WAP version
Login form
RSS
Viljandi järvejooksul ligi 3100 registreerijat 28.04.2009 (0)
80. Suurjooksule ümber Viljandi järve on registreerunud 3087 osalejat. Eile südaööl lõppenud registreerimisandmed näitavad, et 12 km jooksule on ennast kirja pannud 2619 jooksjat, startijaid ...
Viljandi Järvejooks on murdmas osavõtjate rekordit 25.04.2009 (0)
Registreerimine 1. mail aset leidvale Eesti vanimale traditsioonilisele spordivõistlusele, Suurjooksule ümber Viljandi järve, on olnud agaram kui mullu: tänase seisuga on registreerijate ...
Suursündmusteni Viljandis on jäänud loetud päevad! 20.04.2009 (3)
80. Suurjooks ümber Viljandi järve 14.04.2009 (4)
12 km
Kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Thu, 14 Dec 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

JUHEND
80. SUURJOOKS ÜMBER VILJANDI JÄRVE 2009.a.
JUHEND
1. SUURJOOKS ÜMBER VILJANDI JÄRVE on vanim Eestis korraldatav traditsiooniline jooksuüritus, mis sai alguse 1928.a. Jooks kuulub Eesti Järvejooksude Sarja ja on nimetatud sarja 1. osavõistluseks
2. 80. Suurjooksu ...
Edasi ››
RAJAKIRJELDUS
print
Ümber järve joostakse vabalt valitud rajal, millel on kaks kontrollpunkti Viljandi järve otstes - Orika ja Viiratsi sillal. Raja pikkus on ligikaudu 12 km. Trassil on kaks joogipunkti (JP).
1
REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU
Registreerimine 80. Ümber Viljandi järve Suurjooksule algab 02. märtsil 2009.a. Osavõtjate registreerimine interneti vahendusel Sportinfo koduleheküljel: kuni 27. aprilli kella 24-ni. ja sekretariaadis Viljandimaa Spordiliidus, Vaksali tn 4, Viljandis kella 16-ni.
28-30. aprillil saabr ...
Edasi ››
REGISTREERITUD
Kokku registreerunud: 3087 12 km: 2619 Kepikõnd: 468 Mehi: 1973 Naisi: 1114 Võistkondade arvestus: 66