estenglv
WAP version
Login form
RSS
EMT Rullituuri Pärnu etapil võidutsesid välismaalased 03.07.2012 (0)
Laupäeval, 30. juunil toimunud Pärnu Rullimaratonil võtsid meeste maratoni üldarvestuses kaksikvõidu venezuelalased Julio Cesar Mirena Ortiz ajaga 01:11:56.11 ja Sebastian Paredes Tigreros ...
Pärnu - Rulluisumaraton
Pärnu - Rulluisumaraton naistestart
Pärnu - IIZI Skate
Pärnu - Suusarull
Pärnu - POP Lastesõit
Pärnu - Ratastoolisõit
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Sep 2017 02:00:05 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pärnu Rullimaraton (EMT Rullituur 3.etapp)
Time 30.06.2012
Place Pärnu EST
Type Rollerblading
Distance 11:00 PISIRULL 500 m
11:10 POP Lastesõit 1,5 km
11:15 Ratastoolisõit 1,5 km
12:00 Rulluisumaraton 42 km - 14 ringi
12:02 Rulluisumaratoni Naiste start 42km - 14 ringi
14:30 IIZI skate 15 km - 5 ringi
14:40 Suusarull 15 km - 5 ringi
Organizer Eesti Rulluisuliit, TopSport OÜ, Jaanus Ritson, Tel. +372 5551 2999, jaanus@topsport.ee  
• STARDINIMEKIRI • KOONDARVESTUS
print
RULES
EMT Rullituur 2012 - Pärnu Rullimaraton
Juhend
Pärnu Rullimaraton kuulub üle-eestilise rulluisutamise ja rullsuusatamise sarja EMT Rullituur 2012 ja on sarja kolmandaks etapiks!

1. Pärnu Rullimaratoni eesmärgiks on rulluisutamise, rullsuusatamise ja ...
More ››
REGISTRATION AND PAYMENT FEE
Registreerimine ja osavõtutasud
Eelregistreerimine toimub internetis koduleheküljel ja võistluspäeval kohapeal sekretariaadi telgis.
Soodustused ja ümberregistreerimine:
* IIZI Skate distantsil 50% soodustus koolinoortele kes on 1993.a ja hiljem sündinud
* 50%s ...
More ››
REGISTRATED
Registrations total: 438 Maraton- üldarvestus: 153 Maraton- naistestart: 24 Pisirull: 29 POP Lastesõit: 52 IIZI Skate: 138 Suusarull: 20 Men: 273 Women: 165 Teams competition: 19 
  Name Team Age group Distance
1. Kaupo Koplus A2K Sport M50 Maraton- üldarvestus
2. Vello Teder Aave Transport Mehed Suusarull
3. Jako Tempel ABB Spordiklubi M-põhiklass Maraton- üldarvestus
4. Maiken Haarde ABB Spordiklubi N-Põhiklass Maraton- naistestart
5. Madli Tõitoja Abec N-Põhiklass Maraton- naistestart
6. Ahti Oks M-Põhiklass Maraton- üldarvestus
7. Alar Ivanov Mehed IIZI Skate
8. Aleksander Märdimäe Mehed IIZI Skate
9. Aleksander Tilba M50 Maraton- üldarvestus
10. Aleksander Tishtshenkov Mehed Suusarull
More ››
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Rullituur12_r1
EMT_11
Tallink
Saku
Ramirent
ABCMotors_11
ROLLERBALDE
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS