estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratonilt saab kutse tantsupeole 09.09.2011 (1)
Tänavuse Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja viimasele etapile Viljandis on oodata ligi paar tuhat ratturit, kelle seas on nii pikale kui lühikesele maratonile startijad ning väikesed ...
Mulgi Rattamaraton - 60 km
Mulgi Rattamaraton - 35 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 17 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Mulgi Rattamaraton (EEC 2011 8.etapp)
Aeg 10.09.2011
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 60 km 12:00
Poolmaraton 35 km 13:20
Lastesõidud 12:10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Veiko Smidt, +372 510 7516, www.rattaklubi.ee
• PROGRAMM • KOHALE SAABUMINE
print
JUHEND
Aeg: laupäev, 10.september 2011.a.
Start ja finiš: Viljandi linnastaadion (Viljandi järve ääres).
Põhisõit 60 km, start kell 12.00
Poolmaraton 35 km, start kell 13.20
Maratonile ja poolmaratonile registreerimine toimub vastavalt EEC 2011 juhendile.
...
Edasi ››
RAJAKIRJELDUS
print
Maratoni (60 km) kirjeldus
Maratoni esimesel kilomeetril tuleb rassida üles raja kõige kõrgemast ja pikemast tõusust Tartu tänaval. Linnaringi teises pooles on munakivisillutisega tänavad, nende hulgas ka Pika tänava laskumine. Peale 2 km läbimist asendub asfalteeritud linnatänav ...
1 
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
veiko, , 12.09.2011 22:06
Mulgi Rattamaratonil läksid päris mitu asja omapäi hulkuma, aga enne kõige kaduva teele sattumist õnnestus korraldajatel üles korjata järgmised asjad: Alpina kiivri nokk, Oakley prillid, käekell, pangakaart R.Raspeli nimele ja vihmavari. Asjad ootavad oma õiget omanikku kaupluses Klubisport (Viljandi, Vaksali 8a, tel 6466 466)
veiko, , 12.09.2011 21:58
Viimaseid kommentaare lugedes tundub, et filosofeerimist jagub siin terveks talveks. Ja otse loomulikult supi teemadel Korraldajate poolelt võin öelda, et igale lapsele anti kaasa lisaks medalile väike kotike, kus sees kohuke+saiake+limonaad. Arusaadav, et kulbitäis suppi ei ole kõvaks kõhutäieks äsja maratoni lõpetanud mehele ja saiake ei täida terveks päevaks lapse kõhtu. See on pigem väike vahepala ja aitab üle elada aja, mis kulub koduse õhtusöögini jõudmiseks. Tegelikult saab üleskerkinud küsimustele vastuse, lugedes lastesõidu juhendit. Ja siis mõelda, et miks ühed inimesed on võtnud endale vaevaks teha midagi laste heaks, miks nad teevad seda tasuta ja miks nad püüavad seda teha paremini kui eelnevalt omavahel kokku leppinud on...
Tõnis re. Fini?ijärgse toitlustuse kor, , 12.09.2011 21:55
Sõitsime kolmekesi, kaks poolmaratoni, üks maratoni ja üks lastesõite kõik kaheksa etappi, suuremal osadel etappidel ei käinud keegi meist kolmest söömas,(mulgis kohe kindlasti mitte) lihtsalt ei ole isu peale pingutust, arvan et oli teisigi kes ei söönud, no oleks tahtnud näha ,kuidas seitsme aastane järjekorrast ära aetakse. Seekord ei üritanud minu laps sööma minna, kuid kuhu pandi meie kolme osaleja supp, kui lastele ka ei antud? See on küll välja mõeldud vabandus.
Talongiaeg On Tagasi, , 12.09.2011 21:47
miks suppi ei jätku kõigile? uuest hooajast paluks kõikidele SÕITJATELE, KAASA ARVATUD LAPSED stardi stafi ümbriku toppida ka toidutalong, siis ei tohiks ju muidusüüjaid olla. mõte?
toitlustamisest, , 12.09.2011 21:06
Olen osalenud kõikidel selle aasta etappidel ( koos lastega 6 etapil) ja varem pole sellise probleemiga kokku puutunud v.a. Tallinna etapil (Kõrvemaal) , kus suppi lihtsalt ei jätkunud. Oli üllatus küll pärs suur , kui finisisse jõutsin ja lapsed väitsid , et neid oli lihtsalt köögist ära saadetud . Ei tulegi nagu selle peale , et kui seitsmel esimesel etapil toitlustatakse lapsi ja kaheksndal mitte ?? Oleksin sellist infot varem teadnud võinuks lastele raha jätta , oleksid nad kasvõi kohalikust müügikohast endale midagi leidnud. Isiklikult ma küll ei kujuta ette kuidas on võimalik peale võistlust koos oma lastega ühe laua taga istuda , ise süüa aga lastele öelda et pole ettenähtud. Tundub väga alandamise moodi laste suhtes. Mina isiklikult küll ei taha lastele kogu toiduvaru kodust kaasa vedada .Kui organisaatoritele laste toitlustamine nii suur kulu , siis võimaldage kasvõi seda eritasu eest teha . Muidu on üritus väga ok ja suur tänu organiseeriatele.
to mida hullu, , 12.09.2011 20:54
laps tahab kuuluda nende onude-tädidega ühte seltskonda. Nemad sõitsid, tema sõitis. Ja aetakse ära. Jõhkralt piinlik lugu tegelikult. Kui sellest 50c kahju on, kirjutage HMN taotlusesse lisarida sisse. Ehk õnnestub toetusejagajatele selgitada, miks see vajalik on. 8 etapi kohta räägime vist nii 400 eurost? Või on supitootja kah nõus sponsoriks olema? Seejuures pean ütlema, et minu laps sai supi Viljandis, keegi nägusid ei teinud, mulle tegi meelehärmi hoopis miskit muud. Laste sõidul oli maakeldri katusel tähistamata potentsiaalselt ohtlik auk, samuti üks liiklusmärgi tagakülg-serv. Võinuks kive vmt täis visata ja märgistada. Õnneks vist vahejuhtumeid ei olnud.
mida hullu, , 12.09.2011 19:41
ei olnud tellitud, ma täitsa ise kirjutasin. Kui ma võatn lapsed kaasa päevaks võistlustele siis on supp kõigeväiksem mure. vahetusriided, pisematele mähkmed, oma lemmikmahlad, kohukesed, kamapallid särgid-värgid, jne, jne. ma peaks olema püstisegane, kui loodan ainult korraldaja supiköögile laste toitmisel.
to toitlustuse korraldaja, , 12.09.2011 17:50
kõik eelmised Elioni etappide korraldajad ei ajanud lapsi supi järjekorrast ära ja ei olnud probleeme, teie ajasite.Nii, et teie eelnev jutt on suur vabanduse välja mõtlemine. P.S. kell 16:49 tehtud komm on minu meelest korraldajate poolt tellitud. Ükski isa ei ole selle tekstiga nõus.Ka lapsed on osalejad.Tegemist on siiski pere üritusega kus lapsed ka võistlevad nii et lastel on samad õigused mis suurtel.Kui ei siis ärge üldse lastele tehke sest lapsi alavääristada ei ole õige.
erki orav, erkiorav@gmail.com, 12.09.2011 17:48
Hea mees,kes sa laenasid mulle oma tagajooksu 20km enne lõppu, ma ei mäleta sinu numbrit enam. Võta ühendust. erkiorav@gmail.com
To Lapsevanem, , 12.09.2011 17:42
Arvatavasti pankrott!!! Lapsele ei olnud taskukohane süüa osta, jätke see jama ükskord olla. ratas+osalus+hooldused+küttekulud.Ma arvan,et söök selle kõrval köömes. Igatahes peks olema iseenesest mõistetav tulles mingile üritusele millele kulub osaliselt terve päev, mingi snäkk kaasa,kui tõesti kitsas käes, Hale tõesti,kui tehakse midagi, või ei tehta on alati vingurid kohal. Jääge palun koju, üritusest peaks nagu jääma positiivne laeng.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE