estenglv
WAP version
Login form
RSS
82. Suurjooksul ümber Viljandi järve võitsid Eesti meistri tiitlid Taivo Püi ja Julija Bulina 02.05.2011 (0)
Eesti meistrid murdmaajooksu pikal distantsil selgitati 82. Suurjooksul ümber Viljandi järve, mis avas ka EMT Järvejooksude juubelihooaja. Meestest saavutas kindla võidu ja tuli Eesti meistriks ...
Alanud on registreerimine 82.Suurjooksule Ümber Viljandi järve 08.02.2011 (0)
Vanim Eestis korraldatav traditsiooniline jooksuüritus- Suurjooks Ümber Viljandi Järve- ootab taas 1.mail kõiki jooksusõpru Viljandisse kui antakse start 12 km ringile ümber Viljandi järve. ...
Viljandi Suurjooks 12 km /uuend. 02.05/
12 km Kepikõnd /tähestikuline/
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Dec 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Juhend
1. Suurjooks Ümber Viljandi Järve on vanim Eestis korraldatav traditsiooniline jooksuüritus, mis sai alguse 1928.a. Jooks kuulub Eesti Järvejooksude Sarja ja on nimetatud sarja 1. osavõistluseks
2. 82. ...
Edasi ››
REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU
Registreerimine 82. SJ algab 1. veebruaril 2011.a.
- Osavõtjate eelregistreerimine toimub kuni 26. aprilli kella 24-ni.
- Registreerimine jooksu sekretariaadis Viljandimaa Spordiliidus, Vaksali tn 4, Viljandis igal tööpäeval kella 9.00-13.00-ni.
- 27-30.aprillil saab ...
Edasi ››
REGISTREERITUD
Kokku registreerunud: 3065 12 km: 2715 12 km kepikõnd: 349 Mehi: 1938 Naisi: 1127 Võistkondade arvestus: 44

erki, , 02.05.2011 10:16
selge pilt. Kui läks koos pauguga ajavõtt, siis on kõik OK. Ega me seal ju mõisa peale jookse, järgmine aasta lihtsalt targem. Ma mökutasin seal stardikoridoris rahulikult mitu minutit, kuna start tuli kuidagi äkki ja hädapärased toimetused olid veel pooleli. Ehk siis käisin heas kohas ja järsku hüüti, üks minut stardini Järgmisel aastal kindlasti jälle, tänud korraldajatele!
to "aus sportlane", , 02.05.2011 09:59
Saan Sind aidata oma lõpliku koha väljaselgitamisel niipalju, et kepikõndijate esikümnest on õiged ajad nr.4164,4136 ja 4192. Olin nendega pidevas silmsidemes (minu nr.4056) ja tean täpselt, kes olid minu ees. Igatahes....oli tore päev!
to Andre, , 02.05.2011 07:50
Andre nimeline seltsimees kritiseeris siin medali üle, et naljakalt ilma paelata ja puha. Aaastaid tagasi said medali ainult 100 esimest. See oli prioriteet, et jõuda 100 esimeses sisse- olid tehtud mees. Kuna olin nii väike sel ajal, siis mul ei õnnestunud seda teha. Õnneks oli meie treeneril üks teine motivatsioonipakett- kui jooksed alla tunni, siis saad tema poolt medali. Ma ei tea seda, kust ta sai selle aga sai. Oma kolmandal jooksul, 1993 aastal(kui ma olin 12aastane), sain ma aja 58.20 ja mu unistuste medal oli käes.
Peeter, , 02.05.2011 07:05
Mul gps stardijoonest kuni finisini 11.96 Soost ei läinud ja majade vahelt ka mitte. See rada ongi ju suht vabal valikul ja kõigub ka parima tahtmise juures selle maa peale mingi 100-200m. Kasutan telefonis sellist rakendust nagu Runkeeper ja see märgib kaardile teekonna, tempo ja kilomeetri ajad ja kõrguste vahe ja pärast arvutist vaatad mis oli. Aga tore jooks oli.
Torq, , 01.05.2011 23:26
Sille, , 01.05.2011 23:23
mees peab täpne olema..
madis, , 01.05.2011 23:10
Kuulge, kas te oma mõõtmistega liiale ei lähe või? Jookske või kõndige ja olge positiivsed. kas on oluline, et jooksid 11,9 või 12,1 km, mis vahet seal on (meiesugustel)
viljandlane, , 01.05.2011 23:01
See 11,8 km võib üsna tõene olla (majade vahelt ja üle "mülka"). Sai mõned aastad tagasi rada mõõdetud selle mõõterattaga. Kahel korral sain üsna sarnased tulemused. Kahjuks ei mäleta täpseid meetreid.
jooksja, , 01.05.2011 22:44
Minul näitas gps 11,80 km. Alguses läkisn pargi poolt, ehk siis majade tagant ja silkasin ka läbi raba, mis oli paras mülgas ja kus jooksmine oli pigem mätastel hüppamine. Seega ei mingit erinevust km-s pigem kaotus ajas.
blond, , 01.05.2011 22:35
minu gps näitas stardijoonest finishijooneni 11,85. majade vahelt ei läinud!