estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratonilt saab kutse tantsupeole 09.09.2011 (1)
Tänavuse Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja viimasele etapile Viljandis on oodata ligi paar tuhat ratturit, kelle seas on nii pikale kui lühikesele maratonile startijad ning väikesed ...
Mulgi Rattamaraton - 60 km
Mulgi Rattamaraton - 35 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 22 Feb 2020 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Mulgi Rattamaraton (EEC 2011 8.etapp)
Aeg 10.09.2011
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 60 km 12:00
Poolmaraton 35 km 13:20
Lastesõidud 12:10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Veiko Smidt, +372 510 7516, www.rattaklubi.ee
• PROGRAMM • KOHALE SAABUMINE
print
JUHEND
Aeg: laupäev, 10.september 2011.a.
Start ja finiš: Viljandi linnastaadion (Viljandi järve ääres).
Põhisõit 60 km, start kell 12.00
Poolmaraton 35 km, start kell 13.20
Maratonile ja poolmaratonile registreerimine toimub vastavalt EEC 2011 juhendile.
...
Edasi ››
RAJAKIRJELDUS
print
Maratoni (60 km) kirjeldus
Maratoni esimesel kilomeetril tuleb rassida üles raja kõige kõrgemast ja pikemast tõusust Tartu tänaval. Linnaringi teises pooles on munakivisillutisega tänavad, nende hulgas ka Pika tänava laskumine. Peale 2 km läbimist asendub asfalteeritud linnatänav ...
1 
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
suppitirin, , 13.09.2011 16:58
Kõik jahuvad supist aga keegi pole veel maininud leiba. Või mis leib, pigem nagu sai, hele ja peenike oli teine.
rattur, , 13.09.2011 16:57
Tasuta saab suppi jõulude aegu Kaarli kirikus ja ma arvan, et pärast saab tasuta sauna ka. Ma loodan, et riik sarja toetades "sihtotstarbeliselt" ei toeta supikeetmist.Tegeld, praegu käib uue riigieelarve tegemine, tuleks teha ettepanek suurendada elioni sarja supi eelarvet.
kaasaelaja, astrid@on24.ee, 13.09.2011 16:53
Vägisi tuleb meelde üks vana multikas: padi on kõva ja tekk torgib... Tunnen kaasa kõigile, kes näevad elu vaid mustades värvides. Aga laske teistel elust rõõmu tunda ja ärge rikkuge seda oma hädaldamisega. Valiku oma ettevõtmiste osas teeb iga inimene ise. Jätkuvalt: edu tegijatele, seda nii korraldajatele kui osavõtjatele!
kaasaelajale, , 13.09.2011 16:15
On väga suur vahe, kas tegemist on kohaliku inimese või selle kilomeetrikese pärast 2+2 tundi maha sõitnud ning rajalt vanemaid ootava lapsega. Ei saa salata, et asjalikumat üritust lastele Viljandis iga päev ei toimu. Kuid seda enam tuleb arvestada nendega, kes tulevad kaugemalt. Ei ole mõtet arutada, et lapsed peaks kohapeal süüa ostma (no, polnud seal midagi kõhusõbralikku osta kah - laadavärk). oluline on ühine tegutsemine ning kaugelt tulijatele formaat erinev - vanaema ei oota naabermajas pannkookide ja mulgipudruga. Suur vahe, kas perekeskne spordiüritus või mitte. Muuseas riik toetab sarja. Toetaks vast ka mõnesaja euro võrra enam kui vastavalt küsida. Lihtsalt Viljandis oli osalt latt maas, supilugu oli lame! (samas sõidurada oli OK ning osalejaid palju).
to rattur, , 13.09.2011 16:04
küll oleks korraldajatel hea, kui kõik nii vähenõudlikud ja oleksid.
kaasaelaja, astrid@on24.ee, 13.09.2011 15:39
Kiidan korraldajate tööd lastevõistluse korraldamisel! Kõik sujus nagu kellavärk. Soovitus korraldajatele: ärge pange tähele neid nn "häälekas vähemus" hõikeid mingite pseudoprobleemide osas. Võimalus oli tulla lapsega toredat päeva veetma, seda nii mõned minutid rattarallit tehes kui ka niisama Viljandi järve mänguväljakul mängides. Loodetavasti ei hakka hädaldajate negatiivsed mõtted nende laste külge, et ei kasvaks järgmine põlvkond hädaldajaid. Edu tegijatele!
to rattur, , 13.09.2011 15:22
5+
rattur, , 13.09.2011 14:50
Loodan, et edaspidi "tasuta" suppi ei oleks.Võtke see kulu osalustasust maha.Kes suppi tahab, see ostku raha eest.Mina olen 11 etapi jooksul ühe supi võtnud ja sellegi delegeerisin naisele.Mõnele tundub see täiesti elu küsimus olema. Alates Rõugest hakkas mingi asja peale virin peale.Korrldajad annavad endast parima, aga mingi seltskond otsib ainult vigu-meepotis on tõrvatilk. Ise olen tänulik lõpukoridoris saadud pudeli vee eest, see on abimees.
Kokk, , 13.09.2011 12:35
Ei leidnud sobivat foorumit, seetõttu kirjutan siia. Plaanis on korraldada juba Oktoobris võistlus Viljandi Sügissupp. Üritaks võistluse saada ka Eesti Jalgrattaliidu kalendrisse, kuna sihtgrupp tundub õige! Väike risk on, et Oktoobris on ilmad juba jahedad ja supp võib tulla liiga kuum ja osalejad on pärast pahased. Aga kiirematele supikausi lõpetajatele on preemiaks plaanitud ka kindlasti viil leiba ja kui ühe India firmaga kaubale saab, siis võib-olla ka soe tee. Kindel on aga see et pärast saavad kõik survepesuriga ise nägu pesta. Kõik supisöömise lõpetajad saavad talongi alusel pärast ka rattaga lossimägedes ühe tiiru teha. Talonge on prinditud piisavalt, seega kõik, kes soovivad peaks oma rattatiiru ikka õhtuks tehtud saama, aga võib ka kohe peale supisöömist koju minna. PS. loodaks selle üritusega niipalju pappi kokku saada, et oma perel aasta lõpuni tasuta supp olemas oleks. (Eriti meeldib meie perele Salvesti hernesupp)
mina, , 13.09.2011 12:08
Minu arvates on ettepanek toidutalongide kohta väga hea. Samuti tunnen puudust võimalusest osta kaaslasele sama söök mida osalejatele pakutakse. Paraku Tallinlasena kulub enamustel etappidel käimiseks kokku 9h. Tore oleks ka kaaslasele pakkuda sooja suppi vahepalaks. Kaasa võetud snäkkidest jääb paraku väheseks ja paljudel osavõistlustel ei ole võimalust kusagilt süüa osta. Kahetsusega pean tunnistama, et ostuvõimaluse puudumise tõttu olen mõnel etapil ka kaaslasele supi toonud. Viljandi etapi korraldajatele tahaks öelda seda, et millegi pärast on alati Viljandis kõige pikem rattapesu järjekord. Tekib küsimus, kas oleks võimalik kaasata rohkem pesureid. Tundub, et nimi on EEC aga tegu on frantsiisiga mitte ühise sarjaga. Iga etapp näeb ja teeb midagi omamoodi. Muidu oli väga tore sõit.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE