libisesin kaks kilomeetrit esiratas blokis ja tänu mudale oli ratta diameeter vähe suuremaks muutunud Ja muda üle virisejad võiks pigem ilma üle viriseda. Kolmapäeva õhtul oli rada läbi sõites kaks tõusu kus kehva rehvivaliku tõttu tuli kaherattalist sõpra ülesse abistada, et rada tip-top vihm vaid libestas strateegilisi piirkondi. Ja mai ole mingi Austa vaid kuuenda saja keskmik
mi, , 02.08.2009 10:39
See "poolmaratonisõitjad saavad kah õiget rada tunda" on natuke ülepingutatud jutt. Kodutöö tegemisest ei saa rääkida, kui enne maratoni (ka eelõhtul, rääkimata ajast, millal eelregistreerimine toimub) on rajaskeem üks, kohapeal aga teine. Ise sõitsin põhisõitu, aga poolmaratonil sõitjad, keda tean, olid selles viimase minuti raja muudatuses pettunud. 'I'-le pani täpi, et need vaesekesed, eriti aeglasemad, kelle jaoks see ilmne ülepingutus oli, ei saanud teeninduspunktides süüa. Finishis oli kah nende jaoks morss ja saiakesed otsas. Nii mõnigi oleks tulemata jätnud ja osalustasu omale hoidnud, kui oleks õiget rajaskeemi ette teadnud.
ott, , 02.08.2009 10:38
raja lõpp oli SUPER, algus sobis ehk maanteemeestele kui sajakesi pundis tirri lasksime. Igal maratonil tekib kohe virisejaid kui natukenegi porisem ja ilueedidel oma XTR pori alt välja enam ei paista, sest käivad nad ju pilte kogumas. Vaadake oma rattaid, need on MAASTIKU rattad ja maastik on rohi,muda,muld,pori jne. Rakverele jäi ta muda poolest küll mitmekordselt alla, seal oli tugev põhi ja pealt libe, siin vajus natukenegi oskamatul sõidul läbi kamara, see-eest sai mõnuga läbi muda trambitud, selle poolest vaheldusrikas. Ootan pikisilmi uusi raskemaid, porisemaid väljakutseid.
sll, , 02.08.2009 10:16
ain ja teised ajakirjandusfännid. kas etv sport ei ole ajakirjandus v? http://sport.err.ee/index.php?0596152 loogiline, et elu24 küljelt ei maksa otsida
e - le, , 02.08.2009 10:13
pentagonis sai ennast täitsa normaalselt peasta 30 raha eest. Rajast, väga meeldisid mudased laskumised, meenutasid veidi Pariisi 24 homikut. Max kirus 60 tuli kuskil väga pikal ja mudasel laskumisel kus ei julenud piduri vajutamisest isegi mõelda
andre, , 02.08.2009 09:56
Nägin ühte halli spidokat 13,5 km. laskumisel
e, , 02.08.2009 09:28
söök sai tõesti otsa 2 ja 3 TPs, just siis kui oleks tahtnud midagi saada. Ja rattapesu järjekorras olin 1,5h, ka enesepesemisvõimalused kidurad.. Muidu võib rahule jääda
Viljar, , 02.08.2009 09:21
Iga mataron on teistest erinev ning natuke rohkem muda ei vääri küll seda sõimu! Kui ei meeldi, siis ei pea osalema. Samuti saavad ka lõpuks poolmaratonisõitjad õiget rada tunda, muidu mõjuvad eelnevalt sisse söödud geelid ja muu stuff alles kodus voodis. Omapoolse kommentaarina olen iga sarjaga väga rahul ning tänud korraldajatele ja vabatahtlikele, kes rajal toitu, vett, jahutust jne pakuvad Kahjuks pole Eesti tänapäeva "üliteadja ja vägev" meedia taolisi rahvaspordiüritusi avastanud, ju see tundub nende jaoks liiga karm koht.
Ain, , 02.08.2009 09:13
Ajakirjanduses pole sõnagi Otepää Maratonist. Ilmselt pole mitte pressiteadetki sellest imetoredast üritusest tehtud või ei peeta seda uudise vääriliseks kui sajad inimesed teevad rahvasporti.
õnnetu, , 02.08.2009 09:06
Kaotasin Kääriku ja suusaviadukti vahelises mudamaadluses spidoka CATEYE. Äkki keegi märkas?


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE