estenglv
WAP version
Login form
RSS
Elion Estonian Cup 2010 hooaja raudmeeste ja -naiste meened 14.09.2010 (37)
Elion Estonian Cup`2010 hooaja raudsete meeste ja naiste meened saab kätte Tartu Rattamaratoni võistluskeskuses asuvast kaupluse A&T Sport müügitelgist, asukohaga Eesti Maaülikooli uus ...
Rattamaratonide sarja finaali võitis Pütsep, üldvõit Orasele TULEMUSED 11.09.2010 (2)
Eesti suurima maastikuratta maratonidesarja Elion Estonian Cup 2010 rattamaratonide sarja võitis kaheksa etapi kokkuvõttes Allan Oras (Läti Rietumu-Delfin).
Laupäeval sõidetakse 11. Jõulumäe rattamaraton STARDINIMEKIRI 09.09.2010 (0)
Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine 31.08.2010 (3)
Rakke Rattamaraton toimus tormi kiuste! 15.08.2010 (0)
Eesti meistriks krooniti Rakkes Allan Oras /LISATUD TULEMUSED/ 15.08.2010 (2)
Pühapäeval toimub Fuji X Rakke Rattamaraton STARDINIMEKIRI 13.08.2010 (4)
10.Fuji Rakke Rattamaraton toimub planeeritud ajal, mahus ja kellaaegadel 11.08.2010 (4)
Pildid Rakke rattamaratoni rajast 09.08.2010 (5)
Rakke rattamaratoni eriteadaanne! Lisatud pildid maratoni rajast! MARATON TOIMUB! 09.08.2010 (20)
Jõulumäe Rattamaraton - 55 km /uuend. 14.09/
Jõulumäe Rattamaraton - 25 km
Rakke Rattamaraton - 62 km /uuend. 06.09/
Rakke Rattamaraton - 38 km /uuend.06.09/
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
Kalevipoja - 70 km /uuend. 19.07/
Kalevipoja - 37 km
Kalevipoja Laiuse tõus
Otepää Rattamaraton - 50 km /uuend. 25.06/
Otepää Rattamaraton - 38 km /esialgne/
Rõuge Rattamaraton - 59 km /uuend. 09.06.2010/
Rõuge Rattamaraton - 31 km /uuend. 14.06/
Mulgi Rattamaraton - 60 km (uuend.21.05)
Mulgi Rattamaraton - 35 km (uuend.21.05)
Tallinna Rattamaraton - 58 km
Tallinna Rattamaraton - 28 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 15 Dec 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Elion Estonian Cup 2010
Koht Eesti EST
Spordiala Jalgrattasport
Korraldaja Pro Cycling Club, Allar Tõnissaar, +372 501 4427, info@proklubi.ee  
• KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • ELION ESTONIAN CUP INTRO • PILDID
02.05.2010 13. Tallinna Rattamaraton (EEC 2010) Aegviidu EST juhend Tulemused!
16.05.2010 10. Mulgi Rattamaraton (EEC 2010) Viljandi EST juhend Tulemused!
05.06.2010 Rõuge Rattamaraton (EEC 2010) Rõuge EST juhend Tulemused!
19.06.2010 11. Otepää Rattamaraton (EEC 2010) Otepää EST juhend Tulemused!
04.07.2010 3. Kalevipoja Rattamaraton (EEC 2010) Jõgeva EST juhend Tulemused!
24.07.2010 10. Elva Rattamaraton (EEC 2010) Elva EST juhend Tulemused!
15.08.2010 Nissan EMV Fuji X Rakke Rattamaraton (EEC 2010) Rakke EST juhend Tulemused!
11.09.2010 11. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2010) Jõulumäe EST juhend Tulemused!
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Registreeri siin!:
Kokku registreerunud: 888 Maraton: 750 Poolmaraton: 138 Mehi: 786 Naisi: 102 Võistkondade arvestus: 92 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Jüri Mõis - M50 Maraton
2. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
3. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
4. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maraton
5. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
6. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
7. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maraton
8. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
9. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
10. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maraton
11. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
12. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Poolmaraton
13. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
14. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
15. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maraton
16. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maraton
17. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
18. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maraton
19. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
20. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
21. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
22. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
23. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
24. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
25. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
26. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
27. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maraton
28. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maraton
29. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Poolmaraton
30. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maraton
31. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maraton
32. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maraton
33. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
34. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maraton
35. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maraton
36. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maraton
37. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
38. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
39. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
40. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maraton
41. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maraton
42. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maraton
43. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maraton
44. Kalle Männama Amserv Team M50 Maraton
45. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maraton
46. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maraton
47. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maraton
48. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maraton
49. Urmas Brück Amserv Team M40 Maraton
50. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Poolmaraton
51. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
52. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
53. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
54. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
55. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
56. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maraton
57. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
58. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
59. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
60. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
61. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maraton
62. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
63. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
64. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
65. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
66. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maraton
67. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maraton
68. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
69. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
70. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
71. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
72. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
73. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
74. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
75. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
76. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
77. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maraton
78. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maraton
79. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maraton
80. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maraton
81. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maraton
82. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
83. Madis Karelson BTR M40 Maraton
84. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
85. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
86. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maraton
87. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
88. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
89. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
90. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
91. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
92. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
93. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
94. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
95. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
96. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
97. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
98. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
99. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
100. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maraton
101. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
102. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maraton
103. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maraton
104. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
105. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
106. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
107. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maraton
108. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
109. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
110. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
111. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
112. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maraton
113. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
114. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
115. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
116. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
117. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
118. Kermo Paju Cosmos M18 Maraton
119. Are Mets Cosmos Fun M50 Maraton
120. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maraton
121. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maraton
122. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maraton
123. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
124. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maraton
125. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
126. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maraton
127. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Poolmaraton
128. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
129. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
130. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
131. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
132. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
133. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
134. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
135. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
136. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
137. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
138. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
139. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
140. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maraton
141. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maraton
142. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
143. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maraton
144. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
145. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
146. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
147. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maraton
148. Allan Kibin Diamondtec M40 Maraton
149. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
150. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
151. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
152. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
153. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
154. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
155. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
156. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
157. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maraton
158. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
159. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maraton
160. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
161. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
162. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Maraton
163. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
164. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maraton
165. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
166. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
167. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
168. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maraton
169. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
170. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Poolmaraton
171. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Poolmaraton
172. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Maraton
173. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Poolmaraton
174. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
175. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
176. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maraton
177. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maraton
178. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maraton
179. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maraton
180. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
181. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maraton
182. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maraton
183. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maraton
184. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maraton
185. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Poolmaraton
186. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
187. Eve Vink Enicsi naised N35+ Poolmaraton
188. Irja Adder Enicsi naised N35+ Poolmaraton
189. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
190. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
191. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maraton
192. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maraton
193. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maraton
194. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maraton
195. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maraton
196. Vello Einland EWK M50 Maraton
197. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Poolmaraton
198. Margit Männik Exmet N35+ Poolmaraton
199. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
200. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maraton
201. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
202. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
203. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
204. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
205. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maraton
206. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
207. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maraton
208. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
209. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
210. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
211. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
212. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
213. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
214. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maraton
215. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
216. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
217. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
218. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maraton
219. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
220. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
221. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
222. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
223. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
224. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
225. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
226. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
227. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
228. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
229. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
230. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maraton
231. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
232. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
233. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
234. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
235. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
236. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
237. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
238. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
239. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
240. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
241. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
242. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
243. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
244. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maraton
245. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
246. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
247. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maraton
248. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
249. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
250. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maraton
251. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
252. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maraton
253. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Poolmaraton
254. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Maraton
255. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
256. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
257. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
258. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maraton
259. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
260. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Poolmaraton
261. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
262. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
263. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
264. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
265. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
266. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Poolmaraton
267. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maraton
268. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
269. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
270. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
271. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
272. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
273. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
274. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
275. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
276. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maraton
277. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
278. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
279. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
280. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maraton
281. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
282. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
283. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
284. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
285. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
286. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
287. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Poolmaraton
288. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
289. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
290. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
291. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
292. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maraton
293. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
294. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maraton
295. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
296. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
297. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
298. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
299. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
300. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
301. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maraton
302. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
303. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maraton
304. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
305. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maraton
306. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maraton
307. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maraton
308. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
309. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maraton
310. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
311. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
312. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maraton
313. Taivo Kraus HI M40 Maraton
314. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
315. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Poolmaraton
316. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
317. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
318. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
319. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maraton
320. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maraton
321. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maraton
322. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maraton
323. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maraton
324. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
325. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
326. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
327. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
328. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maraton
329. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maraton
330. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
331. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maraton
332. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maraton
333. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Poolmaraton
334. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
335. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
336. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maraton
337. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
338. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
339. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maraton
340. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
341. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
342. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
343. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
344. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
345. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
346. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maraton
347. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
348. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maraton
349. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
350. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
351. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
352. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maraton
353. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
354. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Poolmaraton
355. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
356. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maraton
357. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maraton
358. Alvar Urbas KJK M16 Poolmaraton
359. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Poolmaraton
360. Sten Arulaan KJK M16 Poolmaraton
361. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maraton
362. Kaido Pesor KOMO M40 Maraton
363. Mart Tilk KOMO M40 Maraton
364. Peeter Pruus KOMO U23 Maraton
365. Peeter Tarvis KOMO M18 Maraton
366. Priit Karjane KOMO M40 Maraton
367. Rait Tilk KOMO M18 Maraton
368. Siim Luhaorg KOMO M18 Maraton
369. Siim Pesor KOMO M14 Poolmaraton
370. Tõnis Leier KoMo M50 Maraton
371. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
372. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Poolmaraton
373. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maraton
374. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maraton
375. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
376. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maraton
377. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maraton
378. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maraton
379. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
380. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Maraton
381. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Maraton
382. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Maraton
383. Mati Agukas Logica M-Põhiklass Maraton
384. Taavi Pallas Logica M-Põhiklass Maraton
385. Hardi Ilisson Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
386. Kaido Niin Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
387. Karel Lumik Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
388. Margus Kirs Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
389. Andres Soojärv Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
390. Daniel Lumi Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
391. Emeri Lepp Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
392. Ergi Marks Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
393. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt N-Põhiklass Maraton
394. Priit Vaht Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
395. Rain Murmann Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
396. Risto Kaar Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
397. Urmas Peiker Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
398. Pavels Tarasovs Mežmalas MTB M40 Maraton
399. Tarmo Uba Microsoft Eesti M-Põhiklass Maraton
400. Andrei Doman Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
401. Kalev Nõmm Nõmme Rattaklubi M40 Maraton
402. Marek Kotsin Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
403. Oleg Kovaljov Nõmme Rattaklubi M40 Maraton
404. Priit Künnapuu Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
405. Kalev Kornet Neeme Rattaklubi M50 Maraton
406. Kriste Malberg Neeme Rattaklubi N35+ Poolmaraton
407. Margus Must Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
408. Marko Mäekivi Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
409. Meelis Kann Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
410. Reio Arumäe Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
411. Tarmo Aigro Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
412. Kaido Martson Neeme Rattklubi M-Põhiklass Maraton
413. Henri Daum Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Maraton
414. Merilin Tael Nissan Nordic Europe N14-16 Poolmaraton
415. Siim Tael Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Maraton
416. Tõnu Ojala Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Poolmaraton
417. Urmas Pikner Noi Evento M-Põhiklass Maraton
418. Urmas Ild OnePower M40 Maraton
419. Monika Adamson Paar N-Põhiklass Maraton
420. Peeter Adamson Paar M50 Maraton
421. Avo Kuslap Paluküla Team M-Põhiklass Poolmaraton
422. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 Maraton
423. Aivar Veri Pentathlon M40 Maraton
424. Mart Maasikrand Pilsner Sport Power M-Põhiklass Maraton
425. Arbo Aasoja Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
426. Brita Liivamaa Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Poolmaraton
427. Indrek Palu Plekk-Liisu Rattaklubi M-Põhiklass Poolmaraton
428. Kristo Peterson Plekk-Liisu Rattaklubi U23 Maraton
429. Ragnar Teas Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Poolmaraton
430. Rauno Neuhaus Plekk-Liisu Rattaklubi U23 Maraton
431. Urmas Väärtnõu Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
432. Heldur-Valdek Seeder PPA M50 Maraton
433. Andres Teppo Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
434. Christer Saaliste Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
435. Jaanus Silm Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
436. Krister Arusoo Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
437. Reino Soots Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
438. Allan Harand ProShop Team M-Põhiklass Maraton
439. Erki Kukk ProShop Team M-Põhiklass Maraton
440. Ervin Korts-Laur ProShop Team M-Põhiklass Maraton
441. Ivo Suur ProShop Team U23 Maraton
442. Markku Ainsalu ProShop Team M-Põhiklass Maraton
443. Priit Prous ProShop Team M-Põhiklass Maraton
444. Rivo Pajur ProShop Team M-Põhiklass Maraton
445. Sulev Lipp ProShop Team M-Põhiklass Maraton
446. Üllar Esinurm ProShop Team 2 M-Põhiklass Maraton
447. Indrek Tääkre ProShop Team 2 M40 Maraton
448. Liisa Hõim ProShop Team 2 N-Põhiklass Maraton
449. Maaris Meier ProShop Team 2 N-Põhiklass Maraton
450. Raul Korts-Laur ProShop Team 2 M40 Maraton
451. Riho Lüüde ProShop Team 2 M-Põhiklass Maraton
452. Ahto Kruusmann Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
453. Anar Laur Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
454. Egon Pentjärv Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
455. Erki Ohmann Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
456. Jörgen Sildvee Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
457. Tarmo Ennok Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
458. Epp Kuslap Raplamaa Rattaklubi KoMo N14-16 Poolmaraton
459. Ain Viitkin Rõuge Racing Team I M40 Maraton
460. Jaanus Tiivoja Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
461. Kaido Luik Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
462. Mihkel Tammsalu Rõuge Racing Team I U23 Maraton
463. Siim Padosepp Rõuge Racing Team I U23 Maraton
464. Taikki Taaler Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
465. Urmas Lõiv Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
466. Kaidur Kahu Rõuge Racing Team II M40 Maraton
467. Marvin Maran Rõuge Racing Team II M16 Poolmaraton
468. Peeter Kõlli Rõuge Racing Team II M-Põhiklass Maraton
469. Richard Kahu Rõuge Racing Team II M14 Poolmaraton
470. Taavi Sarik Rõuge Racing Team II M16 Poolmaraton
471. Talis Tiivoja Rõuge Racing Team II M18 Maraton
472. Teemar Kivi Rõuge Racing Team II M40 Maraton
473. Ando Abreldaal Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
474. Kaimo Sirak Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
475. Risto Valkenklau Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
476. Tomas Guntarskas Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
477. Vaido Padumäe Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
478. Gunars Rozenbergs RK Velo M50 Maraton
479. Guntis Kozilans RK Velo M40 Maraton
480. Juris Priednieks RK Velo M50 Maraton
481. Allan Riim RPM Rattatiim M16 Poolmaraton
482. Piia Riim RPM Rattatiim N35+ Poolmaraton
483. Allar Ojasoo Rudus Ratturid M40 Maraton
484. Kaido Heimo Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
485. Kaido Kivistik Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
486. Tõnu Laugmaa Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
487. Vallo Vardja Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
488. Ints Shteinbergs Salaspils/Zirini M-Põhiklass Maraton
489. Aigar Terasmaa Scanmed M-Põhiklass Maraton
490. Eddi Joost SG WEBER M-Põhiklass Maraton
491. Ivar Veerus SG WEBER M40 Maraton
492. Marti Dengo SG WEBER U23 Maraton
493. Priit Pallum SG WEBER M-Põhiklass Maraton
494. Raul Reinson SG WEBER M-Põhiklass Maraton
495. Indrek Lääts SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
496. Railand Kask SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
497. Raivo Terve SIDEPATALJON M40 Maraton
498. Vahur Parve SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
499. Meelis Rihvk SJK Viiking M40 Maraton
500. Asko Nurm SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

EEC 2010 b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Ega, biuro@centropack.pl, 23.02.2012 17:53
diyor ki:Thanks so much for pnidovirg individuals with remarkably splendid chance to check tips from this web site. It can be very nice and also full of fun for me and my office mates to visit your site particularly three times weekly to study the new secrets you have got. And lastly, we're always contented for the remarkable opinions served by you. Certain two points in this article are surely the simplest we have had.
Aadu, , 31.10.2010 10:07
vändamehele: Kui purunenud rattadetail on alles, esita see sarja korraldajatele ja saad oma meene kätte! Tulevikus oleks mõistlik rajale fotoaparaat, A4 paber ja pastakas kaasa võtta. Saad kohe ratta purunemise järgselt olukorra dokumenteerida ja võistluskesuses peakorraldajale materjalid üle anda.
allan, , 31.10.2010 01:39
Meened on mõeldud neile, kes lõpetasid kõik etapid.
vändamees, , 18.09.2010 12:05
Küsimus korraldajatele: sõitsi elioni kõik etapid, aga ühel neist katkestasin, ratta purunemise tagajärel. Kas meened on ka minujaoks
Villu, , 14.09.2010 08:05
Minu viga. Kukkusin kõiki etappe kokku liitma.
Vahur, , 13.09.2010 21:37
Ainus poolmaratonil osalenud villu on saanud küll õiglaselt kokku liidetud tulemi.
to villu, , 13.09.2010 21:29
Liitsid kokku ikka 6 parimat mitte kõik?
Villu, , 13.09.2010 21:18
Poolmaratoni koondtulemustega on mingi sokk.(teisi ei vaadanud) koond punktisumma ei klapi etappide punkte kokku liites.
Sõitja, , 13.09.2010 20:33
Kas selleks et oma joogipudel saada pean Tallinnast Tartusse sõitma??? Ühtki tuttavat seal ei sõida, seega võib minu pudali ära anda, kahju pole.
andro, , 13.09.2010 18:07
Kuule OSALEJA see on ikka eriline ülbus, peate midagi muud välja mõtlema. Need on Sinu asjad ja sa pead ise vaeva nägema, et need kätte saada. Arvatavasti on TM-i korraldajatel muudki teha kui sinu juurde lontida pakikest tooma. Ürita aru saada elu ei ole nii lihtne


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
R
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE