estenglv
WAP version
Login form
301 Moved Permanently Date: Fri, 20 Apr 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
39. Jooks ümber Ülemiste järve
Aeg 27.08.2011
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Korraldaja Stamina Spordiklubi
print
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
multisport, , 30.08.2011 16:40
Ära kadus ettepanek 2. Vanematega rajale minejad oleks sõltumata vanusest omas stardis. Lastevedu, naisekandmine, kelgukross jne. oleks seega eraldi teistest rahvasportidest.
multisport, , 30.08.2011 16:35
See lastejooksude jama on üks traditsioonilisemaid. Oma 3 jõnglase kõrvalt olen seda ise aastaid näinud. Eriti aga viimasel paaril aastal. Tartu Maratoni lasteüritustel (mass ju suurem!) on eriti tragikoomiline. Käisin oma 2 aastase jõnglasega enne TM paar kuud suusatamist õppimas, sai väikemees juba asja käppa- võisin julgelt lubada ta oma 300m starti. Kui pauk käis siis pani see paksu p...ga emmede-isside kari küll kelke vedades küll lapsi lükades minema. Kui 2-aastane sõitma sai siis oli rada kadunud. Õnneks mataks ilusti ja ausalt on 15 minutiga raja läbi ja oli õnnelik kui anti medal ja mõmmi kallistus jne. Jäi mõnus elamus ja nüüd valmistub usinalt ammu järgnevateks startideks. Aga seda spordiüritust vaadates oleks küll ettepanek. 1. Lastejoosule/rattasõidule/suusatamisele lastakse rajale vaid laps. jal Muidu ei taha enam varsti TM Rattamaratoni lastesõidule mõeldagi. Asjalikumad 3-aastased kes üritavad juba 2 rattalisega sõita ilmselt trambitakse 300 PaksuP..se poolt mutta.
skiwaffe, , 30.08.2011 16:19
Usun samuti, et 2 joogipunkti sellisele distantsile on täiesti piisav. Janu tõttu distantsil ära nõrkemise põhjus pole mitte joogipunktide arv, vaid pigem see, et küllap neis punktides siis ei joodud (piisavalt). Sellist "lastesporti", kus vanemad lohistavad või lükkavad oma võsukesi, ei taha aga kuskil näha. Saage ennekõike ise täiskasvanuks! Lapsed õpivad kõige rohkem läbi eeskuju ja just vanemad peaks eeskätt seda pakkuma. Ei saa "lohistajate" mõttemaalimast aru: kas te tahate, et teie laps hakkaks jooksmist, ja üldse sportimist, vihkama?
A., , 29.08.2011 22:22
Lõpuprotokollis kuulub N50 3.koht mehele
playkas, , 29.08.2011 15:51
nagu ei näe nii lühikese jooksu puhul (alla tunni jooksjate puhul) üldse joogipunktidel mõtet - 2kohta on lausa super. ise ei kasutanud kummagi teenuseid aeglasematele peaks 2st küll ja küll olema - ega sinna jooma mindud vaid jooksma. juua võib ka pubis
m, , 29.08.2011 12:59
Lastejooksust: Niipalju kättpidi veetavaid, kui Ülemistes pole mujal näinudki. Palju seal tüdrukute esimeses vr-s ausalt jooksjaid oli? 25%? ma saan aru, et kui laps kukub, siis muidugi ema läheb appi, aga algusest peale lohistada... ei tea. Nende suhtes, kes ise hakkama saavad ebaaus mu meelest. Eriti, kui sellised jooksjad tulevad esikolmikusse. Pooldan seda, et lapsed jookseks ise. Kui on veel liiga pisike, et ise hakkama saada, siis ei pea ju. Küll jõuab, kui vanust veidi enam. Üldiselt: Üks lisajoogipunkt poleks sellise ilmaga vast paha teinud, muidu hästi korraldatud jooks. Aitäh!
Ajavõtt, , 29.08.2011 09:21
Kas ajavõtt läks käima stardist või stardikoridori lõpus olevast ajavõtu matist? Eelmisel aastal võeti personaalne stardiaeg. Nüüd protokolli vaadates tundub, et personaalset stardiaega ei võetud. Need kellega koos üle finišhijoone tulin, olid ka protokollis minu kõrval.
p, , 28.08.2011 19:25
Toetan eelmist ettepanekut. Kohati on sellist vägisi tirimist ja nutvaid lapsi veider vaadata. Kahju kui vanemad realiseerivad oma ambitsioone väiksemate peal
Ruts, , 27.08.2011 20:08
Esimeses lastejooksus oli uskumatult palju "toredaid" vanemaid, kes lausa lohistasid oma lapsi, kes ise joosta ei jaksanud. Mõni lausa nuttis seetõttu. Päris tobe või mis?! Kogu kuni 4 aastaste tüdrukute esikolmik ei jooksnud ausalt. Vanemaid võiks lastejooksude stardikoridori ja rajale mitte lubada.
X, , 27.08.2011 20:07
Ei seganud keegi kedagi. Esmakordselt oldi viisakad nii kitsal teel kui autoparklas. Eestlased ei olegi nii aeglased õppijad Tahaks nüüd loota, et talvel suusamaratonidel ka viisakad oldaks. Siis oleks juba 5+. Nii kuuma ilmaga peaks äkki ikkagi joogipunkte lisa tegema.Minul oli jook kaasas ja kõik ok aga nii mõnigi inimene kurtis janu ja nii mõnigi kukkus kokku...


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE