estenglv
WAP version
Login form
Tallinna Rattamaraton - 58 km
Tallinna Rattamaraton - 28 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 28 Mar 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
14. Tallinna Rattamaraton (EEC 2011 4.etapp)
Aeg 10.07.2011
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
print
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
jahimees, , 14.07.2011 09:24
Ma loen neid elioni etappide arvustusi ja tundub et kõik on alati nii halvasti... Inimesed- kui startides on pidevalt üle 1500 inimese, kas siis on ikka halvasti? Ma arvan, et me oleme ise muutunud mugavaks ja tahame, et oleme kuningad, kui võistlustest osa võtame. Rajal jälgides sõidjaid on enamusel omad joogid, geelid, söögid kaasas. paljud ei keera TP-ese sissegi. Rattasõit on enamuse jaoks igapäeva rutiinist vabanemise koht. Enamus meist saab seal positiivse laengu ja mõnu tunde. Aga millegipärast tullakse peale igat etappi foorumi oma rutiinset argipäeva välja elama (nagu minagi praegu). 1500 inimese meelejärgi üritust ei oska keegi korralda. karvan läheb edasi- laus koerad hauguvad. Elavs näeme, rsk.!
Üks korraldaja, , 14.07.2011 08:29
Head kirjutajad, kui te arvate,et maratoni korraldamisega rikkaks saab, siis eksite. Kulud on ikka päris suured: trassi ette valmistamine-niitmine, sillad, tähistus jne; aedade ja telkide rent, TP ehitus ja korraldamine, ajavõtt, auhinnad, numbrite trükkimine, stardi-finiši ehitus, reklaam, raja julgestus (ca 40 inimest), abilised start-finiš(kiibi võtjad, koridoridesse laskjad, numbrite väljastajad jne.) med. teemistus, mootoratturid- ATV, helitehnika rent+kõneleja, toitlustamine, rattapesu, maaomanikele kompensatsioon jne. jne. Nii et korraldage üks maraton ja vaadake kuidas hakkama saate. Edu!
nannu, , 13.07.2011 21:02
ah ma ei saa aru. olen sõitnud juba aastaid ja aastaid ja kordagi pole, ei söögist, ega joogist ilma jäänud. mitte kui kordagi, mitte kui ühelgi etapil (ilmselt järgmisel jään . ja rajal on alati olnud nii üht, kui teist jooki. ausalt, ma ei mäleta kordagi, kui oleks ilma jäänud. ja alustasin ma samuti täiesti tagant otsast.
kulutaja, , 13.07.2011 18:26
Rajale minnes tundub,et mis kulusid seal siis ikkaon.Aga kahjuks on Eesti Vabariigis juba maa millel me sõidame maksu all.ee millel sõidame on ka raha eest. Kui tahad üritust korraldada tuleb ka selle eest maksta.Mudugi ka abilised ei ole nõus tasuta oma päeva alati raiskama. Ja veel auhinnad.Kuigi jah need tulevad enamuses sponsorlusena,aga mitte kõik siiski. Ja tegelikult kogu see sebimine,et igaühelt luba saada ka see nõuab kulutusi. Proovige Ise siin mõni üritus korraldada ja vaadake siis kui palju on tulu ja kulu ja kui omadega plussi jääte siis võite hakata Teisi kritiseerima.Igal juhul EDu Korraldajatele ja raudseid närve. Kriitika on alati vajalik ,et mis saaks paremini aga see vingumine tagamaid teadmata on tobe. Näiteks minul oleks ettepanek järgmiseks aastaks joogipunkti kohapealt,et lauad olid liiga järjest.Oleks võinud olla pikema vahega ,oleks olnud rohkem ruumi .Seekord jäädi üksteise taha toppama,aga viisakalt suheldes pääsesid vast kõik joogile ligi. Ka mina jäin algselt supist ilma,aga väikese ootamise järel ,sain ka kõhu täis.Väga raske on arvestada palju süüakse,eriti kui pole toidutalonge,mis oleks tunduvalt tüütum võistlejale.Samas arvan ,et paljudel siin vingujatel oli kaasas ka pereliikmeid ,kes vaatamata sellele ,et nad vaid kaasa elasid,ka oma kõhu täis said. Niisiis kallid sõbrad egas mullegi ei meeldi see kallis stardimaks,aga kui ikkagi kõik korralikult läbi mõelda siis selle raha eest sai ju ikkagi teenust ka.
mudakoger, , 13.07.2011 18:25
Niiet sellest moraal: kes ees see mees, järgmine kord vänta kiiremini, kui sitakott oled siis ei saagi suppi!
Mind, , 13.07.2011 16:39
täitsa huvitab, et kus on kirjas kuidas osalustasu kuludes kajastub. Korraldajad võiks selle kuskil ära tuua, et kõik teaksid mille peale nende raha läheb. Vast jääb siis seda nääklemist siin foorumis ka vähemaks.
, , 13.07.2011 16:09
..nii paha bläääääääääääääääääääääää, njääääääääääääää, vjääääääääääääääääääää..sitakotid aga mitte ratturid..uskumatu vingujad, suppi sööge kodus..aga ärge vinguge
Poriloom, , 13.07.2011 15:20
Tulla mtb-võistlusele ja kurta poriseks saamise üle on väga halenaljakas. Eriti pärast vihmasadu! Kas rattapoes ei öeldud, et metsas on pori, muda, sopp, rohi, tolm, loomaväljaheited jms? Metsloomad olid igatahes kohal. Sõber oleks peaaegu põdrale otsa sõitnud, paar meetrit jäi koletisest puudu! Mullu nägi Kirsa seal treenides karu... Aga erinevais paigus on muda tõesti erinevalt määriv. Ka mullu pärast ühte elioni ei läinud riided kohe puhtaks. Fairi ja kõrgem veesoojus peaks aitama. Tublil ratturil on ikka paar komplekti, et kui kui üks pesus, siis teisega ikka saab trenni teha Poripõlguritele soovitaks ratta maha müüa või sõita kuiva ilmaga linna vahel. Maanteel võib samuti mustaks saada ja palava ilmaga pritsib seal lausa sulatõrva, nii et ettevaatust!!!
Müsteerium, , 13.07.2011 14:55
Kuidas saab olla, et poriplekid pesumasinaga pestes rattariietelt maha ei tule? Minu jaoks täielik müstika. Pesen Mayeri spordiriiete pesugeeliga, vanasti, kui seda toodet veel polnud, pesin suvaliste pesupulbritega. Omanud paljusid erinevaid vorme ja ühelegi pole kunagi poriplekke peale jäänud
ka poriga hädas, , 13.07.2011 13:23
Poriplekkide vastu aitab vahel fairyga pesemine.Oleneb aga muidugi porist.Proovida tasub


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE