estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna suusamaratoni võitsid Andres Kollo ja Sirli Hanni /TULEMUSED/ 04.03.2012 (2)
Täna toimunud Kõrvemaal Estoloppet pikamaasuusatajate sarja eelviimase etapina sõidetud 15. Tallinna suusamaratoni 42 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Andres Kollo ajaga 1:35.07.
Tallinna suusamaraton on jälgitav GPS otseülekande kaudu 01.03.2012 (0)
Stardiprotokolli 17 esimest meest, 5 naist ja 3 võistlejat korraldaja valikul saavad õlale Sportrec GPS jälgimisseadme. Võistluse otseülekanne ja salvestus on nähtav lingil:  
Sellel pühapäeval sõidetakse 15. Tallinna suusamaraton 28.02.2012 (4)
Tallinna maraton - 42 km
Tallinna maraton - 21 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15. Tallinna Suusamaraton (Estoloppet 6. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 04.03.2012
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km vabatehnika ühistart 11:00
21 km vabatehnika ühisstart 11:15
Lastesõidud 11:20
Korraldaja MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 508 9285, korve.ring@gmail.com
• KOHALEJÕUDMINE, PARKIMINE • STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 860 Pikk: 655 Lühike: 205 Mehi: 756 Naisi: 104 Võistkondade arvestus: 8 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
131. Kristiina Jõeste joeste.com N15 Lühike
132. Tarvo Jõeste joeste.com M40 Pikk
133. Ingmar Vutt Kaheksarattalised M40 Pikk
134. Raul Villo Kaheksarattalised Mehed põhiklass Pikk
135. Andres Kollo Karupesa Team Mehed põhiklass Pikk
136. Marko Liiva Karupesa Team M20 Pikk
137. Mattias Jõgi Karupesa Team M17 Pikk
138. Toomas Hiielaid Katela saeveski M50 Pikk
139. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Pikk
140. Heiki Rammul Külitse Mehed Lühike
141. Karel Hussar Kündja Spordiklubi M17 Pikk
142. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 Pikk
143. Arnold Lepiste Kehtna MTK Mehed põhiklass Pikk
144. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M50 Pikk
145. Andres Sinisalu KimaRillen M40 Pikk
146. Kuido Koppel kinluxvara M40 Pikk
147. Kaupo Ots Kirde Kaitseringkond Mehed põhiklass Pikk
148. Madis Lepiksaar Kirde Kaitseringkond Mehed põhiklass Pikk
149. Siim Holtsmann Kirde Kaitseringkond Mehed põhiklass Pikk
150. Caspar Janter KJK M17 Pikk
151. Mart Haas Klass(ika) omaette Mehed põhiklass Pikk
152. Indrek Kelk Klubi Tartu Maraton M40 Pikk
153. Taavi Liiv KMG Inseneriehitus Mehed põhiklass Pikk
154. Ain Rästa KoMo M40 Pikk
155. Mart Tilk KOMO M40 Pikk
156. Siim Luhaorg KoMo M20 Pikk
157. Jaanus Liigand Korp ! Sakala Mehed põhiklass Pikk
158. Rain Ränkel Kose AMK CT Mehed põhiklass Pikk
159. Andrus Danilov Kose Suusaklubi Mehed põhiklass Pikk
160. Aivar Vonk Kostivere Vänt Mehed Lühike
161. Ants Haavel KSA Fischer M40 Pikk
162. Hardi Heinsar Kuperjanovi JVP M40 Pikk
163. Karl Jakob Toplaan Kuressaare Gümnaasium M15 Lühike
164. Maarja Toplaan Kuressaare Gümnaasium Naised Lühike
165. Joosep Agu Kuusalu Rattaklubi M15 Lühike
166. Kevin Lootus Kuusalu Rattaklubi M15 Lühike
167. Kristjan Tammaa Kuusalu Rattaklubi M15 Lühike
168. Toomas Parra Kuusalu Rattaklubi M15 Lühike
169. Aivo Traks KVPS M40 Pikk
170. Heino Märks KVPS M40 Pikk
171. Peep Põlluäär Laktaat M40 Pikk
172. Martin Žuravljov Lääne-Viru SK Mehed Lühike
173. Margo Päären Leonhard Weiss spordiklubi M40 Pikk
174. Andres Kalmer LIX Mehed põhiklass Pikk
175. Henn Linth LIX M40 Pikk
176. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed põhiklass Pikk
177. Reigo Lehtla LSF PT M40 Pikk
178. Siim Roode MAQS Law Firm Advokaadibüroo M40 Pikk
179. Maria Metsaorg Maria jooksuklubi N20 Pikk
180. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised Lühike
181. Maiu Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised Lühike
182. Egert Lepiksaar Männikumäe M15 Lühike
183. Joonas Oja Männikumägi Mehed põhiklass Pikk
184. Emeri Lepp Mehed Marsilt Mehed põhiklass Pikk
185. Ilmar Raap meie M40 Pikk
186. Veiko Karp Meie M40 Pikk
187. Ahti Sillaste Melalahden Mieshiihtäjät Mehed põhiklass Pikk
188. Andero Põllu Merevägi Mehed põhiklass Pikk
189. Ivo Värk Merevägi Mehed põhiklass Pikk
190. Mihkel Naagel Merevägi Mehed põhiklass Pikk
191. Rasmus Pruul Merevägi Mehed põhiklass Pikk
192. Rain Tulp MetsaProff M40 Pikk
193. Tiia Tulp MetsaProff N40 Pikk
194. Albert Shank Mira ehitusmaterjalid Mehed Lühike
195. Erik Tammsoo Mira ehitusmaterjalid M40 Pikk
196. Ivar Enok Mira ehitusmaterjalid Mehed Lühike
197. Ketlin Ruukel Mira ehitusmaterjalid Naised Lühike
198. Veiko Ikkonen Mira ehitusmaterjalid Mehed Lühike
199. Mihkel Pärnalaas Mira ehitusmaterjalid OÜ Mehed põhiklass Pikk
200. Andres Tammsaar Mitmevõistlus Mehed põhiklass Pikk
201. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
202. Jörgen Herman Movek Mehed põhiklass Pikk
203. Jüri Meidla MTA SK Mehed Lühike
204. Risto Härmatis MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
205. Tõnu Tänav Myrakarud M40 Pikk
206. Nikolai Nesterov Narva Elektrijaamade Spordiklubi M50 Pikk
207. Alexey Maravyev Narva SK FIRN M40 Pikk
208. Anatoly Efimov NARVA SK FIRN M60 Pikk
209. Igor Flavyanov Narva SK FIRN M40 Pikk
210. Jevgeni Voloshin Narva SK FIRN M60 Pikk
211. Svetlana Lavrikova Narva SK FIRN N50 Pikk
212. Yury Myasnikov Narva SK FIRN M40 Pikk
213. Tanel Levkoi Nõmme SK Mehed põhiklass Pikk
214. Alar Ervin Nõmme SPKL M20 Pikk
215. Inna Kairite Nõmme SPKL Naised põhiklass Pikk
216. Karl Erik Rabakukk Nõmme SPKL M15 Lühike
217. Martin Tammiste Nõmme SPKL M20 Pikk
218. Siim Õunloo Nõmme SPKL Mehed põhiklass Pikk
219. Rain Noormann Nõmme spordiklubi M15 Lühike
220. Rasmus Liira Nõmme Spordiklubi M17 Pikk
221. Marko Kilp Nõmme suusaklubi M20 Pikk
222. Andrey Roop NEJ SK M50 Pikk
223. Natalja Popova NEJ SK Naised Lühike
224. Argo Raudsalu Nelson Mehed Lühike
225. Allan Harand Nissan ProShop Team Mehed põhiklass Pikk
226. Marko Mägi Nordecon Mehed põhiklass Pikk
227. Heini Tammik OK Kape M50 Pikk
228. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Pikk
229. Alo Ansmann OK Võru Mehed põhiklass Pikk
230. Raimo Rotberg Olympic-Online.com Mehed põhiklass Pikk
231. Tõnis Vaikmaa Padise Vald Mehed põhiklass Pikk
232. Dmitry Tsirulnikov Parrot Ski Team Mehed Lühike
233. Marina Rybina parrot ski team Naised Lühike
234. Stanislav Gabenov parrot ski team Mehed põhiklass Pikk
235. Toomas Aab Paulus M40 Pikk
236. Jaan Koolmeister Pühalepa Suusaklubi M20 Pikk
237. Jaan Raik Pittsburgh Penguins M40 Pikk
238. Urmas Aarna Pittsburgh Penguins M40 Pikk
239. Tõnu Janter Politsei- ja Piirivalveamet M40 Pikk
240. Kaido Linde Postimees Mehed Lühike
241. Üllar Rego PR Logic M40 Pikk
242. Joonas Maanurm Pro Team Mehed põhiklass Pikk
243. Alexey Mudrov Pskov Ski Team M50 Pikk
244. Ilya Kuligin Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
245. Ivan Ilin Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
246. Mikhail Ivanov Pskov Ski Team M50 Pikk
247. Pavel Oschepkov Pskov Ski Team M40 Pikk
248. Sergey Yudov Pskov Ski Team M50 Pikk
249. Vadim Smurov Pskov Ski Team Mehed põhiklass Pikk
250. Viktor Bolduzev Pskov Ski Team M50 Pikk
251. Viktor Isakov Pskov Ski Team M50 Pikk
252. Arvo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
253. Illart Jool Pyhaüritus M40 Pikk
254. Ivar Pilv Pyhaüritus M40 Pikk
255. Raivo Sala Pyhaüritus M40 Pikk
256. Urmas Jool Pyhaüritus M40 Pikk
257. Heiki Kuusmann Rademar Mehed Lühike
258. Martin Juksar Rademar M40 Pikk
259. Uku Hänni Rahandusministeerium M60 Pikk
260. Andres Keär Rakke SK M40 Pikk
261. Hanno Traks rakke sk M40 Pikk
262. Ago Veilberg Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
263. Jaanus Bauman Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
264. Meelis Veilberg Rakvre Siplased/Craft M50 Pikk
265. Risto Roonet Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
266. Roland Toome Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
267. Taavi Part Rakvre Siplased/Craft Mehed põhiklass Pikk
268. Ulvar Pavlov Rakvre Siplased/Craft M40 Pikk
269. Endrus Arge RÜÜSAK Team Mehed põhiklass Pikk
270. Kuno Peek Rõõmutareke Mehed põhiklass Pikk
271. Andre Laine Rõuge SK M40 Pikk
272. Tarmo Kalviste Rüüsak Team M40 Pikk
273. Jaak Väärsi RMK Metsasõbrad M40 Pikk
274. Anita Homin Roosna-Alliku MK Naised Lühike
275. Marko Saar Roosna-Alliku MK Mehed Lühike
276. Tarmo Kala RS Lootusetud Mehed põhiklass Pikk
277. Hendrik Rull Rullid M17 Pikk
278. Kristiina Rull Rullid N40 Pikk
279. Rimo Timm Saaremaa Merispordi Selts M20 Pikk
280. Mairo Mändla Saia Mehed põhiklass Pikk
281. Oliver Mändla Saia M20 Pikk
282. Tarmo Mändla Saia M40 Pikk
283. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia SE Mehed põhiklass Pikk
284. Kalle Kroon Sarise SK M40 Pikk
285. Mihkel Haug Sõjaväe Langevarjuklubi Mehed põhiklass Pikk
286. Virgo Kilm sõmeru racing M40 Pikk
287. Gert Hendrikson Scanweld Mehed põhiklass Pikk
288. Jaanus Kaik SEB Mehed Lühike
289. Priit Sei SeiCom aknatehas Mehed Lühike
290. Jaak Urm Serviti SK Mehed põhiklass Pikk
291. Jüri Suluste SJK Viiking M40 Pikk
292. Karl Gustav Nagel SK Aaspere Mehed Lühike
293. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
294. Raim Maurer SK Aaspere M20 Pikk
295. Rando Riks SK Aaspere Mehed Lühike
296. Silver Paur SK Aaspere Mehed põhiklass Pikk
297. Villu Kask SK Aaspere M40 Pikk
298. Karel Kulbin SK Biathlon Mehed põhiklass Pikk
299. Peeter Kirss SK Biathlon Mehed põhiklass Pikk
300. Asko Nurm SK PorterRacing Mehed põhiklass Pikk
301. Kaari Susi SK Serviti Naised põhiklass Pikk
302. Jaanus Kaur Skanska M40 Pikk
303. Madis Vaikmaa Sparat/Padise vald Mehed põhiklass Pikk
304. Aivar Juhandi Sparta Mehed põhiklass Pikk
305. Triin Krull Sparta Naised Lühike
306. Seido Kalnin Sparta SE M20 Pikk
307. Andre Mets Sparta Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
308. Liis Kalda Sparta Spordiselts Naised põhiklass Pikk
309. Marius Unt Sparta Spordiselts M40 Pikk
310. Mart Kajari Sparta Spordiselts M40 Pikk
311. Vello Needrit Sparta Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
312. Jan Treier SPKL Biathlon M20 Pikk
313. Meril Beilmann SPKL Biathlon Naised Lühike
314. Heldur-Valdek Seeder Spordiklubi IKS M50 Pikk
315. Ain Vihermets Spordiklubi Metsasõbrad M40 Pikk
316. Priit Randman Spordiklubi Metsasõbrad Mehed põhiklass Pikk
317. Lembit Kukk Spordiklubi Venusclub Mehed põhiklass Pikk
318. Marek Järve Spordipartner M40 Pikk
319. Arthur Ainsaar Spordiselts M40 Pikk
320. Heigo Saar Spordiselts M40 Pikk
321. Henri Gostsõllo Spordiselts Mehed Lühike
322. Markko Varres Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
323. Siim Vollmer Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
324. Tarmo Oidjärv Spordiselts M40 Pikk
325. Tõnu Pullerits Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
326. Toomas Papstel Spordiselts Mehed põhiklass Pikk
327. Toomas Tarm Sportkeskus.ee Mehed Lühike
328. Aune Surva Staabi-ja Sidepataljon Naised põhiklass Pikk
329. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
330. Sulev Lokk Stamina SK M40 Pikk
331. Urmas Kaljurand Stamina SK M50 Pikk
332. Marek Mesi SUKL Jõulu M40 Pikk
333. Herki Tamm Surgitech Mehed põhiklass Pikk
334. Andres Juursalu Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
335. Andres Pae Suusahullud M40 Pikk
336. Arne Türkson Suusahullud M40 Pikk
337. Boris Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
338. Mari Kanger Suusahullud Naised põhiklass Pikk
339. Marika Kustavus Suusahullud Naised põhiklass Pikk
340. Maris Toomas Suusahullud Naised Lühike
341. Meelis Paumets Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
342. Olga Gapejeva Suusahullud Naised Lühike
343. Ragnar Kulberg Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
344. Tiiu Jüriado Suusahullud Naised põhiklass Pikk
345. Toomas Meldre Suusahullud Mehed põhiklass Pikk
346. Triin Lett Suusahullud Naised Lühike
347. Väino Ellamik Suusahullud M40 Pikk
348. Reimo Leol Suusaklubi JÕULU Mehed põhiklass Pikk
349. Hannes Poolamets Tabasalu TK M20 Pikk
350. Priit Kotkas Tallinna Lennujaama Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
351. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised põhiklass Pikk
352. Indrek Iho Tamsalu AO SUKL Mehed Lühike
353. Kaili Sirge Tamsalu AO SUKL Naised põhiklass Pikk
354. Paul Põldsaar Tamsalu AO SUKL Mehed põhiklass Pikk
355. Meelis Laanemets Tamsalu AO Suusaklubi Mehed Lühike
356. Allar Soo Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
357. Erki Kull Tartu SUKL M40 Pikk
358. Janek Truu Tartu SUKL M40 Pikk
359. Riho Klement Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
360. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 Pikk
361. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed põhiklass Pikk
362. Aiki Laaneots Tartu SUUSAKLUBI N15 Lühike
363. Andrus Paglant Tartu Suusaklubi M40 Pikk
364. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Pikk
365. Raul Arula Tartu Velo M50 Pikk
366. Allan Aim TÜASK Mehed Lühike
367. Arno Bachaus Team 30+ Mehed põhiklass Pikk
368. Andres Valkna Team Jahe M40 Pikk
369. Timo Runge TEAM MAHE Mehed põhiklass Pikk
370. Janar Tatomir Team Palmako Mehed põhiklass Pikk
371. Vahur Pops TEAM TEEME M40 Pikk
372. Lauri Evert Team TT Mehed põhiklass Pikk
373. Meelis Peterson Team TT Mehed põhiklass Pikk
374. Marek Truu Teede Tehnokeskus Mehed põhiklass Pikk
375. Martin Siimer Tegus Maja M40 Pikk
376. Toomas Kütt Telemark Mehed põhiklass Pikk
377. Indrek Sarapuu TIGU TIIM Mehed Lühike
378. Janek Vana TriSmile M40 Pikk
379. Kunnar Zirk TriSmile Mehed põhiklass Pikk
380. Mart Kull Trismile Mehed põhiklass Pikk
381. Siim Ojaver Trismile Mehed põhiklass Pikk
382. Maria Pihlak Troika RacingClub Naised Lühike
383. Ott Raska Troika RacingClub Mehed põhiklass Pikk
384. Krister Kallas TSK Joosu Mehed Lühike
385. Mati Kallas TSK Joosu Mehed Lühike
386. Lembit Pallas TTÜ Spordiklubi M50 Pikk
387. Rainis Nagel TTP AS Mehed põhiklass Pikk
388. Dagmar Lõhmus Uhtna Naised Lühike
389. Tõnis Orava Uhtna Mehed põhiklass Pikk
390. Argen Int V.S.SUUSAKLUBI M15 Lühike
391. Janis Kreegimets v.s.suusaklubi M40 Pikk
392. Ants Kuusik VAK Staier M60 Pikk
393. Artur Palok Vastseliina SPKL M20 Pikk
394. Tiit Toomas Värska Laht Mehed põhiklass Pikk
395. Hardi Ahman Võru Suusaklubi M17 Pikk
396. Kaspar Kala Võru Suusaklubi M20 Pikk
397. Joel Meringo Venusclub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
398. Kardo Kõiv Venusclub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
399. Madis Ojaliiv VenusClub Spordiklubi Mehed põhiklass Pikk
400. Georg Paldra Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
401. Ivo Velbaum Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
402. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
403. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
404. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
405. Reio Toom Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
406. Siim Koger Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike
407. Jaanus Koval Viljandi VMK Mehed põhiklass Pikk
408. Andrei Semenkov Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
409. Marko Saarela Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
410. Raido Martinson Viru pataljon Mehed põhiklass Pikk
411. Enn Kuusik Virumaa Politsei Spordiselts Mehed Lühike
412. Marko Karja Viti küla Hundid Mehed Lühike
413. Paul Lumi Walkie-Talkie Mehed põhiklass Pikk
414. Stanislav Zelentsov Wett Eesti Mehed põhiklass Pikk
415. Raul Raudsepp www.pyhajarve.com Mehed põhiklass Pikk
416. Aare Aasa M40 Pikk
417. Aare Kuuseoks M50 Pikk
418. Aarne Malva Mehed Lühike
419. Agu Lipping M60 Pikk
420. Agu Zilensk Mehed põhiklass Pikk
421. Ahti Nirgi Mehed Lühike
422. Aili Kallastu N40 Pikk
423. Ain Nemvalts M40 Pikk
424. Airi Undrits Naised Lühike
425. Aivar Käesel M40 Pikk
426. Aivar Saarepuu M40 Pikk
427. Aivar Tooming Mehed Lühike
428. Alan Truus Mehed põhiklass Pikk
429. Alar Alumaa Mehed põhiklass Pikk
430. Alar Kulp M40 Pikk
431. Alar Laanevali M40 Pikk
432. Alar Lehesmets Mehed põhiklass Pikk
433. Alar Reiska M40 Pikk
434. Alari Reissaar Mehed Lühike
435. Aleksander Tishtshenkov M60 Pikk
436. Aleksandr Kardakov Mehed Lühike
437. Algis Uiga M40 Pikk
438. Allan Toim M50 Pikk
439. Andi Piliste Mehed Lühike
440. Andrei Alamaa M40 Pikk
441. Andres Brakmann Mehed põhiklass Pikk
442. Andres Lukkats M40 Pikk
443. Andres Matkur Mehed põhiklass Pikk
444. Andres Pajo M40 Pikk
445. Andres Palk Mehed Lühike
446. Andres Sikkal Mehed põhiklass Pikk
447. Andri Püvi Mehed põhiklass Pikk
448. Andrus Ebber M40 Pikk
449. Andrus Kasekamp Mehed põhiklass Pikk
450. Andrus Lein Mehed põhiklass Pikk
451. Andrus Mehine Mehed põhiklass Pikk
452. Andrus Ploom M40 Pikk
453. Anti Anton M40 Pikk
454. Anti Oot M60 Pikk
455. Anti Otsla M40 Pikk
456. Ants Liigand M40 Pikk
457. Ants Sepp Mehed Lühike
458. Anu Kilki N40 Pikk
459. Anu Malts Naised Lühike
460. Are Lee M60 Pikk
461. Arno Aamisepp Mehed põhiklass Pikk
462. Arno Anton M50 Pikk
463. Arnold Krijer Mehed Lühike
464. Arvo Raatma Mehed põhiklass Pikk
465. Arvo Raja M50 Pikk
466. Arvo-Artur Palu Mehed põhiklass Pikk
467. Astrit Vaimla Naised Lühike
468. Ats Kanne Mehed põhiklass Pikk
469. Avo Raud M50 Pikk
470. Avo Vaher Mehed põhiklass Pikk
471. Ülari Sepp Mehed Lühike
472. Üllar Lillmets M40 Pikk
473. Üllar Madi M40 Pikk
474. Ülo Urb M50 Pikk
475. Ülo Vainura Mehed Lühike
476. Ülvi Miilmets Naised Lühike
477. Britta-Mai Nõmmik N15 Lühike
478. Bruno Lippur Mehed põhiklass Pikk
479. Cameron Cocker M15 Lühike
480. Cardo Soosaar Mehed põhiklass Pikk
481. Dainis Hirv Mehed põhiklass Pikk
482. Daniel Vasser Mehed põhiklass Pikk
483. Eerik Aljas Mehed põhiklass Pikk
484. Eero Kaup M40 Pikk
485. Eero Mõttus Mehed põhiklass Pikk
486. Eeva Avik Naised põhiklass Pikk
487. Egert Ispert Mehed põhiklass Pikk
488. Ene Engel Naised Lühike
489. Enn Altin M40 Pikk
490. Enn Jõesaar M40 Pikk
491. Enn Kaaret M40 Pikk
492. Enn Kukk Mehed põhiklass Pikk
493. Epp-Mare Kukemelk Naised põhiklass Pikk
494. Ergo Meier M40 Pikk
495. Erik Aibast Mehed põhiklass Pikk
496. Erik Bauman Mehed põhiklass Pikk
497. Erki Mölder Mehed põhiklass Pikk
498. Erkki Lapp Mehed põhiklass Pikk
499. Erko Süvala Mehed põhiklass Pikk
500. Ermo Veelain M50 Pikk
501. Etko Väli M40 Pikk
502. Eveli Sepmann Naised Lühike
503. Evelin Koppel Naised Lühike
504. Ever Kolli Mehed Lühike
505. Feliks Garipov M60 Pikk
506. Gaabriel Tavits M40 Pikk
507. Geido Jalak Mehed põhiklass Pikk
508. Getrud Ojarand Naised Lühike
509. Gunnar Kask M50 Pikk
510. Gunnar Koitne M50 Pikk
511. Haidar Fahrutdinov M70 Pikk
512. Hannes Pärn M40 Pikk
513. Hannes Veski M40 Pikk
514. Hardo Mõek Mehed põhiklass Pikk
515. Harli Uljas Mehed põhiklass Pikk
516. Heigo Paglant Mehed põhiklass Pikk
517. Heiki Kruusalu M40 Pikk
518. Heikki Kukke Mehed Lühike
519. Heikki Parve M50 Pikk
520. Heldur Kuusing M60 Pikk
521. Heleen Sinijärv Naised põhiklass Pikk
522. Heleene Mäe Naised Lühike
523. Helgo Tiidor Mehed Lühike
524. Helina Tuvike Naised Lühike
525. Helve Kansi Naised Lühike
526. Helvin Kaljula M40 Pikk
527. Henri Erik Tammai M15 Lühike
528. Hirvo Rannu M40 Pikk
529. Ilmar Aun Mehed Lühike
530. Imre Pall Mehed Lühike
531. Indrek Jürgenson Mehed põhiklass Pikk
532. Indrek Karolin Mehed põhiklass Pikk
533. Indrek Lillsoo Mehed põhiklass Pikk
534. Indrek Lindpärg Mehed Lühike
535. Indrek Pak M40 Pikk
536. Indrek Pung Mehed põhiklass Pikk
537. Indrek Ränd M40 Pikk
538. Indrek Reitsak Mehed põhiklass Pikk
539. Indrek Rennit Mehed Lühike
540. Indrek Roasto Mehed põhiklass Pikk
541. Indrek Sabul M40 Pikk
542. Indrek Siilaberg Mehed põhiklass Pikk
543. Indrek Sootla M40 Pikk
544. Indrek Välkmann Mehed põhiklass Pikk
545. Indro Dsilna Mehed põhiklass Pikk
546. Ingvar Mägi Mehed põhiklass Pikk
547. Irena Bormann-Eskor Naised Lühike
548. Ivar Eskor M40 Pikk
549. Ivo Linask Mehed põhiklass Pikk
550. Ivo Linder Mehed põhiklass Pikk
551. Ivo Mäe Mehed Lühike
552. Ivo Stolfot Mehed põhiklass Pikk
553. Jaak Samarüütel Mehed Lühike
554. Jaan Piirak Mehed Lühike
555. Jaan Reiner M40 Pikk
556. Jaan Sokk Mehed põhiklass Pikk
557. Jaanus Laidvee Mehed põhiklass Pikk
558. Jaanus Puks Mehed põhiklass Pikk
559. Jaanus Robi Mehed põhiklass Pikk
560. Jaanus Tärnov Mehed Lühike
561. Janek Trepp M40 Pikk
562. Janet Samolberg Naised Lühike
563. Janno Toming M40 Pikk
564. Jürgo Raid M40 Pikk
565. Jüri Saar Mehed põhiklass Pikk
566. Jüri Soovik M50 Pikk
567. Jüri Truus M40 Pikk
568. John Innos M40 Pikk
569. Joosep Rannu M15 Lühike
570. Joosep Ulm Mehed põhiklass Pikk
571. Juhan Sirge M40 Pikk
572. Juhan Mihkel Sirge Mehed Lühike
573. Juri Kovaljov M15 Lühike
574. Kaarel Toss M60 Pikk
575. Kaido Kahar Mehed Lühike
576. Kaido Kerik M40 Pikk
577. Kaire Cocker Naised Lühike
578. Kaire Kallak N40 Pikk
579. Kairi Sang Naised põhiklass Pikk
580. Kaisa-Kristina Kivirand Naised Lühike
581. Kaja Ligi N40 Pikk
582. Kalev Tõlva Mehed Lühike
583. Kalle Kukk M40 Pikk
584. Kalle Lett M50 Pikk
585. Kalmar Karro Mehed Lühike
586. Karen Soosalu M50 Pikk
587. Karin Kallam Naised Lühike
588. Karl Kams Mehed Lühike
589. Karl Oissar M50 Pikk
590. Karl Siim Mehed põhiklass Pikk
591. Karl Tõnne Mehed Lühike
592. Kaspar Lind Mehed põhiklass Pikk
593. Kaspar Lood Mehed põhiklass Pikk
594. Katrin Rodi Naised Lühike
595. Kaur-Silver Koha Mehed Lühike
596. Kelli Floren Naised põhiklass Pikk
597. Kert Rungi Mehed põhiklass Pikk
598. Kevin Jürimaa Mehed põhiklass Pikk
599. Kevo September Mehed Lühike
600. Koit Põldmaa Mehed põhiklass Pikk
601. Krister Aarna M15 Lühike
602. Kristi Tammsalu Naised Lühike
603. Kristi Mari Kirss Naised Lühike
604. Kristin Vodja Naised põhiklass Pikk
605. Kristjan Krull Mehed Lühike
606. Kristjan Lood Mehed põhiklass Pikk
607. Kristjan Melikov Mehed põhiklass Pikk
608. Kristjan Roots Mehed põhiklass Pikk
609. Kristjan Urvet Mehed Lühike
610. Kristo Elias Mehed Lühike
611. Kristo Kaasik M15 Lühike
612. Kristo Kaljuvee Mehed põhiklass Pikk
613. Kristo Taal M40 Pikk
614. Kuido Kond M40 Pikk
615. Kuldar Aavik M40 Pikk
616. Lainer Trussmann Mehed Lühike
617. Lauri Lagle Mehed Lühike
618. Lauri Pikkpõld Mehed põhiklass Pikk
619. Lauri Valdmaa Mehed põhiklass Pikk
620. Leho Laja M40 Pikk
621. Leili Prans N60 Pikk
622. Lembit Alliksaar Mehed põhiklass Pikk
623. Lemmi Park Naised põhiklass Pikk
624. Lepp Merle Naised Lühike
625. Liina Palu Naised põhiklass Pikk
626. Liis Nemvalts N20 Pikk
627. Linnar Viik Mehed Lühike
628. Maario Koplus Mehed põhiklass Pikk
629. Madis Ennuste M40 Pikk
630. Madis Torim M40 Pikk

‹‹ Tagasi

TallinnaSM12_b_spons
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Arvo, , 23.02.2012 08:43
Kas sa ennat ise regada ei oska? kuni 22.02-ni ju veel võimalik soodsalt?
Arvo, arvo.rtm@neti.ee, 22.02.2012 18:51
Ostaks pileti 42km
x, , 03.01.2012 12:40
kas vanuseklassi N/M alates 73- ei olegi arvestuses? Tänan!


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE