estenglv
WAP version
Login form
VII etapp - M-Eliit
VII etapp - M-Sport
VII etapp - Seenior 1
VII etapp - Seenior 2
VII etapp - Naised / N18
VII etapp - M18
VII etapp - M16
VII etapp - M14 / N16
VII etapp - M12 / N14
VII etapp - M10 / N12
VII etapp - M8 / N10
VII etapp - M6 / N6 / N8
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte MTB 2009 VII etapp
Aeg 26.09.2009
Koht Pirita EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Vastavalt vanuseklassile (vt juhendist)
Korraldaja Spordiselts Kalev Jalgrattakool, Jaanus Prükkel, Tel. +372 503 1960, rattapood@solo.ee  
KOONDTULEMUSED
print
JUHEND
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte mägirattasari 2009 jalgratturite mägirattakrossis
1. Korraldus
Team Rattapood Cup/ Kalevi Jalgrattakooli Noorte Mägirattasarja jalgratturite mägirattakrossis korraldab Eesti Spordiselts Kalev Jalgrattakool. Võistlussari on 7 ...
Edasi ››
REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU
Registreerimine
Eelregistreerimine toimub internetis www.sportinfo.ee kuni võistlusele eelneva neljapäeva kella 24.00.
Kohapeal toimub registreerimine võistluse päeval alates kella 10.30. Registreerimine lõpeb 15 minutit enne võistlusklassi starti.
Stardimaksud
K ...
Edasi ››
REGISTREERITUD
Kokku registreerunud: 34 Põhidistants: 34 Mehi: 28 Naisi: 6  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Aleksei Naumov Assa-Kesoro Seenior 0 Põhidistants
2. Anti Kauk CC Rota Mobilis Seenior 2 Põhidistants
3. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis Seenior 1 Põhidistants
4. Raul Talumaa CC Rota Mobilis Seenior 1 Põhidistants
5. Adele Pipar CFC N14 Põhidistants
6. Hannes Meimre Seenior 1 Põhidistants
7. Keio Järva M16 Põhidistants
8. Valeri Homutov Seenior 0 Põhidistants
Edasi ››
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
margus, , 29.09.2009 13:51
mõned klõpsud on veebis http://picasaweb. google.com/ MargusRool/Pirita26909# tühikud võta lingist välja
Pildihull, , 27.09.2009 12:06
Pildid on võistluse kõige olulisem osa. Nägin seal ühte kaamerameest hulganisti klõpsatusi tegemas (penskarite- ja naistesõidu ajal). Ei team, kas kuskil neid näha kah saab? Igatahes tänud korraldajale kiire tulemusteinfo edastamise eest siin.
, , 26.09.2009 17:44
Sarja kokkuvõte Mehed Seenior 1 1 Tarmo Kopli 885 2 Kaido Kriisa 710 3 Tarmo Mõttus 705 4 Alvar Suisalu 649 5 Bruno Tamm 522 6 Marko Pruus 496 7 Indrek Abel 492 8 Ahti Kuuseväli 318 9 Sulev Lipp 250 10 Andre Kull 235 11 Janek Maidla 209 12 Argo Ernits 204 13 Margus Mikson 120 14-15 Allan Harand 115 14-15 Margus Hallik 115 16-18 Raul Talumaa 110 16-18 Jaanus Sarv 110 16-18 Alar Viitmaa 110 19 Ville Vaikna 107 20 Ants Uustalu 104 21-22 Jaanus Linkgreim 102 21-22 Andres Tammeveski 102 23-25 Erik Aibast 100 23-25 Ailar Kiristaja 100 23-25 Ojari Paas 100 26 Toomas Truu 96 27-29 Michael Koch 0 27-29 Mikk Rannik 0 27-29 Tanel Kaldma 0
, , 26.09.2009 17:40
Sarja kokkuvõte Mehed Seenior 2 1 Ivo Põld 855 2 Aimur Uuk 825 3 Kaupo Kuhlap 689 4 Anti Kauk 682 5 Raino Einroos 669 6 Aleksander Strand 620 7 Jaanus Prükkel 611 8 Peeter Kand 365 9 Tõnu Põldma 285 10 Aimar Pedari 212 11 Edvard Loboda 135 12 Tõnis Kristal 110 13-14 Toomas Järveoja 107 13-14 Argo Kerner 107 15-16 Jaanus Järveoja 104 15-16 Allan Toom 104 17-18 Anti Oot 102 17-18 Vladimir Sidorov 102 19-20 Aigar Saarnits 100 19-20 Tõnu Aamisepp 100 21-22 Andrus Abel 98 21-22 Erki Arumeel 98
, , 26.09.2009 17:36
Sarja kokkuvõte Mehed Sport 1 Kristjan Randma 870 2 Valeri Homutov 785 3 Mihkel Einblau 692 4 Andrei Bogdanov 540 5 Denis Kondajev 359 6 Aleksei Naumov 250 7 Genry Grossmann 120 8-9 Kaido Oru 115 8-9 Kaur Kristal 115 10 Andres Aamisepp 110 11 Antti Asi 107 12 Kevin Sepp 104 13 Reijo Peenema 102 14 Daniel Novikov 0
, , 26.09.2009 17:35
Sarja kokkuvõte Naised 1 Liisi Rist 885 2 Daisi Rist 795 3 Terje Mitt 710 4 Jaanika Rist 672 5-6 Katrin Kütt 150 5-6 Maaris Meier 150 7 Triin Gede 135 8-9 Merike Praks 110 8-9 Maarja Vaikna 110
, , 26.09.2009 17:31
7. etapp Mehed Seenior 2 koht nr eesnimi nimi punktid 1 77 Ivo Põld 2 90 Edvard Loboda 3 73 Aimur Uuk 4 88 Peeter Kand 5 74 Anti Kauk 6 76/87 Kaupo Kuhlap 7 57 Raino Einroos 8 81 Aimar Pedari 9 89 Aigar Saarnits 10 71 Aleksander Strand 11 70 Jaanus Prükkel
, , 26.09.2009 17:29
/. etapp Mehed Seenior 1 koht nr eesnimi nimi punktid 1 182 Tarmo Mõttus 150 2 185/149 Sulev Lipp 135 3 200 Andre Kull 120 4 98 Allan Harand 115 5 148 Raul Talumaa 110 6 183 Ahti Kuuseväli 107 7 178/186 Alvar Suisalu 104 8 99 Jaanus Linkgreim 102 9 184/194 Marko Pruus 100 katkestas 179 Kaido Kriisa 0
, , 26.09.2009 17:28
7. etapp Mehed Sport koht nr eesnimi nimi punktid 1 121 Kristjan Randma 150 2 123 Aleksei Naumov 135 3 135 Genry Grossmann 120 4 134 Kaido Oru 115 5 102 Valeri Homutov 110 6 133 Antti Asi 107 7 127 Denis Kondajev 104 8 130 Reijo Peenema 102
, , 26.09.2009 17:28
7. etapp Naised/ N18 koht nr eesnimi nimi punktid 1 37 Liisi Rist 150 2 50 Triin Gede 135 3 46 Daisi Rist 120 4 48/100 Terje Mitt 115 5 25 Jaanika Rist 110


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE