estenglv
WAP version
Login form
Results 2007
301 Moved Permanently Date: Tue, 18 Feb 2020 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Püha Loomaaia 10. Veteranide Velotuur (29.6-1.7.2007)
Time 29.06.2007
Place Pärnu EST
Type Cycling
Distance I etapp 29.06. proloog 5,1 km 19:00
II etapp 30.06, grupisõit 65,3 km 14:00
III etapp 01.07, grupisõit 33 km 14:00
Organizer MTÜ Klubi Püha Loomaaed Niidu 17 Pärnu 80010, Andres Sepp Tel. +372 503 7663
Tulemused 2007 (Excel)
print
RULES
Püha Loomaaia 10.Veteranide Velotuur 2007
Juhend
1. Korraldus
Pärnu Spordi Meelelahutuse ja Meeleheite Klubil "Püha Loomaaed" on nüüd juba traditsiooniliselt ja iga-aastaselt hea meel kokku kutsuda kõik oma armastatud ja vihatud sõbrad ja konkurendid. Eesmärk on ...
More ››
ROUTE DESCRIPTION
print
II etapp 30. juuni 2007. Start kell 14:00 Pärnus vibustaadioni eest Pärnu-Paide maanteel.
Stardist Tori sillani 9 km, Tori 25 km-l, Paide maantee 30 km-l, Tootsi rist 32 km-l, kruusalõigu algus 35 km (kruusa kokku 4 km), kruusalõigu lõpp 39 km-l, Paide mnt 47 km, finish 65,3 km 
1 
PARTICIPATION FEE
Stardimaksud eelregistreerimisega kuni 27.06.2007 kell 15:00-ni:
Vanuseklassid M-30 kuni M-55 200 EEK
Vanuseklassid M-60 ja vanemad 100 EEK
Täiendav registreerimine kuni 28.06.2007 kell 17:00-ni:
Kõik vanuseklassid 300 EEK
Kohapeal registreerides (NB! 30.06 ...
More ››
REGISTRATION AND PAYMENT FEE
Registreerimine Sportinfos on lõppenud! Täiendavalt saab registreerida veel stardipaigas 29.06 kell 17.00-18.00!
Eelregistreerimine toimub kuni 27.06.2007 kell 15:00-ni aadressil www.sportinfo.ee
või
EJLi ametlikul võistlustele ülesandmisvormil (E-post: ja koopia )
More ››
REGISTRATED
Registrations total: 42 Main Race: 41 Men: 42  Teams competition: 5 
  Name Team Age group Distance
1. Andre Kull CC Rota Mobilis M-30 (1973-77) Main Race
2. Neeme Jõgi CFC-Ruutmeeter M-40 (1963-67) Main Race
3. Priit Laansalu CITYMARK M-35 (1968-72) Main Race
4. Rein Irik COSMOS M-45 (1958-62) Main Race
5. Kaido Kampus Extreme Sport M-35 (1968-72) Main Race
6. Innar Aas M-35 (1968-72) Main Race
7. Marek Armulik M-30 (1973-77) Main Race
8. Vello Reinik M-35 (1968-72) Main Race
More ››
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS