estenglv
WAP version
Login form
Rõuge Rattamaraton 55 km
Rõuge Rattamaraton 27 km
Rõuge rattamaratoni võistluskeskus asub Rõuges Ööbikuoru platool. Stardikoha kaugus Tallinnast on 270km, Pärnust 212km, Rakverest 215km, Tartust 85km, Võrust 16km.
Tallinna, Tartu, Pärnu poolt tulijatel soovitame kohalejõudmiseks kasutada Võru linna ringteed. Kohe peale Võru ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Mon, 06 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
HMN
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
Rõuge Rattamaraton (EEC)
Aeg 19.05.2007
Koht Võrumaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km, start 12:00
Matkasõit 30 km, start 13:20
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Ivar Tupp, Tel. +372 511 4179, info@haanjamatkad.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS STARDINIMEKIRI 2007 RÕUGE VALLA TOITLUSTUSPUNKT ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
print
JUHEND
ELION ESTONIAN CUP 2007
EESTI RATTAMARATONIDE SARI
Juhend 

1. Elion Estonian Cup on rahva- ehk harrastussportlasele orienteeritud maastikurattamaratonide sarivõistlus Eestis, mille eesmärk on:
1.1. populariseerida jalgrattasporti kui tervislikku ...
Edasi ››
RAJAKIRJELDUS
Rõuge rattamaratoni rada kulgeb valdavalt Haanja kõrgustiku idapoolsel osa ja Rõuge ürgoru vahelises piirkonnas, hõlmates nii Haanjamaa kupleid kui Rõuge järvedeoru radasid. Raja start antakse 145m kõrgusel üle merepinna (ümp), raja kõige madalam punkt on Rõuge Ratasjärve kallasrada ...
1 
OSAVÕTUMAKS
- Eelregistreerimine lõpeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval.
- Põhiregistreerimine lõpeb võistluspäevaga sama nädala kolmapäeval.
- Registreerimine võistluspäeval toimub stardipaigas kuni kella 11:00-ni.
- Kõikidele Elion Estonian Cup etappidele on ...
Edasi ››
REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU
Registreerimine on lõppenud.
REGISTREERITUD
Kokku registreerunud: 1271 Põhisõit: 1094 Matkasõit: 177 Mehi: 1137 Naisi: 134 Võistkondade arvestus: 205 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Anette Raie 21.CC N14-N16 Matkasõit
2. Andres Saetalu 24/7 M40 Põhisõit
3. Janis Vimba 3V Põhiklass Põhisõit
4. Maris Petersons 3V Põhiklass Põhisõit
5. Aleksander Andre ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
6. Aarne Kõue M45 Põhisõit
7. Ahti Prits M40 Põhisõit
8. Ahti Tupits Põhiklass Matkasõit
9. Aigar Meus M21 Matkasõit
10. Aigar Ojaots Põhiklass Põhisõit
Edasi ››
STARDINIMEKIRJAD
  Nimi Nr Võistkond Parim koht PKT
1. Kirsipuu Jaan 1 CFC-Ruutmeeter 0 (0) 0
2. Oras Allan 2 Arctic Sport Club I 0 (0) 0
3. Maasikmets Alges 3 Extreme Sport 0 (0) 0
4. Maimre Raivo 4 Rietuma Banka Riga 0 (0) 0
5. Tamkõrv Helmet 5 Extreme Sport 0 (0) 0
Edasi ››
Rõuge EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
tagumise otsa naine, , 16.05.2007 11:56
Loen siin eelnevaid kommentaare ja tuleb tunnistada, et hirm tuleb peale. Sai põhisõidule regatud, kuid nüüd hakkab tunduma, et rada on selgelt üle võimete:( Eks jääb vist kaks võimalust - jätta sõitmata või palvetada et rada korralikult kuivaks (igaks juhuks hoian pöialt ka)
Aare, , 16.05.2007 09:40
To teine niisama rattur. Halad muda ja pori pärast?! Tuleta meelde, mis toimus ühel eelmise aasta X-Dreami etapil - siis oli ikka reaalne oht järvemutta uppuda!!! Kas osalejaskond sellest vähenes? Vastus - EI! Eesti pole Rootsi, kus nõgeski metsas näib svensonitele eluohtlikuna. Seega võtame asja rahulikult - tingimused on kõigile võrdsed. Hetkel Võrus päike :)
to tupp, , 16.05.2007 09:14
Arvan, et e-spordi seltskond juba ammu siia ülekolinud. Sest kus neil siis minna oli...e-sport pandi ju kinni. Ja Eesti nii väike.Samas saab järgmine aasta ju vajadusel jälle uue portaali teha ja loota, et mõne tainapea maha raputate. Kuigi, kuigi....Teeks ikka enne võitsluse ära ja hakkaks siis jorrama. Äkki polegi asi nii hull, äkki just asisem, kui kodudes arvate. Sest maantesõiduks ju ka pole mõtet minna ja exdreamile jääb ikka kõvasti alla. Täpselt nii nagu olema peab ja kui keegi tunneb, et ta tõesti ei suuda seda rada läbida, siis saab ju alati rahulikumalt sõita või siis üldse raja ääres kaasa elada! Ära virise!
HFS, pikk11@hot.ee, 16.05.2007 00:37
Sai ka teisipäeval rada peale vihmasid läbitud. Aega kulus 4 h. Ma loodan väga, et edaspidi enam vihma ei tue, sest kui laupäeval on rada samasugune kui oli teisipäeval, siis tuleb sellest julm sõit. Ma ei taha kiruda rajaprofiili ega raskusastet, aga need mudamülkad(eriti raja esimesel poole) on liig mis liig. Kui aga rohkem erit vihma ei tule ja rada taheneb, siis on rada üldiselt hästi sõidetav ja huvitav. Tõeline kirss tordil on muidugi 3 viimast kilomeetrit singleid järvede ümber ning viimane tõus!!! Vastulauseks harrastajale- märgades ilmastikuoludes on muaseid ja raskesti läbitavaid kohti kindlast rohkem kui üks ning kui seal mudamülgastes sõita ükinda või paari-kolmekesi, siis on jah paljudes mudamülgastes võimalik sõita, sest saad vabalt valida trajektoori ja kedagi pole ees, aga kui laupäeval on rada rahvast täis, siis ma olen kindel, et toimuvad üsna tihti ja üsna pikad jalutuskäigud mudamülgaste vahel.
harrastaja, , 15.05.2007 23:56
Sõitsin laupäeval ka raja läbi ja ei ole seal neid maharonimise koht nii palju ühti. Oli üks mudane koht, kus ei tahtnud end väga ära määridaja tulin maha, aga see oleks sõidetav olnud, ja peale Harimäge üks savine pehme tõus, mis jalajälgedest üles songitud oli ning mida sõita ei suutnud. Üks traktorijälgedega tõus oli küll väga raske, aga mustrilisema kummi ja väikeste sakkidega leiab pidamist piisavalt. Muidu minu arvates ainult soovitus: valige õige käik ja pole nii hull see asi miskit! Proovige vähemalt enne, kui kohe tõusu all maha ronite! Elioni sarjas on mitmeid sõite ja kõigist ei saa elvat teha, sest on olemas ka selline rahvas, kellele meeldibki mägedes turnida.
teine niisama rattur, , 15.05.2007 23:11
Loomulikult jäävad meile (mina ja see esimene "niisama rattur") maanteesõidud ja meile jääb ka vabadus üldse mitte sõita, aga kas see on ikka see, mida soovitakse. Toon näite Rootsist. Seal algas rahvamaratonide sari enne meid. Algul oli hästi võimas, 4000 ratturit võistlusel kohal. Tuldi peredega juba reede õhtul kohale, laupäeval võisteldi ja pühapäeval veereti autodega kodudesse tagasi. Siis hakkasid kõvemad mehed rääkima, et rajad on lühikesed ja lihtsad, andke meile ikka muda ja mäge ja kive jne. Siis vähenes osalejate arv per võistlus kiiresti tuhandele, siis 500-le ja kui rajad olid tõesti võimsad 75-112 kilti pikad, ronimised mägedes, sumpamised soodes, siis lõpetati sari osalejate puudusel ära. --- Ma ei agiteeri sugugi Rõuge rada lihtsamaks muutma. Nagu ma ütlesin, on mul valikuvõimalus, aga see sari tahab ennast reklaamide kui Eesti suurimat rahvaspordisarja. Ehk võiks see nii olla ka kolme-nelja aasta pärast. Vaadake mida teevad jooksuvõistluste osalejate numbrid. Kasv on ilmne. Xdream ei mahuta enam soovijaid ammu ära. Elioni sarja avaetapp Viljandis jäi põhi- ja matkasõidu osalejate arvult kokkuvõttes mullusele alla. Mis juhtub Rõuges?
udjaja, hardi123@hot.ee, 15.05.2007 22:47
Veeresin täna raja läbi. Hommikune üritus täna luhtus, kuna taevast tuli kena vesi alla, õhtu poole uuesti. Lühidalt öeldes on asi vesine-mudane. Tundub, kui enne starti veel vett alla viskab, siis pooled sinna mudasse upuvad. Tänase seisuga minu pilgu läbi karmim rada aga ka parim raja tähistus, kus ka sõitnud pole. Kordagi ei tekkinud momenti, et oleks kuskil nihu pannud. Kiitus! Tänud raja kirjeldusele, kuna pole siitkandi mees, sest kuskil 20 km sattusin talu hoovis mingi meeletu koeraga kohakuti. Kohe ratta seljast maha ja rahu maa peal. Kriitika osas ühinen "niisama ratturiga" selles osas, et tihe ratta seljast maha astumine viskas üle, võib ainult arvata, kui ratturite mass sinna veel peale lasta. Ootame võistluse ära, võib-olla peab Ivari jutt paika ja savipind kannab ka alates 300 sajast mehi, kuigi kahtlen. Mudale vaatamata korraldajatele edu, et kriitika oleks positiivne.
to niisama rattur, , 15.05.2007 22:32
Sinu jaoks on maanteeratta võistlused ka olemas. Ei muda ega metsateid. Sokid jäävad puhtaks jne.
Ivar Tupp, ivar@holden.ee, 15.05.2007 21:27
Lõplik otsus tuleb reedel, sest hetkel on ilm viimase peal ja erinevad portaalid lubavad kuiva ilma, nii et lootus sureb viimasena.
Ivar Tupp, ivar@holden.ee, 15.05.2007 20:46
Matkarada on tähisitatud, aga mahapöördemärke veel pole. Esimene mahapööre on 7,3 km peale starti kui suure tõusu poole peal läheb põhisõit paremale üles ja matkasõit vasakule üles ja möödub Maasikmäe talust. Esimene ühinemine toimub ca 2km pärast, kui matkarada pöörab kruusalt vasakule heinamaateele. Teine lahknemine toimub peale Haanja suusaradade läbimist, kui matkasõit suundub piki Haanja-Kurgjärve rattateed Kurgjärve suunas. Rattatee lõppedes läheb rada edasi kruusalaskumisele ning ühineb peale lagendikku taas põhirajaga. Edasi kulgeb matkarada koos põhirajaga lõpuni.


Kõige populaarsemad
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE