estenglv
WAP version
Login form
IV etapp - Mehed Eliit
IV etapp - EJL Seeniorid
IV etapp - Seenior 0
IV etapp - Seenior 1
IV etapp - Seenior 2
IV etapp - Naised, N18
IV etapp - M18
IV etapp - M16
IV etapp - M14, N16
IV etapp - M12, N14
IV etapp - M10, N12
IV etapp - M8, N10
IV etapp - M6, N6, N8
301 Moved Permanently Date: Mon, 16 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Hansapanga Noorte Mägirattasari IV etapp
Aeg 12.07.2008
Koht Mäetaguse EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Vastavalt võistlusklassile
Korraldaja KJK, Jaanus Prükkel, Tel: +372 503 1960, rattapood@solo.ee  
KOONDTABEL
print
JUHEND
HANSAPANGA NOORTE MÄGIRATTASARI 2008
Jalgratturite mägirattakross
1. Korraldus 
Hansapanga Noorte Mägirattasarja korraldab Eesti Spordiselts Kalev Jalgrattakool. Võistlused on 7 etapilised, üldkokkuvõttes läheb arvesse 6 etappi. Etapid:
1. etapp: 10.05.08 ...
Edasi ››
REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU
Eelregistreerimine toimub internetis aadressil kuni võistlusele eelneva neljapäeva kella 24.00. Kohapeal toimub registreerimine võistluse päeval alates kella 10.30. Registreerimine lõpeb 15 minutit enne võistlusklassi starti.
Stardimaksud
Kõikidel etappidel on stardimaksud ...
Edasi ››
REGISTREERITUD
Kokku registreerunud: 12 Põhisõit: 12 Mehi: 10 Naisi: 2  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Taavi Selder Alexela Rademar Agency Team M-Eliit Põhisõit
2. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club M-Eliit Põhisõit
3. Raivo Laanemets Bosch Sen 1 Põhisõit
4. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis Sen 0 Põhisõit
5. Aimur Uuk Hawaii Express Sen 1 Põhisõit
6. Tõnu Põldma Sen 0 Põhisõit
Edasi ››
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Tuuli, , 12.07.2008 23:59
Tulemused M 18 koht nr eesnimi nimi punktid 1 24 Ivar Vaab 200 2 23 Martti Välk 160 3 26/33 David Randoja 130 4 34 Martin Kukrus 110 5 32 Ott Allan Mahlapuu 100
, , 12.07.2008 23:58
Tulemused Mehed Eliit koht nr eesnimi nimi punktid 1 50 Taavi Selder 200 2 55 Tauri Selder 160 3 52 Siim Holtsmann 130 4 67 Urmo Kiitam 110 5 61 Rainer Vaitmaa 100 katkestas 51/65 Kristjan Koppel 0 katkestas 66 Riivo Schumann 0
, , 12.07.2008 23:58
Tulemused EJL litsentsiga seeniorid koht nr eesnimi nimi punktid 1 103 Lasse Nõlvik 200 2 101 Magnus Krusemann 160 3 102 Juri Molev 130 4 152/118 Rego Tohvrel 110 5 119 Ermo Rae 100
, , 12.07.2008 23:57
Tulemused M16 koht nr eesnimi nimi punktid 1 73 Sten Sarv 150 2 83/87 Karl Juudas 135 3 70 Siim Jalakas 120 4 79/82 Krister Raudsepp 115 5 57 Siim-Erik Alamaa 110 6 68 Martin Laas 107 7 81 Sergei Aida 104 8 54 Heinar Vaine 102 9 65/78 Kristjan Kelk 100 10 64 Madis Kolli 98 11 80 Rainer Kõnd 96 12 76/53 Villu Jõgi 94 13 77 Kermo Paju 92 14 85 Ivar Kiitam 90 15 67 Aavo-Patrick Pikkuus 88 16 89 Jens-Peeter Ribelus 86 17 60 Mihhail Smirnov 84 18 75/86 Gert Vuks 83 katkestas 58 Jörgen Reinol 0 katkestas 62/88 Georgi Nartov 0
, , 12.07.2008 23:57
Tulemused M14/ N16 koht nr eesnimi nimi punktid 1 131 Oskar Nisu 150 2 132 Aksel Nõmmela 135 3 101 Ahto Raba 120 4 119 Sander Sepa 115 5 103 Kevin Lippe 110 6 111/136 Ainar Elberg 107 7 104 Markus Mere 104 8 105 Renar Trummal 102 9 122/135 Triin Gede 100 10 124/130 Daisi Rist 98 11 127 Fredy Vaikmäe 96 12 108 Josten Vaidem 94 13 133 Selin Valk 92 14 110 Kaspar Tamm 90 15 109 Taivo Vaine 88 16 112 Kristel Koort 86 17 121 Franz Sammel 84 18 114 Vladimir Zaikin 83 19 129 Tom Kõrvas 82 20 128 Martin Põldoja 81 21 118 Silvia Lippe 80 22 117 Merike Praks 79 katkestas 134 Bogdan Fjodorov 0
, , 12.07.2008 23:56
Tulemused M12/ N14 koht nr eesnimi nimi punktid 1 119 Norman Vahtra 150 2 130 Mihkel Kalja 135 3 109 Kristjan Johanson 120 4 118 Sirje Lepik 115 5 107 Karl Treimuth 110 6 131 Peeter Pung 107 7 103 Mihkel Nurk 104 8 129/135 Oliver Kaldre 102 9 126 Jaanus Tasane 100 10 105 Arnold Merendi 98 11 134 Georg Kõivumägi 96 12 113 Martin Mägi 94 13 114 Richard Tamra 92 14 122 Marko Saatman 90 15 116/142 Jan Imre Reimo 88 16 123 Erik Reisenbuk 86 17 141 Kreete-Brunella Sepp 84 18 115 Oliver-Gerd Vald 83 19 140 Kristo Toome 82 katkestas 139 Maksim Agarkov 0
, , 12.07.2008 23:56
Tulemused M10/ N12 koht nr eesnimi nimi punktid 1 106 Marten Jõeäär 150 2 104/117 Laura Kuusemets 135 3 127 Reigo Roosimets 120 4 103 Kärolin Varblane 115 5 118 Jan-Erik Sarv 110 6 108 Kert Avarsalu 107 7 107 Pavel Zubarev 104 8 115 Steve Ree 102 9 101 Joosep Sankman 100 10 112 Tanel Saatman 98 11 126 Ingeri-Helena Kakko 96
, , 12.07.2008 23:55
Tulemused M8/ N10 koht nr eesnimi nimi punktid 1 30 Mait Makejev 150 2 32 Reelika Varblane 135 3 33 Kaireen Käen 120 4 31 Martin Holtsmann 115 5 43/46 Rait-Mattias Salvan 110 6 45 Vane Vähk 107 7 29 Henry Treimuth 104 8 37 Andre Kauk 102
, , 12.07.2008 23:55
Tulemused M6/ N6/ N8 koht nr eesnimi nimi punktid 1 61 Piret Pung 150 2 56 Mario Kivil 135
, , 12.07.2008 23:54
Tulemused Naised/ N18 koht nr eesnimi nimi punktid 1 33 Maris Nurm 150 2 35 Liisi Rist 135 3 34 Jaanika Kurgjärv 120 4 43 Marju Põder 115 5 41/44 Terje Mitt 110 katkestas 39 Eve Laas 0


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE