estenglv
WAP version
Login form
RSS
9. Elva Rattamaratoni võitis Erki Pütsep 25.07.2009 (0)
Eesti suurima rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup viienda etapi 9. Elva Rattamaratoni võitis Erki Pütsep. Bourgas rattaklubi esindanud Pütsep läbis 68,5 km pikkuse maratonidistantsi ajaga ...
25. juulil toimub Elva 9. Rattamaraton 15.07.2009 (0)
25. juunil toimub Elion Cup rattamaratonide sarja kuuluv Elva 9. Rattamaraton. Registreerinud on ligi 1200 jalgrattasõpra.
Elva 68 km
Elva 31 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9th Elva Cycling Marathon (EEC 2009)
Time 25.07.2009
Place Elva EST
Type Cycling
Distance Maraton 66 km 12:00
Poolmaraton 31 km 12:15
Lastesõidud
Organizer Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
EEC RESULTS CHILDREN RACES LINNAPEA CUP
print
RULES
ELION ESTONIAN CUP 2009
ESTONIAN CYCLING MARATHON SERIES
Racing Regulations
1. Competition
1.1. Elion Estonian Cup (EEC) is series of cycling marathons in Estonia.
1.2. EEC events will be held in compliance to the EEC Racing Regulations, the competition ...
More ››
ROUTE DESCRIPTION
print
1 
REGISTRATION AND PAYMENT FEE
Registration and Fees
5.1. Registration for the EEC 2009 Cycling Series begins on March 1, 2009.
5.2. Riders may register for the EEC events (expect for registration on the spot) only in the Internet, on Sportinfo home page:
5.3. The entry fee includes: a marked racing ...
More ››
REGISTRATED
Registrations total: 1537 Marathon: 1155 Half-Marathon: 381 Men: 1322 Women: 215 Teams competition: 98 
  Name Team Age group Distance
1. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM M Main Class Marathon
2. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Marathon
3. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM M Main Class Marathon
4. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Main Class Marathon
5. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere W23 Marathon
6. Aare Pärila M Main Class Half-Marathon
7. Aare Piire M Main Class Marathon
8. Aare Puusepp M Main Class Marathon
9. Aigar Terasmaa M Main Class Marathon
10. Aiko Klaos M Main Class Half-Marathon
More ››
STARTING LIST
  Name Nr Team/
City
Parim koht Points
1. Austa Caspar 1 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 0 (0) 0
2. Kirsipuu Jaan 2 CFC 0 (0) 0
3. Oras Allan 3 Rietumu Banka-Riga 0 (0) 0
4. Maasikmets Alges 4 Extreme Sport 0 (0) 0
5. Selder Taavi 5 Rietumu Banka-Riga 0 (0) 0
More ››
Elva RM 09 plak
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEDIA PARTNERS
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS