estenglv
WAP version
Login form
RSS
Austa alistas lõpuspurdis Maasikmetsa ja Loo 15.06.2009 (0)
Kuuendat korda Pannjärvel toimunud Alutaguse rattakrossi võitis nagu 2006. aastalgi Caspar Austa. Kolme 17,1 kilomeetrise ringi lõpus alistas Caspar Austa M40 klassi kiireima Alges Maasikmetsa. ...
Põhisõit 51,7 km
Pannjärve Tervisekeskus asub Jõhvist 15 km kaugusel Kurtna Maastikukaitse alal.
Tallinna poolt tulijad peavad sõitma läbi Jõhvi linna (üle silla ) ja pöörama vasakule Vasknarva poole, sealt u. 10 km pärast suunavad teeviidad Pannjärve Tervisekeskusesse (4 km).
Tartu poolt ...
Vairāk >>
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Feb 2020 03:00:08 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
VI Alutaguse MTB
Laiks 14.06.2009
Vieta Pannjärve EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Põhisõit 45 km (3x15km) kell 12:00
Noortesõit, lastesõit, tillusõit
Organizētājs Jõhvi Jalgrattaklubi MTÜ, Peep Kivil, Tel.+372 529 0591, www.jrk.ee 
LASTESÕITUDE TULEMUSED
print
NOTEIKUMI
VI Alutaguse MTB-Pannjärvel
Juhend
1. Toimumise koht ja aeg
VI Alutaguse MTB toimub 14.06.2009 kell 12.00, stardiga Pannjärve Tervisekeskuses.
2. Korraldajad
Peakorraldajaks on Jõhvi Jalgrattaklubi MTÜ
3. Jalgrataste klassid
Jalgratastek ...
Vairāk >>
REĢISTRĀCIJA UN DALĪBAS MAKSA
Võistlejate registreerimine ja stardimaksud
Registreerida saab internetis www.sportinfo.ee või telefonil 5290591 Peep Kivil.
Eelregistreerimine toimub kuni 10.06.2009 (väljaarvatud laste- ja tillusõit, mille registreerimine toimub kohapeal).
Registreerimine ...
Vairāk >>
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
Registrations total: 48 Galv.dist.: 48 Vīrieti: 44 Sievieti: 4  
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Deniss Kondajev SK Energia Mehed Galv.dist.
2. Mehis Leigri AS Katus/Hawaii Express Rakvere Mehed Galv.dist.
3. Grigori Gorlovits Äkke suusaklubi M16 Galv.dist.
4. Andreas Astok DeLaval M14 Galv.dist.
5. Mehis Astok DeLaval Mehed Galv.dist.
6. Aivar Pärnamets M40 Galv.dist.
7. Aleks Gorkunov M14 Galv.dist.
8. Aleksandr Hlobõstin M14 Galv.dist.
9. Andrei Iljin Mehed Galv.dist.
10. Andrei Skrebnev Mehed Galv.dist.
Vairāk >>
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI