estenglv
WAP version
Login form
RSS
Määrdesoovitus homme toimuvale Swedbank perespordisarja suusamaratonile 11.03.2011 (0)
Homme toimuvale Swedbank Perespordisaraja suusamaratonile annab seekordse suuskade määrimise soovituse A&T Sport.
Swedbank Perespordisarja suusamaratonile stardib üle 500 suusataja LISATUD STARDINIMEKIRI 10.03.2011 (1)
Ülehomme, laupäeval 12. märtsil toimuvale Swedbank Perespordisarja avaetapina sõidetavale suusamaratonile on eelregistreerimise põhjal startimas 506 suusatajat. Põhidistantsi 38 km distantsile ...
Swedbank Perespordisarja soodsaim registreerimine pikeneb kuni pühapäevani! 03.03.2011 (10)
Kuu aja pärast algab Swedbank Perespordisari 2011 07.02.2011 (0)
Suusamaraton 38 km
Suusamaraton 21 km
Suusamaraton - Perearvestus
Suusamaraton - Võistkondlik arvestus
301 Moved Permanently Date: Sun, 17 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Swedbank Perespordisari I etapp. Suusamaraton
Vaata ka 2012 2010 
Aeg 12.03.2011
Koht Valgehobusemäe EST
Spordiala Suusatamine
Distants 38 km ühistart 12:00. Vabatehnika
21 km ühisstart 12:15. Vabatehnika
Lastesõidud 11:00-11:15
Perearvestus
Võistkondlik arvestus
Korraldaja A&T Spordiklubi, Albu Vallavalitus. Peeter Dedov Tel +372 515 1005, peeter@atspordiklubi.ee  

swedbanksm11_i.gif




• STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 506 Võistkond pikk dist.: 19 Perearvestus pikk dist.: 19 Perearvestus lühike dist.: 42 Perearvestus 1 km: 1 Perearvestus 500 m: 17 Pikk dist.: 258 Lühike dist.: 122 1 km: 8 500 m: 20 Mehi: 411 Naisi: 95 Võistkondade arvestus: 28 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
111. Liis Lille Männikumägi N35+ Perearvestus lühike dist.
112. Ragnar Rooba Männikumägi Lapsed Perearvestus 500 m
113. Raili Rooba Männikumägi N35+ Perearvestus lühike dist.
114. Remo Raiesmaa männipargi Lapsed 500 m
115. Maile Meidla Meidlad N35+ Perearvestus lühike dist.
116. Margus Meidla Meidlad Mehed Perearvestus lühike dist.
117. Marten Mihkel Meidla Meidlad Lapsed 500 m
118. Martin Mihkel Meidla Meidlad Lapsed 500 m
119. Ilmar Raap meie M40 Pikk dist.
120. Urmas Heinmets merivälja surf tallinn M50 Pikk dist.
121. Alari Pilliroog metek sport M-Põhiklass Pikk dist.
122. Üllar Põld mk "Lääne" M40 Pikk dist.
123. Joonas Maanurm motobox M-Põhiklass Pikk dist.
124. Eero Einblau Motomarket M40 Pikk dist.
125. Janet Samolberg Murukuus N35+ Perearvestus lühike dist.
126. Karl Sander Kond Murukuus Lapsed Perearvestus 500 m
127. Kuido Kond Murukuus M40 Perearvestus pikk dist.
128. Aleksei Kuttanen NARVA FIRN M40 Võistkond pikk dist.
129. Igor Flavyanov NARVA FIRN M40 Võistkond pikk dist.
130. Igor Kiseljov NARVA FIRN M40 Võistkond pikk dist.
131. Oleg Kudryashov NARVA FIRN M40 Võistkond pikk dist.
132. Yury Myasnikov NARVA FIRN M40 Võistkond pikk dist.
133. Marek Põldeots Nõmme madallendurid M-Põhiklass Pikk dist.
134. Andres Kollo Nõmme SK M-Põhiklass Pikk dist.
135. Arno Aamisepp Nõmme SK M-Põhiklass Pikk dist.
136. Kalev Nõmmiste Nõmmiste Mehed Perearvestus lühike dist.
137. Karel Nõmmiste Nõmmiste Lapsed Perearvestus 500 m
138. Leie Nõmmiste Nõmmiste N35+ Perearvestus lühike dist.
139. Maris Nõmmiste Nõmmiste Lapsed Perearvestus 500 m
140. Jaanus Mäekivi Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Pikk dist.
141. Marko Mäekivi Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Pikk dist.
142. Argo Raudsalu Nelson Mehed Lühike dist.
143. Ahti Nirgi NIRGI Mehed Lühike dist.
144. Robin Nirgi NIRGI Lapsed 1 km
145. Sten Eric Nirgi NIRGI M16 Lühike dist.
146. Triinu Tee Noormets Team N-Põhiklass Pikk dist.
147. Taimar Tilgre OK Kobras M40 Pikk dist.
148. Peeter Paabo Paabopoisid M-Põhiklass Pikk dist.
149. Kert Pallo Pallo Lapsed Perearvestus 500 m
150. Merle Kale Pallo N35+ Perearvestus lühike dist.
151. Rait Pallo Pallo M-Põhiklass Perearvestus pikk dist.
152. Merili Eenraid perekond Eenraid Lapsed 500 m
153. Peep Eenraid perekond Eenraid M-Põhiklass Perearvestus pikk dist.
154. Priit Eenraid perekond Eenraid M40 Perearvestus pikk dist.
155. Ervi Kaasiku Perekond Kaasiku 21 km. (2+1laps) Mehed Perearvestus lühike dist.
156. Evely Kaasiku Perekond Kaasiku 21 km. (2+1laps) Naised Perearvestus lühike dist.
157. Ragner Kaasiku Perekond Kaasiku 21 km. (2+1laps) Mehed Perearvestus lühike dist.
158. Sigrid Vergi Rakke SK N16 Lühike dist.
159. Ago Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 Võistkond pikk dist.
160. Argo Maasikmäe Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 Võistkond pikk dist.
161. Margus Sirvel Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M-Põhiklass Võistkond pikk dist.
162. Priit Videvik Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M-Põhiklass Võistkond pikk dist.
163. Roland Toome Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 Võistkond pikk dist.
164. Taavi Part Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M-Põhiklass Võistkond pikk dist.
165. Grete Rannu Rannu N16 Perearvestus lühike dist.
166. Joosep Rannu Rannu M16 Perearvestus lühike dist.
167. Reimo Rannu Rannu M-Põhiklass Perearvestus pikk dist.
168. Taavi Rannu Rannu M16 Perearvestus lühike dist.
169. Teele Rannu Rannu N16 Perearvestus lühike dist.
170. Triin Tomson Rannu N35+ Perearvestus lühike dist.
171. Taavi Kork Rõngu Lumemehed M-Põhiklass Pikk dist.
172. Õnnela Rodendau Rodendau Lapsed Perearvestus 500 m
173. Claire Miljukova Rodendau N35+ Perearvestus lühike dist.
174. Janno Rodendau Rodendau M-Põhiklass Perearvestus pikk dist.
175. Gunnar Rosenberg Rosenberg M-Põhiklass Perearvestus pikk dist.
176. Sander Rosenberg Rosenberg Lapsed Perearvestus 500 m
177. Tiiu Rosenberg Rosenberg Naised Perearvestus lühike dist.
178. Aleksandra Saar Saared Lapsed 500 m
179. Barbara Lichtfeldt Saared Naised Perearvestus lühike dist.
180. Indrek Saar Saared M-Põhiklass Perearvestus pikk dist.
181. Rainer Põldeots Sada ja suusad M-Põhiklass Pikk dist.
182. Tarmo Ojamäe Saestuudio Mehed Lühike dist.
183. Taavo Tinno Saku Suusaklubi M-Põhiklass Pikk dist.
184. Tarmo Neemela Saue SK M40 Pikk dist.
185. Alar Savastver Savastver M40 Perearvestus pikk dist.
186. Maria Savastver Savastver Lapsed Perearvestus 500 m
187. Reet Savastver Savastver N35+ Perearvestus lühike dist.
188. Priit Sei SeiCom aknatehas Mehed Lühike dist.
189. Ivar Veerus SG Weber M40 Pikk dist.
190. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi M50 Pikk dist.
191. Priit Kuuskla SK Aaspere M-Põhiklass Pikk dist.
192. Eerik Överus SK Biathlon Mehed Lühike dist.
193. Olev Tamm SK Elion Mehed Lühike dist.
194. Kristi Tops SK Los Toros N35+ Lühike dist.
195. Merill Mägi SK Stamina N23 Pikk dist.
196. Valdek Rohtma SK Toonus M-Põhiklass Pikk dist.
197. Kristjan Gans SK Xdream M-Põhiklass Pikk dist.
198. Janner Eskor Smiths M-Põhiklass Pikk dist.
199. Manivald Luidre sparta M50 Pikk dist.
200. Priit Talves Sparta M-Põhiklass Pikk dist.
201. Allan Jaaska stamina sk M40 Pikk dist.
202. Urmas Kaljurand Stamina SK M50 Pikk dist.
203. Olga Gapejeva Suusahullud Naised Lühike dist.
204. Klen Krünberg Tamsalu M-Põhiklass Pikk dist.
205. Raimo Salla Türi Ohvitseride maja M-Põhiklass Pikk dist.
206. Jaanus Nõmmik Türi Rattatiim M-Põhiklass Pikk dist.
207. Martin Ansi Team Mahe M-Põhiklass Pikk dist.
208. Tarmo Tamm Team Mahe M-Põhiklass Pikk dist.
209. Timo Runge TEAM MAHE M-Põhiklass Pikk dist.
210. Aimar Meltsa TeamRide Mehed Lühike dist.
211. Vahur Pops Teeme Varuosad M40 Pikk dist.
212. Kärt Valgenberg Trio N16 Perearvestus lühike dist.
213. Kristiina Valgenberg Trio N35+ Perearvestus lühike dist.
214. Toivo Valgenberg Trio Mehed Perearvestus lühike dist.
215. Krister Kallas TSK Joosu Mehed Lühike dist.
216. Mati Kallas TSK Joosu Mehed Lühike dist.
217. Kadri-Ann Jundas v.s suusaklubi N35+ Perearvestus lühike dist.
218. Rudolf Mets v.s suusaklubi M16 Perearvestus lühike dist.
219. Toomas Übius v.s suusaklubi M40 Perearvestus pikk dist.
220. Meelis Nõmm VAK Staier M-Põhiklass Pikk dist.
221. Reimo Ehrstein VAK Staier M-Põhiklass Pikk dist.
222. Anti Otsla Vanamõisa suusaklubi M40 Pikk dist.
223. Martin Suuroja Viitna suusaklubi M40 Pikk dist.
224. Paul Lumi Wlalkie-Talkie M-Põhiklass Pikk dist.
225. Aare Kaar Mehed Lühike dist.
226. Aare Kuuseoks M50 Pikk dist.
227. Ahti Randmere M40 Pikk dist.
228. Ain Kruusamägi M40 Pikk dist.
229. Airon Fingling Mehed Lühike dist.
230. Aivar Juhandi M-Põhiklass Pikk dist.
231. Aivar Põldmaa Mehed Lühike dist.
232. Aivar Villemson M-Põhiklass Pikk dist.
233. Aivo Laaneväli M40 Pikk dist.
234. Aivo Piirsalu Mehed Lühike dist.
235. Alar Krautman Mehed Lühike dist.
236. Alari Kolk M40 Pikk dist.
237. Alari Reissaar M40 Pikk dist.
238. Alari Saarepera M40 Pikk dist.
239. Aleksander Tishtshenkov M50 Pikk dist.
240. Algis Kork M-Põhiklass Pikk dist.
241. Aljona Mironova N16 Lühike dist.
242. Alo Kelder M-Põhiklass Pikk dist.
243. Anastasija Mironova Lapsed 1 km
244. Andrei Gapejev Mehed Lühike dist.
245. Andres Kasvandik M40 Pikk dist.
246. Andres Palk M40 Pikk dist.
247. Andres Tammsaar M-Põhiklass Pikk dist.
248. Andrus Ebber M40 Pikk dist.
249. Anna Sõõrd N35+ Lühike dist.
250. Ants Sepp Mehed Lühike dist.
251. Ardi Aas M40 Pikk dist.
252. Are Vest Mehed Lühike dist.
253. Argo Järva Mehed Lühike dist.
254. Argo Kangro M40 Pikk dist.
255. Argo Tipp Mehed Lühike dist.
256. Arvi Schilf M40 Pikk dist.
257. Avo Lomp Mehed Lühike dist.
258. Üllar Kubja M-Põhiklass Pikk dist.
259. Boris Skorokhod M60 Pikk dist.
260. Dagmar Lõhmus Naised Lühike dist.
261. Daisy Tammoja Naised Lühike dist.
262. Dmitri Smirnov Mehed Lühike dist.
263. Edgar Polt M-Põhiklass Pikk dist.
264. Eero Parktaal M40 Pikk dist.
265. Egert Kaju M-Põhiklass Pikk dist.
266. Egert Malts M-Põhiklass Pikk dist.
267. Elora Villemson Lapsed 500 m
268. Emeri Lepp M-Põhiklass Pikk dist.
269. Ergo Meier M-Põhiklass Pikk dist.
270. Erik Berlin M-Põhiklass Pikk dist.
271. Erik Keerberg M40 Pikk dist.
272. Erik Kirikmäe M-Põhiklass Pikk dist.
273. Erkki Hummal M-Põhiklass Pikk dist.
274. Erkki Lapp Mehed Lühike dist.
275. Erko Süvala M-Põhiklass Pikk dist.
276. Ermo Veelain M40 Pikk dist.
277. Evelin Kärner N-Põhiklass Pikk dist.
278. Evert Varblas M50 Pikk dist.
279. Feliks Levet Mehed Lühike dist.
280. Frank Johan Ojarand M16 Lühike dist.
281. Geidi Kruusmann Naised Lühike dist.
282. Geido Jalak Mehed Lühike dist.
283. Geivi Lember N16 Lühike dist.
284. Gennadi Tsermasentsev M16 Lühike dist.
285. Getrin Raudsepp Lapsed 500 m
286. Gretel Suurkask Lapsed 1 km
287. Hannes Pärn M40 Pikk dist.
288. Hanno Traks M40 Pikk dist.
289. Harold Roode M16 Lühike dist.
290. Heini Tammik M50 Pikk dist.
291. Heldi Kotkas N35+ Lühike dist.
292. Hendo Kidron M-Põhiklass Pikk dist.
293. Hendrick Rang M-Põhiklass Pikk dist.
294. Henri Raaper Lapsed 500 m
295. Henry Suurküla M-Põhiklass Pikk dist.
296. Herly Varblane Mehed Lühike dist.
297. Hillar Viksi M40 Pikk dist.
298. Illinor Siebold N35+ Lühike dist.
299. Ilmar Vähi M-Põhiklass Pikk dist.
300. Ilmar Villido Mehed Lühike dist.
301. Indrek Lillo M-Põhiklass Pikk dist.
302. Indrek Ränd M40 Pikk dist.
303. Indrek Roasto M-Põhiklass Pikk dist.
304. Ingmar Nurmiste M-Põhiklass Pikk dist.
305. Ingmar Vutt M40 Pikk dist.
306. Irena Bormann-Eskor N-Põhiklass Pikk dist.
307. Ivar Eskor M40 Pikk dist.
308. Ivo Lepasaar M40 Pikk dist.
309. Ivo Stolfot M-Põhiklass Pikk dist.
310. Ivo Tupits M40 Pikk dist.
311. Ivo Valter M40 Pikk dist.
312. Ivo Värk Mehed Lühike dist.
313. Jaan Merioja M50 Pikk dist.
314. Jaanus Peri M-Põhiklass Pikk dist.
315. Jaanus Puks M-Põhiklass Pikk dist.
316. Jan Jõgis-Laats M-Põhiklass Pikk dist.
317. Jan Raudsepp M-Põhiklass Pikk dist.
318. Jörgen Herman M-Põhiklass Pikk dist.
319. Jüri Etverk M-Põhiklass Pikk dist.
320. Jüri Jaanson M40 Pikk dist.
321. John Innos M40 Pikk dist.
322. Joosep Silver M16 Lühike dist.
323. Juri Kovaljov M16 Lühike dist.
324. Kai Valtin N-Põhiklass Pikk dist.
325. Kaia Kuusler N-Põhiklass Pikk dist.
326. Kaido Märss Mehed Lühike dist.
327. Kaido Padar M-Põhiklass Pikk dist.
328. Kalevi Kõllamaa Mehed Lühike dist.
329. Kalju Kertsmik M50 Pikk dist.
330. Kalle Kõllamaa Mehed Lühike dist.
331. Kalle Kukk M40 Pikk dist.
332. Kalmer Jalast M-Põhiklass Pikk dist.
333. Karel Hussar M16 Lühike dist.
334. Karl Männasoo Lapsed 500 m
335. Karl Tõnne M16 Lühike dist.
336. Karmo Pard M-Põhiklass Pikk dist.
337. Karmo Suurkask Mehed Lühike dist.
338. Kaspar Mihailov M-Põhiklass Pikk dist.
339. Kaspar Päärson Lapsed 500 m
340. Katrin Valter N-Põhiklass Pikk dist.
341. Keit Dubrovski Mehed Lühike dist.
342. Kert-Kristjan Vikat Lapsed 500 m
343. Kevin Jürimaa M-Põhiklass Pikk dist.
344. Kevin Kärp Lapsed 500 m
345. Klaus Jesper Zaletajev Lapsed 500 m
346. Knut Hanga M40 Pikk dist.
347. Kristel Sarri N35+ Lühike dist.
348. Kristiina Jõeste N16 Lühike dist.
349. Kristiina Veervald N35+ Lühike dist.
350. Kristjan Krull Mehed Lühike dist.
351. Kristjan Mitt M-Põhiklass Pikk dist.
352. Kristofer Volt Lapsed 500 m
353. Kuido Koppel M40 Pikk dist.
354. Lauri Kukk M16 Lühike dist.
355. Lauri Valdmaa M-Põhiklass Pikk dist.
356. Lenne Jakobson N35+ Lühike dist.
357. Liisa Kvell N-Põhiklass Pikk dist.
358. Ly Juhandi Lapsed 500 m
359. Ly Märss N35+ Lühike dist.
360. Maanus Udam Lapsed Perearvestus 500 m
361. Maarit Ründva N-Põhiklass Pikk dist.
362. Maarja Linda Ojarand Naised Lühike dist.
363. Magnus Kvell M-Põhiklass Pikk dist.
364. Maido Geidik Mehed Lühike dist.
365. Mairis Kangro N35+ Lühike dist.
366. Marek Ainsam M-Põhiklass Pikk dist.
367. Marek Eskor Mehed Lühike dist.
368. Marek Saar M40 Pikk dist.
369. Marek Talalaev M-Põhiklass Pikk dist.
370. Marek Tomingas Mehed Lühike dist.
371. Margus Kuusk M-Põhiklass Pikk dist.
372. Margus Mängel M40 Pikk dist.
373. Margus Merivälja M-Põhiklass Pikk dist.
374. Margus Piiriste M-Põhiklass Pikk dist.
375. Margus Roomets M40 Pikk dist.
376. Maria Pihlak Naised Lühike dist.
377. Marii-Kristiin Vikat Lapsed 500 m
378. Marina Terenteva N16 Lühike dist.
379. Marju Mikli N35+ Lühike dist.
380. Markel Veiko M16 Lühike dist.
381. Marko Mägi Mehed Lühike dist.
382. Marko Salumaa Mehed Lühike dist.
383. Marko Tammist M-Põhiklass Pikk dist.
384. Marko Veiko Mehed Lühike dist.
385. Marko Vest Mehed Lühike dist.
386. Mart Aimsalu M40 Pikk dist.
387. Martin Ellervee M-Põhiklass Pikk dist.
388. Martin Laur M-Põhiklass Pikk dist.
389. Martin Metsmaaker M-Põhiklass Pikk dist.
390. Martin Salumäe M16 Lühike dist.
391. Martin Siimer M40 Pikk dist.
392. Martin Veiko Lapsed 500 m
393. Mati Mäe Mehed Lühike dist.
394. Mati Oras Mehed Lühike dist.
395. Mati Šarikov Mehed Lühike dist.
396. Meelis Jürisaar M40 Pikk dist.
397. Meelis Kull Mehed Lühike dist.
398. Meelis Laanemets Mehed Lühike dist.
399. Mehis Udam Lapsed Perearvestus 500 m
400. Merilin Jürisaar N16 Lühike dist.
401. Mihkel Nurm M-Põhiklass Pikk dist.
402. Mihkel Rus M18 Pikk dist.
403. Mikk Altmets M40 Pikk dist.
404. Neeme-Rain Velleste M-Põhiklass Pikk dist.
405. Oleg Kovaljov M40 Pikk dist.
406. Olle-Marek Kaljuvee M-Põhiklass Pikk dist.
407. Ott Raska M-Põhiklass Pikk dist.
408. Ott Sarapuu Mehed Lühike dist.
409. Ott Viirmann M-Põhiklass Pikk dist.
410. Paul Jalast Mehed Lühike dist.
411. Peep Konrad M-Põhiklass Pikk dist.
412. Peep Miil Mehed Lühike dist.
413. Peep Puiestik M40 Pikk dist.
414. Peep Siitam M40 Pikk dist.
415. Peep Stokkeby M50 Pikk dist.
416. Peeter Tuttelberg M50 Pikk dist.
417. Peeter Välkmann M-Põhiklass Pikk dist.
418. Pille Rask N35+ Lühike dist.
419. Priidu Kooskora M-Põhiklass Pikk dist.
420. Priit Palmiste M-Põhiklass Pikk dist.
421. Priit Roosnupp M-Põhiklass Pikk dist.
422. Raigo Niils M40 Pikk dist.
423. Raiko Niitav Mehed Lühike dist.
424. Raimond Voolaid M18 Pikk dist.
425. Rain Leisi M40 Pikk dist.
426. Rain Maruste M40 Pikk dist.
427. Rain Tulp M40 Pikk dist.
428. Rainer Velbri M-Põhiklass Pikk dist.
429. Rait Läänemets M16 Lühike dist.
430. Raivo Keskra M-Põhiklass Pikk dist.
431. Raivo Ojarand M40 Pikk dist.
432. Raivo Põhjakivi Mehed Lühike dist.
433. Raivo Tõnne Mehed Lühike dist.
434. Randel Suurkask Lapsed 1 km
435. Rando Sarjas Mehed Lühike dist.
436. Rando Sui M-Põhiklass Pikk dist.
437. Raoul Aalberg M40 Pikk dist.
438. Raul Murro M-Põhiklass Pikk dist.
439. Rauno Sepp M16 Lühike dist.
440. Reigo Vatsk M-Põhiklass Pikk dist.
441. Rein Pill M40 Pikk dist.
442. Risto Abel M-Põhiklass Pikk dist.
443. Risto Kallaste M40 Pikk dist.
444. Risto Raaper M-Põhiklass Pikk dist.
445. Risto Tõnupärt M-Põhiklass Pikk dist.
446. Rita Toome N35+ Lühike dist.
447. Robert Roode Mehed Lühike dist.
448. Roomet Uurimäe M-Põhiklass Pikk dist.
449. Ruth Pallo N35+ Lühike dist.
450. Ruve Rebane M-Põhiklass Pikk dist.
451. Signe Parm N-Põhiklass Pikk dist.
452. Siim Miil M-Põhiklass Pikk dist.
453. Siim Roode M40 Pikk dist.
454. Siim Toomik Mehed Lühike dist.
455. Silvester Jürjo M-Põhiklass Pikk dist.
456. Sirle Aosaar N35+ Lühike dist.
457. Stanislav Tarassov Mehed Lühike dist.
458. Sven Jerlakas M-Põhiklass Pikk dist.
459. Taavi Saar M40 Pikk dist.
460. Taivo Päärson M40 Pikk dist.
461. Tanja Terenteva N16 Lühike dist.
462. Tarmo Kangur Mehed Lühike dist.
463. Tarmo Ojarand M40 Pikk dist.
464. Tarmo Valdmaa M-Põhiklass Pikk dist.
465. Tarvo Jõeste Mehed Lühike dist.
466. Tarvo Jürimäe M-Põhiklass Pikk dist.
467. Tõnis Orava M-Põhiklass Pikk dist.
468. Tõnu Arvisto M40 Pikk dist.
469. Tõnu Asandi M-Põhiklass Pikk dist.
470. Tõnu Vainküla M40 Pikk dist.
471. Tiia Riis N35+ Lühike dist.
472. Tiit Meidla M-Põhiklass Pikk dist.
473. Tiit Plakk Mehed Lühike dist.
474. Tim Jürgen Zaletajev Lapsed 500 m
475. Timo Vares M-Põhiklass Pikk dist.
476. Tobias Nirgi Lapsed 500 m
477. Toivo Saue M60 Pikk dist.
478. Toomas Elling M-Põhiklass Pikk dist.
479. Toomas Kooskora M50 Pikk dist.
480. Toomas Männasoo M-Põhiklass Pikk dist.
481. Toomas Papstel M-Põhiklass Pikk dist.
482. Toomas Teesaar M-Põhiklass Pikk dist.
483. Toomas Tomson M40 Pikk dist.
484. Toomas Veidemann M40 Pikk dist.
485. Toomas Voog Mehed Lühike dist.
486. Toomas Zaletajev M-Põhiklass Pikk dist.
487. Uku Kruusamägi M18 Pikk dist.
488. Uno Kaseväli M60 Pikk dist.
489. Uno Markson M50 Pikk dist.
490. Urmas Gerndorf Mehed Lühike dist.
491. Urmas Kallas M50 Pikk dist.
492. Urmas Kubja M40 Pikk dist.
493. Urmas Sulaoja M40 Pikk dist.
494. Urmas Teeorg M40 Pikk dist.
495. Urmo Keskküla M-Põhiklass Pikk dist.
496. Urmo Kiitam M-Põhiklass Pikk dist.
497. Valdo Puna Mehed Lühike dist.
498. Valeri Homin M-Põhiklass Pikk dist.
499. Valeri Tiigiste Mehed Lühike dist.
500. Veiko Busch M-Põhiklass Pikk dist.
501. Vello Einland M50 Pikk dist.
502. Vello Voolaid Mehed Lühike dist.
503. Viktor Kütt Mehed Lühike dist.
504. Villem Tõnisberg M-Põhiklass Pikk dist.
505. Virgo Kilm M-Põhiklass Pikk dist.
506. Virve Palu N35+ Lühike dist.

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Mati., , 21.02.2011 08:48
Priit räägib õiget juttu,40 ja60 kokku panna see on ikka liig.
jaak mae, , 15.02.2011 17:36
vaba jälle?
Priit P., priit.puidak@tttk.ee, 09.02.2011 10:50
Oleks tore, kui korraldajad leiaksid võimaluse juurde teha veel mõned vanuserühmad. Näiteks M60 ja M70. Põhimõtteliselt võiks seda teha ka naiste osa. Kindlasti laiendaks see osavõtjate ringi ning suurendaks ühtlasi ka vanemate inimeste huvitatust toredast üritusest osavõtuks. Tasuks mõelda!
SPORTINFO, , 05.02.2011 16:18
Maraton toimub 12.03.2011. Viga likvideeritud. Aitäh tähelepanelikule lugejale. SPORTINFO.
osavõtja, sirle002@hot.ee, 05.02.2011 15:03
Millal maraton sis toimub`? Teksti alguses on 12märts, juhendis 13märts.
To: andrus veerpalu, , 04.02.2011 12:37
Juhendi järgi jah.
andrus veerpalu, , 24.01.2011 19:33
kas jälle vaba?


Kõige populaarsemad
Salomon Kolmiküritus 2011
At Sport
Salomon
Hasart MNK 09
Arctic 09
Leibur
Valio_r
Felix
Bornsport
Gutta
Laima
EOK
Kanal2
Sky +
Valgehobusemäe
Albu vald
Kirde KRK
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE