estenglv
WAP version
Login form
III etapp - Mehed Eliit
III etapp - Mehed Seenior 1
III etapp - Mehed Seenior 2
III etapp - Mehed Sport
III etapp - Naised / N18
III etapp - M18
III etapp - M16
III etapp - M14 / N16
III etapp - M12 / N14
III etapp - M10 / N12
III etapp - M8 / N10
III etapp - M6 / N6 / N8
301 Moved Permanently Date: Sun, 15 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte MTB 2009 III etapp
Aeg 13.06.2009
Koht Kohtla-Nõmme EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Vastavalt vanuseklassile (vt juhendist)
Korraldaja Spordiselts Kalev Jalgrattakool, Jaanus Prükkel, Tel. +372 503 1960, rattapood@solo.ee
print
JUHEND
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte mägirattasari 2009 jalgratturite mägirattakrossis
1. Korraldus
Team Rattapood Cup/ Kalevi Jalgrattakooli Noorte Mägirattasarja jalgratturite mägirattakrossis korraldab Eesti Spordiselts Kalev Jalgrattakool. Võistlussari on 7 ...
Edasi ››
REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU
Registreerimine
Eelregistreerimine toimub internetis www.sportinfo.ee kuni võistlusele eelneva neljapäeva kella 24.00.
Kohapeal toimub registreerimine võistluse päeval alates kella 10.30. Registreerimine lõpeb 15 minutit enne võistlusklassi starti.
Stardimaksud
K ...
Edasi ››
REGISTREERITUD
Kokku registreerunud: 49 Põhidistants: 49 Mehi: 43 Naisi: 6  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis Seenior 1 Põhidistants
2. Anti Kauk CC Rota Mobilis Seenior 2 Põhidistants
3. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis Seenior 1 Põhidistants
4. Adele Pipar CFC N14 Põhidistants
5. Andree Horm CFC M12 Põhidistants
6. Bruno Tamm Seenior 1 Põhidistants
7. Deniss Kondajev Seenior 0 Põhidistants
8. Tõnu Põldma Seenior 2 Põhidistants
9. Valeri Homutov Seenior 0 Põhidistants
Edasi ››
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
, , 14.06.2009 00:14
Tulemused Mehed Sport koht nr eesnimi nimi punktid 1 121 Kristjan Randma 150 2 127 Denis Kondajev 135 3 116 Andrei Bogdanov 120 4 139/119 Mihkel Einblau 115 katkestas 102 Valeri Homutov 0
, , 14.06.2009 00:14
Tulemused Naised/ N18 koht nr eesnimi nimi punktid 1 37 Liisi Rist 150 2 46 Daisi Rist 135 3 48/100 Terje Mitt 120
, , 14.06.2009 00:14
Tulemused M6/ N6/ N8 koht nr eesnimi nimi punktid 1 130 Pia Kivil 150 2 116 Mario Kivil 135 3 132 Brigita Kasemets 120 4 111 Anett-Leann Saks 115 5 131 Lauri Tamm 110 6 127 Aidi Gerde-Tuisk 107 7 113 Mirell Semenkova 104 katkestas 120 Grete-Liis Suisalu 0
, , 14.06.2009 00:13
Tulemused M8/ N10 koht nr eesnimi nimi punktid 1 154 Stefan Lootus 150 2 152 Henri Treimuth 135 3 156 Martin Holtsmann 120 4 158 Marc-Daniel Paul 115 5 84 Georg Sarapuu 110 6 157 Jan Eric Daniel 107 7 161 Andre Kauk 104 8 162 Kerstin Toome 102 9 160 Arette Kuuseväli 100
, , 14.06.2009 00:13
Tulemused M10/ N12 koht nr eesnimi nimi punktid 1 167 Mari-Liis Mõttus 150 2 177 Karel-Georg Nõmm 135 3 166 Albert Hurt 120 4 188 Reigo Roosimets 115 5 173 Joosep Sankman 110 6 169 Marten Jõeäär 107 7 171 Kert Avarsalu 104 8 187 Joosep Käit 102 9 174 Mait Makejev 100 10 168 Kaireen Käen 98 11 175 Reelika Varblane 96 12 189 Kirke Aller 94 13 165 Joosep Agu 92 14 178/197 Mattias Vist 90 15 172 Silver Pulk 88 16 179/198 Greta Savvest 86 17 180/199 Ebe Siimson 84 18 181/200 Ele Siimson 83
, , 14.06.2009 00:13
Tulemused M12/ N14 koht nr eesnimi nimi punktid 1 64 Sirje Lepik 150 2 66/100 Siim Kiskonen 135 3 1 Kristjan Johanson 120 4 71 Kevin Lootus 115 5 80 Kristo Enn Vaga 110 6 55 Kirill Tarassov 107 7 83 Tair Stalberg 104 8 19 Reio Toom 102 9 69 Arnold Merendi 100 10 42 Kärolin Varblane 98 11 67 Erik Reisenbuk 96 12 79 Oliver Kaldre 94 13 65 Siim Lepik 92 14 63 Ragnar Teas 90 15 62 Laura Kuusemets 88 16 2 Richard Tamra 86 17 52 Pavel Zubarev 84 18 74 Kristohver Krasmus 83 19 81 Kristofer-Mark Trepp 82 20 70 Adele Pipar 81 21 73 Andree Horm 80
, , 14.06.2009 00:12
Tulemused M14/ N16 koht nr eesnimi nimi punktid 1 158/200 Ekke-Kaur Vosman 150 2 137 Kaspar Tamm 135 3 145 Jevgeni Kamenev 120 4 171 Kert Puusta 115 5 162 Greg Hallop 110 6 124 Sten Arulaan 107 7 147 Alvar Urbas 104 8 165 Keijo Kalm 102 9 155 Cristian Anton 100 10 143 Dmitri Šapošnikov 98 11 164 Karl Treimuth 96 12 134 Martin Teder 94 13 148 Tõnis Saar 92 14 163 Jaanus Tasane 90 15 139 Oliver Keller 88 16 146 Gert Raidla 86 17 101 Rainis Kööp 84 18 172 Kristo Toome 83 19 144 Aleksei Šapošnikov 82 20 167 Georg-Peeter Paldra 81
, , 14.06.2009 00:12
Tulemused M16 koht nr eesnimi nimi punktid 1 167 Peeter Vodi 150 2 129 Daniil Kozinets 135 3 110 Josten Vaidem 120 4 144 Raimo Johanson 115 5 146/200 Kevin Kaldma 110 6 170 Ainar Elberg 107 7 171 Martin Toome 104 katkestas 132 Heinar Vaine 0
, , 14.06.2009 00:11
Tulemused Mehed Eliit koht nr eesnimi nimi punktid 1 59 Martin Loo 200 2 25 Tarmo Neemela 160 3 28 Allan Aulik 130 4 24 Juri Molev 110 5 70 Kristjan Koppel 100 6 71 Margus Magus 95 7 27/100 Ermo Rae 90 8 72 Vladimir Vsivtsev 85
, , 14.06.2009 00:11
Tulemused M 18 koht nr eesnimi nimi punktid 1 75 Ivar Vaab 200 2 76 Rauno Neuhaus 160 3 82 Henry Kaevu 130 4 78 Kristjan Vilipõld 110


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE