estenglv
WAP version
Login form
RSS
Ümber Viljandi järve jooksu võitis Ilja Nikolajev /LISATUD TULEMUSED/ 01.05.2013 (0)
Selle kevade Eesti esimese suure rahvajooksu, 1. mail peetud ümber Viljandi järve jooksu võitis ja Eesti krossijooksu meistriks tuli Ilja Nikolajev.
Ümber Viljandi järve jooksule on tulemas üle 3000 osaleja 26.04.2013 (0)
Täna on viimane võimalus panna end interneti kaudu kirja 1. mail startivale ümber Viljandi järve jooksule. Seda võimalust on juba kasutanud ligi 3000 inimest.
Viljandis tuleb supersportlik nädal 24.04.2013 (0)
Välishooaja esimene Eesti jooksumeister selgub Viljandis 19.04.2013 (0)
Ümber Viljandi järve jooksust näeb otseülekannet 17.04.2013 (0)
Edelaraudtee sõidutab ümber järve jooksjad Viljandisse soodushinnaga 15.04.2013 (0)
Viljandi järvejooksule on end kirja pannud üle 2000 inimese 15.04.2013 (0)
Teadmised ajaloost annavad Viljandi järvejooksule tasuta pääsme 10.04.2013 (0)
Ümber Viljandi järve jooksu mullune võitja esikoha kordamisest ei unista 09.04.2013 (0)
Viis põhjust, miks ümber Viljandi järve jooks meelitab kokku tuhandeid jooksjaid 03.04.2013 (0)
Suurjooks - 12 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
84. Suurjooks ümber Viljandi järve
Vaata ka 2014 2012 2011 2010 2009 
Aeg 01.05.2013
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km jooks start kell 12:00
12 km kepikõnd kell 12:05 
Korraldaja Viljandi Linn, Loit Kivistik, +372 5037 186, www.viljandijarvejooks.eeviljandi@viljandi.ee
viljsj12_i.gif




Stardinimekiri 2013
 (uuendatud 29.04) 
Võistkonnad 2013 (uuendatud 29.04)
• STARDINIMEKIRI • VÕISTKONDLIK ARVESTUS
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 3166 12 km: 2753 12 km kepikõnd: 413 Mehi: 1956 Naisi: 1210 Võistkondade arvestus: 23 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
101. Tatiana Sviridova Dinamo SPb N50 12 km
102. Ingvar Allekand Domus Kinnisvara M35 12 km
103. Roomand Saar Domus Kinnisvara M45 12 km
104. Toomas Vaks Domus Kinnisvara M21 12 km
105. Viktor Lõhmus Domus Kinnisvara M45 12 km
106. Andreas Kraas duncan.ee M35 12 km
107. Innar Kaasik EE Spordiklubi M21 12 km
108. Aare Jamnes eestära M21 12 km
109. Risto Jamnes eestära M21 12 km
110. Anneli Metsamaa Eesti AGA Spordiklubi N21 12 km
111. Kalev Kangro Eesti AGA Spordiklubi M45 12 km
112. Anneli Roosaar Eesti Energia Spordiklubi Naised 12 km kepikõnd
113. Jarno Kipp Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
114. Joonas Russak Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
115. Margus Rink Eesti Energia Spordiklubi M40 12 km
116. Mikk Reiter Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
117. Tiit Orlovski Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
118. Meelis Tapo Eesti Energia Spordikubi M21 12 km
119. Aili Sempelson Eesti Kaitsevägi N40 12 km
120. Aivo Traks Eesti Kaitsevägi M40 12 km
121. Indrek Tobreluts Eesti Kaitsevägi M35 12 km
122. Meelis Piirsalu Eesti Kaitsevägi M40 12 km
123. Rain Lepikmäe Eesti Kaitsevägi M21 12 km
124. Risto Randma Eesti Kaitsevägi M35 12 km
125. Roman Hvalõnski Eesti Kaitsevägi M21 12 km
126. Diana Leppsoo eesti Maaülikool N21 12 km
127. Margus Kukkur Eesti Panga SK M21 12 km
128. Ain Järvesaar Eesti Posti Spordiklubi M35 12 km
129. Indrek Jürgenson Eesti Posti Spordiklubi M35 12 km
130. Joona Saluveer Eesti Posti Spordiklubi M35 12 km
131. Larissa Monahhova Eesti Posti Spordiklubi N50 12 km
132. Maarika Meier Eesti Posti Spordiklubi N35 12 km
133. Mait Sooaru Eesti Posti Spordiklubi M40 12 km
134. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi M40 12 km
135. Reno Ragun Eesti Posti Spordiklubi M21 12 km
136. Anett Lanno Eesti Raudtee N18 12 km
137. Edvin Kin Eesti Raudtee M14 12 km
138. Nikolai Kin Eesti Raudtee M40 12 km
139. Rein Kriks Eesti Raudtee M60 12 km
140. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N40 12 km
141. Arnold Provalski Eesti Raudtee SK M45 12 km
142. Martin Sagaja Eesti Raudtee SK M21 12 km
143. Katrin Teder Eesti Raudtee Spordiklubi N35 12 km
144. Kristjan Värv Eesti Skicircus M35 12 km
145. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M45 12 km
146. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M55 12 km
147. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 12 km
148. Andrei Lopsik Eestii Energia Spordiklubi M55 12 km
149. Erge Viiklaid EKVA N45 12 km
150. Matti Viisimaa EKVA M70 12 km
151. Enel Riisenberg Elektrilevi N21 12 km
152. Kairi Enn Elioni SK N21 12 km
153. Pille Nurmis Elioni SK N50 12 km
154. Henri Jõesalu Elioni Spordiklubi M35 12 km
155. Henrik Jõesalu Elioni Spordiklubi M16 12 km
156. Irina Ojala Elioni Spordiklubi N35 12 km
157. Peeter Kuznetsov Elisa sk M35 12 km
158. Mart Norman Elisa Spordiklubi M40 12 km
159. Arwed Puusalu ELRATO AS M55 12 km
160. Kristjan Puusild Elujooks M21 12 km
161. Silja Paulus Elujooks N21 12 km
162. Toomas Kuris Elva M40 12 km
163. Priit Simson Elva Jooksusari M35 12 km
164. Jaan Särg Elva suusaklubi M21 12 km
165. Kaspar Songisepp Elva Suusaklubi M21 12 km
166. Kauri Kõiv Elva suusaklubi/ Kaitsejõud M21 12 km
167. Grete Tõnne EMÜ SK N21 12 km
168. Kersti Sild EMÜ SK N21 12 km
169. Ralf Lipp EMÜ SK M21 12 km
170. Ain Pärna EML Sakala M35 12 km
171. Ardo Riibon EML Sakala M35 12 km
172. Cathy Puusepp EML Sakala N21 12 km
173. Ergo Mets EML SAKALA M21 12 km
174. Kaspar Lindlo EML Sakala M21 12 km
175. Maksim Prohhorov EML Sakala M21 12 km
176. Mart Metsjõe EML Sakala M21 12 km
177. Märt Metsjõe EML Sakala M21 12 km
178. Märt Uuemaa EML Sakala M21 12 km
179. Mikk Savisto EML Sakala M21 12 km
180. Rigo Auväärt EML Sakala M21 12 km
181. Taavi Urb EML Sakala M21 12 km
182. Taivo Janson EML Sakala M21 12 km
183. Tom Schneider EML Sakala M21 12 km
184. Toomas Auväärt EML Sakala M35 12 km
185. Artur Rauhiainen Emt M35 12 km
186. Eret Aun EMTA SK N21 12 km
187. Toivo Sikka ERM M50 12 km
188. Marilin Kadajane Espak Viljandi AS N21 12 km
189. Aivar Arike Estonian Ultrarunners Team M45 12 km
190. Margo Siimumäe Estonian Ultrarunners Team M45 12 km
191. Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team M45 12 km
192. Tanel Seenemaa Estonian Ultrarunners Team M21 12 km
193. Vladimir Nikolaevich Sukhorukov EUROPA M50 12 km
194. Vladimir Vasilyevich Sedov EUROPA M55 12 km
195. Mart Maasikrand EUT M40 12 km
196. Marek Paju Eventus Ehitus M21 12 km
197. Peeter Kenkmann FA! M35 12 km
198. Christjan Lään FB Jooksmine M35 12 km
199. Ergo Lilienberg FB Jooksmine M35 12 km
200. Inga Suik FB Jooksmine N35 12 km
201. Jaan Õun FB Jooksmine M21 12 km
202. Kaido Vahkal FB Jooksmine M35 12 km
203. Kaimar Väär FB Jooksmine M21 12 km
204. Ketrin Sibrits FB Jooksmine N21 12 km
205. Margo Engel FB Jooksmine M35 12 km
206. Marju Villak FB Jooksmine N21 12 km
207. Mehis Mäe FB Jooksmine M21 12 km
208. Merle Männik FB Jooksmine N40 12 km
209. Piret Mäe FB Jooksmine N14 12 km
210. Silver Vürmer FB Jooksmine M21 12 km
211. Mikk Maivel FB Jooksmine / KredEx M21 12 km
212. Hanno Kindel FB Jooksmine / Media House M45 12 km
213. Romet Ridamäe FC Flora M16 12 km
214. Gert Tomson FC Merimetsa M21 12 km
215. Madis Avi FC Piirisaare M55 12 km
216. Henri Sammul FC TARVASTU M21 12 km
217. Tairo Orav FC Tarvastu M21 12 km
218. Mihkel Rähn Firn M21 12 km
219. Jaak Jaago FSW Vabamaadlus M50 12 km
220. Karl-Stig Jaago FSW Vabamaadlus M21 12 km
221. Lehar Oha FSW Vabamaadlus M21 12 km
222. Helvis Trääder Fysiopark M21 12 km
223. Sander Kuusk Gazprom M21 12 km
224. Olav Mets GECC Konsultatsioonid M21 12 km
225. Tanel Kuusk Go Group M21 12 km
226. Siim Saidla Gravicon M21 12 km
227. Terje Heido-Rosenberg H. Elleri nim. Tartu Muusikakool Naised 12 km kepikõnd
228. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi M35 12 km
229. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi M40 12 km
230. Tanel Lumiste Hansa SK M35 12 km
231. Juta Virkepuu Harju KEK Rahvaspordiklubi N65 12 km
232. Liis Lille Harju KEK RSK N65 12 km
233. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 12 km
234. Maido Kaljur Harju KEKRSK M50 12 km
235. Mari-Liis Kaljur Harju KEKRSK N21 12 km
236. Indrek Ladva Hauka Veloklubi M21 12 km
237. Maanus Laanpere Hawaii Express M35 12 km
238. Aili Järvesaar Häädemeeste Amburite Klubi Naised 12 km kepikõnd
239. Lembit Lohe Hermes M60 12 km
240. Kaisa Roover Higiliikur Naised 12 km kepikõnd
241. Siim Maaten Higiliikur M21 12 km
242. Aare Hommik Hokiklubi Purikad M35 12 km
243. Janar Jürgens Horeca Service M35 12 km
244. Mari-Ann Tenter HP-Sport team N35 12 km
245. Anni Nöps HTG N21 12 km
246. Allan Anniste Idla Eesti Selts M45 12 km
247. Andrus Reimaa IITEE Spordiklubi M40 12 km
248. Maido Janke IITEE Spordiklubi M21 12 km
249. Sigrid Reili IITEE Spordiklubi N40 12 km
250. Eha Riekko Individuaalne N40 12 km
251. Kert Saarma INDUVIUAALNE M16 12 km
252. Mihhail Bõtškov InFocus M21 12 km
253. Vladimir Vinogradov InFocus M45 12 km
254. Anti Saar Insenerehitus M40 12 km
255. Dzintar Klavan Insenerehitus M50 12 km
256. Joonas Oja Insenerehitus M21 12 km
257. Kaie Kasemets Insenerehitus N21 12 km
258. Maarja Soolo Insenerehitus N21 12 km
259. Raido Valdmaa Insenerehitus M21 12 km
260. Reimo Ehrstein Insenerehitus M35 12 km
261. Simo Soolo Insenerehitus M21 12 km
262. Tarvo Klaasimäe Insenerehitus M21 12 km
263. Katrin Seljak Itella N40 12 km
264. Emma Roberta Rajando Jakob Westholmi Gümnaasium Naised 12 km kepikõnd
265. Kaido Tiislär Jakob Westholmi Gümnaasium M35 12 km
266. Karl Ramses Tiislär Jakob Westholmi Gümnaasium Mehed 12 km kepikõnd
267. Karl Rasmus Tiislär Jakob Westholmi Gümnaasium Mehed 12 km kepikõnd
268. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 12 km
269. Reine Koppel Jõgeva SAI N45 12 km
270. Heino Põldoja Jõgeva SVS M65 12 km
271. Alari Arro JCI Viljandimaa M21 12 km
272. Anna Ostrovskaya JCI Viljandimaa N21 12 km
273. Anu Vunk JCI Viljandimaa N21 12 km
274. Ergo Hünerson JCI Viljandimaa M14 12 km
275. Germo Hünerson JCI Viljandimaa M21 12 km
276. Kaido Karu JCI Viljandimaa M21 12 km
277. Kaspar Loog JCI Viljandimaa M21 12 km
278. Margus Lepmets JCI Viljandimaa M21 12 km
279. Martin Raud JCI Viljandimaa M21 12 km
280. Mati Kraavi JCI Viljandimaa M21 12 km
281. Rasmus Sillamaa JCI Viljandimaa M21 12 km
282. Siim Loik JCI Viljandimaa M21 12 km
283. Andres Krull JJJ Pidevalt Punases M40 12 km
284. Arvo Luus JK Hermes M75 12 km
285. Ülle Kummer-Leman JK Hermes N55 12 km
286. Einart Alus JK Hermes M80 12 km
287. Jaan Vehlmann JK Hermes M65 12 km
288. Juhan Telling JK Hermes M45 12 km
289. Kuno Kipper JK Hermes M55 12 km
290. Matti Silber JK Hermes M60 12 km
291. Monika Vehlmann JK Hermes N21 12 km
292. Peep Ristmägi JK Hermes M65 12 km
293. Raivo Meier JK Hermes M65 12 km
294. Ruth Voolukivi JK Hermes N55 12 km
295. Sulev Marja JK Hermes M55 12 km
296. Vahur Pindma JK Hermes M45 12 km
297. Vello Reesaar JK Hermes M70 12 km
298. Jaanek Puu jk jalgpallihaigla M35 12 km
299. Raido Krimm JK Jalgpallihaigla M21 12 km
300. Innar Sepp JK Sarma M45 12 km
301. Väino Vaha JK Sarma Mehed 12 km kepikõnd
302. Anatoli Shuvalov jk start M60 12 km
303. Ljudmilla Getman JK START N55 12 km
304. Nikolai Postnikov JK START M80 12 km
305. Sergei Istsenko JK Stsrt M50 12 km
306. Vladimir Kotsenkov JK Stsrt M60 12 km
307. Janno Kikojan JK Tulevik M18 12 km
308. Krister Kansi JK Tulevik M14 12 km
309. Rihard Reimaa JK Tulevik M16 12 km
310. Simon Lukka JK Tulevik M21 12 km
311. Tauno Sau Johhaidii M21 12 km
312. Tiina Pertelson Johhaidii Naised 12 km kepikõnd
313. Tiiu Varik Johhaidii Naised 12 km kepikõnd
314. Raul Kangur Jooksuklubi SARMA M40 12 km
315. Annaliisa Vask Jooksupartner N14 12 km
316. Anu Heinsalu Jooksupartner N21 12 km
317. Ave Palu Jooksupartner N35 12 km
318. Eero Kookla Jooksupartner M40 12 km
319. Helen Jürjo Jooksupartner N35 12 km
320. Ilja Nikolajev Jooksupartner M21 12 km
321. Janno Kaljuvee Jooksupartner M40 12 km
322. Kadi Taalberg Jooksupartner N35 12 km
323. Kaia Usin Jooksupartner N21 12 km
324. Kaili Kuusik Jooksupartner N21 12 km
325. Kätlin Laos Jooksupartner N21 12 km
326. Külli Nõmm Jooksupartner N40 12 km
327. Keio Hämäläinen Jooksupartner M21 12 km
328. Kerli Valge Jooksupartner N21 12 km
329. Kristel Vallaste Jooksupartner N35 12 km
330. Lauri Jürjen Jooksupartner M21 12 km
331. Leho Laja Jooksupartner M40 12 km
332. Liina Kivi Jooksupartner N21 12 km
333. Maie Kuusik Jooksupartner N40 12 km
334. Marek Märtson Jooksupartner M21 12 km
335. Marek Nõmm Jooksupartner M21 12 km
336. Margus Merivälja Jooksupartner M35 12 km
337. Margus Pirksaar Jooksupartner M35 12 km
338. Marion Adusoo Jooksupartner M21 12 km
339. Marko Valter Jooksupartner M35 12 km
340. Meelis Nõmm Jooksupartner M40 12 km
341. Merike Muru Jooksupartner N45 12 km
342. Rait Mänd Jooksupartner M21 12 km
343. Reeda Tuula Jooksupartner N35 12 km
344. Tiina Shein Jooksupartner N35 12 km
345. Urmas Rebane Jooksupartner M40 12 km
346. Janno Hollo joosu M40 12 km
347. Martin Eerme Joosu M45 12 km
348. Silvi Maiste Joosu Naised 12 km kepikõnd
349. Ülo Luuka JOTE M50 12 km
350. Johannes Ütsik jussike oy M40 12 km
351. Einar Hillep Justiitsministeerium M40 12 km
352. Heikki Kukke Kaera Antsud 2 M40 12 km
353. Tarmo Tohver Kaevanduste Spordiklubi M40 12 km
354. Ott Viirmann KAFO M21 12 km
355. Kadri Riitsaar Kahe Silla Klubi Naised 12 km kepikõnd
356. Siim Tõnismäe Kahe Silla klubi M21 12 km
357. Margus Andresson Kaitsejõudude SK M40 12 km
358. Martin Käosaar kalamehed M35 12 km
359. Pekka Malvela Karhula poeglaste jooksuselts M35 12 km
360. Eero Maling Karksi-Nuia spordikool M14 12 km
361. Romet Ain Karksi-Nuia spordikool M16 12 km
362. Aigar Kesas Karmet Grupp M21 12 km
363. Allar Kärmo karmet grupp M21 12 km
364. Franko Dosugov Karmet Grupp M14 12 km
365. Ines Malmberg Karmet Grupp N21 12 km
366. Jürgo Väli Karmet Grupp M21 12 km
367. Karin Lapp Karmet Grupp N21 12 km
368. Kaupo Karja Karmet Grupp M21 12 km
369. Kenneth Koosma Karmet Grupp M21 12 km
370. Kevin Hunt Karmet Grupp M14 12 km
371. Meelis Hunt Karmet Grupp M21 12 km
372. Rain Vosman Karmet Grupp M21 12 km
373. Siim Jaksi Karmet Grupp M21 12 km
374. Vambo Plaks Karmet Grupp M21 12 km
375. Henry Ots Karujärve TSK M40 12 km
376. Taavi Lehemaa Karupesa Team M21 12 km
377. Merle Saal Käo tiim N45 12 km
378. Raul Reiljan Kõrgem Sõjakool M21 12 km
379. Ain Laidoja Külvandu SK M45 12 km
380. Andreas Pungar Külvandu SK M21 12 km
381. Kadi Laidoja Külvandu SK N21 12 km
382. Reet Laidoja Külvandu SK N40 12 km
383. Aimar Hussar Kündja Spordiklubi M21 12 km
384. Kaidar Hussar Kündja Spordiklubi M40 12 km
385. Karel Hussar Kündja Spordiklubi M18 12 km
386. Rein Kalle Keskkonnaamet M35 12 km
387. Taimar Ala Keskkonnaamet M21 12 km
388. Leili Teeväli KEVEK N65 12 km
389. Annela Floren KF Suusaklubi Naised 12 km kepikõnd
390. Kristel Floren KF Suusaklubi Naised 12 km kepikõnd
391. Alari Neithal KickAss EQ-s Running Team M21 12 km
392. Rainis Saar Kiili JK M45 12 km
393. Alo Järve Kildu Tiim M35 12 km
394. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M55 12 km
395. Veiko Parts KimaRillen M40 12 km
396. Andre Arak Kivilõppe PK M14 12 km
397. Evi Püvi Kivilõppe PK N45 12 km
398. Tarmo Arak Kivilõppe PK M40 12 km
399. Kaari Perm KJK Harta N18 12 km
400. Olavi Allase KJK Järvala M21 12 km
401. Rauno Reinart KJK Järvala M21 12 km
402. Aleksandr Kozinets KJK Kalev Sillamäe M21 12 km
403. Andrei Ionov KJK Kalev Sillamäe M21 12 km
404. Jevgeni Litvin KJK Kalev Sillamäe M21 12 km
405. Vjatšeslav Košelev KJK Kalev Sillamäe M45 12 km
406. Uku Kruusamägi KJK Kose 2000 M21 12 km
407. Ilja Sidorenko KJK Sillamae Kalev M16 12 km
408. Artjom Djatšuk KJK Sillamäe Kalev M21 12 km
409. Ilja Volosatov KJK Sillamäe Kalev M16 12 km
410. Ergo Kilki KJK Vike M40 12 km
411. Taavi Kilki KJK Vike/Ööjooks-adidas team M18 12 km
412. Darja Maksimova KJK"Kalev"Sillamäe N18 12 km
413. Kirill Titov KJK"Kalev"Sillamäe M16 12 km
414. Oleg Tihhonov KJK"Kalev"Sillamäe M70 12 km
415. Svetlana Košeleva kJK"Kalev"Sillamäe N40 12 km
416. Vlad Košelev KJK"Kalev"Sillamäe M16 12 km
417. Aleksander Pavljuk KJK\ M16 12 km
418. Ksenia Savtšenko KJK\ N16 12 km
419. Mikhail Suslov KJK\ M16 12 km
420. Saina Mamedova KJK\ N14 12 km
421. Enari Tõnström KJS Sakala M21 12 km
422. Kerti Einstein KJS Sakala N21 12 km
423. Sander Virgla KJS Sakala M21 12 km
424. Erki Maling KJS Sakala / TTÜ M21 12 km
425. Alvar Pähkel KL Sakala Malev M40 12 km
426. Maido Martsik KL Sakala Malev M35 12 km
427. Meelis Rink KL Sakala Malev M35 12 km
428. Alari Lell klubi Nike M35 12 km
429. Tiina Apart klubi Nike N35 12 km
430. Mart Kallaste Klubi Pentathlon M55 12 km
431. Rauno Kiisk Klubisport M21 12 km
432. Ahti Vuks Kolm Paksu M40 12 km
433. Kalev Suik Kolm Paksu M80 12 km
434. Karl-Kristjan Suik Kolm Paksu M80 12 km
435. Agathe Lill Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
436. Bruno Mikiver Kolmeks M21 12 km
437. Ene Paju Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
438. Ilona Piir Kolmeks N40 12 km
439. Jana Sillaots Kolmeks N21 12 km
440. Malle Kase Kolmeks N40 12 km
441. Mari Alvre Kolmeks N21 12 km
442. Pille Labi Kolmeks Naised 12 km kepikõnd
443. Riina Ernits Kolmeks N40 12 km
444. Andra Õunpuu Koondise Kormoran Naised 12 km kepikõnd
445. Reimo Reisberg Koondise Kormoran M35 12 km
446. Tarmo Telliskivi Koondise Kormoran M45 12 km
447. Magnus-Mait Ots Korp Leola M40 12 km
448. Kaspar Rätsep Korvpalliklubi Pärnu M21 12 km
449. Karol Hanga Kose Spordikool M14 12 km
450. Rein Valdmaa Kose-Uuemõisa M50 12 km
451. Priit Meos Kristiine Gümnaasium M16 12 km
452. Eike Eller Kultuuriministeerium N40 12 km
453. Mati Riimaa Kulukaubandus M45 12 km
454. Andres Opp Kuressaare Gümnaasium M21 12 km
455. Daniel Vasser Kurtide SL M21 12 km
456. Meelis Loit Kuusalu SK M21 12 km
457. Peeter Oranen Laaneproff team M35 12 km
458. Toomas Raag Laduks OÜ M21 12 km
459. Hardi Reiter Lääne-Vadjamaa SK M40 12 km
460. Andres Sune Lääne-Virumaa Jõud M50 12 km
461. Agu Lehemaa Läänemaa KJK M50 12 km
462. Heigo Hein Läänemaa KJK M35 12 km
463. Johanna Sepp Läänemaa KJK N21 12 km
464. Joonas Tomingas Läänemaa KJK M21 12 km
465. Lauri Luik Läänemaa KJK M21 12 km
466. Lauri Tanner Läänemaa KJK M35 12 km
467. Marten Jõevee Läänemaa KJK M18 12 km
468. Riho Kirsipuu Läänemaa KJK M18 12 km
469. Roman Pavlovski Läänemaa KJK M21 12 km
470. Tarvo Tamme Läänemaa KJK M21 12 km
471. Teno Ilves Läänemaa KJK M35 12 km
472. Lauri Pihlak LD Sound M21 12 km
473. Artur Kohv Lennukad Viljandi noored M21 12 km
474. Erik Mikk Lennukad Viljandi Noored M21 12 km
475. Grete Sarap Lennukad Viljandi Noored N21 12 km
476. Reelika Lodjak Lennukad Viljandi Noored Naised 12 km kepikõnd
477. Urmo Reitav Lennukad Viljandi Noored Mehed 12 km kepikõnd
478. Anelle Luik Lennukad Viljandi Noored/Tenniseklubi Fellin N21 12 km
479. Madis Heli LHV M21 12 km
480. Ragnar Kits Liviko Spordiklubi M35 12 km
481. Erik-Voldemar Üprus Loksa CE M70 12 km
482. Jaak Kals Lopetijukud M35 12 km
483. Kennet Kaasik Lopetijukud M18 12 km
484. Raido Kukk Lopetijukud M35 12 km
485. Tanel Tamm Lopetijukud M21 12 km
486. Eve Jaeski LPSK N35 12 km
487. Tarmo Tammesoo LPSK M35 12 km
488. Gunita Lerme M 42 N40 12 km
489. Henrijs Lerme M 42 M14 12 km
490. Ritvars Lerme M 42 M35 12 km
491. Eero Maasikas Maasikad M16 12 km
492. Marno Maasikas Maasikad M21 12 km
493. Martin Maasikas Maasikad M21 12 km
494. Priit Maasikas Maasikad M18 12 km
495. Raul Maasikas Maasikad M21 12 km
496. Siim Maasikas Maasikad M16 12 km
497. Steven Aun Maasikad M14 12 km
498. Ardo Nõmm Mai Squash M21 12 km
499. Kaja Heinsalu Maisiklubi Naised 12 km kepikõnd
500. Katrin Hommik Maisiklubi Naised 12 km kepikõnd
501. Didzis Cerins Maratona Klubs / VSK Noskrien M45 12 km
502. Ingrida Greivule Maratona klubs/ Cēsis N40 12 km
503. Aigars Matisons MARATONA KLUBS/ VENTSPILS NOVADS M40 12 km
504. Laura Cakle Maratona klubs/Ventspils N21 12 km
505. Indra Valande MARATONAKLUBS N40 12 km
506. Rihards Valands MARATONAKLUBS M50 12 km
507. Aili Terve Marc & André Naised 12 km kepikõnd
508. Alesja Ljubenko Marc & André Naised 12 km kepikõnd
509. Anne-Ly Ränk Marc & André Naised 12 km kepikõnd
510. Britta Sillaots Marc & André N14 12 km
511. Heidi Kalam Marc & André Naised 12 km kepikõnd
512. Heli Kundla Marc & André N45 12 km
513. Kairi Lipstok Marc & André Naised 12 km kepikõnd
514. Katrin Jürgen Marc & André Naised 12 km kepikõnd
515. Krsitina Kundla Marc & André N21 12 km
516. Mari Laos Marc & André N21 12 km
517. Mart Sillaots Marc & André M40 12 km
518. Natalja Zubko Marc & André Naised 12 km kepikõnd
519. Sigrid Sinisalu Marc & André N21 12 km
520. Tiina Aavik Marc & André Naised 12 km kepikõnd
521. Triin Pent Marc & André N21 12 km
522. Maria Metsaorg Maria jooksuklubi N21 12 km
523. Riane Husu Martc & André N21 12 km
524. Egert Lepiksaar Männikumäe M14 12 km
525. Andre Veesaar Mõnus Põksuja M21 12 km
526. Anti Siimer MEDIACOM Mehed 12 km kepikõnd
527. Diana Minin MEDIACOM N21 12 km
528. Gerda Kruuda MEDIACOM N21 12 km
529. Janeck Uibo MEDIACOM M40 12 km
530. Kairi Ütsmüts MEDIACOM N40 12 km
531. Katrin Jaaksoo MEDIACOM Naised 12 km kepikõnd
532. Kristi Uibo MEDIACOM N35 12 km
533. Kristin Arm MEDIACOM N40 12 km
534. Partik Kupenko MEDIACOM M21 12 km
535. Sigrid Kurgjärv MEDIACOM Naised 12 km kepikõnd
536. Sille Klaus MEDIACOM N21 12 km
537. Taivo Hiielaid MEDIACOM M21 12 km
538. Triin Tinno MEDIACOM Naised 12 km kepikõnd
539. Ilmar Raap meie M40 12 km
540. Kalev Karp Meie M21 12 km
541. Veiko Karp meie M45 12 km
542. René Kuulmann Meresuu Spa SportClub M40 12 km
543. Rauno Paap Metsamatkad M21 12 km
544. Tanel Täheste Metsasõbrad M21 12 km
545. Jüri Mitrahovits midra M55 12 km
546. Lembit Teesalu Mikitamäe Aironmään klubi M35 12 km
547. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Klubi M35 12 km
548. Janar Gröön MK Tulevik M21 12 km
549. Kaupo Kaasik MK Tulevik M21 12 km
550. Viktor Reinsalu MK Tulevik M21 12 km
551. Andres Uusma MKM M45 12 km
552. Raido Kängsepp MRA M21 12 km
553. Aimi Pihel MTA SK N60 12 km
554. Meelis Koskaru MTA SK M35 12 km
555. A-Helju Täär MTÜ N65 12 km
556. Aljona Karlõševa MTÜ CD24h N21 12 km
557. Katrin Hein MTÜ Pärnu Kahe Silla klubi N21 12 km
558. Guido Ulejev MTÜ Räime Kultuuri-ja vabaajaselts M40 12 km
559. Karin Ulejev MTÜ Räime Kultuuri-ja vabaajaselts N40 12 km
560. Tõnu Pullerits MTÜ Spordiselts M21 12 km
561. Ats Kask Mul ei ole neid M21 12 km
562. Anti Kivistik Mulgi Apres Ski Klubi M45 12 km
563. Kätlin Ulk Mulgi Apres Ski Klubi N40 12 km
564. Marika Roopärg MyFitness N45 12 km
565. Andreas Lehmann MyFitness/IHDG M40 12 km
566. Eda Lehmann MyFitness/IHDG N45 12 km
567. Lauri Mänd Nabala Kohalikud Koprad M21 12 km
568. Alo Martinson NATO CCD COE M40 12 km
569. Liina Areng NATO CCD COE N35 12 km
570. Elis-Helen Starkopf Nõmme KJK N16 12 km
571. Katrin Kütt Nõmme KJK N21 12 km
572. Triin Rennit Nõmme KJK N16 12 km
573. Lizette Tarlap Nõmme SPKL N14 12 km
574. Robert Tarlap Nõmme SPKL M14 12 km
575. Kreete Siimer Nõmme Spordiklubi N14 12 km
576. Kristo Siimer Nõmme Spordiklubi M14 12 km
577. Merili Siimer Nõmme Spordiklubi N16 12 km
578. Mikk Põdra Nõo Korvpalliklubi M21 12 km
579. Jaanus Mäekivi Neeme Rattaklubi M35 12 km
580. Jaanus Jamnes Nelik@Boatnet M40 12 km
581. Astrid Strandberg Noor päästjad N18 12 km
582. Kristo Kallissaar Noor Päästjad Mehed 12 km kepikõnd
583. Rainis Liir Noor Päästjad M21 12 km
584. Carola Sulu Noorpäästjad Naised 12 km kepikõnd
585. Rein Eiger Noortekoondis M40 12 km
586. Alo Tamm Nordecon M35 12 km
587. Lauri Laanoja NRK NCC Tähekodu M35 12 km
588. Neeme Nurm OÜ Klaasproff M21 12 km
589. Arvids Silins Ogres Slepotaju Klubs M45 12 km
590. Arvids Teteris Ogres Slepotaju Klubs M65 12 km
591. Dzintars Melbardis Ogres Slepotaju Klubs M50 12 km
592. Inesis Babans Ogres Slepotaju Klubs M50 12 km
593. Inga Ritere Ogres Slepotaju Klubs N18 12 km
594. Janis Avens Ogres Slepotaju Klubs M40 12 km
595. Janis Teteris Ogres Slepotaju Klubs M35 12 km
596. Lukass Teteris Ogres Slepotaju Klubs M18 12 km
597. Mudite Ritere Ogres Slepotaju Klubs N45 12 km
598. Voldemars Valdmanis Ogres Slepotaju Klubs M70 12 km
599. Toomas Ellervee OK ILVES M50 12 km
600. Antti Roose OK Kobras M45 12 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Peeter Karin, , 30.03.2013 19:30
Tere! Kuulun ka võistkonda Saint-Gobain Glass Estonia SE, miskipärast on minu nime taga registreerija maili aadress, mitte tiimi nimi.
info, , 28.03.2013 15:25
olulist ja kiiret infot, meelelahutust ja tulevikus ka jooksuga seotud teadmiste kontrolli saab facebooki lehelt http://www.facebook.com/ViljandiJarvejooks
info korraldamise kohta, , 24.03.2013 02:08
Paneks siia ka siis info jooksu selle aasta korraldajate ja nende nägemuse kohta. Sisssekande kuupäev 23. märts. http://jooksuportaal.blogspot.com/. Vabandust, aga pole just julgustav...
Eelmisele, , 19.03.2013 12:42
Kas kuulute kindlasti vanuseklassi "1995 ja hiljem sünd. noored ja 1953 ja varem sünd."?
Mait, magnusson@hot.ee, 18.03.2013 22:37
Tervist! Kui regamise hind on juhendi järgi 7 eur, siis miks maksmisel tekib kusagilt 10 eur/nägu. Püüan regada juba 3 korda ja mina ei näe kusagil märget, et ainult mina pean maksma 10 eur ja teised toredad 7 eur. Milles asi?
info ilusti olemas., , 14.03.2013 21:42
AJAKAVA: 9.00–11.00 Täiendav registreerimine ja numbrite väljastamine 10.30 Lastejooksule registreerimine (tasuta) 11.00 POP Lastejooks (4–11-aastastele) 12.00 Start 84. suurjooksule ümber Viljandi järve 12.10 Start 9. energiakõnnile 12.40 Võitja finiš 14.00 Autasustamine linnastaadionil Võistluskeskus on avatud kella 9st kuni 17ni.
osaleja2, , 12.03.2013 20:39
Miks pole infot sellel leheküljel? (www.viljandijarvejooks.ee)
osaleja, , 25.02.2013 23:05
Kus on info lastejooksude kohta?????
osaleja, , 25.02.2013 23:05
Kus on info lastejooksude kohta?????


Kõige populaarsemad
ViljSJ12_r
Vilajndi 5
Viljandi  2
Viljandi 1
Viljandi 3
Viljandi 4
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE